Dodaj do ulubionych

"Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech...

03.11.10, 17:25
To znaczy ma być Centrum biskupa warmińskiego Mikołaja Kaczyńskiego czy profesora Lecha Kopernika?
Hmmm lepiej brzmi pierwsza opcja.
Obserwuj wątek
    • ahmed_jubara Najlepiej powinno być imienia Braci Kaczyńskich. 03.11.10, 17:27
      W końcu ukradli Księżyc, a więc mają kosmiczne osiągnięcia
      • q-ku Adam Mickiewicz 04.11.10, 00:10
        Gęby za lud krzyczące sam lud w końcu znudzą,

        I twarze lud bawiące na końcu lud znudzą.

        Ręce za lud walczące sam lud poobcina.

        Imion miłych ludowi lud pozapomina.

        Wszystko przejdzie. Po huku, po szumie, po trudzie

        Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie.
        • redundant Jeszcze parę uniwersytetów by się nadało!!! 04.11.10, 00:45
          W szczególności:

          Uniwersytet Mikołaja Kopernika im. Ś.P. Profesora Lecha Kaczyńskiego

          Uniwersytet Adama Mickiewicza im. Ś.P. Profesora Lecha Kaczyńskiego

          Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie im. Ś.P. Profesora Lecha Kaczyńskiego

          Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego im. Ś.P. Profesora Lecha Kaczyńskiego

          Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II im. Ś.P. Profesora Lecha Kaczyńskiego
          • q-ku no i Stadion Narodowy im. Lecha Kaczyńskiego .... 04.11.10, 12:22
            no i Stadion Narodowy im. Lecha Kaczyńskiego im Lecha Kaczyńskiego
            • borow4 centrum ma jest imienia Kopernika 04.11.10, 12:33
              wiec dlaczego Kopernik ma byc imienia Kaczynskiego.
              Czy powinnismy takze zmienic autora O obtorach cial niebieskich?
              Ale nie jest tez prawda ze to zasluga ekopy pani Gronkiewicz.
              Ta od pierwszych dni swego urzedowania probowala przeniesc Centrum Kopernika gdzie indziej b w tym miejscu ziemia byla droga i bylo jej szkoda tak drogiej ziemi na taki cel. Lepszy bylby apartamentowiec. Ja to pamietam i prosze by ktos wyleczyl skleroze pani prezydent
    • kra80 "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech... 03.11.10, 17:41
      Pan Prezydent Lech Kaczyński nie posiadał tutułu naukowego "profesor"
      • tobrze Re: "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Le 03.11.10, 17:49
        czy jako czytelnik muszę się dowiadywać o wszystkich głupkowatych pomysłach naszych głupkowatych polityków?
        Czy musicie nas katować publikując tak ZUPEŁNIE NIEISTOTNE informacje?
        Oszczędźcie nam tego syfu droga redakcjo. Olejcie to. Ciepłym moczem, ciepłym moczem!

        Nie hodujcie nowego celebryty. Pół roku temu nie wiedziałem o istnieniu pana Mariusza B. Czy naprawdę chcecie robić na jego karierę?!
      • boykotka Re: "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Le 03.11.10, 17:59
        kra80 napisał:

        > Pan Prezydent Lech Kaczyński nie posiadał tutułu naukowego "profesor"

        Może miał taką ksywkę z Powstania Warszawskiego ;)

        (zasłyszane ostatnio w jakiś polskim filmie z lat 60-tych )
        • mus-zek0 Re: "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Le 04.11.10, 09:25
          boykotka napisała:


          >
          > Może miał taką ksywkę z Powstania Warszawskiego ;)
          >
          > (zasłyszane ostatnio w jakiś polskim filmie z lat 60-tych )
          >
          >
          Chyba, że bawił się w powstanie z kolegami na podwórku, ale to też problematyczne, bo sam kiedyś wspominał, że na podwórkach zabawa go nie pociągała.
          • anmanika Re: "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Le 04.11.10, 09:54
            Nie mógł się bawić na podwórku, bo żoliborzanie opowiadali, że jak tylko bracia pojawili się raz to dostali taki łomot, że mamusia już ich nigdy więcej nie puściła.
    • tykaczor "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech... 03.11.10, 17:49
      Proponuję nazwę : Centrum Nauki im. NAJWIĘKSZYCH SZKODNIKÓW POLSKI - KURDUPLI KACZYŃSKICH !!!
    • jurber1 "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech... 03.11.10, 17:53
      Błaszczak wyczuł ostatni moment, gdy wejście Jarkowi ... (bez wazeliny) może się opłacić
    • kadykianus Centrum Głupich Kroków im. L. Kaczyńskiego. 03.11.10, 18:02
      No, po prostu zajebiście :)
    • malpa-z-paryza "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech... 03.11.10, 18:02
      i co jescze?
    • sroka75 "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech... 03.11.10, 18:03
      a to już nazwa Centrum Nauki Kopernik nie wystarczy...a zwykła ludzka przyzwoitość wymaga żeby sobie, dla własnych interesów, na okrągło gęby imieniem zmarłej osoby nie wycierać...chyba w jakiś amok wpadli...
    • kosik01 "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech... 03.11.10, 18:07
      Jaki Kopernik? Kim on jest? Czym sie zasluzyl? Przeciez on po niemiecku mogl mowic! Jaki z niego prawdziwy Polak? Centrum powinno nazywac sie jedynie slusznie: Centrum Nauki Kaczynski....lub bardziej adekwatnie do wagi osoby i jego zaslug: Centrum Nauki Jego Excelencji Najasniejszego Prezydenta Rzeczypospolitej Polski Swietej Pamieci Profesora Lecha Kaczynskiego!

      (tych z pisu juz totalnie pogielo....ale jestem spokojny ze to nie koniec, dno sie obrywa i lecimy dalej w dol...)
    • batura3 "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech... 03.11.10, 18:08
      Czy oni w pisie wszyscy są na lekach? Tym ludziom już zupełnie odwaliło. To jest Centrum Kopernika a nie kiepskiego prezydenta. Za chwilę byle skwerek będzie nosił imię faceta, który był fatalnym, zakompleksionym, obrażającym sie co chwilę prezydentem. Wawel (NIESTETY!!!!!) nie wystarczy? WSTYD.
    • batura3 "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech... 03.11.10, 18:10
      'Tego wymaga zwykła ludzka przyzwoitość - powiedział poseł Prawa i Sprawiedliwości Adam Hoffman." - HOFMAN I PRZYZWOITOŚĆ. To ten facet od wieszania na gałęzi????????
      • frequentflyer Re: "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Le 03.11.10, 18:46
        Wybacz Hofmanowi, ma ciężko chorą żonę, od dobrych dwóch lat na zwolnieniu lekarskim
      • gregroyx Re: "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Le 03.11.10, 18:51
        Czemu sie dziwisz? Przeciez chodzilo o porzadne powieszenie na tej galezi.
    • djenn Bezczelność 03.11.10, 18:11
      arogancja i chamstwo.
      • mus-zek0 Re: Bezczelność 04.11.10, 09:29
        djenn napisał:

        > arogancja i chamstwo.
        Z czyjej strony?
    • jurber1 "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech... 03.11.10, 18:12
      Wszystko wskazuje, że - wśród wielu przyczyn - główną winę za śmierć 95 niewinnych osób ponosi Lech (przy znaczącym udziale brata). Poczekajmy zatem z dalszymi "honorami" (po niewypale wawelskim) na ostateczne wyniki śledztwa. A nuż będziemy świadkami "wyprowadzki"...
    • skuba2 Pisowska megalomania przekracza granice! 03.11.10, 18:18
      Centrum nosi imię Kopernika! KOPERNIKA! Czy pan Kaczyński słyszał o takim uczonym?
      • imie_jaszczomp Re: Pisowska megalomania przekracza granice! 03.11.10, 20:11
        Moze Blaszczak i Hofman nie slyszeli...
    • justynas1975 "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech... 03.11.10, 18:23
      spadłam z krzesła ;]
    • boykotka Nie bójmy się, idźmy o krok dalej !!!! 03.11.10, 18:26
      Proponuję, na wzór stalinizmu, zmianę nazwy miasta Warszawa na Kaczygród lub Kaczogród :)
      Albo Warszawę na Kaczogród a Gdańsk na Kaczygród :) Można też dosadniej Kaczynówek Wielki i Kaczynówek Bałtycki. A nazwy wszystkich ulic w Polsce zmienić na Aleje Lecha Kaczyńskiego i ponumerować, jak w Stanach
      • boykotka Re: Nie bójmy się, idźmy o krok dalej !!!! 03.11.10, 18:35
        A Lechówek Kaczy to już będzie w sam raz :) I nikt nie będzie się musiał domyślać skąd nazwa :)
        Może być Lechówk Kaczy Wielki i Lechówek Kaczy Pomorski
    • janjjw "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech... 03.11.10, 18:27
      Nie ma sprawy to bardzo dobry pomysł. Proponuję dorzucić do tego jeszcze szalet miejski.
    • h-mol Do wiadomości pana posła Błaszczaka! 03.11.10, 18:33
      Mikołaj Kopernik, o czym jak widać pan nie wie panie pośle był jedną z najwybitniejszych postaci nauki w historii ludzkości! Jego odkrycie udowadniające helicentryczną wizję wszechświata zawarte w pracy pt. "De revolutionibus orbium coelestium" to jeden w bardziej znaczących przełomów w nauce. Tak więc Centrum Nauki powinno rzecz jasna nosić imię Kopernika. "Tego wymaga zwykła ludzka przywoitość", że pozwolę sobie pana posła zacytować. Dodam jeszcze, iż tak daleko posunięte podlizywanie się własnemu szefowi jest po prostu żałosne!
      • koga-6 Re: Do wiadomości pana posła Błaszczaka! 03.11.10, 19:05
        H-MOL to racja ci panowie z pis nie maja dosyc tz. swej madrosci zeby nazwac to KOPERNIKA TO TRZEBAMIEC ZEZWOLENIE NIE WOLNO SZASTAC NAZWISKAMI JAKIE TO CENTRUM NAUKI TO TAKIE POLSKIE.Mieszkam w polsce jestem autochtonem oraz w niemczech ale takie sytuacje spoleczno -polityczne nie maja miejsca trzeba merytorycznie rozmawiac a konsesus jest pozytywny tak rozmawiaja demokraci.Ja nie twierdze ze kazda partia to ideal ale ludzie badzcie obywatelscy w tym polskim kraju bo to moze sie skonczyc bardzo zle.A jest tak polakow w europie malo kto lubi glupota slowianska to krzyz, miedza itd.
    • snowbird1 "Centrum Nauki Kopernik 03.11.10, 18:35
      nosi imie Kopernika
      czy ci pisowcy juz kompletnie zidiocieli ?
    • amonavis Rownie dobrze mogloby sie nazywac muzu Przecietneg 03.11.10, 18:44
      o Polaka.
      Dopomoz ktos, by nie nazywalo sie nazwiskiem imieniem tego poliycznego zera jakim byl ten czlowiek, ktory swoja glupota zgubil 95 osob.
    • hefajstos-q "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech... 03.11.10, 18:49
      Powinno być Centrum Nauki Kopernik im. Lecha Kaczyńskiego albo Centrum Nauki Kopernika i Kaczyńskiego. Czemu nie? Proponuję także Wawel im L.K. oraz Pałac Nauki i Kultury im. J.K. Obiekty te nie mają odpowiednio szacownej nazwy. Pzdr.
    • gregroyx "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech... 03.11.10, 19:00
      Chodzi przeciez o to, aby wlupic glupiemu narodowi do lba, ze kaczydzioby to te ze wszechstron naj- naj- naj-. Wyzsza szkola manipulacji medialnej z Torunia im. J. Goebbelsa przebojem realizuje naczelna maksyme swojego patrona: Klamstwo powtorzone 1000 razy staje sie prawda.
    • teef "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech... 03.11.10, 19:09
      yuo be dooby doo
      Jeszcze, jeszcze, ja chcę jeszcze więcej obiektów dla tego patrona!
    • stux "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech... 03.11.10, 19:23
      Tego wymaga zwykła ludzka przyzwoitość - powiedział poseł Prawa i Sprawiedliwości Adam Hofman.Gdyby chodziło o cyrk rozumiałbym argumentację, a tak znowu wyszli na idiotów.
    • nerwus0 "Centrum Nauki Kopernik powinno nosić imię Lech... 03.11.10, 19:33
      Blaszczak znowu udowodnil, ze jest glupszy niz ustawa przewiduje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka