Dodaj do ulubionych

Zawieszenie broni w Libanie od jutra

    • kosiem Od o-en-zeta nie należy za wiele wymagać 13.08.06, 16:46
      Od o-en-zeta nie należy za wiele wymagać. Nie będą mieli odwagi, by zalecić przywrócenie oficjalnej granicy tzw. Israela (granicy z czasów utworzenia Żydowni) i zadośćuczynienie Libanowi, ew. innym pokrzywdzonym.
    • ja-polak Zawieszenie broni ... czy ktos tam tego chce? 13.08.06, 16:52
      Cale to "przypalanie smietnika" ukazuje, ze Izrael bierze powaznie mozliwosc
      wprowadzenia zawieszenia broni narzuconego przez t.zw. spolecznosc
      miedzynarodowa...

      Wyglada na to, ze sam Izrael bardziej wierzy w inna koncepcje - "zrobic raz na
      zawsze porzadek i spokój". Tymczasem wycofanie sie z "in the middle of
      somewhere" i zawieszenie broni (w prozni?) spowoduje (zdaniem niektorych
      Izraelskich obserwatorów) szybki powrót Hamasu na "dawne pozycje" i wszystko
      zacznie sie od nowa... Tak, ze ten konflikt jest sztucznie podtrzymywany przez
      dobra wole spolecznosci miedzynarodowe..., ups... czym to byla wybrukowana
      droga do piekila...???
    • enfer Popieram Izrael 13.08.06, 17:05
      MOże pod tym tytułem postu wreszcie przejdzie?
      Rozumiem, że słowo Hasbara jest zakazane na tym forum, ale w tym filmie jest ona zaledwie wspomniana... Dlaczego moderator jest antysemitą, dlaczego zabrania mówić o programach izraelskiego rządu?

      en.wikipedia.org/wiki/Hasbara
      en.wikipedia.org/wiki/Megaph...
      www.giyus.org

      Film o Izraelu i jego PR:
      video.google.com/videoplay?docid=-7828123714384920696
      • rasta.man Re: Popieram Izrael 13.08.06, 17:27
        yo, enfer
        też chciałem poprzeć ;-)
        niestety, te cieniasy zrobili ten tool tylko na PC!!
        nie ma na Maca!!
        czyżby jakiś układ z Billem G?
        na tym się da zarobić?
        • rasta.man Re: Popieram Izrael 13.08.06, 17:34
          fajny jest "user count"
          teraz ok. 20 000 syjonistów siedzi przy swoich pecetach (nie ma na maca,
          cienizna jak w Polsce) i czekają na instrukcje z telavivu...
          ciekawe jak to forum jest widoczne w megafonie. ktoś sprawdzi?
          • enfer Re: Popieram Izrael 13.08.06, 17:37
            Oczywiście, ze forum Wyborczej jest w Megaphonie

            dla Hasbary pracują alkud i muftiibrahim (marcus crassus, ale za pośrednictwem MEMRI (dowiedzcie się co to jest)

            • mufti.ibrahim I widzisz jak wszystkich rozszyfrowałeś? 13.08.06, 18:36

              Wy naprawdę jesteście słodcy w swojej prostoduszności. We łbach wam się nie
              mieści, że po prostu można miec inne poglądy niż wy. Ale spoko, dla ciebie mogę
              byc i samym Peretzem.
              • enfer Re: I widzisz jak wszystkich rozszyfrowałeś? 13.08.06, 20:00
                Ależ Mufti, nie denerwuj się... przecież wiemy, że głosisz własne poglądy... gdybym była takim fanatykiem jak ty też - być może - pracowałbym z oddaniem dla Hasbary i nazistów z MEMRI...
                • mufti.ibrahim Spoko. A na czym polega mój fanatyzm, 13.08.06, 20:25
                  koleżanko?
      • zagranicznik Re: Popieram Izrael 13.08.06, 19:35
        Na googlu byl tez film (Obsession Islam) o dotychczasowych zaslugach i planach
        islamistow ale juz go zdjeli...ktos z petrodolarami zainterweniowal.
      • genocidezionism Re: ponad 337 zydowskich żołdaków w workach 13.08.06, 20:26
        wyjechało z libanu w ciągu 21 dni!!!!!!!!!!!!
        • mufti.ibrahim No co tak mało? Dodaj jeszcze ze trzy zera, 13.08.06, 20:34
          poczujesz się lepiej. Do tej pory zginęło 108 izraelskich żołnierzy.
          • genocidezionism Re: No co tak mało? Dodaj jeszcze ze trzy zera, 13.08.06, 20:48
            108 to było w pierwszym tygodniu!!!! walk a nawet 112 dokładnie to są dane
            medyczne żydowskie!!!! a nie wojskowe które w ramach propagandy wojennej są
            zaniżane!trzeba tylko umieć czytać to co sami syjoniści piszą!!!!
            • mufti.ibrahim Nie jesteś w temacie, łosiu 13.08.06, 20:53
              www.mfa.gov.il/MFA/Terrorism-+Obstacle+to+Peace/Terrorism+from+Lebanon-+Hizbullah/Israel-Hizbullah+conflict-
              +Victims+of+rocket+attacks+and+IDF+casualties+July-Aug+2006.htm
              • genocidezionism Re: Nie czytasz tego co trzeba misiu 13.08.06, 20:56
                poczytaj sobie na stronach po hebrajsku łosiu!!!!
                • mufti.ibrahim Znasz hebrajski? Fantastyczne. 13.08.06, 20:57

                  Po chińsku też umiesz?
              • goldi_wawa Re: Nie jesteś w temacie, łosiu 14.08.06, 00:33
                Fajnie Mufti,że wkleileś ten link mnie sie nie udawalo go wkleić(z resztą tobie
                też tylko polowicznie:))Mam nadzieje,że teraz przestana oszołomy islamskie
                wypisywać zawyzone liczby zabitych izraelczykow.Ciekawe gdzie podaja prawdziwe
                liczby zabitych heSSbollahow??
    • tigerizi ..? a co wspólnego mają Stringery ze stringami 13.08.06, 17:33
      czyżby to, że i te, i te są do d.py ?!?

      przecież to taka skuteczna broń - zwłaszcza w walce ze skrzydełkami
      (helikopterami)

      ale że też ci pruderyjni muzułmanie są tak rozpasani seksualnie
    • enlightened *** Żydzi vs Muzułmanie – 169 : 7 *** 13.08.06, 18:12
      *** Żydzi vs Muzułmanie – 169 : 7 ***

      Na całym świecie jest jedynie 12 milionów Żydów, lecz pomimo tego jest wśród
      nich ponad 169 Noblistów. Muzułmanów jest aż 1.4 Miliarda, czyli ponad 117
      RAZY więcej niż Żydów! Więc mając 117 Muzułmanów na jednego Żyda, można by
      oczekiwać, że Muzułmanie powinni mieć 22,260 Noblistów.

      Mają ich tylko SIEDMIU (i na dodatek jeden z znich (Arafat) jest mordercą)

      Jedyną szansą dla Muzułmanów jest wprowadzenie nowych kategorii na nagrodę
      Nobla -na przykład za: porywanie samolotów, wysadzanie cywilów w restauracjach,
      zabijanie dzieci w autobusach szkolnych, samobójstw Jihadistów, odcinania głów,
      ataków na ambasady, i innych czynów barbarzyństwa. Poziom Muzułmańskiego
      wkładu do cywilizacji jest dzisiaj żenująco niski, żeby nie powiedzieć - ujemny.
      Jak to jest możliwe że 0.02% ludności świata (Żydzi), zrobiło dla cywilizacji
      więcej, niż 20% ludności (Muzułmanie)? Śmieszne jest, że nadal mamy ludzi
      popierających barbarzyńców, których jednym celem jest zniszczenie ostatniej
      ostoi demokracji i cywilizacji na bliskim wschodzie. Dzisiaj Izrael, jutro
      niewierna Europa...

      „Będziemy mieli pokój z Arabami, kiedy zaczną oni kochać swoje dzieci, bardziej
      niż nienawidzą nas” – Itzaak Rabi, były premier Izraela
      www.masada2000.org/nobel.html
      • enfer Re: *** Żydzi vs Muzułmanie – 169 : 7 *** 13.08.06, 18:23
        Ależ wiemy doskonale, ze Żydzi to rasa wyższa...






        • mufti.ibrahim Rozumiem. To syjonistyczny spisek. 13.08.06, 18:40
          Powszechnie wiadomo, że przyznająca nagrody nobla Akademia Szwedzka to
          syjoniścu a król Szwecji 100 procentowy Żyd.
          • zagranicznik Nagroda Nobla 13.08.06, 19:32
            Niestety, nagroda pokojowa jest przyznawana przez parlamentarzystow norweskich.
            Tym mozna tlumaczy fakt ze wiekszosc laureatow od dluzszego czasu to ludzie
            o przekonaniach towarzysza Lenina, stad tez dramatyczny apel "inteligentow" w
            obronie kommunistycznej Kuby..

        • o90 Re: *** Żydzi vs Muzułmanie – 169 : 7 *** 13.08.06, 20:19
          na 100% wyzsza od muslimow
          to poprostu widac
          takze w sposobach prowadzenia wojny

          arabowie to barbarzyncy
    • renebenay Re: Zawieszenie broni w Libanie od jutra 13.08.06, 20:17
      Tutaj jest odpowiedzialnosc zbiorowa,tutaj jest zbrodnia przeciw ludzkosci- to
      nie koniec,koniec bezkarnosci rzeznikom.
      • o90 Re: Zawieszenie broni w Libanie od jutra 13.08.06, 20:20
        chodzi ci oczywiscie o rzeznikow z hezbollahu
        popieram
    • mufti.ibrahim Nie łódź się. Hezbollach nie jest najbardziej 13.08.06, 20:31
      wiarygodnym źródłem informacji na temat izraelskich strat.
      • genocidezionism Re: żydów rannych jest do wczoraj 4893!!!!!! 13.08.06, 20:44
        tylko samych żodaków syjonistycznych licząc bez rezerwowych.
        • mufti.ibrahim Tia. A czemu tak mało? 13.08.06, 20:50
          10 tysięcy zabrzmi lepiej.
          • genocidezionism Re: rzuć kamieniem przez okno trafisz jakiegoś 13.08.06, 20:53
            bez wątpienia będzie o jednego więcej i to zmobilizowanego!!!! nie cywila
    • grzegorzkasprzyk Żydowstwo gorsze niz naziści. 13.08.06, 20:36
      Szybko się nauczyli od swoich katów. Niech żyje wolna Palestyna. Liban zwycięży.
      • mufti.ibrahim Nie podniecaj się tak. 13.08.06, 20:42

        Liban zwycięży jeśli Hesbollach zostanie rozbrojony a rząd tego kraju obejmie
        efektywną konrolą całe jego terytorium.
      • danjes Re: Żydowstwo gorsze niz naziści. 14.08.06, 04:13
        Grzesiu, jestes niepoprawnym marzycielem majac nadzieje ze Liban zwyciezy.TFUUUU.
    • suchyadam81 Dla zwolenników wojny... 13.08.06, 20:38
      www.youtube.com/watch?v=ogiSMfjOrk0
    • mufti.ibrahim Jesteś tym co drugim? 13.08.06, 20:58

    • wilga52 Re: www.lepszyswiat.org.pl. 13.08.06, 21:03
      Teraz Żydzi są ludobócami, stać ich na tyle samo co Hitlera w czsie II Wojny
      Swiatowej.
      • mufti.ibrahim Proszę o lokalizację żydowskiego 13.08.06, 21:09
        obozu zagłady a także o dokumentację rzekomego ludobójstwa polegającego na
        celowej i intencjonalnej eksterminacji ludności cywilnej.
        • ssssssm Re: Proszę o lokalizację żydowskiego 13.08.06, 21:19
          wlaza im do domow, wywlekaja ludzi, gwalca kobiety, morduja dzieci :-) panie, pani mufti ja jestem Poakiem i mam odwage sie przyznac do zbrodni Polakow na Ukraincach i do pogromu Kieleckiego i jest mi wstyd, a pan/pani nie widzi zbrodni swego narodu? Moj kolega ma film na ktorym Izraelscy ludzie strzelali z ostraj amunicji do ludzi, dziennikarzy starajacych sie nie dopuscic do powstania muru miedzy Zydami, a Palestynczykami
          • mufti.ibrahim Film produkcji znanego na świecie ośrodka 13.08.06, 21:28
            filmowego Pallywood?

