Dodaj do ulubionych

korzystaliscie z uslug Wizzair

IP: *.cec.eu.int 25.06.08, 10:04
Zastanawiam sie nad kupieniem biletow WAW-BXL na sierpien z Wizzair.
Niestety ta firma niezbyt dobrze mi sie kojarzy, co jakis czas
pojawiaja sie informacje prasowe, iz klienci zostali gdzies tam
pozostawieni.
Czy ktos lecial juz z nimi i moglby podzielic sie wrazeniami /
klopotami?
Obserwuj wątek
    • Gość: wizz Re: korzystaliscie z uslug Wizzair IP: 147.67.18.* 25.06.08, 10:38
      ja latalam kilkakrotnie i jedynym problemem byly opoznienia,
      natomiast w zeszla niedziele mialam leciec do wwy i w niedziele po
      pol zobaczylam w internecie ze lot jest anulowany. w rezultacie,
      poniewaz musialam byc w pon rano w wwie, wsiadlam w samochod, bo
      bylo za pozno na szukanie innych rozwiazan. wczoraj wieczorem
      wrocilam i wciaz nie moge sie pozbierac ze zmeczenia :-))
    • Gość: nowicjusz Re: korzystaliscie z uslug Wizzair IP: 57.67.166.* 25.06.08, 11:20
      Dlugo by pisac...
      Zaleta jest koszt, a z punktualnoscia problem jest powazny. W moim
      przypadku lot Wizzairem, ktory nie zostal odwolany, zmieniony lub
      opozniony zawsze traktuje jak cos wyjatkowego i nadzwyczajnego.
      Statystycznie to chyba tak 50% moich i rodziny lotow byla OK, reszta
      wszystko z wiekszymi (lot anulowany) lub mniejszymi (spoznienie 5
      godzinne i przewoz na inne lotnisko) przygodami.
      No ale jest wesolo ;-)
      • Gość: gosc Re: korzystaliscie z uslug Wizzair IP: 80.246.106.* 25.06.08, 11:25
        Latalem wielokrotnie z wizzair (ok 15 razy) i jedynym problemem
        jakiego doswiadczylem byly systematyczne opoznienia (godzina- dwie)
        lotu wieczornego z Charleroi do Warszawy. Prawdopodobnie wieczorem
        kumuluja sie opoznienia danego samolotu z calego dnia. Loty ranne
        (Katowice-Frankurt Hahn) zawsze o czasie. Na szczescie nie mialem
        zadnych powazniejszych przygod (jak anulowanie lotu).
        • Gość: trew charleroi IP: *.cec.eu.int 25.06.08, 14:53
          cenne uwagi....
          jak dostac sie z Charleroi do Bxl., podobno sa autobusy, moze ktos
          wie o ktorej odjezdza ostatni?
          pytanie nasunelo mi sie w zwiazku z opoznieniami...
          • Gość: gosc Re: charleroi IP: *.kulnet.kuleuven.be 30.06.08, 17:17
            Rozklad autobusow odjezdzajacych z Charleroi mozesz sprawdzic na stronie
            internetowej lotniska:
            www.charleroi-airport.com/doc.php?nd=o29&tid=29&lg=2&docid=1&site=1
            Osobiscie jednak nie polecam Wizz Air, jesli masz jakakolwiek inna mozliwosc
            podrozowania. Mialam leciec w pt wieczorem do W-wy. Lot zostal anulowany.
            Nastepny, jaki mi zaproponowano byl w niedziele wieczorem... Jesli wybierasz sie
            tylko na weekend zdecydowanie nie polecam ryzykowac.

            Pzdr
    • Gość: Aska Re: korzystaliscie z uslug Wizzair IP: *.197-200-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 03.07.08, 09:48
      Wizzair moze nie jest idealny, ale czy LOT jest? LOTowskie samoloty
      tez b czesto sa opoznione. Mi LOT juz trzy razy odwolal resj (fakt,
      ze nie z Brukseli, tylko z innych miast). Moim zdaniem
      prawdopodobienstwo opoznien jest takie samo. A cena inna!
      • Gość: ryanair Re: korzystaliscie z uslug Wizzair IP: *.cec.eu.int 03.07.08, 10:01
        tez masz zle doswiadczenia z wizzairem, za to ryanair jeszcze nigdy
        ani nie odwololal lotu ani nie mial spoznienia. Co prawda czlowiek
        czuje sie tam nie jak pasazer tylko jako masa ladunkowa, ktora
        trzeba byle jak przetransportowac z A do B, ale na krotkich trasach
        mozna to przecierpiec, przy okazji czlowiek ma troche ubawu, jak
        slyszy nasze rodaczki w roli stewardess, ktorych pochodzenie mozna
        rozpoznac po pierwszym slowie angielskim zaczynajacym sie na na
        litere "h", np. "have" wymawiane notorycznie dzwiecznie jako
        charczace "ch" (łi chew dze pleżer) ;-)
    • kabja Re: korzystaliscie z uslug Wizzair 07.07.08, 11:24
      Ja latam wizzairem do Warszawy co miesiąc i poza spóźnieniami
      (maksymalnie godzinnymi) nie mogę mieć uwag do tego przewoźnika.
      No,może jeszcze tylko trzeba uważać na kanapki sprzedawane na
      pokładzie ;-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka