Dodaj do ulubionych

Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą

29.03.05, 10:01
Koniec Rywinlandii! Niech zyje Polska!
Obserwuj wątek
    • battosai Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 10:03
      Kaczogród, chciałeś napisać...
      • moris210 POLSKA ZA KACZYŃSKIM! 29.03.05, 10:15
        Panie Profesorze! Panie Prezydencie! Gratulujemy liderowania w sondażach. Już
        widać jak się Pana boją, skoro zdejmują Pańskie płatne programy wyborcze. Jeśli
        w Wyborczej pokazują, że ma Pan 19%, tzn., że naprawdę jest więcej. Nawet na
        "czerwonej ziemi", w "czerwonej gazecie" jaką jest Gazeta Lubuska w jej sondzie
        www.gazetalubuska.pl w której wzieło udział 6 tys. osób, ponad 30% zagłosowało
        za Panem!! Skoro tak, to w pozostałej części kraju jest z całą pewnością węcej
        (Tusk 8%, Borowski 5%, Cimoszewicz 28%, - mówiłem, że to "czerwona ziemia"... -
        Religa 9%). Zatem - życzymy powodenia i deklarujemy, że może Pan liczyć na
        naszą, zwykłych mieszkańców, pomoc! Mariusz Kowalski (l. 31), Paweł Rutkowski
        (l. 28), Ireneusz Gratkowski (l. 34). Pozdrawiamy serdecznie! Gorzowianie
        • sluczyn Jeśli nie opamięta się te 28% Polaków uprawnionyc 29.03.05, 10:17
          Jeśli nie opamięta się te 28% Polaków uprawnionych do głosowania i po 4 latach
          okaże się , że jest jak po zawierzeniu Leszkowi Millerowi i temu, no ..., to
          wszystkiemu będzie winien Steve Fossed. Czy to Polacy polskojęzyczni (według
          słów oszołoma z RM, LPR i MW.) mając za wrogów polskojęzycznych nieobywateli
          Radia Minera i Samoobrony sądowej Leppera, śsiejący naiwnych emerytów
          oczekujących zbawienia i ssiejący , sssiejący ziarno nadzieni kieszeni
          złodzieja mogą być winni temu, że demokracja dopuszcza idiotów do władzy?
          Niestety głupota jest przyczyną naszego cierpienia, przeto Bóg śle mądrych, aby
          nam pomóc, ale też dlatego wielu głupców nazywa siebie mądrymi, aby
          reprezentować nam Boga. Naiwnych nie sieją, a oni siać , siać , siać!
          Co z osiągnięć Steva Fosseda przejęto w naszym życiu politycznym oprócz
          umiłowania dla milionów w gotówce i na koncie, jeśli chodzi o wynalazki w
          Urzędzie Patentowym - to nic, technologia też nic, miejsca pracy też nic, ale
          zabiega się o inwestorów i technologię, jak coś uda się, to się poświęci. Można
          jeszcze uwędzić, mniej się psuje.
          Może jest na siłę jakaś analogia; nasi politycy utyli, łeb jak bania, brzuch
          jak bania, podobieństwo do balonu znaczne, ale nadal nielot. Myślą więc, że
          potrzebne im są jeszcze skrzydła (subwencja), byle udało się im dobrze
          zatankować do pełna (lewa kasa), odpowiednio im dozowało się sobie (mercedes) i
          nam obiecanki cacanki na kampanię wyborczą to uważają, że ma się sukces
          murowany. W TVP dla SLD był Kwiatkowski. Kiedyś dla AWS, teraz im Radio Minera
          dodaje skrzydeł, anielskie , ale zawsze skrzydła, więc nieloty zostali
          namaszczeni do latania i jest to wynalazek, nasz wynalazek. Jeśli się nie
          sprawdzi, kto będzie winny? Pewnie Steve Fossed! Pozostanie pytanie kto dmucha
          w balon, dodaje skrzydeł nielotom i po co?

