ubiquitousghost88 27.05.11, 10:49 Dziennikarzom wytatuują na lewym przedramieniu odpowiednie szyfry klasyfikacyjne... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lechu733 Polska w przekazach PiS 27.05.11, 10:59 "Przekazy Dnia" to termin przekazów PO odkrytych pare lat temu. Branie tej nazwy i przypinanie do PISu jest łamaniem praw autorskich hehehehehe. Ciekawe czy przekazy dnia wysyłane do POwców, też świadczą dla GW, że POwcy nie potrafią samodzielnie myśleć? Czy też takie stwierdzenie mogłoby nie służyć odPOwiedniej partii. I GW tak nie napisze Odpowiedz Link Zgłoś
lechu733 Re: Polska w przekazach PiS 27.05.11, 11:13 m.onet.pl/_m/a8c894d27bb3d950cb569ca5be93b246,37,1.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
zenutek Re: Polska w przekazach PiS 27.05.11, 17:21 Mylisz się Lechu733, "Dzienny informator przekazu medialnego" PiS, opracowywany przez Kurskiego znany był już pod koniec kadencji rządu Lewicy, a więc w latach 2004-2005. Cały swój "sukces" wyborczy w 2005 roku PiS zawdzięcza właśnie temu informatorowi. Do dzisiaj posiadam egzemplarz z 2006 roku, pisany czcionką 24 bold, gdzie na stronie A4 mieściło się zaledwie kilkanaście linijek tekstu, ze względu na braki w umiejętnym czytaniu ze zrozumieniem większości posłów, do których docierało to pisemko. Były to najczęściej dwu-trzy- lub czterostronicowe "wydawnictwa" w punktach wykładające jak mają mówić i co zapraszani do mediów przedstawiciele tej partii. Znane ogółowi są całe zdania wypowiadane co do słowa kilku polityków PiS w tych samych lub innych mediach. Platforma "przejęła" ten styl informowania dopiero kilka lat później, ale nie w wydaniu codziennym tylko okolicznościowym... Odpowiedz Link Zgłoś
6.smiech Polska w przekazach PiS 27.05.11, 11:12 Media podzielone, narod podzielony a Polska zniszczona. JArkacz u wladzy-to przekazy pisszamba. Kto mysli inaczej to juz go ziobro i macacewicz zalatwia. Odpowiedz Link Zgłoś
antropoid Polska w przekazach PiS 27.05.11, 11:27 Ciekawe, czy te warchoły z PiSuaru mają już czarną listę dziennikarzy przeznaczonych do likwidacji, ew. osadzenia w "obozach pracy", w przypadku gdyby znalazła się odpowiednio dużo liczba głupców, którzy daliby im ponownie władzę w państwie. Tym razem na dużo dłużej niż 2 lata, bo chory na władzę i nienawiść pokurcz drugi raz nie pozwoliłby na przedterminowe wybory. Zaczęłoby się jak zwykle od mediów, a potem bez wątpienia byłby gotów na najgorsze draństwo, żeby tylko nie dać sobie odebrać koryta. Dożywotnio. Odpowiedz Link Zgłoś
boykotka Re: Polska w przekazach PiS 27.05.11, 17:04 Nie powiem, by PO było moją wymarzoną bajką. Dopóki jednak skleroza mnie kompletnie nie dopadnie dopóty będę pamiętać, że jedynym gwarantem niedopuszczenia PiS do władzy jest PO. Będę głosować na PO dopóty dopóki będzie istniało PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
antropoid Re: Polska w przekazach PiS 27.05.11, 18:25 Mogę się pod tym tylko podpisać, dodając jeszcze, że czy to PO, czy ktokolwiek inny - zagłosuję na każdego, kto będzie miał szansę wygrać z Kaczyńskim i jego sitwą. Dopóki tylko to indywiduum będzie miało choćby cień szansy na rządzenie Polską. Odpowiedz Link Zgłoś
minstrel515 Polska w przekazach PiS 27.05.11, 11:39 Po co PiS media? I tak przecież wygrają wybory, jak twierdzą. Adam Hofman sam jeden wystarczy; co powie, to boki zrywać. Naród ma poczucie humoru i to doceni. Odpowiedz Link Zgłoś
gownos Polska w przekazach PiS 27.05.11, 11:40 vod.gazetapolska.pl/119-kibol-dzien-meczu-bez-sciemy Odpowiedz Link Zgłoś
nerwus0 Re: Polska w przekazach PiS 27.05.11, 11:45 gownos napisał: > vod.gazetapolska.pl/119-kibol-dzien-meczu-bez-sciemy Zawracanie głowy. Co to ma wspónego z artykułem i tematem. Jak nia masz o czym pisać, to nie pisz a nie podpieraj się głupimi artykułami z internetu. Odpowiedz Link Zgłoś
aussie1inc Polska w przekazach PiS 27.05.11, 12:29 Nie ma sie czemu dziwic. Dzialacze Pisu musza miec sciagawki, zeby wiedziec, co powiedziec. Oni samodzielnie nie umieja myslec - bo jak by umieli, to by ich w Pisie nie bylo. Pis, jak wiadomo, gromadzi wylacznie pol i cwierc glowkow. Odpowiedz Link Zgłoś
antropoid Re: Polska w przekazach PiS 27.05.11, 12:33 Prosty przykład - Kurski w jednym z ostatnich programów Lisa, poświęconemu kibolstwu. Zero gadki na temat, przylazł tam z gotowym (antyrządowym rzecz jasna) referatem i wykrzykiwał te brednie ignorując wszelkie pytania. Jedyne czego pilnował, to żeby kartka nie znalazła się w kadrze... Odpowiedz Link Zgłoś
jurek4491 Polska w przekazach PiS 27.05.11, 12:47 Przecież PiSdzielce mają TV Trwam i Ryja ma Radio. Niech się wpisze ktoś kto kiedykolwiek widziwł lub słyszał w tych dwóch stacjach kogoś z inne formacji politycznej niż PiSdzielce lub pro-PiSdzielce. Tam nie ma żadnej dyskusji i sporu bo prowadzący zawsze się zgadza z zaproszonym goościem, mało tego jeszcze go podpuszcza i naprowadza na jaki temat ma być dyskusja, zawsze trwa jazda po rządzie i PO oraz wybielanie PiSdy. Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom-z-radia-maryja GW ma jakiegos kreta w PIS? 27.05.11, 12:51 na to mi wygląda. Jeszcze się tam ktos z Kluzikowców się uchował? Odpowiedz Link Zgłoś
antropoid Re: GW ma jakiegos kreta w PIS? 27.05.11, 18:28 W PiS są same krety. Poczynając od wodza, każdy ma tam rycie w DNA. Odpowiedz Link Zgłoś
lewy_andy "łącznie z namiarami na ich redaktorów naczelnych" 27.05.11, 13:24 Namiary niezbędne - jak znajdą się kwity (np. ze skoku na WSI) to dostanie redaktor propozycję nie do odrzucenia i będzie można zaobserwować jak normalne czasopismo nagle zacznie "sympatyzować z piss" i opluwać wszystko dookoła ze szczególnym uwzględnieniem premiera i prezydenta. To było widać na przykładzie niektórych czasopism, jak również zwrot do normalności po pozbyciu się takiego "redaktora naczelnego" Odpowiedz Link Zgłoś
madziapl1 Polska w przekazach PiS 27.05.11, 14:40 Jeden zginal bo byl Przemadrzaly a drugiemu w trybie ekspresowym przychyl Nieba blagamy CIE PANIE. Odpowiedz Link Zgłoś
ed-59 Polska w przekazach PiS 27.05.11, 15:47 wynika że to prawie analfabeci jak dzieci mają ściągawki na rękach jak poseł Błaszczak jak większość pisowskich polityków nie nadają się do żadnej innej pracy to uciekli do polityki i póżniej są efekty takiego rządzenia nawet nawet najprostrzej ustawy nie potrafią poprawnie napisać Odpowiedz Link Zgłoś
wlekawa Polska w przekazach PiS 27.05.11, 16:11 Pomysł PIS dla Polski to myśl totalnie, działaj globalnie. W idealnym państwie Polskiej Oceanii Wielki Brat wypluwa co godzinę dziesiątki wypowiedzi na każdy temat, które małe ludziki powtarzają przez megafony innym małym ludzikom, co raz prędzej, co raz prędzej. Rozpowszechnione myśli docierają do mózgów wszystkich ludzików i spełnia się sen wszystkich totalitarnych satrapów: jeden naród, jeden Furher, jedna myśl. Albo inaczej: „Partia i Lenin – bliźnięta – bracia – kogo bardziej matka – historia ceni? Mówimy – Lenin, a w domyśle – partia, mówimy – partia, a w domyśle – Lenin”. Odpowiedz Link Zgłoś
zenutek Pranie mózgu warunkiem PiSu... 27.05.11, 17:11 Warunkiem przyjęcia na listę zwolenników PiS jest pranie mózgu, natomiast warunkami przyjęcia na listę członków partii jest zrzeczenie się honoru, trzeźwego myślenia ale także i pozbycia się własnego zdania. Wstąpienie do PiSu jest jak przekroczenie bram sekty wyznaniowej. Ciekawe czy także dobrami materialnymi trzeba się podzielić? Odpowiedz Link Zgłoś
alikpalik Re: Pranie mózgu warunkiem PiSu... 29.05.11, 00:23 zenutek napisała: > Warunkiem przyjęcia na listę zwolenników PiS jest pranie mózgu, natomiast warun > kami przyjęcia na listę członków partii jest zrzeczenie się honoru, trzeźwego m > yślenia ale także i pozbycia się własnego zdania. Wstąpienie do PiSu jest jak p > rzekroczenie bram sekty wyznaniowej. Ciekawe czy także dobrami materialnymi trz > eba się podzielić? Bez "jak". Odpowiedz Link Zgłoś
krakowiak10 Polska w przekazach PiS 27.05.11, 17:43 Niech Kaczynski przestanie ukrywac ze jest homoseksualista...na zachodzie o tym wiedza a czemu nie w Polsce, media chowaja ta prawde? Udaje ze taki religijny, moralny przed zatumanionych moherow ale zeby wiedzieli o nim prawde....Nie ma nic przeciwko ale nie lubie nikogo kto chowa prawde o sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
cul-de-sac I dodaje ze śmiechem: - Ale tego, kto wam to dał, 27.05.11, 19:23 znajdziemy. Chcialby... Odpowiedz Link Zgłoś
jur56 Polska w przekazach PiS 28.05.11, 17:55 R. Kapuściński tak charakteryzował tzw. karierowiczów - " nie mają wizji Polski , wizji przyszłości ... nie mają wizji z którą mogliby się utożsamiać i solidaryzować . W tej sytuacji utożsamiają się z układem , z grupą , z osobami . O co im chodzi ? .... żeby się utrzymać , a potem przebić wyżej " . Odpowiedz Link Zgłoś
q-ku "zdrajcę złapiemy" żartowniś 28.05.11, 23:48 "I dodaje ze śmiechem: - Ale tego, kto wam to dał, znajdziemy" przyjemniaczek Odpowiedz Link Zgłoś
padafas Polska w przekazach PiS 29.05.11, 13:41 Co oni kombinują już przymiarki robią Odpowiedz Link Zgłoś