Dodaj do ulubionych

SPR Lublin Mistrzem Polski

14.05.06, 21:39
Pewnie nikogo tutaj to nie obchodzi, ale pilkarki reczne z mojego rodzinnego
Lublina znowu zostaly mistrzyniami Polski!!!
Waleczne jak zawsze, wygraly z Zaglebiem Lubin po dwoch dogrywkach i karnych.
Obserwuj wątek
    • Gość: borzomi Re: SPR Lublin Mistrzem Polski IP: 213.59.212.* 14.05.06, 22:15
      Z czegos trzeba byc dumnym ... jezeli nie z Motoru, Avii, zuzla, kosza ....
      • 1demokrata Re: SPR Lublin Mistrzem Polski 15.05.06, 10:03
        Gratuluje!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka