Dodaj do ulubionych

Samokrytyka prezesa

27.08.10, 12:13
"Samokrytyka prezesa"

Niech sobie ją teraz wsadzi w d**ę. Trzeba się było nie skundlić i wcześniej
przyznać do uczestnictwa w zwykłym łajdactwie na zlecenie Kaczyńskich.
Obserwuj wątek
    • vdrapatz Samokrytyka prezesa 27.08.10, 16:59
      Szanowni Forumowicze, może mi ktoś odpowie, kiedy nowo powołany
      przewodniczącym Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. KRRiT Jan
      Dworak zmieni Krajową Radę, która wreście zamknie TV Polonia; i
      zrobi porządek w TVP1, nie mówiąc już o Polskim Radiu! Nie słucham
      żadnego programu PR., bo musiałbym przez TV a na to nie mam czasu!
      Kiedy Bracia K&K uzyskali władzę, Jaruś w ciągu trzech m-cy potrafił
      obsadzić swoimi politrukami TVP i Polskie Radio! Premier Tusk już
      rządzi ponad dwa lata i teraz dopiero mu się udało coś w tym
      zakresie zrobić! Do cholery, czy Rząd tak się boi dyktatora PiS-u?
      Kto się boi ten nie rządzi?
      Sromotnie ubolewam, kiedy otwieram z dala od starej ojczyzny TVP 1
      albo Polonia, to krew mnie zalewa jak mogą wszyscy moderatorzy
      językiem uszczypliwym i przekłamaniem informować publicznych
      odbiorów, to, co się dzieje na stronie powołanych i upoważnionych
      instytucji do wyjaśnienia ka-tastrofy lotniczej w Smoleńsku!
      Prawie dziennie na pierwszym planie widzimy i słyszymy detale i
      niedociągnięcia rosyjskich i polskich ekspertów i zaraz potem jest
      wstawka, jak ten najlepszy profesjonalista Macierewicz /prawie jak
      Dzierżyński/ podsumowuje wyświetlony przyczynek „Beitrag”! Szlag by
      trafił, żeby moderatorzy TVP1 ich EGO było już tak przeżarte jadem,
      pogardą i nienawiścią PiS-ką dla tych, co mają odmienne polityczne
      przekonania.

      Moja żona nie chce oglądać „Wiadomości” uzasadniając to niezbitym
      faktem, przecież Polska ma już nowego demokratycznie wybranego
      Prezydenta, którego należy szanować i informować o jego poczyna-
      niach! A tymczasem powiada ma ona wrażenie, ze Polska pogrążona jest
      wciąż w żałobie i nigdy sie nie podniesie z żalu po poprzednim PiS-
      kim Prezydencie, a Polska dyskutuje o krzyżu, pomnikach i tablicach
      upamiętniających, to przecież jedna wielka nekropolia, jaka panuje w
      Polsce!

      Sądzę, że nadszedł czas nowa Rada będzie stała na straży pluralizmu
      w mediach publicznych, tzn. obiektywnie informować publiczność a nie
      stawiać się stroną w sporze politycznym dla jednej Partii, czy
      zgrupowania politycznego, bo po jest Radio i TV publiczna, za którą
      odbiorca musi płacić!! Jan Dworak Zapowiedział też, że Rada - Racją
      mediów jest bronić tolerancji, wzajemnego zrozumienia, - powiedział.
      Dodał, że nowa Rada będzie na bieżąco informować opinię publiczna o
      toku swoich prac. Abwarten und Tee trinken! Pozdrawiam Walek!

      Przecież nadszedł czas, by usunąć z mediów tych propagandzistów
      Piotr Semka, Tomasz Terlikowski, Joanna Lichocka, Bronisław
      Wildstein, Jan Pospieszalski Krzysztof Skowroński i cała reszta PiS-
      kiej świty! Zapomniałem tu wymienić Rafała A. Ziemkiewicza, który w
      tym propagandowym szmatławcu, „Gazeta Polska” tuby PiS-u ma swoją
      Kolumnę na ostatnie stronie!

      Oczywiście trzeba zastanowić się, jak najszybciej usunąć moderatorów
      Piotra Kraśko; Danutę Ho-lecką;i Krzysztofa /nazwisko jest mi nie
      znane/, bo nawet gdyby próbowali dochować zasadom obiektywizmu tj.
      normom rzetelności i bezstronności, to i tak nie uda im się pozyskać
      opinię publiczną u której już utracili wiarygodność! Twe zasady
      muszą obowiązywać dziennikarzy i mode-ratorów w mediach publicznych.
      Pozdrawiam Walek!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka