pzgr 14.01.11, 18:30 purple haze ja też chcę takie proszki, co je bierze ten pan. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
citydude Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 18:32 Czysty psychiatryk. Czego się nie robi dla władzy....? Odpowiedz Link Zgłoś
rozenek_taki Rogalski: impakt uderzenia sztacheta w czoło? 14.01.11, 19:22 To był szok za młodu, którego się nigdy nie zapomina :) Odpowiedz Link Zgłoś
makoshika Zawartość mózgu Rogalskiego też nie jest naturalna 14.01.11, 20:10 Jednak brak kategorycznych dowodów, by było nią sztuczne kacze łajno. Odpowiedz Link Zgłoś
rozenek_taki Re: Zawartość mózgu Rogalskiego też nie jest natu 14.01.11, 20:21 A może to trzecie z bliźniąt ... urodziwe jak reszta? Czy z tym będzie kiedyś koniec? Odpowiedz Link Zgłoś
intasie Głupich nie sieją... 14.01.11, 21:18 Nie cierpię idiotów! I co z tego, że sztuczna. Piloci nie powinni schodzić poniżej 100 metrów niezależnie od "stopnia sztuczności" mgły. Jak byś się nie obrócił, dooopa zawsze z tyłu. Pilotów i Błasika zdegradować ! Odpowiedz Link Zgłoś
kurelski Re: Głupich nie sieją... 14.01.11, 22:40 intasie napisał: > Nie cierpię idiotów! > I co z tego, że sztuczna. > Piloci nie powinni schodzić poniżej 100 metrów niezależnie od "stopnia sztuczno > ści" mgły. > Jak byś się nie obrócił, dooopa zawsze z tyłu. > "nie cierpie idiotow"-oczywiscie z wyjatkiem samego siebie > Pilotów i Błasika zdegradować ! Odpowiedz Link Zgłoś
aekielski Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 18:33 Mecenas jest w posiadaniu słoika,do którego nachapano ruskiej mgły z dnia katastrofy. Przeprowadzone badania nie pozostawiają cienia wątpliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
marek-1951 Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 18:34 Patrząc na twarz pana mecenasa dochodzę do wniosku że Jaś Daun mógłby przy nim za inteligenta robić. Odpowiedz Link Zgłoś
andy-bara Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 18:34 Głupota tego faceta jest PRZERAŻAJĄCA!!!! Nie dziwota że po takich i innych wypowiedziach ruscy powiedzieli KONIEC z durniami LACHAMI!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ziarnkopiasku35 Re: Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 18:38 May I tell you the truth? Ja też chcę spróbować tego towaru, który on bierze. Odpowiedz Link Zgłoś
aussie1inc Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 18:38 Porazajaca wprost inteligencja mecenasa Rogalskiego i ta jego sympatyczna twarz jednoznacznie wskazuja, ze w 100% nadaje sie na prawnika Kaczynskiego Jaroslawa, syna Rajmunda i calej reszty Piskow, ktorzy tak jak mecenas Rogalski odznaczja sie porazajaca inteligencja i rownie sympatycznymi twarzami. Brawo! Pan mecenas ma 100% racji w sprawie mgly. Warto dodac, ze w materialach rosyjskich nie ma tez kategorycznych dowodow, ze na lotnisku obowiazywaly naturalne prawa ciazenia i nie bylo tak wyjatkowo silnych magnesow, ktore zciagnely samolot na ziemie, mimo ze polska zaloga nie chciala ladowac, bo nie byla zastraszana przez wyjatkowo trzezwego dowodce i wyjatkowo sympatycznego prezydenta Lecha K. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok chciałem zauważyć, że w j. rosyjskim mgła to TUMAN 14.01.11, 20:26 a w języku polskimi tuman to nie jest mgła, a jedynie wyjątkowo sztuczna inteligencja. W tym sensie pan mecenas Rogalski, podobnie jak redaktor Warzecha, Gmyz oraz Terlikowski i jego elekwencja, poseł przewodniczący Antoni Macierewicz mają rację: Rosjanie spuścili w Smolensku na prezydencki samolot rzeczywisty idiotyzm, czyli tzw. tuman. Za to należy ich gonić, choćby na kraj świata. Skoro szefowa MAKu to p. Anodina, to chciałbym się zapytać kim jest i jaką funkcję w FR pełni pani Katodina? Czyli pani Katodina nie jest tą panią, która spuściła na tumanów tuman? Odpowiedz Link Zgłoś
venelainen Re: chciałem zauważyć, że w j. rosyjskim mgła to 15.01.11, 10:34 1410_tenrok napisał: > a w języku polskimi tuman to nie jest mgła, a jedynie wyjątkowo sztuczna inteli > gencja. W tym sensie pan mecenas Rogalski, podobnie jak redaktor Warzecha, Gmyz > oraz Terlikowski i jego elekwencja, poseł przewodniczący Antoni Macierewicz ma > ją rację: Rosjanie spuścili w Smolensku na prezydencki samolot rzeczywisty idio > tyzm, czyli tzw. tuman. > Za to należy ich gonić, choćby na kraj świata. > > Skoro szefowa MAKu to p. Anodina, to chciałbym się zapytać kim jest i jaką funk > cję w FR pełni pani Katodina? Czyli pani Katodina nie jest tą panią, która spuś > ciła na tumanów tuman? Jestem w szoku! Oznacza to, że nasze siły zbrojne przeprowadziłi udaną próbę 'idiotyczne broń'! Zabrali na celu samolot, w którym leciał Kaczyński, i pociągnąłi za spust… Niech teraz każdy boi się Rosji! W Rosji mamy dużo idiotyzmu! To wystarczy na wszystkich naszych wrogów!!! Odpowiedz Link Zgłoś
prezes_na_dopalaczach Re: Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 21:17 "aussie1inc", zgadzam sie z Toba we wszystkim oprocz tych magnesow!!!!! Otoz, pewnie na lotnisku, ukryty w krzakach, czail sie jakis Ivan z KGB z podrecznym magnesem w tylnej kieszeni jego portek, a wiedzac, ze magnes nie sciaga aluminium, liczyl na to, ze ktorys z VIP-ow przemyci na poklad TU# metalowa piersiowke z wyskokowym dopalaczem..............(?) No i ...........trafil w dziesiatke, bo na samego generala, nawet szefa naszych podniebnych ikarow. Magnes pochwycil i ........... ciach, trrrrrach i po wszystkim. Radzilbym mecenasowi Rogalskiemu przyjac moja wersje, bo jest rownie prawdopodobna, a moze nawet i bardziej, od jego wersji. Gdzie on zdobyl dyplom, ze wczesniej na to nie wpadl??????? Odpowiedz Link Zgłoś
prezes_na_dopalaczach Re: Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 21:34 Juz sie dowiedzialem, gdze mecenas Rogalski zdobyl dyplom prawnika, kupil go na wyprzedazy w............... Biedronce. Do twarzy doszlo rowniez bezmozgowie, czyli 100%-wy obraz kretyna. Odpowiedz Link Zgłoś
eggerger Re: Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 22:45 Iwan musiał mieć spory magnes, bo nierdzewka piersiówki jest słabo magnetyczna. Nota bene- warto poszukać jej i małpek(pustych). Odpowiedz Link Zgłoś
zenutek Czy ktoś przeprowadzi badania doktoranckie... 14.01.11, 18:40 nad pewnym zjawiskiem występującym w naszym społeczeństwie nad jednym tematem: Na jakiej podstawie i w oparciu o jakie reguły dobierani są w PiS kadry polityczne? Czy prowadzone są castingi, a może przetargi, bo jak widać z rezultatów, zbieżność cech wydaje się wyjątkowo dobrana... To jest ewenement na skalę światową, może jakaś grupa socjologów, psychologów czy filozofów otworzyłaby przewód doktorancki na ten temat. Odpowiedz Link Zgłoś
pzgr to proste 14.01.11, 18:45 są trzy kryteria: -uroda -inteligencja -wierność Jarosławowi Odpowiedz Link Zgłoś
rozenek_taki Re: to proste 14.01.11, 19:49 Podobno stara się o rękę Jarci? Pewnie nie wie, że Jarcia jest wierna Alikowi ... Odpowiedz Link Zgłoś
menuet1 Re: to proste 14.01.11, 19:59 zapomniales o wzroście ! Nie może przekraczać 165cm....lol Odpowiedz Link Zgłoś
rozenek_taki Re: to proste 14.01.11, 20:05 Poncyłius ... No a waga? Kamiński ... zaPiSy w statucie PZPR? Odpowiedz Link Zgłoś
kurelski Re: to proste 14.01.11, 22:36 pzgr napisał: > są trzy kryteria: > -uroda > -inteligencja > -wierność Jarosławowi Bredzisz jak dzialacz ZMS na posiedzeniu PZPR -albo jeszcze gorzej. Odpowiedz Link Zgłoś
123jna Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 18:41 A moze by tak pan Rogalski poprosil o pomoc czarownice z Rumunii? Obecnie sa bezrobotne bo zadarly z rzadem niechcac placic podatkow. Wiec pewnie chetnie dorobia na saxach w Polsce. I znow bedzie glosno o Polakach za granica, nie tylko "w blocie" jak u Rydzyka ale w kabaretach. To nie jest przeciez "hanba" w wykonaniu pisowcow. Odpowiedz Link Zgłoś
bengal Re: Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 19:55 On się już skonsultował z amerykańską czarownicą, Christiną O'Donnell, i to ona dała mu wiarygodny amerykański cynk o tej mgle. Odpowiedz Link Zgłoś
hanishl Ale jaja !!! Ja sądziłemże jestem kpiarz i siliłem 14.01.11, 18:50 się na "dowciapnego" . Jak mamy takich mecenasów to nic dziwnego że .. Gdzie mnie tam tyle że ja za to kasy nie biorę. Kto to powiedział : pokaż mi człowieka a powiem Ci kto to jest . Odpowiedz Link Zgłoś
lungompa Re: Ale jaja !!! Ja sądziłemże jestem kpiarz i si 14.01.11, 18:57 A co sie dziwisz ? Ja wiem od dobrze poinformowanych ludzi, ze ta sztuczna mgla to "fakt autentyczny" i ten snieg w duzych ilosciach na ulicach polskich to tez sprawka Ruskich. I mroz tez od Moskwy - i tylko stonka ziemniaczana od USA... PS. A Panu Mecenasowi to jednak licencje na wykonywanie zawodu bym zawiesil do czasu uzyskania opinni od lekarza psychologa.... Odpowiedz Link Zgłoś
aussie1inc Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 18:57 Tak sobie pomyslalem, ze jakby pani Marta Kaczynska postanowila zerwac znajomosc z obecnym mezem panem Dubienieckim oswiadczajac mu np. - jak poprzedniemu mezowi - ze corka to nie jego, to taki pan mecenas Rogalski bardzo by jej sie przydal. Po pierwsze mecenas, po drugie rownie inteligentny jak mecenas Dubieniecki i stryj Kaczynski, a po trzecie rownie przystojny, jak ci dwaj. Tak ze moglo by sie okazac, ze nikt by nie zauwazyl tej wymiany Dubienieckiego na Rogalskiego, a pani Marta mialaby cos nowszego, co jej sie nalezy, za to wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
biggus-dickus Czy są dowody, że ten chłop jest normalny? 14.01.11, 19:00 Przecież on robi wstyd na cały świat. Co powiedzą na to w Afryce? Jak jeszcze zdjęcie tego gościa pokażą, to nawet nad Wisłą można będzie słyszeć ten śmiech. Odpowiedz Link Zgłoś
ju-li1 Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 19:11 Czy na tych szaleńców nie ma metody? Wystawiają na pośmiewisko nie tylko siebie, ale i nasz kraj. Co za wstyd! Odpowiedz Link Zgłoś
ubiquitousghost88 hanishl, zwijamy manatki. Nic tu po nas... 14.01.11, 19:13 Naród ma z czego się śmiać i bez naszej pomocy. I pomyśleć, że nie minęło życie jedno, od kiedy konaliśmy ze śmiechu, "obrzucani przez Amerykanów stonką ziemniaczaną"... Biedny naród. To Niemiec pluje mu w twarz, to Czerwonoarmiejcy zapylają, to Amerykanie stonką częstują, to Putin lata z pompką po lesie i rozpyla... Odpowiedz Link Zgłoś
hanishl Re: hanishl, zwijamy manatki. Nic tu po nas... 15.01.11, 04:26 ubiquitousghost88 napisał: > Naród ma z czego się śmiać i bez naszej pomocy. > > I pomyśleć, że nie minęło życie jedno, od kiedy konaliśmy ze śmiechu, "obrzucan > i przez Amerykanów stonką ziemniaczaną"... > Biedny naród. To Niemiec pluje mu w twarz, to Czerwonoarmiejcy zapylają, to Ame > rykanie stonką częstują, to Putin lata z pompką po lesie i rozpyla... Masz rację ! Już sobie tyle razy mówiłem . Daj sobie facet luz. Masz rację najwyższa pora. Gospodarka pomyślnie zlikwidowana . Innych problemów już nie ma. Jak mawiał u nas główny księgowy . Jeśli jest wesoło to tylko z dwóch powodów tzn. albo jest tak dobrze albo jest tak żle że już nic innego nie pozostało. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
wolny_polak Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 19:22 Przeciez to banalnie proste...Oczywisicie, ze byl zamach, bo jakby nie bylo zamachu to przeciez ten samolot by wyladowal bez problemow...Wszystko to co bylo nienormalne w tym locie, a doprowadzilo do katastrofy, jest dowodem na zamach, co tu jest wiecej do zrozumienia!!! Wypadki bez zamachow sie po prostu nie zdarzaja!!!! A juz na pewno Polakom w jakiejkolwiek bliskosci do Rosji!!!!! Uff jakiz umysl ma ten pan i cala PiSowska narodowa prawica... Pozal sie Boze....Ohydni, nieciekawi ludzie.... Jeszcze troche, a bedziemy mowic o cudach za wstawiennictwem pana prezydenta, bo trzeba go bedzie na oltarze, zeby juz nikt nigdy nie mial watpliwosci, ze pan prezydent i jego swita nie mogli podejmowac zwyczajnie zlych decyzji, bo swieci nawet jak bladza to maja racje, no bo sa swietymi....Poziom uduchowienia zwyklej ludzkiej glupoty i lekkomyslnosci jest zdumiewajacy!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
m1r4640 Re: Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 15.01.11, 11:13 masz racje natychmiast na oltarze, wlasnie czuje cud uzdrowienia, przestalo mnie w boku bolec od tego smiechu!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
spesz Mec.Rogalski jest lepszy niż Jaś Fasola 14.01.11, 19:27 Koniecznie trzeba tę sprawę zbadać,a zaraz póżniej,dlaczego Tusk pospołu z Klichem nie wezwali kilku aniołów,którzy swymi skrzydłami ową mgłę mogliby rozproszyć.A tak na poważnie,to dobrze że byłem w toalecie kilka chwil wcześniej,bo mało brakowało a zlałbym się w gacie ze śmiechu po przeczytaniu mądrości pana mecenasa.:DDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
rozenek_taki Re: Mec.Rogalski jest lepszy niż Jaś Fasola 14.01.11, 19:34 Oto skutki uderzenia sztachetą w górna część głowy ... i to na dodatek za młodu. Szkoda gościa bo fajnie mu z oczu patrzy :) Odpowiedz Link Zgłoś
kurelski Re: Mec.Rogalski jest lepszy niż Jaś Fasola 14.01.11, 22:45 rozenek_taki napisała: > Oto skutki uderzenia sztachetą w górna część głowy ... i to na dodatek za młodu > . Szkoda gościa bo fajnie mu z oczu patrzy :) Ciebie tez ktos za mlodu uderzyl i do dzis wspominasz to uczucie - bolalo prawda Odpowiedz Link Zgłoś
nerwus0 Re: Mec.Rogalski jest lepszy niż Jaś Fasola 27.01.11, 13:23 Nie obrażajcie Jaśka Fasoli. Odpowiedz Link Zgłoś
artur39region Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 19:34 в гoлoве мoзгoв невиднo нo oтcyтcтвие yмa зaметнo Odpowiedz Link Zgłoś
mike.para Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgłyB 14.01.11, 19:34 Boze co za debil, takich imbecyli powinno sie wywozic z kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
josif47 Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 19:34 RUSKIM ZACZYNAJA SIE SZMATY NA DUPIE PALC. BEDA SIE BRONIC JAK SZAKALE..... Odpowiedz Link Zgłoś
aramba Re: Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 19:39 Josif, jak się bronią szakale? Tyś emigrant w świecie bywały już zasymilowany, to wiesz na pewno. Oświeć nas. Odpowiedz Link Zgłoś
rozenek_taki Re: Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 19:51 To ich najlepsza broń: www.youtube.com/watch?v=LQF8hsitxvY Odpowiedz Link Zgłoś
makar4 Re: Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 20:24 Zmuś się do wysiłku i pomyśl czym się różni dym od mgły? Odpowiedz Link Zgłoś
rozenek_taki Re: Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 20:37 Czy sugerujesz, że Jarek jest gejem? www.youtube.com/watch?v=-pGPYdxhj9k Odpowiedz Link Zgłoś
0721x Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 19:38 kto temu mułowi dał jakiś dyplom? Odpowiedz Link Zgłoś
aramba Re: Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 19:40 Nie bój, nie bój. Już on dobrze wie co robi, żeby się wypromować u prezesa. Odpowiedz Link Zgłoś
cezaryk Dowody sugerują sztuczność Rogalskiego. 14.01.11, 19:41 Ten gość istnieje? Naprawdę jest prawdziwy? No ludzie! Popatrzcie na zdjęcie albo na kawałek filmu w którym niby występuje i wyciągnijcie wnioski. Nie uwierzę, że tak kreatura istnieje dokóki nie wetknę jej stalowego, rozpalonego pręta w odbyt. Jak mi Buk świadkiem i święty Krzyś. Odpowiedz Link Zgłoś
taakiwal ... sztuczność mgły 14.01.11, 19:43 3 mln floty ginie we mgle, więc pieprzą duby smalone ! Czyżby zięć był (wirtualnie) instruowany przez teścia ? Odpowiedz Link Zgłoś
zwf Mgła była cudowna... 14.01.11, 19:43 Mgła była cudowna i sprawił to zapewne JPII, bo chciał miec swoich ulubienców bliżej siebie. Myslę, ze mozna mu to zaliczyć jako drugi cud potrzebny do kanonizacji i dziwię się, że PIS (albo np. mec. Rogalski) jeszcze nie zwrócił sie w tej sprawie do B16. Beatyfikacja to podobno wyniesienie na ołtarze. Czy kanonizacja to wystrzelenie z działa? Odpowiedz Link Zgłoś
kociewiak2 Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 19:50 ...glupota ma na imie Rogalski...papuga oszalal,to efekt przebywania wspolnie z J.Kaczynskim Odpowiedz Link Zgłoś
bengal Rogalski: Dowody sugerują sztuczność mgły 14.01.11, 19:50 wredni Rosjanie nie dość, że rozpylili sztuczną mgłę, to jeszcze podnieśli plyte lotniska w strategicznym momencie. Inaczej świetnie wyszkoleni piloci by się wyrobili. Odpowiedz Link Zgłoś