Dodaj do ulubionych

Łódź wędkarska-SPRZEDAM

05.11.05, 12:09
nie będzie drogo bo muszę się pozbyć jej ,lezy u rodziny i zawadza ,a łódź
jest dwuosobowa z zywicy ,wazne aby odebrać samemu -kiedys wozilismy ja na
dachu poloneza teraz nie mam juz takich mozliwości ,
sprzedam dość pilne.
Obserwuj wątek
    • ewasar Re: Łódź wędkarska-SPRZEDAM 11.11.05, 14:04
      nikomu nie potrzebna łódź ? po zimie będzie jak znalazł.
      • monteskiusz Re: Łódź wędkarska-SPRZEDAM 21.11.05, 13:29
        a ile to cacko kosztuje?
        • ewasar Re: Łódź wędkarska-SPRZEDAM 29.11.05, 15:42
          łódź wyceniona na 300zł +transport we własnym zakresie - oferta aktualna nie
          pisałam bo już ktoś miał się zdecydować ale sie rozmyslił.
          • ewasar Re: Łódź wędkarska-SPRZEDAM 11.12.05, 20:24
            oferta aktualna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka