Dodaj do ulubionych

Chce byc au pair we Francji

20.01.05, 04:51
Hej kobitki!
W zwiazku z malymi porzadkami na forum probuje zrobic tak, zeby wszystkim bylo
latwiej, i zebysmy trzymaly sie w kupie [bo jak to "ktos" kiedys powiedzial
"kupy" nikt nie ruszy].
Piszcie tu o tym, ze chcecie byc au pair we Francji, pytania, odpowiedzi, rady,
etc...
Nie zakladajcie nowych watkow.
Pzdrf
Mia
Obserwuj wątek
      • aris10 Re: Chce byc au pair we Francji 15.04.05, 14:25
        Witaj mozesz skorzystac z posrednictwa Biura Au Pair MIkroserwis z Krakowa.
        Jestesmy jednym z najstarszych biur w Polsce proponujemy bezpieczny wyjazd.
        Na rozmowe kwalifikacyjna nie musisz przyjezdzac do Krakowa ,mamy
        przedstawicieke w Warszawie
        Mozesz w krotkim czasie wyjechac do Paryza, okolic lub w inny wybrany przez
        Ciebie region Francji.
        Warunek znajomosc j. francuskiego na poziomie porozumiewania sie i
        doswiadczenie w opiece nad malym dzieckiem
        Pozdrawiam i zapraszam
        Barbara
        dz. marketingu
        Mikroserwis-Krakow
        ul.św.Agnieszki 2
        zgloszenie mozna wyslac z naszej strony internetowej www.aupair.com.pl
      • janpolest Re: Chce byc au pair we Francji 21.05.06, 12:35
        femmefataleeee napisała:

> hejka jestem z lodzi i tez chcialabym popracowac we francji...znacie jakies
        > sprawdozne biura z mojego rejonu?... a jesli nawet nie z mojego to jakies z
        > calej polski sprawdzone
        Zwroc sie do agencji "janpolest" we Francji (bardzo dobra, sprawdzona i
        bezplatna. Telefon ; 00.33.02.40.46.11.57 E-mail ; janinagotner@aol.com
      • piotrkozera Re: Chce byc au pair we Francji 13.02.07, 13:51
        Prowadzimy z żoną biuro A&P aupair i organizujemy wyjzady tylko do Francji ( z
        racji tego ze mieszkamy we Francji ) Siedziba biura jest w Polsce w Sosnowcu.
        Gdyby chciala Pani uzyskać wiecej informacji to zapraszamy do odwiedzenia
        naszej strony : www.apaupair.com lub moze Pani wyslać maila z ewentualnymi
        pytaniami na adres : bureau.pologne@apaupair.com
        Pozdrawiam!
      • miamiwana praca dla au pair 08.01.08, 18:14
        femmefataleeee co prawda nie znam żadnego biura zajmującego się
        załatwianiem pracy dla au pair, ale znam rodzinę która pilnie
        poszukuje dziewczyny do opieki nad dziećmi (chłopiec i dziewczynka)
        sama kiedys opiekowałam sie tymi dziećmi i cały czas mam kontakt z
        tą rodziną (bardzo fajna). niedawno Sophie wezwała mnie na pomoc-
        jej aktualna opiekunka wyjeżdża i od lutego bedzie mieć problem..
        jesli jestes zainteresowana- proszę o kontakt na mail
        ehauza@interia.pl wtedy napisze więcej
        • amy93 Re: praca dla au pair 21.11.11, 20:30
          Ja zamierzam byc au air w USA na Florydzie, Californi eventualnie w NY.
          Jeszcze swojej przygody nie zaczelam, ae powoli zbieram dokumenty itd.
          Wyjechac zamierzam po maturach czyli od maja do 1 lipca maksymalnie,
          teraz na moim blogu znajdziecie kilka porad jak zrobic aplikacje itd. wiec zapraszam -> 2aupair.blogspot.com/ 2aupair.blogspot.com <- za jakis czas juz notki beda prostu z USA, o USA, ale musicie byc niecierpliwi. Jednak zapraszam juz dzis :)
          Jeśli chce ktoś jechać w tym samym czasie to piszcie ale na blogu, bo ja tu nie ogarniam ;)
          Pozdrawiam!
      • julka-5 Szukam znajomych w CANNES 12.10.08, 21:15
        Jesli ktos jest w okolicy Cannes, chetnie sie spotkam na wieczorne
        wyjscie, do kina, czy cos pozwiedzac. Bede w Cannes od poczatku
        listopada i jeszcze nikogo nie znam. Moj mail to: julkaust@wp.pl
    • julka53 Re: Chce byc au pair we Francji 15.02.05, 12:14
      Ja tez bardzo chętnie pojadę do Francji na au pair.Mam doświadczenie w opiece
      nad dziećmi,ukończony kurs pedagogiczny dla opiekunów.Skończyłam studia a teraz
      rozpoczęląm kolejny kierunek.Bardzo chętnie wyjechałabym do Paryża na okres lip-
      pażdziernik.Język francuski znam podstawy. Pomóżcie!!!
      • katarzyna795 Re: Chce byc au pair we Francji 22.03.05, 20:03
        Mam na imie Kasia. Już dwukrotnie pracowałam jako au-pair we Francji. W tym roku
        także bardzo chcę wyjechać. Niestety, wszystkie polskie agencje pobierają
        ogromne opłaty!!!! i częto nie gwarantują znalezienia rodziny.
        Znam francuski biegle. Skończyłam Kolegium Języków Obcych. Mając częste praktyki
        w szkołach, gimnazjach i liceach, bardziej nadaję się chyba do opieki nad
        dziećmi w wieku 4-kilkanaście lat. Mogę pomagać w nauce, nadrabiać zaległości,
        jestem typową nauczycielką:))
        W tym roku znowu pragnę wyjechać w okresie letnim. Może ktoś zna jakieś
        francuskie firmy, które pomogłyby mi znależć rodzinę. Wiem jedno, chcę dopełnić
        wszytskich formalności i wyjechać leglanie!
        Katarzyna
        • haniak8 Chce byc au pair we Francji 17.04.07, 18:59
          Znam miłą rodzinkę, u której sama byłam au pair, która szuka pomocy na
          najbliższy rok akademicki. Od czasu kiedy wróciłam, a było to juz kilka ładnych
          lat temu, były tam jeszcze 4 Polki (w tym moja siostra) i 2 osoby z Ukrainy.
          Wszyscy sobie BAAAARDZO chwalili atmosferę i zwykle do dzisiaj utrzymują ścisłe
          kontakty. Ja z resztą też tam jeżdżę regularnie na wakacje i goszczę Francuzów
          tutaj. Podaję adres mailowy, na który można przesyłać pytania, ewentualnie
          gdyby ktoś był zainteresowany, prosze o zgłoszenia: dr_nusia@yahoo.com.
          Pozdrawiam serdecznie
          Hania
    • avaa Re: Chce byc au pair we Francji 27.02.05, 00:18
      Hej, pisze prace magisterska o francuskich au pairkach - tych, co byly i tych,
      co dopiero sie wybieraja, pomozcie, prosze i opowiedzcie o swoich
      doswiadczeniach / oczekiwaniach - moze wyjdzie z tego cos ciekawego?
      z radoscia przyjme kazdego maila:) avaa@gazeta.pl
      • janpolest Re: Chce byc au pair we Francji 21.05.06, 12:41
        joginka83 napisała:

> Bardzo chce wyjechac w czerwcu i zostac do wrzesnia,ale powiem szczerze ze
        sie
        > boje.. moje kolezanki jak byly aupair-kami to mialy raczej niemile przezycia :
        (

• peluche8 Re: Chce byc au pair we Francji 23.05.05, 13:55
        ja tez bylam we Francji au-pair, ale to przypadkiem sie dowiedzialam i
        wyjechalam na wakacje... a teraz poszukuje sobie czeos przez internet... to
        znacyz polecam www.aupair-world.net/ tu mozna znalezc oferty od rodzin
        na okreslony termin, wiecj szczegolow... prosze wejsc, naprawde warto!!
      • netty2 Re: Chce byc au pair we Francji 10.10.05, 22:16
        Mikroserwis to nic wspanialego...ja jak mialam problem to sama sobie musialam
        dac rade.I jeszcze na dodatek strasza,jak sie chce zmienic rodzinke.
        Szukacje same przezinternet-strony z ofertami gdzie mozna za darmo zostawic
        swoja oferte.w koncu,w czym pomaga buiro????Jak cala zabawe papierkowa zalatwia
        sie samemu???
        • thecracks Re: Chce byc au pair we Francji 18.01.06, 13:22
          Ja bylam w Paryzu z rodzinka znaleziona przez internet i bylo idealnie.
          Niedaleko mnie mieszkala Polka, ktora znalazla rodzinke przez agencje i
          naprawde sie meczyla. Agencje nawet nie sprawdzaja tych rodzin. Co im zalezy a
          jak masz problem to mowia ci abys przeczekala bo napewno sie poprawi. Rza bylam
          auparka przez agencje i bardzo dziekuje wole sobie sama poszukac.
          Pozdrawiam
      • janpolest Re: Chce byc au pair we Francji 21.05.06, 12:41
        aris10 napisała:

> Skorzystaj z dobrego biura aupair.
        > Warto w siebie zainwestowac.
        > Moze Mikroserwis maja ciekawe oferty
        > www.aupair.com.pl
        > Aris10

• zabrowarna Re: Chce byc au pair we Francji 28.06.05, 08:46
      Witam wszystkich,
      W tym roku planuję się wybrać do Francji w charakterze Au pair, ale do dorosłej
      osoby. Pytanie mam takie: jakie formalności powinnam załatwić na miejscu przed
      wyjazdem?? Czy powinnam się skontaktować z ambasadą?? Czy muszę ze sobą wziąć
      paszport, czy wystarczy nowy dowód?? Czy mogę posługiwać się starym prawem
      jazdy, czy powinnam wyrobić sobie nowe?? Czy istnieje jeszcze coś takiego jak
      wiza??
      Dzięki za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam,
      Ola
      • janpolest Re: Chce byc au pair we Francji 21.05.06, 12:43
        zabrowarna napisała:

> Witam wszystkich,
        > W tym roku planuję się wybrać do Francji w charakterze Au pair, ale do
        dorosłej
        >
        > osoby. Pytanie mam takie: jakie formalności powinnam załatwić na miejscu
        przed
        > wyjazdem?? Czy powinnam się skontaktować z ambasadą?? Czy muszę ze sobą wziąć
        > paszport, czy wystarczy nowy dowód?? Czy mogę posługiwać się starym prawem
        > jazdy, czy powinnam wyrobić sobie nowe?? Czy istnieje jeszcze coś takiego jak
        > wiza??
        > Dzięki za wszelkie informacje.
        > Pozdrawiam,
        > Ola

• netty2 Re: Chce byc au pair we Francji 10.10.05, 21:17
        Hej Dziewczyny.

Mieszkam obecnie na stale we Francji (Maine et Loire),bylam tez kiedys au
        pair'ka (1999-2001).
        Specjalnie nie polecam tego rodzaju wyjazdu,ale to wszystko zalezy od tego co
        sie spodziewacie po takim pobycie,co chcecie robic i na ile jestescie w stanie
        dac z siebie za 270 Euro miesiecznie (juz od dawna kursy jezyka nie sa za
        grosze,a to we Fr oplaca sobie au pair)
        Chetnie pomoge kazdej ,ktora chce byc au pair we Francji.Czesto wcale nie
        trzeba placic kupy kasy buirom posredniczacym.Niewiele potem robia w porownaniu
        za tym,co sie im zaplacilo.
        Jak macie jakies pytania,jestem do dyspozycji.
        Netty
        • jaa19 Re: Chce byc au pair we Francji 07.01.06, 13:26
          czesc
          własnie jestem na etapie szukania jakis korzystnych afert jako au pair. jesli
          moglabys mi cos polecic lub doradzic, bylabym wdzieczna... jest to dla mnie
          bardzo wazne i akurat nie chodzi mi o zarabianie pieniedzy we Francji tylko
          chcialabym studiowac a pozniej mieszkac tak jak ty.
          Licze na odpowiedz
          Natalia
          • janpolest Re: Chce byc au pair we Francji 21.05.06, 12:44
            jaa19 napisała:

> czesc
            > własnie jestem na etapie szukania jakis korzystnych afert jako au pair. jesli
            > moglabys mi cos polecic lub doradzic, bylabym wdzieczna... jest to dla mnie
            > bardzo wazne i akurat nie chodzi mi o zarabianie pieniedzy we Francji tylko
            > chcialabym studiowac a pozniej mieszkac tak jak ty.
            > Licze na odpowiedz
            > Natalia

• haniak8 Chce byc au pair we Francji 17.04.07, 19:06
            Ja znam rodzinkę u której sama byłam - było super (jeżdżę do ich regularnie na
            wakacje, oni przyjeżdżają tutaj). Od tegoczasu były tam jeszcze 4 Polki (w tym
            moja siostra) i 2 osoby z Ukrainy. Wszyscy mile wspominają. Ta rodzina szuka
            kogoś od wrzesnia 2007 (ewentualnie troche wczesniej) i o ile nic sie nie
            zmieniło, to poza kieszonkowym płaci za kurs języka :). Podaję maila:
            dr_nusia@yahoo.com
            pozdrawiam
            Hania
        • mfalkowska1 Re: Chce byc au pair we Francji 15.06.06, 16:09
          Hej,
          mam kilka pytanek związanych z wyjazdem do Francji ponieważ udaję się tam teraz
          tz.3-go lipca na Lazurowe Wybrzeże w charakterze au-perki,chciałabym zostać we
          Francji na dłużej tak ok. roku chyba też jako au-perka ale w Paryżu.Znam trochę
          miasto bo kilka razy byłam tam i bynajmniej nie na zorganizowanej
          wycieczce.Chciałabym się poradzić jak znależć rodzinę w Paryżu,nie korzystając
          z pośrednictwa agencji w Polsce,ale też z jakiegoś sprawdzonego źródła.
          Jeśli możesz mi coś doradzić,będę wdzięczna.
          Pozdrawiam,
          Gosia
          P.S
          mój mail:mfalkowska1@gazeta.pl
          • jolietta Re: Chce byc au pair we Francji 15.06.06, 17:08
            No ja swoja rozinke znalazlam na www.aupair-world.net i z Paryza mialam najwiecej ofert, jedna nawet gdzie bylo oddzielne mieszkanie do mojego uzytku. Wiec ja polecam w ten sposob szukac, nic nie placisz, bez zbednych formalnosci, masz mozliwosc przebierania w ofertach, jak cos ci nie pasuje to po prostu szukasz dalej :) na pewno sa tez jakies biura w samej francji, ale tych nie znam, moze sie zorientujesz jak bedziesz tam w wakacje. Zycze powodzenia :) A swoja droga jesli juz bedziesz w Paryzu to mozesz dac znac :)
            • fasolkaeliza Re: Chce byc au pair we Francji 18.06.06, 18:12
              Hej,
              bardzo dziękuję za adres stronki.Pewnie spróbuję i w ten sposób choć mam obawy
              co do wiarygodności wyszukanych w ten sposób rodzin.Co o ty sądzisz?Będziesz
              cały rok w Paryżu?Mam nadzieję,że jeśli wszystko się uda to spotkamy się
              właśnie w mojej ulubionej stolicy:)
              Z góry dziękuję za odpowiedź.
              Pozdrawiam
              P.S.
              A to moje nowe konto,tamto była chyba zbyt oficjalne:)
              • jolietta Re: Chce byc au pair we Francji 18.06.06, 20:06
                Faktycznie wiarygodnosc rodzin ze stronek sama musisz wyczuc (chociaz slyszalam ze te z biur te nie sa az tak 100% sprawdzane)Po kilku rozmowach telefonicznych jak slyszysz szkraby rozrabiajace w tle i widzisz ze rodzinka faktycznie pyta cie o istotne rzeczy, mają odpowiedzi na twoje pytania odnosnie dzieci, wysylaja ci rozne zdjecia to jak dla mnie wyglada w porzadku. Ja mysle ze trzeba zdac sie na intuicje, wsparta pewna doza rozsadku, ale bez przesady, przeciez swiat to nie zbiorowisko samych alfonsow i zboczencow, ktorzy akurat by wyszukiwali swoich ofiar na takich stronach, mysle ze teraz jest duzo wiecej latwiejszych sposobow na zwerbowanie nieswiadomych dziewczyn niz az takie skomplikowane, jednak wiadomo przestroznym odrobine nie zaszkodzi byc. Moja rada jest taka ze jak ci sie cos wydaje nie tak to po prostu szukaj dalej. Tak samo z zakresem obowiazkow, rodziny sa rozne niektore chca spisac umowe, niektore nie, tez zalezy od tego jak sie dogadasz. Ja trafilam do swietnej rodzinki, przynajmniej narazie tak mi sie wydaje ;P i plan jest na rok, zobaczymy jak tam sie polubimy i dogadamy, ale mysle ze bedzie mega fajnie :D hehe to jak narazie tez moja ulubiona stolica, bylam juz 4 razy teraz bede mieszkac..ehhh bajka :D:D
                  • fasolkaeliza Re: jestem au pair we francji 05.07.06, 15:37
                    hej,no i stalo sie,jestem tu gdzie zawsze chcialam byc na poludniu francji na
                    lazurowymwybrzezu.sorki ze wale wszystko z malej litery i bez polskich znakow
                    ale polapac sie w tej klawiaturze nie moge.opiekuje sie dwiema
                    dziewczynkami,alix ma prawie 14 lat,a emili prawie 8,choc wydaje sie duzo
                    mlodsza.
                    jest tylko jeden maly a wlasciwie ogromny problem,strasznie tesknie za
                    rodzicami,domem,znajomymi.wiem ze jestem dorosla ale nie moge,prawie codziennie
                    placze.wiem ze poczatki sa trudne,ale nie wiedzialam ze az tak.poniewaz sa
                    wakacje i nie chodze na kurs nikogo tu nie znam i czuje sie cholernie
                    samotna.pomozcie mi,prosze.a moze ktos z was jest w poblizu nicei albo zna tu
                    kogos,bede wdzieczna za kazdy kontakt i dobre slowo.
                    pozdrawiam
                    • anja2511 Re: jestem au pair we francji 05.07.06, 16:59
                      cześć,juz niedługo dołącze do grona auperek we Francji, mam rodzinkę pomiędzy
                      Niceą a Cannes, dokładnie Valbonne przyjezdzam 22 lipca, więc jeśli pod koniec
                      lipca będziesz chciała się z kimś pogadac to możemy się gdzieś spotkac, mam
                      nadzieje, że sie odezwiesz
                      • fasolkaeliza Re: jestem au pair we francji 06.07.06, 00:56
                        super,pewnie ze odezwe sie.valbonne jest niedaleko ode mnie czyli miejscowosci
                        rouret.mam nadzieje ze na miejscu bedziesz miala dostep do kompa i netu.a jak
                        nie to napisze ci numey komorki polskiej i francuskiej.duzo bedziesz miala
                        dzieci.sorki ze tak pisze ale nie moge znalezc duzych liter ani znaku zapytania.
                        pozdrawiam,
                        gosia
                      • netty2 Re: jestem au pair we francji 27.07.06, 01:03
                        Hej
                        Ja bylam au pair akies 7 lat temu,w Roquefort les Pins,jakies 15 km od Valbonne.
                        Bylo fajnie.Bardzo fajna okolica.
                        Powodzenia i odwagi.Musze przyznac,po kilku innych dosiwadczeniach w innych
                        krajach,ze Francuzi sa bardzo upierdliwymi ludzmi,szczegolnie jesli sie jest u
                        nich au pair.
                        Nie chce za nic odstraszac.
                        Jesli komus trzeba rady,czy pomocy tutaj we Francji,oto moj mail.Jestem w Maine-
                        et-Loire (dep.49),piszcie na mail gazety.
                        Powodzenia dla tegorocznych au pair !!!!!!!!!!!!
      • janpolest Re: Chce byc au pair we Francji 21.05.06, 12:43
        emiss napisała:

> wlasnie czekam na rodzine ... wybieram sie w region paryski.. czy ktos tez w
        > tym terminie jedzie do Francji?

• cini-mini wątpliwości 24.09.05, 15:10
      Dziewczyny, mam do Was kilka pytań. Jestem tegoroczną maturzystką, od razu po
      maturze chciałabym bardzo wyjechac do Francji lub też do Belgii. Francuskiego
      uczyłam sie 6 lat (w podstawówce i gimnazjum), dwa lata temu, idąc do liceum,
      zrezygnowałam z nauki na rzecz rosyjskiego. Tymczasem nadszedł ten decydujący
      rok, czas podjąć ostateczną decyzje - wyjazd czy studia.. O wyjeździe marze już
      od wielu lat, ale zaczynam sie też coraz bardziej bać. Nie wiem czy dam sobie
      radę - nie jestem przebojową, śmiałą dziewczyną, a raczej cichą i nieśmiałą (ale
      też bardzo cierpliwą) dziewczyną. Czy myślicie że dam sobie rade? I jak w
      praktyce wygląda załatwianie tych wszystkich formalności? (jestem z Krakowa) Jak
      długo to trwa? Za wszelkie odpowiedzi i porady z góry bardzo dziękuje :)
      • ola_86 Re: wątpliwości 26.09.05, 14:20
        hej:) ja też planowalam, że jak się nie dostanę na studia pojadę do francj,
        żeby przynajmniej język podciągnąć. A teraz jak się nie dostałam to się boję,
        że sobie nie poradzę, bo mam zamiar poprawiać maturę w sesji wiosennej i
        obawiam się, że byłabym pochłonięta codziennymi zajęciami i nie znalazłabym
        czasu na naukę do matury. Ale już sama nie wiem co mam robić:(
        • aspaa Re: wątpliwości 30.09.05, 12:10
          dziewczyny nie bojcie sie!!!!ja jechalam po 4 i 5 roku studiow tylko na
          wakacje,a teraz zaluje ze nie robilam tego wczesniej!!!!lek jest zawsze,ale
          naprawde warto zaryzykowac!!!!oprocz jezyka wiele mozna sie nauczyc!
          jakbyscie mialy wiecej pytan to piszczie maile,chetnie pomoge!
          pozdrawiam!!
        • janpolest Re: wątpliwości 21.05.06, 12:46
          ola_86 napisała:

> hej:) ja też planowalam, że jak się nie dostanę na studia pojadę do francj,
          > żeby przynajmniej język podciągnąć. A teraz jak się nie dostałam to się boję,
          > że sobie nie poradzę, bo mam zamiar poprawiać maturę w sesji wiosennej i
          > obawiam się, że byłabym pochłonięta codziennymi zajęciami i nie znalazłabym
          > czasu na naukę do matury. Ale już sama nie wiem co mam robić:(

• dorothea8 Re: wątpliwości 19.11.05, 21:28
        witaj..moja corka w ubieglym roku skonczyla liceum, nie dostala sie na studia w
        Polsce, po wakacjach we Francji podjela decyzje, obecnie jest au-pair w Paryzu
        i rozpoczela tam studia, przebojowa tez nie jest,jezyka zaczela sie uczyc rok
        temu po powrocie z wakacji..jest zadowolona..powodzenia, 3mam kciuki
        zadowolona mama zadowolonej corki
      • janpolest Re: wątpliwości 21.05.06, 12:45
        cini-mini napisała:

> Dziewczyny, mam do Was kilka pytań. Jestem tegoroczną maturzystką, od razu po
        > maturze chciałabym bardzo wyjechac do Francji lub też do Belgii. Francuskiego
        > uczyłam sie 6 lat (w podstawówce i gimnazjum), dwa lata temu, idąc do liceum,
        > zrezygnowałam z nauki na rzecz rosyjskiego. Tymczasem nadszedł ten decydujący
        > rok, czas podjąć ostateczną decyzje - wyjazd czy studia.. O wyjeździe marze
        już
        > od wielu lat, ale zaczynam sie też coraz bardziej bać. Nie wiem czy dam sobie
        > radę - nie jestem przebojową, śmiałą dziewczyną, a raczej cichą i nieśmiałą
        (al
        > e
        > też bardzo cierpliwą) dziewczyną. Czy myślicie że dam sobie rade? I jak w
        > praktyce wygląda załatwianie tych wszystkich formalności? (jestem z Krakowa)
        Ja
        > k
        > długo to trwa? Za wszelkie odpowiedzi i porady z góry bardzo dziękuje :)

• janpolest Re: Chce byc au pair we Francji 21.05.06, 12:46
        patikab napisała:

> Szukam pracy w okolicy Strasbourga.Mam 23 lata, znam francuski(tez w praktyce
        > bo moj chpopak jest francuzem)i angielski.
        > moj meil
        > toimpertynencja@yahoo.co.uk

• jolietta Re: Chce byc au pair we Francji 22.05.06, 19:23
          Znalazlam taka oferte dla dziewczyn ktroe chcialby jechac do Francji na wakacje a nei bardzo po francusku mowia -> polsko-francuskie malzenstwo www.aupair-world.net/index.php/aupair_detail/?a=278050 Moze sie komus przyda, ja juz swoja rodzinke znalazlam :)))))
          • jolietta Re: Chce byc au pair we Francji 24.05.06, 20:07
            Bede au pair od sierpnia kolo Paryza na rok i moze macie jakies rady odnosnie szkoly jezykowej, bo chcialabym trafic to jakiejs fajnej, ale tez nie tak drogiej jak Aliance Francais, w ogole strasznie sie ciesze :)))) teraz tylko sesja musi pojsc dobrze :P
    • pawelfir Re: Chce byc au pair we Francji 09.08.06, 23:19
      Czesc, mam na imie Pawel, mieszkam i studiuje we France. Mam znajoma rodzinke
      polsko francuska (dwojka chlopcow : 3 i 7 lat), ktora szuka "jeune fille au
      pair" od wrzesnia 2006 do czerwca 2007. Prosze o kontakt : pawelfir at gazeta dot pl
    • ailill Szukam znajomych okolice Nice-Cannes 08.02.07, 12:02
      Czesc,
      jestem au-pair we Francji juz od jakiegos czasu. Swietne miejsce, mila
      rodzina... ale od czasu do czasu brakuje mi kogos z kim moglabym wybrac sie cos
      pozwiedzac, pojechac do kina lub tylko milo spedzic weekend. Wiec jezeli masz
      troche wolnego czasu i ochote wybrac sie gdzies a jestes w okolicy Nice,
      Cannes, Grass - czekam na wiadomosc od Ciebie.
      Pozdrawiam
      Ailill
    • piotrkozera Re: Chce byc au pair we Francji 13.02.07, 13:56
      A&P aupair / www.apaupair.com
      Wiadomość dla osób zainteresowanych wyjazdem w charakterze " AU PAIR"- pobyty
      au pair to opieka nad dziećmi połączona z nauką języków obcych.
      Umożliwiamy młodym ludziom ( od 18 do 27 lat )NAUKĘ i doskonalenie JĘZYKÓW
      OBCYCH za granicą na KURSACH dla obcokrajowców.
      "Au pair" mieszka u rodziny francuskiej na prawach jej członka, uczęszcza na
      kurs językowy , opiekuje się dzieckiem - od 25 do 30 godzin tygodniowo.
      Rodzina gwarantuje: zamieszkanie-samodzielny pokój, pełne utrzymanie,
      wyżywienie, opiekę medyczną, zapisuje na kurs języka. Za pomoc w zajmowaniu się
      dziećmi "au pair" otrzymuje od rodziny kieszonkowe w wysokości 85 euro
      tygodniowo.
      Pierwszym etapem wyjazdu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego (
      dostępnego na stronie internetowej lub w naszym biurze)Nastepnie kontaktujemy
      się z kandydatką / kandydatem w celu zaproszenia na krótką rozmowę
      kwalifikacyjną.
      Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.apaupair.com lub
      osobiście do biura:
      A&P au pair
      3 Maja 21 / B2
      41-200 Sosnowiec
      tel. 032 297 90 32
      od poniedziałku do piątku od 13:00 do 18:00
      sobota od 10:00 do 13:00
      Z POWAŻANIEM
      AGATA KOZERA
      agata.kozera@apaupair.com
    • karolina_majewska_1983 Re: Chce byc au pair we Francji 28.05.07, 14:56
      szukam dziewczyny na swoje miejsce jako fille au pair bylam tam od wrzesnia
      2006 i jestem zadowolona ale moje plany sie zmienily w powazniejsze i jestem w
      trakcie zmian.
      Podaje szczegoly:
      otoz potrzebny jest ktos z podstawa francuskiego, kto zajmie sie juz od
      poczatku lipca 6 letnim chlopcem, we wrzesniu chodzi on do szkoly i trzeba go
      zaprowadzac na przystanek kolo domu o 8.00 a ok 16.45 odbierac z przystanku.
      Ponadto w kazdy poniedzialek trzeba zrobic genralne porzadki w domu(dom jest
      duzy) i ogolnie w tygodniu przygotowac kolacje, podlac kwiaty, zrobic
      prasowanie (nie ma duzo),czas w tygodniu kiedy maly jest w szkole mozesz sobie
      zagospodorowac dowolnie, musisz ustalic tez termin z profesorka na lekcje
      francuskiego, oplacone przez Mame chlopca.
      Wtorki wieczor do srody wolne , kazdy wekend rowniez.Czasami Generalnie kazdy
      wieczor rowniez , chyba ze mama chlopca wroci za pozno z pracy.
      Wlasny pokoj i wlasna lazienka, 60 euro kieszonkowego na tydzien + 25 euro na
      lekcje, wspolne wyjscia do kina czy na dyskoteke etc i wypady na wycieczki lub
      wakacje sa oplacone.
      Mieszkamy na wsi 500 do jeziora Genewskiego, jezeli chcesz sie rozwijac i
      szukac czegos ciekawszego ze wsi jest dobry dojazd do Genevy, 40 min autobusem.
      Staly dostep do internetu i bezproblemowa mozliwosc dzwonienia n atelefony
      stacjonarne w calej Europie.
      Jezeli masz stacjonarny numer telefonu zadzwonimy.
      Pozdrawiam
      aktualna fille au pair gg 1733844
      • nanan1 Re: Chce byc au pair we Francji 01.08.07, 17:20
        witam!
        szukam au pair w Paryzu od kwietnie/maja przyszlego roku 2008
        chetnie pare godzin w tygodniu w zamian za mieszkanie typu chambre de bonne, bo
        zaczynam w Paryzu szkole. Wiem, ze takie oferty sie zdarzaja i szukam kogos kto
        bedzie w tym terminie konczyl.

biegla znajomosc francuskiego i referencje
        dzieku za kontakt na niusia@gmail.com
    • szecherezada123 Szukam pracy jako aupair we francji 15.09.07, 09:55
      chcialabym pracowac w paryzu alboe w okolicach. mysle o wyjezdzie
      na wakacje od czerwca do wrzesnia. nie chce korzystac z pomocy
      biura, szukam na stronach interbetowych, ale moze ktos wie o jakiejs
      rodzinie ktora szuka au pair? czekam na informacje. moje gg 9575851
    • malgorzata-bez-mistrza Re: Chce byc au pair we Francji 30.11.07, 14:28
      Od dawna myślę o wyjeździe za granicę. Wprawdzie skończyłam studia o
      kierunku filologia angielska, ale zamiast do Anglii wolałabym się
      wybrać do pracy do Francji. Uczyłam się języka ok. 6 lat, ale po
      dwuletniej przerwie w nauce wiele zapomniałam. Zastanawia mnie jak
      to jest z porozumiewaniem się po francusku z rodziną w praktyce.
      Zapewne nie wystarczy mi znajomość podstawowych zwrotów, ale jednym
      z głównych celów mojego wyjazdu byłaby właśnie nauka języka. Czy z
      moją znajomością języka francuskiego mam szansę wogóle znaleźć jakąś
      rodzinę, dodam, że angielski znam perfect.
    • tuti OFERTA Z PIERWSZEJ REKI 08.01.08, 11:22
      Znajoma napisala:
      I was going to ask you if you knew of a baby sitter wishing to live
      in France for a year to look after my grand daugher in Ardeche near
      Ales, who could also work part time in the Pierre et Vacances of Le
      Rouret where my son is now ( wife is the director there)
      Au pair'ka+/part time w Pierre et Vacances (www.pierreetvacances.com)

Zainteresowanym podam bezposredniego maila (kontakt po Fr lub Ang)
      gdyz jesty to ogloszenie grzecznosciowe.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka