Dodaj do ulubionych

donald tusk

31.01.11, 19:12
jak to sie dzieje ,ze mamy wspanialego premiera cenionego w europie i swiecie a 25% polakow popiera szalonego jara .czy to da sie zrozumiec? az tak ciemny lud -nic nie rozumie - bardzo dziwne .duza czesc polakow popiera niemadrego niedoksztalconego plastusia napieralskiego ,z aktorym stoi stare dobre sld z czarzastym i kwiatkowskim i cala ordynacka na czele .to jeszcze dziwniejsze .
Obserwuj wątek
    • danz68 Re: donald tusk 31.01.11, 22:41
      Ty juz niczego nie zrozumiesz PÓ -ŁDEBILU...niezle cie poj...lo dyzurny burku tego rzygowiska.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka