januszwk-pl 14.06.12, 11:19 Panu posłowi Brudzińskiemu nienawiść odebrała rozum. Zakładając, że było co odbierać. Wstyd Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nestor51 Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telef... 14.06.12, 11:27 Taki Kaczyński stanąłby nawet na baczność przed takim telefonem... Odpowiedz Link Zgłoś
makoshika PiSowskie poręczenia za bandytów już gotowe? 14.06.12, 11:35 Straszna prowokacja z tym EURO 2012, co nie, Bruździński? PiSowska żulia musiała się pochować po norach, ale na szczęście są jeszcze na świecie Rosjanie. Można się na nich rzucić z pianą na pysku. I "Polska" narodowo-katolicka uratowana! Przynajmniej na jakiś czas. Odpowiedz Link Zgłoś
czystaf Re: PiSowskie poręczenia za bandytów już gotowe? 14.06.12, 16:23 Brudzinski, na lezaco to twoja stara odbiera Odpowiedz Link Zgłoś
czes.tor Re: PiSowskie poręczenia za bandytów już gotowe? 14.06.12, 17:26 Brudzinski czy Kaczynski ... jak otorza jadaczki to tylko smrod wali ... Odpowiedz Link Zgłoś
edza4 Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telef... 14.06.12, 11:33 Każdy komentarz pisowca jest obelżywy z prostego powodu dlatego że oni nie mogą liczyć na to że do nich ktokolwiek zadzwoni żeby porozmawiać ,nie mówiąc już o głowie państwa, obojętnie przyjaznego czy wrogiego.To dla nich stało się fobią.Jeżeli w ostatnich wyborach ich największym wsparciem była H.Frąckowiak lub J.Pietrzak to chyba mówi wszystko że autorytet prezesa sięga najwyżej do kabaretu. Odpowiedz Link Zgłoś
antropoid Re: Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał tel 14.06.12, 11:49 edza4 napisał: > Każdy komentarz pisowca jest obelżywy z prostego powodu dlatego że oni nie mogą > liczyć na to że do nich ktokolwiek zadzwoni żeby porozmawiać ,nie mówiąc już o > głowie państwa, obojętnie przyjaznego czy wrogiego. ------------------------- Główny powód jest inny i bardzie prozaiczny: rynsztok we łbie - rynsztok na języku. Odpowiedz Link Zgłoś
sakral Re: Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał tel 14.06.12, 12:13 edza4 napisał: oni nie mogą liczyć na to że do nich ktokolwiek zadzwoni żeby porozmawiać ,nie mówiąc już o głowie państwa, obojętnie przyjaznego czy wrogiego. ---------------------------------------------------------(m.podkreślenia)------------------ @edza4 Ty w jednym zdaniu przestawiłeś stan teraźniejszy i przyszły PiS Kaczyńskiego i tych od Ziobro im pozostała tylko nienawiść do innych ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
bezspokoju Re: Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał tel 14.06.12, 14:28 Zapomniałeś o Babci Juzi. Niektórzy w przeszłości bronili i poręczali za bezmózgowców (Romaszewski i Kempa), nazywając ich patriotami. Co do Brudzińskiego, to widać, że jedynie klęczy przed Prezesem. Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał tel 14.06.12, 11:35 Mam nadzieję, że telefony od Prezesa Polskezbaw Tusku odbiera podczas posiedzenia na kibelku... Odpowiedz Link Zgłoś
makoshika Jak się nazywał taki mały, co dostał niestrawności 14.06.12, 11:38 (czytaj: sraczki) po obejrzeniu obrazków w mało poczytnej, niemieckiej gazecie? Ten to był, kurde, bohater. Odpowiedz Link Zgłoś
moojcik Wołodia głowy nie zawracaj:Donek miał wczoraj mecz 14.06.12, 11:44 jak co tydzień całą kamandą ministrów haratali w gałę ! Wołodia to taki zdolny KGBista a nie wie, czym zajmuje się polski premier. Odpowiedz Link Zgłoś
mela_1 Re: Wołodia głowy nie zawracaj:Donek miał wczoraj 14.06.12, 16:04 moojcik napisał: > jak co tydzień całą kamandą ministrów haratali w gałę ! > > Wołodia to taki zdolny KGBista a nie wie, czym zajmuje się polski premi Dlatego jest zdrowy i silny, czego nie można powiedzieć o waszym prezesie:))) On tylko potrafi haratać kota. Oburącz. Odpowiedz Link Zgłoś
stux Re: Wołodia głowy nie zawracaj:Donek miał wczoraj 14.06.12, 17:45 Wiesz jaka jest różnica między Tuskiem a Kaczynskim pierwszy z nich harata w gałę, drugi harata gałę. Odpowiedz Link Zgłoś
antropoid Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telef... 14.06.12, 11:47 "Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telefon od Putina na siedząco, a nie na stojąco" A Brudziński na audiencjach u ojca Muchomora klęczy przodem, czy stoi tyłem, w głębokim pochyle? Odpowiedz Link Zgłoś
marek1846 Re: Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał tel 14.06.12, 12:10 To zależy przed którym? Nie wszyscy lubią to samo. Jedni wolą jak na klęczkach przodem inni tyłem w głębokim pochyle. Odpowiedz Link Zgłoś
nerwus0 Re: Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał tel 14.06.12, 12:18 Zapomniałeś o słoiczku wazeliny w łapkach Bredzińskiegp. Odpowiedz Link Zgłoś
marek1846 Re: Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał tel 14.06.12, 13:08 Ale chyba jak tyłem? Odpowiedz Link Zgłoś
6.smiech Re: Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał tel 14.06.12, 13:27 antropoid napisał: > "Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telefon od Putina na siedząco, a nie > na stojąco" > A Brudziński na audiencjach u ojca Muchomora klęczy przodem, czy stoi tyłem, w > głębokim pochyle? Wszystkie pozycje dozwolone ale mysle ze oni prteferuja w dziobek i dlatego bredzinskiemu takie brednie pozniej wyciekaja gdy otworzy morde. Odpowiedz Link Zgłoś
sakral Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telef... 14.06.12, 11:47 co się dziwić kibolom na stadionach poseł Brudziński ma mentalność kibola stadionowego i to widać i słychać kiboli już nie wpuszczaj do studia tv i radia a posła Joachima Brudzińskiego tak dziadostwo tu i tam tylko dziad Brudziński ma jednak wyższość nad kibolami on tak gada bo musi czy w to wierzy to już inna bajka Odpowiedz Link Zgłoś
artanek58 Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telef... 14.06.12, 11:54 Brudzinski zajmnij sie radnym nacjonalistom .Tusk dla ciebie to za wysokie progi lizusie prezesa. Odpowiedz Link Zgłoś
rum11 Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telef... 14.06.12, 11:55 Pan Poseł Brudziński ma zupełną rację.Rosjanie przyjechali na Euro 2012 jako kibice,więc niech zajma się kibicowaniem w sposób kulturalny a nie szukanie politycznych podtekstów poprzez świętowanie swego święta narodowego.Jeśli są takimi patriotami powinni zostać u siebie i organizować pochody czy marsze patriotyczne.Tu u nas są w obcym kraju i powinni wykazać się szczególną kulturą i spokojem.Myślę,że celowo agentura ruska która funkcjonuje u nas znakomicie i jest dodatkowo wspierana przez naszych proruskich politryków tym wszystkim kieruje,chodzi im o celowe wywoływanie burd.Trudno w tekiej ilości ludzi idealnie zapanować nad takimi zajściami nawet gdybyśmy mieli jeszcze lepszą policję.Ruski wiedząc o tym ,że jako organizatorzy i gospodarze i tak poniesiemy winę za te zajścia,no bo to dzieje się u nas.No i o to im chodzi.Myślę,odnosząc sie do wypowiedzi Posła Brudzińskiego,ze Pan Premier Tusk nie tylko stał rozmawiając z Putinem ale pewnie stał na baczność - ruki pa szwam- jak go zapewne rugał Pan Prezydent Putin. Odpowiedz Link Zgłoś
nerwus0 Re: Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał tel 14.06.12, 12:20 Przestań pić bo rżniesz głupoty. Odpowiedz Link Zgłoś
6.smiech Re: Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał tel 14.06.12, 13:28 nerwus0 napisał: > Przestań pić bo rżniesz głupoty. on i na trzezwo tak ma. Nieuleczalna choroba miec zajoba. Odpowiedz Link Zgłoś
mittad Re: Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał tel 14.06.12, 12:49 oj durny jestes, durny, niczym Brudzinski. Kibice powinni kibicowac i grzecznie zachowywac sie w naszym kraju, a ty i tobie podobni przyjeliscie ich bardzo goscinnie prawda? i z kopa i z byka to wasza metoda, ale i Rosjanie wam pokazali ze jestescie maluczcy i w dodatku deblile Odpowiedz Link Zgłoś
uutek Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telef... 14.06.12, 11:58 Mówią, że jak pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu odbiera rozum. Odpowiedz Link Zgłoś
zapora10 Re: Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał tel 14.06.12, 12:22 Akurat w przypadku Achima, Pan Bóg teraz nie mial nic do odbierania.. On już o tym pomyślał jak Jojo był w "fazie tworzenia".. Odpowiedz Link Zgłoś
nerwus0 Re: Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał tel 14.06.12, 12:27 Bóg wie co robi. Jednym daje, innym jak Jojo, nie chce dać. Cymbały też muszą być na świecie, inaczej z mądrości połowa ludzi by zgłupiała. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek-gdansk Zwykłe, już ograne, brednie Brudzińskiego 14.06.12, 11:59 Panie Brudziński, słaby intelektualnie ten extrapatriotyczny naród smoleńsko - kibolski skoro daje się wmanewrować w każda prowokację, w tym także uwierzyć w pie..ły takich tuzów umysłowych jak ten pański partyjny kolega i Pan. Odpowiedz Link Zgłoś
wenzel2 pisowski fagas 14.06.12, 12:05 Pan Joachim "ruska trumna" Brudzinski znów nie mógł powstrzymać się, by nie oślepić nas rozbłyskiem swego yntelektu. Odpowiedz Link Zgłoś
egonue Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telef... 14.06.12, 12:10 chory czlowiek. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwygagatek Mam nadzieję że Jojo się podmywa,kiedy tyłem,ale 14.06.12, 12:13 .. na kolanach, odbiera polecenia od Najświetniejszego Stratega Wszechczasów, KaCzoDoopDuceKwaka... Higiena i dobre samopoczucie psychiczne, najważniejsze.. szczególnie u psychopatów, opętanych paranoją... Odpowiedz Link Zgłoś
mapokl Re: Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał tel 14.06.12, 12:14 Swoją drogą co zrobił by nasz bohater Jarosław Polskęzbaw gdyby zadzwonił Putin, a on akurat siedział by na fotelu 3 m od telefonu. :) Odpowiedz Link Zgłoś
marceli_39 Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telef... 14.06.12, 12:19 Szkoda mi człowieka t.j.Brudzińskiego,ten jad,który ma niedługo go zabije a jeszcze mógłby pożyć aby być świadkiem następnych porażek wyborczych swego idola J.Kaczyńskiego od którego odbiera telefony na kolanach. Odpowiedz Link Zgłoś
terleo Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telef... 14.06.12, 12:21 Moja nadzieja, że kiedyś Bredziński będzie pieprzył na leżąco, nie gaśnie. Umrze jako ostatni promyk pisu-pisu. Odpowiedz Link Zgłoś
baltow_com Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telef... 14.06.12, 12:24 Trudno nie zgodzić się z Rosjanami obwiniającymi organizatorów EURO za zamieszki z wtorku.POlitycznie POprawni rządzący podejmując grę podsycające nastroje chciele wykorzystać do wewnątrz polskiej politycznej kampanii przeciw im niePOkornym. Zainaugorowała to J.Mucha absurdalnym pomysłem przekwaterowywania drużyny Rosji,następnie ambasada w Moskwie nie pytana przez Rosjan o "sierp i młot" sama podsunęła im pomysł,aby w Warszawie z nim poparadowali,a na koniec Gronkiewicz objęła nad tym patronat. Gdyby nie było zorgnizowanego i prowokacyjnego przemarszu to i w mniejszych grupkach Rosjanie nie byliby tak śmiali do eksponowania komunistycznej symboliki.Jakże chora jest władza państwa skoro zachęca obcokajowców do manifestacji na swoim terytorium. W ub.roku Marsz Niepodległości i POprawna POlitycznie Hanka na trasie ustalonego z naszą młodzieżą marszu usadza im później na drodze niemieckie bojówki uzbrojone w pałki i plujące na polskie mundury! Jak daleko jeszcze się posuną,aby kraj podpalić?! baltow.salon24.pl/426286,maszerujaca-prowokacja-dokad-zmierzasz-tusku Odpowiedz Link Zgłoś
nerwus0 Re: Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał tel 14.06.12, 12:31 Bałwańskie wypociny Pisuara. Odpowiedz Link Zgłoś
wlodek.live Wyjątkowa głupota tego faceta poraża ! 14.06.12, 12:32 Czy ten facet płaci mediom za promowanie swojej głupoty.Żal patrzeć na tego sfrutrowanego pełnego nienawiści człowieka który robi za podnużek prezesa i nic więcej w życiu nie osiągnął, a jego głupota jest przysłowiowa jak Wąchock. Odpowiedz Link Zgłoś
stivi47 Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telef... 14.06.12, 12:36 Dlaczego wy tam w polsce do Gazet lub wywiadu Telewizyjnego dopuszczacie tego Buraka Pegerowskiego to jest taki sam Brudny Swinia jak te Szajbusy co niszcza wszystko co za polskich podatnikow z ich ciezkiej pracy polska pomalu podnosi sie z RUIN KOMUNIZMU a te Brudne niedomyte Swinskie Pegerowcy niszcza mienie tych polskich OBYWATELI . Odpowiedz Link Zgłoś
mittad Re: Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał tel 14.06.12, 12:41 Znieoficjalnego zrodla wiem, ze Premier Tusk odebral telefon od Prezydenta Putina na lezaco. Czy choremu czlowiekowi jakim jest ten Brudziunski to wystarcza, nie wiem i nie jestem ciekaw. Jego guru w takim przypadku odebral by telefon na kleczkach i jeszcze szukalby papieru toaletowego bo ze strachudostalby sra...nie dokoncze a napisze grzecznie rozwolnienia. Ktos nizej napisal, ze Brudzinskiemu juz dawno Pan Bog odebral rozum zaznaczajac ze jesli kiedykolwiek go mial. Moim zdaniem nigdy go nie mial i co za tym idzie nigdy juz go nie bedzie mial.Brudzinskiemu wara od polskiego Premiera, niech pilnuje siebie i swego guru. Zaznaczam ze nie naleze do PO, zeby nie bylo nieporozumienia ze bronie Premiera to i bronie PO. Kazdy Polak nie tylko z PO powinien bronic i szanowac polskiego Premiera. Odpowiedz Link Zgłoś
starysos Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telef... 14.06.12, 12:50 Ty Brudziński(nomen omen)gdybyś dostał telefon od Putina,to zmieniałbyś pampersa dwa albo trzy razy!!Tak,trzy razy.Dwa razy,to gdy dzwoni "prezio"!! Odpowiedz Link Zgłoś
minstrel515 Brudziński i inni. 14.06.12, 12:50 "Ten pan", jak mówił o nim Janusz Głowacki, jest w awangardzie. Pisowskie gremium "mózgowców" wysuwa go na pierwszą linię frontu, żeby ocenić reakcję opinii na kolejne głupoty wygadywane przez Brudzińskiego. Potem występuje np.Hofman i w formie nieco skorygowanej te głupoty powtarza. Wreszcie zabiera głos prezes i w sposób niezmiernie zawikłany do tych głupot Brudzińskiego znajduje uzasadnienie. Trochę później Jadwiga Staniszkis tłumaczy co prezes miał na myśli. Głupoty wygadywane przez Brudzińskiego zyskują niejako nobilitację i naukowe uzasadnienie, ale głupotami zostają. Odpowiedz Link Zgłoś
grzech_pierworodny Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telef... 14.06.12, 12:51 A ja jestem ciekawy, w jakiej pozycji brudziński odbiera telefony (i nie tylko telefony) od Prezesa ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sigm_0 Brudziński: Mam nadzieję, że Tusk odebrał telef... 14.06.12, 12:55 następny idiota, tak samo można powiedzieć, gdyby nie było Euro to nie byłoby zamieszek do widzenia Panu, nie jest Pan Polsce potrzebny wstyd wstyd jeszcze raz wstyd wyborcza.pl/1,75248,11929437,Rosjanie_po_meczu___Balismy_sie__ucieklismy_do_hotelu_.html jak słyszałem tych gnoi wydzierających się w nocy 'ruskie ku..." po meczu do tej pory mnie trzęsie Odpowiedz Link Zgłoś