IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.05, 14:12
Czy ktos wie czy w UK placi sie za rozmowy przychodzące?Nie chodzi mi o
abonament, tylko o karty PRE PAID.Bede wdzieczny za odp. pzdr
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: Mobile Uk IP: 194.238.70.* 24.03.05, 15:47
      Nie placi sie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka