Dodaj do ulubionych

Internauta z Polski donosi na Zanussiego za "ni...

    • toshiro32 Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 18:41
      Ten Stary Wiarus to po prostu stary kretyn. Ale ma frajdę że dołożył
      komuś znanemu w świecie. Kompletny debil. Dziwić się można tylko że GW
      podaje takie bzdety w swoim serwisie.
    • pawel949 Polscy internauci też bywają głupi. 29.09.09, 18:42
      A jak nazwać inaczej taką dziewczynę? Świadomie matka ją wysyła na taką sesję,
      na pewno wie, że córka dawno już dziewicą nie jest, po seksie powiadamia
      policję a następnie dogaduje się z klientem i zgarnia dużą kasę. Jak zwał tak
      zwał - ale określenie "prostytutka" jest jednym z delikatniejszych. Droga
      prostytutka, być może nie do końca świadoma (stręczona przez matkę) - ale
      ewidentnie to osoba biorąca pieniądze za seks.
      A że była nieletnia, to z urzędu Polańskiego ściga prokurator. Sama
      zainteresowana nie, bo wzięla kasę więc jest OK.
    • wiarus25 To to polskie gowno zna angielski ? 29.09.09, 18:42
      tak czy siak to byla nieletnia prostytutka.
    • tezas Brawo!!! 29.09.09, 18:44
      Zanussi niby taki kulturalny człowiek a zachował się jak Lepper.

      NB czy nie jest to taki "katolicki" twórca?
      ---------------------------------
      Alicja Tysiąc: "57 organizacji katolickich wysłało list do Strasburga przeciwko
      mnie i wyrokowi. Ale nigdy żadna z nich nie zapytała, czy ja i dziecko nie
      potrzebujemy pomocy"
    • vomitorium1 Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 18:44
      jako znawca dusz i literatury
      wie pan, że usa to nie pl
      (to już opisywał james baldwin w swej książce "inny kraj")
    • volflarsen Zanussi 29.09.09, 18:49

      Prostytutka czy nie- ale wciąż to nieletnia i seks z nią jako
      nieletnią jest karalny.
      • douglasmclloyd Re: Zanussi 29.09.09, 18:51
        volflarsen napisał:

        > Prostytutka czy nie- ale wciąż to nieletnia i seks z nią jako
        > nieletnią jest karalny.

        Ale z szesnastolatką chyba już nie, a za taką się podawała.
        • zg13 Re: Zanussi 29.09.09, 20:21
          douglasmclloyd napisał:

          > volflarsen napisał:
          >
          > > Prostytutka czy nie- ale wciąż to nieletnia i seks z nią jako
          > > nieletnią jest karalny.
          >
          > Ale z szesnastolatką chyba już nie, a za taką się podawała.

          w swojej autobiografii 'Roman by Polanski' Polanski otwarcie pisze, ze
          wielokrotnie spotykal sie wczesniej z dziewczyna i jej matka i wiedzial ile ma
          ona lat (dziewczyna, nie matka) oraz nawet do ktorej klasy chodzi. Gadanina wiec
          o uwiedzeniu Polanskiego przez 13-latke jest dla naprawde tepych i
          niezorientowanych.
      • schweisshund Re: Zanussi 29.09.09, 18:52
        volflarsen napisał:

        >
        > Prostytutka czy nie- ale wciąż to nieletnia i seks z nią jako
        > nieletnią jest karalny.

        To nie jest tak. Sam seks z nieletnimi nie jest karalny w większości
        cywilizowanych krajów. W Polsce wolno od 15 lat, oczywiście nie w przypadku gwałtu.
    • mistrz_i_asia Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 18:49
      przecież to jest reklama żałosnego światka jakim jest salon.24.pl, kogo co
      będzie obchodziło co powiedział Zanussi?

      ... ech ci blogerzy za grosz rozsądku....
    • bajdaua ale co robiła 13-latka? 29.09.09, 18:53
      mam zasadnicze pytanie, nie wnikam co zrobił lub nie Polański, co
      robiła na takiej imprezie 13latka?????
      • douglasmclloyd Udawała szesnastolatkę nt 29.09.09, 18:58
      • mmkrs Re: ale co robiła 13-latka? 29.09.09, 20:07
        bajdaua napisała:

        > mam zasadnicze pytanie, nie wnikam co zrobił lub nie Polański, co
        > robiła na takiej imprezie 13latka?????

        na jakiej imprezie ?

        Polanski ja zaprosil zeby zrobic jej zdjecia do jakiegos francuskiego magazynu. Dziewczyna byla modelka wiec normalne , ze chodzila tam gdzie mogla sie rozwijac jej kariera. Moze w twoim otoczeniu nie ma mlodziutkich stawiajacych pierwsze kroki w modelingu dziewczat - ale uwierz, ze jest ich wiele nawet w Polsce. To ja teraz zamiast robic zdjecia takiej mlodziutkiej dziewczynie - podam jej pigulke gwaltu i doprawie alkoholem - a pozniej uciekne po zgwalceniu i wszyscy staniecie za mna - bo pedofilie da sie usprawiedliwic - tak ? Powiem, ze wygladala na mlodociana prostytutke ale twierdzila, ze ma 18 lat i bede usprawiedliwiony ?

        rece opadaja.

    • margaretka124 Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 18:55
      I BARDZO DOBRZE, ŻE DONIÓSŁ, NIECH zanussi TRZYMA JĘZYK ZA ZĘBAMI,
      WYPOCONY SZTYWNIAK
    • leo_benhauer message zanussiego do ofiar gwaltow 29.09.09, 19:00
      wlasnie powiedzial pan wszystkim zgwalconym dziewczynkom ze sa prostytutkami.
      wstyd i hanba dla calej polski zeby facet - niby autorytet wypowiadal sie w
      ten sposoB!

      • douglasmclloyd Re: message zanussiego do ofiar gwaltow 29.09.09, 19:04
        leo_benhauer napisał:

        > wlasnie powiedzial pan wszystkim zgwalconym dziewczynkom

        Tak, ale tylko tym, które cnotę straciły w wieku 12 lat.
      • schweisshund Re: message zanussiego do ofiar gwaltow 29.09.09, 19:05
        leo_benhauer napisał:

        > wlasnie powiedzial pan wszystkim zgwalconym dziewczynkom ze sa
        > prostytutkami.

        Po pierwsza ta dziwczynka nie była zgwałcona a po drugie powala mnie tok
        rozumowania.

        > wstyd i hanba dla calej polski

        że ma tylu imbecyli wśród obywateli
    • tomesio Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 19:00
      Kolejny oszołom.
      • claudiusz kompromitacja ............... 29.09.09, 19:07
        komentarz Zanissiego jest kompromitujacy i na poziomie Lepera ,ktory twierdzil ,ze prostytutki nie mozna zgwalcic....a fakty sa przerazajace..Polanski sciagnal trzynastoletnia dziewczynke do wilii,podal jej srodki usypiajace z alkocholem i uwiodl..czyli zgwalcicl zgodnie z prawem....potem przyznal sie do winy i zwial do Europy a poszkodowanej wyplacicl nieznana nam blizej sume pieniedzy... Zanussi jest po prostu gluptasem..a mialem o nim tak dobre zdanie...
        • kocham_cygana_jana Re: kompromitacja ............... 29.09.09, 19:08
          claudiusz napisał:

          > a fakty sa przerazajace..Polanski sciagna
          > l trzynastoletnia dziewczynke do wilii,podal jej srodki usypiajace z alkocholem
          > i uwiodl..czyli zgwalcicl zgodnie z prawem...

          G...wno prawda. I ortografia na żałosnym poziomie.
        • douglasmclloyd Re: kompromitacja ............... 29.09.09, 19:12
          claudiusz napisał:

          > komentarz Zanissiego jest kompromitujacy i na poziomie Lepera ,ktory twierdzil
          > ,ze prostytutki nie mozna zgwalcic....a fakty sa przerazajace..Polanski sciagna
          > l trzynastoletnia dziewczynke do wilii,podal jej srodki usypiajace z alkocholem
          > i uwiodl

          W międzyczasie srobił zdjęcia toples i oddał matce, bo dziewczyna powiedziała,
          że ma lat szesnaście. Zdjęcia tego "potwora" pani G. trzyma do dziś.
    • karim1972 Re: Należy wiedzieć co się mówi a nie paplać! Bra 29.09.09, 19:04
      Bylbys taki sam madry, jakby Roman P dobral sie do twojej corki?
      • maaac Re: Należy wiedzieć co się mówi a nie paplać! Bra 29.09.09, 19:06
        A Ty myślisz że wszyscy wysyłają swoje 13 letnie córki same do
        obcych mężczyzn na "sesje fotograficzną" we dwoje?
        • michalng Re: Należy wiedzieć co się mówi a nie paplać! Bra 29.09.09, 19:31
          > A Ty myślisz że wszyscy wysyłają swoje 13 letnie córki same do
          > obcych mężczyzn na "sesje fotograficzną" we dwoje?

          A czy twoja córkę może przelecieć tylko "fotograf" albo "reżyser" ? A nie może
          "pan od WF-u", "katecheta", "dyrygent", "opiekun z kolonii" czy dowolnie inny
          gość ?
          • maaac Re: Należy wiedzieć co się mówi a nie paplać! Bra 29.09.09, 19:40
            Czy mówimy o pedofilach czy o sytuacji analogicznej do tej z
            historii Polańskiego. Jeśli mówimy o analogicznej to nie, nie ma
            szans. Nie puszcze córki sam do domu
            jakiegoś "fotografa", "reżysera", "pana od WF-
            u", "katechety", "dyrygenta", "opiekuna z kolonii" itd.

            Zupełnie co innego sytuacja w której pedofil działa poza moją
            kontrolą. Ale jednak i tu będę pilnował czy "pan" się nie
            zachowuje "dziwnie". Myślę że w wielu wypadkach pedofilii sygnały,
            że coś jest nie tak ludzie widzą znacznie wcześniej. Tylke że
            rodzice zaślepieni karierą sportową "pan od WF-u" czy
            artstyczną "pan od śpiewu" nie chcą zauważać co się dzieje. W
            wypadku katechetów skolei działa inny mechanizm - ofiara i jej
            rodzice są bardziej wyklęci niż ten co krzywdę czynił.

            Ale ale. Tak czy inaczej będę pilnował by moja 13-tka nie ubierała
            się i nie zachowywała jak osoba znacznie starsza.
            • karim1972 Re: Należy wiedzieć co się mówi a nie paplać! Bra 29.09.09, 21:23
              Nie! To nie jest co innego! Roman P. wiedzial, ze sex z 13 latka
              jest przestepstwem, i ty tez wiesz. I nie ma zadnego znaczenia jak
              doszlo do tego wydarzenia. Zycze Romanowi P. dlugiego wyroku! I
              kazdemu innemu pedofilowi tez!
            • michalng Re: Należy wiedzieć co się mówi a nie paplać! Bra 29.09.09, 21:56
              > Czy mówimy o pedofilach czy o sytuacji analogicznej do tej z
              > historii Polańskiego.

              Mówimy o tym ze dorosły facet przeleci twoja 13 letnia córkę.

              > Myślę że w wielu wypadkach pedofilii sygnały,
              > że coś jest nie tak ludzie widzą znacznie wcześniej. Tylke że
              > rodzice zaślepieni karierą sportową "pan od WF-u" czy
              > artstyczną "pan od śpiewu"

              Czy karierą filmową albo karierą modelki.
              Nie mniej krzywda wyrządzona 13-latce jest taka sama , bez względu czym
              zaślepieni byli (i czy w ogóle byli) jej rodzice.

              > Ale ale. Tak czy inaczej będę pilnował by moja 13-tka nie ubierała
              > się i nie zachowywała jak osoba znacznie starsza.

              To akurat dla pedofili będzie jeszcze większa zachęta.
      • kocham_cygana_jana Re: Należy wiedzieć co się mówi a nie paplać! Bra 29.09.09, 19:10
        karim1972 napisał:

        > Bylbys taki sam madry, jakby Roman P dobral sie do twojej corki?

        Wycieczki osobiste trącące populizmem. Żałosne
    • waw-el Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 19:04
      Stary Wiarus, oczywiscie Wiarus Ameryki i to jeszcze Stary czyli od
      dawna donosi do Amerykanow na Polakow. Jeszcze jeden polaczek srajacy w
      swoje Gniazdo. A moze kiedys donosil na Polakow do Moskwy i dlatego
      uwaza sie za Starego "Wiernego" donosiciela.
      • prawdziwy-mocher No tak,to tylko nieletnia panna lekkich obyczajów. 29.09.09, 19:06
        tak ja mamusia wychowała...
      • kocham_cygana_jana Re: Polski internauta donosi na Zanussiego za "ni 29.09.09, 19:07
        waw-el napisał:

        > A moze kiedys donosil na Polakow do Moskwy i dlatego
        > uwaza sie za Starego "Wiernego" donosiciela.

        Jedno słowo ciśnie się na usta: SZMATA
    • wojtekus1 Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 19:08
      Niech się Pan szanowny blogger "odstosunkuje" od P. Zanussiego i przestanie
      robić ferment. I tak sytuacja jest dosyć złożona. Podejrzewam, że P. blogger
      nie ma też pojęcia o środowisku filmowym i za zasłoną anonimowości wtyka kij w
      mrowisko. Nikt nie mówi, że Pan Zannussi się nie myli, ale nie nietaktownym
      lub nistostownym jest robić większe wokół tej sprawy zamieszanie.
      Moim zdaniem, ważniejsze jest nadal pytanie, czy R. Polański winien stanąć
      przed obliczem sądu. Osobiście uważam, że powinien, ale po to by po prostu
      zamknąć sprawę. Nie podejrzewam, że P. Polański zostałby skazany. Amerykanie
      nie pozwoliliby sobie na taki ruch. W mojej opinii wyrok wydany przez sędziego
      Espinozę zrównałby się 44 dniom, które Pan Polański już odsiedział w więzieniu.
      Możliwe, że chodzi tutaj o dopełnienie sprawiedliwości w sensie urzędowym, a
      nie w sensie wymierzenia dotkliwej Polańskiemu. I tak, Pan Polański wycierpiał
      się za wielu. Przykładem może być na przykład banicja, na którą skazał się
      sam, lub ściślej, został do niej zmuszony. Tak mi się wydaje.

      Pozdrawiam,

      Wojtek K., Kraków
    • nietuskaczka Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 19:08
      I bardzo slusznie, ze internauta powiadomil kogo trzeba, bo to co
      zrobil pan Zanussi dla swojego kolegi po fachu, nie powinno przejsc
      bez echa. Werbalne oczernianie innej osoby, rozpuszczanie na jej
      temat nieprawdziwych, i szkodzacych jej wizerunkowi informacji, a
      szczegolnie, z uprzywilejowanej pozycji, jest zjawiskiem wyjatkowo
      obrzydliwym. W prawie amerykanskim to sie nazywa SLANDER, i jest
      przestepstwem za ktore groza bardzo wysokie odszkodowania i kary
      finansowe. Najwidoczniej, pan Zanussi czul sie calkowicie bezkarnym
      wypowiadajac te slowa w polskiej TV, ale na szczescie, sie
      przeliczyl. Nic tak szybko i skutecznie nie zmienia mentalnosci oraz
      zlych obyczajow, jak solidne walniecie po kieszeni. Mam nadzieje, ze
      prawnicy bylej 13-latki, pana Zanussiego adekwatnie oskubia. A
      internaucie, ktory te zenujaca praktyke wybielania przez opluwanie
      ukrocil, serdecznie gratuluje przyzwoitosci.
      • sylwia.ra kretynski kapus 29.09.09, 19:14
        idiotko, nie wypowiadaj sie jak nie wiesz o co chodzi. Zanussi nie byl pewien,
        uzyl slowa "chyba".
        • drmw ,,donoszenie jest polską specjalnością 29.09.09, 20:51
    • janow5 Zanussi od dziś jesteś dla mnie dno! 29.09.09, 19:09
      No ale jak się samemu lata goło po działce pod Kazimierzem to trochę
      się ma w głowie nasrane.
    • tenare Zobacz synku. To jes kapuś. Kapuś... 29.09.09, 19:10
      • maaac No i pewnie sam nienawidzi TW. 29.09.09, 19:20
        Jakoś tak się składa, że największymi "wrogami" pewnych spraw są
        ludzie o podobnych ciągotach.
    • sunia28 Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 19:11
      popieram tego internaute!!!!!
      • sylwia.ra Re: Polski internauta donosi na Zanussiego za "ni 29.09.09, 19:16
        pieprzeni donosiciele. Na szczecie kazdy, kto poslucha tego wywiadu w calosci,
        nie wezmie tego donosu pod uwage.
      • roman1979xx To była prostytutka. Zanussi to nie Tusk dupowłaz 29.09.09, 19:18
        Sęk w tym, że to była prostytutka. Stręczycielem była jej własna
        matka! Potem szantazowały Polańskiego i wydobyły od niego kilka
        milionów dolarów. Co z tego, że nieletnia.
        • urke Re: To była prostytutka. Zanussi to nie Tusk dupo 29.09.09, 21:04
          roman1979xx napisał:

          > Sęk w tym, że to była prostytutka. Stręczycielem była jej własna
          > matka! Potem szantazowały Polańskiego i wydobyły od niego kilka
          > milionów dolarów. Co z tego, że nieletnia.


          przyjmujac twoja logike wiek dziecka jest bez znaczenia. winna jest
          matka nieletniej dziwki, nieletnia dziwka, ale bron boze nie romek.
          innymi slowy zeby jeszcze bardziej trafic w sedno - trafi sie okazja
          to pukniesz???
          • roman1979xx Re: To była prostytutka. Zanussi to nie Tusk dupo 30.09.09, 00:32
            Zgodnie z naszym prawem Romański jest już niewinny, chyba, że się
            kocha prawo w Ameryce. Tusk dupowłaz mówi jakby reprezentował prawo
            amerykańskie nie polskie. Czy zgodnie z polskim prawem Polański
            dopuściła się gwałtu? Nie. To dlazego tak mówi o nim Tusk. Powinien
            go ktos podac do sądu.
            • urke Re: To była prostytutka. Zanussi to nie Tusk dupo 30.09.09, 10:30
              romuś. polskie prawo nie ma nic do rzeczy bo romek nie jest polakiem a
              przestepstwo popelniono poza granicami kraju. a polanski jest winny bo
              sie przyznal. nie pieprz bez sensu, wez sie za jakas robote.
    • honeyr Prostytutka - nowy autorytet gawiedzi 29.09.09, 19:15
      Komiczny widok! Motłoch pędzący z pianą na zębach ma nowy autorytet.
      Wzruszające, hehe!
    • user_delete A jakby nagranie zniknęło z sieci 29.09.09, 19:19
      ...to poproszę do mnie, chętnie przekażę kopię.
      Nie mogą takie "złote myśli" wykształciucha Zanussiego ulecieć w
      nicość.
    • danz I gdzie ten donos? 29.09.09, 19:20
      donieść to można do kogoś osoby/instytucji, a tu gość przetłumaczył i wysłał
      gdzieś do stanów. Nie ma nigdzie nic napisane do kogo i czy rodzi to skutek
      prawny. To jeśli ktoś o kimś powie obraźliwego w Polsce to od razu ktoś wyśle do
      stanów i będzie z tego afera?
      • prawdziwy-moher Re: I gdzie ten donos? 29.09.09, 19:22
        Bedzie proces o znieslawienie.Moz w koncu poznamy zezwierzecenie swiata pseudokultury.
        • prawdziwy-moher Re: I gdzie ten donos? 29.09.09, 19:25
          I jeszcze cos.Swiat artystow to Rzym Nerona.Trzeba ich zboczenia ukrocic.I to szybko.Nie chodzi nawet o USA.A o Polske.Z pedofilia trzeba walczyc.Chyba ze swiat kultury to zwierzeta.Wiec wykastrowac.
    • prawdziwy-moher ..Ludzie wyreczaja gazety... 29.09.09, 19:21
      Ludzie wyreczaja gazety............
      Do niedawna gazety polskie(poprawne politycznie) przetlumaczaly teksty przeciwko Kaczynskim.Dzis robia to internauci przeciw lze elitom.Brawo.Kij ma dwa konce.Tak wlasnie trzeba dzialac z zaklamaniem.
      • sam_gaz prawdziwy-moher, klocku, kler to świat artystów? 29.09.09, 19:31
        Na całym świecie, najwiecej przestepstw seksualnych ujawniono w
        srodowiskach kleru,Kościoła Katolickiego..Polska,Irlandia,USA, itd
        tysiące poszkodowanych, odszkodowania które płaci KK idą w miliardy !
        • danz Re: prawdziwy-moher, klocku, kler to świat artys 29.09.09, 20:35
          Nieprawda że najwięcej w Kościele Katolickim.
          Najwięcej nadużyć względem nieletnich jest w instytucjach gdzie przebywają
          dzieci z patologicznych lub uznane za patologiczne rodziny.
          Czy to przytułki przy kościołach czy to przytułki w Australii dla dzieci z
          rodzin aborygenów, ośrodki dla dzieci hitlerowskich żołnierzy w Norwegii, czy
          też w państwowych domach dziecka w Polsce.
          Jeśli ośrodki są katolickie to odium spada na Kościół, jak państwowe to na
          nikogo, bo w końcu to nie jest nośny temat i skoro każdy jest obywatelem danego
          państwa to jak tu szukać winnych? Ja przecież nie jestem winny? A jak kościoła
          to łatwo wskazać winnych.
          Oczywiście że celibat powoduje że pewne zachowania niestety mają większą
          możliwość się rozwinąć, co nie zmienia faktu że pedofilia jest też w rodzinach i
          co, to znaczy ze rodzina ma wypłacać odszkodowania i jest winna?
          Nie wystarczy powiedzieć ze to katolicka rodzina i jest git, można pluć nie na
          rodzinę ale na Kościół Katolicki.
    • yesiotr salon24 w ogóle mi się niestety kojarzy 29.09.09, 19:22
      z PiSiorami, ORMOwcami itp. oczywiście nie ma to na celu obrazić
      administratorów, bo pewnie nie takie były ich intencje, ale faktem jest, że
      takie paskudstwo tam się zasadniczo zalęgło.
    • drugikraand Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 19:24
      Ocipieli - i coz z tego ze ja przelecial - dawala d..py juz duzo
      wczesniej. Chciala do show business to i dala - to tez pewnego
      rodzaju prostytucja!!!
      • sam_gaz dziwka to dziwka,a że nieletnia , to wina rodziców 29.09.09, 19:26
        mamusia tak nią pokierowała...
        • twurcapunktu Re: dziwka to dziwka,a że nieletnia , to wina rod 29.09.09, 19:27
          wolalbym siedziec przy stole z tymi ludzmi ktorzy podpisali ten apel o
          jego uwolnienie niz siedziec przy stole z ta banda przyglupow i
          nieudacznikow co sie nazywa "polscy internauci"
        • dobiczek a jak zanussi nazywa rezysera kapusia SB? 29.09.09, 19:29
    • kiczkis Polski internauta DONOSI na Zanussiego. 29.09.09, 19:27
      - Wszyscy zaczynają donosić na wszystkich..

      Wszyscy dostają już potężnego Z. A. J. O. B. A. _!!!

      Ale.. "Kto wiatr sieje, ten zbiera burze"..

      I dobrze ze tak się dzieje..

      - Jedyną szansą na "przełamanie" tej całkowicie chorej.. dewiacyjnej
      dominacji zdegenerowanego lewactwa, jest osiągnięcie dna moralno-etycznego i
      sięgnięcie do szczytów absurdu i groteski
      ..

      Tak wiec.. jeden kapuś mniej, jeden więcej.. nie robi różnicy..

      Nawet i bohaterem narodowym można zostać - jak wskazuje przykład
      "Bolka" - którego właśnie LEWACTWO hołubi i "na ołtarze"
      wynosi jako "świętość".. - "wzór" i "ałtorytet moralny"..

      Cóż przy tym znaczy taki mały kapuś jak "stary wiarus"???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka