euro-pa
07.01.10, 23:09
dlatego, ze Polska placi najwyzsze ceny w UE za leki. A placi tyle,
bo tak nas wmanipulowali nasi kryminalni lobbysci, bedacy na
uslugach farma mafii. zawsze kraje-kolonie placa najwiecej i sa w
bialy dzien wyzyskiwane. na Polakach masowo testuje sie tez
toksyczne chemikalia i oni nawet o tym nic nie wiedza, ale
profesorowie lobbysci zarabiaja na tym procederze miliony.