Dodaj do ulubionych

Ponuracy popierają PiS

08.06.11, 08:26


Wnioske prosty ponuracy to idioci.
Obserwuj wątek
    • tykaczor Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 08:53
      Brawo Panie Ministrze Sikorski ! Jest Pan naprawdę BARDZO MĄDRYM CZŁOWIEKIEM !
      • mawt umiarkowanie optymistyczny wywiad 08.06.11, 20:54
        cóż, lepsze umiarkowanie niż wydziwianie
      • mlodaemerytka Re: Ponuracy popierają PiS 10.06.11, 02:07


        Niem widze "madrosci" na tak waznym stanowisku ! Moze to raczej sprawa punktu widzenia !
    • drmuras Czyli KAczyński 08.06.11, 08:54
      Jedno co tak naprawdę różni te dwie uległe wobec kościóła socjalistyczne partie to Kaczyński.
      • antropoid Re: Czyli KAczyński 08.06.11, 11:40
        drmuras napisał:

        > Jedno co tak naprawdę różni te dwie uległe wobec kościóła socjalistyczne
        > partie to Kaczyński.


        Fakt, ten uległ klerowi najbardziej, a raczej wlazł najgłębiej. Ale on wlazłby każdemu, byle tylko rządzić.
        • mlodaemerytka Re: Czyli KAczyński 10.06.11, 02:13
          antropoid napisał:

          > drmuras napisał:
          >
          > > Jedno co tak naprawdę różni te dwie uległe wobec kościóła socjalistyczne
          > > partie to Kaczyński.
          >
          >
          > Fakt, ten uległ klerowi najbardziej, a raczej wlazł najgłębiej. Ale on wlazłb
          > y każdemu, byle tylko rządzić.
          =======================

          Kosciol w Polsce, jest bez wstydu ! Po "Okradaniu" politycznie nazwanym odbieraniu dobr
          od panstwa ma czelnosc wszedzie ingerowasc !

          Inni obywatele nie moga odebrac swoich dobr ! Jak to jest z prawek w kraju?
          Czy to Orwell "Wszystkie swinie sa rowne, ale niektore sa rowniejsze "?

          Kiedy ludzie zaczna myslec ? Daja sie okradac, pozwalaja molestowac wlasne dzieci,

          loza na wredna, wroga Polsce radiostacje szerzaca ciemnote !

          Bolesna prawda, a rzad "chodzi na pasku", bo...tak naprawde zadza purpuraci !

          Szkoda kraju. Gadanie, ze moze nie mowili bysmy po polsku to jedyny argument !
    • toki88 Za to optymiści ślepo wierzą 08.06.11, 09:00
      że PO jest najlepszą rzeczą dla Polski. Doprawdy trzeba mieć w sobie dużo pogody życia, jak i wyżej wspomnianego optymizmu, żeby myśleć, że te 4 lata rządów PO nie były katastrofą, a następne też nie będą. Wystarczy spojrzeć na przygotowania do Euro czy na stan polskich kolei. Rząd wyprzedaje polskie banki i krytyczne z punktu widzenia bezpieczeństwa energetycznego przedsiębiorstwa. Prywatyzuje firmy, które działają sprawnie, że nie ma żadnej potrzeby ich prywatyzowania, a jedynym powodem ich sprzedaży jest uzyskanie pieniędzy do łatania dziury budżetowej. A wszystko przez brak reform finansów publicznych. Jak sprzedadzą już wspomniane przedsiębiorstwa, to co powiedzą? Jak pociągi będą się spóźniać, powiedzą, że nie są już publiczne. Jak ceny energii wzrosną, powiedzą to samo. Jak odetną gaz Rosjanie - trudno.

      Doprawdy trzeba być niepoprawnym optymistą, żeby głosować na PO.
      • bonika99 Re: Za to optymiści ślepo wierzą 08.06.11, 09:33
        Odniosę się tylko do jednej sprawy - mylenia przez polityków/parlamentarzystów sfery prywatnej z publiczną.
        Cytat: 'Sprawy takie jak in vitro czy związki partnerskie nie powinny być objęte dyscypliną partyjną, bo to kwestia sumienia'.

        Owszem, może być to kwestia sumienia, ale wyłącznie tych osób, ktore się na to zdecydują lub nie - we własnym życiu i własną decyzją.

        'Kwestią sumienia' parlamentarzystów - a tak naprawdę ich OBOWIĄZKIEM jest zagwarantowanie obywatelom WSZELKICH PRAW I MOŻLIWOŚCI WYBORU - z ktorych ludzie będą mogli skorzystać - lub z ktorych nie zechcą skorzystać - zgodnie z wlasnym indywidualnym sumieniem.

        • sharn1 Re: Za to optymiści ślepo wierzą 08.06.11, 09:44
          bonika99 napisała:
          > 'Kwestią sumienia' parlamentarzystów - a tak naprawdę ich OBOWIĄZKIEM jest zagw
          > arantowanie obywatelom WSZELKICH PRAW I MOŻLIWOŚCI WYBORU - z ktorych ludzie bę
          > dą mogli skorzystać - lub z ktorych nie zechcą skorzystać - zgodnie z wlasnym i
          > ndywidualnym sumieniem.


          W takim razie domagam się WSZELKIEGO PRAWA I MOŻLIWOŚCI WYBORU odnośnie tego czy mam płacić podatki czy nie.
      • padafas Re: Za to optymiści ślepo wierzą 08.06.11, 09:40
        To na kogo stawiasz
      • koloratura1 Re: Za to optymiści ślepo wierzą 08.06.11, 09:48
        toki88 napisał:

        > Doprawdy trzeba być niepoprawnym optymistą, żeby głosować na PO.

        Na kogo, zatem, proponujesz głosować?
        • sharn1 Re: Za to optymiści ślepo wierzą 08.06.11, 11:28
          Na nikogo.
          Jak w następnych wyborach frekwencja będzie wynosiła 30% może to da komuś coś do myślenia.
          • koloodmocysercawkptplanecie Re: Za to optymiści ślepo wierzą 08.06.11, 11:49
            > Jak w następnych wyborach frekwencja będzie wynosiła 30% może to da komuś coś d
            > o myślenia.

            To dopiero jest niepoprawny optymizm i myslenie zyczeniowe
        • xxsiedleckaxx Re: Za to optymiści ślepo wierzą 08.06.11, 12:16
          koloratura1 napisała:

          > toki88 napisał:
          >
          > > Doprawdy trzeba być niepoprawnym optymistą, żeby głosować na PO.
          >
          > Na kogo, zatem, proponujesz głosować?
          NA PIS MOJA DROGA NA PIS.
          • koloratura1 Re: Za to optymiści ślepo wierzą 09.06.11, 06:36
            xxsiedleckaxx napisała:

            > koloratura1 napisała:
            >
            > > toki88 napisał:
            > >
            > > > Doprawdy trzeba być niepoprawnym optymistą, żeby głosować na PO.
            > >
            > > Na kogo, zatem, proponujesz głosować?
            > NA PIS MOJA DROGA NA PIS.

            Bóg Ci zapłać za dobrą radę, ale na pewno nie skorzystam.
        • toki88 Re: Za to optymiści ślepo wierzą 08.06.11, 20:06
          koloratura1 napisała:

          > toki88 napisał:
          >
          > > Doprawdy trzeba być niepoprawnym optymistą, żeby głosować na PO.
          >
          > Na kogo, zatem, proponujesz głosować?

          Nie powiem. Powiem tylko tyle, że obecną ekipę należy zwolnić, a jeśli się tego nie uda zrealizować, to przynajmniej pokazać, że nie mogą bezczynnie marnować czasu, pieniędzy i zaufania jakie dostali.
          • koloratura1 Re: Za to optymiści ślepo wierzą 09.06.11, 06:40
            toki88 napisał:

            > koloratura1 napisała:

            > > Na kogo, zatem, proponujesz głosować?

            > Nie powiem. Powiem tylko tyle, że obecną ekipę należy zwolnić, a jeśli się tego
            > nie uda zrealizować, to przynajmniej pokazać, że nie mogą bezczynnie marnować
            > czasu, pieniędzy i zaufania jakie dostali.

            OK.
            Ale jak to zrobić?
      • demetria11 Re: Za to optymiści ślepo wierzą 08.06.11, 12:27
        Widzisz, jesteś doskonałym potwierdzeniem słów p. ministra o ponurakach popierających Pis :)))
    • sharn1 Hipokryta do kwadratu 08.06.11, 09:13
      Jak PiS mu dał stołek to był pisowcem z krwi i kości. Jak mu go zabrał to nagle zaczął pajacować.

      • koloratura1 Re: Hipokryta do kwadratu 08.06.11, 09:56
        sharn1 napisał:

        > Jak PiS mu dał stołek to był pisowcem z krwi i kości. Jak mu go zabrał to nagle
        > zaczął pajacować.

        Nieprawda.
        Nikt mu niczego nie zabierał.
        Sam się podał do dymisji (05.02.2007), nie mogąc dłużej wytrzymać z pisowskim bałwaństwem.

        P.S.: na czym to - rzekome - pajacowanie polegało?

        • kochamjaktusk Klamiesz, on zostal zmuszony do dymisji 08.06.11, 10:31
          To PiS mial dosyc tego obludnego blazna.
          • koloratura1 Klamiesz, on zostal zmuszony do dymisji - JAK? 08.06.11, 10:55
            kochamjaktusk napisał:

            > To PiS mial dosyc tego obludnego blazna.

            Może i miał.
            Co by mnie - skądinąd - nie zdziwiło: w PiS-ie nie lubią inteligentnych.
            Gdy idzie o obłudnych błaznów - lubią, nawet bardzo: tam, przecież, głównie tacy...

            P.S.: Zanim zarzucisz komuś kłamstwo, sprawdź fakty.
            • kochamjaktusk Za to w Partii Oszustow lubia inteligentnych inacz 08.06.11, 17:13
              ej, co to swoja inteligencje wykorzystuja przeciwko Polsce i Polakom.
              • nikodem123 Re: Za to w Partii Oszustow lubia inteligentnych 08.06.11, 19:31
                Taaak....

                Bo Polska to PiS, a Polak to tylko ten, który głosuje na Jarka z PiSu
              • koloratura1 Re: Za to w Partii Oszustow lubia inteligentnych 09.06.11, 06:50
                kochamjaktusk napisał:

                > ej, co to swoja inteligencje wykorzystuja przeciwko Polsce i Polakom.

                To ma być ten kontrargument?

                Pal sześć, że nieprawdziwy (niby jak wykorzystują przeciwko Polsce i Polakom?), ale - co bardziej istotne - z gatunku: a u was to murzynów bijecie! Ergo - idiotyczny.
              • koloratura1 Re: Za to w Partii Oszustow lubia inteligentnych 09.06.11, 06:57
                kochamjaktusk napisał:

                > ej, co to swoja inteligencje wykorzystuja przeciwko Polsce i Polakom.

                Wiesz co?
                A u Was to murzynów bijecie! - Też argument, prawda?
        • sharn1 Re: Hipokryta do kwadratu 08.06.11, 11:27
          Jasne, jasne.
          Większość ludzi jak dostaje kopa w dupę to odchodzi za "porozumieniem stron". Sikorski nie nadawał się na ministra (chociaż Klich go przebił w swoim nieudacznictwie - to fakt), więc "honorowo" pozbył się stołka.

          I nie pajacował tylko pajacuje.
          No chyba, że rasistowskie dowcipy o przywódcy USA i inne chamskie wypowiedzi (bynajmniej niedyplomatyczne) to zwyczajnie poziom Sikorskiego, wtedy odwołuję. On nie pajacuje, on taki jest.
          • koloratura1 Re: Hipokryta do kwadratu 09.06.11, 07:05
            sharn1 napisał:

            > Jasne, jasne.
            > Większość ludzi jak dostaje kopa w dupę to odchodzi za "porozumieniem stron".

            Możesz sprecyzować, na czym ten - jakże kulturalnie określony - kop w dupę polegał?

            > Sikorski nie nadawał się na ministra

            Bo...?

            > Chociaż Klich go przebił w swoim nieudacznictwie - to fakt),

            A coś więcej i bardziej konkretnie o tym nieudacznictwie?

        • xxsiedleckaxx Re: Hipokryta do kwadratu 08.06.11, 11:46
          koloratura1 napisała:

          > sharn1 napisał:
          >
          > > Jak PiS mu dał stołek to był pisowcem z krwi i kości. Jak mu go zabrał to
          > nagle
          > > zaczął pajacować.
          >
          > Nieprawda.
          > Nikt mu niczego nie zabierał.
          > Sam się podał do dymisji (05.02.2007), nie mogąc dłużej wytrzymać z pisowskim b
          > ałwaństwem.
          >
          > P.S.: na czym to - rzekome - pajacowanie
          ZABRAŁ I NIE TRÓJ.nawet Śp.L.Kaczyński mając wiedzę o radusiu był przeciwny mianowaniu go ministrem .
          • kzet69 Re: Hipokryta do kwadratu 08.06.11, 12:46
            xxsiedleckaxx napisała: > ZABRAŁ I NIE TRÓJ.nawet Śp.L.Kaczyński mając wiedzę o radusiu był przeciwny mia
            > nowaniu go ministrem

            Następna genetyczna patr(id)otka nie potrafiąca zdania w ojczystej mowie sklecić bez rażącego byka, żenada...
            • xxsiedleckaxx Re: Hipokryta do kwadratu 08.06.11, 12:58
              kzet69 napisał:

              > xxsiedleckaxx napisała: > ZABRAŁ I NIE TRÓJ.nawet Śp.L.Kaczyński maj
              > ąc wiedzę o radusiu był przeciwny mia
              > > nowaniu go ministrem
              >
              > Następna genetyczna patr(id)otka nie potrafiąca zdania w ojczystej mowie skleci
              > ć bez rażącego byka, żenada...
              SZKODA SŁÓW BŁAŻNIE .
          • koloratura1 Re: Hipokryta do kwadratu 09.06.11, 07:13
            xxsiedleckaxx napisała:


            > ZABRAŁ I NIE TRÓJ.

            Co zabrał? I na pewno NIE CZWÓR (cokolwiek miałoby to znaczyć...)?

            > nawet Śp.L.Kaczyński mając wiedzę o radusiu był przeciwny mia
            > nowaniu go ministrem .

            No, wiesz, to dopiero argument! KORONNY!
    • 6.smiech Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 09:13
      Niestety nie tylko ponuracy ale tez roznego radzaju dewianci i oszolomy ktorzy powinni byc
      leczeni.
      • xxsiedleckaxx Re: Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 11:54
        6.smiech napisał:

        > Niestety nie tylko ponuracy ale tez roznego radzaju dewianci i oszolomy ktorzy
        > powinni byc
        > leczeni.
        Więc jestem ponurakiem oszołomem,faszysto i moherem bo kocham PIS a Kaczyński jest Wielkim
        Mężem stanu,do czego raduś z donkiem nie dorośli.BĘDĘ GŁOSOWAĆ NA PIS.
        • demetria11 Re: Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 12:29
          To widać po twojej ortografii...
        • kzet69 Re: Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 12:47
          Jak można kochać partię polityczną? Poza tym wszyscy zdrowi?
        • nikodem123 Re: Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 19:34
          xxsiedleckaxx napisała:

          > 6.smiech napisał:
          >
          kocham PIS a Kaczyński jest Wielkim
          > Mężem stanu,

          PiS - partia ślepo zakochanych.
      • jwasz1952 Re: Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 19:11
        Brawo panie Sikorski.Do ponuraków dokładam nieudaczników.
      • koloratura1 Re: Ponuracy popierają PiS 09.06.11, 07:21
        6.smiech napisał:

        > Niestety nie tylko ponuracy ale tez roznego radzaju dewianci i oszolomy ktorzy
        > powinni byc leczeni.

        Nie powinni. Szkoda pieniędzy. Ich przypadłość jest niewyleczalna.
        A - poza tym - większością skutecznie zajmuje się stopniowo biologia i wkrótce problem sam się rozwiąże.
    • stivi47 Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 09:19
      Ta grupa Polakow ktura tak uporczywie tygo Kaczynskiego w renke caluje jest grupa ludzi bardzo naiwnych jesli ten kaczynski i ta jego grupa polskich Pisowcow obejmie w Polsce rzandy to polacy musza sie grubo ubrac a najlepiej w te Rosyjskie Kufaje dzisiaj wszystkie Kraje Swiata a szczegulnie Europa sa bardzo labilnie podatne na Kryzys a ten Czlowiek niema zadnego pojencia jesli chodzi o Economie powodem benda te Polskie Zwianzki i w polsce straca setki Ludz Prace
      • bolek_i_jego_worek Re: Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 10:47
        Jakoś nie udało Ci się zniechęcić mnie do PiSu. Może o PiSownie chodzi?
      • jajecznicazpomidorami Re: Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 11:35
        z psychiatryka piszesz/?
      • xxsiedleckaxx Re: Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 13:09
        stivi47 napisał:

        > Ta grupa Polakow ktura tak uporczywie tygo Kaczynskiego w renke caluje jest gru
        > pa ludzi bardzo naiwnych jesli ten kaczynski i ta jego grupa polskich Pisowcow
        > obejmie w Polsce rzandy to polacy musza sie grubo ubrac a najlepiej w te Rosyjs
        > kie Kufaje dzisiaj wszystkie Kraje Swiata a szczegulnie Europa sa bardzo labiln
        > ie podatne na Kryzys a ten Czlowiek niema zadnego pojencia jesli chodzi o Econo
        > mie powodem benda te Polskie Zwianzki i w polsce straca setki Ludz Prace
        Robisz same byki.A ten pożal się Boże Wicent zna się?Polska za tych rządów znalazła się na skraju bankructwa.
    • strikemaster Przyjaciel to czy wróg, dopadnie Cie i zniszczy 08.06.11, 09:40
      Czyżby to była piosenka wyborcza PISu?
    • mapokl Bałwany 08.06.11, 09:43
      Ponuracy i Nacjonaliści głosują na PiS
      Zwyczajni idioci i łatwowierni na PO. Panie Sikorski ludzi którzy wierzą w bajki, różowe smoki, żaby zamieniające się w księżniczki i obietnice Tuska, to nie optymiści, to idioci, lub bardziej poprawnie politycznie ludźmi o alternatywnym postrzeganiu rzeczywistości.

      Jedna partia robi wszystko by dostać się z powrotem do władzy nawet jeżeli w procesie zniszczy polską demokrację i społeczeństwo, a druga robi wszystko by utrzymać się u władzy nawet jeżeli musi zniszczyć kompletnie polską gospodarkę w imię krótkotrwałych ale szybko widocznych efektów. Kaczyński to mistrz "myślenia przeszłością i podtrzymywania starych sporów" a Tusk to "Cudotwórstwa, marzyciel i mistrz odkładania wszystkiego na później w oczekiwaniu na tę 'odpowiednią' chwilę"

      "Renata Grochal, Jacek Pawlicki: Jaki będzie główny temat kampanii wyborczej? Drożyzna? Smoleńsk? Polska prezydencja?
      Radosław Sikorski: Modlę się, żeby to nie była prezydencja. (...)"

      A ja by jednak wolał prezydencję. Bo to jest w miarę ważne dla Polski a rząd jeszcze niewiele wymyślił w tej sprawie. Ale rozumiem, że dla PO jest lepiej jak opozycja zajmuje się "pierdółkami" i nie zwraca uwagi jak rząd daje ciała na całej linii.

      "Koordynuje pan pisanie nowego programu Platformy. Będzie w nim podatek liniowy, sztandarowy postulat PO?
      - Wątpię. Nie ustaliłem tego jeszcze z ministrem finansów, ale wydaje mi się, że wystarczy ta bardzo znacząca obniżka podatków, którą uchwaliliśmy w poprzedniej kadencji."

      Ja uwielbiam te obniżki podatków, tylko dlaczego coraz większy procent mojej pensji idzie do państwa? Z przodu obniżono, ale od tyłu podwyższono z nadwyżką inne podatki czy opłaty. Jak jeszcze raz tak obniżą podatki to czy chociaż te 200 zł mi zostanie miesięcznie...
      • mapokl Re: Bałwany 08.06.11, 10:05
        cdn, bo nie mogę edytować postów, a coś mi się źle wkleiło.
        Jak chcecie przekonać Polaków, że warto powierzyć PO rządy na następną kadencję?

        - Pokażemy, co zrobiliśmy. Poprawiła się pozycja Polski za granicą, co doceniła ostatnio nawet moja poprzedniczka i możliwa następczyni min. Anna Fotyga.

        Łał, autorytet na skalę światową. Pozycja Polski za granicą była po rządach PiS tak "wysoka", że Po musiałoby się naprawdę postarać by ją jeszcze obniżyć. Powróciła do stanu sprzed PiS-u ale to nie tak wysoko jak niektórym się wydaje.


        Rzeczywiście, minister Fotyga pochwaliła pana, premiera i prezydenta za wizytę prezydenta Obamy.
        - Skoro takie zwierzę polityczne mówi, że wkroczyliśmy na dobrą drogę, to jest to najlepsze potwierdzenie słuszności naszej polityki.


        Osobiście mam mieszane odczucia o wizycie Naszego Imperatora Obamy na tej zatęchłej prowincji amerykańskiej. Amerykanie pokazali gdzie jest nasze miejsce, a Obama wygłosił swoje przemówienie nr 44, w którym po odjęciu dyplomatycznych pochwał, pięknych zwrotów i amerykańskiego patosu nic nie zostanie.


        Skoro mówi pan o drogach, to chyba trudno wam będzie pochwalić się tu sukcesami. Program budowy dróg został okrojony, są problemy z autostradą A2.
        - Wiem jedno: cała Polska jest placem budowy. W tym roku przeznaczymy na budowę dróg ok. 30 miliardów złotych, najwięcej w historii Polski. (...)

