mea 28.12.04, 12:41 Chcialabym dowiedziec sie, jakie byly Wasze doswiadczenia zwiazane z owym programem. Chcialabym zdobyc kilka Waszych opinii zanim wyjade. Thank You from the mountain, Natalia:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Magdalena Re: Work& Travel IP: *.lunar.com.pl / *.lunar.com.pl 28.12.04, 16:17 Uważam, że to super przygoda. Na prawdę warto jechac na taki progam. Tylko bardzo uważnie wybieraj biuro z jakim chciałabyś jechać. Nie polecam YTP. Beznadziejni są. Odpowiedz Link Zgłoś