Dodaj do ulubionych

ZChN będzie wykreślony z rejestru partii?

26.10.09, 19:34
Wykreslic
Obserwuj wątek
    • czan-dra ZChN będzie wykreślony z rejestru partii? 26.10.09, 20:16
      Czy to nie jest czasem ta partia którą w krótkim czasie rozłożył Richard
      Czarnecki, a teraz jest w PiSie, czyli jest nadzieja, że i tym razem nie
      zawiedzie...
      • maruda.r Sztandar ZChN - wyprowadzić! 26.10.09, 20:44

        Sztandar ZChN - wyprowadzić! Wcześniej było równie miło z okazji wyprowadzania
        sztandaru PZPR.

        Ale najlepsze przed nami: "Braci Kaczyńskich - wyprowadzić!"

        • cudaktusk co ty bierzesz, że ciebie tak trzyma? 26.10.09, 21:14
          Obowiązkowe; 30 minut plucia na PiS i bezgraniczne wychwalanie PO?
          • maruda.r Re: co ty bierzesz, że ciebie tak trzyma? 26.10.09, 21:21
            cudaktusk napisała:

            > Obowiązkowe; 30 minut plucia na PiS i bezgraniczne wychwalanie PO?

            *********************************

            Znajdź mi moje dzisiejsze posty wychwalające PO, a przeproszę wszystkich nawet
            za koklusz i gradobicie.

        • walter62 Re: Sztandar ZChN - wyprowadzić! 26.10.09, 21:22
          maruda.r napisał:

          > Sztandar ZChN - wyprowadzić!

          A jesteś pewien, że on jest? Chyba Czarnecki ten sztandar przerobił
          na poduszki pod siedzisko Leppera.
    • 12.12a1 ZChN będzie wykreślony z rejestru partii? 26.10.09, 20:17
      A to ten twór jeszcze sie paleta? Z jego szeregów wywodzi sie tylu zacnych
      polityków,zacnych bo jak zacna bredzic to jus konca nie
      ma(Niesiolowski,Czarnecki,Macierewicz i wielu,wielu innych z uwierajacymi
      beretami).
      • walter62 Re: ZChN będzie wykreślony z rejestru partii? 26.10.09, 20:25
        12.12a1 napisał:

        > A to ten twór jeszcze się paleta?

        Tak, to ci "chrześcijanie" których nawet lwy na arenie Koloseum wzdragały się
        tknąć.
        Nie będzie widowisk - cała nadzieja w chlebie.
    • adkalin ZChN będzie wykreślony z rejestru partii? 26.10.09, 20:19
      Istniało 20 lat za długo.
    • jerjar ZChN oddala się 26.10.09, 20:20
      Kukiz kiedyś śpiewał "ZChN zbliża się", a teraz partia odjeżdża jak ksiądz w tej piosence:

      Ksiądz ruszył z piskiem opon,
      nie zdążył uciec kot.
      Zahaczył światłem o słupek
      i wyrżnął bokiem w płot.

      Ach, płaczą parafianie,
      co widzieli wypadek ten.
      Toyota dużo kosztuje,
      znów trzeba dać na mszę.
      • wyksztalciuch.jeden Re: ZChN oddala się 26.10.09, 20:23
        Uwspółcześniona wersja: "Maybach dużo kosztuje".
        Ksiądz byle Toyotą nie jeździ.
    • rocco_invades_poland w miejce zchn... 26.10.09, 20:26
      ...pojawi sie CHrzescijanska Unia Jednosci. w skrocie...
    • amanasunta To ZChN jeszcze istnieje?:) 26.10.09, 20:26
      Kto jest przewodniczącym?
      • walter62 PaPis 26.10.09, 20:31
        amanasunta napisała:

        > Kto jest przewodniczącym?

        Facio o znamiennym nazwisku PaPis (Marian lub Mirosław - nie pamiętam)
    • douglasmclloyd Kolejna kanapa znika z mapy politycznej Polski 26.10.09, 20:28
      Dołącza do Bezruchu Odbudowy Polski. Będzie im raźniej.
    • slavik222 Nadgorliwość jak w komunie i okupacji... 26.10.09, 20:42
      ZCHN pogrzebał Czarnecki, który będąc przewodniczącym ułagał Leppera
      aby ten przyjął go do Samoobrony.
      Ale to nie upoważnia dyspozycyjnych komuchów i nihilistów do
      nadgorliwosci...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka