Gość: nrgetic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.05, 14:12 Czy ktos wie czy w UK placi sie za rozmowy przychodzące?Nie chodzi mi o abonament, tylko o karty PRE PAID.Bede wdzieczny za odp. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj