kosiem Od o-en-zeta nie należy za wiele wymagać 13.08.06, 16:46 Od o-en-zeta nie należy za wiele wymagać. Nie będą mieli odwagi, by zalecić przywrócenie oficjalnej granicy tzw. Israela (granicy z czasów utworzenia Żydowni) i zadośćuczynienie Libanowi, ew. innym pokrzywdzonym. Odpowiedz Link Zgłoś
ja-polak Zawieszenie broni ... czy ktos tam tego chce? 13.08.06, 16:52 Cale to "przypalanie smietnika" ukazuje, ze Izrael bierze powaznie mozliwosc wprowadzenia zawieszenia broni narzuconego przez t.zw. spolecznosc miedzynarodowa... Wyglada na to, ze sam Izrael bardziej wierzy w inna koncepcje - "zrobic raz na zawsze porzadek i spokój". Tymczasem wycofanie sie z "in the middle of somewhere" i zawieszenie broni (w prozni?) spowoduje (zdaniem niektorych Izraelskich obserwatorów) szybki powrót Hamasu na "dawne pozycje" i wszystko zacznie sie od nowa... Tak, ze ten konflikt jest sztucznie podtrzymywany przez dobra wole spolecznosci miedzynarodowe..., ups... czym to byla wybrukowana droga do piekila...??? Odpowiedz Link Zgłoś
enfer Popieram Izrael 13.08.06, 17:05 MOże pod tym tytułem postu wreszcie przejdzie? Rozumiem, że słowo Hasbara jest zakazane na tym forum, ale w tym filmie jest ona zaledwie wspomniana... Dlaczego moderator jest antysemitą, dlaczego zabrania mówić o programach izraelskiego rządu? en.wikipedia.org/wiki/Hasbara en.wikipedia.org/wiki/Megaph... www.giyus.org Film o Izraelu i jego PR: video.google.com/videoplay?docid=-7828123714384920696 Odpowiedz Link Zgłoś
rasta.man Re: Popieram Izrael 13.08.06, 17:27 yo, enfer też chciałem poprzeć ;-) niestety, te cieniasy zrobili ten tool tylko na PC!! nie ma na Maca!! czyżby jakiś układ z Billem G? na tym się da zarobić? Odpowiedz Link Zgłoś
rasta.man Re: Popieram Izrael 13.08.06, 17:34 fajny jest "user count" teraz ok. 20 000 syjonistów siedzi przy swoich pecetach (nie ma na maca, cienizna jak w Polsce) i czekają na instrukcje z telavivu... ciekawe jak to forum jest widoczne w megafonie. ktoś sprawdzi? Odpowiedz Link Zgłoś
enfer Re: Popieram Izrael 13.08.06, 17:37 Oczywiście, ze forum Wyborczej jest w Megaphonie dla Hasbary pracują alkud i muftiibrahim (marcus crassus, ale za pośrednictwem MEMRI (dowiedzcie się co to jest) Odpowiedz Link Zgłoś
mufti.ibrahim I widzisz jak wszystkich rozszyfrowałeś? 13.08.06, 18:36 Wy naprawdę jesteście słodcy w swojej prostoduszności. We łbach wam się nie mieści, że po prostu można miec inne poglądy niż wy. Ale spoko, dla ciebie mogę byc i samym Peretzem. Odpowiedz Link Zgłoś
enfer Re: I widzisz jak wszystkich rozszyfrowałeś? 13.08.06, 20:00 Ależ Mufti, nie denerwuj się... przecież wiemy, że głosisz własne poglądy... gdybym była takim fanatykiem jak ty też - być może - pracowałbym z oddaniem dla Hasbary i nazistów z MEMRI... Odpowiedz Link Zgłoś
zagranicznik Re: Popieram Izrael 13.08.06, 19:35 Na googlu byl tez film (Obsession Islam) o dotychczasowych zaslugach i planach islamistow ale juz go zdjeli...ktos z petrodolarami zainterweniowal. Odpowiedz Link Zgłoś
genocidezionism Re: ponad 337 zydowskich żołdaków w workach 13.08.06, 20:26 wyjechało z libanu w ciągu 21 dni!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mufti.ibrahim No co tak mało? Dodaj jeszcze ze trzy zera, 13.08.06, 20:34 poczujesz się lepiej. Do tej pory zginęło 108 izraelskich żołnierzy. Odpowiedz Link Zgłoś
genocidezionism Re: No co tak mało? Dodaj jeszcze ze trzy zera, 13.08.06, 20:48 108 to było w pierwszym tygodniu!!!! walk a nawet 112 dokładnie to są dane medyczne żydowskie!!!! a nie wojskowe które w ramach propagandy wojennej są zaniżane!trzeba tylko umieć czytać to co sami syjoniści piszą!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mufti.ibrahim Nie jesteś w temacie, łosiu 13.08.06, 20:53 www.mfa.gov.il/MFA/Terrorism-+Obstacle+to+Peace/Terrorism+from+Lebanon-+Hizbullah/Israel-Hizbullah+conflict- +Victims+of+rocket+attacks+and+IDF+casualties+July-Aug+2006.htm Odpowiedz Link Zgłoś
genocidezionism Re: Nie czytasz tego co trzeba misiu 13.08.06, 20:56 poczytaj sobie na stronach po hebrajsku łosiu!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mufti.ibrahim Znasz hebrajski? Fantastyczne. 13.08.06, 20:57 Po chińsku też umiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
goldi_wawa Re: Nie jesteś w temacie, łosiu 14.08.06, 00:33 Fajnie Mufti,że wkleileś ten link mnie sie nie udawalo go wkleić(z resztą tobie też tylko polowicznie:))Mam nadzieje,że teraz przestana oszołomy islamskie wypisywać zawyzone liczby zabitych izraelczykow.Ciekawe gdzie podaja prawdziwe liczby zabitych heSSbollahow?? Odpowiedz Link Zgłoś
tigerizi ..? a co wspólnego mają Stringery ze stringami 13.08.06, 17:33 czyżby to, że i te, i te są do d.py ?!? przecież to taka skuteczna broń - zwłaszcza w walce ze skrzydełkami (helikopterami) ale że też ci pruderyjni muzułmanie są tak rozpasani seksualnie Odpowiedz Link Zgłoś
enlightened *** Żydzi vs Muzułmanie – 169 : 7 *** 13.08.06, 18:12 *** Żydzi vs Muzułmanie – 169 : 7 *** Na całym świecie jest jedynie 12 milionów Żydów, lecz pomimo tego jest wśród nich ponad 169 Noblistów. Muzułmanów jest aż 1.4 Miliarda, czyli ponad 117 RAZY więcej niż Żydów! Więc mając 117 Muzułmanów na jednego Żyda, można by oczekiwać, że Muzułmanie powinni mieć 22,260 Noblistów. Mają ich tylko SIEDMIU (i na dodatek jeden z znich (Arafat) jest mordercą) Jedyną szansą dla Muzułmanów jest wprowadzenie nowych kategorii na nagrodę Nobla -na przykład za: porywanie samolotów, wysadzanie cywilów w restauracjach, zabijanie dzieci w autobusach szkolnych, samobójstw Jihadistów, odcinania głów, ataków na ambasady, i innych czynów barbarzyństwa. Poziom Muzułmańskiego wkładu do cywilizacji jest dzisiaj żenująco niski, żeby nie powiedzieć - ujemny. Jak to jest możliwe że 0.02% ludności świata (Żydzi), zrobiło dla cywilizacji więcej, niż 20% ludności (Muzułmanie)? Śmieszne jest, że nadal mamy ludzi popierających barbarzyńców, których jednym celem jest zniszczenie ostatniej ostoi demokracji i cywilizacji na bliskim wschodzie. Dzisiaj Izrael, jutro niewierna Europa... „Będziemy mieli pokój z Arabami, kiedy zaczną oni kochać swoje dzieci, bardziej niż nienawidzą nas” – Itzaak Rabi, były premier Izraela www.masada2000.org/nobel.html Odpowiedz Link Zgłoś
enfer Re: *** Żydzi vs Muzułmanie – 169 : 7 *** 13.08.06, 18:23 Ależ wiemy doskonale, ze Żydzi to rasa wyższa... Odpowiedz Link Zgłoś
mufti.ibrahim Rozumiem. To syjonistyczny spisek. 13.08.06, 18:40 Powszechnie wiadomo, że przyznająca nagrody nobla Akademia Szwedzka to syjoniścu a król Szwecji 100 procentowy Żyd. Odpowiedz Link Zgłoś
zagranicznik Nagroda Nobla 13.08.06, 19:32 Niestety, nagroda pokojowa jest przyznawana przez parlamentarzystow norweskich. Tym mozna tlumaczy fakt ze wiekszosc laureatow od dluzszego czasu to ludzie o przekonaniach towarzysza Lenina, stad tez dramatyczny apel "inteligentow" w obronie kommunistycznej Kuby.. Odpowiedz Link Zgłoś
o90 Re: *** Żydzi vs Muzułmanie – 169 : 7 *** 13.08.06, 20:19 na 100% wyzsza od muslimow to poprostu widac takze w sposobach prowadzenia wojny arabowie to barbarzyncy Odpowiedz Link Zgłoś
renebenay Re: Zawieszenie broni w Libanie od jutra 13.08.06, 20:17 Tutaj jest odpowiedzialnosc zbiorowa,tutaj jest zbrodnia przeciw ludzkosci- to nie koniec,koniec bezkarnosci rzeznikom. Odpowiedz Link Zgłoś
o90 Re: Zawieszenie broni w Libanie od jutra 13.08.06, 20:20 chodzi ci oczywiscie o rzeznikow z hezbollahu popieram Odpowiedz Link Zgłoś
mufti.ibrahim Nie łódź się. Hezbollach nie jest najbardziej 13.08.06, 20:31 wiarygodnym źródłem informacji na temat izraelskich strat. Odpowiedz Link Zgłoś
genocidezionism Re: żydów rannych jest do wczoraj 4893!!!!!! 13.08.06, 20:44 tylko samych żodaków syjonistycznych licząc bez rezerwowych. Odpowiedz Link Zgłoś
genocidezionism Re: rzuć kamieniem przez okno trafisz jakiegoś 13.08.06, 20:53 bez wątpienia będzie o jednego więcej i to zmobilizowanego!!!! nie cywila Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorzkasprzyk Żydowstwo gorsze niz naziści. 13.08.06, 20:36 Szybko się nauczyli od swoich katów. Niech żyje wolna Palestyna. Liban zwycięży. Odpowiedz Link Zgłoś
mufti.ibrahim Nie podniecaj się tak. 13.08.06, 20:42 Liban zwycięży jeśli Hesbollach zostanie rozbrojony a rząd tego kraju obejmie efektywną konrolą całe jego terytorium. Odpowiedz Link Zgłoś
danjes Re: Żydowstwo gorsze niz naziści. 14.08.06, 04:13 Grzesiu, jestes niepoprawnym marzycielem majac nadzieje ze Liban zwyciezy.TFUUUU. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyadam81 Dla zwolenników wojny... 13.08.06, 20:38 www.youtube.com/watch?v=ogiSMfjOrk0 Odpowiedz Link Zgłoś
wilga52 Re: www.lepszyswiat.org.pl. 13.08.06, 21:03 Teraz Żydzi są ludobócami, stać ich na tyle samo co Hitlera w czsie II Wojny Swiatowej. Odpowiedz Link Zgłoś
mufti.ibrahim Proszę o lokalizację żydowskiego 13.08.06, 21:09 obozu zagłady a także o dokumentację rzekomego ludobójstwa polegającego na celowej i intencjonalnej eksterminacji ludności cywilnej. Odpowiedz Link Zgłoś
ssssssm Re: Proszę o lokalizację żydowskiego 13.08.06, 21:19 wlaza im do domow, wywlekaja ludzi, gwalca kobiety, morduja dzieci :-) panie, pani mufti ja jestem Poakiem i mam odwage sie przyznac do zbrodni Polakow na Ukraincach i do pogromu Kieleckiego i jest mi wstyd, a pan/pani nie widzi zbrodni swego narodu? Moj kolega ma film na ktorym Izraelscy ludzie strzelali z ostraj amunicji do ludzi, dziennikarzy starajacych sie nie dopuscic do powstania muru miedzy Zydami, a Palestynczykami Odpowiedz Link Zgłoś
mufti.ibrahim Film produkcji znanego na świecie ośrodka 13.08.06, 21:28 filmowego Pallywood? Proszę o podanie konkretnych przykładów dokonywania gwałtów i intencjonalnego mordowania dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
m651 Re: www.lepszyswiat.org.pl. 13.08.06, 21:17 zmienisz zdanie gdy miłośnicy religi pokoju wysadzą przedszkole z twoim dzieckiem ? czy dopiero w samolocie spadającym do oceanu? -------- Walcz,a nie obudzisz się pod zielonym sztandarem Islamu ;)~ Odpowiedz Link Zgłoś
jola_bzyku Re: Zawieszenie broni w Libanie od jutra 13.08.06, 22:02 -Izrael, to jednak wrzód na du pie współczesnego świata - soulworm napisał: > dajcie spokoj z tym rozejmem. jak zaczeliscie, to skonczcie, bo za rok znow > bedzie to samo... szalom. > Odpowiedz Link Zgłoś
lmark Re: Zawieszenie broni w Libanie od jutra 13.08.06, 22:26 głównym wrogiem XXI wieku jest fundamentalizm islamski - totalitaryzm o ideologii nie do przyjęcia i barbarzyńskim katechizmie; krucjata, która rekrutuje swoich żołnierzy zarówno na przedmieściach Kairu, obszarach plemiennych Pakistanu, jak i na obrzeżach wielkich zachodnich metropolii. Mgławica Al-Kaidy jest wszędzie, nieuchwytna niczym pijawka. Francuski dziennik jest zdania, że ułudą jest myślenie, iż aresztowanie Osamy bin Ladena, wycofanie się Amerykanów z Iraku, czy przywrócenie pokoju na Bliskim wschodzie zakończy ten dżihad. Świat bez islamu i jego psycholi to świat pokoju Odpowiedz Link Zgłoś
decisive [...] 13.08.06, 22:37 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
alkud *** Hezbollah = agentura Iranu *** 13.08.06, 22:49 czy lewactwo na manifestacjach pseudopacyfistycznych - otwarcie popierając Hezbollah - zdaje sobie sprawę, że w Iranie jest kara śmierci za homoseksualizm? :-))) --- religiapokoju.blox.pl/2006/08/Totalnie-upadli-na-glowe.html Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 [...] 13.08.06, 23:11 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
alkud *** Kiedyś CzeKa, dziś Hezbollah *** 13.08.06, 23:19 chociaż ideały się zmieniają, lewacka hipokryzja jest niezmienna :-0 >Hezbollah to jedyna sila w Libanie ktora walczy z agezsorem znaczy sie Hezbollah jest jak kundel ktory gryzie wlasny ogon, bo to jedyny agresor w Libanie :) Ktory nomen omen mial byc juz dawno rozbrojony, jako syryjska bojowka >Izraelici zabijaja w 90 procentach cywili zwłaszcza tych z Hezbollahu, co to sluzbowe mundurki nosza glownie na paradach... religiapokoju.blox.pl/resource/aaa_lebanon_katiushas.gif > a partyzanci wala i niszcza armie Izraela ...wala ale chyba siebie, po nocach :-) >Gdzie wiec sa prawdziwi mezczyzni? nie wiem, nie jestem gejem :) --- religiapokoju.blox.pl/2006/08/Totalnie-upadli-na-glowe.html Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Re: Poparli bombardowaniem, czyli poparli ? 13.08.06, 23:23 Język dyplomatyczny i działania wojenne jak zwykle się rozmijają. Jak powiedział jeden z poetów :"Co innego mówią , co innego robią , co innego znaczy ? " itd , itd ... Odpowiedz Link Zgłoś
mike2006 Izraelski aktywista antywojenny ciężko ranny 13.08.06, 23:45 1 sierpnia odbyła się demonstracja w palestyńskiej wiosce Bil"in , w które oprócz zwyczajowej grupy aktywistów z Palestyny i Izraela, dołączyło także około 100 międzynarodowych aktywistów z International Solidarity Movement oraz gości festiwalu Queeruption. Tematem był sprzeciw wobec okupacji Palestyny opraz przeciwko wojnie w Libanie. Policja ogłosiła teren wioski zamknięta strefą wojskowa i natychmiast zaatakowała demonstrację kulami gumowymi i granatami ogłuszającymi. Doszło do konforntacji, kiedy policja chciała wypchnać ludzi z wioski. Po pewnym czasie w końcu jej się udało. Podczas policyjnego ataku izraelski aktywista został bardzo poważnie trafiony w głowę i w kark. Według lekarzy jego mózg został trwale uszkodzony. W tej chwili jest w szpitalu w Tel Aviwie , gdzie przechodzi skomplikowaną operację Odpowiedz Link Zgłoś
