Dodaj do ulubionych

Work& Travel

28.12.04, 12:41
Chcialabym dowiedziec sie, jakie byly Wasze doswiadczenia zwiazane z owym
programem. Chcialabym zdobyc kilka Waszych opinii zanim wyjade.
Thank You from the mountain, Natalia:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Magdalena Re: Work& Travel IP: *.lunar.com.pl / *.lunar.com.pl 28.12.04, 16:17
      Uważam, że to super przygoda. Na prawdę warto jechac na taki progam. Tylko
      bardzo uważnie wybieraj biuro z jakim chciałabyś jechać. Nie polecam YTP.
      Beznadziejni są.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka