Dodaj do ulubionych

czy ktos z Was przechodzil panel?

IP: *.247.81.adsl.skynet.be 05.09.05, 19:35
Jesli tak to powiedzcie, o co w tym w ogole chodzi? Po co jest panel i o co na
nim pytaja??
Dziex.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ekonomist(k)a DG COMP IP: 80.91.145.* 06.09.05, 17:38
      Ja przeszlam w DG COMP - nie wiem, czy o taki panel Ci chodzi. W Konkurencji
      jest to taki maly egzamin ustny, prowadzony przez 3 osoby z DG, gdzie
      sprawdzaja, czy nadajesz sie do danego DG. Mnie pytali m.in. o reforme
      konkurencji po 1 maja 2004, o liberalizacje poczty i telekomunikacji, o pomoc
      panstwa itp. Jesli sie orientujesz w danym temacie, panel jest duzo latweiejszy
      od egzaminu ustnego, gdzie moga zapytac o wszystko.
    • Gość: Texas Re: czy ktos z Was przechodzil panel? IP: *.cec.eu.int 07.09.05, 08:34
      Przez panel rozumiem egzamin na contractual agents - w DG JLS skladal sie z
      egzaminu pisemnego (m.in. wiedza o Unii), czesci praktycznej (cwiczenie z Worda
      lub Excela) oraz rozmowy kwalifikacyjnej.

      Pzdr:)
    • Gość: tito Re: czy ktos z Was przechodzil panel? IP: 212.190.72.* 07.09.05, 09:34
      W PE w czasie panelu raczej oczekuja ze ty bedziesz pytal jak to ma byc w tej
      nowej pracy. Zero stresu, zero proby zagiecia. Raczej takie b krotkie szkolenie
      na temat nowej pracy. Takie jest moje doswiadczenie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka