Dodaj do ulubionych

Radio Maryja bankrutuje?

    • zzzettt Rydzyk 1992 - posłuchaj! 10.11.09, 15:51
      Tyle lat minęło a problemy ciągle te same :)
      willma.redblog.pomorska.pl/2009/10/20/z-archiwum-r-jak-o-tadeusz-stracil-300-marek/
      • antobojar Koniecznie posluchajcie-co mozemy stracic?Pampersy 11.11.09, 07:42
        niestety niezbedne....

        www.youtube.com/watch?v=BKbf34XZFIk&feature=related
        www.youtube.com/watch?v=Y8chhTSHIdI&feature=related
        I raczej nie sluchajcie w pracy.... moga Was zwolnic dyscyplinarnie..

    • old.european Bog Bogiem a pecunia non olet 10.11.09, 15:54

    • epupecki Oby tak się stało! 10.11.09, 15:57
      Okazuje się, że fiskus nie tylko Al Capone wykończył! Na Rydzyka
      także się sposób znajdzie. A dla mnie jego upadek obok rozpadu pisu
      byłby najlepszą z wiadomości!
    • mariusz.lasota Niech doładują swoje konta modlitwą 10.11.09, 16:01
      Niech się modlą do cud boży. Byc może bóg ześle rydzykowi walizkę
      używanych i nie rejstrowanych banknotów, tak im dopomóż bóg.
    • tw_wielgus Radio Maryja bankrutuje? 10.11.09, 16:04
      Obawiam się, że szampana jeszcze nie należy otwierać, ale można go
      już włożyć do lodówki.
    • arimgdynia Radio Maryja bankrutuje? 10.11.09, 16:05
      RYDZOLU NIE MASZ SZMALU TO TRZEBA UPADŁOŚĆ OGŁOSIĆ A NIE BIEDNYCH
      EMERYÓW PROSIĆ !
    • piotrus.zibi Radio Maryja bankrutuje? 10.11.09, 16:06
      w koncu!!! w koncu emeryci moze beda mieli na leki, bo oj.
      inkwizytor skutecznie ich doil. mam nadzieje, ze zbankrutuje, a
      ludzi ktorzy straca prace w rozglosni, nie zaluje. takiego jezyka
      jak w radio maRyja nie slyszalem. nawolywanie do nienawisci
      wszelkich nacji musi byc karane. teraz modle sie, aby pierwszy
      zlodziej i naciagacz Rzeczypospolitej w koncu padnie!!! w koncu moze
      zatriumfuje demokracja, a nie rozpasanie kleru
    • dzakarta Radio Maryja bankrutuje? 10.11.09, 16:08
      No mohery, ruszcie dupy i swoje skarbonki! Łojciec Rydzykowaty
      potrzebuje nowego Maybacha!
    • krzynia.c Módl sie Tadziu.,to pomaga ! 10.11.09, 16:14
      Kobylański się obraził,a może babcia woli dać wnuczkom niż złodziejom?
    • k1985 POmogę radiu tak jak kiedyś wyborczej 10.11.09, 16:23
      kupując gazetę
    • bronimir Cwana gapa ten Rydzyk. 10.11.09, 16:26
      Najpierw kradł, teraz prosi o wsparcie. Wreszcie powinien ciągnąć
      kasiorę z tych swoich wód termalnych.
    • halflitra Brawo Rydzyk! Moher wyciśnie do 0 i ZUS-owi ulży. 10.11.09, 16:29
      pozdrowienia dla Papy.
      • halflitra Sielnie patriotyczne działanie. 10.11.09, 16:31
        [ale eutanazyją cuchnie]
    • and-j1 Ręka Prawa i Sprawiedliwości bożej zrobi zrzutę 10.11.09, 16:30
      Wszyscy posłowie PiSu zrobią zrzutę bo na moherówki nie ma co liczyć
    • guru133 Oj wymierają moherowe legiony a nowych zaciągów 10.11.09, 16:38
      nie ma. Chyba armia Belzebuba będzie w końcu musiała złożyć broń.
    • yamat Ale ciekawe... 10.11.09, 16:41
      No dobrze, już wiemy co tam w Toruniu. Teraz czekamy na informacje z innych rozgłośni i stacji tv w Polsce. A Agora jak tam? Nakład spada, reklam mniej... Wszystko OK?
      • puch4cz Troche nierozgarniety jestes, kolego. 10.11.09, 16:56
        rydzol blaga sluchaczy o PINIADZE a agora co? nic? wiec o co Ci chodzi? przeciez
        wiadomo, ze to sciema, RM moze zbankrutowac, ale rydzol NIGDY. to zlodziej z
        dziesiatkami milionow w skarpetkach.
    • halflitra Rydzyk to eutanazja w duchu narodowo-katolickim. 10.11.09, 16:42
      [kurcze, że też wcześniej nie przyszło mi to do głowy!].
      • yamat Re: Rydzyk to eutanazja w duchu narodowo-katolick 10.11.09, 16:50
        > [kurcze, że też wcześniej nie przyszło mi to do głowy!].

        Może zabłądziło? Albo pomyliło się z czyjąś d...?
        • halflitra Dzięki za dobre słowo synu ojca Rydzyka. 10.11.09, 18:06
          pozdr
    • takajednaania Dlaczego to mnie nie martwi? 10.11.09, 16:47
      No czemu?
    • ararsens Radio Maryja bankrutuje? 10.11.09, 16:52
      Tylko wielka szkoda ,że ten kryzys nie nastąpił 14 lat temu kiedy to
      rydzyk zaczął mieszać polakom w głowach .I udało mu się skłócić
      społeczeństwo do tego stopnia ,ze musi troche czasu upłynąc aby
      uwierzyli ,ze to oszust i szarlatan który nie wierzy w zadnego boga
      i nie cofnie sie przed niczy ,gdy chodzi o pieniadze .To tyle!!!!!!
    • hobbes1980 Jakos mnie to nie martwi 10.11.09, 16:56
      To byłaby dobra wiadomośc ale nie wierze aby Pan Rydzyk miał powazne kłopoty
      finansowe (chyba ze faktycznie przeinwestował z geotermią, bo mimo początkowej
      propagandy sukcesu jakos ostatnio cichutko o tym przedsięwzięciu). Raczej po
      prostu chce lekko, łatwo i przyjemnie sprawić żeby owieczki (i barany) zrobiły
      zrzutke na fiskusa, kiedy juz przekręt wyszedł na jaw a nie ma juz parasola
      PiSowskiego rządu.
    • paulhandyman na pohybel Grzybowi !!! 10.11.09, 16:59
      Gość przeinwestował???? Wydaje mi się jednak, że to kolejna próba
      wyciągnięcia kasy od słuchaczy
    • wieprzowinapozydowsku Radio Maryja bankrutuje? 10.11.09, 17:12
      "Radio Maryja bankrutuje?"

      Cud :) bog sie objawil?!? Alleluja!!!
      _____________________________________

      Chodzenie do kosciola swiadczy o tym, ze jestes katolikiem?
      To tak jakby spanie w garazu robilo z ciebie mechanika :)

      http://i.demotywatory.pl/uploads/1256773558_by_muzyx_500.jpg

    • altmagus Radio Maryja co pokazuje Tośka jako SS-won za Ural 10.11.09, 17:13
      Wybór polecony z ambony!

      Za Polaków wybory wygrał kościelny głupek,
      z logo jego radia w drodze to prawie co słupek.
      Dla wiernych całej Polski poszła wieść oczywista
      liberał to libertyn, satyryk satanista.
      W obronie polskości nie wybierajcie wehrmachta,
      rzucili wiedząc, że działa jak na byka płachta.
      Tak w Polsce zasadził kartofle, czyli ciemniaki,
      do tego jeszcze faszolki, czerwone buraki.
      Z tej kleru różnorodności wyszło takie danie,
      że Europa w śmiechu, my płacz, a prezydent sranie.
    • bydlo_prof_wb A ja powiem krótko... 10.11.09, 17:22
      POMOŻEMY. Bo warto.
      • ojciec.doktor Re: A ja powiem krótko... 10.11.09, 17:36
        bydlo_prof_wb napisał:

        > POMOŻEMY. Bo warto.

        Na takich jak ty czekam, bracie. Wyskakuj szybko z kasy, bo brat prowadzacy nie
        ma czym na gieldzie grac.
        • bydlo_prof_wb Lento mio conto... 10.11.09, 18:24
          Kasiorkę przekaże osobiście na spotkaniu w Toruniu.

          A szybko to jest wskazane tylko przy biegunce i przy łapaniu pcheł. Tak więc
          niepotrzebnie się zamartwiasz. Damy rady.
          • ojciec.doktor Re: Lento mio conto... 10.11.09, 18:52
            bydlo_prof_wb napisał:

            > Kasiorkę przekaże osobiście na spotkaniu w Toruniu.

            Rozumiem, że tyle co zwykle, całą emeryturkę.
            • bydlo_prof_wb Wart jest wszystkiego... 10.11.09, 19:59
              Wiem na co te pieniądze idą i co popieram. Zapraszamy do Torunia 7-go grudnia,
              do RM i do WSKSiM. Szczęka Ci opadnie nie tylko z powodu wysokiego standardu
              tych jednostek jakiego nie znasz, ale głównie z powodu atmosfery. Gdy porównać
              moralność, mentalność, patriotyzm czy wiedzę i świadomość tych ludzi z podobnymi
              cechami u przeciętnego forumowicza GW dochodzi się do jednego wniosku. To
              przepaść, trudna do pojęcia dla nienawistników karmiących się półprawdami i
              całymi bezczelnymi kłamstwami z forum GW.
              • ojciec.doktor Re: Wart jest wszystkiego... 10.11.09, 22:45
                bydlo_prof_wb napisał:

                > Wiem na co te pieniądze idą i co popieram. Zapraszamy do Torunia 7-go grudnia,
                > do RM i do WSKSiM. Szczęka Ci opadnie nie tylko z powodu wysokiego standardu
                > tych jednostek jakiego nie znasz, ale głównie z powodu atmosfery. Gdy porównać
                > moralność, mentalność, patriotyzm czy wiedzę i świadomość tych ludzi z podobnym
                > i
                > cechami u przeciętnego forumowicza GW dochodzi się do jednego wniosku. To
                > przepaść, trudna do pojęcia dla nienawistników karmiących się półprawdami i
                > całymi bezczelnymi kłamstwami z forum GW.

                Witam w naszych murach.

                P.S.
                Nie zapomnij kasy!
              • unhappy Re: Wart jest wszystkiego... 11.11.09, 00:05
                bydlo_prof_wb napisał:

                > Gdy porównać
                > moralność, mentalność, patriotyzm czy wiedzę i świadomość tych ludzi z podobnym
                > i
                > cechami u przeciętnego forumowicza GW dochodzi się do jednego wniosku.

                O to, to. Projektuję pewien "diwajs" i potrzebuję mierników moralności i
                patriotyzmu. Da się tam kupić bo jak piszesz porównujesz więc musisz czymś
                mierzyć. Nie bądź sknera - podziel się wiedzą jak wy to mierzycie?
          • manes3 Re: Lento mio conto... 10.11.09, 22:13
            HEJ bighoty stare cioty walcie hojnie na ofiare niechaj swoja tlusta
            dupe zwioze nowym JAGUAREM
            wasz dr.tadeusz rydzyk
      • guru133 Dostarczysz ściółki z obory? Jemu jednak chodzi o 10.11.09, 18:11
        takie papierowe "siano" :))))
        • bydlo_prof_wb Tu bym się z Tobą zgodził... 10.11.09, 18:29
          U ojca dyrektora w firmie taka sterylna czystość i ład że nie ma najmniejszej
          wątpliwości iż gnój z obory pasuje tylko do Twojego obejścia i Twoich
          ateistycznych obyczajów.
          • j_malec Re: Tu bym się z Tobą zgodził... 10.11.09, 18:45
            Twierdzisz że mają sterylną czystość i ład ? To dlaczego nie zapłacili VAT'u ?
            'Zapomnieli' czy może jednak mają burdel w księgach ?
            • ojciec.doktor Re: Tu bym się z Tobą zgodził... 10.11.09, 19:37
              j_malec napisał:

              > Twierdzisz że mają sterylną czystość i ład ? To dlaczego nie zapłacili VAT'u ?
              > 'Zapomnieli' czy może jednak mają burdel w księgach ?

              Dotychczas byliśmy świętą krową, na którą nie było bata.
    • woj281 Radio Maryja bankrutuje? 10.11.09, 17:24
      Pan Bucek mnie w końcu wysłuchał. Może wreszcie zniknie ten badziew
      z eteru.
      pochwa..
      • glemp1 Re: Radio Maryja bankrutuje? 10.11.09, 22:05
        Drzewiej mówiło się: NIECH BĘDZIE POCHWALONY JESUS CHRISTUS, nieco
        później pozdrawiało się słowami: NIECH BĘDZIE POCHWALONY, w czasach
        całkiem nieodległych padało zdawkowe: POCHWALONY, natomiast
        współczesnej młodzieży wystarcza praktyczny skrócik: POCHWA.
    • perepere8 zupelnie jak relacje zza zelaznej kurtyny 10.11.09, 17:34
      albo z korei polnocnej. czyli zero informacji ze zrodla. wszystko
      trzeba interpretowac po przez psychologow i innych specjalistow, co
      mial na mysli rydzyk, czy inny przedstawiciel radia m.
      tak samo zreszta jak caly kosciol: nikt nic nie wie, wszystko
      pozostaje tajemnica. a wy glupi narodku macie sie nie pytac tylko na
      nas placic. no to placcie mohery.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka