oghana7
14.02.11, 17:59
a to slysze ,ze pjn wstydzi sie prezydenta komorowskiego .ratunku! to sa ludzie ,ktorzy wychwalali pod niebiosa i sluzyli najgorszemu z prezydentow -lechowi k.-ktory byl posmiewiskiem europy ,ciamkal ,mlaskal ,nie znal jezykow ,gardzil dziadami i malpami w czerwonym ,szkodzil rzadowi i panstwu ,bo przez niego stracilismy setki milionow zlotych /moze euro/na skutek jego wet i nienawisci do premiera tuska i jego rzadu .wstydzilismy sie wszyscy przy wszystkich wyjazdach zagranicznych ,ze znow pokaze koszmarne zepsute zeby i okropny usmiech i bedzie klepal uczestnikow debat w brukseli .ale pjn brzydzi sie prezydentem komorowskim ,ktorego 8o% polakow lubi i akceptuje .bardzo dziwne .pjn nie ma programu to nie podoba mu sie prezydent .tacy subtelni ci czysciciele butow jarkacza .