mnbvcx
04.11.11, 08:18
zycie ludzkie nie ma poczatku, nie powstaje z czegos "niezywego", wiec mozna uznawac, ze jest procesem trwajacym od poczatku istnienia zycia na ziemi, czyli jakies kilka miliardow lat. komorki sie dziela, czesc z nich umiera. to co powstaje "z niczego", a potem bezpowrotnie przestaje istniec to osoba ludzka. to osobe mozemy w pelni okreslic slowem czlowiek.