            Proszę o podanie konkretnych przykładów dokonywania gwałtów i intencjonalnego
            mordowania dzieci.
      • m651 Re: www.lepszyswiat.org.pl. 13.08.06, 21:17
        zmienisz zdanie gdy miłośnicy religi pokoju wysadzą przedszkole z twoim dzieckiem ?
        czy dopiero w samolocie spadającym do oceanu?

        --------


        Walcz,a nie obudzisz się pod zielonym sztandarem Islamu ;)~
    • jola_bzyku Re: Zawieszenie broni w Libanie od jutra 13.08.06, 22:02
      -Izrael, to jednak wrzód na du pie współczesnego świata
      -
      soulworm napisał:

      > dajcie spokoj z tym rozejmem. jak zaczeliscie, to skonczcie, bo za rok znow
      > bedzie to samo... szalom.
      >
      • lmark Re: Zawieszenie broni w Libanie od jutra 13.08.06, 22:26
        głównym wrogiem XXI wieku jest fundamentalizm islamski - totalitaryzm o
        ideologii nie do przyjęcia i barbarzyńskim katechizmie; krucjata, która
        rekrutuje swoich żołnierzy zarówno na przedmieściach Kairu, obszarach
        plemiennych Pakistanu, jak i na obrzeżach wielkich zachodnich metropolii.
        Mgławica Al-Kaidy jest wszędzie, nieuchwytna niczym pijawka.

        Francuski dziennik jest zdania, że ułudą jest myślenie, iż aresztowanie Osamy
        bin Ladena, wycofanie się Amerykanów z Iraku, czy przywrócenie pokoju na Bliskim
        wschodzie zakończy ten dżihad.
        Świat bez islamu i jego psycholi to świat pokoju
        • decisive [...] 13.08.06, 22:37
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • alkud *** Hezbollah = agentura Iranu *** 13.08.06, 22:49
      czy lewactwo na manifestacjach pseudopacyfistycznych - otwarcie popierając
      Hezbollah - zdaje sobie sprawę, że w Iranie jest kara śmierci za homoseksualizm?
      :-)))

      ---
      religiapokoju.blox.pl/2006/08/Totalnie-upadli-na-glowe.html
      • presentation1 [...] 13.08.06, 23:11
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • alkud *** Kiedyś CzeKa, dziś Hezbollah *** 13.08.06, 23:19
          chociaż ideały się zmieniają,
          lewacka hipokryzja jest niezmienna :-0

          >Hezbollah to jedyna sila w Libanie ktora walczy z agezsorem

          znaczy sie Hezbollah jest jak kundel ktory gryzie wlasny ogon,
          bo to jedyny agresor w Libanie :) Ktory nomen omen mial byc juz
          dawno rozbrojony, jako syryjska bojowka

          >Izraelici zabijaja w 90 procentach cywili

          zwłaszcza tych z Hezbollahu, co to sluzbowe mundurki nosza
          glownie na paradach...

          religiapokoju.blox.pl/resource/aaa_lebanon_katiushas.gif
          > a partyzanci wala i niszcza armie Izraela

          ...wala ale chyba siebie, po nocach :-)

          >Gdzie wiec sa prawdziwi mezczyzni?

          nie wiem, nie jestem gejem :)

          ---
          religiapokoju.blox.pl/2006/08/Totalnie-upadli-na-glowe.html
      • dworianin Mi się podoba ustrój Iranu :-) n/t 14.08.06, 01:04
    • wojtek2784 Re: Poparli bombardowaniem, czyli poparli ? 13.08.06, 23:23
      Język dyplomatyczny i działania wojenne jak zwykle się rozmijają.
      Jak powiedział jeden z poetów :"Co innego mówią , co innego robią , co innego
      znaczy ? " itd , itd ...
      • mike2006 Izraelski aktywista antywojenny ciężko ranny 13.08.06, 23:45
        1 sierpnia odbyła się demonstracja w palestyńskiej wiosce Bil"in , w które
        oprócz zwyczajowej grupy aktywistów z Palestyny i Izraela, dołączyło także około
        100 międzynarodowych aktywistów z International Solidarity Movement oraz gości
        festiwalu Queeruption. Tematem był sprzeciw wobec okupacji Palestyny opraz
        przeciwko wojnie w Libanie.

        Policja ogłosiła teren wioski zamknięta strefą wojskowa i natychmiast
        zaatakowała demonstrację kulami gumowymi i granatami ogłuszającymi. Doszło do
        konforntacji, kiedy policja chciała wypchnać ludzi z wioski. Po pewnym czasie w
        końcu jej się udało.

        Podczas policyjnego ataku izraelski aktywista został bardzo poważnie trafiony w
        głowę i w kark. Według lekarzy jego mózg został trwale uszkodzony. W tej chwili
        jest w szpitalu w Tel Aviwie , gdzie przechodzi skomplikowaną operację
        • mike2006 Re: Izraelski aktywista antywojenny ciężko ranny 13.08.06, 23:46
          Film do pobrania

          mishtara.org/hingus/?p=70
        • alkud Aktywista? Raczej zdrajca... 14.08.06, 00:06
          Izraela i m.in. wszystkich cywili wymordowanych przez palestynskich
          samobojcow...

          ---
          religiapokoju.blox.pl/2006/08/Totalnie-upadli-na-glowe.html
    • tenare Gdyby Irak walczył tak jak Hezbollah, to 14.08.06, 00:19
      faszyści nigdy by nie doszli do Bagdadu.
      Żydzi walczą jak tchórze: potrafią tylko bombardować kobiety i dzieci.
      • alkud Irak walczy tak jak Hezbollah 14.08.06, 00:20
        każdego dnia szyici mordują sunnitów,
        sunnici mordują szyitów...

        tylko wy - pseudopacyfiści - jakoś tego nie dostrzegacie
        i przeciwko temu nieprotestujecie :)

        ---
        religiapokoju.blox.pl/2006/08/Totalnie-upadli-na-glowe.html
        • lolo11 Re: Irak walczy tak jak Hezbollah 14.08.06, 00:51
          Tyle lat zyli obok siebie i nikt nikomu bomb niepodkladal pod meczety. Dlaczego
          robia to teraz.
          Zadam tobie proste pytanie. Czy trudno jest podlozyc komus pod samochod bombe
          ze zdalnie sterowanym zapalnikiem?
          • alkud *** sponsorom Hezbollahu, tj. Iranowi, marzy się.. 14.08.06, 01:04
            kolejna teokracja, tym razem w Iraku...

            tak więc gdziekolwiek macki Iranu,
            tam,

            albo ostrzeliwywanie cywili (Hezbollah)
            albo mordowanie/wysadzanie sunnitow (Irak)

            ---
            religiapokoju.blox.pl/2006/08/Totalnie-upadli-na-glowe.html
            • dworianin I ona ku zgrozie USraela tam zapanuje ! 14.08.06, 01:05
            • lolo11 Re: *** sponsorom Hezbollahu, tj. Iranowi, marzy 14.08.06, 01:32
              Radze ci abys zawsze sprawdzal samochod, zanim do niego wsiadziesz. Pewnego
              dnia mozesz wyleciec w powietrze, a zaskoczona rodzina dowie sie, ze
              zostales "terrorysta-samobojca" i wysadziles przy okazji miejscowy szpital.
    • olczi1 Re: Zawieszenie broni w Libanie od jutra 14.08.06, 01:04
      ciekawym jest to ze autor pisze o Izraelskim bombardowaniu a nie wspomina o tym
      ze tylko dzisiaj na Izrael spadlo okolo 250 rakiet!!!250 katjuszy!!!!
      • dworianin kto sieje wiatr zbiera burze, to nic w porównaniu 14.08.06, 01:06
        z zbrodniami syjonistów na Bliskim Wschodzi
    • dworianin Syjoniści ponieśli klęske ! 14.08.06, 01:07
    • b-1111111111 Re: Zawieszenie broni w Libanie od jutra 14.08.06, 12:59
      Ja czytam komentarze dotyczące wydarzeń w Israel-u Zastanawiam się czemu
      najmniejsze wydarzenie i niesnaski pochodzące z tego kraju wyzwalają w ludziach
      tyle negatywnych emocji. W Darfurze więcej ludzi ginie W Chinach też ludzi się
      morduje, nie mówiąc o innych krajach.
      Nikt obiektywnie nie wspólczuje cywilom dwóch narodów. Obojetnie jaka polityka
      będzie to zawsze ucierpią kobiety i dzieci , z dwóch stron. A takie ofiary nie
      dokończonej aborcji antysemici i neofaszyści będą mieć żer aby swoje chore
      myśli reprezentować na portalu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka