skilt 17.01.11, 22:47 ale ten facet (autor czyli Kublik) głupi: a kto płacił Kuklińskiemu?? A Zacharski gdzie zarabiał jak go zwrócili? Krasnoludki!!!! Ci co go wynajęli. Takie są reguły w tej branży. Co to ludzie nie piszą, żeby zarobić wierszówkę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gownos Po trudach szpiegowania Rosja nagradza lukratyw... 18.01.11, 01:09 www.youtube.com/watch?v=OgCryl2Rocs Zachecam do samodzielnego myslenia np: www.niezalezna.pl Odpowiedz Link Zgłoś
hanishl Re: Po trudach szpiegowania Rosja nagradza lukrat 22.01.11, 11:21 gownos napisał: > Zachecam do samodzielnego myslenia np: www.niezalezna.pl Tak , tak . Nigdzie nie ma tak niezależnego myślenia jak tam Odpowiedz Link Zgłoś
tmajcher Re: Po trudach szpiegowania Rosja nagradza lukrat 23.01.11, 22:40 LOLOL.. niezalezna.pl to bardzo "niezalezne" medium z reklamami PIS na froncie i Gazety Polskiej w stopce.... Boze chron. Choc w sumie zapraszam na ten portal, poczytajcie sobie komentarze i od razu zrozumiecie czemu juz wiecej nie chcecie tam wchodzic :) Odpowiedz Link Zgłoś
nsfrnt Naftowe leże dla szpiega 23.01.11, 22:58 Takie czasy... Agenci zostają celebrtyami. My mamy Agenta Tomka. Ale cóż... Każdy ma takiego agenta na jakiego zasłużył.... Odpowiedz Link Zgłoś
3-kuleczka Naftowe leże dla szpiega 23.01.11, 23:01 taki z niej szpieg jak z koziej du trąba, w czasach telefonii komórkowych, zdjęc satelitarnych dzięki którym kazdemu zaglądną do tyłka akurat potrzebna im jest jakas smarkula okrzyknieta przez brukowce jako " szpieg" ? Pewnie jej zadaniem było sprawdzenie ile taksówek stoi pod ambasada rosyjska... uhaa ha ha szpieg... bo mi zjady ze smiechu popekaja Odpowiedz Link Zgłoś
beckett Lepsze źródło kasiory niż nafta to ... patrz niżej 23.01.11, 23:13 Źródło dochodów lepsze od ropy naftowej, to polski emeryt, rencista, albo rodzina na dorobku zamieszkująca blok należący niby do niego a de fakto do miasta/spółdzielni/władz. jacekkotowski.blogspot.com/2011/01/opaty-za-wieczyste-uzytkowanie-gruntow.html Odpowiedz Link Zgłoś
ko_menta_tors Naftowe leże dla szpiega 24.01.11, 00:07 Odczep sie od niej, niedołęgo. Zdaje się, że Tobie własna redakcja postawiła zarzut kryptoreklamy w samochodowej branży? Odpowiedz Link Zgłoś
crotalus1 Re: Po trudach szpiegowania Rosja nagradza lukrat 24.01.11, 00:10 Przy takiej twarzy to powinna najwyżej krowy na Syberii... doić... Odpowiedz Link Zgłoś
sakramencki uczulenie na rosyjską ropę czy rosyjską szpiegównę 24.01.11, 00:31 Pan redaktor Kublik ma alergię na wszystko co rosyjskie, to wiadomo nie od dzisiaj, ale uczulenie na Miss Chapman. Odpowiedz Link Zgłoś
age.kruger Re: Po trudach szpiegowania Rosja nagradza lukrat 24.01.11, 00:57 gowno warci szpiedzy. operacja - celebrities zachecaja do pracy dla FSB. gdyby ci szpiedzy byli wartosciowi juz by nie zyli Odpowiedz Link Zgłoś
heraldek_2 Kurwa ku...e lba nie urwie.... 24.01.11, 01:04 .....wielka mi ta rosyjska siatka szpiegowska.... niczego nie dokonali,bo inaczej by teraz w amerykanskim pierdlu siedzieli..... chyba, ze sa teraz "uspionymi" agentami CIA..... Odpowiedz Link Zgłoś
adam.2x Była zabawa 24.01.11, 01:14 Już dawno szpiegowska historia nie rozbawiła Amerykanów tak jak ta grupa nieudaczników. FSB za duże swoje pieniądze wystawiła się na posmiewisko. Tak trzymać. Odpowiedz Link Zgłoś
wybitniemadry putin jest glupszy od mojego lewego buta 24.01.11, 02:16 "szpiedzy dzialali bez zarzutu tylko jeden zdradzil" pieprzniety buc kgb pieje z zachwytu Odpowiedz Link Zgłoś
oblewai Re: Po trudach szpiegowania Rosja nagradza lukrat 24.01.11, 02:49 czy ten kraj nie ma innych zmartwien jak komentowac zagraniczne "michałki" Odpowiedz Link Zgłoś
bezzebnypirat Ona ma twarz slowianskiej kobyly... 24.01.11, 03:03 Troche irytuje mnie to zachwycanie sie "pieknosciami" pokroju Anki Ch. czy Marty K.. Cialo OK, ale twarz?! No troche powagi. Genralnie to oczywiste, ze teraz Putin chce udowodnic, ze dba o swoich. Szkoda tylko, ze np przecietny policjant w Rosji zarabia ile dolcow? No kto zgadnie? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
marszalek1980 fee 24.01.11, 03:29 ta babka z okładki jest ohydna. Nie dość że brzydka to jeszcze ta tapeta na ryju - kto to chciałby oglądać? Rosjanie mają jakieś dziwne gusta... Odpowiedz Link Zgłoś
adamdark01 Naftowe leże dla szpiega 24.01.11, 05:02 Rosyjska Mata Hary !!!!! mówią przysłowie , jako siła,to d..a, ale jako d..a to siła. ta dziewuszka jest siła,pod każdym względem, nie dam złamanego grosza,za najbardziej wsciemiężliwego chłopa,który by nie zapłacił jej,wymaganą cenę za jedną noc z taką d..ą, ona jest to co chłop lubi, niech mi tu żaden nie udaje,że on nie,mężcyzna jest jak kot który wywąchał mysz,ona jest tą myszą, nic nie można jej odmówić,ma wdzięk i urodę która odpowiada najbardziej wybrednemu mężczyźnie, nie dziwię się,że Putin coś tam zahaczył,on jest tym kotem który ma największe szanse, bo ja to niemam żadnych,a szkoda. tak więc przyjaciele,pozostaje nam się tylko oblizać. pozdrawiam przyjaciół. adamdark. Odpowiedz Link Zgłoś
matt7893 USA torturami zmusza do nostryfikacji PhD w Polsce 24.01.11, 05:56 USA wyrzuca z najwyzszym dyplomem USA niewaznym w Polsce z domu w Utah na Okecie bez srodkow do zycia: USA torturami kradzieza mienia i wysiedleniem etnicznym zmusza do nostryfikacji najwyzszego stopnia naukowego USA, PhD w Polsce nie umiejacej nawet produkowac elektroniki o wielkiej skali integracji na uczelniach z technologia ponizej technologii III Rzeszy w latach 30tych najprawdopodobniej aby falszywie promowac nauke ZSSR w USA w celu przesluchiwania naukowcow Rosyjskich metoda interaktywna tzn. ich zatrudniania w objektach USA i z nich pracy wnioskowania o poziomie badan wojskowych Rosji i otaczania ich narodowosciami z bylych krajow Ukladu Warszawskiego dla kamuflazu ze nie jest to jedyna narodowosc z tych krajow: mkk.blox.p Odpowiedz Link Zgłoś
matt7893 USA torturami zmusza do nostryfikacji PhD w Polsce 24.01.11, 05:57 USA wyrzuca z najwyzszym dyplomem USA niewaznym w Polsce z domu w Utah na Okecie bez srodkow do zycia: USA torturami kradzieza mienia i wysiedleniem etnicznym zmusza do nostryfikacji najwyzszego stopnia naukowego USA, PhD w Polsce nie umiejacej nawet produkowac elektroniki o wielkiej skali integracji na uczelniach z technologia ponizej technologii III Rzeszy w latach 30tych najprawdopodobniej aby falszywie promowac nauke ZSSR w USA w celu przesluchiwania naukowcow Rosyjskich metoda interaktywna tzn. ich zatrudniania w objektach USA i z nich pracy wnioskowania o poziomie badan wojskowych Rosji i otaczania ich narodowosciami z bylych krajow Ukladu Warszawskiego dla kamuflazu ze nie jest to jedyna narodowosc z tych krajow: mkk.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
wiarus25 A wam Gazeto zal dupe sciska? 24.01.11, 07:20 Rosjanie nagradzaja swoich szpiegow, my Polacy w swojej wielkiej glupocie zrobilismy "Bohaterem Narodowym" szpiega ktory szpiegowal przeciwko wlasnej Ojczyznie.(jaka by ona nie byla) Odpowiedz Link Zgłoś
cyniczne_oko Dbaja o swoich ludzi, to normalne 24.01.11, 07:29 To nie jest tak jak w pewnym kraju nad wisla, gdzie po ofiarnej sluzbie dostaje fige z makiem a zdrajce ktory ten kraj sprzedal nagradza sie pomnikami. O kuklinowskim pisze, jakby ktos byl niekumaty. Rosjanie nagradzaja i dobrze, dzieki temu bedzie wiecej chetnych do sluzby. Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster To i tak dobrze 24.01.11, 07:31 bo nasze służby wywiadowcze dziękując ujawniając nazwisko zagranicznego szpiega i narażając go na aresztowanie przez miejscowy kontrwywiad (patrz likwidacja WSI). Odpowiedz Link Zgłoś
kibic_rudego Kublikowi zal ze jemu orderów na pierś nie dano 25.01.11, 19:39 ale z ten facet ma popieprzone w główce jak Kaczyński Odpowiedz Link Zgłoś
paterski32 Re: Po trudach szpiegowania Rosja nagradza lukrat 26.01.11, 12:46 Jesli juz to PANU Kuklińskiemu , niewychowany prostaku ty.Tymczasem swoje teorie spiskowe wsadz sobie w d... Odpowiedz Link Zgłoś