zimny-lech bezczelny czarny burak... 08.04.12, 05:46 kościół okrada Rzeczpospolitą od stuleci... Odpowiedz Link Zgłoś
kochanic.a.francuza Spadaj pan, panie glodz 08.04.12, 06:38 Ubierze sie jak krasnal i gada do Polakow. Nie bylo nikogo, kto by chcial oredzie wyglodzic? Masakra. Odpowiedz Link Zgłoś
paka48 Niech żyje Krzyż i Kościół, ale na własny koszt... 08.04.12, 07:10 Pragnę w Polsce jednego: aby Kościół żył na własny koszt, ma 60 tys. swych pracowników (księża, zakonnicy, zakonnice i misjonarze) i trzymał się ode mnie z daleka! A wtedy wszystko będzie normalne. Odpowiedz Link Zgłoś
nollet Dzis znakiem Polski jest pedofil w koloratce! 08.04.12, 07:23 NIEUZNAWANIE BOSKIEGO NAMIESTNICTWA KLERU NIE JEST ATEIZMEM, JEST ZDROWYM ROZSĄDKIEM! Bezczelność tych karaluchów nie mieści się w głowie, nikt nie obraża boga, nie podważa istnienia boga, podważamy wiarę w to, że kler ma jakikolwiek związek z bogiem. Nie wierzymy że kler a bóg to jedno. Kler to kanalie, złodzieje, oszuści, pedofile i pederaści, czymś obrzydliwym jest wiara, że takie gówna mogłyby reprezentować boga! Ta ich nachalna "obrona" boga, obraża mnie jako człowieka wierzącego. Jako zwykły człowiek nie chcę, by mojej moralności broniła szmata, mojej uczciwości oszust i złodziej. Jestem przekonany, że bóg też tego nie chce. Zapamiętajmy, ekskrement nie jest miodem, kler nie jest bogiem! Kler ma tyle wspólnego z bogiem, co ekskrement z miodem! Obojętnie jaki jest temat dotyczący kleru, to każda krytyczna opinia o klerze- za ich sprawą, staje się opinią przeciw wierze, wiernym, przeciw kościołowi, przeciw bogu, etc, etc. Kler natychmiast stroi się w szaty boskich namiestników, w tym momencie, kto obraża klechę, to obraża boga! Kościół to bóg, to wiara, to klecha! I jest masa durni pod nazwą dewoci, która tak uważa. Nie ma znaczenia, czy krytyczna opinia dotyczy bezczelności klechy, kleru, pazerności, pedofilii, zdjęcia krzyża, pijaństwa, etc, etc. zawsze i w każdym przypadku kler i bóg to jedno! Ktoś kto myśli inaczej, jest ateistą, komunistą, wrogiem wiary, wiernych, kościoła i samego boga! Ta nachalna „obrona” boga przez pedofilski kler, jako żywo przypomina sytuację adekwatną do ich zachowania. Często zdarza się, że w pośpiechu nie wytrzemy dobrze tam gdzie powinniśmy wytrzeć i majtki trzeba uprać. I natychmiast, ekskrement zabiera głos wrzeszcząc w niebogłosy: żadnego prania! żadnego prania! żadnego prania! Jest integralną częścią majtek, domaga się zostawienia majtek w spokoju, żadnego prania! Dokładnie tak samo zachowuje się kler jak ekskrement, który sam siebie uznał za część majtek, a jakakolwiek próba usunięcia ekskrementu z majtek, jest powodem do wrzasku ekskrementu, że to atak na całość majtek! Tak obrazowo wygląda zachowanie kleru. I nikt nie przekona mnie że jest inaczej! Kler to śmierdzący ekskrement, który trzeba oddzielić od boga, ponieważ on nie ma nic wspólnego z bogiem, to tylko ohydny śmierdzący ekskrement! Czy to tak trudno zrozumieć! Odpowiedz Link Zgłoś
adelix82 Kontrast 08.04.12, 07:25 Polecam wszystkim felieton Jarosława Makowskiego pt. "Buntownik z Nazaretu" w świątecznym wydaniu Gazety. Po jego przeczytaniu a następnie wczytaniu się w słowa Głódzia odnajdziemy kontrast. O co bowiem walczy współczesny Kościół w Polsce? O swoją wygodę, o zastany ład społeczny, o utrzymanie uprzywilejowanej pozycji. Czy Chrystus byłby dziś ze swoim Kościołem? Odpowiedz Link Zgłoś
wlekawa Re: Kontrast 08.04.12, 07:32 Chrystus tak pasuje do dzisiejszego kościoła chyba tylko na zasadzie kontrastu, jak 2000 lat temu pasował do Sanhedrynu. Wyobraźmy sobie Jego wśród tej bandy kolorowych przebierańców, którzy twierdzą, że są Jego uczniami. Odpowiedz Link Zgłoś
wlekawa Re: Kontrast 08.04.12, 08:56 Wziąłby bat i przegonił tych przebierańców. Odpowiedz Link Zgłoś
flipvert Re: Kontrast 08.04.12, 09:21 Predzej oni by go ukrzyzowali albo spalili.Jako heretyka i bluznierce probujacego obalic odwieczny porzadek. Odpowiedz Link Zgłoś
lechujarek_wolski Re: Kontrast 08.04.12, 09:29 O co bowiem walczy współczesny Kościół w Polsce? Odpowiedź jest zatrważająco prosta - o pieniądze i włościa. Tak było, jest i będzie aż się Polska ucywilizuje i tych nienasyconych pasożytów osika ciepłym moczem jak to ma miejsca na Zachodzie czy chociażby w Czechach. Wierchuszka epidiaskopu posiada sporą nadreprezentację Żydków, a ta grupa, poza innym cechami, wykazuje się wyjątkowym pędem do kasy - stąd taki a nie inny charakter tych farmazonów w ich przemówieniach - dajcie nam waadzy i kapuchy. Gdyby ten wiejski pajac znał cośkolwiek historii, to by wiedział, że krzyż to symbol prześladowań i ucisku w Europie, a krzyż na którym powieszono Jezusa 2000 lat temu, to krzyż używany w całym Imperium Rzymskim w kształcie litery "T". Jacy wierni takie klechy: tępe, niedouczone - jednym słowem koszmar! Po samym fakcie, że takie jasełka maja jeszcze miejsce należy przypuszczać, że w Polsce jeszcze bardzo długa droga do normalności. Amen :) ____ Dziś w promocji: polska zdrowa sól drogowa! Odpowiedz Link Zgłoś
tykaczor Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża, to znak ... 08.04.12, 07:37 Abp-ie ! Fajny jesteś chłop, bo i wypic lubisz, ale byłoby dobrze, gdybyś jeszcze w BOGA WIERZYŁ ! Odpowiedz Link Zgłoś
duck-hunter Nie Panie Abpie to nie znak Polski to znak polskie 08.04.12, 07:48 go chrześcicjaństwa. To ważny symbol w naszej kulturze. To część naszego dziedzictwa historycznego. Ale to nie znak Polski. Polska ma swoje godło i nie jest to krzyż. Rzekłem. Odpowiedz Link Zgłoś
kamyczek_55 Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża, to znak ... 08.04.12, 08:20 Kościół zdjął krzyż i wali nim dookoła krzycząc "łapcie złodzieja". Odpowiedz Link Zgłoś
jozwa51 Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża, to znak ... 08.04.12, 08:23 Zadamy normalnosci w pelnieniu w sposob NIESKREPOWANY naszej misji. >czyli robta co chceta. cos mi to smierdzi tak nielubianym owsiakiem Odpowiedz Link Zgłoś
marian1501 Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża, to znak ... 08.04.12, 08:30 Szanowny arcykapłanie dobra rada powieś sobie 2 krzyże z przodu i na plecach tak jak krzyżacy i noś je sobie do śmierci i daj spokój z poradami dla biednego kraju; Odpowiedz Link Zgłoś
tadeo7890 Re: Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża, to zna 08.04.12, 08:31 Słowa są piękne, rzeczywistość mniej piękna. Bo KK dąży by dominować i kontrolować życie społeczeństwa. Kościół ma bogate tradycje, które jednak należą do dnia wczorajszego. Współczesny świat, to świat nauki, samodzielnego myślenia. Złote czasy Kościoła, gdy był najwyższym autorytetem, przeminęły i prawdopodobnie nigdy już nie wrócą. Coraz mniej ludzi skłonnych jest ślepo wierzyć w religijne dogmaty, a sam Kościół coraz częściej bardziej uprawia politykę niż duszpasterstwo. Polecam artykuły na ten temat z witryny ”Kosmologia - nauka duchowa”. Dlaczego Kościół traci wpływ na samodzielnie myślącego człowieka.... Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża, to zna 08.04.12, 09:13 **Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża,...** bezczelny kato-szaman , urzednik Vatykanu, zaklina rzeczywistosc, decyduje za Polakow .... jaki maja miec znak, symobol Polski . krzyz to znak , symbol Polski zydowka Miraim/ Maryja to krolowa Polski Jezus ( zlozyl swoj napletek na oltarzu Jahwe ) to krol Polski Odpowiedz Link Zgłoś
zaifi3 ...to Twoja misja...osobista...prywatna...;) 08.04.12, 09:00 Kościół nie żąda żadnych przywilejów, tylko za misję otumaniania,godnej generalskiej emeryturki od państwa. A krzyże znikną,wraz z ostatnimi co ich na manowce wodzą...:) Odpowiedz Link Zgłoś
6.smiech Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża, to znak ... 08.04.12, 09:31 Flaszka w swoim pijanym widze napewno widzi caly las krzyzy w Polsce. Tak to juz jest u niego w delirium tremens. Odpowiedz Link Zgłoś
aekielski Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża, to znak ... 08.04.12, 09:43 Zgadzam się z abp. Głódziem, jednak pod pewnym warunkiem, że krzyż ten nie został powieszony w miejscu ośmieszającym naszą wiarę lub miejscu walki politycznej politycznej. Krzyż jest zbyt dużą świętością by nim pomiatać. Politycy niech walczą między sobą, a od kościoła wara im. Odpowiedz Link Zgłoś
waldemark112 Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża, to znak ... 08.04.12, 09:48 Nie możemy tracić zimnej krwi i złorzeczyć.Jest grożnie.Zwycięża frakcja rydzykowa-mamy przecież Prymasa i Kardynałów a przemawia ekstrema niższa rangą.I w słowach miłości Jezusowej walczy toczy polityczny bój o NORMALNOŚĆ.To znaczy ,że jej nie i należy zmienić porządek rzeczy.Ot taki Lenin ,Castro,i inni rewolucjoniści w katolickim wydaniu.No a normalnóścć to czasy inkwizycji i ciemnoty. Odpowiedz Link Zgłoś
costa3500 Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża, to znak ... 08.04.12, 09:55 O jakiej ojczyźnie ten bydlak mówi o tej co ją purpurowi sprzedali w Targowicy Odpowiedz Link Zgłoś
costa3500 Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża, to znak ... 08.04.12, 09:58 Cz ten psi syn nie rozumie że mamy XXI wiek, światłe i oczytane społeczeństwo które wie ile milionów istnień wymordowano w imię tego wihajstra o którym wyraża się z takim pietyzmem Odpowiedz Link Zgłoś
6.smiech Re: Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża, to zna 08.04.12, 10:43 costa3500 napisał: > Cz ten psi syn nie rozumie że mamy XXI wiek, światłe i oczytane społeczeństwo k > tóre wie ile milionów istnień wymordowano w imię tego wihajstra o którym wyraża > się z takim pietyzmem Bo wlasnie tylko z tym wihajstrem marzy im sie dalsze mordowanie "niewiernych". Odpowiedz Link Zgłoś
fridaniski Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża, to znak ... 08.04.12, 10:02 Co mnie najbardziej zastanawia w tej dyskusji na Forum, to to, że nie ma chyba ani jednego głosu, który solidaryzowałby się z Głodziem. Jest to też swego rodzaju fakt medialny. Gdyby GW traktowała serio swych czytelników, to powinna te komentarze omówić na swoich łamach. To nie powinny być opinie tylko dla osób uczestniczących w dyskusji na forum. Powinien być utrzymywany związek z czytelnikami i odnotowywane ich reakcje. Inaczej forum ogranicza się tylko do tego, żeby sobie pogadać albo, co gorzej, pokrzyczeć na innych. Czas wyciągnąć z tego wnioski a nie tylko narzekać na brutalność na internecie. Wesołych Świąt Odpowiedz Link Zgłoś
krzychs4 można zdejmować 08.04.12, 10:07 Panie Głódż, jak Pan chcesz mieć misje to Pan na to zarób najpierw i rób Pan to ze swoich własnych pieniędzy. A znakiem Polski nie jest krzyż a biały orzeł w koronie. Odpowiedz Link Zgłoś
mawapo Trzeba zdejmować 08.04.12, 10:25 krzyż to symbol zniewolenia Polski przez Watykańską sitwę. Odpowiedz Link Zgłoś
anty65 Re: można zdejmować 08.04.12, 18:18 > Panie Głódż, jak Pan chcesz mieć misje to Pan na to zarób najpierw i rób Pan to > ze swoich własnych pieniędzy ...zarób, złóż pit i odpowadź VAT, a ponieważ to "usługi dla ludności" to i kasę fiskalną wypadałoby postawić. Odpowiedz Link Zgłoś
nerwus0 Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża, to znak ... 08.04.12, 10:15 Obsesje dziada w czerwonym. Odpowiedz Link Zgłoś
mawapo Polska to kraj świecki póki co i krzyż nie jest 08.04.12, 10:20 jej symbolem. Głódź wypił chyba za dużo wódki przed tym przemówieniem. A tak swoją drogą to kto go wpuścił do publicznej TVP1 ? Nie ma mediów katolickich w Polsce ? Odpowiedz Link Zgłoś
marslaw1 Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża, to znak ... 08.04.12, 10:43 Nie4ch Cię Jarosław zbawi flaszencjo! Odpowiedz Link Zgłoś
6.smiech Abp Głódź: Nie można zdejmować krzyża, to znak ... 08.04.12, 10:52 Cos na tych krzyzach jednak powinno wisiec jesli nie wolno ich zdejmowac. Moze to dobre miejsce dla np. tej trojcy: michalika, flaszki i torunskiego sromotnika. W tym ukladzie to i ja popre pozostawienie tych 3 krzyzy. Odpowiedz Link Zgłoś
nintom do pana Slawoja LESZKA zapytanie krótkie 08.04.12, 10:57 zastanawiam się jak społeczeństwu pokazać, że niektórzy najgłośniej krzyczący przedstawiciele kościoła katolickiego są co najmniej wątpliwi moralnie - na naszych rodaków (a zresztą na wszystkich ludzi) szczególnie działa jak ktoś rwie kasę, która mu się de facto nie należy a przynajmniej z której PRZYZWOITY człowiek powinien zrezygnować następcą Sławoja Głódzia na stanowisku biskupa polowego Wojska Polskiego jest biskup Guzdek - ma prawo do stopnia generała i pensji generalskiej - NIE PRZYJĄŁ TEGO - brzuchaty sławoj leszek kasował wielotysięczną pensję generalską - a może i bierze do tej pory - BEZ SKRUPUŁÓW - można powiedzieć państwo takie głupie, że mu daje - ALE PRZYZWOITY CZŁOWIEK BY NIE ZABIERAŁ KASY PODATNIKÓW mając tyle wspólnego z generałem dywizji - co ja z dowódcą okrętu podwodnego. SŁAWOJU LESZKU - DLACZEGO BIERZESZ (BRAŁEŚ ??) TYSIĄCE PAŃSTWOWYCH ZŁOTYCH ??? - podczas gdy inny ksiądz pokazał, że można mieć klasę - ale tamten ksiądz milczy a ty sławoju się wydzierasz i żądasz (od kogo??) ?? !! Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwygagatek Mam pytanie.. Czy jest mszalna Wyborowa,Jarzębiak? 08.04.12, 11:01 ..? Odpowiedz Link Zgłoś