mapmap Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 13:25 To Duch Święty, ten sam, który przewracał karty Ewangeliarza na Placu Św. Piotra, powywracał te ochydne tablice! Odpowiedz Link Zgłoś
feliks-50 Re: TEN WIATR TO ATAK NA KOŚCIÓŁ KATOLICKI !!! 29.06.05, 13:40 Teraz wszechpolscy zrobią pikietę, ale komu?? panu Bogu ?? Chyba tak,po nich wszystkiego można sie spodziewać. Odpowiedz Link Zgłoś
henrykg1 Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 13:36 Nawet Pan Bóg miał dosyć tej wystawy. Odpowiedz Link Zgłoś
czereprubaszny To na pewno wredna młodzieżówka lewicowa tak 29.06.05, 14:00 dmuchała z całych sił. Niedoczekanie wasze towarzysze! Odpowiedz Link Zgłoś
o2o2o6 Od kiedy to lewica 29.06.05, 14:22 ma do dyspozycji siły przyrody? Od tych spraw jest Najwyższy Dysponent. Nie nadużywam Imienia Jego, w odróżnieniu od prawicowych oszołomów. Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond "Policjanci analizują przyczyny wypadku" 29.06.05, 14:04 jak nic WRÓBEL pójdzie siedzieć.... pfpfpfp :-) lepszy wróbel w garści ...niż płód na chodniku Odpowiedz Link Zgłoś
kamajkore yeeeeahhhhhhhh:))) 29.06.05, 14:20 pewnie ją wam "duch święty" zdmuchnął owieczki (barany...?) boże:) pamiętacie co o wietrze mówili jak pogrzeb papy był...? Odpowiedz Link Zgłoś
gawerme Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 14:26 zaprawdę powiadam wam bracia i siostry, pan nasz ujżawszy wszystkie niegodziwości przez łysych faszystów popełnione, wespół nerwa dostał i wypędzić bezbożników postanowił, co nim swe plugawe usta wycierający przegonić jako syn jego w kościele przegonił przekupy... Odpowiedz Link Zgłoś
legrange Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 14:31 Następną wystawę zorganizuj Wróbelku z widokami popalonych zwłok na stosach św. Inkwizycji, mordowanych nawracanych Indian, rzezi Hugenotów w Paryżu, itp. itd. A gdyby Ci Wróbelku, perło wiedzy i oświecenia, jakiś policjant wlepił mandat za to przebicie nawet moherowych beretów, to jako męczennik za wiarę naszą świętą zostaniesz błogosławionym. Czego Tobie gogusiu i całemu wybranemu narodowi życzę. I tak trzymać, a cofniemy czas jako pierwszy naród na świecie. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 15:31 legrange napisał: > Następną wystawę zorganizuj Wróbelku z widokami popalonych zwłok na stosach św. > > Inkwizycji, mordowanych nawracanych Indian, rzezi Hugenotów w Paryżu, itp. > itd. A gdyby Ci Wróbelku, perło wiedzy i oświecenia, jakiś policjant wlepił > mandat za to przebicie nawet moherowych beretów, to jako męczennik za wiarę > naszą świętą zostaniesz błogosławionym. Czego Tobie gogusiu i całemu > wybranemu narodowi życzę. I tak trzymać, a cofniemy czas jako pierwszy naród na > > świecie. Dobrze powiedziane!!!! Dodałbym tylko jeszcze coś o wojnach krzyżowych i Janie Husie i o Giordano Bruno... I dodałbym jeszcze, że to możnaby ciągnąc w nieskończoność - wielkie są zbrodnie KK na przestrzeni 2000 lat... Odpowiedz Link Zgłoś
maka.b.ry Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 15:38 Ple, ple, ple... Koścół Katolicki przeżyje i mnie i Ciebie. A po Tobie zostanie tylko ple, ple, ple... Odpowiedz Link Zgłoś
mixy Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 14:33 ej "wyborczowe plemie" jak was kłuje ta sprawa gdy ktos prawde ukazuje... Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 15:27 mixy napisał: > ej "wyborczowe plemie" jak was kłuje ta sprawa gdy ktos prawde ukazuje... A jaka jest ta prawda??? Stukrotnie powiększona ZYGOTA, mówienie o HOLOKAUŚCIE i ZBRODNI w przypadku aborcji... to jest jakaś prawda??? Byłoby lepiej dla kościoła i dla wiernych gdyby ten kościół przestał się DUPĄ zajmować!!! Akordowa produkcja świętych powinna kościołowi wystarczyć... Odpowiedz Link Zgłoś
brunetwroc Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 14:38 I Bóg zainterweniował przeciwko głupocie i nieliczeniu się z odbiorem u wrażliwych ludzi tudzueż dzieci. Tylko proszę mi nie pisać, że to było potrzebne, chyba tak samo jak wiszące nam w publicznych szkołach krzyże. Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: TO ZNAK OD BOGA!!! ;))) 29.06.05, 15:04 ze w lodzi juz starczy ,szkoda czasu ,wystawe trzeba przeniesc do kolejnych miast by reszta czerwonego oszolomstwa zobaczyla czym jest aborcja i czym sa te bezosobowe tzw plody Odpowiedz Link Zgłoś
uniaeuropejska1 Re: TO ZNAK OD BOGA!!! ;))) 29.06.05, 15:07 A co jak i winnych mistach zdmuchnie? To by dopiero był znak.Czy od Boga? Nie będę przesądzał takich kwestii. Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: TO ZNAK OD BOGA!!! ;))) 29.06.05, 15:17 uniaeuropejska1 napisał: > A co jak i winnych mistach zdmuchnie? To by dopiero był znak.Czy od Boga? Nie > będę przesądzał takich kwestii. a co jak nie zdmuchnie ,to bedzie znak po którym cale czerwone oszolomstwo ochrzci sie i za boski dar wiary pójdzie z dziekczynna pielgrzymka do czestochowy Odpowiedz Link Zgłoś
ursynowiak W Krakowie mówią: "nie rzucaj jaj na Wiatr" 29.06.05, 15:27 Podobno takie powiedzenie powstało, gdy ten oszołom będąc ministrem edukacji (biedne dzieci, w tym mój syn) pojechał do Grodu Kraka i zapobiegliwe Krakusy obrzuciły go jajami. Szkoda, że ludność Stolicy też nie "wyjajcowała" tego idioty z Łodzi i nie zmusiła do powrotu do domu!! Odpowiedz Link Zgłoś
domk1 PAN BÓG TEZ NIE LUBI ANTYABORCYJNYCH TALIBÓW 29.06.05, 15:47 Ciekawe czy ktoś w tym wypadku bedzie sie dopatrywał reki Bożej? Kiedy wiatr przewracał kartki Bibli leżącej na trumnie JP2 - to był znak Boży. A teraz? Odpowiedz Link Zgłoś
etylkapl Re: PAN BÓG TEZ NIE LUBI ANTYABORCYJNYCH TALIBÓW 30.06.05, 13:19 ciekawe, że mordercy powołują się na Boga, są gorsi niż zwierzęta, bo zwierzę nie zabiłoby swojego potomstwa Odpowiedz Link Zgłoś
maka.b.ry Najlepsze jest, że ateiści mówią o znaku od Boga!! 29.06.05, 15:48 To są normalnie pisanki nieopisane!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Najlepsze jest, że ateiści mówią o znaku od B 29.06.05, 15:54 maka.b.ry napisał: > To są normalnie pisanki nieopisane!!! Wam powinno to sprawiać przyjemność - możecie natychmiast dorobić legendę, jak to ateiści się nawracają... Aczkolwiek, takie porzekadło się tylko przypomina: kto mieczem wojuje... Zbyt często kościół posługuje się zarówno wolą bożą jak i opatrznością... no i ma za swoje Co zaś do przetrwania kościoła... Buddyzm jest starszy... Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus A oto słowo pana B: 29.06.05, 15:59 Jest naszą wielką troską, że tkance życia w Afryce zagrażają rozwody, aborcja, prostytucja, handel ludźmi i mentalność antykoncepcyjna. Wszystko to przyczynia się do kryzysu moralności seksualnej” Benedykt XVI Ani nic nie dodam ani nic nie ujmę... Takie wystawy są wynikiem takiego podjudzania... Odpowiedz Link Zgłoś
maka.b.ry Re: A oto słowo pana B: 29.06.05, 16:05 Czy coś moze się nie zgadza? Przecież powiedział prawdę. "Pan B" to jak z książek propagandowych Kalinina "pan ksiądz", czytać kazali, czy kolegi własna inicjatywa? Odpowiedz Link Zgłoś
maka.b.ry Re: Najlepsze jest, że ateiści mówią o znaku od B 29.06.05, 16:02 Ateiści się nawracają? Na tym forum? To jest "forum humorum", żeby pisać takie wesołostki??? Ciekawe jak to Kościół posługuje się wolą Bożą i Opatrznością??? Wyciąga z kieszeni i pokazuje??? Prawie się połakałem ze śmiechu, ten tekst o nawracaniu jest super! Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus maka.b.ry 29.06.05, 16:07 maka.b.ry napisał: > Ateiści się nawracają? Na tym forum? To jest "forum humorum", żeby pisać takie > wesołostki??? Ciekawe jak to Kościół posługuje się wolą Bożą i Opatrznością??? > Wyciąga z kieszeni i pokazuje??? Prawie się połakałem ze śmiechu, ten tekst o > nawracaniu jest super! Ten tekst to kpina z ciebie... i nic więcej Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: maka.b.ry 29.06.05, 16:17 maka.b.ry napisał: > Rozbawiłeś mnie... dziękuję. Ależ nie ma za co... zawsze do usług... nastaw się jeno... Odpowiedz Link Zgłoś
paskudaprawdziwa Demaskowanie przemocy 30.06.05, 00:27 I tak dokonalo sie demaskowanie przemocy droga naturalna. Wbrew dyskursywnym interesom natura zrobial swoje - zwyciezyla. Jesli istnieje prawo w polsce to organizatorzy powinni poniesc koncsekwencje za swawole i arognacje, bo dobrymi checiami pieklo brukowane. paskuda.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
paskudaprawdziwa Re: Demaskowanie przemocy 30.06.05, 00:28 Wiadomo powinno byc "w Polsce" Odpowiedz Link Zgłoś
12x1 Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 30.06.05, 14:19 czesto naiwnosc idzie w parze z\ glupota ci ktorzy ustalili ta ustawe to moga sobie pozwolic na wyjazd chociazby do Czech hihihi mnie denerwuje to ze to mezczyzni tak wykrzykuja na ten temat a niektorzy to nawet nie moga sie zenic i nic albo prawe nic o zyciu nie wiedza zadna kobieta nie zrobi aborcji gdyby ...miala oparcie w swoim partnerze!!!!!!!!! smiesznymi jestescie demagogami wiec pomyslcie mezczyzni...kiedy tak samo bedziecie odpowiadac czy decydowac o aborcji,,,,moze wtedy nie bedziecie tak w czambul krytykowac i oskarżac latwo sie mowi protestuje rezonuje gdy to nie dotyczy mnie lepsze dziecko w kapuscie i na dachu a ile jest glodnych i nieszczesliwych ta wystawa nic nie osiagnela tylko to ze trzeba bylo to ogladac no i wiatr pomogl fiuuuuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
piezo1 Gołe cipy na okładce zabraniają pokazywać... 01.07.05, 09:45 ... a tak okrutne obrazy umieszczają w miejscach publicznych?! Gdyby nie to, że żyjemy w zdewociałym katolickim kraju to można by oddać tę sprawę do sądu: obraza uczuć religijnych czy estetycznych. Odpowiedz Link Zgłoś