esmeralda_pl Re: Ojciec Rydzyk na Allegro 26.01.06, 13:19 autor tekstu w życiu z allegro nie korzystał./... tego nikt nie licytuje Odpowiedz Link Zgłoś
panzerpapst Jaka esmeralda takie myślenie i analfabetyzm 26.01.06, 13:29 Wystarczy poczytać opis aukcji i sie nie osmieszać. Juz mnie załamuja te wasze komentarze, które swiadczą o braku umiejęstnosci, a moze nawyku czytania. Czy to jest ten ciemny lud o którym mówi Kurski ? Może trzeba wam obrazki pokazywać ? Wiele razu juz było tu pisane, a w opisie wystawiającego jest wyraznie zaznczone, ze to NOWA aukcja prywatna, co świadczy o tym, ze z allegro widać tez nie umiesz korzystać. Odpowiedz Link Zgłoś
panzerpapst Dodałbym tu konia z krawatem w paski białoczerwone 26.01.06, 13:34 coby zageściło atmosfere i uzupełniło symbolikę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jestem_z_miasta Re: Ojciec Rydzyk na Allegro 26.01.06, 13:34 Witam proponuję drobny projekt związany z marketingiem wirusowym przy wykorzystaniu w/w obrazu. Do każdego, kto wyśle do mnie adres e-mail: jestem_z_miasta@gazeta.pl prześlę zwrotną informację skonstruowaną jako łańcuszek "Sw. Rydzyka" Eksperyment ma na celu sprawdzenie jak tego typu informacja rozchodzi się jako marketing wirusowy. Zainteresowanych zapraszam do wysyłania maili. Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin GENIALNE! :))) 26.01.06, 13:36 Obraz jest cudny, wielkie brawa dla autora. Chętnie bym kupiła jakąś reprodukcje :)> Odpowiedz Link Zgłoś
jerry.uk Rydzyk od Iluminatow! 26.01.06, 13:51 rzeczywiscie T.Rydzyk w swojej zachlannosci na wladze i pieniadze przypomina Iluminatow. Na jego zwiazki z ta grupa wskazuje Oko Ozyrysa. Kaczuszki na obrazie sa urocze! te prawdziwe budza odraze. Odpowiedz Link Zgłoś
mcpear A widzieliście te dwie małe kaczuszki u stóp 26.01.06, 13:53 Zobaczcie www.allegro.pl/show_item.php?item=83007470 Na dole obrazu u stóp Ojca D znajdują się dwie małe kaczuszki - ciekawe co artysta miał na myśli malując je właśnie w tym miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
bah REGULAMIN na Allegro 26.01.06, 14:32 "Zgodnie z zapisami tego dokumentu przedmioty wystawiane na Allegro nie mogą: ... - nawoływać do szerzenia nienawiści, rasizmu, ksenofobii lub konfliktów między narodami, - posłużyć do zniesławienia osoby lub grupy osób." Odpowiedz Link Zgłoś
arturius_c Re: Swiatlo Swiata.... 26.01.06, 15:32 Hmm, sądzę, że taka wysoka cena jest spowodowana tym, iż wiele osób chciałoby mieć ten obraz w charakterze jedynej i niepowtarzalnej tarczy do gry w rzutki... Odpowiedz Link Zgłoś
1wlodek Re: Ojciec Rydzyk na Allegro 26.01.06, 16:52 Bzdura ! cena wywoławcza ponad 6 tys., a 0 ofert Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Ja mam do sprzedania kamien spod Olkusza 26.01.06, 19:30 Na ktorym mlody Tadeusz Rydzyk siedzial i rozmyslal :))) Odpowiedz Link Zgłoś
mg2005 "Cenię Radio Maryja i jego dzieło" 26.01.06, 19:43 - powiedział dzisiaj Papież Odpowiedz Link Zgłoś
ssselena Re: Ojciec Rydzyk na Allegro 26.01.06, 20:56 >Autor - jak w opisie obrazu, pragnie pozostać anonimowy. Jednak nie jest osobą przypadkową i amatorem. W latach 90-tch był wydawcą własnego pisma artystycznego, zawierającego wybuchową mieszankę... komiksu, poezji i grafiki. Jest projektantem i wykonawcą wielu okładek płyt zespołów polskiego undergroundu lat 90-tch, współpracował z ówczesnymi niezależnymi wytwórniami fonograficznymi. Miał sporo wystaw i zdobył kilka prestiżowych nagród. Jest autorem wielu wysoko ocenianych powieści rysunkowych, w tym jednej uważanej za najlepszy polski komiks wszechczasów. Autor prasowych stripe'ów, rysunków i prac satyrycznych publikowanych na łamach znanych pism. W środowisku undergroundowym uważany za postać kultową. Maluje rzadko.< wdlg mnie jest pare kultowych komixow polskich autorow, nieznam wielu faktow z ich zycia, i dlatego niekojaze kim jest autor... ktos wie? Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
saylia Re: Autor obrazu to prosiak! ;) 03.02.06, 09:03 Ludzie! O czym wy mówicie? Przecież autor obrazu w jasny sposób wyśmiewa mr. Rydzyka, więc nie mówcie tu o kiczu i zatwardziałym "mocherostwie". Dla wielu osób, które nie rozumieją symboliki obrazu: Kaczuszki - wiadomo, Kaczyńscy Stare anioły - słuchacze Radia Maryja Oko w piramidzie - na odwrocie dolara Tylko co oznacza ta ważka...? Odpowiedz Link Zgłoś
maedma Re: Autor obrazu to prosiak! ;) 04.02.06, 23:12 Piękny obraz i jaka ekspresja, wspaniale uchwycona boskość, brawo Autor Odpowiedz Link Zgłoś
tusia47 Re: Swiatlo Swiata.... 27.01.06, 13:47 OJCIEC RYDZYK WYGLĄDA PO PROSTU JAK KRZYŻÓWKA HARRYGO POTTERA Z CHRYSTUSEM MIŁOSIERNYM. OBRAZ JEST TRAGICZNY, KICZOWATY I MASAKRYCZNY, A AUTOR DAJE WYRAŹNIE DO ZROZUMIENIA ZE W OGÓLE NIE MA GUSTU I SMAKU. NIE WIEM DLACZEGO OJCIEC MA DAMSKIE BUTY (MOŻE MA SKŁONNOŚCI DO TRANSWESTYTYZMU) ALE NAJBARDZIEJ PODOBAJĄ SIĘ MI SIĘ 2 KACZUSZKI (POWINNAM POWIEDZIEĆ KACZORY;)) KTÓRE SYMBOLIZUJĄ... CHYBA KAŻDY WIE KOGO;) Odpowiedz Link Zgłoś