Dodaj do ulubionych

To miało być ekskluzywne, ciche osiedle... Wyłu...

28.12.09, 14:43
A co to za firma? Bo niestety z 'artykulu' to nie wynika...
Obserwuj wątek
    • olias To miało być ekskluzywne, ciche osiedle... Wyłu... 28.12.09, 14:57
      ech, głupcy!! wystarczyło jednego ustrzelić albo spalić żywcem, a pozostali
      oddaliby wam kasę co do grosza. a tak? sdą pod ochroną policji. dostaną
      zawiasy albo 2 latka. wyjdą po roku i fruu na Bahama!
    • ja-skiniowiec Re: To miało być ekskluzywne, ciche osiedle... Wy 28.12.09, 14:59
      Tego jaka to jest firma pewnie się nie dowiesz, ponieważ tak długo,
      jak nie skończył się wyrokiem skazującym proces właścicieli firmy,
      tak długo są oni zaledwie podejrzanymi i zapewne mogliby nie tylko
      podać autora artykułu/redakcję o bardzo wysokie odszkodowanie za
      pomówienie /oczernianie/ kreowanie złego wizerunku itp. ale i
      jeszcze wygrać taki proces :)

      Mam rację Redakcjo ???

      j.
      jaskiniowiec.blogspot.com
      • luks82 Re: To miało być ekskluzywne, ciche osiedle... Wy 28.12.09, 15:03
        szybkie gogl wskazuje na firmę RAFIN.. no chyba że ktoś ma lepsze typy
        • lahdaan Architects21? 28.12.09, 15:29
          Link do forum o inwestycji:

          forum.gazeta.pl/forum/w,186,41035517,86511421,Re_inwestycja_w_Iwinach_architect21.html
    • ipta Re: To miało być ekskluzywne, ciche osiedle... Wy 28.12.09, 15:01

      Śledczy znaleźli kilka z takich nieruchomości . - Zostały zabezpieczone -
      zapewnił Petrykowski.
      Ale ładnie napisane ,zostały zabezpieczone
      Tyle tylko ,że poszkodowani nigdy już z tych pieniędzy nic nie dostaną
      A możne się tym razem mylę ! ! !
      • mielis Słusznie zabezpieczono te nieruchomości, 28.12.09, 15:11
        wspólnicy mogliby wywieźć je za granicę i ulokować w jakimś bezpiecznym kraju!
    • vinner1 To miało być ekskluzywne, ciche osiedle... Wyłu... 28.12.09, 15:22
      To jest sk....órwysyństwo gdybym to ja został wydymany przez tych cwaniaczków to trzy łby by pływały w Odrze niczym boje i jest scenariusz na Dług 2.
      • jwoj Re: To miało być ekskluzywne, ciche osiedle... Wy 28.12.09, 15:49
        bandyci się wycwanili,po ryzykować życiem np okradając bank na marne
        grosze,skoro można zostać "developerem" i dostać za to max 10 lat.Pewnie po 5
        latach za dobre zachowanie,a tak realnie po 2-3 latach.
        Za kilkanaście milionów zł? kilka lat w pace albo wcale?
        Bo właściwie to oni nie ukradli tylko padli ofiarą kryzysu?

        BTW
        tak się kończy kupowanie dziury w ziemi
    • wielki_czarownik Zadziwia mnie jedno 28.12.09, 15:58
      Jak można być tak naiwnym, aby wpłacić kupę kasy za dziurę w ziemi? Przecież wiadomym jest, że nie kupuje się nieruchomości, która nie istnieje! Najpierw sprawdzamy stan prawny i faktyczny, potem płacimy.
      Jeżeli robimy inaczej (w końcu czasami tak trzeba), to możemy wpłacić ale renomowanej firmie, o ugruntowanej pozycji i takiej, która pokaże gwarancję bankową na nasze pieniądze!
      Ludzie odrobina pomyślunku! Chcecie kupić dziurę w ziemi? Kupcie, ale zabezpieczcie swoje pieniądze! Niech to będzie poręczenie bankowe, jakieś ubezpieczenie czy hipoteka na czymś!
    • tomek.sawyer Re: To miało być ekskluzywne, ciche osiedle... Wy 28.12.09, 16:22
      wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/273475,prokuratura-deweloper-mogl-oszukac-40-rodzin,id,t.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka