Dodaj do ulubionych

Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja...

04.05.10, 16:16
Gabriel to odjazdowiec. Bez takich toby było nudno.
Obserwuj wątek
    • yavorius Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 16:17
      Ale spękali...
      • ostygly_lechu Re: Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem 04.05.10, 16:57
        Nastepny oszolom chce byc prezydentem Polski. Co za kraj i narod, ze pozwala
        sobie na takich kandydatow.
        • janci0 Re: Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem 04.05.10, 17:18
          A zebrał już podpisy? Jak nie to jest kandydatem na kandydata.
          • misiuras Polsat to wies i disco polo. Od 10 lat. 04.05.10, 18:38
            Jest demokracja - startować moze każdy,nawet Gabriel Janowski. Jesli wioskowa
            telewizja przedstawia go w świetle wydarzen sprzed 10 lat,wydarzen,które miały
            miejsce poza jego wolą i świadomoscią- to jest to zagranie ponizej pasa. Widac
            obstawiają kandydata, z którym Janowski moze wygrac na procenty...
            • thor.g Re: Polsat to wies i disco polo. Od 10 lat. 04.05.10, 19:00
              "wydarzen,które miały miejsce poza jego wolą i świadomoscią"

              dobre :D
              • maruda.r Przedawkował skoki 04.05.10, 22:18

                "Zgodnie z ugodą Polsat umożliwi Janowskiemu dwukrotne wystąpienie na żywo w
                stacji Polsat News"

                *****************************

                Na ile skoków tym razem zgodził się Janowski?

    • jarek_jan Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 16:17
      Wstyd! Juz nie bede ogladal Polsatu. Jesli w naszym pieknym kraju juz nawet prawdy pokazac nie mozna to dobrze sie nie dzieje.
    • sirseb gabriel janowski przedawkowal proszki 04.05.10, 16:21
      smiesznie podskakuje/wszystkich dzis caluje :D
      www.youtube.com/watch?v=CR99pyKBN1o
      • lokator_wawelu Re: gabriel janowski przedawkowal proszki 04.05.10, 17:11
        Bardzo piękny komentarz do sytuacji, dzięki za przypomnienie ;)))

        A na Polsacie psów bym nie wieszał - za niewielkie pieniądze dla i tak
        potrzebujących pokażą pajaca dwukrotnie, co podniesie im oglądalność i się
        zwróci w dwójnasób. Czysty zysk ;]
    • dizzygamer co z tego ze polsat juz nie pokaze 04.05.10, 16:22
      www.vida.tv/video/Gabriel_Janowski_-_No_Comment
      filmik juz jest od lat na portalach i jakos nie bylo krzyku
    • sid_6.8 Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 16:23
      w trybie wyborczym a uzbierał już 100 tys. podpisów ?
    • sirseb Re: Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem 04.05.10, 16:24
      wiesz, fajnie, smiesznie jest, racja, ale pieniadze na utrzymanie "odjazdowca"
      (a jest/byla ich cala armia) mozna lepiej wykorzystac :)
      pzdr
    • totus.tytus a teraz Pepiku, skocz no! 04.05.10, 16:26
      beeee hop
      (kto czytał Wojaka Szwejka, ten wie o co chodzi).

      Czy pan J. znowu będzie skakał w czasie antenowym przyznanym mu w Polsacie?
      Kampania prezydencka tego pana powinna być nieszablonowa, inaczej sukcesu nie
      będzie, i nie będzie niczego (C)Kononowicz.

      I niech poda koniecznie namiary na dilera, bo tamten towar był extra klasa. Z
      górnej półki, a pacjent z Górnej Grupy.
    • kadykianus Polsatowi 'gratule' prawników. 04.05.10, 16:26
      Po co telewizja idzie na ugodę z politykiem??? W jakim kraju my żyjemy??
      Chyba rzeczywiście jest tak, że społeczeństwo dzieli się na 3 klasy: politycy, media i reszta. Pierwsze dwie żyją z siebie i są od siebie uzależnione. Reszta to konsumenci.
    • burek_polny Gabi - wracaj na smietnik historii, pajacu... 04.05.10, 16:27
      Nikt cie nie chce.
    • stereoclub Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 16:37
      Taki smieszny facecik. Fajnie jakby wrocil do polityki.
      • kufa-62 Re: Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem 04.05.10, 17:53
        PALIKOTA.JUŻ MAMY.(PRZYZNAJE.ŻE TAKICH JAJ JAK. PAN GABRIEL, JESZCZE.NIE ODPRAWIAŁ)
    • vomitorium1 Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 16:45
      >a "dzisiejsza wygrana w sądzie" jest - według niego - zapowiedzią
      późniejszego zwycięstwa w wyborach prezydenckich.<
      (to znaczy, że całkiem zdrowy jeszcze nie jest)
    • pakulec Gabryś pięknie skakał 04.05.10, 16:49
      teraz mógłby wystąpić w You can dance
    • kufa-62 Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 16:51
      LEPIEJ.Z , MĄDRYM .ZGUBIĆ. NIŻ Z GŁUPIM ZNALEŹĆ!
    • dyktator_bolandy nie rozumiem wyroku 04.05.10, 16:55
      Janowski jest osobą publiczną, w ddodatku politykiem na utzrymaniu
      podaników, jego występ miał miejsce w miejscu publicznym, Sejmie,
      utrzymywanym z kasy podatników miejscu gdzie wszystko ma być jawne i
      nagłaśniane. Więc jakim prawem nie można tego pokazywać w TV??!
      jeżeli to nie cenzura to co nią jest?!
      • kola Re: nie rozumiem wyroku 04.05.10, 17:19
        O cenzurze w South Park:

        futurologischer-kongress.blogspot.com/2010/05/south-park-die-zensierten-folgen.html

        Sędzia wydał głupi wyrok, ale pozbył się w ten sposób kłopotu, klasyczna
        spychologia i myślenie rodem z PRL. Chociaż może był tylko praktyczny?
        • supergrabek Sędzia nie wydawął wyroku 04.05.10, 17:30
          Proszę Cię przeczytaj dokładnie, zanim skomentujesz. Sędzia nie wydał wyroku, bo
          strony zawarły ugodę. Ja nie wiem w ogóle o co jest ten pozew i czemu Polsat
          miałby przyznawać się do "winy"...?
          • kola Re: Sędzia nie wydawął wyroku 04.05.10, 17:45
            Ok, my bad ;)

            Czyli wychodzi na to, że Polsat dokonał auto-cenzury. To teraz każdy polityk
            będzie mógł pozwać stację o jakieś niewygodne materiały i komentarze a w ramach
            ugody otrzymać czas antenowy? W tym szaleństwie jest metoda. Dla stacji to
            czysty zysk, iż wychodzi taniej niż teleturniej a i pajace dużo bardziej
            rozpoznawalne ;]
        • ko_menta_tors Re: nie rozumiem wyroku 04.05.10, 17:37
          kola napisał:

          > O cenzurze w South Park:
          >
          > futurologischer-kongress.blogspot.com/2010/05/south-park-die-zensierten-folgen.html
          >
          > Sędzia wydał głupi wyrok, ale pozbył się w ten sposób kłopotu,
          klasyczna spychologia i myślenie rodem z PRL. Chociaż może był tylko
          praktyczny?


          Odczep sie od PeeReLu.. nie wiesz, co piszesz... Jesteś bardzo
          podatny na manipulacje...
    • czan-dra Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 17:04
      Nie bardzo to rozumiem, to on skakał, czy nie, jeśli skakał, to dlaczego Polsat ma zapłacić, a może nie dostał tantiem od występu artystycznego, to dlatego ma ksywkę "Gabryś Wieś tańczy i Śpiewa", Mazowsze przy nim to amatorszczyzna...

      Mam nadzieję, że jeszcze nam wystąpi z nowym programem...
    • prezio2 Gabryś pajacyk 04.05.10, 17:19
      Ciekawe co teraz pokaże stary idiota - stójki na rzęsach a może przewrotki na
      języku.Do wora z nim.
    • prawdziwy-moher ..Sprawa sluzb specjalnych III RP.......... 04.05.10, 17:29
      tak trzeba to zatytuowac.Nie interesuje wasz jakie sluzby w tym pracowaly?.A moze te co Was zakladaly?
    • feral_kid Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 17:33
      Po komentarzach obrażających Gabriela Janowskiego widać jakie mamy społeczeństwo umysłowych lemingów.Siedzi taki leming i chłonie gówno z TVN-u i GW.To właśnie 10 lat temu Gabriel Janowski miał odwagę mówić o grabieży Polskiego cukru.I ktoś go tak załatwił.Ale co tam leminga obchodzi że kraj wyprzedany i rozkradziony ważne że leming ma Dodę, Szymona Majewskiego czy tam innego Wojweódzkiego.I co mu Kużniar rano powie we "Wstajesz i łżesz".
      • czan-dra Re: Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem 04.05.10, 17:42
        Czy chcesz nam powiedzieć, że te hopki, i przyśpiewki, to po to, żeby
        zwrócić naszą uwagę na grabież Polskiego cukru, no nie wiem, czy to nie
        aby zbyt odważne, taki performance, chyba nikt z lemingów tego nie
        zrozumiał, ja na pewno nie, więc przyjmij proszę moje przeprosiny,
        nigdy już nie będę pisał że Gabryjel ma pier.dolca...
      • kufa-62 Re: Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem 04.05.10, 17:51
        A,TY.G. PRODUKUJESZ.I NIC KONSTRUKTYWNEGO.NIE PISZESZ!
      • mitochondrium Re: Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem 04.05.10, 18:46
        Pan Janowski byl w czasie swojego slynnego wystapienia pod wplywem
        mieszaniny cukru i drozdzy poddanych procesowi fermentacji a
        nastepnie rektyfikacji.

        Nie uwzglednil tylko ze moze dojsc do synergicznego dzialania C2H5OH
        z grzybkami albo amfa ktora zazyl przed czynnym poparciem dla
        przetworzonego produktu polskiego przemyslu cukrowniczego.

        Skutki widzielismy wszyscy

        Szkoda tylko ze wynikajaca z ugody kwota zostanie przeznaczona na
        cele charytatywne a nie na przymusowe leczenie Pana Janowskiego

        chociaz przy tak ciezkim przypadku chyba by nie wystarczylo
    • ko_menta_tors Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 17:34
      W prawdziwym cyrku nikt by mu nie dał czasu na taki słaby numer, a w
      naszym cyrku: i owszem... i to ile lat!! Ale to przecież niejedyny
      pajac w tym miejscu!
    • pamejudd Raz, dwa, trzy, cztery, piec, szesc, siedem... 04.05.10, 17:47
      ...
      • pollack5 I hop-sasa i tralala 04.05.10, 18:05
        Idziemy przez życie w podskokach...
    • oservattoreromano Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 18:11
      polubownie wybaczam kangurowi, że skakał w świetle kamer.
    • ryszard34-dwa Wybory 2010: Polsat zawarł ugodę z Gabrielem Ja... 04.05.10, 18:38
      Dziwny wyrok.W taki sposób to "politycy" mogą zarabiać niezłe
      pieniądze. A przecież wszyscy widzieliśmy zachowania p.Janow-
      kiego i jego słynny "Lancz" na mównicy Sejmowej.
      W walce wyborczej to nie powinno być zakazane bo jeszcze bę-
      dą brzydsze obrazki z życia działaczy i polityków.
    • odchudzacz Gabriel "Konik" Janowski na prezydenta? 04.05.10, 18:46
    • maaac Ugody to błąd. 04.05.10, 18:59
      No i? Czy to Janowski miał rację czy Polsat? IMHO miał rację Polsat -
      przedstawił niezaprzeczalny fakt. Interpretacja Gabriela
      Janowskiego to tylko jego interpretacja. Gdyby miał jakiś wyrok
      sądowy to co innego, to też byłby fakt. Ukrycie go przez Polsat było
      by jawnym kłamstwem. Jednak takiego wyroku nie było. IMHO pójście
      Polsatu na ugodę to danie wolnej drogi wszystkim tym, którzy będą
      twierdzić, że jednak "coś w tym było".
      • y.y Re: Ugody to błąd. 04.05.10, 19:09
        Chyba, że np. Polsat dowiedział się czegoś, czego my nie wiemy (i się
        nie dowiemy pewnie), jak to często bywa w trakcie omawiania przez
        strony warunków ugody. Jeżeli tak duża korporacja z furą kasy tak łatwo
        idzie na ugodę, to nie chce mi się wierzyć, że nie usłyszeli jakiegoś
        solidnego argumentu.
        • maaac Re: Ugody to błąd. 04.05.10, 21:32
          y.y napisał:

          > Chyba, że np. Polsat dowiedział się czegoś, czego my nie wiemy (i
          > się nie dowiemy pewnie), jak to często bywa w trakcie omawiania
          > przez strony warunków ugody. Jeżeli tak duża korporacja z furą
          > kasy tak łatwo idzie na ugodę, to nie chce mi się wierzyć, że
          nie
          > usłyszeli jakiegoś solidnego argumentu.


          Ten argument do mnie mocno przemawia. Zastanawiam sie jednak jakim
          argumentem mogą dysponować adwokaci Gabriela Janowskiego, który z
          jednej strony jest na tyle mocny, że przekonał Polsat do ugody, z
          drugiej strony jednak nie nadaje się do publicznego przedstawienia,
          tak by raz na zawsze zakończyć dysputy wokół ówczesnego wybryku
          byłego posła.

          IMHO (choć to tylko daleko idące przypuszczenia nie fakty) tego typu
          argumenty mogą należeć wyłącznie do jednej kategorii - do argumentów
          przedstawiających nie prawdę o Gabrielu Janowskim ale jakąś prawdę o
          Polsacie, lub którymś z jego prominentnych właścicieli/członków
          zarządu. Ten typ argumentacji ma dość znaną nazwę i... zwykle
          wszyscy zainteresowani nie chcą by ich treść stałą się publiczną.

          PS. Pozdrawiam senatora Piesiewicza.

          PS2. Jestem otwarty na inne hipotezy, ale podkreślam - to musi być
          argument mocno wpływający na Polsat, a jednocześnie nie nadający się
          do upublicznienia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka