Dodaj do ulubionych

Ojciec Rydzyk na Allegro

    • esmeralda_pl Re: Ojciec Rydzyk na Allegro 26.01.06, 13:19
      autor tekstu w życiu z allegro nie korzystał./... tego nikt nie licytuje
      • panzerpapst Jaka esmeralda takie myślenie i analfabetyzm 26.01.06, 13:29
        Wystarczy poczytać opis aukcji i sie nie osmieszać. Juz mnie załamuja te wasze komentarze, które swiadczą o braku umiejęstnosci, a moze nawyku czytania. Czy to jest ten ciemny lud o którym mówi Kurski ? Może trzeba wam obrazki pokazywać ? Wiele razu juz było tu pisane, a w opisie wystawiającego jest wyraznie zaznczone, ze to NOWA aukcja prywatna, co świadczy o tym, ze z allegro widać tez nie umiesz korzystać.
    • soulworm te kaczuszki sa slodziutkie :) no i tytul :) 26.01.06, 13:31

      • panzerpapst Dodałbym tu konia z krawatem w paski białoczerwone 26.01.06, 13:34
        coby zageściło atmosfere i uzupełniło symbolikę ;)
    • jestem_z_miasta Re: Ojciec Rydzyk na Allegro 26.01.06, 13:34
      Witam
      proponuję drobny projekt związany z marketingiem wirusowym przy wykorzystaniu
      w/w obrazu. Do każdego, kto wyśle do mnie adres e-mail:
      jestem_z_miasta@gazeta.pl
      prześlę zwrotną informację skonstruowaną jako łańcuszek "Sw. Rydzyka"
      Eksperyment ma na celu sprawdzenie jak tego typu informacja rozchodzi się jako
      marketing wirusowy. Zainteresowanych zapraszam do wysyłania maili.
    • xtrin GENIALNE! :))) 26.01.06, 13:36
      Obraz jest cudny, wielkie brawa dla autora. Chętnie bym kupiła jakąś reprodukcje :)>
    • jerry.uk Rydzyk od Iluminatow! 26.01.06, 13:51
      rzeczywiscie T.Rydzyk w swojej zachlannosci na wladze i pieniadze przypomina
      Iluminatow. Na jego zwiazki z ta grupa wskazuje Oko Ozyrysa.

      Kaczuszki na obrazie sa urocze! te prawdziwe budza odraze.
    • mcpear A widzieliście te dwie małe kaczuszki u stóp 26.01.06, 13:53
      Zobaczcie www.allegro.pl/show_item.php?item=83007470

      Na dole obrazu u stóp Ojca D znajdują się dwie małe kaczuszki - ciekawe co
      artysta miał na myśli malując je właśnie w tym miejscu.
    • bah REGULAMIN na Allegro 26.01.06, 14:32
      "Zgodnie z zapisami tego dokumentu przedmioty wystawiane na Allegro nie mogą:
      ...
      - nawoływać do szerzenia nienawiści, rasizmu, ksenofobii lub konfliktów między narodami,
      - posłużyć do zniesławienia osoby lub grupy osób."

    • arturius_c Re: Swiatlo Swiata.... 26.01.06, 15:32
      Hmm, sądzę, że taka wysoka cena jest spowodowana tym, iż wiele osób chciałoby
      mieć ten obraz w charakterze jedynej i niepowtarzalnej tarczy do gry w rzutki...
    • 1wlodek Re: Ojciec Rydzyk na Allegro 26.01.06, 16:52
      Bzdura ! cena wywoławcza ponad 6 tys., a 0 ofert
    • przyladek.dobrej.nadziei Ja mam do sprzedania kamien spod Olkusza 26.01.06, 19:30
      Na ktorym mlody Tadeusz Rydzyk siedzial i rozmyslal :)))
      • mg2005 "Cenię Radio Maryja i jego dzieło" 26.01.06, 19:43
        - powiedział dzisiaj Papież
    • ssselena Re: Ojciec Rydzyk na Allegro 26.01.06, 20:56
      >Autor - jak w opisie obrazu, pragnie pozostać anonimowy. Jednak nie jest osobą
      przypadkową i amatorem. W latach 90-tch był wydawcą własnego pisma
      artystycznego, zawierającego wybuchową mieszankę... komiksu, poezji i grafiki.
      Jest projektantem i wykonawcą wielu okładek płyt zespołów polskiego
      undergroundu lat 90-tch, współpracował z ówczesnymi niezależnymi wytwórniami
      fonograficznymi. Miał sporo wystaw i zdobył kilka prestiżowych nagród. Jest
      autorem wielu wysoko ocenianych powieści rysunkowych, w tym jednej uważanej za
      najlepszy polski komiks wszechczasów. Autor prasowych stripe'ów, rysunków i
      prac satyrycznych publikowanych na łamach znanych pism. W środowisku
      undergroundowym uważany za postać kultową. Maluje rzadko.<

      wdlg mnie jest pare kultowych komixow polskich autorow, nieznam wielu faktow z
      ich zycia, i dlatego niekojaze kim jest autor... ktos wie?

      Pozdrawiam:)
      • rlogin Autor obrazu to prosiak! ;) 29.01.06, 17:12
        • saylia Re: Autor obrazu to prosiak! ;) 03.02.06, 09:03
          Ludzie! O czym wy mówicie? Przecież autor obrazu w jasny sposób wyśmiewa mr.
          Rydzyka, więc nie mówcie tu o kiczu i zatwardziałym "mocherostwie". Dla wielu
          osób, które nie rozumieją symboliki obrazu:
          Kaczuszki - wiadomo, Kaczyńscy
          Stare anioły - słuchacze Radia Maryja
          Oko w piramidzie - na odwrocie dolara
          Tylko co oznacza ta ważka...?
        • maedma Re: Autor obrazu to prosiak! ;) 04.02.06, 23:12
          Piękny obraz i jaka ekspresja, wspaniale uchwycona boskość, brawo Autor
    • tusia47 Re: Swiatlo Swiata.... 27.01.06, 13:47
      OJCIEC RYDZYK WYGLĄDA PO PROSTU JAK KRZYŻÓWKA HARRYGO POTTERA Z CHRYSTUSEM
      MIŁOSIERNYM. OBRAZ JEST TRAGICZNY, KICZOWATY I MASAKRYCZNY, A AUTOR DAJE
      WYRAŹNIE DO ZROZUMIENIA ZE W OGÓLE NIE MA GUSTU I SMAKU. NIE WIEM DLACZEGO
      OJCIEC MA DAMSKIE BUTY (MOŻE MA SKŁONNOŚCI DO TRANSWESTYTYZMU) ALE NAJBARDZIEJ
      PODOBAJĄ SIĘ MI SIĘ 2 KACZUSZKI (POWINNAM POWIEDZIEĆ KACZORY;)) KTÓRE
      SYMBOLIZUJĄ... CHYBA KAŻDY WIE KOGO;)
    • signal Rydzyk premierem ? 03.02.06, 10:57
      czy to jest mozliwe ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka