a_lex 21.04.05, 17:36 czy ktoś mógłby się zdecydować na jeden adres???? bo to już trzecia wersja, jaką widzę czy słyszę: telewizja podaje benedictxvi, radio - benedettoxvi, a gazeta - benediktxvi - czy to tak trudno ustalić?? alex Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elyskawa Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 21.04.05, 18:00 może wystarczy wejść na oficjalna watykańską stroną..benedictxvi@vatican.va podaje vatican.va Odpowiedz Link Zgłoś
sawalas Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 21.04.05, 20:58 jacyś idioci pracują w tej gw. adres mailowy jest podany z błędem, wczesniej pisza o jakims ozonie i skrzynce kwaśniewskiego. przeciez to jest poziom trawy. po jaką cholerę cnn z nimi współpracuje. dawniej był komunizm teraz jest gw. monopol na prawde...he he a nawet nie potrafią przepisać adresu papaieza z jego strony.... Odpowiedz Link Zgłoś
szoszana wot, durak 22.04.05, 14:41 Sam jesteś jełop. Wejdź na www.vatican.va i sobie sprawdź. Adres podany przez GW jest poprawny i brzmi: benediktxvi@vatican.va. www.vatican.va/holy_father/benedict_xvi/elezione/index_ge.htm Odpowiedz Link Zgłoś
pepech Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 22.04.05, 20:53 Szkoda mi ludzi, których jedynym zmartwieniem jest adres email Papieża. Wątpię, czy osobie, która to pisała w ogóle przyszło do głowy wysłanie takiego listu. Chyba nie jest trudno zrozumieć, że głowa powszechnego i ogólnoświatowego Kościoła posiada kilka adresów email, w różnych językach. Mimo że z technicznego punktu widzenia nie jest to problem, w myśleniu niektórych chyba jest. W obecnych czasach warto znać pojęcia "międzynarodowy" i "wielojęzyczny". I zamiast objeżdżać dziennikarzy GW mógłbyś wpisać w google hasło "Watykan" i sprawdzić osobiście. Strona wyskakuje na pierwszej pozycji. Pozdrawiam Pepech Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 23.04.05, 18:55 prawda jest taka, że wszystkie te adresy są poprawne. Odpowiedz Link Zgłoś
yasiec Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 21.04.05, 21:15 Benek, kiedy oblewamy nominacje? Może w długi weekend ? Odpowiedz Link Zgłoś
jbui2 Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 21.04.05, 21:51 zupelnie nietrudno. wystarczy skoczyc na www.vatican.va i sprawdzic. tam podano: benedictxvi@vatican.va (dokladnie tu: www.vatican.va/holy_father/benedict_xvi/elezione/index_en.htm) gazeto: badz laskawa nie wprowadzac ludzi w blad. dziekujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
szoszana Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 22.04.05, 15:02 A tu masz inny adres (przecież, ciemna maso, różni się on w zależności od danego języka!). Bądź łaskaw/łaskawa lepiej się orientować, zanim zaczniesz szczekać. www.vatican.va/holy_father/benedict_xvi/elezione/index_ge.htm Odpowiedz Link Zgłoś
jolanta_kurowska Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 21.04.05, 22:03 Adres mailowy papieża jest inny dla każdego języka - zawiera imię papieża w danym języku (np. benedictxvi, benedettoxvi itd.). Polecam zajrzeć na stronę Watykanu www.vatican.va. Po wejściu na stronę główną trzeba najpierw wybrać język, potem Aktualności, następnie informację o wyborze nowego papieża i tam jest odnośnik "Wyślij maila do papieża" - w danym języku. Po polsku strony niestety nie ma, ale myślę, że maila można pisać również po polsku. ;-) Pozdrawiam. J. Odpowiedz Link Zgłoś
piotrgrzyb Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 22.04.05, 09:59 Sa conajmniej 3 poprawne adresy mailowe do papieza Sprawdzalem na stronie Watykanu Z jakiego skorzystacie zalezy tez w jakim jezyku wladacie, polskiej wersji jezykowej nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
szadok007 Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 22.04.05, 15:39 To tak żeby była pełna informacja dla ździebko nerwowych "czytaczy" - informacje z oficjalnych stron Watykanu ;) Dla osób wysławiających się: po angielsku: benedictxvi@vatican.va po niemiecku: benediktxvi@vatican.va po hiszpańsku: benedictoxvi@vatican.va po francusku: benoitxvi@vatican.va po włosku: benedettoxvi@vatican.va po portugalsku: bentoxvi@vatican.va adresy wyglądają jak wyżej... i wszystkie działają :) wiosna idzie... więcej luzu... proszę... Odpowiedz Link Zgłoś
czterdziesci.i.cztery Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 23.04.05, 03:02 Heh, wszyscy tak rzucają tymi adresami - pewnie niezłego spama musi dostawać. ;) Pewnie to i tak jedna skrzynka tylko z aliasami. Odpowiedz Link Zgłoś
p.hadam Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 22.04.05, 16:35 benedictxvi, benedettoxvi, benediktxvi Zauwaz ze to jest to sam w roznych jezykach. I wszystkie 3 sa prawdziwe. Jest jeszcze benoitxvi a byc moze sa i inne. Pozdrowka Hadzio Odpowiedz Link Zgłoś
sobretudo Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 22.04.05, 18:51 Mam nadzieję, że niedługo doczekamy się bloga. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszko Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 22.04.05, 19:15 jak to? przecież on nie żyje! Odpowiedz Link Zgłoś
yasiec Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 22.04.05, 20:08 Ale dżezik, hehehehe :) EXTRA! Brechtałem się z 10 minut i jeszcze nie mogę. Spoko koleś musi być z Ciebie, ci wszyscy pobożnicy już mnie dołują. Napisz cosik ciekawego. pozdrówka i tymczasikiem ! :) yasiec@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
ja.ja222 Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 23.04.05, 01:38 A czy każdy musi wysłać te życzenia? Odpowiedz Link Zgłoś
milik1 Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 23.04.05, 12:39 prawidłowy adres to BENEDETTO! INNE SA ODSYŁANE ! Odpowiedz Link Zgłoś
vanhelzing Re: Wyślij do papieża mail z życzeniami 24.04.05, 22:31 Może założył filtr antyspamowy... Odpowiedz Link Zgłoś