antropoid 27.08.10, 12:13 "Samokrytyka prezesa" Niech sobie ją teraz wsadzi w d**ę. Trzeba się było nie skundlić i wcześniej przyznać do uczestnictwa w zwykłym łajdactwie na zlecenie Kaczyńskich. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vdrapatz Samokrytyka prezesa 27.08.10, 16:59 Szanowni Forumowicze, może mi ktoś odpowie, kiedy nowo powołany przewodniczącym Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. KRRiT Jan Dworak zmieni Krajową Radę, która wreście zamknie TV Polonia; i zrobi porządek w TVP1, nie mówiąc już o Polskim Radiu! Nie słucham żadnego programu PR., bo musiałbym przez TV a na to nie mam czasu! Kiedy Bracia K&K uzyskali władzę, Jaruś w ciągu trzech m-cy potrafił obsadzić swoimi politrukami TVP i Polskie Radio! Premier Tusk już rządzi ponad dwa lata i teraz dopiero mu się udało coś w tym zakresie zrobić! Do cholery, czy Rząd tak się boi dyktatora PiS-u? Kto się boi ten nie rządzi? Sromotnie ubolewam, kiedy otwieram z dala od starej ojczyzny TVP 1 albo Polonia, to krew mnie zalewa jak mogą wszyscy moderatorzy językiem uszczypliwym i przekłamaniem informować publicznych odbiorów, to, co się dzieje na stronie powołanych i upoważnionych instytucji do wyjaśnienia ka-tastrofy lotniczej w Smoleńsku! Prawie dziennie na pierwszym planie widzimy i słyszymy detale i niedociągnięcia rosyjskich i polskich ekspertów i zaraz potem jest wstawka, jak ten najlepszy profesjonalista Macierewicz /prawie jak Dzierżyński/ podsumowuje wyświetlony przyczynek „Beitrag”! Szlag by trafił, żeby moderatorzy TVP1 ich EGO było już tak przeżarte jadem, pogardą i nienawiścią PiS-ką dla tych, co mają odmienne polityczne przekonania. Moja żona nie chce oglądać „Wiadomości” uzasadniając to niezbitym faktem, przecież Polska ma już nowego demokratycznie wybranego Prezydenta, którego należy szanować i informować o jego poczyna- niach! A tymczasem powiada ma ona wrażenie, ze Polska pogrążona jest wciąż w żałobie i nigdy sie nie podniesie z żalu po poprzednim PiS- kim Prezydencie, a Polska dyskutuje o krzyżu, pomnikach i tablicach upamiętniających, to przecież jedna wielka nekropolia, jaka panuje w Polsce! Sądzę, że nadszedł czas nowa Rada będzie stała na straży pluralizmu w mediach publicznych, tzn. obiektywnie informować publiczność a nie stawiać się stroną w sporze politycznym dla jednej Partii, czy zgrupowania politycznego, bo po jest Radio i TV publiczna, za którą odbiorca musi płacić!! Jan Dworak Zapowiedział też, że Rada - Racją mediów jest bronić tolerancji, wzajemnego zrozumienia, - powiedział. Dodał, że nowa Rada będzie na bieżąco informować opinię publiczna o toku swoich prac. Abwarten und Tee trinken! Pozdrawiam Walek! Przecież nadszedł czas, by usunąć z mediów tych propagandzistów Piotr Semka, Tomasz Terlikowski, Joanna Lichocka, Bronisław Wildstein, Jan Pospieszalski Krzysztof Skowroński i cała reszta PiS- kiej świty! Zapomniałem tu wymienić Rafała A. Ziemkiewicza, który w tym propagandowym szmatławcu, „Gazeta Polska” tuby PiS-u ma swoją Kolumnę na ostatnie stronie! Oczywiście trzeba zastanowić się, jak najszybciej usunąć moderatorów Piotra Kraśko; Danutę Ho-lecką;i Krzysztofa /nazwisko jest mi nie znane/, bo nawet gdyby próbowali dochować zasadom obiektywizmu tj. normom rzetelności i bezstronności, to i tak nie uda im się pozyskać opinię publiczną u której już utracili wiarygodność! Twe zasady muszą obowiązywać dziennikarzy i mode-ratorów w mediach publicznych. Pozdrawiam Walek! Odpowiedz Link Zgłoś