IP: *.masterkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.05, 13:21
czy ktos moze sie orientuje jak jest z wwozeniem lekarstw na teren UK.Czy
potrzebne sa na to jakies specjalne dokumenty?
Obserwuj wątek
    • formaprzetrwalnikowa Re: Leki. 03.08.05, 16:17
      nie sadze. ba, nawet nikogo o to nie pyatlam. przywiozlam po prostu te leki,
      ktorych potrzebuje. niestety, zapasy koncza sie- trzeba bedzie sie zapisac do
      GP.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka