ewasar 05.11.05, 12:09 nie będzie drogo bo muszę się pozbyć jej ,lezy u rodziny i zawadza ,a łódź jest dwuosobowa z zywicy ,wazne aby odebrać samemu -kiedys wozilismy ja na dachu poloneza teraz nie mam juz takich mozliwości , sprzedam dość pilne. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewasar Re: Łódź wędkarska-SPRZEDAM 11.11.05, 14:04 nikomu nie potrzebna łódź ? po zimie będzie jak znalazł. Odpowiedz Link Zgłoś
monteskiusz Re: Łódź wędkarska-SPRZEDAM 21.11.05, 13:29 a ile to cacko kosztuje? Odpowiedz Link Zgłoś
ewasar Re: Łódź wędkarska-SPRZEDAM 29.11.05, 15:42 łódź wyceniona na 300zł +transport we własnym zakresie - oferta aktualna nie pisałam bo już ktoś miał się zdecydować ale sie rozmyslił. Odpowiedz Link Zgłoś