Dodaj do ulubionych

Kaczyński: Obrady kongresu zakończyły się sukc...

    • morwa8888 Kocham Prawo i Sprawiedliwość !!! 26.09.09, 19:27

      fak ju :P

      :)
      • koloratura1 Re: Kocham Prawo i Sprawiedliwość !!! 27.09.09, 08:00
        morwa8888 napisał:

        >
        > fak ju :P
        >
        > :)

        Pozazdrościć PiS-owi zwolenników o tak wysokiej kulturze osobistej.
    • dokto A poprzedni kongres - ilu było przeciw? 26.09.09, 19:31
      Nikt?
      Czyżby pierwsze oznaki miślenia w pisssmasach?
      • koloratura1 Re: A poprzedni kongres - ilu było przeciw? 27.09.09, 08:06
        dokto napisał:

        > Nikt?
        > Czyżby pierwsze oznaki miślenia w pisssmasach?

        Raczej - opozycja koncesjonowana.

        Skoro może istnieć status zwolennika koncesjonowanego...
    • scetyczny_malkon kolejny wielki sukces pisu 26.09.09, 19:31
      Ściągnięcie na brzeską ginekologię znanego wrocławskiego specjalisty miało przynieść sukces oddziałowi i przyciągnąć pacjentki. Ordynatorem został zaledwie kilka dni temu. Tymczasem okazało się, że na Andrzeju W. ciążą aż 54 zarzuty prokuratorskie. Najcięższe to korupcja, narażanie pacjentek na utratę życia lub zdrowia oraz wmawianie chorób zdrowym kobietom. W swoim prywatnym gabinecie używał propofolu do znieczulenia pacjentek. Dla wyjaśnienia dodajmy, że jest to ten sam specyfik, który podawano Michalelowi Jacksonowi.

      Dysponujemy analizami, z których wynika, iż tego medykamentu można używać jedynie w asyście anestezjologa na oddziałach intensywnej terapii – informuje Małgorzata Klaus, rzecznik prokuratury okręgowej we Wrocławiu. – Sprawa jest w toku. Podtrzymujemy też wszystkie zarzuty stawiane temu lekarzowi.
      www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090925/POWIAT05/521713761
      • mineyko Re: kolejny wielki sukces pisu 26.09.09, 19:34
        scetyczny_malkon napisał:

        > Ściągnięcie na brzeską ginekologię znanego wrocławskiego specjalisty miało
        przy> nieść sukces oddziałowi i przyciągnąć pacjentki. Ordynatorem został
        zaledwie... itd!

        Grzeczne pytanie:
        To na konwentyklu PIS-u zajmowano się ginekologią?

      • majajekukubzdziongvamajaje Re: kolejny wielki sukces pisu 26.09.09, 19:37
        NTO to pisia trąba.
    • jerzy30 cztery osoby byly przeciw Adolfowi Jozkowi K. ?? 26.09.09, 19:31
      cztery osoby byly przeciw - to pod sciane ich i rozstrzelac
    • majajekukubzdziongvamajaje Sukcesem było, że się zakończyły. 26.09.09, 19:33
    • waldy50 Kaczyński: Obrady kongresu zakończyły się sukc... 26.09.09, 19:38
      Jarek czemu się wszyscy tak ciebie boją, przecież ty taki malutki,a jaki
      milutki że palce lizać.
    • morwa8888 a tam piertolicie może Jarek jest kontrowersyjny 26.09.09, 19:42

      ale druga lepsza część blizniaków - prezydent

      sprawuje swój urząd bez zarzutów i prawdopodobnie na niego zagłosuję

      mimo że jestem zwolennikiem PO

      lechu prowadzi dobrą politykę historyczną i odważnie sprzeciwia się
      imperialnym zakusom Rosji w przeciwieństwie do miałkiego i poprawnego Tuska
      • piemont12 morwa8888, znowy sr.sz, odbycie kiszczaka ? 26.09.09, 20:37
      • puch4cz Albo masz bardzo niskie wymagania 26.09.09, 22:35
        Albo wcale nie jestes liberalem.
      • koloratura1 Re: a tam piertolicie może Jarek jest kontrowersy 27.09.09, 08:16
        morwa8888 napisał:

        > lechu prowadzi dobrą politykę historyczną i odważnie sprzeciwia się
        > imperialnym zakusom Rosji w przeciwieństwie do miałkiego i poprawnego Tuska

        Fajnie tupie nóżkami i mocno zaciska piąstki.

        A raz to nawet wypowiedział tejże Rosji wojnę (na wiecu w Tbilisi, cyt.: "Jesteśmy tu, by walczyć!").
        Tylko nikt na świecie - łącznie z Rosją - jakoś nie zwrócił na to uwagi...
    • katecheta No, braaaawo! Wynik jak na prawdziwym Plenum PZPR 26.09.09, 19:45
      w czasach największej swietności Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej Jedynie Słusznej Przewodniej Siły Narodu! Cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha
    • jan3211 Kaczyński to "Noe" z arki polskich neokonów 26.09.09, 19:49
      PiS okazał się przechowalnią neokonserwatystów realizujący ich cele,
      ale zgrywający patriotów polskich.
      To jest partia "harcowników historycznych" ustawiająca Polaków w
      roli "ujadacza wschodniego". W Polsce kryzys , a oni w mgle historii
      ujadając realizują cele neokonserwatystów.
    • jacek230 Ze zdjec wynika, ze heilowali jak Farfal. 26.09.09, 19:55
      Pisuary jak faszysci!
    • mekmis Kaczyński: Obrady kongresu zakończyły się sukc... 26.09.09, 19:58
      PISs OFF
      • imie_jaszczomp Re: Sukces jest wpisany 26.09.09, 20:02
        W historie PiS oraz JarKacza osobiscie.Zycze JESZCZE WIECEJ takich sukcesow
        hehehehe.
    • xed Ale cyrk 26.09.09, 19:58
      Obserwowałem kiedyś imprezę integracyjną Amway w hotelu Gółębiewski
      w Wiśle. Nie mogłem uwieżyć, że można prowadzić setki wydawałoby się
      dorosłych ludzi jak bydło na rzeź:)

      Prezes ... potrafi zarazić swoim szaleństwem.

      I znalazło się stado bydła ... PIS
    • xed Hmmm.... ortografia :( 26.09.09, 20:00

    • yanfhowah Kaczyński: Obrady kongresu zakończyły się sukc... 26.09.09, 20:03
      PIECIU czlonkow moze w gminie juz zalozyc pis,,,
      znaczy sie gospodarz plus zona,dwoje dzieci i pies,,,,,i juz jest
      komurka PIS....;-)
      • koloratura1 Re: Kaczyński: Obrady kongresu zakończyły się su 27.09.09, 08:22
        yanfhowah napisał:

        > PIECIU czlonkow moze w gminie juz zalozyc pis,,,
        > znaczy sie gospodarz plus zona, dwoje dzieci i pies,,,,,i juz jest
        > komurka PIS....;-)

        A gdyby tylko jedno dziecko było pełnoletnie, wystarczy dodać kota.
    • bronimir Wreszcie to kongres PiS. 26.09.09, 20:07
      Zebrały się bezmózgowia z całego kraju. Głosowanie musiało być
      jednogłośnie.
      • majajekukubzdziongvamajaje Jednym glosem, tzn. jarusiowym. 26.09.09, 20:13
        bronimir napisał:

        Głosowanie musiało być
        > jednogłośnie.
    • jwojnar Chyba się nie zapiszę 26.09.09, 20:12
      Nie chciałbym być członkiem wspierającym. To zapewne coś zupełnie innego, niż
      członek kandydat w byłej PZPR, a zbieżność jest całkowicie przypadkowa.
      Ciekawe, jaki będzie rytuał pasowania na pełnego członka (penetrującego?).
    • funia81 Kaczyński: Obrady kongresu zakończyły się sukc... 26.09.09, 20:15
      "nadal kandydatów będzie wskazywał prezes. Statut nadal nie jest dostępny dla
      dziennikarzy."

      Miodzio. Oba zdania - kwintesencja PiS.
      --
      Spojrzenia - zaprzyjaźniony blog ze świata
    • te_rence Kaczyński: Obrady kongresu zakończyły się sukc... 26.09.09, 20:31
      tylko 4 osoby? az 4 osoby!
      :)
      • piemont12 PZPR miało tak samo,wszyscy głosowali jak I sekret 26.09.09, 20:35
        PIS to komuchy, o demokracji w tej partii nie może być mowy...
      • tadjan Re: Kaczyński: Obrady kongresu zakończyły się su 26.09.09, 20:57
        Fajnie być członkiem wspierającym:
        -nie płaci składek
        -nie ma prawa głosu
        -ma prawo szczekać na rzecz pis
        kiedyś takiego członka nazywano jakoś inaczej ale pisgłupek nadał mu
        nową nazwę i nową jakość.... brawo.
        Czy dużo jest takich na forum GW? Rączki prosimy do góry...
    • q3000 Zjazd PZPR też kończyły się sukcesem !!! 26.09.09, 20:35
      Ten jest tym wiekszy , że w ogóle ktoś przyjechał...
      • piemont12 Jarkacz zaspiewał hymn "rodziny Kaczyńskich " ??? 26.09.09, 20:51
        www.youtube.com/watch?v=qzLEF0kChOw&feature=relate
        • gamon.0 Re: Jarkacz zaspiewał hymn "rodziny Kaczyńskich " 26.09.09, 20:58
          piemont12 napisał

          www.youtube.com/watch?v=qzLEF0kChOw&feature=relate
          Co ten palant śpiewa ?
          • koloratura1 Re: Jarkacz zaspiewał hymn "rodziny Kaczyńskich " 27.09.09, 08:35
            gamon.0 napisał:

            > piemont12 napisał
            >
            > www.youtube.com/watch?v=qzLEF0kChOw&feature=relate

            > Co ten palant śpiewa ?

            Jak to, co? - Hymn Wolaków.
    • tilow3 czy obrady kolektywu pacjentow szpitala psychiatry 26.09.09, 20:37
      cznego bylby rownie ciekawym tematem do omawiania? pytam bom ciekaw...
    • q3000 A teraz towarzysze w teren zakładać komitety !!! 26.09.09, 20:47
      Taki sukces trzeba oblać , najlepiej małpką w Pałacu...
    • majajekukubzdziongvamajaje A gdzie przedzjazdowe czyny załóg zakładów pracy? 26.09.09, 20:53
      • dokto Ten zakład od łapania kogoś złapał, nie widziałeś? 26.09.09, 20:55
        • majajekukubzdziongvamajaje Rzeczywiście, przeoczyłem. 26.09.09, 20:58
      • tadjan Re: A gdzie przedzjazdowe czyny załóg zakładów pr 26.09.09, 21:00
        no, Guzikiewicz urządził przed domem Tuska, został za to odznaczony
        prze najjaśnieszego.....
      • megasceptyk pamiętacie jak zwozili stoczniowców na wiece popar 26.09.09, 22:04
        sterowane centralną rozgłośnią
        otumaniacza bezmózgich polskich yeti?
        Tak PiS wszedł do sejmu.
        Ale ludzie nawet prości
        swój rozum mają
        i widzą co ci dwaj niedorozwinięci synowie carskiego kułaka
        wyprawiają z nasza ojczyzną.
    • norik Członek z ramienia ... partii 26.09.09, 20:54
      Za czasów PZPR działacze partyjni chętnie używali zwrotu "członek z ramienia partii", dla określenia towarzysza, który gdzieś był delegowany. Z tego zwrotu kpił Pietrzak (wtedy to był przejaw odwagi, aby na coś takiego móc sobie pozwolić). No bo czy to nie jest najczystszą forma patologii, aby mieć "członka z ramienia"?

      No cóż, obaj niezbyt duzi bracia czerpią najlepsze wzorce z minionej epoki. Od demokracji socjalistycznej poczynając, a na zagłuszaniu kończąc. Idąc więc tym tropem można byłoby się zapytać, czy ktoś w PiSie leci na twarz, że jest potrzebny członek wspierający?
      • majajekukubzdziongvamajaje Dokładniej: członek wysunięty z ramienia na czoło. 26.09.09, 20:57
        • gamon.0 członek wysunięty z ramienia na czoło, to ten? 26.09.09, 21:00
          bibainfo.pl/pub/213.227.74.12/2007/09/20/030927/5890/rotfl.jpg
          • majajekukubzdziongvamajaje O, właśnie! 26.09.09, 21:03
            • prawdziwy-mocher Sukces kongresu PIS, a z kim wygrali ? 26.09.09, 21:13
              c.wrzuta.pl/wi17283/432f223e001722374600fdaf/Pusty%20%C5%82eb?type=i&key=xDDI1hU6Fc&ft=f
              • pw.2221 Re: Sukces kongresu PIS, a z kim wygrali ? 26.09.09, 21:17
                Jarkacz puścił bąka , a członki PIs-u wzięły głęboki wdech !

                prawdziwy-mocher napisał:

                c.wrzuta.pl/wi17283/432f223e001722374600fdaf/Pusty%20%C5%82eb?type=i&key=xDDI1hU6Fc&ft=f
          • prawdziwy-mocher członek wysunięty z ramienia na czoło, to ten? 26.09.09, 21:15
            gamon.0 napisał:

            bibainfo.pl/pub/213.227.74.12/2007/09/20/030927/5890/rotfl.jpg
            wypisz wymaluj, palant Jarkacz !
    • angrusz1 Kaczyński: Obrady kongresu zakończyły się sukc... 26.09.09, 21:14

      Popieram Prezesa ale to nie oznacza ,że zgadzam się z nim we
      wszystkim
    • von_rosen Kaczyński: Obrady kongresu zakończyły się sukc... 26.09.09, 21:15
      A może nowy statut zakłada wprowadzenie zagradotriad - czteroosobowych
      grup, strzelających do wycofujących się z pierwszej linii członków
      partii :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka