Dodaj do ulubionych

Europejscy intelektualiści bronią Gruzji

22.09.09, 14:26
A piss-prezydent ani polityk ani tym bardziej intelektualista
Obserwuj wątek
    • abhaod najwyższy czas, kacapska bestia, w śmiertelnych 22.09.09, 14:32
      drgawkach, zdolna jeszcze do mordowania

      wyborcza.pl/1,76842,5573341,O_co_chodzi_Rosjanom.html
      • junkier Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 15:11
        Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga, na wiadoma czesc skoczyc...

        Koles mysli ze jak z Jaruzelem trzyma sztame i z Urbanem biesiaduje
        to Putin sie jego "apelami" przejmie? Nie no, to doprawdy jest
        farsa!!
        • maaac Junkier ujawnia kto jest jego idolem. 22.09.09, 15:16
          Prędzej czy później z każdego "prawicowca" wychodzą jego związki z
          Kremlem. hehehehehe
          • junkier Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 15:22
            Jak ktos jest z mysleniem na bakier to byc moze fakt skonstatowania
            ze jakis marny redaktorzyna lewicowej gazetki polskojezycznej
            osmiesza sie wraz z reszta tej osobliwej plejady lewicowych
            pseudointelektualistow pisaniem apeli do przywodcy mocarstwa, ktory
            zapewne mialby klopoty z zapamietaniem ich nazwisk, wysnuc teze o
            rzekomej sympatii.

            No ale jak wiadomo, co niektorycm wszystko z jednym sie kojarzy.
            • abhaod Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 15:26
              nie czytaj junkier gazetek...totalitaryzm wyłazi z ciebie jak słoma z
              butów
              1.bp.blogspot.com/_k1LURZUjip0/Rx8C1bIKlyI/AAAAAAAAALE/JxL3ihfRX3k/s400/putin.jpg
              • pereiro Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 15:55
                junkier napisał:

                > Jak ktos jest z mysleniem na bakier to byc moze fakt skonstatowania
                > ze jakis marny redaktorzyna lewicowej gazetki polskojezycznej
                > osmiesza sie wraz z reszta tej osobliwej plejady lewicowych
                > pseudointelektualistow pisaniem apeli do przywodcy mocarstwa, ktory
                > zapewne mialby klopoty z zapamietaniem ich nazwisk, wysnuc teze o
                > rzekomej sympatii.
                >
                > No ale jak wiadomo, co niektorycm wszystko z jednym sie kojarzy.

                I jak zwykle głupota junkiera w pełnej krasie. List do przywódcy mocarstwa?
                Widać, komu wszystko z jednym się kojarzy. List jest do przywódców UE, co
                zostało w artykule wyraźnie napisane :D
                • junkier Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 16:12
                  A jakie przywodcy UE maja moralne i polityczne prawo zajmowac sie
                  Gruzja?

                  Po tym jak zdradziecko doprowadzili do rozpadu Serbii, pisal o tym
                  prof. Jerzy Robert Nowak komu to jest na reke, i doprowadzili do
                  powstania potworka w postaci "niepodlegleg Kosowa"? Zlodziej ma
                  uczyc ze krasc nie wolno?
                  • pereiro Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 17:22
                    A co to ma wspólnego z twoimi bredniami, że list jest skierowany do Putina?
                    Chyba tylko tyle, że powołujesz się dodatkowo na brednie Nowaka...
                    • pereiro Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 17:24
                      Tak btw, Nowak nie ma tytułu profesora, więc nie kłam tytułując go w sposób,
                      który mu nie przysługuje. Raz napisz prawdę junkier.
                      • wieprzowinapozydowsku Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 20:47
                        Mam proste pytanie. Do tych calych tzw. "inteligentow" i ich poplecznikow na forum.
                        Otoz, wyobrazmy sobie sytuacje, ze jakis narod znajduje sie podzielony pod obcym
                        panowaniem. I nagle nadarza sie okazja, ze czy to w wyniku zatargu zaborcow
                        miedzy soba, czy to w wyniku konfliktu z obcym mocarstwem dochodzi do tego, ze
                        czesc narodu uzyskuje niezaleznosc. Moze niepelna, moze to raczej nazwac
                        protektoratem, ale i tak spotyka sie to z entuzjazmem tego narodu.

                        Czy swiat powienien takie cos uznac czy potepic?

                        Dla tych, ktorzy odpowiadaja "potepic" przypominam o czyms takim jak... Ksiestwo
                        Warszawskie.



                        Drugie pytanie: czy teraz zostaje sie "intelektualista" za... podpisywanie
                        jakichs glupot???
                        • pereiro Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 21:21
                          wieprzowinapozydowsku napisał:

                          > Mam proste pytanie. Do tych calych tzw. "inteligentow" i ich poplecznikow na fo
                          > rum.
                          > Otoz, wyobrazmy sobie sytuacje, ze jakis narod znajduje sie podzielony pod obcy
                          > m
                          > panowaniem. I nagle nadarza sie okazja, ze czy to w wyniku zatargu zaborcow
                          > miedzy soba, czy to w wyniku konfliktu z obcym mocarstwem dochodzi do tego, ze
                          > czesc narodu uzyskuje niezaleznosc. Moze niepelna, moze to raczej nazwac
                          > protektoratem, ale i tak spotyka sie to z entuzjazmem tego narodu.
                          >
                          > Czy swiat powienien takie cos uznac czy potepic?

                          Odpowiedź: niekoniecznie, chociaż zależy to od wielu czynników.

                          >
                          > Dla tych, ktorzy odpowiadaja "potepic" przypominam o czyms takim jak... Ksiestw
                          > o
                          > Warszawskie.

                          A ja o Vichy marszałka Petaina, Słowacji księdza Tito i wielu podobnych tworach.
                          Jak napisałem, wszystko to zależy od wielu różnych czynników.

                          >
                          >
                          >
                          > Drugie pytanie: czy teraz zostaje sie "intelektualista" za... podpisywanie
                          > jakichs glupot???

                          Odpowiedź: nie.

                          Masz więcej równie mądrych pytań?
              • junkier Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 16:09

                Totalitaryzm przejawiają bez żadnej żenady przywódcy zgniłego
                Zachodu – nie uznają wyników demokratycznych głosowań. Irlandia już
                raz odrzuciła zdradziecką Eurokonstytucję przybraną dla niepoznaki w
                szatki „Traktatu Lizbońskiego”, dziś gwałci się ją żeby głosowała po
                raz kolejny. Totalitaryzm w czystej postaci.

                Inny prosty przykład totalitaryzmu w wydaniu UE – zakaz sprzedaży
                żarowek. Jakiś eurourzędas bierze kasę i wydaje zakaz używania
                czegoś, co jest całkowicie normalne i czego ludzie potrzebują.

                Więc te śmiszne zarzuty sympatyzowania z totalitaryzmem do siebie
                adresuj. I tobie podobnych wyznawców mentalności Kalego.
                • abhaod Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 16:42
                  ja rozumieć - nikt nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne
                  czarne, a było jakoś mądrzej, na Forum, bez ciebie :)
                  • junkier Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 17:07
                    Zle to interpretujesz, raczej: nikt nas nie przekona ze mozna do
                    podobnych zjawisk przykladac rozne miary
                    w
                    zaleznosci o kogo chodzi, bo przeciez o taki nomen omen wybiorczy
                    systemik wartosci chodzi.
                    • abhaod Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 17:15
                      miary przykłada się w zależności od świadomości
            • maaac Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 15:34
              Aaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhh jakże młody się poczułem. Junkier znów
              zasunął językiem z Trybuny Robotniczej. Fakt, faktem, że zykle ją
              czytałem w sporym odosobnieniu, by ją zaraz potem spożytkowac jako
              produkt papiero-toaletowo podobny. No ale jednak to była młodośc.
              Dziś juz nikt tak nie pisze, prócz godnych następców ówczesnych
              komunistycznych wyrobników prasowych dziś robiących na
              odcinku "prawicy". Jestem tylko ciekaw gdzie ich tak pisac uczą? A
              może to ciagle ci sami ludzie?
              • junkier Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 16:15
                Jak ktos kto przylozyl lapska do rozbioru Serbii i uznania potworka
                w postaci "niepodleglego Kosowa" (buhaha) moze miec jakiekolwiek
                moralne prawo do pouczania Rosji ws. Gruzji?

                Myslec umiesz nieco?

                Kali ukrasc to dobrze, nie?
                • snellville [...] 22.09.09, 16:32
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • junkier Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 16:42
                    Gdzie byla ta zgraja lewicowych darmozjadow "intelektualistami" sie
                    zwaca gdy dokonywano rozbioru serbskiego Kosowa albo gdy jawnie
                    gwalcono 'i gwalci sie nadal" wszelkie normy pisane i niepisane
                    ignorujac werdykt wyborcow irlandzkich i przymuszajac Irlandie do
                    powtornego, do skutku wedlug dyktatu eurourzedasow, glosowania?
                • maaac Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 23.09.09, 15:44
                  Po pierwsze jak zwykle piszesz nie na temat.
                  Po drugie moja opinia jest "ciut inna" niż Michnika czy twoja:
                  forum.gazeta.pl/forum/w,902,100586472,100589209,Trzeba_jednak_glosno_powiedziec_ze_i_narod.html
              • janek-007 Co krzyczałeś jak L.Kaczyński jechał do Gruzji... 22.09.09, 18:45
                Co krzyczałeś jak L.Kaczyński jechał do Gruzji. Plułeś na niego i pisałeś te
                swoje bzdety rodem z Prawdy.
          • 444a Re: Junkier ujawnia kto jest jego idolem. 22.09.09, 16:09
            ładne z tym Brianem;)
    • pendrek_wyrzutek A co z obroną Serbii przed NATO? 22.09.09, 14:37
      A co z obroną Serbii przed NATO? Co z oderwaniem
      Kosowa?

      Widać odwagi i uczciwości naszym "intelektualistom"
      nie starcza.
      • mnbvcx Re: A co z obroną Serbii przed NATO? 22.09.09, 14:44
        pytanie czy ludnosc zamieszkujaca te tereny chce powrotu wladzy z tbilisi.
        prawda jest, ze ci ktorzy tego chcieli byli zmuszeni do opusczenia tych terenow.
        ale podobnie bylo w kosowie.
        • mangusta3 yntelektualiści na pasku Waszyngtonu - Havel od da 22.09.09, 15:08
          wna razem z Wałęsą robią za dyżurnych, użytecznych idiotów Amerykańskiego
          Imperium...Adamkus był obecny podczas popierania Saakaszwilego w Tbilisi i
          należy do tego samego proamerykańskiego klubu przywódców Europy
          Środkowo-Wschodniej (włącznie z Lechem Kaczyńskim)...
        • abhaod Re: A co z obroną Serbii przed NATO? 22.09.09, 16:50
          zobaczcie sobie chłopcy statystyki, Serbowie opuścili Kosowo już w 80-
          tych latach, bredzicie, aż was szkoda
          www.unic.un.org.pl/jugoslawia/index.php?id=wojna_w_kosowie
          • borrka1 Re: A co z obroną Serbii przed NATO? 22.09.09, 21:27
            abhaod napisał:

            > zobaczcie sobie chłopcy statystyki, Serbowie opuścili Kosowo już w 80-
            > tych latach, bredzicie, aż was szkoda
            > www.unic.un.org.pl/jugoslawia/index.php?id=wojna_w_kosowie


            odhod,jak już próbujesz spekulować to choć porównuj analogie.Gruzini Osetie Płd.
            i Abchazję opóścili już we wczesnych 90-tych,tam pozostali tylko osetyńcy i
            abchazowie,oczywiście i część gruzinów,ale procentowo i tak mniej niż ilość
            serbów którzy pozostali w Kosowo po rzeźi jaką im urządzali regularnie bandyci
            UCK na czele z dzisiejszym ich"premierem" Hasimem Taci czy jak go tam zwał,
            krótko mówiąc ,bandytą.
    • wolf34 Kosoow było cacy ,Abchazja i Płd Osetia jest be? 22.09.09, 14:42
      Bardzo ciekawe-powietrzną agresję na Jugosławię w 1999,78 dni
      zmasowanych bombardowań,okupację a następnie jednostronne oderwanie
      od niej Kosowa-PRECEDENS pierwszej po II wojnie światowej
      jednostronnej zmiany granic w Europie-GW poparła cyklem histeryczno-
      patetycznych artykułów pt "Kosowo powstaje"
      Granice państw może zmieniać jednostronnie wyłącznie Wuj Sam z
      kumlami?
      A to teraz tę nowatorską w prawie międzynarodowym tezę trzeba
      udowodnić na Zakaukaziu-a bez rozpoczynania III wojny światowej jest
      to niemożliwe.A III światowej nikt o Abchazję i Osetię nie wywoła.
      Podpisali się pod tym listem proszalnym eks-polytycy Czech i Estonii
      oraz "niemiecko-francuski " Cohn -Bendit-czyli przedstawiciele
      krajów ,które poparły jednostronną secesję Kosowa.
      Jeszcze coś co przekaziory GW znamiennie przemilczają-w przyszłym
      tygodniu ogłoszony zostanie i przekazany 27 państwom UE oficjalny
      raport komisji UE o ubiegłorocznym konflikcie-jednoznacznie
      stwierdza ,że sierpniową wojnę zaczęła Gruzja.Stąd dzisiejszy list
      Michnika i spółki-odwracanie uwagi.
      • mangusta3 O tym, że Gruzja była agresorem mówi się wszędzie 22.09.09, 15:01
        ale w Polsce najmniej no bo nie pasuje to do legendy wiecznie złej Rosji co
        napada na mniejszych...swoją drogą takie lanie jak reżim Saakaszwilego powinien
        dostać Izrael za niszczycielską agresję na Strefę Gazy z końca zeszłego roku...
      • marko125 Do wolfa34 22.09.09, 15:08
        78 dni
        > zmasowanych bombardowań,

        Co to za bzdury jakie zmasowane bombardowania ? Gdyby przez 78 dni
        masowo bombardowali Serbię to by z niej nic nie zostało. Nie
        osmieszaj sie facet. Jakieś zródło ?

        to teraz tę nowatorską w prawie międzynarodowym tezę trzeba
        > udowodnić na Zakaukaziu-a bez rozpoczynania III wojny światowej
        jest
        > to niemożliwe

        Narazie jeszcze ale to jużkwestia czasu. Rosyjski potencjał jądrowy
        topnieje jak bałwan na wiosne. Niebawem pozostanie im kilka rakiet
        przy miażdzącej przewadze USA.
        • wolf34 Re: Do wolfa34 22.09.09, 15:22
          marko125 napisał:

          > 78 dni
          > > zmasowanych bombardowań,
          >
          > Co to za bzdury jakie zmasowane bombardowania ? Gdyby przez 78 dni
          > masowo bombardowali Serbię to by z niej nic nie zostało. Nie
          > osmieszaj sie facet. Jakieś zródło ?
          >
          Jeśli Rosja pełnoskalowo zangażowąłaby siłe w Gruzji-nic by z Gruzji
          nie zostało.Nie ośmieszaj się człowieku i nie udawaj ,ze nie wiesz o
          78 dniach zmasowanych bombardowań Jugosławii w 1999-w tym takich
          jak AMBASADA Chin gdzie zabito chińskich DYPLOMATÓW,szkoły i wyższe
          uczelnie m.in uniwersytet w Belgradzie)pociągi paszazerskie.Na
          Jugosławie spadło więcej ton bomb niż kiedyś na Niemcy.
          • marko125 Re: Do wolfa34 22.09.09, 15:24
            Jeśli Rosja pełnoskalowo zangażowąłaby siłe w Gruzji-nic by z
            Gruzji
            > nie zostało.

            A to i owszem Rosja sie cackała z Gruzją.


            Nie ośmieszaj się człowieku i nie udawaj ,ze nie wiesz o
            > 78 dniach zmasowanych bombardowań Jugosławii w 1999-w tym takich
            > jak AMBASADA Chin gdzie zabito chińskich DYPLOMATÓW,szkoły i
            wyższe
            > uczelnie m.in uniwersytet w Belgradzie)pociągi paszazerskie.Na
            > Jugosławie spadło więcej ton bomb niż kiedyś na Niemcy

            To że zbombardowano rózne cele cywilne nie oznacza, że intensywnie
            bombardowali Jugosławie dzień w dzień przez ponad 2 miesiące bo nic
            by z nich nie zostało poprostu.


            > Jugosławie spadło więcej ton bomb niż kiedyś na Niemcy.

            Poproszę o zródło
        • antyreakcjonista Re: Do wolfa34 22.09.09, 15:24
          Wow coz za elokwencja, rozumem ze Marko orientuje sie w stanie potencjalow nuklearnych lepiej niz oni sami no no, tylko dlaczego niejaki marko nie odniosl sie merytorycznie do postu wolfa??rozumiem ze brak argumentow lub najwazniejszym dla Marko argumentem to brutalna sila, prawda juz nie
          • marko125 Re: Do wolfa34 22.09.09, 15:26
            Wow coz za elokwencja, rozumem ze Marko orientuje sie w stanie
            potencjalow nukl
            > earnych lepiej niz oni sami no no, tylko dlaczego niejaki marko
            nie odniosl sie
            > merytorycznie do postu wolfa??rozumiem ze brak argumentow lub
            najwazniejszym d
            > la Marko argumentem to brutalna sila, prawda juz nie

            Sprzwdz sobie potencjał Rosyjki i jak szybko ulega on redukcji. Gdy
            wycofają wszystie ciężkie SS 18 i SS 19 oraz Topole zostanie im
            tylko kilka Topoli M. Na morzu nie moga nawet dopracować Buławy. W
            tym czasie USA będzie posiadać miazdzącą wręcz przewagę w broni
            jądrowej nad Rosją
            • antyreakcjonista Re: Do wolfa34 22.09.09, 15:28
              Nie wiesz co piszesz, szkoda mi na ciebie czasu
              • marko125 Re: Do wolfa34 22.09.09, 15:30
                > Nie wiesz co piszesz, szkoda mi na ciebie czasu

                Brak agrumentów dlatego szkoda Ci czasu. Zobacz sobie do kiedy mają
                wycofać wszystkie Topole i SS 18 oraz SS 19. W lądowym komponencie
                pozostanie pare Topoli M. W morskim to już masakra Buławy nie ma i
                jeszcze długo nie będzie a na Delty IV też przyjdzie czas.
                Tak więc to już jest koniec rosyjskiej potęgi jądrowej.
                • xxxx50 Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:11
                  Skad masz te dane? Podaj linki, artykuly, etc. Bo ja twierdze, ze to piszesz to
                  stek bredni. Jedni i drudzy maja tego na tyle, by zaorac cala ziemie, a to
                  przezyje by zdechlo od opadow promieniotworczych i promieniowania wtornego. Co
                  za roznica gdy ktos ci wypali w potylice raz czy wyladuje w nia caly magazynek?
                  Gdyby bylo tak jak twierdzisz, polityka amerykanska bylaby inna wobec Rosji.
                  • marko125 Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:18
                    russianforce org albo poczytaj sobie o pociskach ICBM tam piszą o
                    resursach itp. Topole mają być wycofane do 2015r SS 18 do 2020 i to
                    samo SS 19 oraz SS N 23 a potym zostanie garstka Topoli M które
                    pwrowadzają w ilości 6 rocznie
                    • xxxx50 Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:31
                      marko125 napisał:

                      > russianforce org albo poczytaj sobie o pociskach ICBM tam piszą o

                      Cos zmyslasz, wlasnie sprobowalem www.russianforce.org/ z rezultatem
                      "Server not found"

                      > resursach itp. Topole mają być wycofane do 2015r SS 18 do 2020 i to
                      > samo SS 19 oraz SS N 23 a potym zostanie garstka Topoli M które
                      > pwrowadzają w ilości 6 rocznie

                      Jak wyprostujesz mi ten link, podaj zrodla rosyjskie. Skoro takie dane sa
                      dostepne publicznie, nie powinno byc to trudne. Chyba ze Amerykanie to
                      publikuja... Tylko po co USA zbroi sie jak wsciekle?
                      • bmc3i Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:34
                        xxxx50 napisał:

                        > marko125 napisał:
                        >
                        > > russianforce org albo poczytaj sobie o pociskach ICBM tam piszą o
                        >
                        > Cos zmyslasz, wlasnie sprobowalem www.russianforce.org/ z rezultatem
                        > "Server not found"
                        >
                        > > resursach itp. Topole mają być wycofane do 2015r SS 18 do 2020 i to
                        > > samo SS 19 oraz SS N 23 a potym zostanie garstka Topoli M które
                        > > pwrowadzają w ilości 6 rocznie
                        >
                        > Jak wyprostujesz mi ten link, podaj zrodla rosyjskie. Skoro takie dane sa
                        > dostepne publicznie, nie powinno byc to trudne. Chyba ze Amerykanie to
                        > publikuja... Tylko po co USA zbroi sie jak wsciekle?



                        warfare.ru/
                        • xxxx50 Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:37
                          Dziekuje za link.
                          • pereiro Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:31
                            marko125 zgubił literkę. Adres brzmi
                            http://russianforces.org/. Wystarczyło
                            poguglować.
                            • antyreakcjonista Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:37
                              strona jest ogolnie znana tyle ze jej przeglad nie pokrywa sie z teoriami marko
                              • marko125 antyreakcjonista 22.09.09, 18:52
                                Sprawdz sobie jakie pociski przenoszą najwięcej głowic w arsenale
                                jądrowym FR. Podpowiem SS 18 i SS 19. Wszystkie te pociski pochodzą
                                z czasów ZSRR i niebawem pójdą do kasacji. Cały czas powoli idą co
                                roku jest ich mniej. Dalej do kasacji idą niebawem ponad 200 Topoli
                                już częśc poszło bo było ich 360. Poszły też SS N 20 i niebawem
                                pojdą SS N 18 a potem SS N 23. Rosja pozostanie z małą ilością
                                Topoli M a Buława to niewiadoma. Oczywiśie moze będą mieli te 100
                                Topoli M ale bedzie to nieporównywalnie mniejszy arsenał od tego
                                jaki będzie w USA.
                  • bmc3i Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:26
                    xxxx50 napisał:

                    > Skad masz te dane? Podaj linki, artykuly, etc. Bo ja twierdze, ze to piszesz to
                    > stek bredni. Jedni i drudzy maja tego na tyle, by zaorac cala ziemie, a to
                    > przezyje by zdechlo od opadow promieniotworczych i promieniowania wtornego. Co
                    > za roznica gdy ktos ci wypali w potylice raz czy wyladuje w nia caly magazynek?
                    > Gdyby bylo tak jak twierdzisz, polityka amerykanska bylaby inna wobec Rosji.


                    Rosjanie maja w tej chwili ok. 5000 glowic. W stanie operacyjnym utrzymuja
                    jedynie ok. 1500- 1600 glowic. Wieksza liczba przekracza ich mozliwosci w tej
                    chwili. Podobna liczbe posiadaja Amerykanie - w stanie operacyjnym utrzymuja 2200.

                    W obecnie toczacych sie negocjacjach nad traktatem "START-plus", majacym
                    zastapic wygasajacy w grudniu Start I, rosjanie zlozyli propozycje traktatowego
                    ograniczenia liczby glowic do ok. 1500 - czyli wlasnie tylu ile sa dzis w stanei
                    utrzymywac w sprawnosci technicznej....

              • bmc3i Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:23
                antyreakcjonista napisał:

                > Nie wiesz co piszesz, szkoda mi na ciebie czasu



                A to Twoj staly "argument", gdy nie wiesz co napisc.
                • xxxx50 Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:34
                  Ty tez piszesz sypiac liczbami bez podania zrodla. Za chinskiego Boga nie
                  uwierze, ze wiesz ile USA ma glowic. Nie rob z nas wariatow.
                  • bmc3i Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:45
                    xxxx50 napisał:

                    > Ty tez piszesz sypiac liczbami bez podania zrodla. Za chinskiego Boga nie
                    > uwierze, ze wiesz ile USA ma glowic. Nie rob z nas wariatow.


                    Rzecz w tym ze to zadna tajemnica. Wystarczy sie tym interesowac, aby wiedziec.
                    Oczywiscie w polskich mediach tego nie znajdziesz.

                    • xxxx50 Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:01
                      Szczerze mowiac, w amerykanskich znalezienie tego tez nie jest latwe. Inna
                      rzecz, ze tematyka ta jestem dosc umiarkowanie zainteresowany, a jezeli juz, to
                      interesuje mnie to w ukladzie ile to kosztuje podatnika.
                      • bmc3i Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:05
                        xxxx50 napisał:

                        > Szczerze mowiac, w amerykanskich znalezienie tego tez nie jest latwe. Inna
                        > rzecz, ze tematyka ta jestem dosc umiarkowanie zainteresowany, a jezeli juz, to
                        > interesuje mnie to w ukladzie ile to kosztuje podatnika.


                        Jedna amerykanska glowica W86 o mocy 475 kt, w roku 1988 kosztowala 4 mln dol
                        • xxxx50 Re: Do wolfa34 22.09.09, 18:12
                          Ciekawszy jest pelny koszt:

                          50. Estimated 1998 spending on all U.S. nuclear weapons and weapons-
                          related programs: $35,100,000,000

                          Zobacz:

                          www.brookings.edu/projects/archive/nucweapons/50.aspx
                • xxxx50 Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:43
                  Nie jestem fizykiem jadrowym ani znawca uzbrojenia. W jednej z gazet
                  przeczytalem, ze opracowana zostala metoda sprawdzania stanu technicznego i
                  regeneracji (?? chyba??) tych glowic. W kazdym razie umozliwia ona znacznie
                  taniej i szybciej utrzymywac glowice w stanie gotowosci bojowej. Rosja moze tez
                  to miec... W tym ukladzie wiele oficjalnych danych traci wiarygodnosc. W jakim
                  stopniu, nie wiem.
                  • bmc3i Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:47
                    xxxx50 napisał:

                    > Nie jestem fizykiem jadrowym ani znawca uzbrojenia. W jednej z gazet
                    > przeczytalem, ze opracowana zostala metoda sprawdzania stanu technicznego i
                    > regeneracji (?? chyba??) tych glowic. W kazdym razie umozliwia ona znacznie
                    > taniej i szybciej utrzymywac glowice w stanie gotowosci bojowej. Rosja moze tez
                    > to miec... W tym ukladzie wiele oficjalnych danych traci wiarygodnosc. W jakim
                    > stopniu, nie wiem.


                    Dla amewrykanow nie jest powodem negocjacji nad start-plus ograniczenie liczby
                    glowic, bo 500 glowic mniej, 500 wiecej nie roibi zadnej roznicy. Caly sens
                    polega na tym, ze traktat Start I wprowadzil instrumenty kontroli, ktorej bez
                    nowego traktatu nie istnialyby.
                • antyreakcjonista Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:36
                  A ty raczej nie czytasz z zrozumieniem, gosc marko pisal o kompletnym rozkladzie rosyjskich sil jadrowych co jest bzdura, dobrze wiesz ze kasy maja w brod a reformy armii rozpoczely sie niedawno
                  Tu mozna sie ciekawych rzeczy dowiedziec miedzy innymi ze w 2009 zaczol lub zacznie dzialac rosyjski satelitarny system wczesnego ostrzegania kontrolujacy amerykanskie systemy rakietowe
                  russianforces.org/
                  • snellville Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:42
                    antyreakcjonista napisał:

                    > A ty raczej nie czytasz z zrozumieniem, gosc marko pisal o kompletnym rozkladzi
                    > e rosyjskich sil jadrowych co jest bzdura, dobrze wiesz ze kasy maja w brod a r
                    > eformy armii rozpoczely sie niedawno
                    > Tu mozna sie ciekawych rzeczy dowiedziec miedzy innymi ze w 2009 zaczol lub zac
                    > znie dzialac rosyjski satelitarny system wczesnego ostrzegania kontrolujacy ame
                    > rykanskie systemy rakietowe
                    > russianforces.org/


                    A ciebie jeszcze polski urzad emigracyny nie dorwal????..
                    Musisz sie niezle kamuflowac na tym gdanskim poddaszu!!!
                    Wylazisz na ulice w dzien czy w nocy???
                    Mysle ze w nocy,bo w ciagu dnia ruchala mozna poznac na 50 metrow.
                    • antyreakcjonista Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:46
                      Gonie twoja siostre ktora sie nie moze odczepic, chya slabych kochankow miala ;)
                      • pereiro Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:48
                        Złap własną, stoi przy szosie wylotowej.
                        • antyreakcjonista Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:50
                          Wskazalem bezsen tych pyskowek a tys tego nie zalapal, wspolczuje glupoty
                          • pereiro Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:53
                            Pyskówki pojawiają się wszędzie tam, gdzie zaczynasz pisać swoje brednie. Gdybyś
                            rzeczywiście dostrzegał ich bezsens, przestałbyś się produkować na forum.
                            • antyreakcjonista Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:57
                              W ktorym miescy napialem brednie i pyskowki, znajdz i udowodnij inaczej won spod moich postow
                              • pereiro Re: Do wolfa34 22.09.09, 18:12
                                Służę przykładem:

                                "Ciekawe, co Michnik nabazgra, kiedy Ukraina zacznie sie rozpadac, pewnie to
                                rowniez bedzie wina Moskwy podobnie jak z Naddniestrzem lub atakiem szaranczy w
                                Sudanie."


                                Dla przeciętnie inteligentnego człowieka jest jasne, że za awanturą w
                                Naddniestrzu stoi Rosja (podobnie, jak za awanturą w Rosji). Wiadomo też, że
                                Rosja ma swoje interesy na Ukrainie, podburza jej wschodnią część i pcha swoje
                                brudne paluchy na Krym i morze Czarne. Tylko dla Ciebie to nowość, stąd natłok
                                bredni w twoim poście.

                                Pyskówki są efektem tychże bredni, co dość jasno napisałem powyżej.
                                • pereiro Re: Do wolfa34 22.09.09, 18:13
                                  (podobnie, jak za awanturą w Rosji)

                                  miało być: w Gruzji :)
                                  • antyreakcjonista Re: Do wolfa34 22.09.09, 18:44
                                    Podejzenia zaleza od intencji ale trzymajac sie faktow dokonanych to Saakaszwili probowal sila pacyfikowac, Ukraina nie jest jednolita, poludniowi i wschodowi blizej do Rosji niz banderowca z zachodu, oczywiste jest ze wszedzie Rosja ma swoje interesy oczywiste jest ze wielu krajom zalezy by zerwac te zaleznosci czesto zapominajac o ludziach w imie doraznych celow politycznych, to jest gra.Juszczenko prowadzi ja bardzo nieudolnie, gospodarka zwyczajnie sie wali, tzw elyty sie leja oraz niszzca relacje z najwazniejszym partnerem, podonie z Moldawia gdzie do wladzy dochodza ludzie otwarcie popierajacy integracje z Rumunia oraz marginalizujacy rosyjskojezyczne Naddniestrze; pdobre to?
                                    Temat wielwoatkowy niestty bez odbiory
                                    aha na wszelkie glupawe wypady ad personam nie reaguje
                                    • pereiro Re: Do wolfa34 22.09.09, 19:08
                                      Najpierw piszesz:

                                      "Ciekawe, co Michnik nabazgra, kiedy Ukraina zacznie sie rozpadac, pewnie to
                                      rowniez bedzie wina Moskwy podobnie jak z Naddniestrzem (...)."


                                      A kilka postów dalej:

                                      oczywiste jest ze wszedzie Rosja ma swoje interesy

                                      i jeszcze na koniec, w sposób mniej zawoalowany:

                                      gospodarka zwyczajnie sie wali, tzw ely
                                      > ty sie leja oraz niszzca relacje z najwazniejszym partnerem, podonie z Moldawia
                                      > gdzie do wladzy dochodza ludzie otwarcie popierajacy integracje z Rumunia oraz
                                      > marginalizujacy rosyjskojezyczne Naddniestrze


                                      Krótko mówiąc, sam sobie przeczysz. Macza te swoje paluchy Rosja, czy nie macza?
                                      Mają prawo do samostanowienia suwerenne narody, czy nie mają? Zdecyduj się wreszcie.

                                      Notabene Mołdawia jest historycznie krainą rumuńską, więc co w tym dziwnego, że
                                      chce integracji z Rumunią? I co w tym złego? Aha, już wiem, przecież to wbrew
                                      "interesom Rosji"...
                      • snellville Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:55
                        antyreakcjonista napisał:

                        > Gonie twoja siostre ktora sie nie moze odczepic, chya slabych kochankow miala ;
                        > )

                        WCALE JEJ SIE NIE DIWIE!!!... moja Babcia w 45 tez przed wami do lasu uciekala.
      • antyreakcjonista Po Michniku mozna bylo sie od dawna spodziewac 22.09.09, 15:21
        takiego podejscia.Czlowiek totalnie nie orientuje sie w nowych realiach lub nie chce, paradoksalnie jesgo list moze odniesc skutek przeciwny do zamierzonego, rzetelnosc dziennikarska przestala sie liczyc wlasciwie jest to kontynujacja komunistycznej ideologii walki o umysly, dzisiaj tylko glupiec moze twierdzic ze Rosja zaatakowala Gruzje i tak jest w przypadku Michnika umyslowo tkwiacego w oparach minionej epoki.
    • slavik222 Europejscy intelektualiści bronią Gruzji 22.09.09, 14:48
      Nie zgadzam się z tezą,że A.Michnik to intelektualista, ale pewnie
      znany i wpływowy dziennikarz.
      Zdarzało się,że jeśli kogoś poparł, to klęsaka była pewna.
      Jego artykuły są często baaaardzo pokrętne.
      Ale dzisiaj jestem pełen uznania i podziwu dla niego, podobnie jak
      do prezydenta L.Kaczyńskiego, który tak długo nie zwlekał z
      poparciem dla pięknej Gruzji
      • sniegbielszy jacy tam "intelektualisci" 22.09.09, 14:59
        ci panowie naleza do dawno minionej epoki. Duzo sie zmienilo od tamtych czasow
        gdy pochlebcy nazywali ich "intelektualistami", jednak do nich jakos nic nie
        moze dotrzec.
        • pereiro Re: jacy tam "intelektualisci" 22.09.09, 16:07
          Rozumiem, że intelektualista, to taki człowiek, którego Ty uznasz za
          intelektualistę (a w tej kategorii nie mieści się Cohn-Bendit, czy Havel)?
          Ciekawa teoria :D
      • mariuszet Re: Europejscy intelektualiści bronią Gruzji 22.09.09, 15:00
        Trzeba było od razu mówić, że chodzi o wymienienie L. Kaczyńskiego, a nie pisać
        andronów.
      • tetradrachma slavik222, nie kompromituj się Michni, w 22.09.09, 15:12
        przeciwieństwie do innych, to jest intelektualista. To autor licznycho artykułów i publikacji na tematy filozoficzno-egzystencjalnych,
        politycznych i społecznych.
        • slavik222 Re: slavik222, nie kompromituj się Michni, w 22.09.09, 17:00
          Właśnie o tym piszę.
          Trochę pokory Michniku:)
          AM Wiele napisał.
          Kilka mądrych rzeczy, ale też wiele pokrętnych.
          Nie można mu jednak odmówic odwagi.
          Pisanie o sobie( w swojej gazecie),że się jest intelektualistą to
          pycha i brak pokory.
    • tujacek Europejscy intelektualiści bronią Gruzji 22.09.09, 14:52
      Widnieją pod nim podpisy Adama Michnika, byłego prezydenta Litwy
      Valdasa Adamkusa, byłego prezydenta Czech Vaclava Havla,
      brytyjskiego publicystAAAA Timothy'ego Gartona Asha i
      francusko-niemieckIIII polityk"!!!!" Daniela Cohn-Bendita.

      Taka prawdziwa treść, jaki i forma :(
    • porque Nie pisza do Watykanu 22.09.09, 14:55
      Bedzie taki sam skutek a moze i lepszy...
    • przyjacielameryki Europejscy intelektualiści bronią Gruzji 22.09.09, 14:55
      Jeżeli UE chce odgrywać ważną rolę w świecie nie może nic nie robić wobec
      brutalnego łamania prawa przez Rosję i okupowania przez nią zagarniętych
      terytoriów Gruzji. Wyciągnijmy do cholery w końcu wnioski z historii!!!!
      Przecież zachowanie Rosji wobec sąsiadów niczym nie różni się do działań
      Hitlera w 1938 i 1939 r. i jego sojusznika Stalina i ZSRR.
      • old.european Zalozta se swoja UE i wyciagajta wnioski 22.09.09, 14:59
        przyjacielameryki napisał:

        > Jeżeli UE chce odgrywać ważną rolę w świecie nie może nic nie
        robić wobec
        > brutalnego łamania prawa przez Rosję i okupowania przez nią
        zagarniętych
        > terytoriów Gruzji. Wyciągnijmy do cholery w końcu wnioski z
        historii!!!!
        > Przecież zachowanie Rosji wobec sąsiadów niczym nie różni się do
        działań
        > Hitlera w 1938 i 1939 r. i jego sojusznika Stalina i ZSRR.
        • cree-is-me Re: Zalozta se swoja UE i wyciagajta wnioski 22.09.09, 15:03
          No właśnie, radziecki - dobra rada w sam raz dla ciebie i twoich
          kamratówz CCCP. Do nas się nie pchajcie, bo nikt was tu nie
          zaprasza ;P
          • misio_dwa Re: Zalozta se swoja UE i wyciagajta wnioski 22.09.09, 17:38
            a ty może zmywaku wrócił byś już do roboty, przerwa się skończyła.
    • old.european A ta jakas tam Gruzja to ma przynajmniej gaz? 22.09.09, 14:57

      • przyjacielameryki Re: A ta jakas tam Gruzja to ma przynajmniej gaz? 22.09.09, 15:49
        old.european napisał:



        Gruzja nie ma gazu, ale ma wartości których nie ma Rosja. Gruzja do UE i do
        NATO. Rosja do Chin!!!!

        • pendrek_wyrzutek "wartości których nie ma Rosja" 22.09.09, 15:57
          przyjacielameryki napisał:


          > Gruzja nie ma gazu, ale ma wartości których nie ma Rosja.

          Pomniki Stalina? Wodę mineralną?
          Zżute krawaty?
          • misio_dwa Re: "wartości których nie ma Rosja" 22.09.09, 17:39
            no i jeszcze "lotnik, kryj się".
    • wiking63 niestety apel ten jest całkowicie jednostronny... 22.09.09, 14:59
      gdyż uwzględnia tylko rację jednej strony. przecież komisja do zbadania
      konfliktu już sie wypowiadała iż odpowiedzialnośc za wywołanie konfliktu
      ponosi gruzja (czytaj saakaszwili) a rosja zareagowałna nieadekwatnie
      (zajęła część gruzińskiego terytorium - nie mówię o osetii i abchazji).
      dlatego apel ten jest działaniem w interesie jednej ze stron konfliktu bez
      jakiegokolwiek obiektywnego spojrzenia na całość zagadnienia!!!
      • red.ken gdyby rosja przylaczyla abchazje do gruzji.... 22.09.09, 15:01
        ..to dla czesci rusofobicznych polaczkow takich jak kaczynskie tez by sie
        dzaiala wielka tragedia.
        • red.ken Re: gdyby rosja przylaczyla abchazje do gruzji... 22.09.09, 15:03
          odezwal by sie lament: rosja niszczy wolny kraj kaukaski i przylacza go do
          ojczyzny stalina!
          • pereiro Re: gdyby rosja przylaczyla abchazje do gruzji... 22.09.09, 17:41
            Zacznijmy więc od tego, że Rosja nie ma mandatu do przyłączania, odrywania, czy
            też przesuwania terytoriów pomiędzy państwami i wewnątrz nich. I dlatego w tym
            wypadku, jak rzadko, zgadzam się z "rusofobicznymi polaczkami" pokroju
            mlaskacza. Rosja niech zajmie się własnymi problemami, zamiast je generować w
            innych państwach, a świat stanie się szczęśliwszy i lepszy.
      • incipit Po drugiej stronie jest tylko wierszówka płacona c 22.09.09, 17:01
        Po drugiej stronie jest tylko wierszówka płacona ci przez Al-Putina. A
        prawdy w tym jedynie tyle co w niedawnych rewelacjach, że to Polska
        wywołała wojnę i z Hitlerem i twoim Stalinem. A pakt Ribbe-Moło to
        obrona w imieniu umiłowanego pokoju.
    • polak_kr Michnik to chyba propagandzista, a nie 22.09.09, 15:02
      intelektualista.
      • mreck Re: Michnik to chyba propagandzista, a nie 22.09.09, 15:04
        a ja nie chcę umierać za Tbilisi.
        • pendrek_wyrzutek umierać za Tbilisi? 22.09.09, 15:09
          mreck napisał:

          > a ja nie chcę umierać za Tbilisi.

          Tu nawet nie chodzi o Tbilisi tylko
          o Cchinwali zamieszkałe przez Osetyńczyków,
          którzy nie chcą być rządzeni przez Gruzinów.
          • mangusta3 Abchazowie i Osetyńcy mają długie tradycje oporu w 22.09.09, 15:30
            obec Gruzinów...
      • junkier Re: Michnik to chyba propagandzista, a nie 22.09.09, 15:14
        polak_kr napisała:

        > intelektualista.



        W Eurokolchozie nie robi to roznicy jak sie wydaje...
        • 12345janka Wracaj do Prus 22.09.09, 16:36
          Panie Junkier już czas tam powrócić. Godziny minęły.
          • pereiro Re: Wracaj do Prus 22.09.09, 17:45
            W jednym masz rację junkier - wydaje ci się. Pisanie przez kogoś, kto powołuje
            się na J. R. Nowaka (tytułując go w dodatku "profesorem"!), że antagonista jest
            propagandzistą, wymaga wyjątkowego tupetu.
    • piotrek20074 W obecnej sytuacji Polska powinna 22.09.09, 15:06
      tanio sprzedawać broń wszystkim separatystom aby destabilizowali
      ruską dzicz.
    • podkanclerzy p.Adamie za późno...nie będzie już pierestrojek 22.09.09, 15:09
      w Rosji...limit się wyczerpał...
      • 12345janka Witam 22.09.09, 16:34
        Podkanclerzy znowu ciebie popieścił prąd.
    • zg13 kolejnosc nazwisk lekko inna ;-) 22.09.09, 15:14
      Vaclav Havel, Valdas Adamkus, Mart Laar, Vytautas Landsbergis, Otto de Habsbourg, Daniel Cohn Bendit, Timothy Garton Ash, André Glucksmann, Mark Leonard, Bernard-Henri Lévy, Adam Michnik, Josep Ramoneda
      i nie chodzi tu o alfabet
    • wojszal Nareszcie ktoś zabrał głos w fundamentalnych... 22.09.09, 15:17
      kwestiach. Brawo, panie Adamie.
    • s.szechter A bolesław czemu się nie podpisał? 22.09.09, 15:20
      • mangusta3 bolesław ostatnio obruszył się na USA za tarczę wi 22.09.09, 23:13
        ęc w gierkach amerykańskiej dyplomacji ratującej kulejący reżim Saakaszwilego
        chwilowo nie bierze udziału...
    • wojtek2784 to europejscy wasale globalizmu 22.09.09, 15:22
      Sami oddali państwa gdzie zamieszkują pod kontrolę oligarchii
      spekulantów finansowych, a gardłują w sprawach mętnych. Niech ci
      panowie zajmą się własnymi krajami które są w finansowej niewoli i
      zostały pozbawione suwerenności politycznej.
    • maaac Trzeba jednak głośno powiedzieć że i naród 22.09.09, 15:23
      Osetyński ma prawo do samostanowienia. Tyle że ma to się odbyć nie
      pod "protektoratem" Rosji tylko w takich warunkach by prócz
      krańcowych wariatów nikt nie miał watpliwości co do tego, że
      uzyskany wynik referendum/plebiscytu/głosowania faktycznie oddaje
      wolę mieszkańców tego terytorium. I to mieszkańców sprzed
      rozpoczęcia się konfliktu.

      Granice to nie jest rzecz święta. Tak samo państwa. Jednak jak
      najmniej spraw powinno się odbywac wbrew woli ludzi, których one
      dotyczą.
    • waw-el Europejscy intelektualiści bronią Gruzji 22.09.09, 15:27
      jest to wystapienie w obronie pomnikow i muzeow Stalina w Tibilisi.
    • antyreakcjonista Ciekawe co Michnik nabazgra kiedy Ukraina 22.09.09, 15:27
      zacznie sie rozpadac, pewnie to rowniez bedzie wina Moskwy podobnie jak z Naddniestrzem lub atakiem szaranczy w Sudanie
      • psychiaaatra opowiedz cos o swoim dziecinstwie. 22.09.09, 15:28
      • sil.r kłamstwa usprawiedliwiające zło 22.09.09, 20:38
        No pewnie, że będzie to wina kacapów. A kto cały czas miesza na
        Ukrainie, odkąd ta chce się wyzwolic spod rosyjskich wpływów. Rosja
        dalej ma mocarstwowe ambicje i nadal jest "imperium zła".
        Zapomniałeś już o zamachach na Litwinienkę i Juszczenko? Wiesz o tym
        wszystkim, a gloryfikujesz ich kłamstwa i zmienianie historii.
    • grubyrycho11 Europejscy intelektualiści bronią Gruzji 22.09.09, 15:38
      Wlasnie wrocilem z missi ONZ w Abkhazji i jestem zdziwiony ze nikt z
      Polakow nie broni Abkhazi przed Gruzjia. Tak jak Rosja jest
      agresywna w stosunku do Gruzj, to Gruzja jest agresywna w stosunku
      do Abchazji i Ossetji. Intelektualisci mogli by sie przejechac sami
      do Suchumi i zobaczyc na wlasne oczy ze nie ma zadnych szans na
      "pokojowe" przywrocenie terytolialnej calosci Gruzji. W zeszlym roku
      bylem w Kodori i widzalem sterty amerykanskiego uzbrojenia
      pozostawione przez gruzinska "policje".

      Wlasciwie szanse sa talkie jak Kosowa do Serbji.

      • pendrek_wyrzutek Hej, Gruby Rycho - tu są stosowne obrazki 22.09.09, 15:54
        grubyrycho11 napisał:

        > Tak jak Rosja jest
        > agresywna w stosunku do Gruzj, to Gruzja jest agresywna w stosunku
        > do Abchazji i Ossetji.

        3.bp.blogspot.com/_VH0DmsF39UE/SKGKtuJp81I/AAAAAAAAAxo/Tq-QEzJoPp0/s400/Georgia.Ossetia.Russia.US.UN.EU.gif

        ten sam w innym miejscu

        img181.imageshack.us/img181/2487/truthgr9.jpg
        Inny obrazek:


        www.finanzainchiaro.it/public/Georgia%20e%20Stati%20Uniti..jpg
        • pereiro Re: Hej, Gruby Rycho - tu są stosowne obrazki 22.09.09, 17:52
          > grubyrycho11 napisał:
          >
          > > Tak jak Rosja jest
          > > agresywna w stosunku do Gruzj, to Gruzja jest agresywna w stosunku
          > > do Abchazji i Ossetji.
          >

          A Polska jest agresywna w stosunku do Lubelszczyzny i powiatu będzińskiego.
    • diukstukpuk Europejscy intelektualiści bronią Gruzji 22.09.09, 15:42
      Adam Michnik wśród... wśród europejskich... europejskich... intelektualistów!
      Buahaha!
      • 12345janka TUMAN 22.09.09, 16:32
        Czy masz radochę tumanie w pustym mózgu
        • diukstukpuk Re: TUMAN 22.09.09, 21:28
          Oczywiście, że mam. Popkulturalny pseudointelektualista Michnik przy frazie
          "trylemat Gorgiasza" bądź "transubstancjacja semiotyczna" dostałby udaru mózgu -
          jakże więc zwać go intelektualistą? Toż to prostactwo, mosterbździeju.
    • przyjacielameryki Nie ma zgody na imperializm rosyjski!!! 22.09.09, 15:51
      Nie ma i nie będzie zgody na bandycki imperializm rosyjski!!!! Kropka!!!
      • makabrapolska na imperializm faszystowskiej USA tez nie ma 22.09.09, 15:58
        jak do tej pory to prawdziwy imperializm,bandyckie napadanie w imie pieniedzy,
        wywolywanie wojen,rewolucji kolorowych i mordowanie niewinnych ludzi robi USA.Na
        szczescie ten faszystowski kraj slabnie
      • mangusta3 na bandycki imperializm USA w Iraku i w Afganistan 22.09.09, 23:21
        ie tym bardzie nie ma przyzwolenia jak również na bandyckie działania Izraela w
        Strefie Gazy i w Libanie...
    • aleker Europejscy intelektualiści bronią Gruzji 22.09.09, 15:51
      to niech oddadzą też Kosowo Serbii
      • mangusta3 nie Kosowo można oderwać ale Gruzja musi być w cał 22.09.09, 23:22
        ości bo tak sobie życzy USA razem ze swoimi przydupasami z NATO...
    • makabrapolska odezwaly sie najwieksze marionetki amerykanskie 22.09.09, 15:53
      odezwaly sie najwieksze marionetki amerykanskie.Litewski pajac mieszkal 30
      lat w USA i byla tam szkolony przez tajne sluzby a Michnik to bydle
      zasiadajace w thiankach amerykanskich,glownie do spraw Iraku silnie
      powiazanych z CIA. Takie bydlaki powinny siedziec cicho bo jako zdrajcy
      narobili wystarczajaco duzo zla i jak widac dalej sa na uslugach tych thiankow.
      • przyjacielameryki Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 16:17
        makabrapolska napisał:

        > odezwaly sie najwieksze marionetki amerykanskie.Litewski pajac mieszkal 30
        > lat w USA i byla tam szkolony przez tajne sluzby a Michnik to bydle
        > zasiadajace w thiankach amerykanskich,glownie do spraw Iraku silnie
        > powiazanych z CIA. Takie bydlaki powinny siedziec cicho bo jako zdrajcy
        > narobili wystarczajaco duzo zla i jak widac dalej sa na uslugach tych thiankow.

        Kto Cię prosił o zdanie dupku!!! Wynocha na Łubiankę, tam Twoje miejsce. Myśl
        lepiej jak pomóc bieda-Rosji, upadającemu ale cały czas bandyckiemu imperium!!!
        Won z Europy - do Azji!!!!
        • igor_53 Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 17:13
          przyjaciel ty amerykanski,co cie tak boli?Dla czego tak sie wsciekasz?Moze po
          ostatniemu wydymaniu cie, przez twoich "przyjacuol", dupa cie boli?Ale to nie
          wina "kacapow",a tylko twoja naiwnosc i slepa milosc.A Rosja nie upadnie,nie
          doczekasz sie.lepiej pomysl o nowym przyjaciele.Bo ten stary to niedlugo
          padnie.Niedaro na Obame mowia -amerykanski Gorbi.Wiem ,ze podpisywaqc sie
          "przyjacielrosji",ty nie bedziesz,ale naprzyklad -"przyjacielniemiec" ,czemu
          nie?A po twoich wypowiedziach,w stylu-"wynocha na Lubianke",to ja nie wiem ,czy
          taki kulturalny europejski narod,jak Niemcy,chcieli by cie miec za przyjaciela.
          • przyjacielameryki Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 17:48
            igor_53 napisał:

            > przyjaciel ty amerykanski,co cie tak boli?Dla czego tak sie wsciekasz?Moze po
            > ostatniemu wydymaniu cie, przez twoich "przyjacuol", dupa cie boli?Ale to nie
            > wina "kacapow",a tylko twoja naiwnosc i slepa milosc.A Rosja nie upadnie,nie
            > doczekasz sie.lepiej pomysl o nowym przyjaciele.Bo ten stary to niedlugo
            > padnie.Niedaro na Obame mowia -amerykanski Gorbi.Wiem ,ze podpisywaqc sie
            > "przyjacielrosji",ty nie bedziesz,ale naprzyklad -"przyjacielniemiec" ,czemu
            > nie?A po twoich wypowiedziach,w stylu-"wynocha na Lubianke",to ja nie wiem ,czy
            > taki kulturalny europejski narod,jak Niemcy,chcieli by cie miec za przyjaciela.

            Odpuść sobie!!! Nie wiesz co to wolność, nie rozumiesz pojęcia demokracja, nie
            wiesz co to dokonać wyboru. Nie mieści Ci się w głowie, że my Polacy po prostu
            lubimy i szanujemy Amerykę(nie tego czy innego prezydenta) właśnie za jej
            wartości i za to że my mamy podobne wartości. Podoba nam się Ameryka z bardzo
            wielu powodów i tak już będzie a Rosja nie liczy się!!!!
            • misio_dwa Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 18:00
              nie używaj "my Polacy", wiem że dla ciebie szczytem demokracji jest zapie...nie
              na zmywaku i przy azbeście, tak że nie wysilaj się w tych swoich górnolotnych
              wypocinach, no chyba że bos obiecał ci za to włazidupstwo podwyżkę.
              • snellville Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 18:22
                misio_dwa napisał:

                > nie używaj "my Polacy", wiem że dla ciebie szczytem demokracji jest zapie...nie
                > na zmywaku i przy azbeście, tak że nie wysilaj się w tych swoich górnolotnych
                > wypocinach, no chyba że bos obiecał ci za to włazidupstwo podwyżkę.


                Nie wiem czy to do mnie,jesli nie tez ci odpowiem bo mnie chamie wk...asz.
                Zadna praca nie chanbi,nie uczyla cie tego mamusia baranie???
                Ten przy ty jak to nazywasz "zmywaku zarabia pewnie wiecej tygodniowo nizli ty
                przez caly miesiac.
                Wiec chamie zamknij morde i czekaj na rente,ksiadz doobrodziej i RM sa w ciaglej
                potrzebie.
                • swiblowo Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 22:33
                  snellville napisał:
                  > Zadna praca nie chanbi,nie uczyla cie tego mamusia baranie???
                  > Wiec chamie zamknij morde i czekaj na rente (...)
                  -------------------------------------------------------------------
                  nie bylo w planie sie wtracac, ale...
                  Harcerzu, a czego Ciebie matka nauczyla?
            • swiblowo Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 22:43
              przyjacielameryki napisał:
              > Odpuść sobie!!! Nie wiesz co to wolność, nie rozumiesz pojęcia
              demokracja, nie
              > wiesz co to dokonać wyboru. Nie mieści Ci się w głowie, że my
              Polacy po prostu
              > lubimy i szanujemy Amerykę(nie tego czy innego prezydenta) właśnie
              za jej
              > wartości i za to że my mamy podobne wartości. Podoba nam się
              Ameryka z bardzo
              > wielu powodów i tak już będzie a Rosja nie liczy się!!!!
              ----------------------------------------------------------------
              Pie...sz tak, jak jeden przyglup - licealista, uczestnik Marszu
              Zywych w Oswiecimiu.
              Wnioskuje stad, ze jestes uczniem I kl.
              A Twoje liceum ma bardzo niski poziom.

              • mangusta3 naród amerykański można lubić ale nie ich rząd i o 22.09.09, 23:28
                ligarchię co to knują i planują jak władać światem, jednak w Polsce wciąż całe
                stada głównie prawicowych (ale nie tylko) użytecznych idiotów kierują swoją
                ślepą nienawiść w stronę Rosji, którą obarczają za wszelkie możliwe swoje,
                innych, kraju, Europy i świata nieszczęścia...
          • przyjacielameryki Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 17:49
            igor_53 napisał:

            przyjaciel ty amerykanski,co cie tak boli?Dla czego tak sie wsciekasz?Moze po
            ostatniemu wydymaniu cie, przez twoich "przyjacuol", dupa cie boli?Ale to nie
            wina "kacapow",a tylko twoja naiwnosc i slepa milosc.A Rosja nie upadnie,nie
            doczekasz sie.lepiej pomysl o nowym przyjaciele.Bo ten stary to niedlugo
            padnie.Niedaro na Obame mowia -amerykanski Gorbi.Wiem ,ze podpisywaqc sie
            "przyjacielrosji",ty nie bedziesz,ale naprzyklad -"przyjacielniemiec" ,czemu
            nie?A po twoich wypowiedziach,w stylu-"wynocha na Lubianke",to ja nie wiem ,czy
            taki kulturalny europejski narod,jak Niemcy,chcieli by cie miec za przyjaciela.

            Odpuść sobie!!! Nie wiesz co to wolność, nie rozumiesz pojęcia demokracja, nie
            wiesz co to dokonać wyboru. Nie mieści Ci się w głowie, że my Polacy po prostu
            lubimy i szanujemy Amerykę(nie tego czy innego prezydenta) właśnie za jej
            wartości i za to że my mamy podobne wartości. Podoba nam się Ameryka z bardzo
            wielu powodów i tak już będzie a Rosja nie liczy się!!!!
            • abhaod Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 17:53
              przyjacielameryki napisał:
              Nie mieści Ci się w głowie, że my Polacy po prostu
              > lubimy i szanujemy Amerykę(nie tego czy innego prezydenta) właśnie
              za jej
              > wartości i za to że my mamy podobne wartości. Podoba nam się
              Ameryka z bardzo
              > wielu powodów i tak już będzie a Rosja nie liczy się!!!!

              nie jest tego w stanie zrozumieć, ale przynajmniej próbuje ;)
              • mangusta3 Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 23:34
                Polacy mogą szanować naród amerykański, wartości płynące z tradycji walki o
                niepodległość i budowania ustroju demokratycznego opartego na wolności jednostki
                itp., jednak zupełnie inna sprawa ma się z rządem i oligarchią kierującą i
                kreującą politykę tego państwa do dawien dawna, nieskończenie wielka ilość
                interwencji wojskowych, agresji, okupacji, szantaży dyplomatycznych i
                militarnych, ingerencji, organizowania zmian rządów i zamachów stanu oraz
                zwykłego korumpowania obcych przywódców i to zanim pojawiła się rewolucja
                komunistyczna w Rosji mówi sama za siebie...
                • abhaod Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 23.09.09, 14:49
                  mangusta3 napisał:

                  > Polacy mogą szanować naród amerykański, wartości płynące z tradycji
                  walki o
                  > niepodległość i budowania ustroju demokratycznego opartego na
                  wolności jednostk
                  > i
                  > itp., jednak zupełnie inna sprawa ma się z rządem i oligarchią
                  kierującą i
                  > kreującą politykę tego państwa do dawien dawna, nieskończenie
                  wielka ilość
                  > interwencji wojskowych, agresji, okupacji, szantaży dyplomatycznych
                  i
                  > militarnych, ingerencji, organizowania zmian rządów i zamachów
                  stanu oraz
                  > zwykłego korumpowania obcych przywódców i to zanim pojawiła się
                  rewolucja
                  > komunistyczna w Rosji mówi sama za siebie...

                  nie znam innego kraju, który miałby takich uczonych jak USA, w
                  zasadzie cała myśl techniczno-intelektualna nowożytnego świata
                  została poczęta (lub rozwinięta) w Stanach, pomimio wielu potknięć
                  potrafią znowu odnowić ideę" wolności od nędzy i przemocy" (vide
                  Obama)
                  • mangusta3 Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 23.09.09, 23:55
                    twórcy tej myśli techniczno-naukowej dość często manifestują swoje
                    niezadowolenie i sprzeciw wobec polityki rządu USA i nieczystych interesów
                    wielkich korporacji...jednak władza polityczna i siła pieniądza robi swoje...jak
                    np. twórcy tej myśli techniczno-naukowej w dziedzinie jądrowej obawiali się
                    monopolu jednego supermocarstwa na broń nuklearną pokazuje przykład naukowców z
                    Los Alamos...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka