oldnick5 Dzięki Bogu 23.01.12, 23:40 Dzięki Bogu (oraz demokratycznym instytucjom krajowym i międzynarodowym) zbliża się koniec Dzikiego Zachodu w sieci. Nadchodzą rządy prawa, które uregulują internet. Uczciwi kulturalni serferzy mogą spać spokojnie. Lecz dla gangsterów-hakerów wolne miejsce będzie już tylko w kiciu :-) Stanisław Remuszko www.remuszko.pl (może jakiś odważny anonimowy haker zrujnuje mi stronę? zapraszam...) Odpowiedz Link Zgłoś
bzykajacyhamster Hehehe 24.01.12, 05:17 Optymista z Ciebie, zaiste. Sam Czlowieku nie wierzysz w to co mowisz. Hakerzy nie sa tacy glupi zeby dac sie zlapac a Ty "uczciwy serferze" bedziesz ogladal sobie na jutjubie filmik z serii " laughing baby" albo " crazy cat eating my socks" i za to bekniesz bo sie okaze, ze to byly nielegalnie skopiowane dziela artystyczne a prawa autorskie do bobasa ma jego mamusia. A do kota lokalny przywodca afganskiej mniejszosci narodowej w np Zimbabwe. Jak chcesz sobie czlowieku uczciwie poserfowac to kup sobie Pan deske do serfowania i jedz na Hawaje. Albo sobie mozesz posmerfowac. Whatever. Ale glupot nie opowiadaj. Odpowiedz Link Zgłoś
net_artgraph Re: Dzięki Bogu 24.01.12, 11:43 Na swojej stronie umieszcza Pan fotografie - czy uzyskał Pan wyłaczne prawa do tych fotografii? - Kłania się Panu ACTA. Odpowiedz Link Zgłoś
oldnick5 @net_artgraph 24.01.12, 15:08 1. Nic nie wiem o żadnych prawach na wyłączność do zdjęć, które umieszczam na swojej www, lecz chętnie zrobię co trzeba, jeśli ktoś wskaże, że naruszam jakieś przepisy. 2. Znajomi od pana ministra Boniego zaręczyli mi, że ACTA niczego takiego nie wymagają (więc nie mają co się kłaniać). 3. W ramach cywilizowania internetowego Dzikiego Zachodu, od tej chwili będę posługiwał się nikiem wyatearp. Net_artgrapha oraz pozostałych ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem:-) Stanisław Remuszko www.remuszko.pl Odpowiedz Link Zgłoś
rozwado Za ACTA glosowaly rozne swietoszki z PiS 24.01.12, 12:50 zapamietamy to. Teraz rzna glupcow i zrzucaja wine na rzad. PO wykorzystalo prezydencje do przeprowadzenia haniebnej ustawy byle zaliczyc sobie kolelny "sukces prezydencji". Porownujac procent glosujacych za i przeciw ACTA, Polska rej wodzi w gronie wazeliniarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
pmaciolek ACTA... czyli co? -> interaktwny tag cloud 24.01.12, 13:48 cluo.eu/acta/ - jesli ktos nie ma zamiaru czytac 28 stron prawniczego tekstu, a chcialby ,,zagladnac'' do srodka. :) Odpowiedz Link Zgłoś
pisdode Kompromitacja polskich europosłów 25.01.12, 00:16 No i okazało się jak głupich i leniwych mamy europosłów. Migalski twierdzi ,że nie wie za czym głosuje, bo jest zalew przepisów a moze po prostunie chce mu się pracować. Jakoś europosłowie z innych krajów byli o niebo lepiej zorientowani. Odpowiedz Link Zgłoś
kryzys01 ACTA: Kto głosował za, kto głosował przeciw 25.01.12, 19:01 Wstyd i hańba, zaprzańcy sprzedali wolność wypowiedzi za kilka srebrników... Odpowiedz Link Zgłoś
q.piatkow ACTA: Kto głosował za, kto głosował przeciw 28.01.12, 13:50 Zarówno PO jak i PiS dały ciała. PiS nawet bardziej, bo odrzucając Kartę Praw Podstawowych zablokował możliwość ochrony polskich obywateli przed co radykalniejszymi zapisami ACTA. Ciekawe, że głosy rozłożyły się nie frakcjami politycznymi, a państwami - te stawiające na innowacyjność i naukę (np. Finlandia, Estonia, Dania) zdecydowanie sprzeciwiły się ACTA. Te o tradycjach represyjnych (i dziwnym zbiegiem okoliczności mocno proamerykańskich - jak Polska i Węgry) zdecydowanie za. BTW: tym którzy nadal uważają, że piractwo szkodzi kulturze zalecam odsłuchanie krótkich wypowiedzi Lipszyca (pod artykułem) Odpowiedz Link Zgłoś