          Tańczymy labada, labada, wesołego walczyka, piłki już były, aborcja już była,
          konkordat już był, złodzieje już byli, matoły byli, uuuuuu!, to teraz czas na
          mądrych!
          • twprezydent I dobrze! Koniec Polski Preziów i Michników! 29.03.05, 11:08
            • knurszczur Re: I dobrze! Koniec Polski Preziów i Michników! 29.03.05, 13:35
              koniec Polski Preziów i Michników. Witaj pseudoPolsko nr. IV, witajcie sądy
              kapturowe, witajcie ciemnogrodzie, zacofaniu, recesjo gospodarcza i populiźmie.
              Witajcie podatki dla najbogatszych powodujące odpływ inwestycji. Witajcie
              utrudnienia w funkcjonowaniu centrów handlowych, czyli żegnaj wolna konkurencjo
              i niskie ceny. Witajcie związki zawodowe nie do ruszenia, Witajcie
              odszkodowania wywalczane przez polskich przedsiębiorców w Strasburgu z powodu
              kiepskiego, populistycznego prawa lansowanego przez pis (czyli odszkodowania z
              naszych podatków). Witaj wciąż chora służba zdrowia, bo panowie Kaczyńscy
              skutecznie torpeduja wszelkie próby poprawy. Witajcie nowe afery z pogranicza
              biznesu i polityki. Kiedy będziemy mieli rządzących kaczorów, wtedy przyszła
              opozycja dopatrzy się jak lobbing pisowców doprowadził do monopolu SKOKów na
              spółdzielczą działalność oszczędnościowo-kredytową.
              Jeżeli takiej Polski chcecie, to oznacza to jedno. Jesteście ciemną masą ślepą
              na najważniejsze potrzeby naszego kraju: rozwój gosp., inwestycje, edukacja,
              obniżanie podatków. Widocznie dla was jest ważniejsze kto milion lat temu był
              czerwony a kto nie. Gratuluję...
              • cimuszko NOWE KOMUCHY DO ZLOBA !!! WLADIMIR CIMUSZKO !!!!! 29.03.05, 15:19
                CIMUSZKO, BORKOWSKI, RELIGA, TUSK, ZITA ITP.ITD.
                OTO NA NOWO PRZEMALOWANE KOMUCHY
                RWACE SIE DO ZLOBA !!!
                A GLUPI NAROD ZNOWU DAJE SIE NABRAC
                NA PIEKNE SLOWKA !!!
              • hunter3city Re: święte słowa.... 29.03.05, 15:21
                ....niestety jak nauczyła nas historia polaczyzm znowu zwycięży. Jeżeli
                zaniedbany jest najważniejszy z argumentów - ekonomiczny - to całą resztę można
                powiesić sobie na kołku w toalecie. No chyba, że ktoś z góry zakłada socjalizm
                - wtedy cały program odbędzie się - ale za cudze. Ale co tam - jak będziemy
                "prawi i sprawiedliwi" to nawet głód i bezrobocie nam niestraszne. Wolna
                konkurencja??? - 80% typków tu piszących nawet nie rozumie, co te słowa
                oznaczają...niestety z takimi ludźmi to UE niedogonimy nawet za 50 lat, a wysoce
                prawdopodobne jest, że zaczniemy się od niej jeszcze bardziej oddalać...
              • passa Re: I dobrze! Koniec Polski Preziów i Michników! 29.03.05, 16:10
                głupstwa pleciesz jak ci od Frasyniuka. Jedź do Chin a zobaczysz jak
                mozna "pchnąć gospodarkę" nie wpuszczając do kraju "Kapitalizmu HANDLOWEGO" -
                poczytaj Pani Prof. Staniszkis prorocze ostrzeżenia sprzed 14 lat!!!!!!
                • zygmund Re: I dobrze! Koniec Polski Preziów i Michników! 29.03.05, 18:27
                  O to ci chodzi?
                  gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33211,2598786.html
                  Tak - Chiny to wzor :) I Auchanow tam nie ma.
              • passa Re: I dobrze! Koniec Polski Preziów i Michników! 29.03.05, 16:10
        • mangold Re: POLSKA ZA KACZYŃSKIM! 29.03.05, 10:21
          moris210 napisał:

          > Panie Profesorze! Panie Prezydencie! Gratulujemy liderowania w sondażach. Już
          > widać jak się Pana boją, skoro zdejmują Pańskie płatne programy wyborcze. Jeśli
          > w Wyborczej pokazują, że ma Pan 19%, tzn., że naprawdę jest więcej. Nawet na
          > "czerwonej ziemi", w "czerwonej gazecie" jaką jest Gazeta Lubuska w jej sondzie
          > www.gazetalubuska.pl w której wzieło udział 6 tys. osób, ponad 30% zagłosowało
          > za Panem!! Skoro tak, to w pozostałej części kraju jest z całą pewnością węcej
          > (Tusk 8%, Borowski 5%, Cimoszewicz 28%, - mówiłem, że to "czerwona ziemia"... -
          > Religa 9%). Zatem - życzymy powodenia i deklarujemy, że może Pan liczyć na
          > naszą, zwykłych mieszkańców, pomoc! Mariusz Kowalski (l. 31), Paweł Rutkowski
          > (l. 28), Ireneusz Gratkowski (l. 34). Pozdrawiamy serdecznie! Gorzowianie

          Kolana Was nie bolą ...?
          • rebjot Re: POLSKA ZA KACZYŃSKIM! 29.03.05, 14:33
            Trudno powiedzieć... Może i nie bolą, bo panowie są najwyraźniej w amoku albo w
            czymś w rodzaju transu modlitewnego. Zawsze jest jeszcze druga opcja. Cały ten
            wiernopoddańczy bełkot to przykład skrajnego luzusowstwa przedwyborczego. I nie
            chodzi nawet o to, że sam wielki Kaczor ich zauważy ale zawsze się może znaleźć
            jakiś regionalny działacz PiS...
        • jwarenn Re: POLSKA ZA KACZYŃSKIM! 29.03.05, 14:41
          ZGADZAM SIE Z WAMI PANOWIE. MOZNA MIEC DO PANA KACZYNSKIEGO TAKIE , LUB INNE
          ZASTRZEZENIA Z CZASOW KIEDY WRAZ BRATEM "ROBILI PRZY WALESIE ",ALE JEST TO
          NAPEWNO CZLOWIEK UCZCIWY I WARTY ZAUFANIA. TAK TRZYMAC ! JW
      • wanda43 Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 12:40
        Proponuje poczytac wypowiedzi warszawiakow o tej najgorszej z dotychczasowych
        prezydenturze.Rozwalil miasto,a teraz chce rozwalic kraj.
        • archi-tect Warszawiacy doceniają Kaczyńskiego 29.03.05, 13:37
          moja droga Pani - mówisz o przygłupach z forum, ale sondaże wskazują pewnie:

          Warszawiacy są zadowoleni z prezydentury Kaczyńskiego i wybraliby go
          ponownie :)))
          • sclavus Re: Warszawiacy doceniają Kaczyńskiego 29.03.05, 13:39
            archi-tect napisał:

            > moja droga Pani - mówisz o przygłupach z forum, ale sondaże wskazują pewnie:
            >
            > Warszawiacy są zadowoleni z prezydentury Kaczyńskiego i wybraliby go
            > ponownie :)))

            Jest to niewątwliwie "votum separatum" - w demokracji jest to możliwe, za
            Kaczyńskiego przestanie być!!!
            • archi-tect Re: Warszawiacy doceniają Kaczyńskiego 29.03.05, 14:39
              skoro Polska przezyla Kwasniewskiego, to przezyje juz kazdego :)))
          • rebjot Re: Warszawiacy doceniają Kaczyńskiego 29.03.05, 14:38
            A to ciekawe? Jacy Warszawiacy? Bo ja na pewno nie. Trzeba być ślepym by nie
            widzieć nieudolności kaczych rządów w mieście.
            • archi-tect Re: Warszawiacy doceniają Kaczyńskiego 29.03.05, 14:40
              no to ja jestem slepy - bo widze, ze pozytywy przewazaja nad negatywami :)))
              • rebjot Re: Warszawiacy doceniają Kaczyńskiego 29.03.05, 14:43
                Pokaż mi te pozytywy
          • mirek57 Re: Warszawiacy doceniają Kaczyńskiego 29.03.05, 15:34
            Którzy warszawiacy. Ci przyjezdni? Od czasu nastania naszego prezydenta
            wszystko zwoliło. Jego obiecanki nie mają żadnego pokrycia. A pamiętacie co
            obiecywał startując w wyborach na prezydenta Warszawy? "Nie będę kańdydował na
            prezydenta RP, dokończę kadencję prezydenta Warszawy". i co ? w połowie
            wycofuje się. Czy będąc prezydentem RP (oby nie) też wszystkie decyzje będą
            jednoosobowe jak w Warszawie?
            Ludzie opamiętajcie się
            • rebjot Re: Warszawiacy doceniają Kaczyńskiego 29.03.05, 15:52
              W zasadzie się z Tobą zgadzam ale muszę wprowadzić małą poprawkę. kaczor nigdy
              nie ukrywał swoich ambicji i nastawienia na Pałac Prezydenckoi. warszawa
              maiałabyć dlań trampoliną do dalszej kariery. Dlatego nie warto było na niego
              głosować, bo po co miastu taki "przejściowy" prezydent, co zresztą widać po
              kilku latach jego rządów.
        • m15 Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 13:58
          Prosze spytac warszawiaków a nie cwaniaczkowatych ukladowców ,którym ukladziki
          Kaczynski roswalil .
          • rebjot Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 14:42
            Bo może sam chce stworzyć swoje a więc tępi konkurencję...
    • maciek_d_ch Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 10:03
      Widzę, że ktoś zapomniał o finansowaniu byłej parti Kaczyńskiego przez
      aferzystów FOZZ. I On ma być prezydentem? Zastnówcie się, poważnie!!
      • mangold Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 10:18
        Oni o FOZZ nie zapomnieli..ale podstawą ich myślenia jest dokopać "czerwonym"
        nawet za pomocą bolszewicko wręcz myślącego Kaczora...
    • moris210 GORZÓW ZA PROF.KACZYŃSKIM! 29.03.05, 10:12
      Gratulujemy liderowania w sondażach. Już widać jak się Pana boją, skoro
      zdejmują Pańskie płatne programy wyborcze. Jeśli w Wyborczej pokazują, że ma
      Pan 19%, tzn., że naprawdę jest więcej. Nawet na "czerwonej ziemi", w
      "czerwonej gazecie" jaką jest Gazeta Lubuska w jej sondzie
      www.gazetalubuska.pl w której wzieło udział 6 tys. osób, ponad 30% zagłosowało
      za Panem!! Skoro tak, to w pozostałej części kraju jest z całą pewnością węcej
      (Tusk 8%, Borowski 5%, Cimoszewicz 28%, - mówiłem, że to "czerwona ziemia"...
      - Religa 9%). Zatem - życzymy powodenia i deklarujemy, że może Pan liczyć na
      naszą, zwykłych mieszkańców, pomoc! Mariusz Kowalski (l. 31), Paweł Rutkowski
      (l. 28), Ireneusz Gratkowski (l. 34). Pozdrawiamy serdecznie!
      • dziecina.betlejemska Re: Nie ośmieszaj sie 29.03.05, 10:28
        moris210 napisał:

        > naszą, zwykłych mieszkańców, pomoc! Mariusz Kowalski (l. 31), Paweł Rutkowski
        > (l. 28), Ireneusz Gratkowski (l. 34). Pozdrawiamy serdecznie!

        A na Leppera juz nie chcecie głosować?
      • kamilar Re: GORZÓW ZA PROF.KACZYŃSKIM! 29.03.05, 10:57
        Jeżeli nie wypłynie żaden normalny kandydat, to można liczyć na najwyżej 40%
        frekwencje, a poparcie kaczora wynika z braku rozsądnych kontrkandydatów.
        KUlczyk na prezydenta ;)
      • mangold Może lepiej nie wypowiadaj się za cały Gorzów.. 29.03.05, 15:58

    • knurszczur Jak można podniecać się Kaczorem??? 29.03.05, 10:47
      Ciemnota ludzka dobija mnie. Czy na prawdę jedna trzecia Polski mysli że kaczor
      jest w jakimkolwiek stponiu lepszy od "czerwonych złodziei, aferzystów,
      gangsterów, ect."??? Jest to przecież człowiek, który ma taki sam udział w
      tworzeniu przestępczej (w jego mniemaniu) III RP jak każdy inny polityk
      niezależnie z prawa czy z lewa. Przecież grzał dupą stołek w każdej kadencji
      sejmu. I pomyślmy co takiego wykombinował razem ze swoim bratem, np gdy
      współrządził z AWS em: zerowy wzrost gospodarczy, rozbudowa socjalu do granic
      wytrzymałości budżetu państwa, pieszczenie związków zawodowych, ciągły wzrost
      bezrobocia. Jednakże wisienka na torcie to teka ministra sprawiedliwości w
      rządzie Buzka: afera Fozz o której tyle mają dzisiaj do powiedzenia stała w
      miejscu, bredzenie w mediach o konieczności ciągłego podwyższania kar (po co,
      skoro bez odpowiednich reform sądownictwa i więziennictwa i tak nic to nie da.
      Inna perełka to prezydentura w Warszawie. Gratulujemy decyzji służacych
      rozwojowi miasta czyli: walka z burdelami, blokersami itd. Czysty populizm. A
      gdzie metro, gdzie obwodnica miasta???
      I na koniec, program wyborczy: negowanie dorobku III RP, którą sam tworzył.
      JEST WSPÓŁODPOWIEDZIALNY ZA PORAŻKI PAŃSTWA W TAKIM SAMYM STOPNIU JAK OKARŻANI
      PRZEZ NIEGO LUDZIE!!! Rzuca populistyczne głodne kawałki, które logicznie rzecz
      biorąc, zaprzeczają jego własnym słowom, jego dorobku jako współrządzący,
      minister, lider partii...
      • krzysiek62 Re: Jak można podniecać się Kaczorem??? 29.03.05, 13:14
        Popieram pogląd wyrażony w opini kaczory oprócz walki z komunistami nic nie
        proponują to czym nakarmimy głodne dzieci? czy mają jakis pomysł na spadek
        bezrobocia na inwestycje? takie hasła nie powinny mądrych Polakow podniecać
        przecież mówią tylko to za co nie ponoszą ryzyka stare lisy wyleniałe chcą
        zaistnieć nie pozwólmy na to
        • sclavus Re: Jak można podniecać się Kaczorem??? 29.03.05, 13:42
          Bierze się Kaczora za łeb, rozdziawia mu się dzób - jak widać różowo, to można
          się popodniecać; jak ma w dziobie czarno - to niech ręka boska broni, lepiej
          zrobić "Kaczora z jabłkami"
        • elfhelm Re: Jak można podniecać się Kaczorem??? 29.03.05, 14:22
          > Popieram pogląd wyrażony w opini kaczory oprócz walki z komunistami nic nie
          > proponują to czym nakarmimy głodne dzieci?

          nową konstytucją. w końcu papier też się trawi.
          żenada...
        • wanda43 Re: Jak można podniecać się Kaczorem??? 29.03.05, 15:12
          jedynym ich programem jest nienawisc
    • mrlusiek Re: Sondaż z paraliżu umysłów 29.03.05, 11:12
      spustoszenia jakie dokonały stronnicze media są większe niż moje wyobrażenie.
      Naprawdę ludzie mówią o Kaczorku prezydencie czym potwierdzają się moje obawy o
      wprowadzeniu w błąd całej masy ludzi. Stawiam dziś ten problem,
      zdezorientowania społeczństwa jako jeden z najważniejszych problemów innych
      partii politycznych.
      To dzieje się naprawdę !!! Jednych co kradli i dzielili się
      przywilejami /SLD/zamieniamy na faszyzujących przywódców o totalitrnych
      zapędach. Sami dla siebie jesteśmy największym zagrożeniem ?
      • m15 Re: Sondaż z paraliżu umysłów 29.03.05, 11:17
        Niczego glupszego dawno nie czytalem.Czerwonym palma swiateczna kompletnie
        odbila.Kaczynski zagrozeniem ?
        • m15 Czas budowy IV RP! 29.03.05, 11:20
          Wbrew opini czerwonych uczciwi polacy musza rozpoczac budowe podstaw nowego
          panstwa,Kaczynski moze byc bardzo przydatny w tym dziele!!
          • rebjot Re: Czas budowy IV RP! 29.03.05, 15:18
            Polacy pisze sie dużą literą. Taki prawdziwy Polak powinien na to zwracać
            szczególną uwagę
          • m15 Re: Czas budowy IV RP! 29.03.05, 16:55
            Polacy pisze sie duza litera, swieta prawda 1
    • da-niet Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 11:46
      Nie sądzicie że L. Kaczyński przypomina trochę Lorda Farquaad'a ze Shreka?
    • kupsztajn I nie ma się czemu dziwić 29.03.05, 11:49
      pan kaczynski niedawni byl w izraelu i zostal podjety uroczysta kolacja. Teraz
      to zadne sondaze nie straszne.
    • da-niet Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 11:51
      Nie sądzicie że L.Kaczyński przypomina Lorda Farquaad'a ze Shreka?
    • rach_ciach Brawo Lech Kaczyński !!! 29.03.05, 12:09
      • m15 Re: Brawo Lech Kaczyński !!! 29.03.05, 12:18
        Brawo madrzy polacy!Czerwone oszolomy w rozsypce.
    • wojak22 zapytanie 29.03.05, 12:59
      w jakich to miastach są prowadzone te sondaże ?
    • sclavus sondaż? 29.03.05, 13:36
      Nawet nie wiem jak to ująć???
      Tym niemniej jestem pełen współczucia dla was, w kraju (cóż, mnie tam nie ma od
      dwudziestu paru lat, z przyczyn, o których ja wiem a wy rozumiecie (lub na
      odwrót)) - z tego co czytam i słyszę, nie widać w RZECZYPOSPOLITEJ człowieka,
      który mógłby wypełnić rolę prezydenta. Wybieranie mniejszego zła nie doprowadzi
      do niczego dobrego. Nauczką mogłoby być unieważnienie poprzez brak frekwencji
      (bojkot). Czy można być jednak pewnym, że polscy politycy dorośli już do
      nauczki??? Przy tej bezkarności, jaką się kierują dzisiaj, taka nauczka może
      nie zdać egzaminu!!! A więc:
      Zaprawdę powiadam wam: GIER TYCH skutek i efekt opłakany będzie dla
      RZECZYPOSPOLITEJ
    • elfhelm nadchodzi Kaczkolandia... 29.03.05, 14:21

      • enedue2 Re: zakręcony 29.03.05, 15:25
        a na koniec obetnij se fi..a :)).

        Nadchodzi kres faszyzmu lewackiego. Na jesieni wiatry historii wymiotą to
        gu..o :)).
        • rebjot Re: zakręcony 29.03.05, 15:54
          Jak faszyzm może być lewacki? Zastanów się co piszesz
          • mangold Re: zakręcony 29.03.05, 15:56
            A czym sie ma zastanowić? Tacy co gó...pisza przez "u" mózgów chyba nie mają...
    • langston prof. KACZYNSKI NA PREZYDENTA!!!!!!! 29.03.05, 15:19
      Precz z kolesiami i Rywino-Michniko-Landia!
    • radzio5 CIEKAWE NAKOGO RYWIN ZA KRAT BEDZIE GLOSOWAL 29.03.05, 15:30
    • niestaly_czytelnik Sondaż prezydencki: Lepper przed Giertychem. 29.03.05, 16:21
      Powiedzcie mi serdeńka, dlaczego te i inne sondaże pojawiają się tak
      nieregularnie? Czyżbyście wybierali te, których wyniki wam się podobaja?
      • joladywity TYLKO CHARYZMATYCZNY LEPPER NAPRAWI POLSKĘ 29.03.05, 16:31
    • slon16 Wreszcie jakiś sensowny 29.03.05, 16:36
      Nareszcie i czekać trzeba było tak długo
      Wiadomo
      • atak.spawacza Re: Wreszcie jakiś sensowny 29.03.05, 16:44
        slon16 napisał:

        > Nareszcie i czekać trzeba było tak długo
        > Wiadomo

        Masz rację. Kaczyński to niezborny emocjonalnie karzeł umoczony w najwieksze
        przekrety po 1989 (FOZZ, Telegraf itd.)
        Pozdrawiam.
    • dzikamalpa TEN SONDAZ NIC NIE ZNACZY 29.03.05, 17:37
      jak narazie tylko dwóch kandytatów ogłosiło oficjalnie chec kandydowania,
      dlatego nie jest dziwne ze akurat tych dwoch zajelo dwa pierwsze miejsca w tym
      sondazu... a na dodatek kaczynski przedwczesnie "wystrzelil" ze swoja kampania
      wyborcza... kaczynski nie ma szans na wygranie ze wzgledu na zbyt duzy
      elektorat negatywny, a religa... no nie badzmy smieszni.... w trakcie
      pojawiania sie nowych kandydatow sondaze beda wygladaly inaczej
    • dzikamalpa TEN SONDAZ NIC NIE ZNACZY!!! 29.03.05, 17:39
      jak narazie tylko dwóch kandytatów ogłosiło oficjalnie chec kandydowania,
      dlatego nie jest dziwne ze akurat tych dwoch zajelo dwa pierwsze miejsca w tym
      sondazu... a na dodatek kaczynski przedwczesnie "wystrzelil" ze swoja kampania
      wyborcza... kaczynski nie ma szans na wygranie ze wzgledu na zbyt duzy
      elektorat negatywny, a religa... no nie badzmy smieszni.... w trakcie
      pojawiania sie nowych kandydatow sondaze beda wygladaly inaczej
    • mariasz77 Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 17:49
      Ja mam poważne wątpliwości co do kandydatury p. Kaczyńskiego. Wymienię tylko
      dwie: jak prezydentem europejskiego kraju może zostać człowiek, który jest
      prawnikiem, a który nie zgadza się z werdyktem sądu w znanej sprawie
      (Wachowski) i poddaje w wątpliwość jego wyrok, robi to zresztą publicznie w
      bardzo brzydkiej formie. I druga sprawa - podobno warszawiacy bardzo wysoko
      oceniają działania prezydenta Warszawy - ja nie. Pan Kaczyński ograniczył się
      na razie do kompromitowania swoich wrogów politycznych, ale jakie są skutki
      jego działań. Jeśli ci wszyscy panowie i panie tyle nakradli, to gdzie są te
      pieniądze. Czy zostały zablokowane, przekazane na jakiś właściwy społecznie
      cel, czy choć jedno głodne dziecko skorzystało z odzyskanych pieniędzy. Ja
      pamiętam w czasach PRL-u jak chciano pozbyć się jakiejś ekipy stwarzano nagonkę
      na określone grupy, a my durni obywatele cieszyliśmy się, że oto nareszcie
      przyszli sprawiedliwi i już będzie przyzwoiciej. Ale tamte afery do tych teraz.
      Szkoda słów. Przyjrzyjcie się i przeanalizujcie prawdziwe osiągnięcia pana
      Kaczyńskiego. Bez złości, zawiści z pełną troskliwością o los naszego kraju.
      Zobaczycie jakie uzyskacie wyniki. Moim zdaniem bracia Kaczyńscy zawsze mieli
      skłonności do gry. Może lepiej niech zostaną we wspomnieniach. Przecież już
      mieli swoje TKM i nie spisali się. Przeanalizujcie. Mariasz77
    • henryk.log Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 23:45
      Ja tam stawiam na "Kaczora" z jego "kaczym szykiem szeryfa"(vide-zdjęcie) :))
      • algreg Prezencja Kaczyńskiego 30.03.05, 19:58
        Czy ludzie z jego otoczenia chowają przed nim lustra.Jego wygląd to po prostu
        obciach na całą zagranicę.Trzeba mu to powiedzieć,może się zreflektuje.Algreg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka