jamnnik "Tym krajem rządzi stara baba, kołtun i kler" 11.12.09, 22:41 to po co jest Senat? Odpowiedz Link Zgłoś
ajakzupa smrodzie 11.12.09, 22:42 W 1001 % popieram Maleńczuka! Poseł (senator) powinien kołtunowi zakazywać poprzez ustawy posiadania i używania narkotyków, również musi delegalizować prostytucję. Kołtun musi przestrzegać prawa, jakie uchwalił senator (poseł). Natomiast poseł (senator) powinien być zwolniony z przestrzegania prawa, jakie ustala. Co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie! Odpowiedz Link Zgłoś
pierot9 No tak to Maleńczuk nie pomoże PO:Tusk-stara baba? 11.12.09, 22:44 kolejny artyścina na haju "broni" senatora Piesiewicza? Akurat Piesiewicza szanuję i współczuję, ale jak za jego obronę bierze się typ o raczej marnej reputacji pokroju Maleńczuka, bredzący że "artystom można więcej", to pierwsze co mi się narzuca, to jakość i kondycja moralna wyborców PO, a wiadomo że środowisko artystyczne (zdemoralizowane jak widać i mające prostych ludzi w d...) to zaczynam wierzyć Kaczyńskim, że wolność i równość obywateli wobec prawa w RP to miraż i ułuda Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Znasz słowo generalizacja? 12.12.09, 10:12 Jeśli znasz, to bądź uprzejmy zamknąć japę! Odpowiedz Link Zgłoś
deaarts rozumiem 12.12.09, 12:02 rozumiem że teraz Piesiewicz na posiedzenia Senatu będzie w sukieneczce przychodził po zażyciu lekarstwa bo jest artystom i może wiecej i nie musi się ukrywać jak jakiś pisior - i warszawka zagłosuje 1000000 głosów na Piesiewicza ale to będzie uczciwie Odpowiedz Link Zgłoś
mona14 ..i jeszcze jedno panie artysto! 11.12.09, 22:44 Maleńczuk! Jak nie podoba ci się ten kraj ,to wyp..... za granicę,np do USA i zobaczysz co tam wy artyści znaczycie w starciu z prawem-patrz Roman P.!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jamnnik Re: ..i jeszcze jedno panie artysto! 11.12.09, 23:03 mona14 napisał: > Maleńczuk! Jak nie podoba ci się ten kraj ,to wyp..... za granicę,np do USA i zobaczysz co tam wy artyści znaczycie w starciu z prawem-patrz Roman P.!!!! tak, wyp.... nie chcemy tu piosenkarzy, będziemy śpiewać tylko psalmy :D Odpowiedz Link Zgłoś
mona14 Re: ..i jeszcze jedno panie artysto! 11.12.09, 23:14 Jamnik!skoro tak go popierasz ,to niech ci nasra na głowę,bo przecież jest artystą :)) Odpowiedz Link Zgłoś
jamnnik Re: ..i jeszcze jedno panie artysto! 11.12.09, 23:28 mona14 napisał: > Jamnik!skoro tak go popierasz ,to niech ci nasra na głowę,bo przecież jest artystą :)) no pewnie..., ale byłbym wtedy sławny :) Odpowiedz Link Zgłoś
mona14 Re: ..i jeszcze jedno panie ffstv 12.12.09, 07:29 Nie wysilaj się,ciebie nawet na taki wynik nie stać! Odpowiedz Link Zgłoś
puch4cz Re: ..i jeszcze jedno panie artysto! 12.12.09, 00:55 Przyznaje, masz dosc dziwne upodobania... Chociaz nie wiem czy bardziej dziwne, czy smierdzace ;) Odpowiedz Link Zgłoś
norbertrabarbar Re: ..i jeszcze jedno mona14! 11.12.09, 23:50 Mona14! Jak nie podoba ci się ten kraj ,to wyp..... za granicę, np do USA i zobaczysz co tam wy zera znaczycie w starciu z prawem-patrz reszta murzynów!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mona14 Re: ..i jeszcze jedno norbertrabarbar 12.12.09, 07:19 A ty pewnie jesteś najnowsza kopiarka? Kimkolwiek jesteś,jeżeli będziesz(nie daj Boże) rodzicem,to pozwól takim "artystom",których teraz tak zaciekle bronisz,poćpać lub "poseksić...bo im wolno więcej! Tłuku. Odpowiedz Link Zgłoś
janek_48 Janek!! Ja też jestem artystom i mi wszystko wolno 11.12.09, 22:49 !!Ja tez jestem artysta i mi wszystko wolno, jechać po pijaku, jechać na czerwonym świetle, robić kupe na trawniku i POpierac PO bo byc sympatykiem innej partii to obciach. Normalnemu facetowi napisałbym że jest głupi a Tobie Maleńczuk że jeste inaczej mądry:) Odpowiedz Link Zgłoś
antypo-lityk Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys... 11.12.09, 22:49 Maleńczuk często daje wyraz nienawiści do starych bab. Czy tej swojej kariery nie zaczął od utrzymanka jakiejś i stąd ta zgaga? A może go wywiozła do Paryża i zgwałciła. Żałosna ta KUULTURA!! Odpowiedz Link Zgłoś
jamnnik Re: Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, art 11.12.09, 23:41 antypo-lityk napisała: > Żałosna ta KUULTURA!! no fakt... ucha sobie nie obciął Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem_73 Nie, panie Maleńczuk. 11.12.09, 22:50 Artystom nie wolno więcej niż maluczkim. Bo jesteśmy z takiej samej gliny. A wobec prawa mamy być równi. Odpowiedz Link Zgłoś
anna-76 Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys... 11.12.09, 22:52 Maleńczuk zaproszony na festiwal zespołów muzycznych ,dodajmy młodzieżowych , wyjął butelkę whiskey i wypił całą w godzinę , następnie zaprosił swoją towarzyszkę do ostatniego rzędu na malinki ... faktycznie artysta ... Odpowiedz Link Zgłoś
jamnnik Re: Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, art 11.12.09, 23:36 anna-76 napisała: > faktycznie artysta ... to chyba zazdrość przez Ciebie przemawia :) Odpowiedz Link Zgłoś
krakus24kr Tylko PiS oczyści tą stajnię zepsucia 11.12.09, 22:52 wybór PO to kolejny błąd zmanipulowanych polaków w historii naszego kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
rechott PIS nic nie chce oczyścić 12.12.09, 00:01 PiS już miał tą stajnię pod swoją pieczą. I co wyszło? Oni nic nie chcą oczyścić. Oni chcą w tej stajni tylko zmienić stajennych. Różnice pomiędzy PiS, PO, SLD, PSL są naprawde niewielki a nazywanie ich "lewicą" i "prawicą" jest czysto umowne. Odpowiedz Link Zgłoś
jamnnik kiedy wkraczasz między wrony... 11.12.09, 22:52 i tak to nieprzeciętny artysta stał się przeciętnym politykiem Odpowiedz Link Zgłoś
pesymista2 Piesiewiczowi wolno chodzić w sukience a nam 11.12.09, 22:53 ludziom wolno pękać ze smiechu na ten widok Odpowiedz Link Zgłoś
kynos1 Maleńczuk - następny autorytet wg redaktorów GW 11.12.09, 22:53 Na miarę możliwości i potrzeb czytelników GW. Odpowiedz Link Zgłoś
cc.c Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys... 11.12.09, 22:54 "zażarcie broni senatora PO Maciej Maleńczuk. Jego zdaniem, największym błędem Piesiewicza było to, że został politykiem." A jeszcze większym błędem jest to , że w obronie Piesiewicza staje ktoś taki jak Maleńczuk. Odpowiedz Link Zgłoś
stix Tak się bawi III Rzeczpospolita! 11.12.09, 22:54 Degeneraci i zboczeńcy gotowi zrobić z Polski dom publiczny. Odpowiedz Link Zgłoś
jamnnik no bo IV'ta na kolanach przed ojcem dyrektorem 11.12.09, 23:01 stix napisał: > Degeneraci i zboczeńcy gotowi zrobić z Polski dom publiczny. ale lepiej, że publiczny niż prywatny Kaczyńskiego Odpowiedz Link Zgłoś
antypo-lityk Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys... 11.12.09, 22:54 Gdyby o żydach tak jak o tych starych babach, klerykach, ... to pewnie wszystkie media i tzw. instytucje KUULTURY by go conajmniej ignorowały. Odpowiedz Link Zgłoś
antyliberal22 Re: Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, art 11.12.09, 23:11 antypo-lityk napisała: > Gdyby o żydach tak jak o tych starych babach, klerykach, ... to > pewnie wszystkie media i tzw. instytucje KUULTURY by go conajmniej > ignorowały. hehe, gdyby tak o Żydach cokolwiek to nie byłby celebrytą :D Siedziałby w najtańszej krakowskiej knajpie jak jeszcze kilkanaście lat temu i tylko wtajemniczeni by go znali. Odpowiedz Link Zgłoś
szyjarek Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys... 11.12.09, 22:55 Zgadzam sie z Panem Malenczukiem!!!!!Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 PiS miał rację: polskie elity to zdechłe łże-elity 11.12.09, 22:57 Bardzo je to swego czasu zabolało.... Odpowiedz Link Zgłoś
psychiatranarodowy Kabotyn 11.12.09, 23:01 Najpierw wywleka się skadś jakieś zero i robi z niego na siłę "gwiazdę" a potem ta wykreowana miernota przypisuje sobie prawo wypowiadania się na każdy temat z pozycji rzekomego autorytetu. W ten sposób komercyjne media obracają wszystko w góffno. Odpowiedz Link Zgłoś
perski_dziadzio Maleńczuk, jesteś żałosny. artyści to nadludzie? 11.12.09, 23:01 Ich prawo nie obowiązuje? Swoją drogą Maleńczuk to artysta taki jakiś raczej umiarkowany. Tyle w nim talentu, co intelektu. Po co kogoś takiego pytać o zdanie? Na drugi raz niech redaktor spyta o zdanie Kępę lub Leppera. Przynajmniej będzie jak u Gogola: strasznie lub śmiesznie. Odpowiedz Link Zgłoś
pazdziernik2009 No proszę, teraz każdy pedofil, pijak złapany za 11.12.09, 23:03 kółkiem, złodziejaszek czy morderca poczuje w sobie duszę artysty. I niech się od niego odp..rzą, bo jemu "wolno więcej". Typowe myślenie "elyt" IIIRP: prawo jest dla maluczkich, za to oni są ponad prawem. Odpowiedz Link Zgłoś
wieprzowinapozydowsku Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys... 11.12.09, 23:04 "- Krzysztof Piesiewicz to wybitny artysta, a artystom więcej wolno. A tym krajem rządzi stara baba, kołtun i kler uzurpujący sobie prawo do moralnych wyroków - zażarcie broni senatora PO Maciej Maleńczuk" To jeszcze do starej baby, koltuna i kleru brakowalo tylko starego alkoholika malenczuka. To sie, k...., ekipa dobrala. Czyzby komus, kto mowi, ze 'artystom wiecej wolno', zamarzylo sie... zgwalcic jakas trzynastke?!? Powsadzac tych 'calych' artystow wg. zaslug do pudla i sie skonczy. Odpowiedz Link Zgłoś
vy.ga Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys... 11.12.09, 23:04 BADZ WOLNY OD DRUGow www.youtube.com/watch?v=BLgQIK9g76Y Odpowiedz Link Zgłoś
ksywa Re: O jaką starą babę chodziło Maleńczukowi? 11.12.09, 23:11 On juz któryś raz z tymi starymi babami wyjeżdża... A przeważnie to sie żali, ze na koncertach ma w pierwszych rzędach stare baby, a nie młode laski. Ot, zale i trauma starego zuzytego piernika, któremu już młódki same do łóżka nie wskakują, a kasy za mało, żeby i na uzywki i na sponsoring starczyło. Odpowiedz Link Zgłoś
molica Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys... 11.12.09, 23:06 No dobrze, a ja mam doktorat, czyli jestem straaasznie mądra. To ile mi wolno panie Maleńczuk? Byłby Pan łaskaw określić? Bo zdaje się, że czuje się Pan władny do tego typu ocen. Bo ja na przykład nie wiem, czy więcej wolno artyście bez matury, czy fizykowi po habilitacji? I który z nich bardziej wybitny? Troszkę dyscypliny w myśleniu nieźle by Panu zrobiło. To że ludzie są równi wobec prawa nie wynika z jakiegoś widzimisię, ale z logiki. Mnie, w odróżnieniu od wielu osób na tym forum, nie jest wszystko jedno co robi senator RP w zaciszu domowym. Bo jeżeli dopuszcza się czynów niezgodnych z prawem lub/i kompromitujących to może ulegać szantażom nie tylko prostytutek, ale rozmaitych grup interesu i stanowić prawo w sposób dla nich korzystny. Wspomnę jeszcze, że wolałabym, żeby prawa, któremu mam podlegać, nie stanowiły osoby odurzone. Senator Piesiewicz powinien złożyć manadat jeśli ma resztki honoru. Odpowiedz Link Zgłoś
pumpernik Kto rządzi? 11.12.09, 23:06 Tym krajem rządzi stara baba, kołtun i kler oraz kilku Piesiewiczów. Odpowiedz Link Zgłoś