lutski Cieszę się że buc wygrał 27.03.10, 11:26 bo dostanie w d... w prawdziwych wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś
tuptek_z_eire Wybory 2010. Bronisław Komorowski kandydatem PO... 27.03.10, 11:27 Bronisław Komorowski jest nijaki. Sikorski przegrał w momencie kiedy z jego ust padły słowa dotyczące obecnego prezydenta (skompromitował się jako przyszły mąż stanu). Słowem - nie widzę kandydata, na którego mógłbym głosować. Odpowiedz Link Zgłoś
j-50 Komorowski jest dobry jako kandydat 27.03.10, 11:28 Równie dobrym byłby Sikorski - ale jako młodszy i mniej doświadczony niech poczeka. Ma czas - niech zje krupnik na stojaka. To dobry układ, że PO ma przynajmniej trzech (razem z Tuskiem) dobrych kandydatów na prezia. Oznacza to, że fundamenty polityczne PO są znakomite. PO w żadnym nie powinna dopuścić do jakichkolwiek animozji pomiędzy tymi kandydatami. Sprawy osobiste należy ciepnąć do klopa, bo tu chodzi o interes Rzplitej! Niech wreszcie skończy się u nas partyjniactwo (w tym wzorem jest pis, samabrona, lpr i podobni). Dajcie nam możliwość dumy z naszego kraju i naszych rozumnych polityków! Wtedy postawię maszt przed mym domem i zawieszę na nim Biało-Czerwoną. Odpowiedz Link Zgłoś
wj_2000 Kompromitacja PO 27.03.10, 11:30 Cała ta szopka prawyborcza (dobita niską frekwencją jak osinowym kołkiem) skłania do odrzucenia Komorowskiego! Ponieważ Kaczyński jest jeszcze gorszy, pozostaje zagłosować na OLECHOWSKIEGO Zróbmy zadufkom z PO niespodziankę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
koballt Re: Kompromitacja PO 27.03.10, 11:34 70% CZŁONKÓW PO ODMÓWIŁO ODDANIA GŁOSU NA KANDYDATA PO KOMOROWSKIEGO Odpowiedz Link Zgłoś
ptr0 Re: Kompromitacja PO 27.03.10, 19:17 koballt napisał: > 70% CZŁONKÓW PO ODMÓWIŁO ODDANIA GŁOSU NA KANDYDATA PO KOMOROWSKIEGO Niby jak to wyliczyłeś? Odpowiedz Link Zgłoś
draftart ostatni gwóźdź do trumny PO 27.03.10, 11:31 ostatni gwóźdź do trumny PO, to nie fakt, że wygrał Komorowski ale frekwencja w PO, która udowadniania, że ponad połowa członków Partii ma wszystko głęboko w dupie..., a na hrabiego Komorowskiego, który zabija zwierzęta dla przyjemności na pewno nie będę głosował.. Odpowiedz Link Zgłoś
wto2 Re: ostatni gwóźdź do trumny PO 27.03.10, 11:36 draftart napisał: > a na hrabiego Komorowskiego, który zabija zwierzęta dla przyjemności na pewno > nie będę głosował.. I lud rzucił się do szukania haków... Odpowiedz Link Zgłoś
draftart Re: ostatni gwóźdź do trumny PO 27.03.10, 11:47 człowieku jakie haki, to fakt, który po prostu estetycznie i trochę moralnie nie przystaje do prezydenta RP, ot co, a lud, lud jest ciemny i wszystko kupi tzn. kupi lepszy marketing polityczny..., ani w debacie ani w żadnym wystąpieniu absolutnie żadnym, ani Komorowski ani Sikorski, który jest bardziej wyrazisty, nie określili się ideowo w kwestiach zasadniczych tylko ślizgali się po temacie, natomiast fakt frekwencji fatalnie przemawia za PO i na to należy zwrócić uwagą Odpowiedz Link Zgłoś
makova_panenka Re: ostatni gwóźdź do trumny PO 27.03.10, 11:37 W partii kontrolowanej przez byłych agentów tajnych służb frekwencja może być sterowana. Skąd wiesz że operacyjni nie poprosili swoich podległych członków PO by nie głosowali? Odpowiedz Link Zgłoś
draftart Re: ostatni gwóźdź do trumny PO 27.03.10, 11:49 nie kumam, łatwiej by było poprosić aby glosowali wg. instrukcji niż żeby nie głosowali w ogóle....? Odpowiedz Link Zgłoś
makova_panenka Re: ostatni gwóźdź do trumny PO 27.03.10, 11:52 Mozliwe, ale to byly wybory bez progu wiec, powstrzymanie sie od glosowania jest wystarczajace do zapewnienia pozadanego wyniku. Gdyby tam byl prog np. 50% w takim wypadku agentura musialaby namawiac na glosowanie zgodnie z przygotowanymi wytycznymi. Odpowiedz Link Zgłoś
zosia.20 no to teraz pisowcy przystompią do ataku 27.03.10, 11:32 a to pradziadek w SB i babcia w CIA :) ahaa mężem córki dziadka ze strony cioci stryjecznej kuzynki znajomej znajomego jest eskimos !!! Odpowiedz Link Zgłoś
mozart Re: no to teraz pisowcy przystompią do ataku 27.03.10, 11:40 No to teraz Sikorskiego mozna sie pozbyc z racji tego, ze jest nieprzewidywalnym konkurentem... Odpowiedz Link Zgłoś
cudaktusk zosiu, PiSowcy mają w doopie wasz "odpust" 27.03.10, 11:57 zosia.20 napisała: > a to pradziadek w SB i babcia w CIA :) > ahaa mężem córki dziadka ze strony cioci > stryjecznej kuzynki znajomej znajomego jest eskimos !!! Odpowiedz Link Zgłoś
wto2 Sławomir Nitras o prawyborach. 27.03.10, 11:33 "Sławomir Nitras przyznał w rozmowie z dziennikarzami, że tych co nie wzięli udziału w głosowaniu powinna spotkać jakaś kara." Jeszcze długa droga przed aktywistami PO, aby zrozumieć co to liberalizm i demokracja. Nie mogę zrozumieć wiecznych dąsów w PO na różnorodność opinii. Odpowiedz Link Zgłoś
ptr0 Re: Sławomir Nitras o prawyborach. 27.03.10, 19:25 wto2 napisał: > "Sławomir Nitras przyznał w rozmowie z dziennikarzami, że tych co > nie wzięli udziału w głosowaniu powinna spotkać jakaś kara." > > Jeszcze długa droga przed aktywistami PO, aby zrozumieć co to > liberalizm i demokracja. Nie mogę zrozumieć wiecznych dąsów w PO na > różnorodność opinii. Ci co nie wzięli udziału to jacyś figuranci, pewnie rodziny kandydatów PO- babcie, wujkowie itd. Odpowiedz Link Zgłoś
palikotek Taniec z gwiazdami w stylu reklamy Vanisha 27.03.10, 11:34 Jedno Słońce, jedna Partia, jeden Naród Odpowiedz Link Zgłoś
krojcok Re: Wybory 2010. Kandydatem PO na prezydenta zost 27.03.10, 11:37 Ale komedia.Wybiórcza chce razem z TVN zrobić szoł i wmówić Polakom,że to dla nich najważniejsza sprawa,a nawet połowa pełowców olała prawybory:-))) Tuskowe dupowłazy jak wam nie wstyd!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gelbigel ŹLE ŹLE ŹLE!!! 27.03.10, 11:39 Głosowali z Komorowskim nie dając szansę młodemu politykowi bo co za młody? Po raz kolejny platforma pokazała że mimo postępowego wizerunku to skostniała partia kolesi, którzy nie dbają o interes państwa! Nie dali szansy politykowi wiodącemu w sondarzach! Nie dali szansy młodym ludziom a zrobili tak jak było do przewidzenia. Starszy pan z gromadką dzieci, bajkopisarz ma większe szanse u podstarzałego elektoratu Odpowiedz Link Zgłoś
wto2 Wybory 2010. Bronisław Komorowski kandydatem PO... 27.03.10, 11:39 I to jest bardzo dobra wiadomość. Podwładny brata bliźniaka się podda bez walki. Odpowiedz Link Zgłoś
siekiera-live Wybory 2010. Bronisław Komorowski kandydatem PO... 27.03.10, 11:40 no i widzisz radek zdradek jak cię tusek udupił. Jesteś zero, nikim, kurduplem nad kurduplami a Kaczyńskiemu do pięt nie dorastasz. Bucu ,zacofańcu przejrzyj na oczy. Namaścili Komorowskiego i już mu wmawiają, że ma ponad 100 procentowe POparcie. Wierzcie dalej POpaprańcom. Odpowiedz Link Zgłoś
zalobanarodowa Wybory 2010. Bronisław Komorowski kandydatem PO... 27.03.10, 11:44 Jestem przybyszem z przyszłości. I posłuchajcie mnie. Okaże się że Polacy nie będą chcieli głosować na nudnego Komorowskiego. Na drugą kadencję wybiorą Kaczyńskiego. Będzie wielkie poruszenie "co debile narobiliście??" ale nic tego nie zmieni, Kaczyński będzie prezydentem kolejne pięć lat. Odpowiedz Link Zgłoś
anitasz30 Re: Wybory 2010. Bronisław Komorowski kandydatem 27.03.10, 15:53 tak sie moze niestety zdarzyc...:) Ale mnie to juz wisi i powiewa... Odpowiedz Link Zgłoś
daskore Wybory 2010. Bronisław Komorowski kandydatem PO... 27.03.10, 11:46 Ups, no to platforma ma 1 glos mniej, na tego pANA to ja nie bede glosowal Odpowiedz Link Zgłoś
cudaktusk Niech cię Pan Bóg prowadzi; powiedziała przechrzta 27.03.10, 11:47 tusk Odpowiedz Link Zgłoś
siwy19469 Wybory "Pra-wybory" to totalna kompromitacja PO ! 27.03.10, 11:47 Co to za "partia" Ze nawet połowa jej członków nie poparła swoich własnych przedstawicieli ? 47,47 % To jest totalna kompromitacja ! Platforma skończy tak jak: PZPR,KLD,UD,AWS,UPR,LPR czy SAMOOBRONA - czego im szczerze życzę. I to by było na tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
pj.pj Wygrana przeciętności 27.03.10, 11:54 A ja bym wolała Sikorskiego - człowieka o europejskim, światowym formacie, a nie znów ciepłego polskiego misia. Jak chcemy wyjść z zaścianka, to potrzebujemy ludzi wyrazistych. Komorowski jest bardzo porządny, ale skrajnie nijaki. Nijak nie jest dla mnie materiałem na prezydenta - natomiast świetnie się nadaje na marszałka Sejmu albo szefa partii. Układ Sikorski - prezydent, Tusk - premier, Komorowski - marszałek byłby dużo, dużo lepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
lutski 70% członków PO nie oddało głosów na Bronka 27.03.10, 12:05 nawet własna partia ma Bronka w d... Odpowiedz Link Zgłoś
poprzedni Wybory 2010. Bronisław Komorowski kandydatem PO... 27.03.10, 12:07 Wiekopomna wiktoria szarego mydła nad barwionym mydłem w płynie. Łzy wzruszenia cisną się do ócz... Odpowiedz Link Zgłoś
gelbigel no cóż ... 27.03.10, 12:11 Komorowski strasznie zdziadział przez ostatnie parę lat. I dowcip i refleks już nie ten sam. Do tego na wzór amerykańskich senatorów posiwiaja mu włosy dla nobliwego wizerunku. Czyżby stępił go imperatyw partyjny? Odpowiedz Link Zgłoś
lutski Bronek 27.03.10, 12:30 wygląda jak zarządca WSI folwarcznej żywcem wyjęty z 19-wiecznej kongresówki. Odpowiedz Link Zgłoś