mike2006 Re: Izraelski aktywista antywojenny ciężko ranny 13.08.06, 23:46 Film do pobrania mishtara.org/hingus/?p=70 Odpowiedz Link Zgłoś
alkud Aktywista? Raczej zdrajca... 14.08.06, 00:06 Izraela i m.in. wszystkich cywili wymordowanych przez palestynskich samobojcow... --- religiapokoju.blox.pl/2006/08/Totalnie-upadli-na-glowe.html Odpowiedz Link Zgłoś
tenare Gdyby Irak walczył tak jak Hezbollah, to 14.08.06, 00:19 faszyści nigdy by nie doszli do Bagdadu. Żydzi walczą jak tchórze: potrafią tylko bombardować kobiety i dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
alkud Irak walczy tak jak Hezbollah 14.08.06, 00:20 każdego dnia szyici mordują sunnitów, sunnici mordują szyitów... tylko wy - pseudopacyfiści - jakoś tego nie dostrzegacie i przeciwko temu nieprotestujecie :) --- religiapokoju.blox.pl/2006/08/Totalnie-upadli-na-glowe.html Odpowiedz Link Zgłoś
lolo11 Re: Irak walczy tak jak Hezbollah 14.08.06, 00:51 Tyle lat zyli obok siebie i nikt nikomu bomb niepodkladal pod meczety. Dlaczego robia to teraz. Zadam tobie proste pytanie. Czy trudno jest podlozyc komus pod samochod bombe ze zdalnie sterowanym zapalnikiem? Odpowiedz Link Zgłoś
alkud *** sponsorom Hezbollahu, tj. Iranowi, marzy się.. 14.08.06, 01:04 kolejna teokracja, tym razem w Iraku... tak więc gdziekolwiek macki Iranu, tam, albo ostrzeliwywanie cywili (Hezbollah) albo mordowanie/wysadzanie sunnitow (Irak) --- religiapokoju.blox.pl/2006/08/Totalnie-upadli-na-glowe.html Odpowiedz Link Zgłoś
lolo11 Re: *** sponsorom Hezbollahu, tj. Iranowi, marzy 14.08.06, 01:32 Radze ci abys zawsze sprawdzal samochod, zanim do niego wsiadziesz. Pewnego dnia mozesz wyleciec w powietrze, a zaskoczona rodzina dowie sie, ze zostales "terrorysta-samobojca" i wysadziles przy okazji miejscowy szpital. Odpowiedz Link Zgłoś
olczi1 Re: Zawieszenie broni w Libanie od jutra 14.08.06, 01:04 ciekawym jest to ze autor pisze o Izraelskim bombardowaniu a nie wspomina o tym ze tylko dzisiaj na Izrael spadlo okolo 250 rakiet!!!250 katjuszy!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dworianin kto sieje wiatr zbiera burze, to nic w porównaniu 14.08.06, 01:06 z zbrodniami syjonistów na Bliskim Wschodzi Odpowiedz Link Zgłoś
b-1111111111 Re: Zawieszenie broni w Libanie od jutra 14.08.06, 12:59 Ja czytam komentarze dotyczące wydarzeń w Israel-u Zastanawiam się czemu najmniejsze wydarzenie i niesnaski pochodzące z tego kraju wyzwalają w ludziach tyle negatywnych emocji. W Darfurze więcej ludzi ginie W Chinach też ludzi się morduje, nie mówiąc o innych krajach. Nikt obiektywnie nie wspólczuje cywilom dwóch narodów. Obojetnie jaka polityka będzie to zawsze ucierpią kobiety i dzieci , z dwóch stron. A takie ofiary nie dokończonej aborcji antysemici i neofaszyści będą mieć żer aby swoje chore myśli reprezentować na portalu. Odpowiedz Link Zgłoś