Dodaj do ulubionych

Senator Cugowski zawiesił członkostwo w klubie ...

    • signal A po co tam wracać ? 10.05.06, 14:19
      Panie Cugowski, więcej odwagi. Czas powiedzieć prawdę, że start w wyborach razem
      z PiS był wielką pomyłką.
      • gosiewski.monachijski Re: A po co tam wracać ? 10.05.06, 16:03
        PiS jest jak wychodek - czasami trzeba wrócić i postawić klocka.
    • fnoll a reszcie posłów i senatorów PiS Lepper pasuje? 10.05.06, 14:32
      dziwni ludzie...
    • compan123 hylę czoła 10.05.06, 14:36
      Pan senator Cugowski pokazał, że jest prawym człowiekiem i na dodatek nie boi
      się samodzielnie myśleć. Gratuluję decyzji !
      A tak na marginesie:
      póki nie będziemy mieli systemu jednomandatowych okręgów wyborczych posłowie czy
      senatorowie będą rozliczani przez swoich partyjnych przywódców, a nie przez
      wyborców.
      A przecież to nie jakaś partia ich wybierała ale wyborcy.
      Pytanie, czemu PIS nie chciał się zgodzić na zmianę ordynacji wyborczej i
      wprowadzenie JOW, pozostawiam internautom. Przynajmniej tym bardziej rozgarniętym :)
    • belaqua Senator Cugowski zawiesił członka 10.05.06, 14:37
      Senator Cugowski zawiesił członka. To nauczka dla wyborców - wybieranie
      "artystów" do parlamentu to po pierwsze - straszny obciach, prowincjonalizm, a
      po drugie - totalna nieprzewidywalność zachowań "artysty", żadnego pożytku,
      przecież "artysta" pokroju p. Cugowskiego wie jedynie jak zaliczać panienki po
      koncertach, walić gorzałę do upadłego, albo grzać w żyłę.
      • gosiewski.monachijski Re: Senator Cugowski zawiesił członka 10.05.06, 15:30
        belaqua napisał:

        > Senator Cugowski zawiesił członka. To nauczka dla wyborców - wybieranie
        > "artystów" do parlamentu to po pierwsze - straszny obciach, prowincjonalizm, a
        > po drugie - totalna nieprzewidywalność zachowań "artysty"...

        No właśnie - ale kogo wybierać jak w PiSie sami "artyści".
        Cugowski ma tę zaletę że przynajmniej umie śpiewać.
        • sara962 Re: Senator Cugowski zawiesił członka 10.05.06, 15:39
          Dobrze zrobił p.Cugowski! Choc symbolicznie daje wyraz temu, co należałoby
          zdrowo napiętnować! Komfortowa sytuacja: mieć u steru rządów kryminalistę oraz
          człowieka z przekonaniami rodem z Ciemngrodu / obecny Minister Edukacji/!!!
          Sytuacja z jakiegoś czarnego snu!!! Natomiast ludzie pokroju Mazowiecki,
          Komorowski, Gieremek, mnóstwo polityków z UW odsunięci zupełnie!!!
          Moi rodacy- to ciemna, plebejska masa !!!
          • bob_l Re: Senator Cugowski zawiesił członka 10.05.06, 21:57
            Żal mi go. Polityk z niego marny, ale jak śpiewa! Na kanwie jego politycznych
            niepowodzeń powiny powstać 'Dziady II' w wersji śpiewanej. Czuje, ale nie
            rozumie. To tak jak ja. Będzie kiedyś wieszczem, którego nikt nie zrozumie.
            Romantyk.
    • wojtek2784 Re:Czy to kolejny polityczny świr ? 10.05.06, 14:41
      Tak jak ten członek Partii Demokratycznej który chce się zrzec obywatelstwa
      polskiego , ale chce dalej mieszkać w Polsce. Panie Cugowski puknij się pan w
      łepetynę i zanuć pan "jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy". Może się to
      panu z czymś skojarzy w tej płochej główce.
      Takie gesty pod publiczkę to tylko świadczą ,że pan trafił do Senatu przez
      przypadek.
      • vinc0 Re:Czy to kolejny polityczny świr ? 10.05.06, 14:57
        wojtek2784 napisał:

        > Tak jak ten członek Partii Demokratycznej który chce się zrzec obywatelstwa
        > polskiego , ale chce dalej mieszkać w Polsce. Panie Cugowski puknij się pan w
        > łepetynę i zanuć pan "jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy". Może się to
        > panu z czymś skojarzy w tej płochej główce.
        > Takie gesty pod publiczkę to tylko świadczą ,że pan trafił do Senatu przez
        > przypadek.

        --------------------------


        I pan wojtek ,mądra głowa ,ruszył szukać pacanowa.
      • gosiewski.monachijski Re:Czy to kolejny polityczny świr ? 10.05.06, 15:34
        wojtek2784 napisał:

        > Takie gesty pod publiczkę to tylko świadczą ,że pan trafił do Senatu przez
        > przypadek.

        No to tak jak większość pożałowania godnych polityków PiSu - ale ten
        przynajmniej zaczął myśleć - a to widać boli Wojtka2784. Poza tym jest wbrew
        przyjętym przez Kwaczyńskich kanonom.
        • sara962 Re:Czy to kolejny polityczny świr ? 10.05.06, 15:41
          Wojtku, nabierz trochę rozeznania rzeczy, a potem zabierz się za ferowanie
          ocenami, bo pojęcia nie masz o sprawie.... Ciekawe, jakiej słuchasz muzyki?
          • wojtek2784 Re:Czy to kolejny polityczny świr ? 10.05.06, 16:43
            Unia - to nie jest towarzystwo dobroczynne . Warunki na jakich wciśnięto , czy
            zagnano Polskę do Unii, ustawiły Polskę na straconej pozycji.
            Tylko rząd narodowy stawiający prawdziwe wymagania ma szanse na zmianę limitów
            produkcyjnych i korzystniejszych warunków współpracy z Europą.
            Każda inna pozycja jest godna pożałowania.
            To włąśnie rząd PiS-u i koalicja z partiami narodowymi ma szanse wywalczyć dla
            Polski takie nowe warunki.
            Pięknoduchy niech się zajmą sprawianiem sobie przyjemności , a nie polityką.
    • belka54 Re: Senator Cugowski zawiesił członkostwo w klubi 10.05.06, 14:46
      Oczywiscie brawo ! Mam nadzieje, że ten cyrk nie potrfa dlugo. Smoutno mi Boże...
    • whyiamsoclever Re: Senator Cugowski zawiesił członkostwo w klubi 10.05.06, 14:54
      i całe szczęście..choc i tak nie mogę do dziś uwierzyć że Pan C tam wstąpił

      >><<>><<>><<>><<>><<

      EroPortal.Org - Quality Erotica & AdultCommunity
    • przyladek.dobrej.nadziei Brawo Cugowski 10.05.06, 15:06
      Czkam na kolejnych przyzwoitych.
      • gosiewski.monachijski Re: Brawo Cugowski 10.05.06, 15:36
        przyladek.dobrej.nadziei napisał:

        > Czkam na kolejnych przyzwoitych.

        Niestety, chyba ich tam naprawdę niewielu.
    • neiden Re: Senator Cugowski zawiesił członkostwo w klubi 10.05.06, 15:37
      bardzo dobra decyzja !polska nie potrzebuje slabych politykow.cala opozycja
      ktorej nie podoba sie samoobrona powinna podac sie do dumisji.
    • gosiewski.monachijski Wódz Kwaczyński do swojego kota... 10.05.06, 15:41
      Wódz Kwaczyński do swojego kota: Jacy ci wszyscy ludzie to egoiści - wszyscy
      myślą o sobie tylko ja myślę o mnie...
    • jm19 Senatorze, dziękuję za zwykłą przyzwoitość - Brawo 10.05.06, 15:42
    • jotesz Re: Senator Cugowski zawiesił członkostwo w klubi 10.05.06, 15:43
      no to mnie zaskoczył Senator - nie tylko oblicze ma senatorskie ale i honor w
      stylu rzymskim...
      Panie Senatorze Krzysztofie - pokazał Pan tym żałosnym, pazernym na stanowiska
      politykierom, że rockowiec może być dla nich wzorcem honoru!
    • stan561 Re: Senator Cugowski zawiesił członkostwo w klubi 10.05.06, 15:51
      Brawo Panie Senatorze! Jak najdalej od PiSdecji!
      T.
      • sara962 Re: Senator Cugowski zawiesił członkostwo w klubi 10.05.06, 15:54
        A na kogo głosowałeś, Stanie?? Bo nie wiem, gdzie są wyborcy owej......ecji!
    • aradian Re: Senator Cugowski zawiesił członkostwo w klubi 10.05.06, 16:15
      Skąd wiesz rk11,czyżbyś je widział???
      • tim7 Re: Senator Cugowski zawiesił członkostwo w klubi 10.05.06, 16:29
        powiedz, że tylko udajesz...
    • czat-man Znowu w zyciu mu nie wyszlo... 10.05.06, 16:34
      Ten Cugowski to jakis looser - znowu w zyciu mu nie wyszlo...

      Niech wraca na scene artystyczna i tam wyzewnetrznia swoje
      smutki, uzala sie nad swoimi porazkami - czyli niech robi to,
      co potrafi robic najlepiej. Niech zostawi polityke i niech spiewa!
      • gosiewski.monachijski Jak już się znajdzie jeden z honorem i uczciwy... 10.05.06, 17:00
        pośród nich to zaraz PiSdzielce na nim psy wieszają.
        Co za popieprzona sekta Kwaczyńskich.
    • read1 ale do PO nie przeszedł i nie przejdzie 10.05.06, 16:41
      więc co się podniecacie platfusy???
    • vomitorium1 Re: Senator Cugowski zawiesił członkostwo w klubi 10.05.06, 17:02
      pis mu mordę lizał
    • tenare Cugowski, zatańcz i zaśpiewaj, to może zaklaszczę 10.05.06, 18:02
      • gosiewski.monachijski Prędzej jak Kwaczyński piardnie... 10.05.06, 18:05
        ... to Ty zaklaszczesz i prosisz o bis.
    • krwawy.zenek dlaczego tylko "zawiesił"? 10.05.06, 18:06
      Ja na jego miejscu wyszedłbym z hukiem i raz na zawsze.
      • premier.z.krakowa ale nie jest takim propagandystą jak Ty 10.05.06, 19:19
        Ma swoje poglądy i ich się trzyma. Nie jest karierowiczem który zapisał się do PO, po wystąpieniu z LSD jak już wiadomo było że Miller idzie na dno.


        krwawy.zenek napisał:

        > Ja na jego miejscu wyszedłbym z hukiem i raz na zawsze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka