Gość: rudasek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.06.05, 10:59
Wczoraj wyslalam aplikacje na jeden z wakatów. Dzis dostałam odpowiedź w
imieniu HoU, ze przykro im poinformowac, ale ten wakat jest zastrzezony dla
osób, które przeszły konkurs. Nie musze dodawać, że w pierwszych słowach
maila wysmarowałam, że przeszłam konskurs A/8/03. Wyglada na to, ze co
niektórym nawet nie chce się przeczytać maila od osoby "z zewnatrz" i
udzielają automatycznej odpowiedzi pt. "pani/panu uprzejmie dziękujemy".
grrrrr...
rudasek
PS Jak sobie radzicie, współtowarzysze niedoli z EPA??