misza52 14.05.06, 21:39 Pewnie nikogo tutaj to nie obchodzi, ale pilkarki reczne z mojego rodzinnego Lublina znowu zostaly mistrzyniami Polski!!! Waleczne jak zawsze, wygraly z Zaglebiem Lubin po dwoch dogrywkach i karnych. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: borzomi Re: SPR Lublin Mistrzem Polski IP: 213.59.212.* 14.05.06, 22:15 Z czegos trzeba byc dumnym ... jezeli nie z Motoru, Avii, zuzla, kosza .... Odpowiedz Link Zgłoś