Dodaj do ulubionych

Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z wia...

    • mapmap Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 13:25
      To Duch Święty, ten sam, który przewracał karty Ewangeliarza na Placu Św.
      Piotra, powywracał te ochydne tablice!
    • profun TEN WIATR TO ATAK NA KOŚCIÓŁ KATOLICKI !!! 29.06.05, 13:36
      • feliks-50 Re: TEN WIATR TO ATAK NA KOŚCIÓŁ KATOLICKI !!! 29.06.05, 13:40
        Teraz wszechpolscy zrobią pikietę, ale komu?? panu Bogu ?? Chyba tak,po nich
        wszystkiego można sie spodziewać.
    • henrykg1 Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 13:36
      Nawet Pan Bóg miał dosyć tej wystawy.
    • czereprubaszny To na pewno wredna młodzieżówka lewicowa tak 29.06.05, 14:00
      dmuchała z całych sił. Niedoczekanie wasze towarzysze!
      • o2o2o6 Od kiedy to lewica 29.06.05, 14:22
        ma do dyspozycji siły przyrody?
        Od tych spraw jest Najwyższy Dysponent.
        Nie nadużywam Imienia Jego, w odróżnieniu od prawicowych oszołomów.
    • ascasc Pan Bog w koncu sie wkurzyl :) 29.06.05, 14:03
      • drzejms-buond "Policjanci analizują przyczyny wypadku" 29.06.05, 14:04
        jak nic WRÓBEL pójdzie siedzieć....
        pfpfpfp :-)
        lepszy wróbel w garści ...niż płód na chodniku
    • cuchnacy_oddech Jednak Bog istnieje 29.06.05, 14:03
      Tak trzymaj!
      • o2o2o6 I wie, co robi! 29.06.05, 14:24
        Chcesz tik-taka? :-D
    • o2o2o6 Tak się stało 29.06.05, 14:20
      z wyroku Opatrzności...
    • kamajkore yeeeeahhhhhhhh:))) 29.06.05, 14:20
      pewnie ją wam "duch święty" zdmuchnął owieczki (barany...?) boże:) pamiętacie co
      o wietrze mówili jak pogrzeb papy był...?
    • gawerme Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 14:26
      zaprawdę powiadam wam bracia i siostry, pan nasz ujżawszy wszystkie
      niegodziwości przez łysych faszystów popełnione, wespół nerwa dostał i wypędzić
      bezbożników postanowił, co nim swe plugawe usta wycierający przegonić jako syn
      jego w kościele przegonił przekupy...
    • legrange Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 14:31
      Następną wystawę zorganizuj Wróbelku z widokami popalonych zwłok na stosach św.
      Inkwizycji, mordowanych nawracanych Indian, rzezi Hugenotów w Paryżu, itp.
      itd. A gdyby Ci Wróbelku, perło wiedzy i oświecenia, jakiś policjant wlepił
      mandat za to przebicie nawet moherowych beretów, to jako męczennik za wiarę
      naszą świętą zostaniesz błogosławionym. Czego Tobie gogusiu i całemu
      wybranemu narodowi życzę. I tak trzymać, a cofniemy czas jako pierwszy naród na
      świecie.
      • sclavus Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 15:31
        legrange napisał:

        > Następną wystawę zorganizuj Wróbelku z widokami popalonych zwłok na stosach
        św.
        >
        > Inkwizycji, mordowanych nawracanych Indian, rzezi Hugenotów w Paryżu, itp.
        > itd. A gdyby Ci Wróbelku, perło wiedzy i oświecenia, jakiś policjant wlepił
        > mandat za to przebicie nawet moherowych beretów, to jako męczennik za wiarę
        > naszą świętą zostaniesz błogosławionym. Czego Tobie gogusiu i całemu
        > wybranemu narodowi życzę. I tak trzymać, a cofniemy czas jako pierwszy naród
        na
        >
        > świecie.

        Dobrze powiedziane!!!!
        Dodałbym tylko jeszcze coś o wojnach krzyżowych i Janie Husie i o Giordano
        Bruno... I dodałbym jeszcze, że to możnaby ciągnąc w nieskończoność - wielkie
        są zbrodnie KK na przestrzeni 2000 lat...
        • maka.b.ry Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 15:38
          Ple, ple, ple... Koścół Katolicki przeżyje i mnie i Ciebie. A po Tobie zostanie
          tylko ple, ple, ple...
    • mixy Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 14:33
      ej "wyborczowe plemie" jak was kłuje ta sprawa gdy ktos prawde ukazuje...
      • sclavus Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 15:27
        mixy napisał:

        > ej "wyborczowe plemie" jak was kłuje ta sprawa gdy ktos prawde ukazuje...

        A jaka jest ta prawda??? Stukrotnie powiększona ZYGOTA, mówienie o HOLOKAUŚCIE
        i ZBRODNI w przypadku aborcji... to jest jakaś prawda???
        Byłoby lepiej dla kościoła i dla wiernych gdyby ten kościół przestał się DUPĄ
        zajmować!!! Akordowa produkcja świętych powinna kościołowi wystarczyć...
    • brunetwroc Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 29.06.05, 14:38
      I Bóg zainterweniował przeciwko głupocie i nieliczeniu się z odbiorem u
      wrażliwych ludzi tudzueż dzieci. Tylko proszę mi nie pisać, że to było
      potrzebne, chyba tak samo jak wiszące nam w publicznych szkołach krzyże.
    • mbishop TO ZNAK OD BOGA!!! ;))) 29.06.05, 14:53
      • m15 Re: TO ZNAK OD BOGA!!! ;))) 29.06.05, 15:04
        ze w lodzi juz starczy ,szkoda czasu ,wystawe trzeba przeniesc do kolejnych
        miast by reszta czerwonego oszolomstwa zobaczyla czym jest aborcja i czym sa te
        bezosobowe tzw plody
        • uniaeuropejska1 Re: TO ZNAK OD BOGA!!! ;))) 29.06.05, 15:07
          A co jak i winnych mistach zdmuchnie? To by dopiero był znak.Czy od Boga? Nie
          będę przesądzał takich kwestii.
          • m15 Re: TO ZNAK OD BOGA!!! ;))) 29.06.05, 15:17
            uniaeuropejska1 napisał:

            > A co jak i winnych mistach zdmuchnie? To by dopiero był znak.Czy od Boga? Nie
            > będę przesądzał takich kwestii.
            a co jak nie zdmuchnie ,to bedzie znak po którym cale czerwone oszolomstwo
            ochrzci sie i za boski dar wiary pójdzie z dziekczynna pielgrzymka do
            czestochowy
    • ursynowiak W Krakowie mówią: "nie rzucaj jaj na Wiatr" 29.06.05, 15:27
      Podobno takie powiedzenie powstało, gdy ten oszołom będąc ministrem edukacji
      (biedne dzieci, w tym mój syn) pojechał do Grodu Kraka i zapobiegliwe Krakusy
      obrzuciły go jajami.

      Szkoda, że ludność Stolicy też nie "wyjajcowała" tego idioty z Łodzi i nie
      zmusiła do powrotu do domu!!
    • domk1 PAN BÓG TEZ NIE LUBI ANTYABORCYJNYCH TALIBÓW 29.06.05, 15:47
      Ciekawe czy ktoś w tym wypadku bedzie sie dopatrywał reki Bożej?
      Kiedy wiatr przewracał kartki Bibli leżącej na trumnie JP2 - to był znak Boży.
      A teraz?
      • etylkapl Re: PAN BÓG TEZ NIE LUBI ANTYABORCYJNYCH TALIBÓW 30.06.05, 13:19
        ciekawe, że mordercy powołują się na Boga, są gorsi niż zwierzęta, bo zwierzę
        nie zabiłoby swojego potomstwa
    • maka.b.ry Najlepsze jest, że ateiści mówią o znaku od Boga!! 29.06.05, 15:48
      To są normalnie pisanki nieopisane!!!
      • sclavus Re: Najlepsze jest, że ateiści mówią o znaku od B 29.06.05, 15:54
        maka.b.ry napisał:

        > To są normalnie pisanki nieopisane!!!

        Wam powinno to sprawiać przyjemność - możecie natychmiast dorobić legendę, jak
        to ateiści się nawracają...
        Aczkolwiek, takie porzekadło się tylko przypomina: kto mieczem wojuje...
        Zbyt często kościół posługuje się zarówno wolą bożą jak i opatrznością... no i
        ma za swoje
        Co zaś do przetrwania kościoła... Buddyzm jest starszy...
        • sclavus A oto słowo pana B: 29.06.05, 15:59
          Jest naszą wielką troską, że tkance życia w Afryce zagrażają rozwody, aborcja,
          prostytucja, handel ludźmi i mentalność antykoncepcyjna. Wszystko to przyczynia
          się do kryzysu moralności seksualnej”
          Benedykt XVI
          Ani nic nie dodam ani nic nie ujmę...
          Takie wystawy są wynikiem takiego podjudzania...
          • maka.b.ry Re: A oto słowo pana B: 29.06.05, 16:05
            Czy coś moze się nie zgadza? Przecież powiedział prawdę.
            "Pan B" to jak z książek propagandowych Kalinina "pan ksiądz", czytać kazali,
            czy kolegi własna inicjatywa?
        • maka.b.ry Re: Najlepsze jest, że ateiści mówią o znaku od B 29.06.05, 16:02
          Ateiści się nawracają? Na tym forum? To jest "forum humorum", żeby pisać takie
          wesołostki??? Ciekawe jak to Kościół posługuje się wolą Bożą i Opatrznością???
          Wyciąga z kieszeni i pokazuje??? Prawie się połakałem ze śmiechu, ten tekst o
          nawracaniu jest super!
          • sclavus maka.b.ry 29.06.05, 16:07
            maka.b.ry napisał:

            > Ateiści się nawracają? Na tym forum? To jest "forum humorum", żeby pisać
            takie
            > wesołostki??? Ciekawe jak to Kościół posługuje się wolą Bożą i
            Opatrznością???
            > Wyciąga z kieszeni i pokazuje??? Prawie się połakałem ze śmiechu, ten tekst o
            > nawracaniu jest super!

            Ten tekst to kpina z ciebie... i nic więcej
            • maka.b.ry Re: maka.b.ry 29.06.05, 16:09
              Rozbawiłeś mnie... dziękuję.
              • sclavus Re: maka.b.ry 29.06.05, 16:17
                maka.b.ry napisał:

                > Rozbawiłeś mnie... dziękuję.

                Ależ nie ma za co... zawsze do usług... nastaw się jeno...
    • paskudaprawdziwa Demaskowanie przemocy 30.06.05, 00:27
      I tak dokonalo sie demaskowanie przemocy droga naturalna.

      Wbrew dyskursywnym interesom natura zrobial swoje - zwyciezyla. Jesli istnieje
      prawo w polsce to organizatorzy powinni poniesc koncsekwencje za swawole i
      arognacje, bo dobrymi checiami pieklo brukowane.

      paskuda.blox.pl


      • paskudaprawdziwa Re: Demaskowanie przemocy 30.06.05, 00:28
        Wiadomo powinno byc "w Polsce"
    • 12x1 Re: Koniec antyaborcyjnej wystawy. Przeminęła z w 30.06.05, 14:19
      czesto naiwnosc idzie w parze z\ glupota
      ci ktorzy ustalili ta ustawe
      to moga sobie pozwolic na wyjazd chociazby do Czech hihihi
      mnie denerwuje to ze to mezczyzni tak wykrzykuja na ten temat
      a niektorzy to nawet nie moga sie zenic
      i nic albo prawe nic o zyciu nie wiedza
      zadna kobieta nie zrobi aborcji gdyby ...miala oparcie w swoim
      partnerze!!!!!!!!!
      smiesznymi jestescie demagogami

      wiec pomyslcie mezczyzni...kiedy tak samo bedziecie odpowiadac czy decydowac
      o aborcji,,,,moze wtedy nie bedziecie tak w czambul krytykowac i oskarżac
      latwo sie mowi protestuje rezonuje gdy to nie dotyczy mnie

      lepsze dziecko w kapuscie i na dachu
      a ile jest glodnych i nieszczesliwych

      ta wystawa nic nie osiagnela tylko to ze trzeba bylo to ogladac

      no i wiatr pomogl fiuuuuuuuu


      • piezo1 Gołe cipy na okładce zabraniają pokazywać... 01.07.05, 09:45
        ... a tak okrutne obrazy umieszczają w miejscach publicznych?! Gdyby nie to, że
        żyjemy w zdewociałym katolickim kraju to można by oddać tę sprawę do sądu:
        obraza uczuć religijnych czy estetycznych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka