Dodaj do ulubionych

Dlaczego w Polsce brakuje kasy na opieke medyczna?

07.01.10, 23:09
dlatego, ze Polska placi najwyzsze ceny w UE za leki. A placi tyle,
bo tak nas wmanipulowali nasi kryminalni lobbysci, bedacy na
uslugach farma mafii. zawsze kraje-kolonie placa najwiecej i sa w
bialy dzien wyzyskiwane. na Polakach masowo testuje sie tez
toksyczne chemikalia i oni nawet o tym nic nie wiedza, ale
profesorowie lobbysci zarabiaja na tym procederze miliony.
Obserwuj wątek
    • euro-pa dysKusje .... 07.01.10, 23:11

      forum.gazeta.pl/forum/w,396,105348021,105348021,Dlaczego_w_Polsce_brakuje_kasy_na_opieke_medyczna.html
    • nie-tak Re: Dlaczego w Polsce brakuje kasy na opieke medy 07.01.10, 23:20
      euro-pa napisał:

      > dlatego, ze Polska placi najwyzsze ceny w UE za leki. A placi tyle,
      > bo tak nas wmanipulowali nasi kryminalni lobbysci, bedacy na
      > uslugach farma mafii. zawsze kraje-kolonie placa najwiecej i sa w
      > bialy dzien wyzyskiwane. na Polakach masowo testuje sie tez
      > toksyczne chemikalia i oni nawet o tym nic nie wiedza, ale
      > profesorowie lobbysci zarabiaja na tym procederze miliony.
      ************
      Najwazniejsze ze maja (107,6 miliona Euro) miliony na rakiety w Leborku
      diepresse.com/home/politik/aussenpolitik/530841/index.do?_vl_backlink=/home/politik/aussenpolitik/index.do
      • euro-pa to tez prawda, 07.01.10, 23:27
        ale i to wynika z kolonialnego statusu Polski. Lobbysci farma mafii
        sa w Polsce wyjatkowo bezczelni i agresywni, a "profesorowie',
        ktorzy robia za dra Mengele - wyjatkowo pozbawieni sumienia i
        wszelkiej morlanosci.
        • nie-tak Re: to tez prawda, 07.01.10, 23:41
          euro-pa napisał:

          > ale i to wynika z kolonialnego statusu Polski. Lobbysci farma mafii
          > sa w Polsce wyjatkowo bezczelni i agresywni, a "profesorowie',
          > ktorzy robia za dra Mengele - wyjatkowo pozbawieni sumienia i
          > wszelkiej morlanosci.
          **********
          Przeciez sama Polska wyprosila o te rakiety nie kto inny (polska prasa donosila
          o staraniach Sikorskiego), wiec nie zwalaj na innych.
          Na wojenki, na rakiety ich stac ale na zdrowie obywateli nie, przeciez wedlug
          Sikorskiego, Klicha, Kaczynskich rakiety sa wazniejsze jak zdrowie Polakow.
          Pomysl tylko tyle milionow (wymienilam na gorze, podalam tez link do artykulu)
          na Lembork a takich miejsc w Polsce ma byc wiecej.

          Polska jest bogata, ma przeciez szefa w Unii i cudze pieniadze ktorymi na prawo
          i lewo szasta.

          ---------------------------------------------------------------
          • panta.rei1 Re: to tez prawda, 07.01.10, 23:45
            Nie Polska sie prosila o rakiety, tylko paru kacykow na uslugach
            globalnych mafii. Ci kacykowie to nie Polska.
    • elka-sulzer Re: Dlaczego w Polsce brakuje kasy na opieke medy 07.01.10, 23:21
      Bo trzeba ja wydac na brudne wojny np.
    • maaac Kasy brakuje wszystkim!!!!! 07.01.10, 23:32
      Współczesna medycyna jest jak worek bez dna. Można w nią ładować pieniądze w
      nieskończoność. Dla tego pieniędzy ZAWSZE będzie brakować. Problem jest gdy ZA
      TE SAME pieniądze otrzymujemy gorsze świadczenia medyczne niż gdzie indziej.
      Jest tak czy nie?
      • panta.rei1 Re: Kasy brakuje wszystkim!!!!! 07.01.10, 23:43
        Tak jest takze dlatego, ze placimy wiecej za zbedne leki i
        instrumenty czy urzadzenia medyczne.
    • panta.rei1 takze dlatego 07.01.10, 23:42
      ze POlacy sa bardzo naiwni i za namowa przekupionych przez farme
      lekarzy faszeruja sie hormonami i innymi lekami, ktore wywoluja u
      nich choroby nowotworowe i inne. Wiekszosc lekow sluzy tylko
      wywolywaniu innych objawow chorobowych lub wrecz chorob, po to, zeby
      zmuszac pacjentow do brania nowych lekow. Wielu Polakow bierze
      dziennie po kilkanascie lekow, choc potrzebuje zwykle tylko 1 lub
      wcale, i od tego sa ciezko chorzy. Ich trucie bardzo drogo
      kosztuje, bo dostaja leki znizkowe.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka