zzzettt Rydzyk 1992 - posłuchaj! 10.11.09, 15:51 Tyle lat minęło a problemy ciągle te same :) willma.redblog.pomorska.pl/2009/10/20/z-archiwum-r-jak-o-tadeusz-stracil-300-marek/ Odpowiedz Link Zgłoś
antobojar Koniecznie posluchajcie-co mozemy stracic?Pampersy 11.11.09, 07:42 niestety niezbedne.... www.youtube.com/watch?v=BKbf34XZFIk&feature=related www.youtube.com/watch?v=Y8chhTSHIdI&feature=related I raczej nie sluchajcie w pracy.... moga Was zwolnic dyscyplinarnie.. Odpowiedz Link Zgłoś
epupecki Oby tak się stało! 10.11.09, 15:57 Okazuje się, że fiskus nie tylko Al Capone wykończył! Na Rydzyka także się sposób znajdzie. A dla mnie jego upadek obok rozpadu pisu byłby najlepszą z wiadomości! Odpowiedz Link Zgłoś
mariusz.lasota Niech doładują swoje konta modlitwą 10.11.09, 16:01 Niech się modlą do cud boży. Byc może bóg ześle rydzykowi walizkę używanych i nie rejstrowanych banknotów, tak im dopomóż bóg. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Radio Maryja bankrutuje? 10.11.09, 16:04 Obawiam się, że szampana jeszcze nie należy otwierać, ale można go już włożyć do lodówki. Odpowiedz Link Zgłoś
arimgdynia Radio Maryja bankrutuje? 10.11.09, 16:05 RYDZOLU NIE MASZ SZMALU TO TRZEBA UPADŁOŚĆ OGŁOSIĆ A NIE BIEDNYCH EMERYÓW PROSIĆ ! Odpowiedz Link Zgłoś
piotrus.zibi Radio Maryja bankrutuje? 10.11.09, 16:06 w koncu!!! w koncu emeryci moze beda mieli na leki, bo oj. inkwizytor skutecznie ich doil. mam nadzieje, ze zbankrutuje, a ludzi ktorzy straca prace w rozglosni, nie zaluje. takiego jezyka jak w radio maRyja nie slyszalem. nawolywanie do nienawisci wszelkich nacji musi byc karane. teraz modle sie, aby pierwszy zlodziej i naciagacz Rzeczypospolitej w koncu padnie!!! w koncu moze zatriumfuje demokracja, a nie rozpasanie kleru Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Radio Maryja bankrutuje? 10.11.09, 16:08 No mohery, ruszcie dupy i swoje skarbonki! Łojciec Rydzykowaty potrzebuje nowego Maybacha! Odpowiedz Link Zgłoś
krzynia.c Módl sie Tadziu.,to pomaga ! 10.11.09, 16:14 Kobylański się obraził,a może babcia woli dać wnuczkom niż złodziejom? Odpowiedz Link Zgłoś
bronimir Cwana gapa ten Rydzyk. 10.11.09, 16:26 Najpierw kradł, teraz prosi o wsparcie. Wreszcie powinien ciągnąć kasiorę z tych swoich wód termalnych. Odpowiedz Link Zgłoś
halflitra Brawo Rydzyk! Moher wyciśnie do 0 i ZUS-owi ulży. 10.11.09, 16:29 pozdrowienia dla Papy. Odpowiedz Link Zgłoś
halflitra Sielnie patriotyczne działanie. 10.11.09, 16:31 [ale eutanazyją cuchnie] Odpowiedz Link Zgłoś
and-j1 Ręka Prawa i Sprawiedliwości bożej zrobi zrzutę 10.11.09, 16:30 Wszyscy posłowie PiSu zrobią zrzutę bo na moherówki nie ma co liczyć Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Oj wymierają moherowe legiony a nowych zaciągów 10.11.09, 16:38 nie ma. Chyba armia Belzebuba będzie w końcu musiała złożyć broń. Odpowiedz Link Zgłoś
yamat Ale ciekawe... 10.11.09, 16:41 No dobrze, już wiemy co tam w Toruniu. Teraz czekamy na informacje z innych rozgłośni i stacji tv w Polsce. A Agora jak tam? Nakład spada, reklam mniej... Wszystko OK? Odpowiedz Link Zgłoś
puch4cz Troche nierozgarniety jestes, kolego. 10.11.09, 16:56 rydzol blaga sluchaczy o PINIADZE a agora co? nic? wiec o co Ci chodzi? przeciez wiadomo, ze to sciema, RM moze zbankrutowac, ale rydzol NIGDY. to zlodziej z dziesiatkami milionow w skarpetkach. Odpowiedz Link Zgłoś
halflitra Rydzyk to eutanazja w duchu narodowo-katolickim. 10.11.09, 16:42 [kurcze, że też wcześniej nie przyszło mi to do głowy!]. Odpowiedz Link Zgłoś
yamat Re: Rydzyk to eutanazja w duchu narodowo-katolick 10.11.09, 16:50 > [kurcze, że też wcześniej nie przyszło mi to do głowy!]. Może zabłądziło? Albo pomyliło się z czyjąś d...? Odpowiedz Link Zgłoś
ararsens Radio Maryja bankrutuje? 10.11.09, 16:52 Tylko wielka szkoda ,że ten kryzys nie nastąpił 14 lat temu kiedy to rydzyk zaczął mieszać polakom w głowach .I udało mu się skłócić społeczeństwo do tego stopnia ,ze musi troche czasu upłynąc aby uwierzyli ,ze to oszust i szarlatan który nie wierzy w zadnego boga i nie cofnie sie przed niczy ,gdy chodzi o pieniadze .To tyle!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
hobbes1980 Jakos mnie to nie martwi 10.11.09, 16:56 To byłaby dobra wiadomośc ale nie wierze aby Pan Rydzyk miał powazne kłopoty finansowe (chyba ze faktycznie przeinwestował z geotermią, bo mimo początkowej propagandy sukcesu jakos ostatnio cichutko o tym przedsięwzięciu). Raczej po prostu chce lekko, łatwo i przyjemnie sprawić żeby owieczki (i barany) zrobiły zrzutke na fiskusa, kiedy juz przekręt wyszedł na jaw a nie ma juz parasola PiSowskiego rządu. Odpowiedz Link Zgłoś
paulhandyman na pohybel Grzybowi !!! 10.11.09, 16:59 Gość przeinwestował???? Wydaje mi się jednak, że to kolejna próba wyciągnięcia kasy od słuchaczy Odpowiedz Link Zgłoś
wieprzowinapozydowsku Radio Maryja bankrutuje? 10.11.09, 17:12 "Radio Maryja bankrutuje?" Cud :) bog sie objawil?!? Alleluja!!! _____________________________________ Chodzenie do kosciola swiadczy o tym, ze jestes katolikiem? To tak jakby spanie w garazu robilo z ciebie mechanika :) http://i.demotywatory.pl/uploads/1256773558_by_muzyx_500.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
altmagus Radio Maryja co pokazuje Tośka jako SS-won za Ural 10.11.09, 17:13 Wybór polecony z ambony! Za Polaków wybory wygrał kościelny głupek, z logo jego radia w drodze to prawie co słupek. Dla wiernych całej Polski poszła wieść oczywista liberał to libertyn, satyryk satanista. W obronie polskości nie wybierajcie wehrmachta, rzucili wiedząc, że działa jak na byka płachta. Tak w Polsce zasadził kartofle, czyli ciemniaki, do tego jeszcze faszolki, czerwone buraki. Z tej kleru różnorodności wyszło takie danie, że Europa w śmiechu, my płacz, a prezydent sranie. Odpowiedz Link Zgłoś
ojciec.doktor Re: A ja powiem krótko... 10.11.09, 17:36 bydlo_prof_wb napisał: > POMOŻEMY. Bo warto. Na takich jak ty czekam, bracie. Wyskakuj szybko z kasy, bo brat prowadzacy nie ma czym na gieldzie grac. Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Lento mio conto... 10.11.09, 18:24 Kasiorkę przekaże osobiście na spotkaniu w Toruniu. A szybko to jest wskazane tylko przy biegunce i przy łapaniu pcheł. Tak więc niepotrzebnie się zamartwiasz. Damy rady. Odpowiedz Link Zgłoś
ojciec.doktor Re: Lento mio conto... 10.11.09, 18:52 bydlo_prof_wb napisał: > Kasiorkę przekaże osobiście na spotkaniu w Toruniu. Rozumiem, że tyle co zwykle, całą emeryturkę. Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Wart jest wszystkiego... 10.11.09, 19:59 Wiem na co te pieniądze idą i co popieram. Zapraszamy do Torunia 7-go grudnia, do RM i do WSKSiM. Szczęka Ci opadnie nie tylko z powodu wysokiego standardu tych jednostek jakiego nie znasz, ale głównie z powodu atmosfery. Gdy porównać moralność, mentalność, patriotyzm czy wiedzę i świadomość tych ludzi z podobnymi cechami u przeciętnego forumowicza GW dochodzi się do jednego wniosku. To przepaść, trudna do pojęcia dla nienawistników karmiących się półprawdami i całymi bezczelnymi kłamstwami z forum GW. Odpowiedz Link Zgłoś
ojciec.doktor Re: Wart jest wszystkiego... 10.11.09, 22:45 bydlo_prof_wb napisał: > Wiem na co te pieniądze idą i co popieram. Zapraszamy do Torunia 7-go grudnia, > do RM i do WSKSiM. Szczęka Ci opadnie nie tylko z powodu wysokiego standardu > tych jednostek jakiego nie znasz, ale głównie z powodu atmosfery. Gdy porównać > moralność, mentalność, patriotyzm czy wiedzę i świadomość tych ludzi z podobnym > i > cechami u przeciętnego forumowicza GW dochodzi się do jednego wniosku. To > przepaść, trudna do pojęcia dla nienawistników karmiących się półprawdami i > całymi bezczelnymi kłamstwami z forum GW. Witam w naszych murach. P.S. Nie zapomnij kasy! Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Wart jest wszystkiego... 11.11.09, 00:05 bydlo_prof_wb napisał: > Gdy porównać > moralność, mentalność, patriotyzm czy wiedzę i świadomość tych ludzi z podobnym > i > cechami u przeciętnego forumowicza GW dochodzi się do jednego wniosku. O to, to. Projektuję pewien "diwajs" i potrzebuję mierników moralności i patriotyzmu. Da się tam kupić bo jak piszesz porównujesz więc musisz czymś mierzyć. Nie bądź sknera - podziel się wiedzą jak wy to mierzycie? Odpowiedz Link Zgłoś
manes3 Re: Lento mio conto... 10.11.09, 22:13 HEJ bighoty stare cioty walcie hojnie na ofiare niechaj swoja tlusta dupe zwioze nowym JAGUAREM wasz dr.tadeusz rydzyk Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Dostarczysz ściółki z obory? Jemu jednak chodzi o 10.11.09, 18:11 takie papierowe "siano" :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Tu bym się z Tobą zgodził... 10.11.09, 18:29 U ojca dyrektora w firmie taka sterylna czystość i ład że nie ma najmniejszej wątpliwości iż gnój z obory pasuje tylko do Twojego obejścia i Twoich ateistycznych obyczajów. Odpowiedz Link Zgłoś
j_malec Re: Tu bym się z Tobą zgodził... 10.11.09, 18:45 Twierdzisz że mają sterylną czystość i ład ? To dlaczego nie zapłacili VAT'u ? 'Zapomnieli' czy może jednak mają burdel w księgach ? Odpowiedz Link Zgłoś
ojciec.doktor Re: Tu bym się z Tobą zgodził... 10.11.09, 19:37 j_malec napisał: > Twierdzisz że mają sterylną czystość i ład ? To dlaczego nie zapłacili VAT'u ? > 'Zapomnieli' czy może jednak mają burdel w księgach ? Dotychczas byliśmy świętą krową, na którą nie było bata. Odpowiedz Link Zgłoś
woj281 Radio Maryja bankrutuje? 10.11.09, 17:24 Pan Bucek mnie w końcu wysłuchał. Może wreszcie zniknie ten badziew z eteru. pochwa.. Odpowiedz Link Zgłoś
glemp1 Re: Radio Maryja bankrutuje? 10.11.09, 22:05 Drzewiej mówiło się: NIECH BĘDZIE POCHWALONY JESUS CHRISTUS, nieco później pozdrawiało się słowami: NIECH BĘDZIE POCHWALONY, w czasach całkiem nieodległych padało zdawkowe: POCHWALONY, natomiast współczesnej młodzieży wystarcza praktyczny skrócik: POCHWA. Odpowiedz Link Zgłoś
perepere8 zupelnie jak relacje zza zelaznej kurtyny 10.11.09, 17:34 albo z korei polnocnej. czyli zero informacji ze zrodla. wszystko trzeba interpretowac po przez psychologow i innych specjalistow, co mial na mysli rydzyk, czy inny przedstawiciel radia m. tak samo zreszta jak caly kosciol: nikt nic nie wie, wszystko pozostaje tajemnica. a wy glupi narodku macie sie nie pytac tylko na nas placic. no to placcie mohery. Odpowiedz Link Zgłoś