gabg Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 13:10 Ludzie, w takiej sytuacji podawajcie publicznie nazwę firmy i nazwiska tych godnych potępienia właścicieli, niech nigdy w życiu nie będzie im dane założyć żadnej firmy. Odpowiedz Link Zgłoś
mgibson Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 13:12 gabg napisał: > Ludzie, w takiej sytuacji podawajcie publicznie nazwę firmy i nazwiska tych > godnych potępienia właścicieli, niech nigdy w życiu nie będzie im dane założyć > żadnej firmy. No co ty? "Solidarnosć" wywalczyła nam wolność i państwo prawa i nie można, bo zostanie złamana ustawa o ochronie danych osobowych!!! PS: Co za popieprzony kraj!!! Nic tylko stąd uciekać!!! Odpowiedz Link Zgłoś
belial13 Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 14:55 Popieprzony kraj? To jest tylko przedsmak tego co będzie za rok,dwa.Niewykluczone,że plebanom bedziemy dziesięcinę odrabiać.Zazdroszczę młodszym,że mogą to wszystko pier....ć i uciec z tego bajzlu. Odpowiedz Link Zgłoś
uczciwypolak Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 13:16 Chcieliscie wolnych zwiazkow zawodowych i solidarnosci to teraz prosze nie nazekac Odpowiedz Link Zgłoś
uczciwypolak Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 13:17 tow.stalin napisała: > krótko mówiąc - sukinsyny! To wszystko w imie SOLIDRNOSCI Odpowiedz Link Zgłoś
brynk PIP - DO ROBOTY ! - jak mawia Belka , 01.09.05, 13:21 ...prawdziwej roboty , nie za łapówe !!!! - chamy wstrętne!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zgw Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 13:24 Jak wobec opisanej sytuacji wygląda twarz kandydatki na urząd prezydencki, p.Bochniarz, która reprezentuje polskich, pożalsięboże, pracodawców. Mnie - nóż otwiera się w kieszeni, a zagłosuję z pewnością na Cimoszewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
ania20006 Ale mi nowina 01.09.05, 13:25 Znam inna taka firme KRUKOWIAK - Brzesc Kujawski ul. Kolejowa - tyle tylko ze ci maja uklad z Panstwowa Inspekcja pracy i nie tylko Odpowiedz Link Zgłoś
parob Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 13:25 zmniejszcie mi ZUS to chetnie zatrudnię tamtych biednych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
desancler Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 13:25 Mnie osobiście w tym kraju nic nie zdziwi, mam 40 lat i chce stąd uciekać, uciekać. To jest wielkie bagno i mam zamiar się z niego wygrzebać. Pracowałam przez 5 lat w wielkim zakładzie pracy chronionej i mogę dużo powiedzieć na temat warunków pracy i płacy. z Pozdrowieniami Dominika Odpowiedz Link Zgłoś
caroluss Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 13:31 I to są właśnie polscy przedsiębiorcy, płaczący że koszty pracy są wysokie, że nikt nie chce u nich pracować (za 800 zł 10 godzin dziennie)i że wszyscy ich prześladują. Kiedy to wszystko się skończy? Kiedy ludzie będą zarabiać godnie? To co się dziś dzieje w Polsce to nie kapitalizm ale niewolnictwo i feudalizm i lewa i prawa strona polityczna nic nie robi aby to zmienić. Odpowiedz Link Zgłoś
gerso Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 13:40 komunikacja między urzędem skarbowym a np zusem jest doskonała inaczej... chyba, że zaradna biznesmenowa para sprzedawała wszystko na czarno i wszystko na czarno kupowała. ale tylko się cieszyć, można spokojnie rolować zus i płacić regularnie podatki, nawet ogromne z działalnoci gospodaczej - ile to mozna wyprodukować w dwie osoby... Odpowiedz Link Zgłoś
jolkak11 do aresztu z nimi i niech więzienny lekarz ich lec 01.09.05, 13:40 nasze prawo kolejny raz pokazało że jest bezprawne, jak zwykle ... Skoro się nie zjawili to zacząć bez nich!!! Zaocznie też można sądzić!!!Tym bardziej że w gnębieniu ludzi tym s on żadna choraba nie przeszkodziła, nawet jajaś cholera się nie znalazła. Jedno co wiem, starsi ludzie powiadają, ze Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. Jeśli czytaja to ci "chorzy" to - pamiętajcie, los jeszcze wam odpłaci za nieludzką krzywdę którą zgotowaliscie pracownikom.Dobro trafia zawsze w końcu na dobro a zło na zło! Odpowiedz Link Zgłoś
pinia1a I co z tą Polską... 01.09.05, 13:50 "Solidarnościowa Młodzieży - nie uczycie się historii i nie potraficie wniosków wyciągać. Naród głupi i sprzedajny, przywódcy pazerni i ponad prawem. Dalej niż na dno nie zejdziemy... Za trzydzieści lat jak dobrze pójdzie zapomni o nas świat, bo nas już dawno na mapie nie będzie! Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: I co z tą Polską... 01.09.05, 15:20 "przywódcy pazerni i ponad prawem" Doskonały opis Leppera. Tylko, że lepperowcy są przeciwko wolnemu rynkowi. Odpowiedz Link Zgłoś
ezpa7z9 Rozumiem ,że to była komunistyczna firma... 01.09.05, 13:41 Do pracy gonił sekretarz partii i ubecy.Jak kto nie chciał pracować to do łagru. ....ile takich miejsc w najjaśniejszej III Katopolsce? Do tego powszechna praktyka dwóch list(dla tych co UMOWY MAJĄ):jedna do ZUS z płacą minimum minimorum a druga na kartce jako potwierdzenie otryzmania kasy.I po zmniejszeniu ZUS nic się nie zmieni a może być gorzej bo ...obie listy będą fałszywe i kasa mniejsza. Solidarność solidarność!!!! Niech żyje globalizm i wilczy kapitalizm. Ci niewolnicy to ,,homo sovieticusy'' ,nieporadni tempole. jak śmieli narzekać!!!!Przecież Pan dawał im po 700zł .Toż to fortuna.Belka bez wina tyle płaci za kolację(od osoby).Ile kosztował bankiet po ,,konferencji naukowej''n.t. solidarności?Na łep chyba więcej wyniosło. Najzabawniejsze są komentarze o tym ,że winna temu jest komuna i sprzedanie Polski ZSSR. Jak sądze właściciel opisanej firmy co niedziela gorąco modli sie w kościólku i idzie do spowiedzi(bo rozgrzeszenie ma niewyjęte-to co czyni w firmie to przecież DOBRE UCZYNKI-daje pracę). Odpowiedz Link Zgłoś
me-e TO PEWNE...ZE TO BOLSZEWIK dzisiaj kapitalista... 01.09.05, 13:48 ...ja obywatel polski otwiera biznes wtedy kontroluja ...tu nowe kafetki ...tu kibel za ciasny...tu za male okna...tu nie ma wyciagu...))) Odpowiedz Link Zgłoś
tomekzlasu Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 13:52 Ciekawe jaka kontrola sprawdzi lewe zolnienia lekarskie oskarżonych? Odpowiedz Link Zgłoś
ezpa7z9 U jaśnie pan biznesmena nie ma dwóch list? 01.09.05, 14:19 I zarobki są na poziomie,,sredniej krajowej''ok 2900zł? Przecież się solidaruchy z komuchami ułożyli w...Magdalence. I wspólnie uzgodniono wprowadzenie ustroju niewolniczego bez przymusu czyli....kapitalizmu. Chołota na pokojach nie była i więcej zapraszana nie będzie,vide stoczniowcy(prawdziwi!!)na ,,25 leciu Solidarności'' w dniu wczorajszym. ,,Solidarność solidarność Wiwat Lechu Polska'' wolna buhahahaha!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
maria.04 Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 13:54 Dla takich powinno się zastosować całkowity przepadek mienia i wysłać za kratki na parę lat. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 14:16 A z jakiego artykułu, domorosły prawniku? Odpowiedz Link Zgłoś
ggmirw Pan Cimoszewicz nigdy nie był w PZPR, a kto twierd 01.09.05, 13:55 Pan Cimoszewicz nigdy nie był w PZPR, a kto twierdzi inaczej jest autetyczna swinia.... Odpowiedz Link Zgłoś
ireneusz.wrzosek Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 13:57 o to walczono 25 lat temu Odpowiedz Link Zgłoś
terence Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 14:04 a nasi politycy udajacy że cos robią obrzucaja się teczkami i innymi duperelami! Do roboty! zmniejszyc bezrobocie, zwiekszyc kontrole praw pracowników to już nie , to już za trudne, echhh czemu w naszym kraju jest tak mało ludzi martwiących się o innych, czemu tak mało jest polityków będących prawdziwymi SPOŁECZNIKAMI! czyli ludzi którzy myślą o innych i o dobru społeczeństwa (czyli Polski, bo Polska to nie wyimaginowany duch tylko właśnie ludzie, to do Was narodowcy!) Do roboty politycy pasożyty!Naprawiać kraj a nie walczyć o stołki! I naprawiać a nie sciemniać zmieniając np. konstytucje! Achhh wołanie na puszczy! Odpowiedz Link Zgłoś
o90 Tak trzymac ! precz z panstwem opiekunczym ! 01.09.05, 14:09 wszyscy pracowali na czarno - podniesmy podatki i wiecej kontroli ! nikt nie protestowal - widocznie lubili takie warunki czy to byli niewolnicy - nie wolni ludzie moze wystarczylo zmienic prace na inna - ale tam nie ma pracy to moze wystarczylo ruszyc dupe w inna czesc polski, europy - panie przeprowadzic sie ? przecie ja tam nikogo nie znam. a ci z podhala w jackowie to jakos potrafili zmienic prace na lepsza. dziwne... w moim lokalnym urzedzie pracy jest ponad 100 ofert na pokojowki. bez angielskiego. 1600 zl tygodniowo do lapki no ale trzeba miec mozg. niech zyje wolny rynek i wolna wola Odpowiedz Link Zgłoś
ezpa7z9 [...] 01.09.05, 14:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
o90 Re: To w Tworkach jest internet cafe dla pacjentó 01.09.05, 17:31 obrazanie bez merytorycznych argumentow jest ulubiona technika lewicy. co nie zmienia faktu braku niewolnictwa, wolnej woli itd mieli 700zl teraz beda mieli g.... zawsze moga isc na lewacki zasilek.....acha tylko go nie dostana albo juz na nim byli. Odpowiedz Link Zgłoś
ezpa7z9 To jest metoda liberałów przejęta od komuchów.. 01.09.05, 18:19 Nie ma wypowiedzi ...jest komentarz. Odpowiedz Link Zgłoś
brynk z PIP-ą trzeba tak : pach-pach-pach .... 01.09.05, 14:12 .....to kolejna zgraja korupcją stojąca Odpowiedz Link Zgłoś
brynk PIP-a sie obudziła ze spiączki , jak ja walniesz . 01.09.05, 14:16 ....pałą w łeb to zaczyna pracować . przykład ? - "Biedronka " , .... A jak nie dasz w łape to firmę ci zamknie . Odpowiedz Link Zgłoś
balsaminka Re: PIP-a sie obudziła ze spiączki , jak ja walni 01.09.05, 14:51 brynk napisał: > ....pałą w łeb to zaczyna pracować . przykład ? - "Biedronka " , .... A jak ni > e > dasz w łape to firmę ci zamknie . ******* przezyles to?..dostales PIP-ą w łeb?...i jak to jest? :)))))) buziak Odpowiedz Link Zgłoś
etylkapl Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 14:53 GW: w imię p-rzyzwoitości i uczciwości dziennikarkiej podać nazwiska łobuzów, sprawdzić też innych "pacodawców" np p.Bochniarz, a przede wszystkim balcerowicza!!! Odpowiedz Link Zgłoś
w-i-a-d-o-m-o Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 15:08 Jakoś nie widzę tutaj głosów tych wszystkich którzy krzyczą hasła że żadna praca nie hańbi. Najpierw wmawia sie młodym ludziom że lepsza praca za 700 niż żadna, następnym krokiem jest darmowe zostawanie po godzinach - godzinke , dwie itd. , później sie mówi że firma ma kłopoty i wynagrodzenie wypłacimy na raty , następnie nie dostaje się należnego urlopu a gdy się już tak wkręcony pracownik zorientuje że jest wyzyskiwany i zacznie się upominać o swoje prawa czy większe wynagrodzenie (bo przecież pracy coraz więcej) pokazuje się mu sterte CV ludzi chętnych na jego miejsce. Od czego zacząć by to zmienić ? Najlepiej od początku - pracownicy nie dajcie się wkręcać !!! Wiem, że łatwo powiedzieć a trudniej zrobić. Mam nadzieję na rychły koniec wszystkich firm które nie grają fair. Odpowiedz Link Zgłoś
liley11 GRATULACJE I POWDZIEKOWANIA DLA POLSKIEGO 01.09.05, 15:12 USTAWODAWSTWA I ORGANOW WYKONUJACYCH!!! ....nastepna bedzie "niepoczytalnosc umyslowa"...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
punter Re: Cały miesiąc, po 20 godzin dziennie, za 700 z 01.09.05, 15:45 I czego PIP chce od zaradnych przedsiębiorców ? Zamiast płacić dodatkowo 800 stów haraczu na ZUR i emerytury dla bandytów ze Śląska woleli dać ludziom do łapy 700. Odpowiedz Link Zgłoś