Dodaj do ulubionych

Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży

21.06.10, 02:10
ja musiałam kłamać w sondażu

zadzwonili do mnie z sondażowni jak byłam w pracy,

przełożony słyszał rozmowę, a że jest fanem PO i Komorowskiego, nie miałam wyjścia
wolałam skłamać, że też zagłosuję na Komorowskiego

wolę nie mieć kłopotów w pracy,

głosowałam oczywiście na Jarosława Kaczyńskiego
Obserwuj wątek
    • alternatywna.opowiesc Re: Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 02:25
      Hehe:) Czas rozszyfrować jeden z magicznych skrótów SMG KRC:
      Sondaże Mocno G.wniane Konsekwentnie Robione Ch...wo!

      ;P;P;P;P
      • mustapha-mond Panie Pacewicz wy nie padliście ofiara własnych... 21.06.10, 03:15
        Panie Pacewicz wy nie padliście ofiara własnych sondaży ale własnego zakłamania
        i oderwania od rzeczywistości. Wasz czas się dosyć szybko kończy. Proponuje
        żebyście dobrowolnie wyjechali do Grenlandii zanim nie jest za późno.
        • henryk-sikora co tam sondaże, kraj stoi nad przepaścią jeżeli... 21.06.10, 07:01
          co tam sondaże, kraj stoi nad przepaścią jeżeli Jarosław Kaczyński
          wygra to wszyscy będziemy wzdychać za Lechem Kaczyńskim. Jarosław
          uosabia sobą zło absolutne, zło doskonałe!!!!!!!!!!!
          • sevho1 sonadaż w wyborczej całkowicie fałszywy 21.06.10, 07:18
            Do pacana,
            jak widać w wyborczej sondaże są gó... warte.

            Sondaz TVN OBOP sie potwierdził.

            w wyborczej chłam był przed głosowaniem w piatek - 15% róznica, i po wyborach
            także szajs.
            • rydzyk_fizyk Metodyka do dupy 21.06.10, 08:10
              TVN, Polsat i GW próbowały się wykręcić tańszymi "sondażami" telefonicznymi zamiast zrobić badania przy wyjściu z lokali wyborczych jak OBOP dla TVP.

              Najbardziej rzetelna okazała się ta podobna manipulatorska telewizja publiczna :>
              • amel8 Re: Metodyka do dupy 21.06.10, 11:34
                Pacewicz nie zauważa specjalnie faktu, że tylko OBOP przeprowadzil
                standardowe exit polls (TVN - blamaż kompletny za żal kasy na exit-y).
                Zauważa to za to Agata Nowakowska w swoim komentarzu w papierowym
                wydaniu GW (nie mogę znaleźć wersji online). Nowakowska jednak obawia
                się, że przez zawężenie próby (zwykle badanie bylo przeprowadzane w
                1000 lokali, tym razem tylko w 500) to prezes OBOP może miec ciężką
                noc, bo przecież tylko OBOP mógl zaliczyć wpadkę, inne sondażownie
                muszą mieć rację... Ręce opadają.
                GW nie docenia ludzkiej przekory: im bardziej popieracie Komorowskiego
                (czystymi i nieczystymi zagraniami), tym bardziej ludzie tacy jak ja,
                czyli przedstawiciele twardego lewicowego elektoratu, wyborcy
                Napieralskiego w pierwszej turze, mają ochotę zagłosować na JK.
                Osiągacie efekt zgoła przeciwny.
                • daftcount Re: Metodyka do dupy 21.06.10, 14:45
                  Otóż to, nic dodać nic ująć.
                  Poza tym gospodarczo to jednak p. Kaczyński ma program bardziej
                  socjalny, by nie powiedzieć - socjalistyczny ;)
                  I o tym pisałem już przed miesiącem tu:
                  www.mlodzisocjalisci.pl/pl/Publikacje/5,Mroczko:-Dlaczego-lewica-powinna-wybrac-Jaroslawa-Kaczynskiego
          • r1111111 Re: co tam sondaże, kraj stoi nad przepaścią jeże 21.06.10, 10:38
            henryk-sikora napisał:
            > co tam sondaże, kraj stoi nad przepaścią jeżeli Jarosław Kaczyński
            > wygra to wszyscy będziemy wzdychać za Lechem Kaczyńskim. Jarosław
            > uosabia sobą zło absolutne, zło doskonałe!!!!!!!!!!!

            Sz.P. śni się wojna widać.
            Rada: Niech Sz.P. weźmie karabin (najlepiej taki odpustowy, z plastiku, ale nie
            na wodę, bo Sz.P. sobie jeszcze krzywdę zrobi) i rusza w POlskę!
          • 4dagome1 Re: co tam sondaże, kraj stoi nad przepaścią jeże 21.06.10, 11:26
            henryk-sikora napisał:

            > co tam sondaże, kraj stoi nad przepaścią jeżeli Jarosław Kaczyński
            > wygra to wszyscy będziemy wzdychać za Lechem Kaczyńskim. Jarosław
            > uosabia sobą zło absolutne, zło doskonałe!!!!!!!!!!!
            >>>>>>>>>>>>>>>>> a na jakiej podstawie tak sądzisz .Wygrana KOmoruskiego to
            koniec Polski prawej ,ale też w przyszłosci niedalekiej PO .Bo kim będą straszyc
            takie sikorki jak ty . Podpisz się swoim nazwiskiem pacanie
        • henryk-sikora Staniszkis w TVP1: Palikot to śmieć 21.06.10, 07:34
          Staniszkis wypowiedziała TVP1 następujące słowa: "PALIKOT TO ŚMIEĆ".
          Nie można tego komentować, ponieważ musiałby się człowiek zniżyć do
          tego rynsztoka w którym znajduje się ta pani profesor.
          • sevho1 Re: Staniszkis ma rację 21.06.10, 07:50
            ale ty cienki jesteś :)
            widzę że napisałeś jeden post i go wjkelasz gdzie popadnie, to juz tak pzoiom ma
            młodzieżówka PO?
            warto powtórzyc bo to racja, wypowiadał się ten palikot od jabcokowego
            łajna(wine) że Staniszkis nie była kochana, a on był - takie pierdy jak to
            paligłup zwykł czynić.
            naprawde nie trezba się zniżać do poziomu by powiedzieć że śmieć to śmieć, jak
            wynosiśz kosz ze smieciami to mówisz że wyrzucasz kolorowe papierki ze szmatkami
            z nadzieniem owocowo-mięsnym czy mówisz że idziesz wynieść smieci?
            • henryk-sikora Wybory za granicą 21.06.10, 08:25
              Łatwo sie głosuje i urządza komuś życie nie ponosząc żadnych tego
              konsekwencji. Ludzie traktują wybory jako taki sobie plebiscyt
              wyrażenia swoich sympatii politycznych. Polonusy posiadają w
              zdecydowanej większość obywatelstwo kraju osiedlenia i wybierają
              sobie władze w tych krajach i ponoszą tego wyboru konsekwencje.
              Biorąc udział w wyborach do władz w Polsce nie ponoszą żadnej
              odpowiedzialności za ten najważniejszy akt polityczny jakim
              dysponuje każdy obywatel. Dlatego uważam taką postawę, udział
              polonusów w wyborach, za niemoralną i należy zmienić ordynacje w tym
              zakresie!!!
              • radkol Re: Wybory za granicą 21.06.10, 08:38
                To może od razu odebrać prawo wyborcze i na wschodniej ścianie, jak może w ogóle
                głosować ktoś przeciw jedynie słusznej linii.
                • henryk-sikora odpowiedż dla "radkol" 21.06.10, 10:06
                  Jeżeli chcesz się odnieść do mojego postu to będzie mi bardzo miło
                  przeczytać Twoje stanowisko i Twoja opinię w tej kwestii. Ale Twoja
                  odpowiedź jest demagogiczna i insynuuje mi intencję, której nie
                  podzielam.
              • an1005 Re: Wybory za granicą 21.06.10, 11:12
                >Dlatego uważam taką postawę, udział
                > polonusów w wyborach, za niemoralną i należy zmienić ordynacje w
                tym
                > zakresie!!!
                POPIERAM.
          • przedwieczorny Palikot to śmieć 21.06.10, 09:20
            Dostał to na co pracował bardzo długo. Opinia Pani Staniszkis dobrze to oddaje.
            Czekam na Twoje oburzenie z powodu zachowań i słów jakie od lat wypowiada Pan
            Palikot inaczej będziesz zwykłym klakierem.
            • henryk-sikora odpowiedż dla "przedwieczorny" 21.06.10, 14:50
              Podaj przykład, zacytuj słowa lub czyny posła Palikota, które
              należałoby potępić.
              • borys_j Palikot to kwintesencja PO... 21.06.10, 22:32
                każdy jego czyn jest haniebny, od urodzenia do przyszłej śmierci
          • stawo73 półprawda 21.06.10, 10:13
            Profesor Staniszkis powiedziała,że dla części wyborców
            Napieralskiego Palikot to śmieć, co akurat , to już moja opinia,
            dobrze o nich świadczy.
          • 4dagome1 Re: Staniszkis w TVP1: Palikot to śmieć 21.06.10, 11:29
            a przecież nie skłamała to śmiec walący wódę na ulicy jak żul, naśmiewający się
            z Polaków .Niedługo pójdzie w odstawkę .Ma potęzne długi i nie bedzie finansował
            PO .
          • nirelle Re: Staniszkis w TVP1: Palikot to śmieć 21.06.10, 21:40
            henryk-sikora napisał:

            > Staniszkis wypowiedziała TVP1 następujące słowa: "PALIKOT TO ŚMIEĆ".
            > Nie można tego komentować, ponieważ musiałby się człowiek zniżyć do
            > tego rynsztoka w którym znajduje się ta pani profesor.

            Rynsztok to oferuje przyjaciel Komorowskiego i Platforma Obywatelska.Palikot jest we władzach PO.
        • jerryjak Re: Panie Pacewicz wy nie padliście ofiara własnyd 21.06.10, 10:26
          do: 'mustafa-mond' :
          Pacewicz i resza michnikow to nie ofiary sondazy - to sa ofiary peknietych kondomow
      • pozytywka-1 Re: Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 07:03
        Skąd to zdiwienie? sondaże odzwierciedlały pragnienia tych którzy
        zamawiali i pewnie płacili. Wwasze miny - bezcenne.
        • nirelle Re: Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 21:37
          Pod nazwą sondażu media pro Tuskowe, nie myliły się a gorzej podjęły próbę
          manipulacji społeczeństwem.
          Za co płacisz to masz.
    • nigero Pacewicz, chyba dzisiaj nie zaśniesz ze zgryzoty 21.06.10, 02:34
      A jutro się obudzisz w innej Polsce.
      hahahahaha, nie wyrobię leszcze z GW :D
    • z0rr0 TVN, GW i ich sondażownie nie mają zdolności honor 21.06.10, 03:14
      TVN, GW i ich sondażownie nie mają zdolności honorowej. Oznacza to, że
      przyzwoity człowiek nie odpowiada na zaczepki ankieterów.
    • ohayoo Wszyscy ???? 21.06.10, 03:16
    • ohayoo ludzie w aż takim stopniu oszukiwali ankieterów ?? 21.06.10, 03:19
      jakiś dziwny ten artykuł ... a o co się rozchodzi
    • strzelec51 Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 03:26
      Ciekawy temat dla badan socjologicznych: czy ankietowani klamali czy nastapila mobilizacja obozu PiS? Moim zdaniem i jedno i drugie, ale ze szczegolnym wskazaniem na mobilizacje PiS.
    • wawinsia a jednak nie wszyscy 21.06.10, 03:29
      nawet w GW czytałam głosy ostrzegające przed
      wiarą w sondaże i słupkii :)
    • witaschek ajaj! tyle pieniedzy stracone! 21.06.10, 03:37
      A przeciez tyle telefonow do naszych! Do Cienskiego z Global Post,
      do Ungiera z Le Soir i wielu, wielu innych naszych cyngli. Zeby
      straszyli, ze Kaczynski to koltun polski, ze ciemnogord, ze skrajny
      nacjonal. Tyle pieniedzy! Na nic!
    • normalniejszy2 Podpowiedzią jest najbliższy prawdzie wynik TVP 21.06.10, 03:54
      Ankietowanych informuje się na wstępie kto i dla kogo przeprowadza ankietę.
      Wyborcy Kaczyńskiego nie chcą brać udziału w ankietach "salonu" (powołuje się na
      to choćby Ziemkiewicz), co zaniża wynik Kaczyńskiego w sondażach GW i TVN24, a
      nie dla TVP.

      Warto zauważyć, że niechęć do ankieterów salonu jest samospełniającą się
      przepowiednią: pisowcy nie chcą ujawnić poparcia GW bo "GW manipuluje", samemu
      powodując w ten sposób owe "manipulacje".

      Zabawne jak sami tego nie dostrzegają i idą dalej w teorie spiskowe.
    • conrad11 Czego chcieć od obywateli? 21.06.10, 05:06
      Oczywiście można za red. Pacewiczem powtarzać, że winę za kłamliwe sondaże
      ponoszą obywatele. W końcu władza bezkarnie oszukuje społeczeństwo, media
      robią w konia widzów i czytelników, to czemu obywatele mieliby im teraz nie
      odpłacać pięknym za nadobne?
      Trzeba jednak wierzyć, że prawda zwycięży. I pogodzić się z przegraną gajowego
      w drugiej turze
    • aussie1inc Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 05:09
      Nie da sie ukryc ze Polacy po raz kolejny wykazali sie ogromna
      inteligencja.4 lata temu wybrali na prezydenta takiego ogryzka, co -
      jak wiadomo-zakonczylo sie katastrofa, spowodowana przez ogryzka.
      Dlatego teraz tez chca wybrac drugiego ogryzka, tyle ze grozniejszego,
      by zobaczyc czy dojdzie do kolejnej katastrofy i osmieszenia Polski i
      Polakow oraz rozwalenia gospodarki - ktora widac jest za dobra wiec
      trzeba spiepszyc.
      I jak tu nie kochac takiego narodu? Oczywiscie najlepiej z daleka.
    • antenka_beretowa Re: Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 05:42
      sabbina napisała:

      > ja musiałam kłamać w sondażu
      >
      > zadzwonili do mnie z sondażowni jak byłam w pracy,
      >
      > przełożony słyszał rozmowę, a że jest fanem PO i Komorowskiego, nie miałam wyjś
      > cia
      > wolałam skłamać, że też zagłosuję na Komorowskiego
      >
      > wolę nie mieć kłopotów w pracy,
      >
      > głosowałam oczywiście na Jarosława Kaczyńskiego
      __________________________________________
      A co jeszcze robisz z przełożonym w pracy ,żeby nie mieć kłopotów?
      • chimek Re: Wszyscy GWniani padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 06:25
        Wyborcza ma Poalkow za przyglupow. Te teorie, ze za korupcje
        odpowiedzialny jest narod, czyli nikt. Ze teraz tez wszyscy padlismy
        ofiara sondarzy, to nic innego jak rutynowy manewr, aby
        sprawiedliwosc sie rozmyla. Bo po co zwalczac korupcje przez CBA,
        jak to narod jest winien. No i dalej mozna klamac co do popracia
        kandydatow, w koncu tak mowily sadaze. Mielcy manipulatorzy z GWna
        lubia tworzyc bezkarna rzeczywistosc dla kolesi Kiszczaka, Jaruzela,
        Stefana Michnika i innych Uboli co to pobieraja 5 tys emerytury.
        • b52h GWniani padli ofiarą Gównianych sondaży 21.06.10, 07:43
          i jeszcze za to zapłacili...

          Pięknie... to pewnie były PISowskie sondaże:-)
      • pozytywka-1 Re: Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 07:10
        antenko jesteś cudowna już cię lubię, przypominasz mnie samą
        25 lat temu kiedy w moim zakładzie do władzy doszła solidarność
        więc aby nie stracić stanowiska które było dla nich kąskiem
        zapisałam się do nich i miałam niezły ubaw z przełożonego który
        był elektrykiem i moim dyrektorem
    • kubissimo Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 07:01
      taki wlasnie jest sens polityki uprawianej pod sondaze :/

      a skoro to nie pierwszy raz, kiedy sondaze mocno zawodza (wystarczy przypomniec sytuacje z 2005), to moze politycy i dziennikarze powinni przestac sie nimi przejmowac i robic swoje.
    • borsuk07 Chciejstwo to nie znaczy że to prawda. 21.06.10, 07:30
      j/w
    • lechu733 Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 07:34
      A był przed wyborami artkuł w GW, który udawadniał, że ten GW sondaż
      51% dla Komorowskiego jest rzetelny, a tamte inne 41% dla
      Komorowskiego są nierzetelne. W tytule było nawet coś o "prawdzie" :)
    • b52h My głupcy padliśmy ofiarą sondaży... 21.06.10, 07:42
      Jak ktoś dzwoni to 6 tys ludzi a potem mu się
      wydaje że coś w ten sposób ustalił, i jeszcze
      za to płaci, to jak takiego nazwać?
      Dureń?
    • 1zorro-bis Re: Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 07:50
      to polecam teraz dobrego psychiatre, Sabbinko...
    • joris Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 07:56
      Zwyciezyl jak zwykle "swiety" Kosciol R-K, przyczyna upadku Polski i
      jej ciaglej obecnosci w religijnym, parafialnym skansenie. Nie
      zaluje narodu, ktory okazal sie glupszy niz ustawa przewiduje. Niech
      tak dalej bedzie. Ja sie nie boje bo mam raka.
    • mariuszelwood Re: Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 07:56
      > głosowałam oczywiście na Jarosława Kaczyńskiego<
      Oczywiscie jesteś ze wsi. Masz podstawowe wykształcenie i ponad 60 lat /
      wg danych PKW /.
      • pal666 Re: Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 08:06
        Chylę czoła przed Twoją ogładą światowca. Tylko proszę, nie
        opowiadaj tu, jak to było na zmywaku w Londynie.
      • grazka58 Re: Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 08:26
        mariuszelwood napisał:

        > > głosowałam oczywiście na Jarosława Kaczyńskiego<
        > Oczywiscie jesteś ze wsi. Masz podstawowe wykształcenie i
        ponad 60 lat /
        > wg danych PKW /.
        A Ty oczywiście jesteś na silnych prochach w jakimś zakładzie
        zamkniętym. Tam poparcie dla Bronka największe.
    • kr-ok Re: Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 07:59
      Kłamliwy kandydat to jaki ma być jego wyborca .Oczywiście też strachliwy oszust
      i kłamca nic dodać nic ująć.
    • b52h Czyżby ludzie w aż takim stopniu oszukiwali ankiet 21.06.10, 08:00
      >Czyżby ludzie w aż takim stopniu oszukiwali ankieterów

      Pacewicz, jełopie. Jakich ankieterów... TVN zatrudniło call
      -center i wykonało 6000 telefonów, jakbyś się zainteresował
      "metodologią" to może (może boś głupi więc pewności nie ma)
      że to pic na wodę...
    • sks-uj NIE wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 08:00
      Sam tytul tego beznadziejnego artykulu jest klamliwy. Niech jego
      autor mowi za siebie a nie uzywa slowa "wszyscy". Ja sie nie czuje
      ofiara w najmniejszym stopniu. Nigdy nie wierzylem i nie bede
      wierzyl w sondaze robione prze GW, TVN, czy tez Polast. GW zyje w
      innym swiecie ktory nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. Autor
      tego artykulu zachowuje sie jak dziecko przylapane na klamstwie...
      Dziennikarze GW sa tak strasznie zalosni.
      Andrzej
      • stawo73 Kompromitacja Wybiórczej 21.06.10, 11:02
        Zgadza się .Wybiórcza , podobnie jak inne salonowe media, robiła co
        mogła aby wesprzeć Komorowskiego a teraz zwyczajnie rżnie głupa
        twierdząc ,że wszyscy się pomylili.

        wyborcza.pl/1,75478,8024259,Mity_i_prawda_o_slupkach.html
    • bosman_plama Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 08:00
      Nie wszyscy padli ofiarą sondaży, tylko GW. Bo większość w Polsce już
      wie, że sondaże mają znacznie większy błąd, niż statystyczny, a to
      dlatego, że wyborcy często wstydzą się mówić, na kogo zamierzają
      głosować. I Lepper dostawał więcej głosów, niż wynikało to z sondaży i
      Kaczyński też.
      Dlatego sondażami przejmują się już chyba tylko dziennikarze.
      • iwoszka.0 Re: Wszyscy padliśmy ofiarą sondaży 21.06.10, 08:23
        Nie wszyscy dziennikarze, tylko GŁUPI. Tylko takich jest, niestety,
        dostatecznie duzo, by powstało wrażenie, że wszsycy.
        Okazuje się, że rynek nie wszedzie działa dobrze. Urynkowienie
        sondazowni prowadzi do tego, że one także stosuja się do zasady
        KLIENT NASZ PAN! Kompromitacja socjologii.
    • b52h Ostatni sondaż "Gazety": Komorowski wygra w I turz 21.06.10, 08:06
      wyborcza.pl/1,76842,8030190,Ostatni_sondaz__Gazety___Komorowski_wygra_w_I_turze_.html

      PBS DGA
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka