oghana7
31.01.11, 19:12
jak to sie dzieje ,ze mamy wspanialego premiera cenionego w europie i swiecie a 25% polakow popiera szalonego jara .czy to da sie zrozumiec? az tak ciemny lud -nic nie rozumie - bardzo dziwne .duza czesc polakow popiera niemadrego niedoksztalconego plastusia napieralskiego ,z aktorym stoi stare dobre sld z czarzastym i kwiatkowskim i cala ordynacka na czele .to jeszcze dziwniejsze .