Gość: trew
IP: *.cec.eu.int
25.06.08, 10:04
Zastanawiam sie nad kupieniem biletow WAW-BXL na sierpien z Wizzair.
Niestety ta firma niezbyt dobrze mi sie kojarzy, co jakis czas
pojawiaja sie informacje prasowe, iz klienci zostali gdzies tam
pozostawieni.
Czy ktos lecial juz z nimi i moglby podzielic sie wrazeniami /
klopotami?