toshiro32 Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 18:41 Ten Stary Wiarus to po prostu stary kretyn. Ale ma frajdę że dołożył komuś znanemu w świecie. Kompletny debil. Dziwić się można tylko że GW podaje takie bzdety w swoim serwisie. Odpowiedz Link Zgłoś
pawel949 Polscy internauci też bywają głupi. 29.09.09, 18:42 A jak nazwać inaczej taką dziewczynę? Świadomie matka ją wysyła na taką sesję, na pewno wie, że córka dawno już dziewicą nie jest, po seksie powiadamia policję a następnie dogaduje się z klientem i zgarnia dużą kasę. Jak zwał tak zwał - ale określenie "prostytutka" jest jednym z delikatniejszych. Droga prostytutka, być może nie do końca świadoma (stręczona przez matkę) - ale ewidentnie to osoba biorąca pieniądze za seks. A że była nieletnia, to z urzędu Polańskiego ściga prokurator. Sama zainteresowana nie, bo wzięla kasę więc jest OK. Odpowiedz Link Zgłoś
wiarus25 To to polskie gowno zna angielski ? 29.09.09, 18:42 tak czy siak to byla nieletnia prostytutka. Odpowiedz Link Zgłoś
tezas Brawo!!! 29.09.09, 18:44 Zanussi niby taki kulturalny człowiek a zachował się jak Lepper. NB czy nie jest to taki "katolicki" twórca? --------------------------------- Alicja Tysiąc: "57 organizacji katolickich wysłało list do Strasburga przeciwko mnie i wyrokowi. Ale nigdy żadna z nich nie zapytała, czy ja i dziecko nie potrzebujemy pomocy" Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 18:44 jako znawca dusz i literatury wie pan, że usa to nie pl (to już opisywał james baldwin w swej książce "inny kraj") Odpowiedz Link Zgłoś
volflarsen Zanussi 29.09.09, 18:49 Prostytutka czy nie- ale wciąż to nieletnia i seks z nią jako nieletnią jest karalny. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Zanussi 29.09.09, 18:51 volflarsen napisał: > Prostytutka czy nie- ale wciąż to nieletnia i seks z nią jako > nieletnią jest karalny. Ale z szesnastolatką chyba już nie, a za taką się podawała. Odpowiedz Link Zgłoś
zg13 Re: Zanussi 29.09.09, 20:21 douglasmclloyd napisał: > volflarsen napisał: > > > Prostytutka czy nie- ale wciąż to nieletnia i seks z nią jako > > nieletnią jest karalny. > > Ale z szesnastolatką chyba już nie, a za taką się podawała. w swojej autobiografii 'Roman by Polanski' Polanski otwarcie pisze, ze wielokrotnie spotykal sie wczesniej z dziewczyna i jej matka i wiedzial ile ma ona lat (dziewczyna, nie matka) oraz nawet do ktorej klasy chodzi. Gadanina wiec o uwiedzeniu Polanskiego przez 13-latke jest dla naprawde tepych i niezorientowanych. Odpowiedz Link Zgłoś
schweisshund Re: Zanussi 29.09.09, 18:52 volflarsen napisał: > > Prostytutka czy nie- ale wciąż to nieletnia i seks z nią jako > nieletnią jest karalny. To nie jest tak. Sam seks z nieletnimi nie jest karalny w większości cywilizowanych krajów. W Polsce wolno od 15 lat, oczywiście nie w przypadku gwałtu. Odpowiedz Link Zgłoś
mistrz_i_asia Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 18:49 przecież to jest reklama żałosnego światka jakim jest salon.24.pl, kogo co będzie obchodziło co powiedział Zanussi? ... ech ci blogerzy za grosz rozsądku.... Odpowiedz Link Zgłoś
bajdaua ale co robiła 13-latka? 29.09.09, 18:53 mam zasadnicze pytanie, nie wnikam co zrobił lub nie Polański, co robiła na takiej imprezie 13latka????? Odpowiedz Link Zgłoś
mmkrs Re: ale co robiła 13-latka? 29.09.09, 20:07 bajdaua napisała: > mam zasadnicze pytanie, nie wnikam co zrobił lub nie Polański, co > robiła na takiej imprezie 13latka????? na jakiej imprezie ? Polanski ja zaprosil zeby zrobic jej zdjecia do jakiegos francuskiego magazynu. Dziewczyna byla modelka wiec normalne , ze chodzila tam gdzie mogla sie rozwijac jej kariera. Moze w twoim otoczeniu nie ma mlodziutkich stawiajacych pierwsze kroki w modelingu dziewczat - ale uwierz, ze jest ich wiele nawet w Polsce. To ja teraz zamiast robic zdjecia takiej mlodziutkiej dziewczynie - podam jej pigulke gwaltu i doprawie alkoholem - a pozniej uciekne po zgwalceniu i wszyscy staniecie za mna - bo pedofilie da sie usprawiedliwic - tak ? Powiem, ze wygladala na mlodociana prostytutke ale twierdzila, ze ma 18 lat i bede usprawiedliwiony ? rece opadaja. Odpowiedz Link Zgłoś
margaretka124 Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 18:55 I BARDZO DOBRZE, ŻE DONIÓSŁ, NIECH zanussi TRZYMA JĘZYK ZA ZĘBAMI, WYPOCONY SZTYWNIAK Odpowiedz Link Zgłoś
leo_benhauer message zanussiego do ofiar gwaltow 29.09.09, 19:00 wlasnie powiedzial pan wszystkim zgwalconym dziewczynkom ze sa prostytutkami. wstyd i hanba dla calej polski zeby facet - niby autorytet wypowiadal sie w ten sposoB! Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: message zanussiego do ofiar gwaltow 29.09.09, 19:04 leo_benhauer napisał: > wlasnie powiedzial pan wszystkim zgwalconym dziewczynkom Tak, ale tylko tym, które cnotę straciły w wieku 12 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
schweisshund Re: message zanussiego do ofiar gwaltow 29.09.09, 19:05 leo_benhauer napisał: > wlasnie powiedzial pan wszystkim zgwalconym dziewczynkom ze sa > prostytutkami. Po pierwsza ta dziwczynka nie była zgwałcona a po drugie powala mnie tok rozumowania. > wstyd i hanba dla calej polski że ma tylu imbecyli wśród obywateli Odpowiedz Link Zgłoś
tomesio Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 19:00 Kolejny oszołom. Odpowiedz Link Zgłoś
claudiusz kompromitacja ............... 29.09.09, 19:07 komentarz Zanissiego jest kompromitujacy i na poziomie Lepera ,ktory twierdzil ,ze prostytutki nie mozna zgwalcic....a fakty sa przerazajace..Polanski sciagnal trzynastoletnia dziewczynke do wilii,podal jej srodki usypiajace z alkocholem i uwiodl..czyli zgwalcicl zgodnie z prawem....potem przyznal sie do winy i zwial do Europy a poszkodowanej wyplacicl nieznana nam blizej sume pieniedzy... Zanussi jest po prostu gluptasem..a mialem o nim tak dobre zdanie... Odpowiedz Link Zgłoś
kocham_cygana_jana Re: kompromitacja ............... 29.09.09, 19:08 claudiusz napisał: > a fakty sa przerazajace..Polanski sciagna > l trzynastoletnia dziewczynke do wilii,podal jej srodki usypiajace z alkocholem > i uwiodl..czyli zgwalcicl zgodnie z prawem... G...wno prawda. I ortografia na żałosnym poziomie. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: kompromitacja ............... 29.09.09, 19:12 claudiusz napisał: > komentarz Zanissiego jest kompromitujacy i na poziomie Lepera ,ktory twierdzil > ,ze prostytutki nie mozna zgwalcic....a fakty sa przerazajace..Polanski sciagna > l trzynastoletnia dziewczynke do wilii,podal jej srodki usypiajace z alkocholem > i uwiodl W międzyczasie srobił zdjęcia toples i oddał matce, bo dziewczyna powiedziała, że ma lat szesnaście. Zdjęcia tego "potwora" pani G. trzyma do dziś. Odpowiedz Link Zgłoś
karim1972 Re: Należy wiedzieć co się mówi a nie paplać! Bra 29.09.09, 19:04 Bylbys taki sam madry, jakby Roman P dobral sie do twojej corki? Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Należy wiedzieć co się mówi a nie paplać! Bra 29.09.09, 19:06 A Ty myślisz że wszyscy wysyłają swoje 13 letnie córki same do obcych mężczyzn na "sesje fotograficzną" we dwoje? Odpowiedz Link Zgłoś
michalng Re: Należy wiedzieć co się mówi a nie paplać! Bra 29.09.09, 19:31 > A Ty myślisz że wszyscy wysyłają swoje 13 letnie córki same do > obcych mężczyzn na "sesje fotograficzną" we dwoje? A czy twoja córkę może przelecieć tylko "fotograf" albo "reżyser" ? A nie może "pan od WF-u", "katecheta", "dyrygent", "opiekun z kolonii" czy dowolnie inny gość ? Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Należy wiedzieć co się mówi a nie paplać! Bra 29.09.09, 19:40 Czy mówimy o pedofilach czy o sytuacji analogicznej do tej z historii Polańskiego. Jeśli mówimy o analogicznej to nie, nie ma szans. Nie puszcze córki sam do domu jakiegoś "fotografa", "reżysera", "pana od WF- u", "katechety", "dyrygenta", "opiekuna z kolonii" itd. Zupełnie co innego sytuacja w której pedofil działa poza moją kontrolą. Ale jednak i tu będę pilnował czy "pan" się nie zachowuje "dziwnie". Myślę że w wielu wypadkach pedofilii sygnały, że coś jest nie tak ludzie widzą znacznie wcześniej. Tylke że rodzice zaślepieni karierą sportową "pan od WF-u" czy artstyczną "pan od śpiewu" nie chcą zauważać co się dzieje. W wypadku katechetów skolei działa inny mechanizm - ofiara i jej rodzice są bardziej wyklęci niż ten co krzywdę czynił. Ale ale. Tak czy inaczej będę pilnował by moja 13-tka nie ubierała się i nie zachowywała jak osoba znacznie starsza. Odpowiedz Link Zgłoś
karim1972 Re: Należy wiedzieć co się mówi a nie paplać! Bra 29.09.09, 21:23 Nie! To nie jest co innego! Roman P. wiedzial, ze sex z 13 latka jest przestepstwem, i ty tez wiesz. I nie ma zadnego znaczenia jak doszlo do tego wydarzenia. Zycze Romanowi P. dlugiego wyroku! I kazdemu innemu pedofilowi tez! Odpowiedz Link Zgłoś
michalng Re: Należy wiedzieć co się mówi a nie paplać! Bra 29.09.09, 21:56 > Czy mówimy o pedofilach czy o sytuacji analogicznej do tej z > historii Polańskiego. Mówimy o tym ze dorosły facet przeleci twoja 13 letnia córkę. > Myślę że w wielu wypadkach pedofilii sygnały, > że coś jest nie tak ludzie widzą znacznie wcześniej. Tylke że > rodzice zaślepieni karierą sportową "pan od WF-u" czy > artstyczną "pan od śpiewu" Czy karierą filmową albo karierą modelki. Nie mniej krzywda wyrządzona 13-latce jest taka sama , bez względu czym zaślepieni byli (i czy w ogóle byli) jej rodzice. > Ale ale. Tak czy inaczej będę pilnował by moja 13-tka nie ubierała > się i nie zachowywała jak osoba znacznie starsza. To akurat dla pedofili będzie jeszcze większa zachęta. Odpowiedz Link Zgłoś
kocham_cygana_jana Re: Należy wiedzieć co się mówi a nie paplać! Bra 29.09.09, 19:10 karim1972 napisał: > Bylbys taki sam madry, jakby Roman P dobral sie do twojej corki? Wycieczki osobiste trącące populizmem. Żałosne Odpowiedz Link Zgłoś
waw-el Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 19:04 Stary Wiarus, oczywiscie Wiarus Ameryki i to jeszcze Stary czyli od dawna donosi do Amerykanow na Polakow. Jeszcze jeden polaczek srajacy w swoje Gniazdo. A moze kiedys donosil na Polakow do Moskwy i dlatego uwaza sie za Starego "Wiernego" donosiciela. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-mocher No tak,to tylko nieletnia panna lekkich obyczajów. 29.09.09, 19:06 tak ja mamusia wychowała... Odpowiedz Link Zgłoś
kocham_cygana_jana Re: Polski internauta donosi na Zanussiego za "ni 29.09.09, 19:07 waw-el napisał: > A moze kiedys donosil na Polakow do Moskwy i dlatego > uwaza sie za Starego "Wiernego" donosiciela. Jedno słowo ciśnie się na usta: SZMATA Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekus1 Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 19:08 Niech się Pan szanowny blogger "odstosunkuje" od P. Zanussiego i przestanie robić ferment. I tak sytuacja jest dosyć złożona. Podejrzewam, że P. blogger nie ma też pojęcia o środowisku filmowym i za zasłoną anonimowości wtyka kij w mrowisko. Nikt nie mówi, że Pan Zannussi się nie myli, ale nie nietaktownym lub nistostownym jest robić większe wokół tej sprawy zamieszanie. Moim zdaniem, ważniejsze jest nadal pytanie, czy R. Polański winien stanąć przed obliczem sądu. Osobiście uważam, że powinien, ale po to by po prostu zamknąć sprawę. Nie podejrzewam, że P. Polański zostałby skazany. Amerykanie nie pozwoliliby sobie na taki ruch. W mojej opinii wyrok wydany przez sędziego Espinozę zrównałby się 44 dniom, które Pan Polański już odsiedział w więzieniu. Możliwe, że chodzi tutaj o dopełnienie sprawiedliwości w sensie urzędowym, a nie w sensie wymierzenia dotkliwej Polańskiemu. I tak, Pan Polański wycierpiał się za wielu. Przykładem może być na przykład banicja, na którą skazał się sam, lub ściślej, został do niej zmuszony. Tak mi się wydaje. Pozdrawiam, Wojtek K., Kraków Odpowiedz Link Zgłoś
nietuskaczka Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 19:08 I bardzo slusznie, ze internauta powiadomil kogo trzeba, bo to co zrobil pan Zanussi dla swojego kolegi po fachu, nie powinno przejsc bez echa. Werbalne oczernianie innej osoby, rozpuszczanie na jej temat nieprawdziwych, i szkodzacych jej wizerunkowi informacji, a szczegolnie, z uprzywilejowanej pozycji, jest zjawiskiem wyjatkowo obrzydliwym. W prawie amerykanskim to sie nazywa SLANDER, i jest przestepstwem za ktore groza bardzo wysokie odszkodowania i kary finansowe. Najwidoczniej, pan Zanussi czul sie calkowicie bezkarnym wypowiadajac te slowa w polskiej TV, ale na szczescie, sie przeliczyl. Nic tak szybko i skutecznie nie zmienia mentalnosci oraz zlych obyczajow, jak solidne walniecie po kieszeni. Mam nadzieje, ze prawnicy bylej 13-latki, pana Zanussiego adekwatnie oskubia. A internaucie, ktory te zenujaca praktyke wybielania przez opluwanie ukrocil, serdecznie gratuluje przyzwoitosci. Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia.ra kretynski kapus 29.09.09, 19:14 idiotko, nie wypowiadaj sie jak nie wiesz o co chodzi. Zanussi nie byl pewien, uzyl slowa "chyba". Odpowiedz Link Zgłoś
janow5 Zanussi od dziś jesteś dla mnie dno! 29.09.09, 19:09 No ale jak się samemu lata goło po działce pod Kazimierzem to trochę się ma w głowie nasrane. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac No i pewnie sam nienawidzi TW. 29.09.09, 19:20 Jakoś tak się składa, że największymi "wrogami" pewnych spraw są ludzie o podobnych ciągotach. Odpowiedz Link Zgłoś
sunia28 Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 19:11 popieram tego internaute!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia.ra Re: Polski internauta donosi na Zanussiego za "ni 29.09.09, 19:16 pieprzeni donosiciele. Na szczecie kazdy, kto poslucha tego wywiadu w calosci, nie wezmie tego donosu pod uwage. Odpowiedz Link Zgłoś
roman1979xx To była prostytutka. Zanussi to nie Tusk dupowłaz 29.09.09, 19:18 Sęk w tym, że to była prostytutka. Stręczycielem była jej własna matka! Potem szantazowały Polańskiego i wydobyły od niego kilka milionów dolarów. Co z tego, że nieletnia. Odpowiedz Link Zgłoś
urke Re: To była prostytutka. Zanussi to nie Tusk dupo 29.09.09, 21:04 roman1979xx napisał: > Sęk w tym, że to była prostytutka. Stręczycielem była jej własna > matka! Potem szantazowały Polańskiego i wydobyły od niego kilka > milionów dolarów. Co z tego, że nieletnia. przyjmujac twoja logike wiek dziecka jest bez znaczenia. winna jest matka nieletniej dziwki, nieletnia dziwka, ale bron boze nie romek. innymi slowy zeby jeszcze bardziej trafic w sedno - trafi sie okazja to pukniesz??? Odpowiedz Link Zgłoś
roman1979xx Re: To była prostytutka. Zanussi to nie Tusk dupo 30.09.09, 00:32 Zgodnie z naszym prawem Romański jest już niewinny, chyba, że się kocha prawo w Ameryce. Tusk dupowłaz mówi jakby reprezentował prawo amerykańskie nie polskie. Czy zgodnie z polskim prawem Polański dopuściła się gwałtu? Nie. To dlazego tak mówi o nim Tusk. Powinien go ktos podac do sądu. Odpowiedz Link Zgłoś
urke Re: To była prostytutka. Zanussi to nie Tusk dupo 30.09.09, 10:30 romuś. polskie prawo nie ma nic do rzeczy bo romek nie jest polakiem a przestepstwo popelniono poza granicami kraju. a polanski jest winny bo sie przyznal. nie pieprz bez sensu, wez sie za jakas robote. Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Prostytutka - nowy autorytet gawiedzi 29.09.09, 19:15 Komiczny widok! Motłoch pędzący z pianą na zębach ma nowy autorytet. Wzruszające, hehe! Odpowiedz Link Zgłoś
user_delete A jakby nagranie zniknęło z sieci 29.09.09, 19:19 ...to poproszę do mnie, chętnie przekażę kopię. Nie mogą takie "złote myśli" wykształciucha Zanussiego ulecieć w nicość. Odpowiedz Link Zgłoś
danz I gdzie ten donos? 29.09.09, 19:20 donieść to można do kogoś osoby/instytucji, a tu gość przetłumaczył i wysłał gdzieś do stanów. Nie ma nigdzie nic napisane do kogo i czy rodzi to skutek prawny. To jeśli ktoś o kimś powie obraźliwego w Polsce to od razu ktoś wyśle do stanów i będzie z tego afera? Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: I gdzie ten donos? 29.09.09, 19:22 Bedzie proces o znieslawienie.Moz w koncu poznamy zezwierzecenie swiata pseudokultury. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: I gdzie ten donos? 29.09.09, 19:25 I jeszcze cos.Swiat artystow to Rzym Nerona.Trzeba ich zboczenia ukrocic.I to szybko.Nie chodzi nawet o USA.A o Polske.Z pedofilia trzeba walczyc.Chyba ze swiat kultury to zwierzeta.Wiec wykastrowac. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher ..Ludzie wyreczaja gazety... 29.09.09, 19:21 Ludzie wyreczaja gazety............ Do niedawna gazety polskie(poprawne politycznie) przetlumaczaly teksty przeciwko Kaczynskim.Dzis robia to internauci przeciw lze elitom.Brawo.Kij ma dwa konce.Tak wlasnie trzeba dzialac z zaklamaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
sam_gaz prawdziwy-moher, klocku, kler to świat artystów? 29.09.09, 19:31 Na całym świecie, najwiecej przestepstw seksualnych ujawniono w srodowiskach kleru,Kościoła Katolickiego..Polska,Irlandia,USA, itd tysiące poszkodowanych, odszkodowania które płaci KK idą w miliardy ! Odpowiedz Link Zgłoś
danz Re: prawdziwy-moher, klocku, kler to świat artys 29.09.09, 20:35 Nieprawda że najwięcej w Kościele Katolickim. Najwięcej nadużyć względem nieletnich jest w instytucjach gdzie przebywają dzieci z patologicznych lub uznane za patologiczne rodziny. Czy to przytułki przy kościołach czy to przytułki w Australii dla dzieci z rodzin aborygenów, ośrodki dla dzieci hitlerowskich żołnierzy w Norwegii, czy też w państwowych domach dziecka w Polsce. Jeśli ośrodki są katolickie to odium spada na Kościół, jak państwowe to na nikogo, bo w końcu to nie jest nośny temat i skoro każdy jest obywatelem danego państwa to jak tu szukać winnych? Ja przecież nie jestem winny? A jak kościoła to łatwo wskazać winnych. Oczywiście że celibat powoduje że pewne zachowania niestety mają większą możliwość się rozwinąć, co nie zmienia faktu że pedofilia jest też w rodzinach i co, to znaczy ze rodzina ma wypłacać odszkodowania i jest winna? Nie wystarczy powiedzieć ze to katolicka rodzina i jest git, można pluć nie na rodzinę ale na Kościół Katolicki. Odpowiedz Link Zgłoś
yesiotr salon24 w ogóle mi się niestety kojarzy 29.09.09, 19:22 z PiSiorami, ORMOwcami itp. oczywiście nie ma to na celu obrazić administratorów, bo pewnie nie takie były ich intencje, ale faktem jest, że takie paskudstwo tam się zasadniczo zalęgło. Odpowiedz Link Zgłoś
drugikraand Polski internauta donosi na Zanussiego za "niel... 29.09.09, 19:24 Ocipieli - i coz z tego ze ja przelecial - dawala d..py juz duzo wczesniej. Chciala do show business to i dala - to tez pewnego rodzaju prostytucja!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sam_gaz dziwka to dziwka,a że nieletnia , to wina rodziców 29.09.09, 19:26 mamusia tak nią pokierowała... Odpowiedz Link Zgłoś
twurcapunktu Re: dziwka to dziwka,a że nieletnia , to wina rod 29.09.09, 19:27 wolalbym siedziec przy stole z tymi ludzmi ktorzy podpisali ten apel o jego uwolnienie niz siedziec przy stole z ta banda przyglupow i nieudacznikow co sie nazywa "polscy internauci" Odpowiedz Link Zgłoś
kiczkis Polski internauta DONOSI na Zanussiego. 29.09.09, 19:27 - Wszyscy zaczynają donosić na wszystkich.. Wszyscy dostają już potężnego Z. A. J. O. B. A. _!!! Ale.. "Kto wiatr sieje, ten zbiera burze".. I dobrze ze tak się dzieje.. - Jedyną szansą na "przełamanie" tej całkowicie chorej.. dewiacyjnej dominacji zdegenerowanego lewactwa, jest osiągnięcie dna moralno-etycznego i sięgnięcie do szczytów absurdu i groteski.. Tak wiec.. jeden kapuś mniej, jeden więcej.. nie robi różnicy.. Nawet i bohaterem narodowym można zostać - jak wskazuje przykład "Bolka" - którego właśnie LEWACTWO hołubi i "na ołtarze" wynosi jako "świętość".. - "wzór" i "ałtorytet moralny".. Cóż przy tym znaczy taki mały kapuś jak "stary wiarus"??? Odpowiedz Link Zgłoś