Gość: mjangel IP: *.masterkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.05, 13:21 czy ktos moze sie orientuje jak jest z wwozeniem lekarstw na teren UK.Czy potrzebne sa na to jakies specjalne dokumenty? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
formaprzetrwalnikowa Re: Leki. 03.08.05, 16:17 nie sadze. ba, nawet nikogo o to nie pyatlam. przywiozlam po prostu te leki, ktorych potrzebuje. niestety, zapasy koncza sie- trzeba bedzie sie zapisac do GP. Odpowiedz Link Zgłoś