dfgfdg 28.12.09, 14:43 A co to za firma? Bo niestety z 'artykulu' to nie wynika... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olias To miało być ekskluzywne, ciche osiedle... Wyłu... 28.12.09, 14:57 ech, głupcy!! wystarczyło jednego ustrzelić albo spalić żywcem, a pozostali oddaliby wam kasę co do grosza. a tak? sdą pod ochroną policji. dostaną zawiasy albo 2 latka. wyjdą po roku i fruu na Bahama! Odpowiedz Link Zgłoś
ja-skiniowiec Re: To miało być ekskluzywne, ciche osiedle... Wy 28.12.09, 14:59 Tego jaka to jest firma pewnie się nie dowiesz, ponieważ tak długo, jak nie skończył się wyrokiem skazującym proces właścicieli firmy, tak długo są oni zaledwie podejrzanymi i zapewne mogliby nie tylko podać autora artykułu/redakcję o bardzo wysokie odszkodowanie za pomówienie /oczernianie/ kreowanie złego wizerunku itp. ale i jeszcze wygrać taki proces :) Mam rację Redakcjo ??? j. jaskiniowiec.blogspot.com Odpowiedz Link Zgłoś
luks82 Re: To miało być ekskluzywne, ciche osiedle... Wy 28.12.09, 15:03 szybkie gogl wskazuje na firmę RAFIN.. no chyba że ktoś ma lepsze typy Odpowiedz Link Zgłoś
lahdaan Architects21? 28.12.09, 15:29 Link do forum o inwestycji: forum.gazeta.pl/forum/w,186,41035517,86511421,Re_inwestycja_w_Iwinach_architect21.html Odpowiedz Link Zgłoś
ipta Re: To miało być ekskluzywne, ciche osiedle... Wy 28.12.09, 15:01 Śledczy znaleźli kilka z takich nieruchomości . - Zostały zabezpieczone - zapewnił Petrykowski. Ale ładnie napisane ,zostały zabezpieczone Tyle tylko ,że poszkodowani nigdy już z tych pieniędzy nic nie dostaną A możne się tym razem mylę ! ! ! Odpowiedz Link Zgłoś
mielis Słusznie zabezpieczono te nieruchomości, 28.12.09, 15:11 wspólnicy mogliby wywieźć je za granicę i ulokować w jakimś bezpiecznym kraju! Odpowiedz Link Zgłoś
vinner1 To miało być ekskluzywne, ciche osiedle... Wyłu... 28.12.09, 15:22 To jest sk....órwysyństwo gdybym to ja został wydymany przez tych cwaniaczków to trzy łby by pływały w Odrze niczym boje i jest scenariusz na Dług 2. Odpowiedz Link Zgłoś
jwoj Re: To miało być ekskluzywne, ciche osiedle... Wy 28.12.09, 15:49 bandyci się wycwanili,po ryzykować życiem np okradając bank na marne grosze,skoro można zostać "developerem" i dostać za to max 10 lat.Pewnie po 5 latach za dobre zachowanie,a tak realnie po 2-3 latach. Za kilkanaście milionów zł? kilka lat w pace albo wcale? Bo właściwie to oni nie ukradli tylko padli ofiarą kryzysu? BTW tak się kończy kupowanie dziury w ziemi Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik Zadziwia mnie jedno 28.12.09, 15:58 Jak można być tak naiwnym, aby wpłacić kupę kasy za dziurę w ziemi? Przecież wiadomym jest, że nie kupuje się nieruchomości, która nie istnieje! Najpierw sprawdzamy stan prawny i faktyczny, potem płacimy. Jeżeli robimy inaczej (w końcu czasami tak trzeba), to możemy wpłacić ale renomowanej firmie, o ugruntowanej pozycji i takiej, która pokaże gwarancję bankową na nasze pieniądze! Ludzie odrobina pomyślunku! Chcecie kupić dziurę w ziemi? Kupcie, ale zabezpieczcie swoje pieniądze! Niech to będzie poręczenie bankowe, jakieś ubezpieczenie czy hipoteka na czymś! Odpowiedz Link Zgłoś
tomek.sawyer Re: To miało być ekskluzywne, ciche osiedle... Wy 28.12.09, 16:22 wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/273475,prokuratura-deweloper-mogl-oszukac-40-rodzin,id,t.html Odpowiedz Link Zgłoś