Dodaj do ulubionych

Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys...

    • jamnnik "Tym krajem rządzi stara baba, kołtun i kler" 11.12.09, 22:41
      to po co jest Senat?
    • ajakzupa smrodzie 11.12.09, 22:42
      W 1001 % popieram Maleńczuka!

      Poseł (senator) powinien kołtunowi zakazywać poprzez ustawy posiadania i
      używania narkotyków, również musi delegalizować prostytucję. Kołtun musi
      przestrzegać prawa, jakie uchwalił senator (poseł).

      Natomiast poseł (senator) powinien być zwolniony z przestrzegania prawa, jakie
      ustala.

      Co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie!
    • pierot9 No tak to Maleńczuk nie pomoże PO:Tusk-stara baba? 11.12.09, 22:44
      kolejny artyścina na haju "broni" senatora Piesiewicza? Akurat Piesiewicza
      szanuję i współczuję, ale jak za jego obronę bierze się typ o raczej marnej
      reputacji pokroju Maleńczuka, bredzący że "artystom można więcej", to pierwsze
      co mi się narzuca, to jakość i kondycja moralna wyborców PO, a wiadomo że
      środowisko artystyczne (zdemoralizowane jak widać i mające prostych ludzi w
      d...) to zaczynam wierzyć Kaczyńskim, że wolność i równość obywateli wobec prawa
      w RP to miraż i ułuda
      • pantanal Znasz słowo generalizacja? 12.12.09, 10:12
        Jeśli znasz, to bądź uprzejmy zamknąć japę!
      • deaarts rozumiem 12.12.09, 12:02
        rozumiem że teraz Piesiewicz na posiedzenia Senatu będzie w sukieneczce
        przychodził po zażyciu lekarstwa bo jest artystom i może wiecej i nie musi się
        ukrywać jak jakiś pisior - i warszawka zagłosuje 1000000 głosów na Piesiewicza
        ale to będzie uczciwie
    • mona14 ..i jeszcze jedno panie artysto! 11.12.09, 22:44
      Maleńczuk! Jak nie podoba ci się ten kraj ,to wyp..... za granicę,np do USA i
      zobaczysz co tam wy artyści znaczycie w starciu z prawem-patrz Roman P.!!!!
      • jamnnik Re: ..i jeszcze jedno panie artysto! 11.12.09, 23:03
        mona14 napisał:

        > Maleńczuk! Jak nie podoba ci się ten kraj ,to wyp..... za granicę,np do USA i
        zobaczysz co tam wy artyści znaczycie w starciu z prawem-patrz Roman P.!!!!

        tak, wyp.... nie chcemy tu piosenkarzy, będziemy śpiewać tylko psalmy :D
        • mona14 Re: ..i jeszcze jedno panie artysto! 11.12.09, 23:14
          Jamnik!skoro tak go popierasz ,to niech ci nasra na głowę,bo przecież jest
          artystą :))
          • jamnnik Re: ..i jeszcze jedno panie artysto! 11.12.09, 23:28
            mona14 napisał:

            > Jamnik!skoro tak go popierasz ,to niech ci nasra na głowę,bo przecież jest
            artystą :))

            no pewnie..., ale byłbym wtedy sławny :)

          • ffstv Re: ..i jeszcze jedno panie artysto! 11.12.09, 23:29
            14 to twoje IQ ?
            • mona14 Re: ..i jeszcze jedno panie ffstv 12.12.09, 07:29
              Nie wysilaj się,ciebie nawet na taki wynik nie stać!
          • puch4cz Re: ..i jeszcze jedno panie artysto! 12.12.09, 00:55
            Przyznaje, masz dosc dziwne upodobania... Chociaz nie wiem czy bardziej dziwne,
            czy smierdzace ;)
      • norbertrabarbar Re: ..i jeszcze jedno mona14! 11.12.09, 23:50
        Mona14! Jak nie podoba ci się ten kraj ,to wyp..... za granicę, np do USA i
        zobaczysz co tam wy zera znaczycie w starciu z prawem-patrz reszta murzynów!!!!
        • mona14 Re: ..i jeszcze jedno norbertrabarbar 12.12.09, 07:19
          A ty pewnie jesteś najnowsza kopiarka? Kimkolwiek jesteś,jeżeli będziesz(nie daj
          Boże) rodzicem,to pozwól takim "artystom",których teraz tak zaciekle
          bronisz,poćpać lub "poseksić...bo im wolno więcej! Tłuku.
    • janek_48 Janek!! Ja też jestem artystom i mi wszystko wolno 11.12.09, 22:49
      !!Ja tez jestem artysta i mi wszystko wolno, jechać po pijaku, jechać na
      czerwonym świetle, robić kupe na trawniku i POpierac PO bo byc sympatykiem
      innej partii to obciach. Normalnemu facetowi napisałbym że jest głupi a
      Tobie Maleńczuk że jeste inaczej mądry:)
    • antypo-lityk Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys... 11.12.09, 22:49
      Maleńczuk często daje wyraz nienawiści do starych bab. Czy tej
      swojej kariery nie zaczął od utrzymanka jakiejś i stąd ta zgaga? A
      może go wywiozła do Paryża i zgwałciła. Żałosna ta KUULTURA!!
      • jamnnik Re: Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, art 11.12.09, 23:41
        antypo-lityk napisała:

        > Żałosna ta KUULTURA!!

        no fakt... ucha sobie nie obciął
    • nikodem_73 Nie, panie Maleńczuk. 11.12.09, 22:50
      Artystom nie wolno więcej niż maluczkim. Bo jesteśmy z takiej samej gliny. A
      wobec prawa mamy być równi.
    • anna-76 Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys... 11.12.09, 22:52
      Maleńczuk zaproszony na festiwal zespołów muzycznych ,dodajmy
      młodzieżowych , wyjął butelkę whiskey i wypił całą w godzinę ,
      następnie zaprosił swoją towarzyszkę do ostatniego rzędu na
      malinki ...
      faktycznie artysta ...
      • jamnnik Re: Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, art 11.12.09, 23:36
        anna-76 napisała:

        > faktycznie artysta ...

        to chyba zazdrość przez Ciebie przemawia :)
    • krakus24kr Tylko PiS oczyści tą stajnię zepsucia 11.12.09, 22:52
      wybór PO to kolejny błąd zmanipulowanych polaków w historii naszego
      kraju.
      • jamnnik wypełniając ją swoją zgnilizną 11.12.09, 23:11

      • rechott PIS nic nie chce oczyścić 12.12.09, 00:01
        PiS już miał tą stajnię pod swoją pieczą. I co wyszło?
        Oni nic nie chcą oczyścić. Oni chcą w tej stajni tylko zmienić stajennych.
        Różnice pomiędzy PiS, PO, SLD, PSL są naprawde niewielki a nazywanie ich
        "lewicą" i "prawicą" jest czysto umowne.
    • jamnnik kiedy wkraczasz między wrony... 11.12.09, 22:52
      i tak to nieprzeciętny artysta stał się przeciętnym politykiem
    • pesymista2 Piesiewiczowi wolno chodzić w sukience a nam 11.12.09, 22:53
      ludziom wolno pękać ze smiechu na ten widok
    • kynos1 Maleńczuk - następny autorytet wg redaktorów GW 11.12.09, 22:53
      Na miarę możliwości i potrzeb czytelników GW.
    • cc.c Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys... 11.12.09, 22:54
      "zażarcie broni senatora PO Maciej Maleńczuk. Jego zdaniem, największym błędem Piesiewicza było to, że został politykiem."

      A jeszcze większym błędem jest to , że w obronie Piesiewicza staje ktoś taki jak Maleńczuk.
    • stix Tak się bawi III Rzeczpospolita! 11.12.09, 22:54
      Degeneraci i zboczeńcy gotowi zrobić z Polski dom publiczny.
      • jamnnik no bo IV'ta na kolanach przed ojcem dyrektorem 11.12.09, 23:01
        stix napisał:

        > Degeneraci i zboczeńcy gotowi zrobić z Polski dom publiczny.

        ale lepiej, że publiczny niż prywatny Kaczyńskiego
    • antypo-lityk Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys... 11.12.09, 22:54
      Gdyby o żydach tak jak o tych starych babach, klerykach, ... to
      pewnie wszystkie media i tzw. instytucje KUULTURY by go conajmniej
      ignorowały.
      • antyliberal22 Re: Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, art 11.12.09, 23:11
        antypo-lityk napisała:

        > Gdyby o żydach tak jak o tych starych babach, klerykach, ... to
        > pewnie wszystkie media i tzw. instytucje KUULTURY by go conajmniej
        > ignorowały.


        hehe, gdyby tak o Żydach cokolwiek to nie byłby celebrytą :D
        Siedziałby w najtańszej krakowskiej knajpie jak jeszcze kilkanaście
        lat temu i tylko wtajemniczeni by go znali.
    • szyjarek Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys... 11.12.09, 22:55
      Zgadzam sie z Panem Malenczukiem!!!!!Pozdrawiam
    • adam_l27 PiS miał rację: polskie elity to zdechłe łże-elity 11.12.09, 22:57
      Bardzo je to swego czasu zabolało....
      • jamnnik nie wyłączając PiS'u 11.12.09, 23:06

    • psychiatranarodowy Kabotyn 11.12.09, 23:01
      Najpierw wywleka się skadś jakieś zero i robi z niego na
      siłę "gwiazdę" a potem ta wykreowana miernota przypisuje sobie prawo
      wypowiadania się na każdy temat z pozycji rzekomego autorytetu. W
      ten sposób komercyjne media obracają wszystko w góffno.
    • perski_dziadzio Maleńczuk, jesteś żałosny. artyści to nadludzie? 11.12.09, 23:01
      Ich prawo nie obowiązuje?
      Swoją drogą Maleńczuk to artysta taki jakiś raczej umiarkowany. Tyle
      w nim talentu, co intelektu. Po co kogoś takiego pytać o zdanie?
      Na drugi raz niech redaktor spyta o zdanie Kępę lub Leppera.
      Przynajmniej będzie jak u Gogola: strasznie lub śmiesznie.
    • pazdziernik2009 No proszę, teraz każdy pedofil, pijak złapany za 11.12.09, 23:03
      kółkiem, złodziejaszek czy morderca poczuje w sobie duszę artysty. I niech się
      od niego odp..rzą, bo jemu "wolno więcej". Typowe myślenie "elyt" IIIRP: prawo
      jest dla maluczkich, za to oni są ponad prawem.
    • wieprzowinapozydowsku Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys... 11.12.09, 23:04
      "- Krzysztof Piesiewicz to wybitny artysta, a artystom więcej wolno. A tym
      krajem rządzi stara baba, kołtun i kler uzurpujący sobie prawo do moralnych
      wyroków - zażarcie broni senatora PO Maciej Maleńczuk"

      To jeszcze do starej baby, koltuna i kleru brakowalo tylko starego alkoholika
      malenczuka. To sie, k...., ekipa dobrala.
      Czyzby komus, kto mowi, ze 'artystom wiecej wolno', zamarzylo sie... zgwalcic
      jakas trzynastke?!?
      Powsadzac tych 'calych' artystow wg. zaslug do pudla i sie skonczy.
    • vy.ga Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys... 11.12.09, 23:04
      BADZ WOLNY OD DRUGow
      www.youtube.com/watch?v=BLgQIK9g76Y
    • zbrojarz.betoniarz O jaką starą babę chodziło Maleńczukowi? 11.12.09, 23:05
      • ksywa Re: O jaką starą babę chodziło Maleńczukowi? 11.12.09, 23:11
        On juz któryś raz z tymi starymi babami wyjeżdża... A przeważnie to
        sie żali, ze na koncertach ma w pierwszych rzędach stare baby, a nie
        młode laski. Ot, zale i trauma starego zuzytego piernika, któremu
        już młódki same do łóżka nie wskakują, a kasy za mało, żeby i na
        uzywki i na sponsoring starczyło.
    • molica Maleńczuk: "Odczepcie się od Piesiewicza, artys... 11.12.09, 23:06
      No dobrze, a ja mam doktorat, czyli jestem straaasznie mądra. To ile
      mi wolno panie Maleńczuk? Byłby Pan łaskaw określić? Bo zdaje się,
      że czuje się Pan władny do tego typu ocen.
      Bo ja na przykład nie wiem, czy więcej wolno artyście bez matury,
      czy fizykowi po habilitacji? I który z nich bardziej wybitny?
      Troszkę dyscypliny w myśleniu nieźle by Panu zrobiło. To że ludzie
      są równi wobec prawa nie wynika z jakiegoś widzimisię, ale z logiki.
      Mnie, w odróżnieniu od wielu osób na tym forum, nie jest wszystko
      jedno co robi senator RP w zaciszu domowym. Bo jeżeli dopuszcza się
      czynów niezgodnych z prawem lub/i kompromitujących to może ulegać
      szantażom nie tylko prostytutek, ale rozmaitych grup interesu i
      stanowić prawo w sposób dla nich korzystny.
      Wspomnę jeszcze, że wolałabym, żeby prawa, któremu mam podlegać, nie
      stanowiły osoby odurzone.
      Senator Piesiewicz powinien złożyć manadat jeśli ma resztki honoru.
    • pumpernik Kto rządzi? 11.12.09, 23:06
      Tym krajem rządzi stara baba, kołtun i kler oraz kilku Piesiewiczów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka