zuzabxl 30.05.06, 12:44 W kolekcji rekomendacji lakarzy nie moge znalezc zadnego gastrologa.. Prosze na namiary najchetniej na Polaka, ktory zrobilby gastroskopie... serdeczne dzieki! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
freix Re: z serii lekarze - gastrolog!!! 31.05.06, 14:20 Mam podobną prośbę: pilnie poszukuję gastrologa lub gastroenterologa (mówiącego po polsku) w Brukseli lub na terenie Belgii. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie namiarów na e-maila gazetowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crohn i ja tez IP: *.cec.eu.int 31.05.06, 14:57 I ja tez sie dolaczam z prosba o namiary nawet dobry anglofon mile widziany LC Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: C Re: i ja tez IP: *.cec.eu.int 31.05.06, 14:57 Chociaz polonofon na perwno lepszy /° Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuza Re: i ja tez IP: *.upc.chello.be 31.05.06, 19:11 ja juz jestem zdesperowana, moze byc rowniez Belg, byleby ktos sprawdzony... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuza namiary IP: *.upc.chello.be 02.06.06, 14:08 dla zainterersowanych - jeszcze u niego nie bylam ale znalazlam specjaliste na Broqueville 32 albo 30 - to jest tuz obok ronda Montgomry, wyjazd na Tomberg... powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: C Re: namiary IP: *.cec.eu.int 08.06.06, 16:12 a mowi ten ktus po anglicku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crohn Re: IP: *.cec.eu.int 14.07.06, 11:41 I jak macie jakies namiary na gastrologa angielskojezycznego (lub polsko)? Czy ktos byl i moze polecic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: IP: 80.246.106.* 14.07.06, 11:46 moze to i malo smieszne, ale jak wam zrobia gastroskopie to rozmawiac wam sie nie bedzie chcialo (nie wazne w jakim jezyku) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crohn Re: IP: *.cec.eu.int 14.07.06, 12:33 Rzeczywiscie to bylo dno ! A gastrolog nie tylko robi gastroskopie Odpowiedz Link Zgłoś
mrsjo2000 Re:gastrolog i nie nie tylko 14.07.06, 12:49 Ja "polecam" - jesli cos takiego mozna polecac ;D - sprawdzony service de gastro-entérologie UCL Woluwé Secrétariat: 02/764.28.22 Consultations: 02/764.18.17 A to nazwiska wg potrzeby : www.saintluc.be/consult/competences/gastro.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crohn Re: IP: *.cec.eu.int 14.07.06, 13:00 Dzieki, ale czy service mowi po angielsku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lesniowski do crohna IP: *.241.81.adsl.skynet.be 14.07.06, 13:20 crohn, twoj nick to tak ot sobie, czy przypadkiem mamy o czym porozmawiac :) pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crohn Re: IP: *.cec.eu.int 14.07.06, 14:17 Czesc Lesniowski :) chyba mamy o czym rozmawiac (dostalem ostatnio ciekawe artykuly) tylko jak sie skontaktowac? Odpowiedz Link Zgłoś
mrsjo2000 Re: do Crohna 14.07.06, 14:24 Wiesz chyba napewno mowia po angielsku, nie widzialam jeszcze belgijskiego lekarza specialisty nie mowiacego po angielsku... no moze naszczescie za malo do nich chodzilam ;D.... A jesli mozna, to o jakie artykuly chodzi ? odbior moze byc na priva :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lesniowski Re: IP: *.241.81.adsl.skynet.be 14.07.06, 14:28 nr gg 1645423, potem wymienimy sie mailem np Odpowiedz Link Zgłoś