salwa_z_dupy 04.05.10, 16:16 Gabriel to odjazdowiec. Bez takich toby było nudno. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yavorius Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 16:17 Ale spękali... Odpowiedz Link Zgłoś
ostygly_lechu Re: Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem 04.05.10, 16:57 Nastepny oszolom chce byc prezydentem Polski. Co za kraj i narod, ze pozwala sobie na takich kandydatow. Odpowiedz Link Zgłoś
janci0 Re: Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem 04.05.10, 17:18 A zebrał już podpisy? Jak nie to jest kandydatem na kandydata. Odpowiedz Link Zgłoś
misiuras Polsat to wies i disco polo. Od 10 lat. 04.05.10, 18:38 Jest demokracja - startować moze każdy,nawet Gabriel Janowski. Jesli wioskowa telewizja przedstawia go w świetle wydarzen sprzed 10 lat,wydarzen,które miały miejsce poza jego wolą i świadomoscią- to jest to zagranie ponizej pasa. Widac obstawiają kandydata, z którym Janowski moze wygrac na procenty... Odpowiedz Link Zgłoś
thor.g Re: Polsat to wies i disco polo. Od 10 lat. 04.05.10, 19:00 "wydarzen,które miały miejsce poza jego wolą i świadomoscią" dobre :D Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Przedawkował skoki 04.05.10, 22:18 "Zgodnie z ugodą Polsat umożliwi Janowskiemu dwukrotne wystąpienie na żywo w stacji Polsat News" ***************************** Na ile skoków tym razem zgodził się Janowski? Odpowiedz Link Zgłoś
jarek_jan Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 16:17 Wstyd! Juz nie bede ogladal Polsatu. Jesli w naszym pieknym kraju juz nawet prawdy pokazac nie mozna to dobrze sie nie dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
sirseb gabriel janowski przedawkowal proszki 04.05.10, 16:21 smiesznie podskakuje/wszystkich dzis caluje :D www.youtube.com/watch?v=CR99pyKBN1o Odpowiedz Link Zgłoś
lokator_wawelu Re: gabriel janowski przedawkowal proszki 04.05.10, 17:11 Bardzo piękny komentarz do sytuacji, dzięki za przypomnienie ;))) A na Polsacie psów bym nie wieszał - za niewielkie pieniądze dla i tak potrzebujących pokażą pajaca dwukrotnie, co podniesie im oglądalność i się zwróci w dwójnasób. Czysty zysk ;] Odpowiedz Link Zgłoś
dizzygamer co z tego ze polsat juz nie pokaze 04.05.10, 16:22 www.vida.tv/video/Gabriel_Janowski_-_No_Comment filmik juz jest od lat na portalach i jakos nie bylo krzyku Odpowiedz Link Zgłoś
sid_6.8 Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 16:23 w trybie wyborczym a uzbierał już 100 tys. podpisów ? Odpowiedz Link Zgłoś
sirseb Re: Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem 04.05.10, 16:24 wiesz, fajnie, smiesznie jest, racja, ale pieniadze na utrzymanie "odjazdowca" (a jest/byla ich cala armia) mozna lepiej wykorzystac :) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
totus.tytus a teraz Pepiku, skocz no! 04.05.10, 16:26 beeee hop (kto czytał Wojaka Szwejka, ten wie o co chodzi). Czy pan J. znowu będzie skakał w czasie antenowym przyznanym mu w Polsacie? Kampania prezydencka tego pana powinna być nieszablonowa, inaczej sukcesu nie będzie, i nie będzie niczego (C)Kononowicz. I niech poda koniecznie namiary na dilera, bo tamten towar był extra klasa. Z górnej półki, a pacjent z Górnej Grupy. Odpowiedz Link Zgłoś
kadykianus Polsatowi 'gratule' prawników. 04.05.10, 16:26 Po co telewizja idzie na ugodę z politykiem??? W jakim kraju my żyjemy?? Chyba rzeczywiście jest tak, że społeczeństwo dzieli się na 3 klasy: politycy, media i reszta. Pierwsze dwie żyją z siebie i są od siebie uzależnione. Reszta to konsumenci. Odpowiedz Link Zgłoś
burek_polny Gabi - wracaj na smietnik historii, pajacu... 04.05.10, 16:27 Nikt cie nie chce. Odpowiedz Link Zgłoś
stereoclub Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 16:37 Taki smieszny facecik. Fajnie jakby wrocil do polityki. Odpowiedz Link Zgłoś
kufa-62 Re: Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem 04.05.10, 17:53 PALIKOTA.JUŻ MAMY.(PRZYZNAJE.ŻE TAKICH JAJ JAK. PAN GABRIEL, JESZCZE.NIE ODPRAWIAŁ) Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 16:45 >a "dzisiejsza wygrana w sądzie" jest - według niego - zapowiedzią późniejszego zwycięstwa w wyborach prezydenckich.< (to znaczy, że całkiem zdrowy jeszcze nie jest) Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Gabryś pięknie skakał 04.05.10, 16:49 teraz mógłby wystąpić w You can dance Odpowiedz Link Zgłoś
kufa-62 Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 16:51 LEPIEJ.Z , MĄDRYM .ZGUBIĆ. NIŻ Z GŁUPIM ZNALEŹĆ! Odpowiedz Link Zgłoś
dyktator_bolandy nie rozumiem wyroku 04.05.10, 16:55 Janowski jest osobą publiczną, w ddodatku politykiem na utzrymaniu podaników, jego występ miał miejsce w miejscu publicznym, Sejmie, utrzymywanym z kasy podatników miejscu gdzie wszystko ma być jawne i nagłaśniane. Więc jakim prawem nie można tego pokazywać w TV??! jeżeli to nie cenzura to co nią jest?! Odpowiedz Link Zgłoś
kola Re: nie rozumiem wyroku 04.05.10, 17:19 O cenzurze w South Park: futurologischer-kongress.blogspot.com/2010/05/south-park-die-zensierten-folgen.html Sędzia wydał głupi wyrok, ale pozbył się w ten sposób kłopotu, klasyczna spychologia i myślenie rodem z PRL. Chociaż może był tylko praktyczny? Odpowiedz Link Zgłoś
supergrabek Sędzia nie wydawął wyroku 04.05.10, 17:30 Proszę Cię przeczytaj dokładnie, zanim skomentujesz. Sędzia nie wydał wyroku, bo strony zawarły ugodę. Ja nie wiem w ogóle o co jest ten pozew i czemu Polsat miałby przyznawać się do "winy"...? Odpowiedz Link Zgłoś
kola Re: Sędzia nie wydawął wyroku 04.05.10, 17:45 Ok, my bad ;) Czyli wychodzi na to, że Polsat dokonał auto-cenzury. To teraz każdy polityk będzie mógł pozwać stację o jakieś niewygodne materiały i komentarze a w ramach ugody otrzymać czas antenowy? W tym szaleństwie jest metoda. Dla stacji to czysty zysk, iż wychodzi taniej niż teleturniej a i pajace dużo bardziej rozpoznawalne ;] Odpowiedz Link Zgłoś
ko_menta_tors Re: nie rozumiem wyroku 04.05.10, 17:37 kola napisał: > O cenzurze w South Park: > > futurologischer-kongress.blogspot.com/2010/05/south-park-die-zensierten-folgen.html > > Sędzia wydał głupi wyrok, ale pozbył się w ten sposób kłopotu, klasyczna spychologia i myślenie rodem z PRL. Chociaż może był tylko praktyczny? Odczep sie od PeeReLu.. nie wiesz, co piszesz... Jesteś bardzo podatny na manipulacje... Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 17:04 Nie bardzo to rozumiem, to on skakał, czy nie, jeśli skakał, to dlaczego Polsat ma zapłacić, a może nie dostał tantiem od występu artystycznego, to dlatego ma ksywkę "Gabryś Wieś tańczy i Śpiewa", Mazowsze przy nim to amatorszczyzna... Mam nadzieję, że jeszcze nam wystąpi z nowym programem... Odpowiedz Link Zgłoś
prezio2 Gabryś pajacyk 04.05.10, 17:19 Ciekawe co teraz pokaże stary idiota - stójki na rzęsach a może przewrotki na języku.Do wora z nim. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher ..Sprawa sluzb specjalnych III RP.......... 04.05.10, 17:29 tak trzeba to zatytuowac.Nie interesuje wasz jakie sluzby w tym pracowaly?.A moze te co Was zakladaly? Odpowiedz Link Zgłoś
feral_kid Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 17:33 Po komentarzach obrażających Gabriela Janowskiego widać jakie mamy społeczeństwo umysłowych lemingów.Siedzi taki leming i chłonie gówno z TVN-u i GW.To właśnie 10 lat temu Gabriel Janowski miał odwagę mówić o grabieży Polskiego cukru.I ktoś go tak załatwił.Ale co tam leminga obchodzi że kraj wyprzedany i rozkradziony ważne że leming ma Dodę, Szymona Majewskiego czy tam innego Wojweódzkiego.I co mu Kużniar rano powie we "Wstajesz i łżesz". Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem 04.05.10, 17:42 Czy chcesz nam powiedzieć, że te hopki, i przyśpiewki, to po to, żeby zwrócić naszą uwagę na grabież Polskiego cukru, no nie wiem, czy to nie aby zbyt odważne, taki performance, chyba nikt z lemingów tego nie zrozumiał, ja na pewno nie, więc przyjmij proszę moje przeprosiny, nigdy już nie będę pisał że Gabryjel ma pier.dolca... Odpowiedz Link Zgłoś
kufa-62 Re: Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem 04.05.10, 17:51 A,TY.G. PRODUKUJESZ.I NIC KONSTRUKTYWNEGO.NIE PISZESZ! Odpowiedz Link Zgłoś
mitochondrium Re: Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem 04.05.10, 18:46 Pan Janowski byl w czasie swojego slynnego wystapienia pod wplywem mieszaniny cukru i drozdzy poddanych procesowi fermentacji a nastepnie rektyfikacji. Nie uwzglednil tylko ze moze dojsc do synergicznego dzialania C2H5OH z grzybkami albo amfa ktora zazyl przed czynnym poparciem dla przetworzonego produktu polskiego przemyslu cukrowniczego. Skutki widzielismy wszyscy Szkoda tylko ze wynikajaca z ugody kwota zostanie przeznaczona na cele charytatywne a nie na przymusowe leczenie Pana Janowskiego chociaz przy tak ciezkim przypadku chyba by nie wystarczylo Odpowiedz Link Zgłoś
ko_menta_tors Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 17:34 W prawdziwym cyrku nikt by mu nie dał czasu na taki słaby numer, a w naszym cyrku: i owszem... i to ile lat!! Ale to przecież niejedyny pajac w tym miejscu! Odpowiedz Link Zgłoś
pollack5 I hop-sasa i tralala 04.05.10, 18:05 Idziemy przez życie w podskokach... Odpowiedz Link Zgłoś
oservattoreromano Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 18:11 polubownie wybaczam kangurowi, że skakał w świetle kamer. Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard34-dwa Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 18:38 Dziwny wyrok.W taki sposób to "politycy" mogą zarabiać niezłe pieniądze. A przecież wszyscy widzieliśmy zachowania p.Janow- kiego i jego słynny "Lancz" na mównicy Sejmowej. W walce wyborczej to nie powinno być zakazane bo jeszcze bę- dą brzydsze obrazki z życia działaczy i polityków. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Ugody to błąd. 04.05.10, 18:59 No i? Czy to Janowski miał rację czy Polsat? IMHO miał rację Polsat - przedstawił niezaprzeczalny fakt. Interpretacja Gabriela Janowskiego to tylko jego interpretacja. Gdyby miał jakiś wyrok sądowy to co innego, to też byłby fakt. Ukrycie go przez Polsat było by jawnym kłamstwem. Jednak takiego wyroku nie było. IMHO pójście Polsatu na ugodę to danie wolnej drogi wszystkim tym, którzy będą twierdzić, że jednak "coś w tym było". Odpowiedz Link Zgłoś
y.y Re: Ugody to błąd. 04.05.10, 19:09 Chyba, że np. Polsat dowiedział się czegoś, czego my nie wiemy (i się nie dowiemy pewnie), jak to często bywa w trakcie omawiania przez strony warunków ugody. Jeżeli tak duża korporacja z furą kasy tak łatwo idzie na ugodę, to nie chce mi się wierzyć, że nie usłyszeli jakiegoś solidnego argumentu. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Ugody to błąd. 04.05.10, 21:32 y.y napisał: > Chyba, że np. Polsat dowiedział się czegoś, czego my nie wiemy (i > się nie dowiemy pewnie), jak to często bywa w trakcie omawiania > przez strony warunków ugody. Jeżeli tak duża korporacja z furą > kasy tak łatwo idzie na ugodę, to nie chce mi się wierzyć, że nie > usłyszeli jakiegoś solidnego argumentu. Ten argument do mnie mocno przemawia. Zastanawiam sie jednak jakim argumentem mogą dysponować adwokaci Gabriela Janowskiego, który z jednej strony jest na tyle mocny, że przekonał Polsat do ugody, z drugiej strony jednak nie nadaje się do publicznego przedstawienia, tak by raz na zawsze zakończyć dysputy wokół ówczesnego wybryku byłego posła. IMHO (choć to tylko daleko idące przypuszczenia nie fakty) tego typu argumenty mogą należeć wyłącznie do jednej kategorii - do argumentów przedstawiających nie prawdę o Gabrielu Janowskim ale jakąś prawdę o Polsacie, lub którymś z jego prominentnych właścicieli/członków zarządu. Ten typ argumentacji ma dość znaną nazwę i... zwykle wszyscy zainteresowani nie chcą by ich treść stałą się publiczną. PS. Pozdrawiam senatora Piesiewicza. PS2. Jestem otwarty na inne hipotezy, ale podkreślam - to musi być argument mocno wpływający na Polsat, a jednocześnie nie nadający się do upublicznienia. Odpowiedz Link Zgłoś