jasti 09.08.09, 03:28 przypaletalam sie przez "zielone imperium" pozdrawiam, i mam nadzieje ze bede mogla aktywnie uczestniczyc we wszelakich dyskusjach Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bernimy Re: witam sie 09.08.09, 06:57 Witaj i od razu przepraszam za wszystkie magielki, że Ty tu tak sama siedzisz od 3 i ŻADNA się nie przysiadła, ale pewnie ostro popiły i jeszcze śpią. No więc zaraz dostaniesz stertę pytań od którejś (Pati na wyjeździe to może Asia Cię przemagluje) i jak dobrze odpowiesz to będzie super. No i oczywiście masz czym poczęstować czy tak na sucho się wpraszasz? Jeszcze raz witaj! Odpowiedz Link
agik82 Re: witam sie 09.08.09, 07:44 witaj i jako że Pati na wyjeździe, a Asiowa Włochatką może być zajęta to ja ci powiem tak: postaw flachę i CV wypełnij, a potem właź i się udzielaj a oto CV do wypełnienia: 1. czy masz bidet? 2. czy masz kochanka/ów? 3. czy golisz grażynkę? 4. jaka jest Twoja ulubiona pozycja? 5. czy lubisz/kochasz House'a lub jakiegoś innego serialowego dziwoląga? 6. jak często zmieniasz majtki? 7. czy będziesz zawsze i na wieki piła z magielkami? 8. czy przyrzekasz często i sumiennie brać udział w maglowych dyskusjach? 9. czy jesteś gotowa na Kółka Wzajemnej Adoracji? 10. czy nas kochasz miłością wielką i bezgraniczną? 11. czy jak nie odpiszemy na jakiś twój wątek to ty założysz nowy pt "nikt mnie tu nie lubi i idę stąd"? 12. jak często zmieniasz pościel? 13. jak często zmieniasz ręczniki? 14. czy masz oddzielny ręcznik dodupny? 15. w którą stronę wieszasz papier toaletowy (rozwinięciem do ściany, czy w drugą stronę)? 16. czy podoba ci się upośledzony koń dlani? 17. czy masz w domu "pierdolnik" czy muzealny porządek? 18. czy pokażesz swoje foto? (może być stopa, nos, dłoń) 19. czy będziesz się nas radziła w sprawach modowo-ubraniowych przed każdym ważnym wyjściem? 20. czy będziesz często stawiać wódkę? Odpowiedz Link
jasti Re: witam sie 09.08.09, 16:56 alez prosze bardzo, nie mam nic do ukrycia ) 1. nie i nie chce miec, wiecej pierdol do mycia w lazience 2. kilku bylych 3. strzyge 4. pozycja glowy domu 5. kocham House'a, i nie jest on dziwolagiem 6. pewnie jak wiekszosc z was 7. na wieki 8. przyrzekam 9. ja tak 10. wielka i dozgonna 11. tak a drugi: "dlaczego nikt mnie nie lubi" 12. czesto i nieregularnie 13. bardzo czesto, ale to juz chyba obsesja 14. nie, takowego nie posiadam 15. lazienka na pietrze rozwinieciem do siebie, lazienka na dole rozwinieciem do sciany 16. a co to za dziwolag? 17. heheh pierdolnik, ale potrafie znalezc wszystko bez zastanowienia 18. nie 19. nigdzie nie laze, 20. ile chcecie a teraz stawiam za dobry poczatek, oby CV zostalo przyjete Odpowiedz Link
kkokoszkaa Re: witam sie 09.08.09, 18:28 no to witaj kochana - ja tez na zaszczepiona zi, rozgaszaj sie i powiedz masz juz drugi ogrod na jakim serwerze grywasz? Odpowiedz Link
jasti Re: witam sie 09.08.09, 19:42 kamien z serca spadl, a na sererze 2 sadze, ale jakos malo popularny Odpowiedz Link
ez-aw Re: witam sie 09.08.09, 08:33 Witamy znajomą od "zielonego gówna " Flacha by się przydała. Podlewamy roślinki, to nas też trzeba podlać Ja dziś wyjątkowo poproszę nie o piwo, tylko o coś na kaca. Odpowiedz Link
jasti Re: witam sie 09.08.09, 16:07 ladnie zawalilam na samym poczatku, tak sie wpychac na "krzywy ryj" ale juz sie poprawiam i stawiam na co ochota zdrowko Odpowiedz Link
kkokoszkaa Re: witam sie 09.08.09, 16:11 tak tak polewaj polewaj ja wino białe od razu zamawiam -ale kochana od c.v. to tu wywinac sie nie da -sama wypełniałam punkt po punkcie dobre 20 min wiec -ja napewno nie odpuszcze...czekam na cvjak nic! Odpowiedz Link