rorkdcr KRRiT ucisza reklamy. Wreszcie koniec ryku? 15.12.09, 23:42 to jeszcze niech się wezmą za drzące mordę reklamy w internecie które dodatkowo zazwyczaj mają przesprytnie schowany przycisk zamknięcia albo wyciszenia.Tak, wiem, adblock, ale nie każdy chce z tego korzystać. Odpowiedz Link Zgłoś
roberto74 KRRiT ucisza reklamy. Wreszcie koniec ryku? 15.12.09, 23:47 Niech KRRiT zainteresuje się także irytującymi i samowolnie odtwarzającymi się video-reklamami na stronach internetowych. Oczywiście można temu zaradzić używając flashblocka, no ale przecież nie każdy użytkownik wie czym są wtyczki do przeglądarek. Odpowiedz Link Zgłoś
enta2 KRRiT ucisza reklamy. Wreszcie koniec ryku? 16.12.09, 00:00 Nareszcie!!! Nie można znieść tych ryczących reklam! Odpowiedz Link Zgłoś
tymon99 KRRiT ucisza reklamy. Wreszcie koniec ryku? 16.12.09, 00:12 krritv należy rozwiązać. nie ma tam nikogo, kto miałby pojęcie o radiofonii i telewizji, co właśnie udowodnili. Odpowiedz Link Zgłoś
tomeks76 KRRiT ucisza reklamy. Wreszcie koniec ryku? 16.12.09, 00:26 Brawo!!! Czekamy teraz na regulacje dotyczące emisji reklam w kinach przed seansem. W miniony weekend poszedłem z dzieckiem do Multikina i zanim zaczął się film, obejrzeliśmy 15-sto minutowy blok reklamowy! Dlaczego ja płacę za bilet 26 zł? NIE CHCĘ REKLAM! Odpowiedz Link Zgłoś
fo.ka.zkro.ka Re: KRRiT ucisza reklamy. Wreszcie koniec ryku? 16.12.09, 00:45 Właśnie dlatego,jak również ze względu na odgłosy żrących kinomanów nie chodzę do kina. Odpowiedz Link Zgłoś
sorapis Re: KRRiT ucisza reklamy. Wreszcie koniec ryku? 16.12.09, 03:16 tomeks76 napisał: > Brawo!!! > Czekamy teraz na regulacje dotyczące emisji reklam w kinach przed seansem. W > miniony weekend poszedłem z dzieckiem do Multikina i zanim zaczął się film, > obejrzeliśmy 15-sto minutowy blok reklamowy! > Dlaczego ja płacę za bilet 26 zł? NIE CHCĘ REKLAM! Człowieku, ciesz się że 15 minut! W CinemaCity czeka się 30-40 minut przed fimmem dla dorosłych. Mógłbym jeszcze znieść smród prażonej kukurydzy, chrupane, siorbanie coli i widok kinomanów z kubłami żarcia ale tego nie zniosę. No i nie chodzę do kina... Odpowiedz Link Zgłoś
j-50 Uraaaaa! I jb twoju mć! Wpieriod, wpieriod! 16.12.09, 00:35 Najpierw stworzony został problem, a teraz jego usunięcie ma być jakimś osiągnięciem? No to chyba jakiś cud! Ongiś śmiano się że cudem medycyny USA jest przypadek stary człowiek i może. A cudem medycyny radzieckiej jest przypadek Lenin wiecznie żywy. Ileśmy poszli do przodu w tej "medycynie"? Teraz mamy inny przypadek cudowny: TVP wiecznie przez nas bulona. Za co? Ano za żywota, jak kiedyś szprachano. Tej TVP w żaden sposób nie da się oglądać. Jak zresztą większości telewizji rodem z Polski. W szczególności te złotopolskie i podobne kicze. Kiedyś to nazywano produkcyjniakami. Teraz to jest po prostu królikarnia bulona przez podatnika. Moja teściowa też by mogła występować tam jako hitowa aktorka. Odpowiedz Link Zgłoś
javall KRRiT ucisza reklamy. Wreszcie koniec ryku? 16.12.09, 00:57 Najwyzsza pora! Odpowiedz Link Zgłoś
j-50 No prawie jak u knezia Dreptaka! 16.12.09, 01:10 Cytuję zatem Waligórskiego o kneziu Dreptaku. Tu kneź okazał męstwo i władzę. I rzekł - nie martwcie się goście! Już ja z tą zgagą sobie poradzę! A teraz pa! Teraz się wynoście! Ja naprawdę uważam, że ballady Waligórskiego o kneziu Dreptaku oddają znakomicie realia Pomrocznej. A w zamiarze miały oddawać realia komuny. Co się zatem zmieniło? Noooo! Kneź jest inny! I tylko to. Przypominam sobie też słowa pewnego komucha z czasu ZSRR. Rzekł on: "I cóż się zmieniło? Wyrzuciliśmy hrabiów, a w ich pałacach mieszkają teraz sekretarze. Nic się nie zmieniło! Jedni zastąpili drugich". Odpowiedz Link Zgłoś
squat_kromera Ech osiołki, możecie już zacząć żałować tej zmiany 16.12.09, 01:25 Odkąd wiara z PPT uzupełniła w squacie pilot czujnikiem natężenia dźwięku, trzymamy kciuki by nie zlikwidowali tak łatwego sposobu na detekcję bloków reklamowych. Odpowiedz Link Zgłoś
paolo74 Opodatkować reklamy akcyzą! 16.12.09, 01:29 Ich szkodliwość jest większa niż papierosów i gorzały razem, a w dodatku są upierdliwe dla postronnych osób. Zamiast okradać społeczeństwo akcyzą na paliwa, fajki, czy gorzałę, a przy okazji nabijać kasę przemytnikom, skorumpowanej Policji, celnikom i innej swołoczy obłożyć akcyzą reklamę w radiu, w TV, w kinie. Akcyza jest podatkiem kwotowym, a nałożona na reklamę nie da się w prosty sposób przerzucić na konsumenta. Naliczanie banalnie proste. Rejestruję całą dobę program TV, naliczam co do minuty czas reklam, mnożę przez kwotę akcyzy za minutę reklamy i jest suma, jaką telewizja musi odprowadzić do skarbówki. Jeśli reklama jest głośniejsza akcyza dubeltowa. Podobnie w radiu, tylko rzecz jasna niższa stawka, natomiast w kinach minuta reklamy przed seansem powinna kosztować tyle, żeby reklamy po prostu znikły z kin. Jednocześnie likwidacja możliwości zaliczania reklamy telewizyjnej w koszty działalności, albo co najwyżej 50% netto z faktury za reklamę stanowi koszt. Poza TV i radiem, podobną reklamą obłożyłbym bilboardy, tam z kolei nałożyłbym akcyzę na zarządcę, lub właściciela. Odpowiedz Link Zgłoś
paffu Volume control? 16.12.09, 02:07 Dobre sobie... W kazdym telewizorze jest opcja "volume control", ktora wycisza halas... A TVP za nasze pieniadze bedzie robic przetarg, zeby 108 osob, ktore wyslaly skarge, moglo spokojnie spac przy wlaczonym telewizorze... A abonament zaplacili? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sorapis KRRiT ucisza reklamy. Wreszcie koniec ryku? 16.12.09, 03:12 Jak coś takiego czytam to STRASZNIE się cieszę, że nie mam telewizora. Parę zalet: - zwykle po przyksci z pracy zalegałem z piwem przez ekranem i pstrykałem 2-3 godziny po kanałach, teraz mogę zająć się czymś innym (choćby pojść wcześniej spać i odpocząc, poczytać, pogapić się w internet) - LCD lub plazma zuzywałaby kilkaset W energii - nie zużywa - ze względu na reklamy przerywające filmy i interesujące programy nie ma sensu ogladać ich w telewizji, już lepije pójsć do kina (30-40 minut po oficjalnym czasie seansu, żeby oczywiście nie słuchać reklam). Gdzieś tu przeczytałem mądrą rzecz: telewizory powinny być rozdawane z dopłatą jako medium propagandy i niechcianej reklamy. Trzeba na głowę upaść żeby coś czasami pobejrzeć jako bonus do obowiązkowej dawki reklam. telewizja stała sie zupełnie komercyjnym medium. Sytuacja, którą pamietam z komuny upełnie się odwróciła - wtedy reklamy były dodatkiem do programu. Teraz program jest dodatkiem do reklame, w przeciwnym razie nikt by telewizji nie oglądał. To też tłumaczy fenomen tzw. ,,darmowych'' kanałów. Na tym świecie nie ma nic za darmo. Odpowiedz Link Zgłoś
johnny_english KRRiT ucisza reklamy. Wreszcie koniec ryku? 16.12.09, 03:36 wreszcie! Odpowiedz Link Zgłoś
aunap KRRiT ucisza reklamy. Wreszcie koniec ryku? 16.12.09, 04:00 Wreszcie pożądna decyzja szkoda tylko że tak długo trzeba czekać. Dziwię się kto to dopuscił ogłuszanie społeczeństwa tymi bzdurnymi reklamami szczególnie banków. Odpowiedz Link Zgłoś
lucky81 To nie ryk jest problemem. 16.12.09, 05:36 Prawdziwy problem to ograniczanie konkurencji (przez KRRiT właśnie). Gdyby było 500 kanałów do wyboru do koloru, to telewizje by walczyły o klienta, a nie odstraszały kiepskim programem i nachalnymi reklamami. Taka walka z rykiem reklam przez KRRiT to czysty przykład socjalistycznego tworu cynicznie zwalczającego problemy, które sam stwarza. Odpowiedz Link Zgłoś