Dodaj do ulubionych

z serii lekarze - gastrolog!!!

30.05.06, 12:44
W kolekcji rekomendacji lakarzy nie moge znalezc zadnego gastrologa.. Prosze
na namiary najchetniej na Polaka, ktory zrobilby gastroskopie... serdeczne
dzieki!
Obserwuj wątek
    • freix Re: z serii lekarze - gastrolog!!! 31.05.06, 14:20
      Mam podobną prośbę: pilnie poszukuję gastrologa lub gastroenterologa (mówiącego
      po polsku) w Brukseli lub na terenie Belgii. Będę bardzo wdzięczny za
      przesłanie namiarów na e-maila gazetowego.
      • Gość: Crohn i ja tez IP: *.cec.eu.int 31.05.06, 14:57
        I ja tez sie dolaczam z prosba o namiary
        nawet dobry anglofon mile widziany
        LC
        • Gość: C Re: i ja tez IP: *.cec.eu.int 31.05.06, 14:57
          Chociaz polonofon na perwno lepszy /°
          • Gość: zuza Re: i ja tez IP: *.upc.chello.be 31.05.06, 19:11
            ja juz jestem zdesperowana, moze byc rowniez Belg, byleby ktos sprawdzony...
            • Gość: zuza namiary IP: *.upc.chello.be 02.06.06, 14:08
              dla zainterersowanych - jeszcze u niego nie bylam ale znalazlam specjaliste na
              Broqueville 32 albo 30 - to jest tuz obok ronda Montgomry, wyjazd na Tomberg...
              powodzenia
              • Gość: C Re: namiary IP: *.cec.eu.int 08.06.06, 16:12
                a mowi ten ktus po anglicku?
                • Gość: Crohn Re: IP: *.cec.eu.int 14.07.06, 11:41
                  I jak macie jakies namiary na gastrologa
                  angielskojezycznego (lub polsko)?
                  Czy ktos byl i moze polecic?
                  • Gość: olo Re: IP: 80.246.106.* 14.07.06, 11:46
                    moze to i malo smieszne, ale jak wam zrobia gastroskopie to rozmawiac wam sie
                    nie bedzie chcialo (nie wazne w jakim jezyku)
                    • Gość: Crohn Re: IP: *.cec.eu.int 14.07.06, 12:33
                      Rzeczywiscie to bylo dno !
                      A gastrolog nie tylko robi gastroskopie
                      • mrsjo2000 Re:gastrolog i nie nie tylko 14.07.06, 12:49
                        Ja "polecam" - jesli cos takiego mozna polecac ;D - sprawdzony service de
                        gastro-entérologie UCL Woluwé
                        Secrétariat: 02/764.28.22
                        Consultations: 02/764.18.17

                        A to nazwiska wg potrzeby :
                        www.saintluc.be/consult/competences/gastro.htm
                        • Gość: Crohn Re: IP: *.cec.eu.int 14.07.06, 13:00
                          Dzieki,
                          ale czy service mowi po angielsku?
                          • Gość: Lesniowski do crohna IP: *.241.81.adsl.skynet.be 14.07.06, 13:20
                            crohn, twoj nick to tak ot sobie, czy przypadkiem mamy o czym porozmawiac :)
                            pozdro
                            • Gość: Crohn Re: IP: *.cec.eu.int 14.07.06, 14:17
                              Czesc Lesniowski :)
                              chyba mamy o czym rozmawiac
                              (dostalem ostatnio ciekawe artykuly)
                              tylko jak sie skontaktowac?

                              • mrsjo2000 Re: do Crohna 14.07.06, 14:24
                                Wiesz chyba napewno mowia po angielsku, nie widzialam jeszcze belgijskiego
                                lekarza specialisty nie mowiacego po angielsku... no moze naszczescie za malo
                                do nich chodzilam ;D....
                                A jesli mozna, to o jakie artykuly chodzi ? odbior moze byc na priva :D
                              • Gość: Lesniowski Re: IP: *.241.81.adsl.skynet.be 14.07.06, 14:28
                                nr gg 1645423, potem wymienimy sie mailem np
                                • Gość: Crohn Re: IP: *.cec.eu.int 14.07.06, 14:30
                                  wieczorem wieczorem
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka