Dodaj do ulubionych

Praca w Czechach

31.10.04, 14:32
czy jest ktos kto pracuje u naszych poludniowych sasiadów i moze cos
sensownego na ten temat powiedziec?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka