Gość: wiciu IP: *.247.81.adsl.skynet.be 05.09.05, 19:35 Jesli tak to powiedzcie, o co w tym w ogole chodzi? Po co jest panel i o co na nim pytaja?? Dziex. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ekonomist(k)a DG COMP IP: 80.91.145.* 06.09.05, 17:38 Ja przeszlam w DG COMP - nie wiem, czy o taki panel Ci chodzi. W Konkurencji jest to taki maly egzamin ustny, prowadzony przez 3 osoby z DG, gdzie sprawdzaja, czy nadajesz sie do danego DG. Mnie pytali m.in. o reforme konkurencji po 1 maja 2004, o liberalizacje poczty i telekomunikacji, o pomoc panstwa itp. Jesli sie orientujesz w danym temacie, panel jest duzo latweiejszy od egzaminu ustnego, gdzie moga zapytac o wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Texas Re: czy ktos z Was przechodzil panel? IP: *.cec.eu.int 07.09.05, 08:34 Przez panel rozumiem egzamin na contractual agents - w DG JLS skladal sie z egzaminu pisemnego (m.in. wiedza o Unii), czesci praktycznej (cwiczenie z Worda lub Excela) oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Pzdr:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tito Re: czy ktos z Was przechodzil panel? IP: 212.190.72.* 07.09.05, 09:34 W PE w czasie panelu raczej oczekuja ze ty bedziesz pytal jak to ma byc w tej nowej pracy. Zero stresu, zero proby zagiecia. Raczej takie b krotkie szkolenie na temat nowej pracy. Takie jest moje doswiadczenie. Odpowiedz Link Zgłoś