Dodaj do ulubionych

Krwawe święto wegetarian

23.10.09, 12:06
To jest chore.
Obserwuj wątek
    • puchowy Czy ONI słyszeli o HiV / AIDS 23.10.09, 12:28
      j.w
      ?!
      • rockclimber Fote "Trans" powinni podpisac inaczej;D 23.10.09, 13:02

        Dawać mi trzy 50! Biegiem!
    • mamaningin A może ktośby wytłumaczył co to jest 23.10.09, 12:35
      i co to ma wspolnego z wegetarianizmem??
      • drzejms-buond Re: A może ktośby wytłumaczył co to jest 27.10.09, 16:46
        mamaningin napisała:

        > i co to ma wspolnego z wegetarianizmem??
        odpowiada się.

        chodzi o DUCHOWOŚĆ. stan ducha pozwala na tak głęboki trans,
        że ludzie potrafią "wyrządzać sobie krzywdę" bez uczucia bólu.
        My na zdjęciach widzimy jedynie efektowne, broczące krwią
        misterium. To czego nie widać, to mianowicie szybki powrót organizmu
        do stanu SPRZED samookaleczenia.
        I TO DOPIERO JEST SZOKUJĄCE!

        ...
        I niech NAĆ będzie z wami!
    • dreamdre chore to są 23.10.09, 12:37
      polskie chlania na wsiach, zakłamanie katolików, zabijanki pod dyskotekami,
      masowe uśmiercanie innych istot dla "smaku" i "dobrej kuchni" ...
      • drzejms-buond przeczytaj artykuł>> 23.10.09, 12:55
        >> bardzo chętnie. gdzie można?
        bo ja patrzę na tego pana z koltami i nie wiem na co patrzę.
        Czy to aby na pewno święto życia czy hołd bogini Kali?
      • krencony007 Re: chore to są 23.10.09, 13:36
        "polskie chlania na wsiach" - to ma być chore według ciebie. mieszczuszku.
        Miasto, dresik, park - pełna kulturka.
    • ari.vatanen Zdjęcie 7 23.10.09, 12:56
      ten koleś to GIGANT!:)

      ciekawe czy taki bagnet włożyłby sobie w d...
    • koty_z_nowej_huty Krwawe święto wegetarian 23.10.09, 13:13
      Tytuł wymyślił chyba DEBIL :-(

      ------------------------
      www.wegezwierzaki.pl
    • lichttrager Uuuufff ale ziółka były :D 23.10.09, 13:19
      Ci wegetarianie to wiedzą co w roślinkach najlepsze :-)))).
    • zg13 wlasnie tak wyobrazalem sobie wegetarian 23.10.09, 13:23
      i znow wyszlo na moje ;-)
      • drzejms-buond Re: wlasnie tak wyobrazalem sobie wegetarian 23.10.09, 13:52
        ano na twoje...
        wyszło, że masz chorą wyobraźnię...
        :-D)
    • nie_zawiodla_brata Krwawe święto wegetarian 23.10.09, 14:11
      Chwilunia, na zdjęciu nr 7 to chyba jest photoshop... Albo koleś się naćpał.
      Przecież to musi masakrycznie boleć!
      • cqu Re: Krwawe święto wegetarian 23.10.09, 17:38
        nie jest to niestety photoshop, w swiecie tym uczestniczylismy 2 lata
        temu bylo strasznie makabrycznie, ale z bolu nikt sie nie zwijal;
        festiwal zwie sie wegetarianskim poniewaz przez 9 dni w 9 miesiacu
        wedlug chinskiego kalendarza nie je sie miesa, co ma na celu,
        utrzymanie dobrego zdrowia przez kolejny rok, jezeli ktos chce jeszcze
        obejrzec kilka zdjec to zapraszam na mojego starego bloga z Azji
        katiajanusz.blogspot.com/2007/10/15-pazdziernik-poniedzialek-phuket.html
    • evil_badger To jest nawet śmieszne... 23.10.09, 22:14
      jak się człowiek do tego zdystansuje.

      Kolejny dobry przyczynek do dyskusji nt. Czy idiotyzm jest przyczyną religii,
      czy religia przyczyną idiotyzmu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka