barakkobamaa
28.03.11, 13:32
Kaczyński naprawdę może wygrać wybory - no chyba że wybijemy obciachowych starszych z mniejszych ośrodków ( a może by dodać także kaleki ? ) - jak sugerowała ładna pani z PO. Wtedy my silni zwarci i gotowi zbudujemy lepszą NOWĄ POLSKĘ pod hasłem jeden naród - jedna partia.