Dodaj do ulubionych

przykra konstatacja

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 10:59
Wczoraj wyslalam aplikacje na jeden z wakatów. Dzis dostałam odpowiedź w
imieniu HoU, ze przykro im poinformowac, ale ten wakat jest zastrzezony dla
osób, które przeszły konkurs. Nie musze dodawać, że w pierwszych słowach
maila wysmarowałam, że przeszłam konskurs A/8/03. Wyglada na to, ze co
niektórym nawet nie chce się przeczytać maila od osoby "z zewnatrz" i
udzielają automatycznej odpowiedzi pt. "pani/panu uprzejmie dziękujemy".

grrrrr...

rudasek

PS Jak sobie radzicie, współtowarzysze niedoli z EPA??
Obserwuj wątek
    • tomi_22 a moze 27.06.05, 11:08
      jest to ogloszenie wewnetrzne? Swoja droga to niezle napisali...
      • Gość: rudasek Re: a moze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 11:17
        Zacytuje "I am sorry to inform you, that this post is restricted to officials
        OR people who passed competition".

        Chyba dobrze zrozumialam druga czesc tej sentencji?? W kazdym razie lekko mi
        cisnienie podniesli, moze przez te "zabawna" historie nie bede musiala pic
        dzisiaj pieciu kaw, zeby sie obudzic:-))
        Pozdrawiam,
        rude
        • tomi_22 Re: a moze 27.06.05, 11:23
          NIE PODDAWAJ SIE. Napisz cos w stylu: "dziekuje za odpowiedz, ALE JESTEM po
          egazminie" dodaj cos o tym ze wyglada ci to na szablon :)))

          Aha, pewnie jakas sekretarka odpisala nie czytajac do kogo odpisuje - to sie
          zdarza, nie maja czasu, albo moze ktos co Polakow nie lubi - tez sie zdarza :)

          Aha, odpisz na mail osoby odpisujacej, KONIECZNIE z cc do HoU :)

          Ciekwae co bedzie:)
          • Gość: rudasek Re: a moze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 11:36
            Oczywiscie natychmiast po otrzymaniu tego maila odpisalam na niego, sila prawie
            powstrzymujac sie od roznych zlosliwosci, ktore mialam ochote przekazac pani,
            ktora w imieniu HoU do mnie napisala. Jedyne, na co sobie pozwolilam, to
            wytluszczenie informacji, ze "JAK ZAZNACZYLAM W POPRZEDNIM MAILU, PRZESZLAM
            KONKURS" oraz wyslanie tej odpowiedzi rowniez do wiadomosci avis-de-vacance tej
            DG. Hihihi. To sobie pouzywalam ;-))

            Dzieki za mile slowo, baj de lej :-)
            Rude
          • Gość: dorota Re: a moze IP: *.cec.eu.int 27.06.05, 11:38
            moze sekretarka blondynka ?
            • Gość: rudasek Re: a moze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 11:57
              Niewykluczone. Mam wrazenie, ze w rezultcie blizszego kontaktu z UE wszystkim
              nam, bioracym udzial w tej - pozal sie Boze - procedurze rekrutacyjnej,
              niedlugo wlosy sie rozjasnia. Ja w kazdym razie juz coraz mniej z tego
              wszytkiego rozumiem.

              Zeby zakonczyc jednak jakims optymistycznym akcentem - ladna dzis pogoda :-))
              (przynajmniej w wawie).
              Pozdrawiam
              rudasek
              • tomi_22 Re: a moze 27.06.05, 12:14
                W Luxie UPAL! Od 2 tyg juz :)
              • e_p_a_t Re: a moze 27.06.05, 14:08
                Nawet pogoda zaczyna sie psuc nad Wawa;)

                Taka juz dola nasza.
                Glowa do gory! Nadzieja umiera ostatnia.
              • Gość: dorota Re: a moze IP: *.cec.eu.int 28.06.05, 15:52
                ja tez jestem blondynka ! i sekretarka w dodatku ! :-) i na listy tez odpisuje
                w imieniu HoU !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka