asocjacja_w A mówiłem od razu podejrzewałem !!! 21.02.11, 09:14 Chociaż podejrzewałem służby specjalne obcego wywiadu i nadal tak myślę . Nasi nie odważyli by się zamordować czterech ludzi . Za podrobienie legitymacji szkolnej prokurator rozsyła europejski nakaz aresztowania a tu sprawcy morderstw nie może wykryć !Totalitarna mafia w Egipcie to mały pikuś przy układach towarzysko mafijnych u nas !!! Odpowiedz Link Zgłoś
venerabilis Re: A mówiłem od razu podejrzewałem !!! 21.02.11, 10:31 Słyszałem, że "mały pikuś" to pleonazm, bo słowo "pikuś", od "piccolo" to właśnie coś małego. Odpowiedz Link Zgłoś
aekielski Płockie księstwo komendanta 21.02.11, 09:18 Tajemniczy świadek! Kto nim jest jasno tłumaczycie,tylko wpisać nazwisko. Ja tego nie zrobię,ale zainteresowani gangsterzy z pewnością i będziemy mieli kolejną tajemniczą śmierć. Ciekawe na co zmarł ten były komendant? Odpowiedz Link Zgłoś
henrykkreuz na zniknięcie, to taka jednostka chorobowa w mafii 21.02.11, 10:27 zwierzchnik mówi znikaj i on wie co mówi, że podwładny w ten czy inny sposób ma zniknąć Odpowiedz Link Zgłoś
pizza kolejny samobójca? 21.02.11, 09:19 ludzie wpadaja w depresję od tej sprawy Odpowiedz Link Zgłoś
knock.out.4 Ciekawsze jest czemu w Polsce powstały warunki do 21.02.11, 09:44 takich księstw. Bez zrozumienia i wytępienia mechanizmu nic nie zmienimy. Odpowiedz Link Zgłoś
feszter tak jak w Płocku jest w co drugim mieście w Polsce 21.02.11, 09:58 burmistrz to często figurant, który realizuje zadania zlecone mu przez jego mocodawców. oprócz burmistrzów i wójtów są jeszcze nadburmistrzowie i nadwójtowie tyle ze nieoficjalni - ale władza należy do nich właśnie Odpowiedz Link Zgłoś
33qq Płockie księstwo komendanta 21.02.11, 10:01 No wielkie odkrycie, w Polsce powiatowej nagle się ujawniły powiązania kolesi. Ciekawe, co facetowi na odcisk nadepnęło albo jaki ma interes w tym, żeby o tym opowiadać. Jeśli szanowni redaktorzy chcą o takich rzeczach pisać, to w większości miast na podobne sytuacje mogą natrafić Odpowiedz Link Zgłoś
trasat Płockie księstwo komendanta 21.02.11, 10:17 Mówienie, że korupcyjne układy to wynik PRL jest bzdurą albo chęcią ukrycia rzeczywistych powodów obecnej sytuacji. W PRL była mała korupcja na poziomie drobnej konsumpcji. Dopiero transformacja ustrojowa otwarła mozliwości nieograniczonej korupcji i układów. Podstawową okazają jest własność prywatna - można się bogacić, a to silna motywacja. W PRL nie można było bez ograniczeń gromadzić własności prywatnej. Dyrektorzy państwowych firm nie mieli motywacji do korumpowania, bo to nie tworzyło ich prywatnych korzyści. Teraz każdy właściciel czerpie konkretne i osobiste korzyści z korupcji, czy różnych układów z państwem. Jeśli nie zrozumiemy, że źródłem korupcji i układów jest transformacja ustrojowa i stan obecny naszego prymitywnego kapitalizmu, to nic nie zmienimy. Odpowiedz Link Zgłoś
venerabilis Książkiewicz? - e, chyba niemożliwe... 21.02.11, 10:28 Dobrze pamiętam, jak na początku lat 90. pięknie podtrzymywał bp. Kamińskiego niosącego monstrancję w czasie procesji Bożego Ciała w Płocku. Taki człowiek miałby wdawać się w układy mafijne? Poza tym Jego Ekscelencja nie chciałby, by ktoś taki towarzyszył mu w procesji. Odpowiedz Link Zgłoś
jajacek121 Do Pana Olewnika 21.02.11, 10:28 Myślę że jakby Pan naprawdę rozbroił temat od początku,tzn kto,z kim,za ile, jak to było ,ile w łapę by załatwić i komu,komu łapówka itp to dopiero zatrząsłoby się coś w sprawie morderstwa Krzyśka.Pomimo, że musiałby się pan przyznać do układów i ujawnić jak się naprawdę robi interesy w Polsce to reakcja byłaby natychmiastowa.Nie mordowanoby świadków ale pewnie wręcz odwrotnie- to zleceniodawcy byliby znajdowani zamordowani w swoich łóżkach.Myślę,że nie da się brodzić w błocie i się nie ubrudzić. Odpowiedz Link Zgłoś
drakaina Płockie księstwo komendanta 21.02.11, 10:29 Agent Cooper przyjechał do Twin Peaks z zewnątrz. Lokalny szeryf też był uplątany w miasteczkowe układy. Gdyby komisja o tym wiedziała, to może w Płocku byłby już agent Cooper. -- Scribere necesse est Odpowiedz Link Zgłoś
wojec Rodzinka była dobrze ,,umoczona''!! 21.02.11, 10:38 ..to,że tak było jest dla mnie oczywiste i to OD LAT!!Te wewnętrzne konflikty i układzIki rodzinno-biznesowe to temat na super-serial TV!! Odpowiedz Link Zgłoś
kukimonster-online synek Maciusia K. też pracuje teraz w policji:) 21.02.11, 10:50 To on: policyjni.gazeta.pl/Policyjni/10,91135,8631075,Na_drogach_wewnetrznych_nadal_panuje_Wolna_Amerykanka.html Ale drugi synek Eryk K. to już grubszy przekręt. Jest jedynym właścicielem firmy Ember (www.ember.com.pl). Założył ją jak można znaleźć w internecie jak się poszuka, w 2006. Miał wtedy 26 lat. Nie zaczął od małych zleceń. Od razu, jak widać po referencjach skwapliwie wymienionych www.ember.com.pl/listy.php były to zlecenia po 100 0000, 500 0000. Firmy zaś Orlen, Lotos itd. Niesamowity łeb do biznesu ma chłopak albo to tylko słup, kogoś większego, co kiedyś z tatusiem interesy robił. Odpowiedz Link Zgłoś
henrykkreuz Re: synek Maciusia K. też pracuje teraz w policji 21.02.11, 12:22 Utrzymanie pałacu kosztuje i ktoś musi pilnować rodzinnych biznesów, a z jakiej pozycji najlepiej? Niech zgadnę: Wcześniej: tata czarną robotę i pilnowanie z pozycji Policji, mamusia zapewne służb specjalnych na niezbyt wysokim stanowisku ale gdzie krzyżują się informacje wszelkich służb, a po odejściu z oficjalnych stanowisk na emeryturę to 100% zaufania do wstawionych następców mieć przecież nie można. Wiadomo. Odpowiedz Link Zgłoś
kukimonster-online synkowie Maciusia K. co teraz robią?:) 21.02.11, 10:56 To on: policyjni.gazeta.pl/Policyjni/10,91135,8631075,Na_drogach_wewnetrznych_nadal_panuje_Wolna_Amerykanka.html Ale drugi synek Eryk K. to już grubszy przekręt. Jest jedynym właścicielem firmy Ember (www.ember.com.pl). Założył ją jak można znaleźć w internecie jak się poszuka, w 2006. Miał wtedy 26 lat. Nie zaczął od małych zleceń. Od razu, jak widać po referencjach skwapliwie wymienionych www.ember.com.pl/listy.php były to zlecenia po 100 0000, 500 0000. Firmy zaś Orlen, Lotos itd. Niesamowity łeb do biznesu ma chłopak albo to tylko słup, kogoś większego, co kiedyś z tatusiem interesy robił. Odpowiedz Link Zgłoś
janspruce Płockie księstwo komendanta 21.02.11, 11:25 Olewnik, Olewnik, Olewnik, ........, i co tydzien nowy swiadek i nowa niby sensacja. Darmowa reklama firmy a sprzedaz kielbasy rosnie jak na drozdzach. Wiecie ile by trzeba zaplacic za taka reklame? Odpowiedz Link Zgłoś
tomas7771 teraz 21.02.11, 13:03 czas przeswietlic rodzinke komendanta.. jedyna nadzieja w dziennikarzach bo nikt inny w tej bananowej republice tego nie zrobi.. Odpowiedz Link Zgłoś
zbychuchicago Re: teraz 21.02.11, 13:26 No Panie Myslinski warto sie odezwac nie bac sie juz nikt Pana nie wyczsci wszystko wsiaklo pod Gabinem,na Mazurach do boju. Odpowiedz Link Zgłoś
zbychuchicago Re: teraz 21.02.11, 13:41 A moze glos zabierze w tej sprawie Komendant Glowny Policji,rownierzMinister Spraw Wewnetrznych i Administracji Pan Miller no i oczywiscie General Rapacki Ci ludzie powinni miec najwiecej do powiedzenia,ponadto moim zdaniem mlody powinien wyleciec z policji a tymbardziej z Komendy Glownej pytam sie kto za tym wszystkim stoi Panie Premierze Donaldzie Tusk,opinia publiczna chce wyjasnien,powolac specjalna komisje i przeczesac majatek Ksiazkiewicza oraz jego rodziny ioficerow Komendy Glownej wraz z Generalem Rapackim Odpowiedz Link Zgłoś
jakubovski Re: Płockie księstwo komendanta 21.02.11, 15:39 jo, albo że na przykład też cały półwysep helski też jest usłany takimi twin peaks: począwszy od władysławowa, chałupy, jastarnia, jurata, hel-bór no i w końcu hel. eh.. pojechałoby sie nad morze popływać z łabędziami srecenzje.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś
helguera Olewnik nie Blida,czerwoni nie pisiory. 21.02.11, 18:45 Gazeta o sprawie Oolewnika pisze malo,chyba ze już nie wypada nie napisac.Często pisze tak by rodzinę[ofiare] przedstawic w zlym świetle.Tak bylo kłamstwo nie sprostowane o prostytutkach na imprezie w domu ofiary,tak bedzie i z pewnoscia teraz w tych sensacyjnych opowiesciach.,Prawie wcale gazeta nie pisze o czerwonych bonzach i baronach podejrzanych w sprawie.Nie pisze bo czerwoni zawsze byli bliscy gazecie.W innej sprawie gdzie samobojstwo popelnila była minister w rzadzie SLD ,gazeta sprawe relacjonuje na zywo,stale oskarzajac pisiorowych funkcjonariuszy.Nad tym że H.Blida powtaRZA ŻE ŻONA POPELNILA SAMOBOJSTWO,PRZYTYKAJA SIE USZY GAZETOWYCH CYNGLI KTORZY CO RUSZ SUGERÓJA ŻE TO SAMOBÓJSTWO NIE BYLO.mOŻE TAK cZUCHNOWSKI ZACZNIE PRZEPYTYWAC CZERWONYCH FUNKCJOPNARIUSZY NA OKOLICZNOSC śmierci K.Olewnika.Nie vtego gazeta nie zrobi,podobnie jak z daleka obchodzic będezie sprawę śmierci Papały,bo tam tez zamieszani sa bilscy sercu gazety kolesie.A zarówno sprawa Olewnika jak i Papaly jest hanbą dla wymiaru sprawiedliwosci ,takze dla mediow ktore obiecywaly że sprwy nie odpuszcza,a jednak to zrobily.Jedyna Angora opisuje skandaliczna dzialalność polskiego wymiaru sprawiedliwosci w tych sprawach i chwala jej za to. Odpowiedz Link Zgłoś
1.stanley Zleceniodawcy 21.02.11, 19:55 Właśnie w takich instytucjach trzeba szukać rekinów gangsterstwa.To właśnie tam są zleceniodawcy wszelkich morderstw,wymuszeń,napadów itd... Odpowiedz Link Zgłoś
ttr32 Płockie księstwo komendanta 22.02.11, 12:03 OMG to w Polsce może być jednak "UKŁAD"!!! Odpowiedz Link Zgłoś
areyoushpongled Płockie księstwo komendanta 22.02.11, 12:47 Miał być dzisiaj kolejny artykuł w tej sprawie. Czytał ktoś? Jest już w internecie? Odpowiedz Link Zgłoś
gagawa56 Re: Czy to wszystko działo się bez wiedzy ,,góry,, 22.02.11, 16:58 A gdzie był Komendant Główny Policji , a gdzie CBŚ i ABW a co robił szef MSWiA itd. Nic nie wiedzieli ? Bardzo wątpię . W Łodzi też tak było i jest a do tego pomaga im prokuratura . Giną akta lub są dowolnie przekazywane do sądu ,tak aby wydać wyrok uniewinniający a jak już nie wiedzą co wymyślić to mówią ,że swiadek chory psychicznie albo ,że konfabuluje rzeczywistiość . Pomysły mają różne na wytłumaczenie się z takich bądż innych decyzji a wszystko dlatego ,że od lat w prokuraturze i innych instytucjach są te same ze sobą powiązane osoby . Odpowiedz Link Zgłoś
jasio545 o Książkiewiczu można by tak 100 tomów naoisać 22.02.11, 20:13 ale wtedy trza by też ja kręcił lody z płockimi biskupami. A w ogóle to wszyscy inteligentni płocczanie wiedzą że w Płocku rządzi mafia a lud czeka na Lenina. Ja sam najmę się za Dzierżyńskiego Feliksa Odpowiedz Link Zgłoś