        Cała Polska to chaotyczny plac budowy w którym nikt nie wie tak naprawdę co się dzieje i co kto robi. Pracę ocenia się po efektach a nie po tym kto więcej wydał, nic nie skończył i jeszcze wznieca dużo kurzu.

        W dyplomacji projekty są mniejsze i dlatego mnie się udaje je kończyć. Tylko w ostatnich tygodniach otworzyliśmy konsulat generalny we Lwowie i stałe przedstawicielstwo przy UE w Brukseli, najnowocześniejszy budynek w całej Belgii.
        Ja bym wolał by dyplomacja polska miała inne sukcesy niż drogie budynki. A konsultant dyplomatyczny to nie centrum naukowe. gdyby to było najnowocześniejsze laboratorium czy fabryka w całej Europie to nie ma zarzutów. Ale gdy jest to "najnowocześniejszy" urząd, w którym nowoczesność wyraża się zazwyczaj kosztownym wykończeniem to trudno mi to pochwalić.

        Jeszcze w tym roku otwieramy nowoczesne stałe przedstawicielstwo w Nowym Jorku, prestiżową rezydencję w Waszyngtonie, być może skończymy nowy konsulat w Londynie. Największy program inwestycyjny w historii polskiej dyplomacji. Jak na rząd, który ponoć nic nie robi, to chyba sporo.
        Kolejne miliardy dolarów idą na kolejne bogate rezydencje do bunga-bunga. Hmm, jak powyżej dyplomacja powinna jednak mieć sukcesy dyplomatyczne, a nie budowlane.

        I właśnie dlatego potrzebujemy drugiej kadencji, żeby nie iść w jakieś ideologiczne szarże, jak chciałaby opozycja, tylko dokończyć budowanie podwalin pomyślności i siły Polski.(...)

        demagogia czyli sposób pozyskiwania zwolenników polegający na odwoływaniu się do ich emocji, oczekiwań i na składaniu nierealnych obietnic. Ale to powyższe to czysta abstrakcja.

        "Gdyby rząd zrobił reformę finansów moglibyśmy się jeszcze szybciej rozwijać?
        - Jesteśmy w tej komfortowej sytuacji, że możemy reformy robić krok po kroku i ograniczać ich niedogodność dla społeczeństwa. To chyba lepiej, a nie gorzej?"


        Krok do przodu, dwa kroki do tyłu. O jakich reformach tu mówimy?


    • antobojar PiS chce władzy by zrobić z Polski to co z Wawelem 08.06.11, 09:45
      zrobili..




      "WZGLĘDNOŚĆ MA ZASTOSOWANIE W FIZYCE.... NIE W ETYCE.."
      "Relativity applies to physics, not ethics"
      Albert Einstein
      • strikemaster Re: PiS chce władzy by zrobić z Polski to co z Wa 08.06.11, 11:37
        Czyli oddać Kościołowi? Za późno, już po ptokach.
    • kochamjaktusk Jasne, ludzi uczciwi, patriotyczni to sa ponuracy 08.06.11, 10:09
      Za to wiadomo, kto POpiera Partie Oszustow. Juz sam nazwa na to wskazuje: klamcy, oszusci i zlodzieje. O tych rzeczywiscie nie mozna powiedziec, ze nie sa ponurzy.
    • crusty25 Radek jest elastic wszedzie da się wycfelić 08.06.11, 10:25
      Tak dobrze a tak zle. Juz byla kiedys jedna partia przetrwala nawet 10 kadencji i nazywala sie PZPR. Juz niedaleko. Ofiary znowu bedą
    • wasylzly Luzacki pan Sikorski ? 08.06.11, 10:31
      otwierajacy stronke propagujaca jakis slang kibolski za granica ? No to chyba nie tedy droga panie ministrze do uprawiania propagacji czystosci jezyka polskiego, ktory jakby byl na wyginieciu.

      nie przeczytalem do konca, bo wywiad jest przewidywwalny do bolu. Co moze nam powiedziec pan Sikorski, byly polityk PiS i minister wojny ?? wywiad zakonczyl sie juz na poczatku, gdyby nie KK to nie mowilibysmy po polsku.-)))))))))))) To oczywiscie obraza dla obywateli innych wyznan i niewierzacych w kraju. Ale do obrazania przez politykow jestesmy przyzwyczajeni. Moim zdaniem pan Sikorski- to najslabszy minister w rzadzie Tuska - czym sie moze pochwalic ?
      Nie zalatwil nic w zakresie tarczy rakietowej, wiz do usa, nie przeprowadzil zadnej reformy biznatyjskiej i po-prl sluzby dyplomatycznej. Praca jego resortu wobec wschodu to porazka, a mimo wysikow Lukaszenko na Bialorusi od 20 lat trzyma sie dobrze, mimo przyjacielskich wizyt pana Sikorskiego. Nie zauwazylem stanowiska w sprawie nierozwiazanych do dzsiaj kwestii odszkodowan dla Zydow w kraju. Za emocjonalne wypowiedzi w tym zakresie -pan Sikorski sam sie zdyskwalifikowal jako powazny partner do rozmow i powinien odejsc z zajmowanego stanowiska. Osobiscie cieszylbm sie gdyby prezydencje Polski w Unii prowadzil inny minister spraw zagranicznych - temu kompetencji zagranicznej i socjalnej jakby bardzo brakuje.
      Polska potrzebuje swiezosci, nowych twarzy, mlodych ludzi wychowanych w nowej Polsce - stare dziadki jak stare samograje juz sie zgraly i nalezy ich odeslac na zasluzone kombatanckie emerytury.

      pzdr dla redakcj
    • bolek_i_jego_worek Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 10:45
      Po tym zdaniu "Z PO sympatyzują optymiści. Ponuracy popierają PiS." widać, że sami politycy z PO traktują tą partię jako produkt, który musi trafić do odbiorców. Ja rozumiem, że teraz tak to mniej więcej wygląda na całym świecie, ale zdanie p.Sikorskiego można wykorzystać do reklamy gaci, proszków do prania, napojów itd.
    • kochamjaktusk Dzieki tym optymistom z Partii Oszustow, Polska 08.06.11, 10:52
      zmierza ku zapasci finansowej, podobnie jak to sie juz stalo z Grecja, Portugalia i Irlandia.
      Z optymizmem nie ma to nic wspolnego, to jest dojenie Polski i Polakow do ostatniej kropli.
      • hammurabina Re: Dzieki tym optymistom z Partii Oszustow, Pols 08.06.11, 11:18
        za to wy wiecie dokąd zmierzacie, piso - maniacy :
        Krzyczą "Gestapo" i krzyczą "Zdrajcy",
        Znaki pokoju, msze i pomniki,
        Pobożne pieśni, miłość bliźniego,
        A w oczach obłęd i wzrok ich dziki.

        Idą z flagami i pięści wznoszą,
        Od nienawiści zamglone oczy,
        Jątrzą, jazgoczą, krzyczą i wrzeszczą,
        I piana z ust im ciągle się toczy.

        Dom podpalają, zostawią zgliszcza,
        Lecz to ich wcale już nie obchodzi,
        Wodza kochają i wodza wielbią,
        Jemu ufają, on budzi podziw.

        Nie czekaj gnuśnie i nie stój z boku,
        Bo losy kraju dzisiaj się ważą,
        Twej bezczynności i twej bierności
        Żadne w przyszłości słowa nie zmażą.

        Daj odpór wszystkim, co Polskę palą,
        I się nie cofaj przed hordą wrażą,
        W owczych przychodzą skórach te wilki
        I kraj ojczysty palić ci każą!

        Ty stań na progu, broń swego domu,
        Broń ziemi polskiej przed watahami,
        Co zniszczyć pragną myśl każdą wolną
        I pobrzękują wciąż różańcami!

        Jakaś Kurtyka tablicę wiesza,
        Ktoś inny pyta, gdzie jest pepesza,
        Ten ma różaniec, tamten krzyż niesie,
        Ktoś złożył wieniec na skraju w lesie.

        Pieśni nabożne ciągle śpiewają,
        Swemu wodzowi serca oddają,
        Każdy z nich dobrze jest porąbany,
        Wyprał im mózgi prezes kochany.

        Łażą w amoku, łażą na prochach,
        Taka jest właśnie PiS-owska wiocha.
        I tym debilom nic nie pomoże,
        Bo z nimi będzie już tylko gorzej!

        wyczytane w necie...:D
      • demetria11 Re: Dzieki tym optymistom z Partii Oszustow, Pols 08.06.11, 12:32
        O, kolejny ponurak! I jak tu nie wierzyć p. ministrowi? :)
        • kochamjaktusk Ciebie dlug 800 mld napawa optymistycznie, pewnie 08.06.11, 17:14
          glownie dlatego, ze ciagle rosnie.
      • oryginalnystahustah Re: Dzieki tym optymistom z Partii Oszustow, Pols 08.06.11, 16:27
        kochamjaktusk napisał:

        > zmierza ku zapasci finansowej, podobnie jak to sie juz stalo z Grecja, Portugal
        > ia i Irlandia.
        > Z optymizmem nie ma to nic wspolnego, to jest dojenie Polski i Polakow do ostat
        > niej kropli.

        No tak - i oczywiście PiS po dojściu do władzy nie wydoi nas do ostatniej kropli...
        Polska to upadłe państwo.
    • 4004stefan Nie bądź Ponoorakiem .... 08.06.11, 11:16
      Radek ciągle toczy swoją kampanię prezydencką, a w tej grze najkorzystniej stanąć frontem do PiS
      W kontekście tego artykułu należy zadać pytanie czy popieramy Radka jako prezydenta?
      Czy jest w stanie tak przebudować politykę, że przyniesie to nam korzyści.
      Atakowanie PiS i kilka zagrywek pod target to mało.
      Za tym kryje się fundametalna idea liberalnego państwa. Obywatele zaciekle konkurując ze sobą bogacą się lub nie. Politycy tylko temu patronują i wyciagają zyski czyli władzę.
      Patrząc na państwo z tego punktu widzenia to moglibyśmy funkcjonowac bez polityków, ale tak bardzo potrzebujemy miraży, że tym razem też zagłosujemy na Radka!
      Vivat I RzeczPospolita i jej zlota wolność szlachecka!
    • jajecznicazpomidorami Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 11:34
      przecież jego żona do żydówka ,córka rabina z Nowego Jorku dzieci ministra to żydzi ..Więc trudno się dziwic jemu za takie wypowiedzi .Dlaczego nie ma kar za antypolonizm .A zreszta co mnie obchodzi co mwi a może powiedziałby Kaczynski gdyby powiedział .Radek zdradek już tyle razy zdradził ,że trudno poważnie traktować jego słowa .MInister spraw zagranicznych powinien mieć zonę Polkę .A tak to chodzi na pasku zydów .
      • antropoid Re: Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 11:45
        jajecznicazpomidorami napisał:

        > Dlaczego nie ma kar za antypolonizm.

        Gdyby były, to taki np. Kaczyński ze swoimi koleżkami już dawno dymaliby w kamieniołomie. Bezterminowo i ku chwale ojczyzny - tej samej, w której od lat sieją zamęt. Ciekawe, na czyje polecenie...
        • 6.smiech Re: Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 12:44
          antropoid napisał:

          > jajecznicazpomidorami napisał:
          >
          > > Dlaczego nie ma kar za antypolonizm.
          >
          > Gdyby były, to taki np. Kaczyński ze swoimi koleżkami już dawno dymaliby w kami
          > eniołomie. Bezterminowo i ku chwale ojczyzny - tej samej, w której od lat siej
          > ą zamęt. Ciekawe, na czyje polecenie...

          I tu wlasnie jest to wielkie i wazne pytanie: na czyje polecinie ?
    • xxsiedleckaxx Re: Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 11:37
      costa3500 napisał:



      > Wnioske prosty ponuracy to idioci.
      Naród Polski popierający Kaczyńskiego nie szuka porozumienia z durniami z durniami,nie chcą negocjacji z głupcami nie oczekujemy niczego od matołów.Żyje własnymi wartościami.Naród od świata nie jest odizolowany,bo świat jest podobny,normalny.Nasz naród już nie boi się zastraszania,jest dumny -pewny siebie i jest gotowy na długi marsz.
      TAK raduś jestem smutasem i głosuje na PIS.
      • antropoid Re: Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 11:59
        xxsiedleckaxx napisała:

        > Nasz naród już nie boi się zastraszania,jest dumny - pewny siebie i jest
        > gotowy na długi marsz.

        No i bardzo dobrze - arrivederci Roma. Weźcie ten wasz naród i waszego fałszywego, stukniętego "firerka" razem z jego równie fałszywymi koleżkami i szerokiej drogi!!! Pewni siebie maszerujcie dłuuugo, jak najdłużej i najdalej stąd. A jak się ląd skończy, to łódki i na Antarktydę. Trochę jej co prawda szkoda, ale ważne, że Polska odetchnie. A może stanie się cud i lód przyłożony do czoła choć niektórych uzdrowi...
        • xxsiedleckaxx Re: Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 12:27
          antropoid napisał:

          > xxsiedleckaxx napisała:
          >
          > > Nasz naród już nie boi się zastraszania,jest dumny - pewny siebie i jest
          >
          > > gotowy na długi marsz.


          > A jak się ląd skończy, to łódki i na Antarktydę. Trochę jej co prawda szkoda,
          > ale ważne, że Polska odetchnie. A może stanie się cud i lód przyłożony do czoł
          > a choć niektórych uzdrowi...
          MÓWISZ O CUDACH twego wodza lemingu?Dość waszych oszustw.Wolę być najlichszym człowiekiem PISowskiej tożsamości i dumy narodowej niż dołączyć do tych co płyną z wiatrem
          jak sikorek.IDZ WYPROSTOWANY WŚRÓD TYCH CO NA KOLANACH.
          • antropoid Re: Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 14:36
            xxsiedleckaxx napisała:

            > MÓWISZ O CUDACH twego wodza lemingu?

            Nie mam i nigdy nie miałem żadnego "mojego" wodza. A gdybym nawet chciał mieć, to z pewnością stać byłoby mnie na obranie sobie za wodza kogoś znacznie lepszego niż ta wasza fizyczna i psychiczna niemota, w której inne (jeszcze gorsze i niewiarygodnie naiwne) niemoty widzą jakąś "charyzmę" i "patriotyzm".


            > Dość waszych oszustw.

            Proszę nie zwracać się do mnie per "wy" - to po 1, a po 2 - jeśli PiS kojarzysz z uczciwością, to tym bardziej powinnaś biedactwo udać się na wspomnianą Antarktydę i przyłożyć czółko do lodu.


            > Wolę być najlichszym człowiekiem PISowskiej tożsamości
            > i dumy narodowej

            Najwyraźniej duma pomyliła ci się z du*ą...
        • xxsiedleckaxx Re: Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 12:55
          antropoid napisał:

          > xxsiedleckaxx napisała:
          >
          > > Nasz naród już nie boi się zastraszania,jest dumny - pewny siebie i jest
          >
          > > gotowy na długi mar
          > zywego, stukniętego "firerka" razem z jego równie fałszywymi koleżkami i szerok
          > iej drogi!!! Pewni siebie maszerujcie dłuuugo, jak najdłużej i najdalej stąd.
          > A jak się ląd skończy, to łódki i na Antarktydę. Trochę jej co prawda szkoda,
          > ale ważne, że Polska odetchnie. A może stanie się cud i lód przyłożony do czoł
          > a choć niektórych uzdrowi...
          CIEBIE PRZEDE-WSZYSTKIM.Wolę być najlichszym członkiem tej PISowskiej tożsamości i dumy narodowej niż dołączyć do tych co płyną z wiatrem.
          IDZ WYPROSTOWANY WŚRÓD TYCH CO NA KOLANACH.
      • 6.smiech Re: Ponuracy popierają PiS i nie tylko 08.06.11, 12:50
        xxsiedleckaxx, jajecznica i kilku innych z psychozakladow rowniez. Uwazam tylko ze lekarze zrobiliby lepiej zapedzajac ich do jakiejs roboty niz dawac im lekarstwa i pozwalac bawic sie
        komputerami.
        • xxsiedleckaxx Re: Ponuracy popierają PiS i nie tylko 08.06.11, 13:05
          6.smiech napisał:

          > xxsiedleckaxx, jajecznica i kilku innych z psychozakladow rowniez. Uwazam tylk
          > o ze lekarze zrobiliby lepiej zapedzajac ich do jakiejs roboty niz dawac im lek
          > arstwa i pozwalac bawic sie
          > komputerami.
          Mam pracę,zapewne na ciebie również moje podatki idą.Uważasz że komputer to coś co wyłącznie wam -lemingi ma służyć?
          Pozdrawiam-wyborca PISu.
    • jajecznicazpomidorami Jak pis dojdzie do władzy 08.06.11, 11:38
      www.youtube.com/watch?v=4y551onDohU i gdzie tu ponuracy ..
      • dr54 Re: Jak pis dojdzie do władzy 08.06.11, 11:55
        Jak Pis dojdziue do wladzy to sie zesra !
        • antropoid Re: Jak pis dojdzie do władzy 08.06.11, 12:00
          dr54 napisała:

          > Jak Pis dojdziue do wladzy to sie zesra !

          I Polska razem z nim...
          • xxsiedleckaxx Re: Jak pis dojdzie do władzy 08.06.11, 12:31
            antropoid napisał:

            > dr54 napisała:
            >
            > > Jak Pis dojdziue do wladzy to sie zesra !
            >
            > I Polska razem z nim...
            TY JUŻ MASZ PEŁNE GACIE.Bardzo boicie się prawdy?
            • antropoid Re: Jak pis dojdzie do władzy 08.06.11, 14:42
              xxsiedleckaxx napisała:

              > Bardzo boicie się prawdy?
              ---------------
              Wy tzn. kto towarzyszko? Podobał się PRL i trudno się odzwyczaić, co?

              A wracając do pytania: prawdy się nie boję. Boję się g**no-prawdy, która może być ogłoszona i uznana za prawdę, jeśli tylko bandzie idiotów i krętaczy uda się dojść do władzy.
        • jajecznicazpomidorami Re: Jak pis dojdzie do władzy 08.06.11, 12:12
          dziękuję za tą odpowiedz .Poznać poziom forumowiczów gazety .Gazeta jest dumna z tego .
          • demetria11 Re: Jak pis dojdzie do władzy 08.06.11, 12:38
            A czytałeś swój post z 11:34? Nie odstajesz swym poziomem.
    • ex.czytelnik.wyborczej Pingwin magellański Sikorskiego 08.06.11, 11:46
      Pamiętacie jeszcze wymuszony uśmiech Sikorskiego z konferencji wyborczej PO? Dowcip lotny jak pingwin magellański.
      I on teraz etykietuje wyborców PiSu jako ponuraków?
      Bardzo celny komentarz na Salonie24:
      coryllus.salon24.pl/313725,ponuracy-popieraja-pis
    • white_lake sredniowieczne widowisko? jak on coś palnie... 08.06.11, 11:54
      Radziu, co ty bredzisz
      zastanów się chwilę, chłopcze, czy to znaczy, że mamy być żywym skansenem, żaeby włady i politycy z całego świata zjeżdżali do nas oglądać średniowieczne obrzędy odprawiane z całą powagą?
      ja wiem, że posyłasz swoje dzieci do opus dei, ale o religii ty się lepiej publicznie nie wypowiadaj
      że co? że dzięki kościołowi mówimy po polsku? ty się lepiej ciesz, że nie po łacinie ;)
      i twoim zdaniem do końca świata mamy spłacać daninę za tamte, wątpliwe zresztą, zasługi sprzed setek lat?

      przeczytałam pierwszą stronę tego wywiadu i mnie odrzuciło
      buta i ignorancja tego człowieka jest nie do przełknięcia nawet jeśli mówi rzeczy z grubsza słuszne (krytyka pisss)
      gdyby on został prezydentem, to gafy Komorowskiego nagle wydałyby się wszystkim zachowaniem w najlepszym tonie
    • stefan-50 Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 11:57
      Bardzo rozsądna i wyważona wypowiedź Sikorskiego i taka też polityka PO. Żadna inna partia nie proponuje nic poza totalną krytyką poczynań rządu. Albo "nic nie robi", albo "działania piarowskie PO i rządu". Żaden po Mazowieckim nie zrobił tyle co ten pomimo wet Kaczyńskiego. Służba zdrowia kuleje, na propozycje zmian opozycja krzyczy "jesteśmy przeciw prywatyzacji". Swoich propozycji nie przedstawia. Buduje się drogi, wodociągi, kanalizacje, remontuje dworce, buduje stadiony. Polska nie potrzebuje pisowskiej rewolucji a właśnie powolnej i systematycznej modernizacji.
    • jajecznicazpomidorami Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 11:58
      pamiętaj radek zdradek .Ten widok będziesz miał do konca zycia .Pamiętam jak wrzeszczałeś BYŁY PREZYDENT LECH KACZYNSKI . nie zapomnię ci tego nigdy a ten obraz bedzie cie zdrajco dreczył do konca twego podłego życia www.youtube.com/watch?v=U9AYLgRkm2c&NR=1
    • ador43 Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 12:11
      host26.pl/2010/12/11/kim-sa-kaczynscy-fakty-mity/

      Brawo Panie Ministrze,ponuracy do lamusa.Pis padnie nawet wtedy kiedy odejdzie do lamusa czy na 2 plan Zyd Kaczynski.
    • demetria11 Ponuracy popierają PiS 08.06.11, 12:35
      "Prezesowi się pogorszyło" - też mi news! :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka