09.08.09, 03:28
przypaletalam sie przez "zielone imperium" pozdrawiam, i mam
nadzieje ze bede mogla aktywnie uczestniczyc we wszelakich dyskusjach
Obserwuj wątek
    • bernimy Re: witam sie 09.08.09, 06:57
      Witaj i od razu przepraszam za wszystkie magielki, że Ty tu tak sama
      siedzisz od 3 i ŻADNA się nie przysiadła, ale pewnie ostro popiły i
      jeszcze śpią.
      No więc zaraz dostaniesz stertę pytań od którejś (Pati na wyjeździe
      to może Asia Cię przemagluje) i jak dobrze odpowiesz to będzie super.
      No i oczywiście masz czym poczęstować czy tak na sucho się
      wpraszasz? big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
      Jeszcze raz witaj!
      • agik82 Re: witam sie 09.08.09, 07:44
        witaj
        i jako że Pati na wyjeździe, a Asiowa Włochatką może być zajęta to ja ci powiem tak:
        postaw flachę i CV wypełnij, a potem właź i się udzielajbig_grin

        a oto CV do wypełnienia:
        1. czy masz bidet?
        2. czy masz kochanka/ów?
        3. czy golisz grażynkę?
        4. jaka jest Twoja ulubiona pozycja?
        5. czy lubisz/kochasz House'a lub jakiegoś innego serialowego
        dziwoląga?
        6. jak często zmieniasz majtki?
        7. czy będziesz zawsze i na wieki piła z magielkami?
        8. czy przyrzekasz często i sumiennie brać udział w maglowych
        dyskusjach?
        9. czy jesteś gotowa na Kółka Wzajemnej Adoracji?
        10. czy nas kochasz miłością wielką i bezgraniczną?
        11. czy jak nie odpiszemy na jakiś twój wątek to ty założysz nowy pt
        "nikt mnie tu nie lubi i idę stąd"?
        12. jak często zmieniasz pościel?
        13. jak często zmieniasz ręczniki?
        14. czy masz oddzielny ręcznik dodupny?
        15. w którą stronę wieszasz papier toaletowy (rozwinięciem do
        ściany, czy w drugą stronę)?
        16. czy podoba ci się upośledzony koń dlani?
        17. czy masz w domu "pierdolnik" czy muzealny porządek?
        18. czy pokażesz swoje foto? (może być stopa, nos, dłoń)
        19. czy będziesz się nas radziła w sprawach modowo-ubraniowych przed
        każdym ważnym wyjściem?
        20. czy będziesz często stawiać wódkę?
        • jasti Re: witam sie 09.08.09, 16:56
          alez prosze bardzo, nie mam nic do ukrycia smile)
          1. nie i nie chce miec, wiecej pierdol do mycia w lazience
          2. kilku bylych
          3. strzyge
          4. pozycja glowy domu
          5. kocham House'a, i nie jest on dziwolagiem
          6. pewnie jak wiekszosc z was
          7. na wieki
          8. przyrzekam
          9. ja tak
          10. wielka i dozgonna
          11. tak a drugi: "dlaczego nikt mnie nie lubi" smile
          12. czesto i nieregularnie
          13. bardzo czesto, ale to juz chyba obsesja
          14. nie, takowego nie posiadam
          15. lazienka na pietrze rozwinieciem do siebie, lazienka na dole
          rozwinieciem do sciany
          16. a co to za dziwolag?
          17. heheh pierdolnik, ale potrafie znalezc wszystko bez zastanowienia
          18. nie
          19. nigdzie nie laze,
          20. ile chcecie
          a teraz stawiam za dobry poczatek, oby CV zostalo przyjete
          • ez-aw Re: witam sie 09.08.09, 18:23
            Zostało przyjęte big_grin
          • kkokoszkaa Re: witam sie 09.08.09, 18:28

            no to witaj kochana - ja tez na zaszczepiona zi, rozgaszaj sie i
            powiedz masz juz drugi ogrod na jakim serwerze grywasz?
            • jasti Re: witam sie 09.08.09, 19:42
              kamien z serca spadl,
              a na sererze 2 sadze, ale jakos malo popularny
    • ez-aw Re: witam sie 09.08.09, 08:33
      Witamy znajomą od "zielonego gówna wink"
      Flacha by się przydała. Podlewamy roślinki, to nas też trzeba podlać smile
      Ja dziś wyjątkowo poproszę nie o piwo, tylko o coś na kaca.
      • bryanowa-1 Re: witam sie 09.08.09, 14:14
        witajsmile
        • jasti Re: witam sie 09.08.09, 16:07
          ladnie zawalilam na samym poczatku, tak sie wpychac na "krzywy ryj"
          ale juz sie poprawiam i stawiam na co ochota smilezdrowko
          • kkokoszkaa Re: witam sie 09.08.09, 16:11
            tak tak polewaj polewaj ja wino białe od razu zamawiam -ale kochana
            od c.v. to tu wywinac sie nie da -sama wypełniałam punkt po punkcie
            dobre 20 min wiec -ja napewno nie odpuszcze...czekam na cvjak nic!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka