scoiattolo
02.05.05, 10:18
Chyba niezrecznie to jakos ujelam, ale chodzi mi o cos, o czym gdzies na
forum czytalam, a czego juz pewna nie jestem, bo to dawno bylo. Cos mi sie
nie tyle o uszy, co o oczy obilo, ze na wydatki zwiazane z zainstalowaniem
sie na miejscu, typu, bo ja wiem, kupno zelazka czy materaca, mozna wziac
fakturke (o ile pamietam to ponad 50 euro). No i wlasnie, zwracaja to? Jesli
tak, to czesc, calosc? Gdzie sie z tym zwrocic? Na co fakturke mozna wziac? A
moze ja sobie to wszystko wysnilam? A moze dotyczy to przeprowadzek i wtedy
sie traci daily allowance? Przepraszam za pytania moze troche od czapy.
Pomozecie?