leloo5 dokąd uciekacie ? 02.08.06, 09:44 ja się zastanawiam na tym coraz poważniej, przecież tych wszystkich oszołomów nie da się w jednym pokoleniu pozbyć Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: dokąd uciekacie ? 02.08.06, 09:50 przyjedz do Monachium: Alpy sa o "rzut beretem", a ludziska albo sie wygrzewaja nad Izara (badz w Ogrodzie Angielskim: pol na pol: polowa na golasa a polowa to tekstylni), no i te przemile ogrodki piwne; po prostu: cymes leloo5 napisała: > ja się zastanawiam na tym coraz poważniej, przecież tych wszystkich oszołomów > nie da się w jednym pokoleniu pozbyć Odpowiedz Link Zgłoś
anarela Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 09:50 Wlosy staja na glowie od takich projektow.Caly czs widze ze politykom nie chodzi o poprawienie gospodarki kraju,ale o wladdze i mozliwosc przepchania swojej parti.Od siedmiu lat mieszkam w W.Brytani i jest mi naprawde przykro i wstyd za takich politykow i ich absurtalnych,nie do przyjecia projektow.I znow musze powiedziec,nie dziwie sie mlodym osoba,uciekajacym z kraju za lepszym zyciem,swoboda,niezaleznoscia.Czy pan Wojciech W.zapomnial ze Polska to kraj demokratyczny?,czy liczy na glosy emerytow i rencistow bo tylko oni zostali w kraju?,well dane Odpowiedz Link Zgłoś
noscript Re: mam pozwolenie,od ksiedza!!! 02.08.06, 10:23 mam 64 lata,i hemoroidy do wyskrobania. czy w tej politycznej glopocie sie zalapie??? Zyje z dala od ojczyzny,i za takom paranoje mnie wstyd. Moj kraj jest posmiewiskim,europy i troche dalej? watykanska kolonia kraj w rekach barbarzyncow. A narod nie ma sily podnies dupy,dogory Bo kler go trzyma za j..ja JUZ PORA POLACY---ZA WIDLY POWODZENIA Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: mam pozwolenie,od ksiedza!!! 02.08.06, 10:43 jestes prawa reka Lukaszenki? noscript napisał: > mam 64 lata,i hemoroidy do wyskrobania. > czy w tej politycznej glopocie sie zalapie??? > Zyje z dala od ojczyzny,i za takom paranoje mnie wstyd. > Moj kraj jest posmiewiskim,europy i troche dalej? > watykanska kolonia > kraj w rekach barbarzyncow. > A narod nie ma sily podnies dupy,dogory > Bo kler go trzyma za j..ja > JUZ PORA POLACY---ZA WIDLY > POWODZENIA Odpowiedz Link Zgłoś
the_cause przestańcie, szkoda czasu na nich 02.08.06, 09:51 To łabędzi śpiew LPR. Sondaże wsykazują, że pięcioprocentowy próg wyborczy to dla nich o 3 procent za wysoko. A jeżeli pójdą zblokowani z PiS-em, to też zanikną. Więc, drodzy moi forumowicze, zamiast się ekscytować pomysłami LPR-u na poważnie, potraktujcie je jako ciekawostke. Ot, taki polityczny Park Jurajski, gdzie się trzyma gatunki na wymarciu. Odpowiedz Link Zgłoś
neptus Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 09:56 Tak, tak - księza pedofile powinni decydować o zyciu kobiet. Jezeli juz, to nalezy kobiety w ogóle wyłączyc spod prawa, bo ono przewiduje coś takiego jak prawo do obrony własnego zycia i zdrowia. Do tego trzeba wprowadzić zasadę, ze każda juz miesiączkująca dziewczynka jest kobietą zdolna do rozrodu, jezeli zostało coś poczęte, to nie ma gwałtu, a kobiety po zakończeniu funkcji rozrodczych należy likwidować. A co robic z dziecmi, które już zostały narodzone, a których matkę pan W. chce zabić? Rozumiem, ze narodzone dzieci juz praw zadnych nie mają. Odpowiedz Link Zgłoś
qc Zasieganie opinii u duchownych. 02.08.06, 10:08 Moze to tylko proba lagodzenia sytuacji? Jakby nie bylo, kilka dni wczesniej LPR proponowal dla nich kare smierci. Odpowiedz Link Zgłoś
52b1 Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 09:56 Jutro na wakacje przyjezdzaja moje corki z Angli i kategorycznie zabronie im powrotu do tego pokreconego kraju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
norbertrabarbar Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 10:00 ...i kup im "gumy" bo patrząc na wszychrobaków to dochodzę do wniosku że lepiej zeby się polacy nie rozmnażali więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 10:03 coz za samokrytyka! jestem pelen podziwu norbertrabarbar napisał: > ...i kup im "gumy" bo patrząc na wszychrobaków to dochodzę do wniosku że lepiej > zeby się polacy nie rozmnażali więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
norbertrabarbar Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 10:33 Sprzedam zdjęcie jak silesius.monachijski0 w lateksowym stroju aportuje wibrator proboszcza. Cena wywoławcza 1PLN (zdjęcie kolorowe, format 15x13 cm, papier błyszczący) Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 10:42 czyzbys byl stalym (bylym juz) bywalcem Le Madame i tam poznal Senyszyn w takim stroju? bo widze, ze juz jej "styl wypowiedzi" przejales; hehehe norbertrabarbar napisał: > Sprzedam zdjęcie jak silesius.monachijski0 w lateksowym stroju aportuje wibrato > r > proboszcza. Cena wywoławcza 1PLN (zdjęcie kolorowe, format 15x13 cm, papier > błyszczący) Odpowiedz Link Zgłoś
norbertrabarbar Re: Debile!!! 02.08.06, 10:55 Przyznaj się. Jesteś stałym bywalcem budki z piwem i niedzielnych mszy? Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Debile!!! 02.08.06, 11:00 masz jakis taki powazne "Fehler"; ciagle sadzisz innych poo sobie; zmien budke albo piwo norbertrabarbar napisał: > Przyznaj się. Jesteś stałym bywalcem budki z piwem i niedzielnych mszy? Odpowiedz Link Zgłoś
norbertrabarbar Re: Debile!!! 02.08.06, 11:02 Pomyliło ci się. Nie pisze się "Fehler" tylko "Fuhrer". Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Debile!!! 02.08.06, 11:05 czy "fuhrer" to od fury, ktora powozisz furmanie? norbertrabarbar napisał: > Pomyliło ci się. Nie pisze się "Fehler" tylko "Fuhrer". Odpowiedz Link Zgłoś
norbertrabarbar Re: Debile!!! 02.08.06, 11:11 Ja, ja, Naturliś. Fura moja z berlina, good good auto, 20 jahre mercedes. Bardzo good. Dojczland yber ales. Sąsiadka mojej babci była niemka ale ja się czuję trochę polakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
jacha5 Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 11:12 a ty nie masz już innego argumentu? jak nie podoba ci się czyjas wypowiedź to gębę sobie wycierasz Senyszyn! silesius.monachijski0 napisał: > czyzbys byl stalym (bylym juz) bywalcem Le Madame i tam poznal Senyszyn w takim > > stroju? bo widze, ze juz jej "styl wypowiedzi" przejales; hehehe > > norbertrabarbar napisał: > > Sprzedam zdjęcie jak silesius.monachijski0 w lateksowym stroju aportuje > wibrato > > r > > proboszcza. Cena wywoławcza 1PLN (zdjęcie kolorowe, format 15x13 cm, papi > er > > błyszczący) Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 11:24 Senyszyn dobra na wszystko; zreszta: jej ta propozycja LPR-u nie dotyczy; nie sadze, zeby miala szanse zajsc w ciaze (no chyba, ze tylko w wyniku sztucznego zaplodnienia) jacha5 napisała: > a ty nie masz już innego argumentu? jak nie podoba ci się czyjas wypowiedź to > gębę sobie wycierasz Senyszyn! > Odpowiedz Link Zgłoś
el_p Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 10:03 Taaa, slepa nie slepa a gary umyje, posprzata, obsluzy meza, kolejnego bachora urodzi i na LPR zaglosuje. Wierzejski to zwykla menda jesli tak powiedzial. LPR to chyba skrot od Liga Patologicznych Rodzin, skoro dobro matki maja gdzies. Mam nadzieje, ze jak juz ten narod zmadrzeje i przegoni ta koalicje tak jak przegonil komuchow, to IPN zajmie sie wszystkimi czlonkami LPR, ta partia powinna trafic na smietnik historii. Nie rozumiem logiki ulg podatkowych dla wielodzietnych rodzin. Nie dosc, ze beda w wiekszym stopniu korzystac z dobrodziejstw edukacji, medycyny, to maja placic mniejsze podatki? Odpowiedz Link Zgłoś
kabja Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 12:01 A, nie, z tymi podatkami, to niezły pomysł. W kraju, w którym teraz mieszkam, istnieje prawdziwa polityka prorodzinna. Im więcej ma się dzieci, tym mniejsze płaci się podatki. Myślę,że to lepszy pomysł niż durne becikowe! Odpowiedz Link Zgłoś
asd616 Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 10:05 Chciałbym zobaczyć minę Giertycha i reszty tych popaprańców jak nie osiągają progu. Niestety mam świadomość, że większość LPRu zacznie wkrótce przechodzić do PiSu. Wiadomo, szczury uciekają z tonącego statku i taki Wierzejski będzie truł gdzie indziej. Odpowiedz Link Zgłoś
mikado111 Dlaczego Wierzejski w kółko mówi tylko... 02.08.06, 10:06 ... o sprawach związanych z seksem? Jak nie o gejach, to o ciąży. Jak nie o ciąży, to o pedofilach. No i jeszcze o śmierci (kara śmierci, eutanazja), ale podobno śmierć i seks to zbliżone obszary, oba związane z podświadomością. Co na to specjaliści? Odpowiedz Link Zgłoś
veritas11 Re: Dlaczego Wierzejski w kółko mówi tylko... 02.08.06, 10:28 mikado111 napisała: > ... o sprawach związanych z seksem? Jak nie o gejach, to o ciąży. Jak nie o > ciąży, to o pedofilach. No i jeszcze o śmierci (kara śmierci, eutanazja), ale > podobno śmierć i seks to zbliżone obszary, oba związane z podświadomością. Co n > a > to specjaliści? *************************************** Ma problemy natury seksualnej i ujawnia je w ten sposób podświadomie.... Odpowiedz Link Zgłoś
kabja Re: Dlaczego Wierzejski w kółko mówi tylko... 02.08.06, 12:02 głodnemu chleb na myśli... Odpowiedz Link Zgłoś
mielis Czas na zajrzenie do konstytucji 02.08.06, 10:12 Szanowni Lprowcy poczytajcie dokładnie konstytucję i najpierw usuńcie z niej niektóre artykuły. Potem prawie jak w Korei Północnej! Odpowiedz Link Zgłoś
igell zupełny szok 02.08.06, 10:15 nie, nie jest on wywołany tymi pomysłami LPR-u. Do nich zdążyłem się już przyzwyczaić. Jestem zaszokowany tym, że w miarę rozsądni ludzie dają się wpuszczać w dyskusję o pomysłach LPR-u. Przecież oni wiedzą, że nie mają żadnych, najmnijeszych szans na to, żeby te pomysły wprowadzić w życie. Jedyne o co im chodzi to o szum wokół LPR-u, Giertycha i Wierzejskiego. Żeby ich pomysły były cytowane, roztrząsane i dyskutowane. Bo oni wtedy znajdują się w centrum uwagi. Dlatego parafrazując błagam: Ciszej nad tym politycznym trupem. Odpowiedz Link Zgłoś
lichttrager Osoba p. Wierzejskiego - argument za aborcją 02.08.06, 10:19 Jestem zdecydowanym przeciwnikiem aborcji ale traktowanie tematu aborcji lub kary śmierci jako doraźnego narzędzia walki politycznej jest po prostu haniebne. Odpowiedz Link Zgłoś
veritas11 Re: Osoba p. Wierzejskiego - argument za aborcją 02.08.06, 10:32 Haniebna jest cała LPR. Mało tego, jest niebezpieczna - skupia umysłowo upośledzonych bezczelnych typków mających obecnie wpływ na politykę państwa i jej wizerunek na świecie.... Odpowiedz Link Zgłoś
obywatelrp3 Re: Osoba p. Wierzejskiego - argument za aborcją 02.08.06, 10:45 veritas11 napisał: > Haniebna jest cała LPR. Mało tego, jest niebezpieczna - skupia umysłowo > upośledzonych bezczelnych typków mających obecnie wpływ na politykę państwa i > jej wizerunek na świecie.... ------------------------------------- Niech zmienią Statut swojej partyjki i tam powprowadzają te "świtne pomysły" - zabronią swoim żoną ratować własne życie... Odpowiedz Link Zgłoś
bronimir Zakaz leczenia dla członków LPR.i księży 02.08.06, 10:33 Ludzie tak głębokiej wiary powinni w całości zawierzyć opiece Boga i dać spokój lekarzom Wywalamy miliony zł na świątynie i starczy. O zatrzymanie s...ki też można się modlić Odpowiedz Link Zgłoś
tezas Kontrowersyjny ? Zbrodniczy ! 02.08.06, 10:35 Oto jak ta partia ma za nic zycie ludzkie - o ile oczywiscie chodzi o zycie narodzone. Kogo tam w koncu obchodzi los inkubatora, tj. kobiety? Odpowiedz Link Zgłoś
wiktoriaka Re: Kontrowersyjny ? Zbrodniczy ! 02.08.06, 10:49 Może uwierzyłabym, że ich obchodzi życie już narodzone, gdyby masowo adoptowali dzieci z ciężkimi wadami genetycznymi. Ale nie słyszałam o żadnym pośle LPR aż tak miłosiernym. Odpowiedz Link Zgłoś
qc No teraz pani Dunin mu przylozy 02.08.06, 10:44 a pani Sroda poprawi. Szkoda ze 4rp zmusza porzadnych ludzi do babrania sie w smieciach. Odpowiedz Link Zgłoś
mario.osh udowodnimy że jesteśmy głupsi od piss 02.08.06, 10:45 ależ nie musicie udowadniać. my wiemy. Odpowiedz Link Zgłoś
szpil1 Re: A gdyby żona Giertycha zaszła w ciążę? 02.08.06, 10:51 Jak myślicie, gdyby żona Giertycha lub innego ważnego z LPR zaszła w ciażę i okazałoby się, że ta ciąża jest zagrożeniem dla jej życia? Odpowiedz Link Zgłoś
wdakra Re: A gdyby żona Giertycha zaszła w ciążę? 02.08.06, 14:51 szpil1 napisała: > Jak myślicie, gdyby żona Giertycha lub innego ważnego z LPR zaszła w ciażę i > okazałoby się, że ta ciąża jest zagrożeniem dla jej życia? To miałby okazję pozbyć się jej i sprawić sobie nową. Odpowiedz Link Zgłoś
mario.osh ...a wszystko w ramach koniunkturalizmu. 02.08.06, 10:49 żeby to chociaż o poglady chodziło. lpr ma w dupie płody, kobiety i zasady. chodzi tylko o politykę. wierzejski ty bezkregowy łachmyto! Odpowiedz Link Zgłoś
kropielka istota ludzka 02.08.06, 10:50 A pedofil morderca w odróżnieniu od nienarodzonego dziecka, to już nie jest istota ludzka, więc należy mu się śmierć? Odpowiedz Link Zgłoś
wiktoriaka Re: istota ludzka 02.08.06, 10:54 To nie wiesz, że istotami ludzkimi są tylko nienarodzeni. Z chwilą narodzin tracą ten atrybut. Odpowiedz Link Zgłoś
jacha5 Re: istota ludzka 02.08.06, 10:56 Jasne! Zdaniem pana W w słusznej sprawie - zabijać! ale jak matka bedzie miała wybór: wyskrobać się czy osierocić kilkoro dzieci, które już urodziła - SKANDAL i do pi..la! Głupota nie boli, ale skoro głupie społeczeństwo, czego wymagać od polityków (do wszystkich przyjaciół LPR i pisiorów - komunizmem się brzydzę tak samo jak głupotą i brakiem szacunku dla ludzi) Odpowiedz Link Zgłoś
ubu_roy Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 10:52 mcozio napisał(a): > no to potem juz kazdy kto nie z nami bedzie przeciw nam. Nieprawda mcozio. Potem to wszystkie aktywne seksualnie kobiety wyjada z Katolandu. Odpowiedz Link Zgłoś
irocker chyba straca zamiast zyskac..:P 02.08.06, 10:54 ciekawe kto im poprze projek aborcyjny :P:P sadze ze stracic moga glownie-chociaz i tak posiadaja glownie mocherowy elektorat wiec kto wie.. a samo przyznanie sie polityka ze to tylko chwyt reklamowy dla partii to juz kompletna porazka.. Odpowiedz Link Zgłoś
tektur Jak widać homofobiczni geje z LPR 02.08.06, 10:57 cierpią na nieuleczalny mizoginizm i seksofobię. Odpowiedz Link Zgłoś
goskagoska Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 10:58 "Nie może być tak, jak jest teraz, że zagrożenie zdrowia kobiety jest używane jako precedens do zabijania istoty ludzkiej." Precedens? Panu osłowi się chyba pomyliły słowa. A ty głąbie myślisz, że ty będziesz decydować kiedy aborcja tak a kiedy nie? Wytnij sobie mózg, i tak się nie przydaje jak widać. Odpowiedz Link Zgłoś
wiktoriaka Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 11:01 Nie denerwuj się. Ja już dawno nauczyłam się, że oni nie posiadajż w domu słowników. Odpowiedz Link Zgłoś
bohemian1 Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 11:02 ...ahoy z Cech. Kdyz tohle vsechno ctu, jsem happy, ze ziji v atheistickych Cechach. Pro jistotu by se mel za Ostravou postavit "mur"... Odpowiedz Link Zgłoś
czarek62 Robia piane i wode na mlyn! 02.08.06, 10:59 w oczach myslacych ludzi sie osmieszaja, ale dla niektorych to jest nastepny krok "w walce ze zwyrodnialoscia". Oj biedna ta Polska bedzie, dopoki sie ich nie pozbedzie! Daj wladze debilowi, a zobaczysz, co bedzie. Juz to widzisz? To sie dzieje LIVE w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
wiktoriaka Re: Robia piane i wode na mlyn! 02.08.06, 11:03 Masz rację. Danie im władzy, to jak danie małpie brzytwy. Odpowiedz Link Zgłoś