Dodaj do ulubionych

Kontrowersyjny projekt LPR

    • leloo5 dokąd uciekacie ? 02.08.06, 09:44
      ja się zastanawiam na tym coraz poważniej, przecież tych wszystkich oszołomów
      nie da się w jednym pokoleniu pozbyć
      • silesius.monachijski0 Re: dokąd uciekacie ? 02.08.06, 09:50
        przyjedz do Monachium: Alpy sa o "rzut beretem", a ludziska albo sie wygrzewaja
        nad Izara (badz w Ogrodzie Angielskim: pol na pol: polowa na golasa a polowa to
        tekstylni), no i te przemile ogrodki piwne; po prostu: cymes

        leloo5 napisała:

        > ja się zastanawiam na tym coraz poważniej, przecież tych wszystkich oszołomów
        > nie da się w jednym pokoleniu pozbyć
    • anarela Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 09:50
      Wlosy staja na glowie od takich projektow.Caly czs widze ze politykom nie
      chodzi o poprawienie gospodarki kraju,ale o wladdze i mozliwosc przepchania
      swojej parti.Od siedmiu lat mieszkam w W.Brytani i jest mi naprawde przykro i
      wstyd za takich politykow i ich absurtalnych,nie do przyjecia projektow.I znow
      musze powiedziec,nie dziwie sie mlodym osoba,uciekajacym z kraju za lepszym
      zyciem,swoboda,niezaleznoscia.Czy pan Wojciech W.zapomnial ze Polska to kraj
      demokratyczny?,czy liczy na glosy emerytow i rencistow bo tylko oni zostali w
      kraju?,well dane
      • noscript Re: mam pozwolenie,od ksiedza!!! 02.08.06, 10:23
        mam 64 lata,i hemoroidy do wyskrobania.
        czy w tej politycznej glopocie sie zalapie???
        Zyje z dala od ojczyzny,i za takom paranoje mnie wstyd.
        Moj kraj jest posmiewiskim,europy i troche dalej?
        watykanska kolonia
        kraj w rekach barbarzyncow.
        A narod nie ma sily podnies dupy,dogory
        Bo kler go trzyma za j..ja
        JUZ PORA POLACY---ZA WIDLY
        POWODZENIA
        • silesius.monachijski0 Re: mam pozwolenie,od ksiedza!!! 02.08.06, 10:43
          jestes prawa reka Lukaszenki?

          noscript napisał:

          > mam 64 lata,i hemoroidy do wyskrobania.
          > czy w tej politycznej glopocie sie zalapie???
          > Zyje z dala od ojczyzny,i za takom paranoje mnie wstyd.
          > Moj kraj jest posmiewiskim,europy i troche dalej?
          > watykanska kolonia
          > kraj w rekach barbarzyncow.
          > A narod nie ma sily podnies dupy,dogory
          > Bo kler go trzyma za j..ja
          > JUZ PORA POLACY---ZA WIDLY
          > POWODZENIA
    • the_cause przestańcie, szkoda czasu na nich 02.08.06, 09:51
      To łabędzi śpiew LPR. Sondaże wsykazują, że pięcioprocentowy próg wyborczy to
      dla nich o 3 procent za wysoko. A jeżeli pójdą zblokowani z PiS-em, to też
      zanikną. Więc, drodzy moi forumowicze, zamiast się ekscytować pomysłami LPR-u na
      poważnie, potraktujcie je jako ciekawostke. Ot, taki polityczny Park Jurajski,
      gdzie się trzyma gatunki na wymarciu.
    • neptus Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 09:56
      Tak, tak - księza pedofile powinni decydować o zyciu kobiet. Jezeli juz, to
      nalezy kobiety w ogóle wyłączyc spod prawa, bo ono przewiduje coś takiego jak
      prawo do obrony własnego zycia i zdrowia. Do tego trzeba wprowadzić zasadę, ze
      każda juz miesiączkująca dziewczynka jest kobietą zdolna do rozrodu, jezeli
      zostało coś poczęte, to nie ma gwałtu, a kobiety po zakończeniu funkcji
      rozrodczych należy likwidować.
      A co robic z dziecmi, które już zostały narodzone, a których matkę pan W. chce
      zabić? Rozumiem, ze narodzone dzieci juz praw zadnych nie mają.
      • qc Zasieganie opinii u duchownych. 02.08.06, 10:08
        Moze to tylko proba lagodzenia sytuacji?
        Jakby nie bylo, kilka dni wczesniej LPR proponowal dla nich kare smierci.
    • 52b1 Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 09:56
      Jutro na wakacje przyjezdzaja moje corki z Angli i kategorycznie zabronie im
      powrotu do tego pokreconego kraju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • norbertrabarbar Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 10:00
        ...i kup im "gumy" bo patrząc na wszychrobaków to dochodzę do wniosku że lepiej
        zeby się polacy nie rozmnażali więcej.
        • silesius.monachijski0 Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 10:03
          coz za samokrytyka! jestem pelen podziwu

          norbertrabarbar napisał:

          > ...i kup im "gumy" bo patrząc na wszychrobaków to dochodzę do wniosku że
          lepiej
          > zeby się polacy nie rozmnażali więcej.
          • norbertrabarbar Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 10:33
            Sprzedam zdjęcie jak silesius.monachijski0 w lateksowym stroju aportuje wibrator
            proboszcza. Cena wywoławcza 1PLN (zdjęcie kolorowe, format 15x13 cm, papier
            błyszczący)
            • silesius.monachijski0 Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 10:42
              czyzbys byl stalym (bylym juz) bywalcem Le Madame i tam poznal Senyszyn w takim
              stroju? bo widze, ze juz jej "styl wypowiedzi" przejales; hehehe

              norbertrabarbar napisał:

              > Sprzedam zdjęcie jak silesius.monachijski0 w lateksowym stroju aportuje
              wibrato
              > r
              > proboszcza. Cena wywoławcza 1PLN (zdjęcie kolorowe, format 15x13 cm, papier
              > błyszczący)
              • norbertrabarbar Re: Debile!!! 02.08.06, 10:55
                Przyznaj się. Jesteś stałym bywalcem budki z piwem i niedzielnych mszy?
                • silesius.monachijski0 Re: Debile!!! 02.08.06, 11:00
                  masz jakis taki powazne "Fehler"; ciagle sadzisz innych poo sobie; zmien budke
                  albo piwo

                  norbertrabarbar napisał:

                  > Przyznaj się. Jesteś stałym bywalcem budki z piwem i niedzielnych mszy?
                  • norbertrabarbar Re: Debile!!! 02.08.06, 11:02
                    Pomyliło ci się. Nie pisze się "Fehler" tylko "Fuhrer".
                    • silesius.monachijski0 Re: Debile!!! 02.08.06, 11:05
                      czy "fuhrer" to od fury, ktora powozisz furmanie?

                      norbertrabarbar napisał:

                      > Pomyliło ci się. Nie pisze się "Fehler" tylko "Fuhrer".
                      • norbertrabarbar Re: Debile!!! 02.08.06, 11:11
                        Ja, ja, Naturliś. Fura moja z berlina, good good auto, 20 jahre mercedes. Bardzo
                        good. Dojczland yber ales. Sąsiadka mojej babci była niemka ale ja się czuję
                        trochę polakiem.
              • jacha5 Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 11:12
                a ty nie masz już innego argumentu? jak nie podoba ci się czyjas wypowiedź to
                gębę sobie wycierasz Senyszyn!

                silesius.monachijski0 napisał:

                > czyzbys byl stalym (bylym juz) bywalcem Le Madame i tam poznal Senyszyn w
                takim
                >
                > stroju? bo widze, ze juz jej "styl wypowiedzi" przejales; hehehe
                >
                > norbertrabarbar napisał:

                > > Sprzedam zdjęcie jak silesius.monachijski0 w lateksowym stroju aportuje
                > wibrato
                > > r
                > > proboszcza. Cena wywoławcza 1PLN (zdjęcie kolorowe, format 15x13 cm, papi
                > er
                > > błyszczący)
                • silesius.monachijski0 Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 11:24
                  Senyszyn dobra na wszystko; zreszta: jej ta propozycja LPR-u nie dotyczy; nie
                  sadze, zeby miala szanse zajsc w ciaze (no chyba, ze tylko w wyniku sztucznego
                  zaplodnienia)

                  jacha5 napisała:

                  > a ty nie masz już innego argumentu? jak nie podoba ci się czyjas wypowiedź to
                  > gębę sobie wycierasz Senyszyn!
                  >
    • el_p Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 10:03
      Taaa, slepa nie slepa a gary umyje, posprzata, obsluzy meza, kolejnego bachora
      urodzi i na LPR zaglosuje.
      Wierzejski to zwykla menda jesli tak powiedzial. LPR to chyba skrot od Liga
      Patologicznych Rodzin, skoro dobro matki maja gdzies.
      Mam nadzieje, ze jak juz ten narod zmadrzeje i przegoni ta koalicje tak jak
      przegonil komuchow, to IPN zajmie sie wszystkimi czlonkami LPR, ta partia
      powinna trafic na smietnik historii.
      Nie rozumiem logiki ulg podatkowych dla wielodzietnych rodzin. Nie dosc, ze beda
      w wiekszym stopniu korzystac z dobrodziejstw edukacji, medycyny, to maja placic
      mniejsze podatki?
      • kabja Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 12:01
        A, nie, z tymi podatkami, to niezły pomysł. W kraju, w którym teraz mieszkam,
        istnieje prawdziwa polityka prorodzinna. Im więcej ma się dzieci, tym mniejsze
        płaci się podatki. Myślę,że to lepszy pomysł niż durne becikowe!
    • qc A jak ktos ma juz Odkurzacz 02.08.06, 10:03
      tez bedzie musial miec nastepny?
    • asd616 Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 10:05
      Chciałbym zobaczyć minę Giertycha i reszty tych popaprańców jak nie osiągają progu. Niestety mam świadomość, że większość LPRu zacznie wkrótce przechodzić do PiSu. Wiadomo, szczury uciekają z tonącego statku i taki Wierzejski będzie truł gdzie indziej.
    • mikado111 Dlaczego Wierzejski w kółko mówi tylko... 02.08.06, 10:06
      ... o sprawach związanych z seksem? Jak nie o gejach, to o ciąży. Jak nie o
      ciąży, to o pedofilach. No i jeszcze o śmierci (kara śmierci, eutanazja), ale
      podobno śmierć i seks to zbliżone obszary, oba związane z podświadomością. Co na
      to specjaliści?
      • veritas11 Re: Dlaczego Wierzejski w kółko mówi tylko... 02.08.06, 10:28
        mikado111 napisała:

        > ... o sprawach związanych z seksem? Jak nie o gejach, to o ciąży. Jak nie o
        > ciąży, to o pedofilach. No i jeszcze o śmierci (kara śmierci, eutanazja), ale
        > podobno śmierć i seks to zbliżone obszary, oba związane z podświadomością. Co
        n
        > a
        > to specjaliści?
        ***************************************
        Ma problemy natury seksualnej i ujawnia je w ten sposób podświadomie....
      • kabja Re: Dlaczego Wierzejski w kółko mówi tylko... 02.08.06, 12:02
        głodnemu chleb na myśli...
    • mielis Czas na zajrzenie do konstytucji 02.08.06, 10:12
      Szanowni Lprowcy poczytajcie dokładnie konstytucję
      i najpierw usuńcie z niej niektóre artykuły.
      Potem prawie jak w Korei Północnej!
    • igell zupełny szok 02.08.06, 10:15
      nie, nie jest on wywołany tymi pomysłami LPR-u. Do nich zdążyłem się już przyzwyczaić. Jestem zaszokowany tym, że w miarę rozsądni ludzie dają się wpuszczać w dyskusję o pomysłach LPR-u. Przecież oni wiedzą, że nie mają żadnych, najmnijeszych szans na to, żeby te pomysły wprowadzić w życie. Jedyne o co im chodzi to o szum wokół LPR-u, Giertycha i Wierzejskiego. Żeby ich pomysły były cytowane, roztrząsane i dyskutowane. Bo oni wtedy znajdują się w centrum uwagi. Dlatego parafrazując błagam: Ciszej nad tym politycznym trupem.
    • lichttrager Osoba p. Wierzejskiego - argument za aborcją 02.08.06, 10:19
      Jestem zdecydowanym przeciwnikiem aborcji ale traktowanie tematu aborcji lub
      kary śmierci jako doraźnego narzędzia walki politycznej jest po prostu haniebne.
      • veritas11 Re: Osoba p. Wierzejskiego - argument za aborcją 02.08.06, 10:32
        Haniebna jest cała LPR. Mało tego, jest niebezpieczna - skupia umysłowo
        upośledzonych bezczelnych typków mających obecnie wpływ na politykę państwa i
        jej wizerunek na świecie....
        • obywatelrp3 Re: Osoba p. Wierzejskiego - argument za aborcją 02.08.06, 10:45
          veritas11 napisał:

          > Haniebna jest cała LPR. Mało tego, jest niebezpieczna - skupia umysłowo
          > upośledzonych bezczelnych typków mających obecnie wpływ na politykę państwa i
          > jej wizerunek na świecie....
          -------------------------------------
          Niech zmienią Statut swojej partyjki i tam powprowadzają te "świtne pomysły" -
          zabronią swoim żoną ratować własne życie...
    • tzetze1 Żule z LPR! Im kury szczac prowadzać! 02.08.06, 10:30
    • stka Wprowadżcie Bykowe - Problem Zniknie 02.08.06, 10:32
    • bronimir Zakaz leczenia dla członków LPR.i księży 02.08.06, 10:33
      Ludzie tak głębokiej wiary powinni w całości zawierzyć opiece Boga i dać spokój
      lekarzom
      Wywalamy miliony zł na świątynie i starczy. O zatrzymanie s...ki też można się
      modlić
    • tezas Kontrowersyjny ? Zbrodniczy ! 02.08.06, 10:35
      Oto jak ta partia ma za nic zycie ludzkie - o ile oczywiscie chodzi o zycie
      narodzone. Kogo tam w koncu obchodzi los inkubatora, tj. kobiety?
      • wiktoriaka Re: Kontrowersyjny ? Zbrodniczy ! 02.08.06, 10:49
        Może uwierzyłabym, że ich obchodzi życie już narodzone, gdyby masowo adoptowali
        dzieci z ciężkimi wadami genetycznymi. Ale nie słyszałam o żadnym pośle LPR aż
        tak miłosiernym.
    • qc No teraz pani Dunin mu przylozy 02.08.06, 10:44
      a pani Sroda poprawi.
      Szkoda ze 4rp zmusza porzadnych ludzi do babrania sie w smieciach.
    • mario.osh udowodnimy że jesteśmy głupsi od piss 02.08.06, 10:45
      ależ nie musicie udowadniać. my wiemy.
      • szpil1 Re: A gdyby żona Giertycha zaszła w ciążę? 02.08.06, 10:51
        Jak myślicie, gdyby żona Giertycha lub innego ważnego z LPR zaszła w ciażę i
        okazałoby się, że ta ciąża jest zagrożeniem dla jej życia?
        • wdakra Re: A gdyby żona Giertycha zaszła w ciążę? 02.08.06, 14:51
          szpil1 napisała:

          > Jak myślicie, gdyby żona Giertycha lub innego ważnego z LPR zaszła w ciażę i
          > okazałoby się, że ta ciąża jest zagrożeniem dla jej życia?

          To miałby okazję pozbyć się jej i sprawić sobie nową.
    • mario.osh ...a wszystko w ramach koniunkturalizmu. 02.08.06, 10:49
      żeby to chociaż o poglady chodziło.

      lpr ma w dupie płody, kobiety i zasady.
      chodzi tylko o politykę.

      wierzejski ty bezkregowy łachmyto!
    • kropielka istota ludzka 02.08.06, 10:50
      A pedofil morderca w odróżnieniu od nienarodzonego dziecka, to już nie jest
      istota ludzka, więc należy mu się śmierć?
      • wiktoriaka Re: istota ludzka 02.08.06, 10:54
        To nie wiesz, że istotami ludzkimi są tylko nienarodzeni. Z chwilą narodzin
        tracą ten atrybut.
      • jacha5 Re: istota ludzka 02.08.06, 10:56
        Jasne! Zdaniem pana W w słusznej sprawie - zabijać! ale jak matka bedzie miała
        wybór: wyskrobać się czy osierocić kilkoro dzieci, które już urodziła - SKANDAL
        i do pi..la!
        Głupota nie boli, ale skoro głupie społeczeństwo, czego wymagać od polityków
        (do wszystkich przyjaciół LPR i pisiorów - komunizmem się brzydzę tak samo jak
        głupotą i brakiem szacunku dla ludzi)
    • ubu_roy Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 10:52
      mcozio napisał(a):

      > no to potem juz kazdy kto nie z nami bedzie przeciw nam.

      Nieprawda mcozio. Potem to wszystkie aktywne seksualnie kobiety wyjada z Katolandu.
    • irocker chyba straca zamiast zyskac..:P 02.08.06, 10:54
      ciekawe kto im poprze projek aborcyjny :P:P sadze ze stracic moga
      glownie-chociaz i tak posiadaja glownie mocherowy elektorat wiec kto wie..
      a samo przyznanie sie polityka ze to tylko chwyt reklamowy dla partii to juz
      kompletna porazka..
    • tektur Jak widać homofobiczni geje z LPR 02.08.06, 10:57
      cierpią na nieuleczalny mizoginizm i seksofobię.
    • goskagoska Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 10:58
      "Nie może być tak, jak jest teraz, że zagrożenie zdrowia kobiety jest używane
      jako precedens do zabijania istoty ludzkiej."

      Precedens? Panu osłowi się chyba pomyliły słowa. A ty głąbie myślisz, że ty
      będziesz decydować kiedy aborcja tak a kiedy nie? Wytnij sobie mózg, i tak się
      nie przydaje jak widać.
      • wiktoriaka Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 11:01
        Nie denerwuj się. Ja już dawno nauczyłam się, że oni nie posiadajż w domu słowników.
      • bohemian1 Re: Kontrowersyjny projekt LPR 02.08.06, 11:02
        ...ahoy z Cech. Kdyz tohle vsechno ctu, jsem happy, ze ziji v atheistickych
        Cechach. Pro jistotu by se mel za Ostravou postavit "mur"...
    • czarek62 Robia piane i wode na mlyn! 02.08.06, 10:59
      w oczach myslacych ludzi sie osmieszaja, ale dla niektorych to jest nastepny
      krok "w walce ze zwyrodnialoscia". Oj biedna ta Polska bedzie, dopoki sie ich
      nie pozbedzie!

      Daj wladze debilowi, a zobaczysz, co bedzie. Juz to widzisz? To sie dzieje LIVE
      w Polsce.
      • wiktoriaka Re: Robia piane i wode na mlyn! 02.08.06, 11:03
        Masz rację. Danie im władzy, to jak danie małpie brzytwy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka