x3936012 29.03.05, 10:01 Koniec Rywinlandii! Niech zyje Polska! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
battosai Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 10:03 Kaczogród, chciałeś napisać... Odpowiedz Link Zgłoś
moris210 POLSKA ZA KACZYŃSKIM! 29.03.05, 10:15 Panie Profesorze! Panie Prezydencie! Gratulujemy liderowania w sondażach. Już widać jak się Pana boją, skoro zdejmują Pańskie płatne programy wyborcze. Jeśli w Wyborczej pokazują, że ma Pan 19%, tzn., że naprawdę jest więcej. Nawet na "czerwonej ziemi", w "czerwonej gazecie" jaką jest Gazeta Lubuska w jej sondzie www.gazetalubuska.pl w której wzieło udział 6 tys. osób, ponad 30% zagłosowało za Panem!! Skoro tak, to w pozostałej części kraju jest z całą pewnością węcej (Tusk 8%, Borowski 5%, Cimoszewicz 28%, - mówiłem, że to "czerwona ziemia"... - Religa 9%). Zatem - życzymy powodenia i deklarujemy, że może Pan liczyć na naszą, zwykłych mieszkańców, pomoc! Mariusz Kowalski (l. 31), Paweł Rutkowski (l. 28), Ireneusz Gratkowski (l. 34). Pozdrawiamy serdecznie! Gorzowianie Odpowiedz Link Zgłoś
sluczyn Jeśli nie opamięta się te 28% Polaków uprawnionyc 29.03.05, 10:17 Jeśli nie opamięta się te 28% Polaków uprawnionych do głosowania i po 4 latach okaże się , że jest jak po zawierzeniu Leszkowi Millerowi i temu, no ..., to wszystkiemu będzie winien Steve Fossed. Czy to Polacy polskojęzyczni (według słów oszołoma z RM, LPR i MW.) mając za wrogów polskojęzycznych nieobywateli Radia Minera i Samoobrony sądowej Leppera, śsiejący naiwnych emerytów oczekujących zbawienia i ssiejący , sssiejący ziarno nadzieni kieszeni złodzieja mogą być winni temu, że demokracja dopuszcza idiotów do władzy? Niestety głupota jest przyczyną naszego cierpienia, przeto Bóg śle mądrych, aby nam pomóc, ale też dlatego wielu głupców nazywa siebie mądrymi, aby reprezentować nam Boga. Naiwnych nie sieją, a oni siać , siać , siać! Co z osiągnięć Steva Fosseda przejęto w naszym życiu politycznym oprócz umiłowania dla milionów w gotówce i na koncie, jeśli chodzi o wynalazki w Urzędzie Patentowym - to nic, technologia też nic, miejsca pracy też nic, ale zabiega się o inwestorów i technologię, jak coś uda się, to się poświęci. Można jeszcze uwędzić, mniej się psuje. Może jest na siłę jakaś analogia; nasi politycy utyli, łeb jak bania, brzuch jak bania, podobieństwo do balonu znaczne, ale nadal nielot. Myślą więc, że potrzebne im są jeszcze skrzydła (subwencja), byle udało się im dobrze zatankować do pełna (lewa kasa), odpowiednio im dozowało się sobie (mercedes) i nam obiecanki cacanki na kampanię wyborczą to uważają, że ma się sukces murowany. W TVP dla SLD był Kwiatkowski. Kiedyś dla AWS, teraz im Radio Minera dodaje skrzydeł, anielskie , ale zawsze skrzydła, więc nieloty zostali namaszczeni do latania i jest to wynalazek, nasz wynalazek. Jeśli się nie sprawdzi, kto będzie winny? Pewnie Steve Fossed! Pozostanie pytanie kto dmucha w balon, dodaje skrzydeł nielotom i po co? Tańczymy labada, labada, wesołego walczyka, piłki już były, aborcja już była, konkordat już był, złodzieje już byli, matoły byli, uuuuuu!, to teraz czas na mądrych! Odpowiedz Link Zgłoś
knurszczur Re: I dobrze! Koniec Polski Preziów i Michników! 29.03.05, 13:35 koniec Polski Preziów i Michników. Witaj pseudoPolsko nr. IV, witajcie sądy kapturowe, witajcie ciemnogrodzie, zacofaniu, recesjo gospodarcza i populiźmie. Witajcie podatki dla najbogatszych powodujące odpływ inwestycji. Witajcie utrudnienia w funkcjonowaniu centrów handlowych, czyli żegnaj wolna konkurencjo i niskie ceny. Witajcie związki zawodowe nie do ruszenia, Witajcie odszkodowania wywalczane przez polskich przedsiębiorców w Strasburgu z powodu kiepskiego, populistycznego prawa lansowanego przez pis (czyli odszkodowania z naszych podatków). Witaj wciąż chora służba zdrowia, bo panowie Kaczyńscy skutecznie torpeduja wszelkie próby poprawy. Witajcie nowe afery z pogranicza biznesu i polityki. Kiedy będziemy mieli rządzących kaczorów, wtedy przyszła opozycja dopatrzy się jak lobbing pisowców doprowadził do monopolu SKOKów na spółdzielczą działalność oszczędnościowo-kredytową. Jeżeli takiej Polski chcecie, to oznacza to jedno. Jesteście ciemną masą ślepą na najważniejsze potrzeby naszego kraju: rozwój gosp., inwestycje, edukacja, obniżanie podatków. Widocznie dla was jest ważniejsze kto milion lat temu był czerwony a kto nie. Gratuluję... Odpowiedz Link Zgłoś
cimuszko NOWE KOMUCHY DO ZLOBA !!! WLADIMIR CIMUSZKO !!!!! 29.03.05, 15:19 CIMUSZKO, BORKOWSKI, RELIGA, TUSK, ZITA ITP.ITD. OTO NA NOWO PRZEMALOWANE KOMUCHY RWACE SIE DO ZLOBA !!! A GLUPI NAROD ZNOWU DAJE SIE NABRAC NA PIEKNE SLOWKA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
hunter3city Re: święte słowa.... 29.03.05, 15:21 ....niestety jak nauczyła nas historia polaczyzm znowu zwycięży. Jeżeli zaniedbany jest najważniejszy z argumentów - ekonomiczny - to całą resztę można powiesić sobie na kołku w toalecie. No chyba, że ktoś z góry zakłada socjalizm - wtedy cały program odbędzie się - ale za cudze. Ale co tam - jak będziemy "prawi i sprawiedliwi" to nawet głód i bezrobocie nam niestraszne. Wolna konkurencja??? - 80% typków tu piszących nawet nie rozumie, co te słowa oznaczają...niestety z takimi ludźmi to UE niedogonimy nawet za 50 lat, a wysoce prawdopodobne jest, że zaczniemy się od niej jeszcze bardziej oddalać... Odpowiedz Link Zgłoś
passa Re: I dobrze! Koniec Polski Preziów i Michników! 29.03.05, 16:10 głupstwa pleciesz jak ci od Frasyniuka. Jedź do Chin a zobaczysz jak mozna "pchnąć gospodarkę" nie wpuszczając do kraju "Kapitalizmu HANDLOWEGO" - poczytaj Pani Prof. Staniszkis prorocze ostrzeżenia sprzed 14 lat!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zygmund Re: I dobrze! Koniec Polski Preziów i Michników! 29.03.05, 18:27 O to ci chodzi? gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33211,2598786.html Tak - Chiny to wzor :) I Auchanow tam nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
mangold Re: POLSKA ZA KACZYŃSKIM! 29.03.05, 10:21 moris210 napisał: > Panie Profesorze! Panie Prezydencie! Gratulujemy liderowania w sondażach. Już > widać jak się Pana boją, skoro zdejmują Pańskie płatne programy wyborcze. Jeśli > w Wyborczej pokazują, że ma Pan 19%, tzn., że naprawdę jest więcej. Nawet na > "czerwonej ziemi", w "czerwonej gazecie" jaką jest Gazeta Lubuska w jej sondzie > www.gazetalubuska.pl w której wzieło udział 6 tys. osób, ponad 30% zagłosowało > za Panem!! Skoro tak, to w pozostałej części kraju jest z całą pewnością węcej > (Tusk 8%, Borowski 5%, Cimoszewicz 28%, - mówiłem, że to "czerwona ziemia"... - > Religa 9%). Zatem - życzymy powodenia i deklarujemy, że może Pan liczyć na > naszą, zwykłych mieszkańców, pomoc! Mariusz Kowalski (l. 31), Paweł Rutkowski > (l. 28), Ireneusz Gratkowski (l. 34). Pozdrawiamy serdecznie! Gorzowianie Kolana Was nie bolą ...? Odpowiedz Link Zgłoś
rebjot Re: POLSKA ZA KACZYŃSKIM! 29.03.05, 14:33 Trudno powiedzieć... Może i nie bolą, bo panowie są najwyraźniej w amoku albo w czymś w rodzaju transu modlitewnego. Zawsze jest jeszcze druga opcja. Cały ten wiernopoddańczy bełkot to przykład skrajnego luzusowstwa przedwyborczego. I nie chodzi nawet o to, że sam wielki Kaczor ich zauważy ale zawsze się może znaleźć jakiś regionalny działacz PiS... Odpowiedz Link Zgłoś
jwarenn Re: POLSKA ZA KACZYŃSKIM! 29.03.05, 14:41 ZGADZAM SIE Z WAMI PANOWIE. MOZNA MIEC DO PANA KACZYNSKIEGO TAKIE , LUB INNE ZASTRZEZENIA Z CZASOW KIEDY WRAZ BRATEM "ROBILI PRZY WALESIE ",ALE JEST TO NAPEWNO CZLOWIEK UCZCIWY I WARTY ZAUFANIA. TAK TRZYMAC ! JW Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 12:40 Proponuje poczytac wypowiedzi warszawiakow o tej najgorszej z dotychczasowych prezydenturze.Rozwalil miasto,a teraz chce rozwalic kraj. Odpowiedz Link Zgłoś
archi-tect Warszawiacy doceniają Kaczyńskiego 29.03.05, 13:37 moja droga Pani - mówisz o przygłupach z forum, ale sondaże wskazują pewnie: Warszawiacy są zadowoleni z prezydentury Kaczyńskiego i wybraliby go ponownie :))) Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Warszawiacy doceniają Kaczyńskiego 29.03.05, 13:39 archi-tect napisał: > moja droga Pani - mówisz o przygłupach z forum, ale sondaże wskazują pewnie: > > Warszawiacy są zadowoleni z prezydentury Kaczyńskiego i wybraliby go > ponownie :))) Jest to niewątwliwie "votum separatum" - w demokracji jest to możliwe, za Kaczyńskiego przestanie być!!! Odpowiedz Link Zgłoś
archi-tect Re: Warszawiacy doceniają Kaczyńskiego 29.03.05, 14:39 skoro Polska przezyla Kwasniewskiego, to przezyje juz kazdego :))) Odpowiedz Link Zgłoś
rebjot Re: Warszawiacy doceniają Kaczyńskiego 29.03.05, 14:38 A to ciekawe? Jacy Warszawiacy? Bo ja na pewno nie. Trzeba być ślepym by nie widzieć nieudolności kaczych rządów w mieście. Odpowiedz Link Zgłoś
archi-tect Re: Warszawiacy doceniają Kaczyńskiego 29.03.05, 14:40 no to ja jestem slepy - bo widze, ze pozytywy przewazaja nad negatywami :))) Odpowiedz Link Zgłoś
rebjot Re: Warszawiacy doceniają Kaczyńskiego 29.03.05, 14:43 Pokaż mi te pozytywy Odpowiedz Link Zgłoś
mirek57 Re: Warszawiacy doceniają Kaczyńskiego 29.03.05, 15:34 Którzy warszawiacy. Ci przyjezdni? Od czasu nastania naszego prezydenta wszystko zwoliło. Jego obiecanki nie mają żadnego pokrycia. A pamiętacie co obiecywał startując w wyborach na prezydenta Warszawy? "Nie będę kańdydował na prezydenta RP, dokończę kadencję prezydenta Warszawy". i co ? w połowie wycofuje się. Czy będąc prezydentem RP (oby nie) też wszystkie decyzje będą jednoosobowe jak w Warszawie? Ludzie opamiętajcie się Odpowiedz Link Zgłoś
rebjot Re: Warszawiacy doceniają Kaczyńskiego 29.03.05, 15:52 W zasadzie się z Tobą zgadzam ale muszę wprowadzić małą poprawkę. kaczor nigdy nie ukrywał swoich ambicji i nastawienia na Pałac Prezydenckoi. warszawa maiałabyć dlań trampoliną do dalszej kariery. Dlatego nie warto było na niego głosować, bo po co miastu taki "przejściowy" prezydent, co zresztą widać po kilku latach jego rządów. Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 13:58 Prosze spytac warszawiaków a nie cwaniaczkowatych ukladowców ,którym ukladziki Kaczynski roswalil . Odpowiedz Link Zgłoś
rebjot Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 14:42 Bo może sam chce stworzyć swoje a więc tępi konkurencję... Odpowiedz Link Zgłoś
maciek_d_ch Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 10:03 Widzę, że ktoś zapomniał o finansowaniu byłej parti Kaczyńskiego przez aferzystów FOZZ. I On ma być prezydentem? Zastnówcie się, poważnie!! Odpowiedz Link Zgłoś
mangold Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 10:18 Oni o FOZZ nie zapomnieli..ale podstawą ich myślenia jest dokopać "czerwonym" nawet za pomocą bolszewicko wręcz myślącego Kaczora... Odpowiedz Link Zgłoś
moris210 GORZÓW ZA PROF.KACZYŃSKIM! 29.03.05, 10:12 Gratulujemy liderowania w sondażach. Już widać jak się Pana boją, skoro zdejmują Pańskie płatne programy wyborcze. Jeśli w Wyborczej pokazują, że ma Pan 19%, tzn., że naprawdę jest więcej. Nawet na "czerwonej ziemi", w "czerwonej gazecie" jaką jest Gazeta Lubuska w jej sondzie www.gazetalubuska.pl w której wzieło udział 6 tys. osób, ponad 30% zagłosowało za Panem!! Skoro tak, to w pozostałej części kraju jest z całą pewnością węcej (Tusk 8%, Borowski 5%, Cimoszewicz 28%, - mówiłem, że to "czerwona ziemia"... - Religa 9%). Zatem - życzymy powodenia i deklarujemy, że może Pan liczyć na naszą, zwykłych mieszkańców, pomoc! Mariusz Kowalski (l. 31), Paweł Rutkowski (l. 28), Ireneusz Gratkowski (l. 34). Pozdrawiamy serdecznie! Odpowiedz Link Zgłoś
dziecina.betlejemska Re: Nie ośmieszaj sie 29.03.05, 10:28 moris210 napisał: > naszą, zwykłych mieszkańców, pomoc! Mariusz Kowalski (l. 31), Paweł Rutkowski > (l. 28), Ireneusz Gratkowski (l. 34). Pozdrawiamy serdecznie! A na Leppera juz nie chcecie głosować? Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: GORZÓW ZA PROF.KACZYŃSKIM! 29.03.05, 10:57 Jeżeli nie wypłynie żaden normalny kandydat, to można liczyć na najwyżej 40% frekwencje, a poparcie kaczora wynika z braku rozsądnych kontrkandydatów. KUlczyk na prezydenta ;) Odpowiedz Link Zgłoś
knurszczur Jak można podniecać się Kaczorem??? 29.03.05, 10:47 Ciemnota ludzka dobija mnie. Czy na prawdę jedna trzecia Polski mysli że kaczor jest w jakimkolwiek stponiu lepszy od "czerwonych złodziei, aferzystów, gangsterów, ect."??? Jest to przecież człowiek, który ma taki sam udział w tworzeniu przestępczej (w jego mniemaniu) III RP jak każdy inny polityk niezależnie z prawa czy z lewa. Przecież grzał dupą stołek w każdej kadencji sejmu. I pomyślmy co takiego wykombinował razem ze swoim bratem, np gdy współrządził z AWS em: zerowy wzrost gospodarczy, rozbudowa socjalu do granic wytrzymałości budżetu państwa, pieszczenie związków zawodowych, ciągły wzrost bezrobocia. Jednakże wisienka na torcie to teka ministra sprawiedliwości w rządzie Buzka: afera Fozz o której tyle mają dzisiaj do powiedzenia stała w miejscu, bredzenie w mediach o konieczności ciągłego podwyższania kar (po co, skoro bez odpowiednich reform sądownictwa i więziennictwa i tak nic to nie da. Inna perełka to prezydentura w Warszawie. Gratulujemy decyzji służacych rozwojowi miasta czyli: walka z burdelami, blokersami itd. Czysty populizm. A gdzie metro, gdzie obwodnica miasta??? I na koniec, program wyborczy: negowanie dorobku III RP, którą sam tworzył. JEST WSPÓŁODPOWIEDZIALNY ZA PORAŻKI PAŃSTWA W TAKIM SAMYM STOPNIU JAK OKARŻANI PRZEZ NIEGO LUDZIE!!! Rzuca populistyczne głodne kawałki, które logicznie rzecz biorąc, zaprzeczają jego własnym słowom, jego dorobku jako współrządzący, minister, lider partii... Odpowiedz Link Zgłoś
krzysiek62 Re: Jak można podniecać się Kaczorem??? 29.03.05, 13:14 Popieram pogląd wyrażony w opini kaczory oprócz walki z komunistami nic nie proponują to czym nakarmimy głodne dzieci? czy mają jakis pomysł na spadek bezrobocia na inwestycje? takie hasła nie powinny mądrych Polakow podniecać przecież mówią tylko to za co nie ponoszą ryzyka stare lisy wyleniałe chcą zaistnieć nie pozwólmy na to Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Jak można podniecać się Kaczorem??? 29.03.05, 13:42 Bierze się Kaczora za łeb, rozdziawia mu się dzób - jak widać różowo, to można się popodniecać; jak ma w dziobie czarno - to niech ręka boska broni, lepiej zrobić "Kaczora z jabłkami" Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Re: Jak można podniecać się Kaczorem??? 29.03.05, 14:22 > Popieram pogląd wyrażony w opini kaczory oprócz walki z komunistami nic nie > proponują to czym nakarmimy głodne dzieci? nową konstytucją. w końcu papier też się trawi. żenada... Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Jak można podniecać się Kaczorem??? 29.03.05, 15:12 jedynym ich programem jest nienawisc Odpowiedz Link Zgłoś
mrlusiek Re: Sondaż z paraliżu umysłów 29.03.05, 11:12 spustoszenia jakie dokonały stronnicze media są większe niż moje wyobrażenie. Naprawdę ludzie mówią o Kaczorku prezydencie czym potwierdzają się moje obawy o wprowadzeniu w błąd całej masy ludzi. Stawiam dziś ten problem, zdezorientowania społeczństwa jako jeden z najważniejszych problemów innych partii politycznych. To dzieje się naprawdę !!! Jednych co kradli i dzielili się przywilejami /SLD/zamieniamy na faszyzujących przywódców o totalitrnych zapędach. Sami dla siebie jesteśmy największym zagrożeniem ? Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: Sondaż z paraliżu umysłów 29.03.05, 11:17 Niczego glupszego dawno nie czytalem.Czerwonym palma swiateczna kompletnie odbila.Kaczynski zagrozeniem ? Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Czas budowy IV RP! 29.03.05, 11:20 Wbrew opini czerwonych uczciwi polacy musza rozpoczac budowe podstaw nowego panstwa,Kaczynski moze byc bardzo przydatny w tym dziele!! Odpowiedz Link Zgłoś
rebjot Re: Czas budowy IV RP! 29.03.05, 15:18 Polacy pisze sie dużą literą. Taki prawdziwy Polak powinien na to zwracać szczególną uwagę Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: Czas budowy IV RP! 29.03.05, 16:55 Polacy pisze sie duza litera, swieta prawda 1 Odpowiedz Link Zgłoś
da-niet Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 11:46 Nie sądzicie że L. Kaczyński przypomina trochę Lorda Farquaad'a ze Shreka? Odpowiedz Link Zgłoś
kupsztajn I nie ma się czemu dziwić 29.03.05, 11:49 pan kaczynski niedawni byl w izraelu i zostal podjety uroczysta kolacja. Teraz to zadne sondaze nie straszne. Odpowiedz Link Zgłoś
da-niet Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 11:51 Nie sądzicie że L.Kaczyński przypomina Lorda Farquaad'a ze Shreka? Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: Brawo Lech Kaczyński !!! 29.03.05, 12:18 Brawo madrzy polacy!Czerwone oszolomy w rozsypce. Odpowiedz Link Zgłoś
wojak22 zapytanie 29.03.05, 12:59 w jakich to miastach są prowadzone te sondaże ? Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus sondaż? 29.03.05, 13:36 Nawet nie wiem jak to ująć??? Tym niemniej jestem pełen współczucia dla was, w kraju (cóż, mnie tam nie ma od dwudziestu paru lat, z przyczyn, o których ja wiem a wy rozumiecie (lub na odwrót)) - z tego co czytam i słyszę, nie widać w RZECZYPOSPOLITEJ człowieka, który mógłby wypełnić rolę prezydenta. Wybieranie mniejszego zła nie doprowadzi do niczego dobrego. Nauczką mogłoby być unieważnienie poprzez brak frekwencji (bojkot). Czy można być jednak pewnym, że polscy politycy dorośli już do nauczki??? Przy tej bezkarności, jaką się kierują dzisiaj, taka nauczka może nie zdać egzaminu!!! A więc: Zaprawdę powiadam wam: GIER TYCH skutek i efekt opłakany będzie dla RZECZYPOSPOLITEJ Odpowiedz Link Zgłoś
enedue2 Re: zakręcony 29.03.05, 15:25 a na koniec obetnij se fi..a :)). Nadchodzi kres faszyzmu lewackiego. Na jesieni wiatry historii wymiotą to gu..o :)). Odpowiedz Link Zgłoś
rebjot Re: zakręcony 29.03.05, 15:54 Jak faszyzm może być lewacki? Zastanów się co piszesz Odpowiedz Link Zgłoś
mangold Re: zakręcony 29.03.05, 15:56 A czym sie ma zastanowić? Tacy co gó...pisza przez "u" mózgów chyba nie mają... Odpowiedz Link Zgłoś
langston prof. KACZYNSKI NA PREZYDENTA!!!!!!! 29.03.05, 15:19 Precz z kolesiami i Rywino-Michniko-Landia! Odpowiedz Link Zgłoś
niestaly_czytelnik Sondaż prezydencki: Lepper przed Giertychem. 29.03.05, 16:21 Powiedzcie mi serdeńka, dlaczego te i inne sondaże pojawiają się tak nieregularnie? Czyżbyście wybierali te, których wyniki wam się podobaja? Odpowiedz Link Zgłoś
slon16 Wreszcie jakiś sensowny 29.03.05, 16:36 Nareszcie i czekać trzeba było tak długo Wiadomo Odpowiedz Link Zgłoś
atak.spawacza Re: Wreszcie jakiś sensowny 29.03.05, 16:44 slon16 napisał: > Nareszcie i czekać trzeba było tak długo > Wiadomo Masz rację. Kaczyński to niezborny emocjonalnie karzeł umoczony w najwieksze przekrety po 1989 (FOZZ, Telegraf itd.) Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
dzikamalpa TEN SONDAZ NIC NIE ZNACZY 29.03.05, 17:37 jak narazie tylko dwóch kandytatów ogłosiło oficjalnie chec kandydowania, dlatego nie jest dziwne ze akurat tych dwoch zajelo dwa pierwsze miejsca w tym sondazu... a na dodatek kaczynski przedwczesnie "wystrzelil" ze swoja kampania wyborcza... kaczynski nie ma szans na wygranie ze wzgledu na zbyt duzy elektorat negatywny, a religa... no nie badzmy smieszni.... w trakcie pojawiania sie nowych kandydatow sondaze beda wygladaly inaczej Odpowiedz Link Zgłoś
dzikamalpa TEN SONDAZ NIC NIE ZNACZY!!! 29.03.05, 17:39 jak narazie tylko dwóch kandytatów ogłosiło oficjalnie chec kandydowania, dlatego nie jest dziwne ze akurat tych dwoch zajelo dwa pierwsze miejsca w tym sondazu... a na dodatek kaczynski przedwczesnie "wystrzelil" ze swoja kampania wyborcza... kaczynski nie ma szans na wygranie ze wzgledu na zbyt duzy elektorat negatywny, a religa... no nie badzmy smieszni.... w trakcie pojawiania sie nowych kandydatow sondaze beda wygladaly inaczej Odpowiedz Link Zgłoś
mariasz77 Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 17:49 Ja mam poważne wątpliwości co do kandydatury p. Kaczyńskiego. Wymienię tylko dwie: jak prezydentem europejskiego kraju może zostać człowiek, który jest prawnikiem, a który nie zgadza się z werdyktem sądu w znanej sprawie (Wachowski) i poddaje w wątpliwość jego wyrok, robi to zresztą publicznie w bardzo brzydkiej formie. I druga sprawa - podobno warszawiacy bardzo wysoko oceniają działania prezydenta Warszawy - ja nie. Pan Kaczyński ograniczył się na razie do kompromitowania swoich wrogów politycznych, ale jakie są skutki jego działań. Jeśli ci wszyscy panowie i panie tyle nakradli, to gdzie są te pieniądze. Czy zostały zablokowane, przekazane na jakiś właściwy społecznie cel, czy choć jedno głodne dziecko skorzystało z odzyskanych pieniędzy. Ja pamiętam w czasach PRL-u jak chciano pozbyć się jakiejś ekipy stwarzano nagonkę na określone grupy, a my durni obywatele cieszyliśmy się, że oto nareszcie przyszli sprawiedliwi i już będzie przyzwoiciej. Ale tamte afery do tych teraz. Szkoda słów. Przyjrzyjcie się i przeanalizujcie prawdziwe osiągnięcia pana Kaczyńskiego. Bez złości, zawiści z pełną troskliwością o los naszego kraju. Zobaczycie jakie uzyskacie wyniki. Moim zdaniem bracia Kaczyńscy zawsze mieli skłonności do gry. Może lepiej niech zostaną we wspomnieniach. Przecież już mieli swoje TKM i nie spisali się. Przeanalizujcie. Mariasz77 Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Re: Sondaż prezydencki: Kaczyński przed Religą 29.03.05, 23:45 Ja tam stawiam na "Kaczora" z jego "kaczym szykiem szeryfa"(vide-zdjęcie) :)) Odpowiedz Link Zgłoś
algreg Prezencja Kaczyńskiego 30.03.05, 19:58 Czy ludzie z jego otoczenia chowają przed nim lustra.Jego wygląd to po prostu obciach na całą zagranicę.Trzeba mu to powiedzieć,może się zreflektuje.Algreg Odpowiedz Link Zgłoś