rockclimber Fote "Trans" powinni podpisac inaczej;D 23.10.09, 13:02 Dawać mi trzy 50! Biegiem! Odpowiedz Link Zgłoś
mamaningin A może ktośby wytłumaczył co to jest 23.10.09, 12:35 i co to ma wspolnego z wegetarianizmem?? Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: A może ktośby wytłumaczył co to jest 27.10.09, 16:46 mamaningin napisała: > i co to ma wspolnego z wegetarianizmem?? odpowiada się. chodzi o DUCHOWOŚĆ. stan ducha pozwala na tak głęboki trans, że ludzie potrafią "wyrządzać sobie krzywdę" bez uczucia bólu. My na zdjęciach widzimy jedynie efektowne, broczące krwią misterium. To czego nie widać, to mianowicie szybki powrót organizmu do stanu SPRZED samookaleczenia. I TO DOPIERO JEST SZOKUJĄCE! ... I niech NAĆ będzie z wami! Odpowiedz Link Zgłoś
dreamdre chore to są 23.10.09, 12:37 polskie chlania na wsiach, zakłamanie katolików, zabijanki pod dyskotekami, masowe uśmiercanie innych istot dla "smaku" i "dobrej kuchni" ... Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond przeczytaj artykuł>> 23.10.09, 12:55 >> bardzo chętnie. gdzie można? bo ja patrzę na tego pana z koltami i nie wiem na co patrzę. Czy to aby na pewno święto życia czy hołd bogini Kali? Odpowiedz Link Zgłoś
krencony007 Re: chore to są 23.10.09, 13:36 "polskie chlania na wsiach" - to ma być chore według ciebie. mieszczuszku. Miasto, dresik, park - pełna kulturka. Odpowiedz Link Zgłoś
ari.vatanen Zdjęcie 7 23.10.09, 12:56 ten koleś to GIGANT!:) ciekawe czy taki bagnet włożyłby sobie w d... Odpowiedz Link Zgłoś
koty_z_nowej_huty Krwawe święto wegetarian 23.10.09, 13:13 Tytuł wymyślił chyba DEBIL :-( ------------------------ www.wegezwierzaki.pl Odpowiedz Link Zgłoś
lichttrager Uuuufff ale ziółka były :D 23.10.09, 13:19 Ci wegetarianie to wiedzą co w roślinkach najlepsze :-)))). Odpowiedz Link Zgłoś
zg13 wlasnie tak wyobrazalem sobie wegetarian 23.10.09, 13:23 i znow wyszlo na moje ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: wlasnie tak wyobrazalem sobie wegetarian 23.10.09, 13:52 ano na twoje... wyszło, że masz chorą wyobraźnię... :-D) Odpowiedz Link Zgłoś
nie_zawiodla_brata Krwawe święto wegetarian 23.10.09, 14:11 Chwilunia, na zdjęciu nr 7 to chyba jest photoshop... Albo koleś się naćpał. Przecież to musi masakrycznie boleć! Odpowiedz Link Zgłoś
cqu Re: Krwawe święto wegetarian 23.10.09, 17:38 nie jest to niestety photoshop, w swiecie tym uczestniczylismy 2 lata temu bylo strasznie makabrycznie, ale z bolu nikt sie nie zwijal; festiwal zwie sie wegetarianskim poniewaz przez 9 dni w 9 miesiacu wedlug chinskiego kalendarza nie je sie miesa, co ma na celu, utrzymanie dobrego zdrowia przez kolejny rok, jezeli ktos chce jeszcze obejrzec kilka zdjec to zapraszam na mojego starego bloga z Azji katiajanusz.blogspot.com/2007/10/15-pazdziernik-poniedzialek-phuket.html Odpowiedz Link Zgłoś
evil_badger To jest nawet śmieszne... 23.10.09, 22:14 jak się człowiek do tego zdystansuje. Kolejny dobry przyczynek do dyskusji nt. Czy idiotyzm jest przyczyną religii, czy religia przyczyną idiotyzmu? Odpowiedz Link Zgłoś