Dodaj do ulubionych

Leki refundowane bez analogów insulin

29.12.10, 09:26
teraz wiemy dlaczego wiceminister Twardowski poleciał. Ktoś po dymisji przygotował, żeby insuliny wyleciały w ciągu 15 dni z listy leków refundowanych. Tylko kto? A Bioton nadal będzie zarabiał krocie na swoich insulinach.
Bo przecież w programie nie zmieszczą się ludzie z małych miasteczek, tylko w dużych miastach można stworzyć taki program , że co parę dni będzie Pacjent przychodził do specjalistycznej przychodni po insulinę, na badania i na wizytę lekarską.
Obserwuj wątek
      • kidapa Re: Leki refundowane bez analogów insulin 27.01.11, 16:56
        Zawsze ktoś musi być poszkodowany i niestety zazwyczaj są to ci najbiedniejsi ... Od wielu lat też choruję na cukrzycę, ale na szczęście nie muszę przyjmować analogów bo chyba bym zbankrutował. Ceny zwykłej insuliny też się wahają, w zależności od stopnia refundacji, regionu czy po prostu decyzji apteki. Ostatnio zauważyłam pozytywną tendencję, a mianowicie powrót insulin za 1 grosz. Przykładowo, u mnie w knurowie na śląsku jest taka apteka ( nazywa się za grosze ) gdzie mogę dostać gensulin właśnie w takiej niskiej cenie. Podobno dotyczy to też innych aptek tej sieci w innych regionach kraju, więc sprawdzajcie czy u was też nie ma takich promocji ;)
    • batorra Re: Leki refundowane bez analogów insulin 23.02.11, 08:56
      Lobby niby nie działa, a może jednak działa, nam pewne nie dane będzie się przekonać. Obecnie trzeba się cieszyć, że wiele insulin można kupić na receptę pełnopłatną za symboliczny grosz, tak jak ktoś niżej pisał o aptece za grosze w knurowie i bardzo dobrze, jak oni nie dbają o chorych to chorzy sami muszą o siebie zadbać, dla mnie nie ejst ważne kto ile zarabia po drodze na tym wszystkim, byle tylko mi nie ubywało z portfela, po to płace podatki i kropa.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka