funny5 22.09.09, 14:26 A piss-prezydent ani polityk ani tym bardziej intelektualista Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
abhaod najwyższy czas, kacapska bestia, w śmiertelnych 22.09.09, 14:32 drgawkach, zdolna jeszcze do mordowania wyborcza.pl/1,76842,5573341,O_co_chodzi_Rosjanom.html Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 15:11 Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga, na wiadoma czesc skoczyc... Koles mysli ze jak z Jaruzelem trzyma sztame i z Urbanem biesiaduje to Putin sie jego "apelami" przejmie? Nie no, to doprawdy jest farsa!! Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Junkier ujawnia kto jest jego idolem. 22.09.09, 15:16 Prędzej czy później z każdego "prawicowca" wychodzą jego związki z Kremlem. hehehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 15:22 Jak ktos jest z mysleniem na bakier to byc moze fakt skonstatowania ze jakis marny redaktorzyna lewicowej gazetki polskojezycznej osmiesza sie wraz z reszta tej osobliwej plejady lewicowych pseudointelektualistow pisaniem apeli do przywodcy mocarstwa, ktory zapewne mialby klopoty z zapamietaniem ich nazwisk, wysnuc teze o rzekomej sympatii. No ale jak wiadomo, co niektorycm wszystko z jednym sie kojarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 15:26 nie czytaj junkier gazetek...totalitaryzm wyłazi z ciebie jak słoma z butów 1.bp.blogspot.com/_k1LURZUjip0/Rx8C1bIKlyI/AAAAAAAAALE/JxL3ihfRX3k/s400/putin.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 15:55 junkier napisał: > Jak ktos jest z mysleniem na bakier to byc moze fakt skonstatowania > ze jakis marny redaktorzyna lewicowej gazetki polskojezycznej > osmiesza sie wraz z reszta tej osobliwej plejady lewicowych > pseudointelektualistow pisaniem apeli do przywodcy mocarstwa, ktory > zapewne mialby klopoty z zapamietaniem ich nazwisk, wysnuc teze o > rzekomej sympatii. > > No ale jak wiadomo, co niektorycm wszystko z jednym sie kojarzy. I jak zwykle głupota junkiera w pełnej krasie. List do przywódcy mocarstwa? Widać, komu wszystko z jednym się kojarzy. List jest do przywódców UE, co zostało w artykule wyraźnie napisane :D Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 16:12 A jakie przywodcy UE maja moralne i polityczne prawo zajmowac sie Gruzja? Po tym jak zdradziecko doprowadzili do rozpadu Serbii, pisal o tym prof. Jerzy Robert Nowak komu to jest na reke, i doprowadzili do powstania potworka w postaci "niepodlegleg Kosowa"? Zlodziej ma uczyc ze krasc nie wolno? Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 17:22 A co to ma wspólnego z twoimi bredniami, że list jest skierowany do Putina? Chyba tylko tyle, że powołujesz się dodatkowo na brednie Nowaka... Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 17:24 Tak btw, Nowak nie ma tytułu profesora, więc nie kłam tytułując go w sposób, który mu nie przysługuje. Raz napisz prawdę junkier. Odpowiedz Link Zgłoś
wieprzowinapozydowsku Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 20:47 Mam proste pytanie. Do tych calych tzw. "inteligentow" i ich poplecznikow na forum. Otoz, wyobrazmy sobie sytuacje, ze jakis narod znajduje sie podzielony pod obcym panowaniem. I nagle nadarza sie okazja, ze czy to w wyniku zatargu zaborcow miedzy soba, czy to w wyniku konfliktu z obcym mocarstwem dochodzi do tego, ze czesc narodu uzyskuje niezaleznosc. Moze niepelna, moze to raczej nazwac protektoratem, ale i tak spotyka sie to z entuzjazmem tego narodu. Czy swiat powienien takie cos uznac czy potepic? Dla tych, ktorzy odpowiadaja "potepic" przypominam o czyms takim jak... Ksiestwo Warszawskie. Drugie pytanie: czy teraz zostaje sie "intelektualista" za... podpisywanie jakichs glupot??? Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 21:21 wieprzowinapozydowsku napisał: > Mam proste pytanie. Do tych calych tzw. "inteligentow" i ich poplecznikow na fo > rum. > Otoz, wyobrazmy sobie sytuacje, ze jakis narod znajduje sie podzielony pod obcy > m > panowaniem. I nagle nadarza sie okazja, ze czy to w wyniku zatargu zaborcow > miedzy soba, czy to w wyniku konfliktu z obcym mocarstwem dochodzi do tego, ze > czesc narodu uzyskuje niezaleznosc. Moze niepelna, moze to raczej nazwac > protektoratem, ale i tak spotyka sie to z entuzjazmem tego narodu. > > Czy swiat powienien takie cos uznac czy potepic? Odpowiedź: niekoniecznie, chociaż zależy to od wielu czynników. > > Dla tych, ktorzy odpowiadaja "potepic" przypominam o czyms takim jak... Ksiestw > o > Warszawskie. A ja o Vichy marszałka Petaina, Słowacji księdza Tito i wielu podobnych tworach. Jak napisałem, wszystko to zależy od wielu różnych czynników. > > > > Drugie pytanie: czy teraz zostaje sie "intelektualista" za... podpisywanie > jakichs glupot??? Odpowiedź: nie. Masz więcej równie mądrych pytań? Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 16:09 Totalitaryzm przejawiają bez żadnej żenady przywódcy zgniłego Zachodu – nie uznają wyników demokratycznych głosowań. Irlandia już raz odrzuciła zdradziecką Eurokonstytucję przybraną dla niepoznaki w szatki „Traktatu Lizbońskiego”, dziś gwałci się ją żeby głosowała po raz kolejny. Totalitaryzm w czystej postaci. Inny prosty przykład totalitaryzmu w wydaniu UE – zakaz sprzedaży żarowek. Jakiś eurourzędas bierze kasę i wydaje zakaz używania czegoś, co jest całkowicie normalne i czego ludzie potrzebują. Więc te śmiszne zarzuty sympatyzowania z totalitaryzmem do siebie adresuj. I tobie podobnych wyznawców mentalności Kalego. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 16:42 ja rozumieć - nikt nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne czarne, a było jakoś mądrzej, na Forum, bez ciebie :) Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 17:07 Zle to interpretujesz, raczej: nikt nas nie przekona ze mozna do podobnych zjawisk przykladac rozne miary w zaleznosci o kogo chodzi, bo przeciez o taki nomen omen wybiorczy systemik wartosci chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 17:15 miary przykłada się w zależności od świadomości Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 15:34 Aaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhh jakże młody się poczułem. Junkier znów zasunął językiem z Trybuny Robotniczej. Fakt, faktem, że zykle ją czytałem w sporym odosobnieniu, by ją zaraz potem spożytkowac jako produkt papiero-toaletowo podobny. No ale jednak to była młodośc. Dziś juz nikt tak nie pisze, prócz godnych następców ówczesnych komunistycznych wyrobników prasowych dziś robiących na odcinku "prawicy". Jestem tylko ciekaw gdzie ich tak pisac uczą? A może to ciagle ci sami ludzie? Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 16:15 Jak ktos kto przylozyl lapska do rozbioru Serbii i uznania potworka w postaci "niepodleglego Kosowa" (buhaha) moze miec jakiekolwiek moralne prawo do pouczania Rosji ws. Gruzji? Myslec umiesz nieco? Kali ukrasc to dobrze, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
snellville [...] 22.09.09, 16:32 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 22.09.09, 16:42 Gdzie byla ta zgraja lewicowych darmozjadow "intelektualistami" sie zwaca gdy dokonywano rozbioru serbskiego Kosowa albo gdy jawnie gwalcono 'i gwalci sie nadal" wszelkie normy pisane i niepisane ignorujac werdykt wyborcow irlandzkich i przymuszajac Irlandie do powtornego, do skutku wedlug dyktatu eurourzedasow, glosowania? Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Michnik z Kwasniewskim to Putinowi moga.... 23.09.09, 15:44 Po pierwsze jak zwykle piszesz nie na temat. Po drugie moja opinia jest "ciut inna" niż Michnika czy twoja: forum.gazeta.pl/forum/w,902,100586472,100589209,Trzeba_jednak_glosno_powiedziec_ze_i_narod.html Odpowiedz Link Zgłoś
janek-007 Co krzyczałeś jak L.Kaczyński jechał do Gruzji... 22.09.09, 18:45 Co krzyczałeś jak L.Kaczyński jechał do Gruzji. Plułeś na niego i pisałeś te swoje bzdety rodem z Prawdy. Odpowiedz Link Zgłoś
444a Re: Junkier ujawnia kto jest jego idolem. 22.09.09, 16:09 ładne z tym Brianem;) Odpowiedz Link Zgłoś
pendrek_wyrzutek A co z obroną Serbii przed NATO? 22.09.09, 14:37 A co z obroną Serbii przed NATO? Co z oderwaniem Kosowa? Widać odwagi i uczciwości naszym "intelektualistom" nie starcza. Odpowiedz Link Zgłoś
mnbvcx Re: A co z obroną Serbii przed NATO? 22.09.09, 14:44 pytanie czy ludnosc zamieszkujaca te tereny chce powrotu wladzy z tbilisi. prawda jest, ze ci ktorzy tego chcieli byli zmuszeni do opusczenia tych terenow. ale podobnie bylo w kosowie. Odpowiedz Link Zgłoś
mangusta3 yntelektualiści na pasku Waszyngtonu - Havel od da 22.09.09, 15:08 wna razem z Wałęsą robią za dyżurnych, użytecznych idiotów Amerykańskiego Imperium...Adamkus był obecny podczas popierania Saakaszwilego w Tbilisi i należy do tego samego proamerykańskiego klubu przywódców Europy Środkowo-Wschodniej (włącznie z Lechem Kaczyńskim)... Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: A co z obroną Serbii przed NATO? 22.09.09, 16:50 zobaczcie sobie chłopcy statystyki, Serbowie opuścili Kosowo już w 80- tych latach, bredzicie, aż was szkoda www.unic.un.org.pl/jugoslawia/index.php?id=wojna_w_kosowie Odpowiedz Link Zgłoś
borrka1 Re: A co z obroną Serbii przed NATO? 22.09.09, 21:27 abhaod napisał: > zobaczcie sobie chłopcy statystyki, Serbowie opuścili Kosowo już w 80- > tych latach, bredzicie, aż was szkoda > www.unic.un.org.pl/jugoslawia/index.php?id=wojna_w_kosowie odhod,jak już próbujesz spekulować to choć porównuj analogie.Gruzini Osetie Płd. i Abchazję opóścili już we wczesnych 90-tych,tam pozostali tylko osetyńcy i abchazowie,oczywiście i część gruzinów,ale procentowo i tak mniej niż ilość serbów którzy pozostali w Kosowo po rzeźi jaką im urządzali regularnie bandyci UCK na czele z dzisiejszym ich"premierem" Hasimem Taci czy jak go tam zwał, krótko mówiąc ,bandytą. Odpowiedz Link Zgłoś
wolf34 Kosoow było cacy ,Abchazja i Płd Osetia jest be? 22.09.09, 14:42 Bardzo ciekawe-powietrzną agresję na Jugosławię w 1999,78 dni zmasowanych bombardowań,okupację a następnie jednostronne oderwanie od niej Kosowa-PRECEDENS pierwszej po II wojnie światowej jednostronnej zmiany granic w Europie-GW poparła cyklem histeryczno- patetycznych artykułów pt "Kosowo powstaje" Granice państw może zmieniać jednostronnie wyłącznie Wuj Sam z kumlami? A to teraz tę nowatorską w prawie międzynarodowym tezę trzeba udowodnić na Zakaukaziu-a bez rozpoczynania III wojny światowej jest to niemożliwe.A III światowej nikt o Abchazję i Osetię nie wywoła. Podpisali się pod tym listem proszalnym eks-polytycy Czech i Estonii oraz "niemiecko-francuski " Cohn -Bendit-czyli przedstawiciele krajów ,które poparły jednostronną secesję Kosowa. Jeszcze coś co przekaziory GW znamiennie przemilczają-w przyszłym tygodniu ogłoszony zostanie i przekazany 27 państwom UE oficjalny raport komisji UE o ubiegłorocznym konflikcie-jednoznacznie stwierdza ,że sierpniową wojnę zaczęła Gruzja.Stąd dzisiejszy list Michnika i spółki-odwracanie uwagi. Odpowiedz Link Zgłoś
mangusta3 O tym, że Gruzja była agresorem mówi się wszędzie 22.09.09, 15:01 ale w Polsce najmniej no bo nie pasuje to do legendy wiecznie złej Rosji co napada na mniejszych...swoją drogą takie lanie jak reżim Saakaszwilego powinien dostać Izrael za niszczycielską agresję na Strefę Gazy z końca zeszłego roku... Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Do wolfa34 22.09.09, 15:08 78 dni > zmasowanych bombardowań, Co to za bzdury jakie zmasowane bombardowania ? Gdyby przez 78 dni masowo bombardowali Serbię to by z niej nic nie zostało. Nie osmieszaj sie facet. Jakieś zródło ? to teraz tę nowatorską w prawie międzynarodowym tezę trzeba > udowodnić na Zakaukaziu-a bez rozpoczynania III wojny światowej jest > to niemożliwe Narazie jeszcze ale to jużkwestia czasu. Rosyjski potencjał jądrowy topnieje jak bałwan na wiosne. Niebawem pozostanie im kilka rakiet przy miażdzącej przewadze USA. Odpowiedz Link Zgłoś
wolf34 Re: Do wolfa34 22.09.09, 15:22 marko125 napisał: > 78 dni > > zmasowanych bombardowań, > > Co to za bzdury jakie zmasowane bombardowania ? Gdyby przez 78 dni > masowo bombardowali Serbię to by z niej nic nie zostało. Nie > osmieszaj sie facet. Jakieś zródło ? > Jeśli Rosja pełnoskalowo zangażowąłaby siłe w Gruzji-nic by z Gruzji nie zostało.Nie ośmieszaj się człowieku i nie udawaj ,ze nie wiesz o 78 dniach zmasowanych bombardowań Jugosławii w 1999-w tym takich jak AMBASADA Chin gdzie zabito chińskich DYPLOMATÓW,szkoły i wyższe uczelnie m.in uniwersytet w Belgradzie)pociągi paszazerskie.Na Jugosławie spadło więcej ton bomb niż kiedyś na Niemcy. Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: Do wolfa34 22.09.09, 15:24 Jeśli Rosja pełnoskalowo zangażowąłaby siłe w Gruzji-nic by z Gruzji > nie zostało. A to i owszem Rosja sie cackała z Gruzją. Nie ośmieszaj się człowieku i nie udawaj ,ze nie wiesz o > 78 dniach zmasowanych bombardowań Jugosławii w 1999-w tym takich > jak AMBASADA Chin gdzie zabito chińskich DYPLOMATÓW,szkoły i wyższe > uczelnie m.in uniwersytet w Belgradzie)pociągi paszazerskie.Na > Jugosławie spadło więcej ton bomb niż kiedyś na Niemcy To że zbombardowano rózne cele cywilne nie oznacza, że intensywnie bombardowali Jugosławie dzień w dzień przez ponad 2 miesiące bo nic by z nich nie zostało poprostu. > Jugosławie spadło więcej ton bomb niż kiedyś na Niemcy. Poproszę o zródło Odpowiedz Link Zgłoś
antyreakcjonista Re: Do wolfa34 22.09.09, 15:24 Wow coz za elokwencja, rozumem ze Marko orientuje sie w stanie potencjalow nuklearnych lepiej niz oni sami no no, tylko dlaczego niejaki marko nie odniosl sie merytorycznie do postu wolfa??rozumiem ze brak argumentow lub najwazniejszym dla Marko argumentem to brutalna sila, prawda juz nie Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: Do wolfa34 22.09.09, 15:26 Wow coz za elokwencja, rozumem ze Marko orientuje sie w stanie potencjalow nukl > earnych lepiej niz oni sami no no, tylko dlaczego niejaki marko nie odniosl sie > merytorycznie do postu wolfa??rozumiem ze brak argumentow lub najwazniejszym d > la Marko argumentem to brutalna sila, prawda juz nie Sprzwdz sobie potencjał Rosyjki i jak szybko ulega on redukcji. Gdy wycofają wszystie ciężkie SS 18 i SS 19 oraz Topole zostanie im tylko kilka Topoli M. Na morzu nie moga nawet dopracować Buławy. W tym czasie USA będzie posiadać miazdzącą wręcz przewagę w broni jądrowej nad Rosją Odpowiedz Link Zgłoś
antyreakcjonista Re: Do wolfa34 22.09.09, 15:28 Nie wiesz co piszesz, szkoda mi na ciebie czasu Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: Do wolfa34 22.09.09, 15:30 > Nie wiesz co piszesz, szkoda mi na ciebie czasu Brak agrumentów dlatego szkoda Ci czasu. Zobacz sobie do kiedy mają wycofać wszystkie Topole i SS 18 oraz SS 19. W lądowym komponencie pozostanie pare Topoli M. W morskim to już masakra Buławy nie ma i jeszcze długo nie będzie a na Delty IV też przyjdzie czas. Tak więc to już jest koniec rosyjskiej potęgi jądrowej. Odpowiedz Link Zgłoś
xxxx50 Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:11 Skad masz te dane? Podaj linki, artykuly, etc. Bo ja twierdze, ze to piszesz to stek bredni. Jedni i drudzy maja tego na tyle, by zaorac cala ziemie, a to przezyje by zdechlo od opadow promieniotworczych i promieniowania wtornego. Co za roznica gdy ktos ci wypali w potylice raz czy wyladuje w nia caly magazynek? Gdyby bylo tak jak twierdzisz, polityka amerykanska bylaby inna wobec Rosji. Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:18 russianforce org albo poczytaj sobie o pociskach ICBM tam piszą o resursach itp. Topole mają być wycofane do 2015r SS 18 do 2020 i to samo SS 19 oraz SS N 23 a potym zostanie garstka Topoli M które pwrowadzają w ilości 6 rocznie Odpowiedz Link Zgłoś
xxxx50 Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:31 marko125 napisał: > russianforce org albo poczytaj sobie o pociskach ICBM tam piszą o Cos zmyslasz, wlasnie sprobowalem www.russianforce.org/ z rezultatem "Server not found" > resursach itp. Topole mają być wycofane do 2015r SS 18 do 2020 i to > samo SS 19 oraz SS N 23 a potym zostanie garstka Topoli M które > pwrowadzają w ilości 6 rocznie Jak wyprostujesz mi ten link, podaj zrodla rosyjskie. Skoro takie dane sa dostepne publicznie, nie powinno byc to trudne. Chyba ze Amerykanie to publikuja... Tylko po co USA zbroi sie jak wsciekle? Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:34 xxxx50 napisał: > marko125 napisał: > > > russianforce org albo poczytaj sobie o pociskach ICBM tam piszą o > > Cos zmyslasz, wlasnie sprobowalem www.russianforce.org/ z rezultatem > "Server not found" > > > resursach itp. Topole mają być wycofane do 2015r SS 18 do 2020 i to > > samo SS 19 oraz SS N 23 a potym zostanie garstka Topoli M które > > pwrowadzają w ilości 6 rocznie > > Jak wyprostujesz mi ten link, podaj zrodla rosyjskie. Skoro takie dane sa > dostepne publicznie, nie powinno byc to trudne. Chyba ze Amerykanie to > publikuja... Tylko po co USA zbroi sie jak wsciekle? warfare.ru/ Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:31 marko125 zgubił literkę. Adres brzmi http://russianforces.org/. Wystarczyło poguglować. Odpowiedz Link Zgłoś
antyreakcjonista Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:37 strona jest ogolnie znana tyle ze jej przeglad nie pokrywa sie z teoriami marko Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 antyreakcjonista 22.09.09, 18:52 Sprawdz sobie jakie pociski przenoszą najwięcej głowic w arsenale jądrowym FR. Podpowiem SS 18 i SS 19. Wszystkie te pociski pochodzą z czasów ZSRR i niebawem pójdą do kasacji. Cały czas powoli idą co roku jest ich mniej. Dalej do kasacji idą niebawem ponad 200 Topoli już częśc poszło bo było ich 360. Poszły też SS N 20 i niebawem pojdą SS N 18 a potem SS N 23. Rosja pozostanie z małą ilością Topoli M a Buława to niewiadoma. Oczywiśie moze będą mieli te 100 Topoli M ale bedzie to nieporównywalnie mniejszy arsenał od tego jaki będzie w USA. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:26 xxxx50 napisał: > Skad masz te dane? Podaj linki, artykuly, etc. Bo ja twierdze, ze to piszesz to > stek bredni. Jedni i drudzy maja tego na tyle, by zaorac cala ziemie, a to > przezyje by zdechlo od opadow promieniotworczych i promieniowania wtornego. Co > za roznica gdy ktos ci wypali w potylice raz czy wyladuje w nia caly magazynek? > Gdyby bylo tak jak twierdzisz, polityka amerykanska bylaby inna wobec Rosji. Rosjanie maja w tej chwili ok. 5000 glowic. W stanie operacyjnym utrzymuja jedynie ok. 1500- 1600 glowic. Wieksza liczba przekracza ich mozliwosci w tej chwili. Podobna liczbe posiadaja Amerykanie - w stanie operacyjnym utrzymuja 2200. W obecnie toczacych sie negocjacjach nad traktatem "START-plus", majacym zastapic wygasajacy w grudniu Start I, rosjanie zlozyli propozycje traktatowego ograniczenia liczby glowic do ok. 1500 - czyli wlasnie tylu ile sa dzis w stanei utrzymywac w sprawnosci technicznej.... Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:23 antyreakcjonista napisał: > Nie wiesz co piszesz, szkoda mi na ciebie czasu A to Twoj staly "argument", gdy nie wiesz co napisc. Odpowiedz Link Zgłoś
xxxx50 Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:34 Ty tez piszesz sypiac liczbami bez podania zrodla. Za chinskiego Boga nie uwierze, ze wiesz ile USA ma glowic. Nie rob z nas wariatow. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:45 xxxx50 napisał: > Ty tez piszesz sypiac liczbami bez podania zrodla. Za chinskiego Boga nie > uwierze, ze wiesz ile USA ma glowic. Nie rob z nas wariatow. Rzecz w tym ze to zadna tajemnica. Wystarczy sie tym interesowac, aby wiedziec. Oczywiscie w polskich mediach tego nie znajdziesz. Odpowiedz Link Zgłoś
xxxx50 Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:01 Szczerze mowiac, w amerykanskich znalezienie tego tez nie jest latwe. Inna rzecz, ze tematyka ta jestem dosc umiarkowanie zainteresowany, a jezeli juz, to interesuje mnie to w ukladzie ile to kosztuje podatnika. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:05 xxxx50 napisał: > Szczerze mowiac, w amerykanskich znalezienie tego tez nie jest latwe. Inna > rzecz, ze tematyka ta jestem dosc umiarkowanie zainteresowany, a jezeli juz, to > interesuje mnie to w ukladzie ile to kosztuje podatnika. Jedna amerykanska glowica W86 o mocy 475 kt, w roku 1988 kosztowala 4 mln dol Odpowiedz Link Zgłoś
xxxx50 Re: Do wolfa34 22.09.09, 18:12 Ciekawszy jest pelny koszt: 50. Estimated 1998 spending on all U.S. nuclear weapons and weapons- related programs: $35,100,000,000 Zobacz: www.brookings.edu/projects/archive/nucweapons/50.aspx Odpowiedz Link Zgłoś
xxxx50 Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:43 Nie jestem fizykiem jadrowym ani znawca uzbrojenia. W jednej z gazet przeczytalem, ze opracowana zostala metoda sprawdzania stanu technicznego i regeneracji (?? chyba??) tych glowic. W kazdym razie umozliwia ona znacznie taniej i szybciej utrzymywac glowice w stanie gotowosci bojowej. Rosja moze tez to miec... W tym ukladzie wiele oficjalnych danych traci wiarygodnosc. W jakim stopniu, nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: Do wolfa34 22.09.09, 16:47 xxxx50 napisał: > Nie jestem fizykiem jadrowym ani znawca uzbrojenia. W jednej z gazet > przeczytalem, ze opracowana zostala metoda sprawdzania stanu technicznego i > regeneracji (?? chyba??) tych glowic. W kazdym razie umozliwia ona znacznie > taniej i szybciej utrzymywac glowice w stanie gotowosci bojowej. Rosja moze tez > to miec... W tym ukladzie wiele oficjalnych danych traci wiarygodnosc. W jakim > stopniu, nie wiem. Dla amewrykanow nie jest powodem negocjacji nad start-plus ograniczenie liczby glowic, bo 500 glowic mniej, 500 wiecej nie roibi zadnej roznicy. Caly sens polega na tym, ze traktat Start I wprowadzil instrumenty kontroli, ktorej bez nowego traktatu nie istnialyby. Odpowiedz Link Zgłoś
antyreakcjonista Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:36 A ty raczej nie czytasz z zrozumieniem, gosc marko pisal o kompletnym rozkladzie rosyjskich sil jadrowych co jest bzdura, dobrze wiesz ze kasy maja w brod a reformy armii rozpoczely sie niedawno Tu mozna sie ciekawych rzeczy dowiedziec miedzy innymi ze w 2009 zaczol lub zacznie dzialac rosyjski satelitarny system wczesnego ostrzegania kontrolujacy amerykanskie systemy rakietowe russianforces.org/ Odpowiedz Link Zgłoś
snellville Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:42 antyreakcjonista napisał: > A ty raczej nie czytasz z zrozumieniem, gosc marko pisal o kompletnym rozkladzi > e rosyjskich sil jadrowych co jest bzdura, dobrze wiesz ze kasy maja w brod a r > eformy armii rozpoczely sie niedawno > Tu mozna sie ciekawych rzeczy dowiedziec miedzy innymi ze w 2009 zaczol lub zac > znie dzialac rosyjski satelitarny system wczesnego ostrzegania kontrolujacy ame > rykanskie systemy rakietowe > russianforces.org/ A ciebie jeszcze polski urzad emigracyny nie dorwal????.. Musisz sie niezle kamuflowac na tym gdanskim poddaszu!!! Wylazisz na ulice w dzien czy w nocy??? Mysle ze w nocy,bo w ciagu dnia ruchala mozna poznac na 50 metrow. Odpowiedz Link Zgłoś
antyreakcjonista Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:46 Gonie twoja siostre ktora sie nie moze odczepic, chya slabych kochankow miala ;) Odpowiedz Link Zgłoś
antyreakcjonista Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:50 Wskazalem bezsen tych pyskowek a tys tego nie zalapal, wspolczuje glupoty Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:53 Pyskówki pojawiają się wszędzie tam, gdzie zaczynasz pisać swoje brednie. Gdybyś rzeczywiście dostrzegał ich bezsens, przestałbyś się produkować na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
antyreakcjonista Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:57 W ktorym miescy napialem brednie i pyskowki, znajdz i udowodnij inaczej won spod moich postow Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: Do wolfa34 22.09.09, 18:12 Służę przykładem: "Ciekawe, co Michnik nabazgra, kiedy Ukraina zacznie sie rozpadac, pewnie to rowniez bedzie wina Moskwy podobnie jak z Naddniestrzem lub atakiem szaranczy w Sudanie." Dla przeciętnie inteligentnego człowieka jest jasne, że za awanturą w Naddniestrzu stoi Rosja (podobnie, jak za awanturą w Rosji). Wiadomo też, że Rosja ma swoje interesy na Ukrainie, podburza jej wschodnią część i pcha swoje brudne paluchy na Krym i morze Czarne. Tylko dla Ciebie to nowość, stąd natłok bredni w twoim poście. Pyskówki są efektem tychże bredni, co dość jasno napisałem powyżej. Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: Do wolfa34 22.09.09, 18:13 (podobnie, jak za awanturą w Rosji) miało być: w Gruzji :) Odpowiedz Link Zgłoś
antyreakcjonista Re: Do wolfa34 22.09.09, 18:44 Podejzenia zaleza od intencji ale trzymajac sie faktow dokonanych to Saakaszwili probowal sila pacyfikowac, Ukraina nie jest jednolita, poludniowi i wschodowi blizej do Rosji niz banderowca z zachodu, oczywiste jest ze wszedzie Rosja ma swoje interesy oczywiste jest ze wielu krajom zalezy by zerwac te zaleznosci czesto zapominajac o ludziach w imie doraznych celow politycznych, to jest gra.Juszczenko prowadzi ja bardzo nieudolnie, gospodarka zwyczajnie sie wali, tzw elyty sie leja oraz niszzca relacje z najwazniejszym partnerem, podonie z Moldawia gdzie do wladzy dochodza ludzie otwarcie popierajacy integracje z Rumunia oraz marginalizujacy rosyjskojezyczne Naddniestrze; pdobre to? Temat wielwoatkowy niestty bez odbiory aha na wszelkie glupawe wypady ad personam nie reaguje Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: Do wolfa34 22.09.09, 19:08 Najpierw piszesz: "Ciekawe, co Michnik nabazgra, kiedy Ukraina zacznie sie rozpadac, pewnie to rowniez bedzie wina Moskwy podobnie jak z Naddniestrzem (...)." A kilka postów dalej: oczywiste jest ze wszedzie Rosja ma swoje interesy i jeszcze na koniec, w sposób mniej zawoalowany: gospodarka zwyczajnie sie wali, tzw ely > ty sie leja oraz niszzca relacje z najwazniejszym partnerem, podonie z Moldawia > gdzie do wladzy dochodza ludzie otwarcie popierajacy integracje z Rumunia oraz > marginalizujacy rosyjskojezyczne Naddniestrze Krótko mówiąc, sam sobie przeczysz. Macza te swoje paluchy Rosja, czy nie macza? Mają prawo do samostanowienia suwerenne narody, czy nie mają? Zdecyduj się wreszcie. Notabene Mołdawia jest historycznie krainą rumuńską, więc co w tym dziwnego, że chce integracji z Rumunią? I co w tym złego? Aha, już wiem, przecież to wbrew "interesom Rosji"... Odpowiedz Link Zgłoś
snellville Re: Do wolfa34 22.09.09, 17:55 antyreakcjonista napisał: > Gonie twoja siostre ktora sie nie moze odczepic, chya slabych kochankow miala ; > ) WCALE JEJ SIE NIE DIWIE!!!... moja Babcia w 45 tez przed wami do lasu uciekala. Odpowiedz Link Zgłoś
antyreakcjonista Po Michniku mozna bylo sie od dawna spodziewac 22.09.09, 15:21 takiego podejscia.Czlowiek totalnie nie orientuje sie w nowych realiach lub nie chce, paradoksalnie jesgo list moze odniesc skutek przeciwny do zamierzonego, rzetelnosc dziennikarska przestala sie liczyc wlasciwie jest to kontynujacja komunistycznej ideologii walki o umysly, dzisiaj tylko glupiec moze twierdzic ze Rosja zaatakowala Gruzje i tak jest w przypadku Michnika umyslowo tkwiacego w oparach minionej epoki. Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Europejscy intelektualiści bronią Gruzji 22.09.09, 14:48 Nie zgadzam się z tezą,że A.Michnik to intelektualista, ale pewnie znany i wpływowy dziennikarz. Zdarzało się,że jeśli kogoś poparł, to klęsaka była pewna. Jego artykuły są często baaaardzo pokrętne. Ale dzisiaj jestem pełen uznania i podziwu dla niego, podobnie jak do prezydenta L.Kaczyńskiego, który tak długo nie zwlekał z poparciem dla pięknej Gruzji Odpowiedz Link Zgłoś
sniegbielszy jacy tam "intelektualisci" 22.09.09, 14:59 ci panowie naleza do dawno minionej epoki. Duzo sie zmienilo od tamtych czasow gdy pochlebcy nazywali ich "intelektualistami", jednak do nich jakos nic nie moze dotrzec. Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: jacy tam "intelektualisci" 22.09.09, 16:07 Rozumiem, że intelektualista, to taki człowiek, którego Ty uznasz za intelektualistę (a w tej kategorii nie mieści się Cohn-Bendit, czy Havel)? Ciekawa teoria :D Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszet Re: Europejscy intelektualiści bronią Gruzji 22.09.09, 15:00 Trzeba było od razu mówić, że chodzi o wymienienie L. Kaczyńskiego, a nie pisać andronów. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma slavik222, nie kompromituj się Michni, w 22.09.09, 15:12 przeciwieństwie do innych, to jest intelektualista. To autor licznycho artykułów i publikacji na tematy filozoficzno-egzystencjalnych, politycznych i społecznych. Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Re: slavik222, nie kompromituj się Michni, w 22.09.09, 17:00 Właśnie o tym piszę. Trochę pokory Michniku:) AM Wiele napisał. Kilka mądrych rzeczy, ale też wiele pokrętnych. Nie można mu jednak odmówic odwagi. Pisanie o sobie( w swojej gazecie),że się jest intelektualistą to pycha i brak pokory. Odpowiedz Link Zgłoś
tujacek Europejscy intelektualiści bronią Gruzji 22.09.09, 14:52 Widnieją pod nim podpisy Adama Michnika, byłego prezydenta Litwy Valdasa Adamkusa, byłego prezydenta Czech Vaclava Havla, brytyjskiego publicystAAAA Timothy'ego Gartona Asha i francusko-niemieckIIII polityk"!!!!" Daniela Cohn-Bendita. Taka prawdziwa treść, jaki i forma :( Odpowiedz Link Zgłoś
porque Nie pisza do Watykanu 22.09.09, 14:55 Bedzie taki sam skutek a moze i lepszy... Odpowiedz Link Zgłoś
przyjacielameryki Europejscy intelektualiści bronią Gruzji 22.09.09, 14:55 Jeżeli UE chce odgrywać ważną rolę w świecie nie może nic nie robić wobec brutalnego łamania prawa przez Rosję i okupowania przez nią zagarniętych terytoriów Gruzji. Wyciągnijmy do cholery w końcu wnioski z historii!!!! Przecież zachowanie Rosji wobec sąsiadów niczym nie różni się do działań Hitlera w 1938 i 1939 r. i jego sojusznika Stalina i ZSRR. Odpowiedz Link Zgłoś
old.european Zalozta se swoja UE i wyciagajta wnioski 22.09.09, 14:59 przyjacielameryki napisał: > Jeżeli UE chce odgrywać ważną rolę w świecie nie może nic nie robić wobec > brutalnego łamania prawa przez Rosję i okupowania przez nią zagarniętych > terytoriów Gruzji. Wyciągnijmy do cholery w końcu wnioski z historii!!!! > Przecież zachowanie Rosji wobec sąsiadów niczym nie różni się do działań > Hitlera w 1938 i 1939 r. i jego sojusznika Stalina i ZSRR. Odpowiedz Link Zgłoś
cree-is-me Re: Zalozta se swoja UE i wyciagajta wnioski 22.09.09, 15:03 No właśnie, radziecki - dobra rada w sam raz dla ciebie i twoich kamratówz CCCP. Do nas się nie pchajcie, bo nikt was tu nie zaprasza ;P Odpowiedz Link Zgłoś
misio_dwa Re: Zalozta se swoja UE i wyciagajta wnioski 22.09.09, 17:38 a ty może zmywaku wrócił byś już do roboty, przerwa się skończyła. Odpowiedz Link Zgłoś
przyjacielameryki Re: A ta jakas tam Gruzja to ma przynajmniej gaz? 22.09.09, 15:49 old.european napisał: Gruzja nie ma gazu, ale ma wartości których nie ma Rosja. Gruzja do UE i do NATO. Rosja do Chin!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pendrek_wyrzutek "wartości których nie ma Rosja" 22.09.09, 15:57 przyjacielameryki napisał: > Gruzja nie ma gazu, ale ma wartości których nie ma Rosja. Pomniki Stalina? Wodę mineralną? Zżute krawaty? Odpowiedz Link Zgłoś
misio_dwa Re: "wartości których nie ma Rosja" 22.09.09, 17:39 no i jeszcze "lotnik, kryj się". Odpowiedz Link Zgłoś
wiking63 niestety apel ten jest całkowicie jednostronny... 22.09.09, 14:59 gdyż uwzględnia tylko rację jednej strony. przecież komisja do zbadania konfliktu już sie wypowiadała iż odpowiedzialnośc za wywołanie konfliktu ponosi gruzja (czytaj saakaszwili) a rosja zareagowałna nieadekwatnie (zajęła część gruzińskiego terytorium - nie mówię o osetii i abchazji). dlatego apel ten jest działaniem w interesie jednej ze stron konfliktu bez jakiegokolwiek obiektywnego spojrzenia na całość zagadnienia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
red.ken gdyby rosja przylaczyla abchazje do gruzji.... 22.09.09, 15:01 ..to dla czesci rusofobicznych polaczkow takich jak kaczynskie tez by sie dzaiala wielka tragedia. Odpowiedz Link Zgłoś
red.ken Re: gdyby rosja przylaczyla abchazje do gruzji... 22.09.09, 15:03 odezwal by sie lament: rosja niszczy wolny kraj kaukaski i przylacza go do ojczyzny stalina! Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: gdyby rosja przylaczyla abchazje do gruzji... 22.09.09, 17:41 Zacznijmy więc od tego, że Rosja nie ma mandatu do przyłączania, odrywania, czy też przesuwania terytoriów pomiędzy państwami i wewnątrz nich. I dlatego w tym wypadku, jak rzadko, zgadzam się z "rusofobicznymi polaczkami" pokroju mlaskacza. Rosja niech zajmie się własnymi problemami, zamiast je generować w innych państwach, a świat stanie się szczęśliwszy i lepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
incipit Po drugiej stronie jest tylko wierszówka płacona c 22.09.09, 17:01 Po drugiej stronie jest tylko wierszówka płacona ci przez Al-Putina. A prawdy w tym jedynie tyle co w niedawnych rewelacjach, że to Polska wywołała wojnę i z Hitlerem i twoim Stalinem. A pakt Ribbe-Moło to obrona w imieniu umiłowanego pokoju. Odpowiedz Link Zgłoś
polak_kr Michnik to chyba propagandzista, a nie 22.09.09, 15:02 intelektualista. Odpowiedz Link Zgłoś
mreck Re: Michnik to chyba propagandzista, a nie 22.09.09, 15:04 a ja nie chcę umierać za Tbilisi. Odpowiedz Link Zgłoś
pendrek_wyrzutek umierać za Tbilisi? 22.09.09, 15:09 mreck napisał: > a ja nie chcę umierać za Tbilisi. Tu nawet nie chodzi o Tbilisi tylko o Cchinwali zamieszkałe przez Osetyńczyków, którzy nie chcą być rządzeni przez Gruzinów. Odpowiedz Link Zgłoś
mangusta3 Abchazowie i Osetyńcy mają długie tradycje oporu w 22.09.09, 15:30 obec Gruzinów... Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Michnik to chyba propagandzista, a nie 22.09.09, 15:14 polak_kr napisała: > intelektualista. W Eurokolchozie nie robi to roznicy jak sie wydaje... Odpowiedz Link Zgłoś
12345janka Wracaj do Prus 22.09.09, 16:36 Panie Junkier już czas tam powrócić. Godziny minęły. Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: Wracaj do Prus 22.09.09, 17:45 W jednym masz rację junkier - wydaje ci się. Pisanie przez kogoś, kto powołuje się na J. R. Nowaka (tytułując go w dodatku "profesorem"!), że antagonista jest propagandzistą, wymaga wyjątkowego tupetu. Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek20074 W obecnej sytuacji Polska powinna 22.09.09, 15:06 tanio sprzedawać broń wszystkim separatystom aby destabilizowali ruską dzicz. Odpowiedz Link Zgłoś
podkanclerzy p.Adamie za późno...nie będzie już pierestrojek 22.09.09, 15:09 w Rosji...limit się wyczerpał... Odpowiedz Link Zgłoś
zg13 kolejnosc nazwisk lekko inna ;-) 22.09.09, 15:14 Vaclav Havel, Valdas Adamkus, Mart Laar, Vytautas Landsbergis, Otto de Habsbourg, Daniel Cohn Bendit, Timothy Garton Ash, André Glucksmann, Mark Leonard, Bernard-Henri Lévy, Adam Michnik, Josep Ramoneda i nie chodzi tu o alfabet Odpowiedz Link Zgłoś
wojszal Nareszcie ktoś zabrał głos w fundamentalnych... 22.09.09, 15:17 kwestiach. Brawo, panie Adamie. Odpowiedz Link Zgłoś
mangusta3 bolesław ostatnio obruszył się na USA za tarczę wi 22.09.09, 23:13 ęc w gierkach amerykańskiej dyplomacji ratującej kulejący reżim Saakaszwilego chwilowo nie bierze udziału... Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 to europejscy wasale globalizmu 22.09.09, 15:22 Sami oddali państwa gdzie zamieszkują pod kontrolę oligarchii spekulantów finansowych, a gardłują w sprawach mętnych. Niech ci panowie zajmą się własnymi krajami które są w finansowej niewoli i zostały pozbawione suwerenności politycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Trzeba jednak głośno powiedzieć że i naród 22.09.09, 15:23 Osetyński ma prawo do samostanowienia. Tyle że ma to się odbyć nie pod "protektoratem" Rosji tylko w takich warunkach by prócz krańcowych wariatów nikt nie miał watpliwości co do tego, że uzyskany wynik referendum/plebiscytu/głosowania faktycznie oddaje wolę mieszkańców tego terytorium. I to mieszkańców sprzed rozpoczęcia się konfliktu. Granice to nie jest rzecz święta. Tak samo państwa. Jednak jak najmniej spraw powinno się odbywac wbrew woli ludzi, których one dotyczą. Odpowiedz Link Zgłoś
waw-el Europejscy intelektualiści bronią Gruzji 22.09.09, 15:27 jest to wystapienie w obronie pomnikow i muzeow Stalina w Tibilisi. Odpowiedz Link Zgłoś
antyreakcjonista Ciekawe co Michnik nabazgra kiedy Ukraina 22.09.09, 15:27 zacznie sie rozpadac, pewnie to rowniez bedzie wina Moskwy podobnie jak z Naddniestrzem lub atakiem szaranczy w Sudanie Odpowiedz Link Zgłoś
sil.r kłamstwa usprawiedliwiające zło 22.09.09, 20:38 No pewnie, że będzie to wina kacapów. A kto cały czas miesza na Ukrainie, odkąd ta chce się wyzwolic spod rosyjskich wpływów. Rosja dalej ma mocarstwowe ambicje i nadal jest "imperium zła". Zapomniałeś już o zamachach na Litwinienkę i Juszczenko? Wiesz o tym wszystkim, a gloryfikujesz ich kłamstwa i zmienianie historii. Odpowiedz Link Zgłoś
grubyrycho11 Europejscy intelektualiści bronią Gruzji 22.09.09, 15:38 Wlasnie wrocilem z missi ONZ w Abkhazji i jestem zdziwiony ze nikt z Polakow nie broni Abkhazi przed Gruzjia. Tak jak Rosja jest agresywna w stosunku do Gruzj, to Gruzja jest agresywna w stosunku do Abchazji i Ossetji. Intelektualisci mogli by sie przejechac sami do Suchumi i zobaczyc na wlasne oczy ze nie ma zadnych szans na "pokojowe" przywrocenie terytolialnej calosci Gruzji. W zeszlym roku bylem w Kodori i widzalem sterty amerykanskiego uzbrojenia pozostawione przez gruzinska "policje". Wlasciwie szanse sa talkie jak Kosowa do Serbji. Odpowiedz Link Zgłoś
pendrek_wyrzutek Hej, Gruby Rycho - tu są stosowne obrazki 22.09.09, 15:54 grubyrycho11 napisał: > Tak jak Rosja jest > agresywna w stosunku do Gruzj, to Gruzja jest agresywna w stosunku > do Abchazji i Ossetji. 3.bp.blogspot.com/_VH0DmsF39UE/SKGKtuJp81I/AAAAAAAAAxo/Tq-QEzJoPp0/s400/Georgia.Ossetia.Russia.US.UN.EU.gif ten sam w innym miejscu img181.imageshack.us/img181/2487/truthgr9.jpg Inny obrazek: www.finanzainchiaro.it/public/Georgia%20e%20Stati%20Uniti..jpg Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: Hej, Gruby Rycho - tu są stosowne obrazki 22.09.09, 17:52 > grubyrycho11 napisał: > > > Tak jak Rosja jest > > agresywna w stosunku do Gruzj, to Gruzja jest agresywna w stosunku > > do Abchazji i Ossetji. > A Polska jest agresywna w stosunku do Lubelszczyzny i powiatu będzińskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
diukstukpuk Europejscy intelektualiści bronią Gruzji 22.09.09, 15:42 Adam Michnik wśród... wśród europejskich... europejskich... intelektualistów! Buahaha! Odpowiedz Link Zgłoś
diukstukpuk Re: TUMAN 22.09.09, 21:28 Oczywiście, że mam. Popkulturalny pseudointelektualista Michnik przy frazie "trylemat Gorgiasza" bądź "transubstancjacja semiotyczna" dostałby udaru mózgu - jakże więc zwać go intelektualistą? Toż to prostactwo, mosterbździeju. Odpowiedz Link Zgłoś
przyjacielameryki Nie ma zgody na imperializm rosyjski!!! 22.09.09, 15:51 Nie ma i nie będzie zgody na bandycki imperializm rosyjski!!!! Kropka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
makabrapolska na imperializm faszystowskiej USA tez nie ma 22.09.09, 15:58 jak do tej pory to prawdziwy imperializm,bandyckie napadanie w imie pieniedzy, wywolywanie wojen,rewolucji kolorowych i mordowanie niewinnych ludzi robi USA.Na szczescie ten faszystowski kraj slabnie Odpowiedz Link Zgłoś
mangusta3 na bandycki imperializm USA w Iraku i w Afganistan 22.09.09, 23:21 ie tym bardzie nie ma przyzwolenia jak również na bandyckie działania Izraela w Strefie Gazy i w Libanie... Odpowiedz Link Zgłoś
aleker Europejscy intelektualiści bronią Gruzji 22.09.09, 15:51 to niech oddadzą też Kosowo Serbii Odpowiedz Link Zgłoś
mangusta3 nie Kosowo można oderwać ale Gruzja musi być w cał 22.09.09, 23:22 ości bo tak sobie życzy USA razem ze swoimi przydupasami z NATO... Odpowiedz Link Zgłoś
makabrapolska odezwaly sie najwieksze marionetki amerykanskie 22.09.09, 15:53 odezwaly sie najwieksze marionetki amerykanskie.Litewski pajac mieszkal 30 lat w USA i byla tam szkolony przez tajne sluzby a Michnik to bydle zasiadajace w thiankach amerykanskich,glownie do spraw Iraku silnie powiazanych z CIA. Takie bydlaki powinny siedziec cicho bo jako zdrajcy narobili wystarczajaco duzo zla i jak widac dalej sa na uslugach tych thiankow. Odpowiedz Link Zgłoś
przyjacielameryki Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 16:17 makabrapolska napisał: > odezwaly sie najwieksze marionetki amerykanskie.Litewski pajac mieszkal 30 > lat w USA i byla tam szkolony przez tajne sluzby a Michnik to bydle > zasiadajace w thiankach amerykanskich,glownie do spraw Iraku silnie > powiazanych z CIA. Takie bydlaki powinny siedziec cicho bo jako zdrajcy > narobili wystarczajaco duzo zla i jak widac dalej sa na uslugach tych thiankow. Kto Cię prosił o zdanie dupku!!! Wynocha na Łubiankę, tam Twoje miejsce. Myśl lepiej jak pomóc bieda-Rosji, upadającemu ale cały czas bandyckiemu imperium!!! Won z Europy - do Azji!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
igor_53 Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 17:13 przyjaciel ty amerykanski,co cie tak boli?Dla czego tak sie wsciekasz?Moze po ostatniemu wydymaniu cie, przez twoich "przyjacuol", dupa cie boli?Ale to nie wina "kacapow",a tylko twoja naiwnosc i slepa milosc.A Rosja nie upadnie,nie doczekasz sie.lepiej pomysl o nowym przyjaciele.Bo ten stary to niedlugo padnie.Niedaro na Obame mowia -amerykanski Gorbi.Wiem ,ze podpisywaqc sie "przyjacielrosji",ty nie bedziesz,ale naprzyklad -"przyjacielniemiec" ,czemu nie?A po twoich wypowiedziach,w stylu-"wynocha na Lubianke",to ja nie wiem ,czy taki kulturalny europejski narod,jak Niemcy,chcieli by cie miec za przyjaciela. Odpowiedz Link Zgłoś
przyjacielameryki Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 17:48 igor_53 napisał: > przyjaciel ty amerykanski,co cie tak boli?Dla czego tak sie wsciekasz?Moze po > ostatniemu wydymaniu cie, przez twoich "przyjacuol", dupa cie boli?Ale to nie > wina "kacapow",a tylko twoja naiwnosc i slepa milosc.A Rosja nie upadnie,nie > doczekasz sie.lepiej pomysl o nowym przyjaciele.Bo ten stary to niedlugo > padnie.Niedaro na Obame mowia -amerykanski Gorbi.Wiem ,ze podpisywaqc sie > "przyjacielrosji",ty nie bedziesz,ale naprzyklad -"przyjacielniemiec" ,czemu > nie?A po twoich wypowiedziach,w stylu-"wynocha na Lubianke",to ja nie wiem ,czy > taki kulturalny europejski narod,jak Niemcy,chcieli by cie miec za przyjaciela. Odpuść sobie!!! Nie wiesz co to wolność, nie rozumiesz pojęcia demokracja, nie wiesz co to dokonać wyboru. Nie mieści Ci się w głowie, że my Polacy po prostu lubimy i szanujemy Amerykę(nie tego czy innego prezydenta) właśnie za jej wartości i za to że my mamy podobne wartości. Podoba nam się Ameryka z bardzo wielu powodów i tak już będzie a Rosja nie liczy się!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
misio_dwa Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 18:00 nie używaj "my Polacy", wiem że dla ciebie szczytem demokracji jest zapie...nie na zmywaku i przy azbeście, tak że nie wysilaj się w tych swoich górnolotnych wypocinach, no chyba że bos obiecał ci za to włazidupstwo podwyżkę. Odpowiedz Link Zgłoś
snellville Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 18:22 misio_dwa napisał: > nie używaj "my Polacy", wiem że dla ciebie szczytem demokracji jest zapie...nie > na zmywaku i przy azbeście, tak że nie wysilaj się w tych swoich górnolotnych > wypocinach, no chyba że bos obiecał ci za to włazidupstwo podwyżkę. Nie wiem czy to do mnie,jesli nie tez ci odpowiem bo mnie chamie wk...asz. Zadna praca nie chanbi,nie uczyla cie tego mamusia baranie??? Ten przy ty jak to nazywasz "zmywaku zarabia pewnie wiecej tygodniowo nizli ty przez caly miesiac. Wiec chamie zamknij morde i czekaj na rente,ksiadz doobrodziej i RM sa w ciaglej potrzebie. Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 22:33 snellville napisał: > Zadna praca nie chanbi,nie uczyla cie tego mamusia baranie??? > Wiec chamie zamknij morde i czekaj na rente (...) ------------------------------------------------------------------- nie bylo w planie sie wtracac, ale... Harcerzu, a czego Ciebie matka nauczyla? Odpowiedz Link Zgłoś
swiblowo Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 22:43 przyjacielameryki napisał: > Odpuść sobie!!! Nie wiesz co to wolność, nie rozumiesz pojęcia demokracja, nie > wiesz co to dokonać wyboru. Nie mieści Ci się w głowie, że my Polacy po prostu > lubimy i szanujemy Amerykę(nie tego czy innego prezydenta) właśnie za jej > wartości i za to że my mamy podobne wartości. Podoba nam się Ameryka z bardzo > wielu powodów i tak już będzie a Rosja nie liczy się!!!! ---------------------------------------------------------------- Pie...sz tak, jak jeden przyglup - licealista, uczestnik Marszu Zywych w Oswiecimiu. Wnioskuje stad, ze jestes uczniem I kl. A Twoje liceum ma bardzo niski poziom. Odpowiedz Link Zgłoś
mangusta3 naród amerykański można lubić ale nie ich rząd i o 22.09.09, 23:28 ligarchię co to knują i planują jak władać światem, jednak w Polsce wciąż całe stada głównie prawicowych (ale nie tylko) użytecznych idiotów kierują swoją ślepą nienawiść w stronę Rosji, którą obarczają za wszelkie możliwe swoje, innych, kraju, Europy i świata nieszczęścia... Odpowiedz Link Zgłoś
przyjacielameryki Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 17:49 igor_53 napisał: przyjaciel ty amerykanski,co cie tak boli?Dla czego tak sie wsciekasz?Moze po ostatniemu wydymaniu cie, przez twoich "przyjacuol", dupa cie boli?Ale to nie wina "kacapow",a tylko twoja naiwnosc i slepa milosc.A Rosja nie upadnie,nie doczekasz sie.lepiej pomysl o nowym przyjaciele.Bo ten stary to niedlugo padnie.Niedaro na Obame mowia -amerykanski Gorbi.Wiem ,ze podpisywaqc sie "przyjacielrosji",ty nie bedziesz,ale naprzyklad -"przyjacielniemiec" ,czemu nie?A po twoich wypowiedziach,w stylu-"wynocha na Lubianke",to ja nie wiem ,czy taki kulturalny europejski narod,jak Niemcy,chcieli by cie miec za przyjaciela. Odpuść sobie!!! Nie wiesz co to wolność, nie rozumiesz pojęcia demokracja, nie wiesz co to dokonać wyboru. Nie mieści Ci się w głowie, że my Polacy po prostu lubimy i szanujemy Amerykę(nie tego czy innego prezydenta) właśnie za jej wartości i za to że my mamy podobne wartości. Podoba nam się Ameryka z bardzo wielu powodów i tak już będzie a Rosja nie liczy się!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 17:53 przyjacielameryki napisał: Nie mieści Ci się w głowie, że my Polacy po prostu > lubimy i szanujemy Amerykę(nie tego czy innego prezydenta) właśnie za jej > wartości i za to że my mamy podobne wartości. Podoba nam się Ameryka z bardzo > wielu powodów i tak już będzie a Rosja nie liczy się!!!! nie jest tego w stanie zrozumieć, ale przynajmniej próbuje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mangusta3 Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 22.09.09, 23:34 Polacy mogą szanować naród amerykański, wartości płynące z tradycji walki o niepodległość i budowania ustroju demokratycznego opartego na wolności jednostki itp., jednak zupełnie inna sprawa ma się z rządem i oligarchią kierującą i kreującą politykę tego państwa do dawien dawna, nieskończenie wielka ilość interwencji wojskowych, agresji, okupacji, szantaży dyplomatycznych i militarnych, ingerencji, organizowania zmian rządów i zamachów stanu oraz zwykłego korumpowania obcych przywódców i to zanim pojawiła się rewolucja komunistyczna w Rosji mówi sama za siebie... Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 23.09.09, 14:49 mangusta3 napisał: > Polacy mogą szanować naród amerykański, wartości płynące z tradycji walki o > niepodległość i budowania ustroju demokratycznego opartego na wolności jednostk > i > itp., jednak zupełnie inna sprawa ma się z rządem i oligarchią kierującą i > kreującą politykę tego państwa do dawien dawna, nieskończenie wielka ilość > interwencji wojskowych, agresji, okupacji, szantaży dyplomatycznych i > militarnych, ingerencji, organizowania zmian rządów i zamachów stanu oraz > zwykłego korumpowania obcych przywódców i to zanim pojawiła się rewolucja > komunistyczna w Rosji mówi sama za siebie... nie znam innego kraju, który miałby takich uczonych jak USA, w zasadzie cała myśl techniczno-intelektualna nowożytnego świata została poczęta (lub rozwinięta) w Stanach, pomimio wielu potknięć potrafią znowu odnowić ideę" wolności od nędzy i przemocy" (vide Obama) Odpowiedz Link Zgłoś
mangusta3 Re: odezwaly sie najwieksze marionetki amerykansk 23.09.09, 23:55 twórcy tej myśli techniczno-naukowej dość często manifestują swoje niezadowolenie i sprzeciw wobec polityki rządu USA i nieczystych interesów wielkich korporacji...jednak władza polityczna i siła pieniądza robi swoje...jak np. twórcy tej myśli techniczno-naukowej w dziedzinie jądrowej obawiali się monopolu jednego supermocarstwa na broń nuklearną pokazuje przykład naukowców z Los Alamos... Odpowiedz Link Zgłoś