sabbina
21.06.10, 02:10
ja musiałam kłamać w sondażu
zadzwonili do mnie z sondażowni jak byłam w pracy,
przełożony słyszał rozmowę, a że jest fanem PO i Komorowskiego, nie miałam wyjścia
wolałam skłamać, że też zagłosuję na Komorowskiego
wolę nie mieć kłopotów w pracy,
głosowałam oczywiście na Jarosława Kaczyńskiego