Dodaj do ulubionych

PIS proponował PO stanowiska wiceministrów

24.09.06, 11:01
Pewne jest jedno. PiS'owi nie można wierzyć. Jakby ci Posłowie z PO przeszli
do PiS to na pewno nie dostali by żadnych stanowisk - zostali by oszukani.
Obserwuj wątek
    • rs_gazeta_forum PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 11:02
      Zwykła korupcja czy niezwykłą?
      Jak PiS chce zwalczać korupcję, bez żenady stosując ją na co dzień?
      Ta podwójna moralność wśród polityków już zwyczajnie mnie brzydzi.
      • polski_francuz Zwykla 24.09.06, 11:30
        I chociaz nie lubie jak sie kosciol miesza do polityki, to slowa "Polacy nie
        zasluguje na taki rzad" wyartykulowane przez Dziwisza, oddaja sedno sprawy...

        PF
        • sumienie.lk Re: Zwykla 24.09.06, 11:32
          Tak naprawdę to Dziwisz nie ma racji - Polacy dokładnie na to sobie zasłużyli.
          Na szczęście nie są aż tak głupi, aby się z obecnym stanem rzeczy pogodzić.
          • polski_francuz Re: Zwykla 24.09.06, 11:37
            Jest rzeczywiscie takie powiedzenie "kazdy narod zasluguje na swoj rzad". I
            jakos pewnie to jest racja.

            Ale ja bym racje przyznal Dziwiszowi. Moze bym tylko powiedzial " Polacy
            potrzebuja innego rzadu".

            Nie znaczy to bynajmniej, ze jestem za nowymi wyborami. Dadza one jeszcze jeden
            pat i zdestabilizuja kraj.

            To juz lepsza taka stabilizacja z Kaczorami.

            PF
            • ludwikdorn Re: Zwykla 24.09.06, 11:51
              polski_francuz napisał:
              >
              > Nie znaczy to bynajmniej, ze jestem za nowymi wyborami. Dadza one jeszcze jeden
              >
              > pat i zdestabilizuja kraj.
              >
              > To juz lepsza taka stabilizacja z Kaczorami.
              >

              Absolutnie się nie zgadzam. To co robi w tej chwili PiS to jest zwykła
              polityczna prostytucja - wezmą do siebie nawet największą łachudrę i jeszcze jej
              zapłacą, byle mieć kolejny głos w ręku. Żenada. Stabilizacja z takimi ludźmi to
              samobójstwo gospodarcze i społeczne.
              • polski_francuz Re: Zwykla 24.09.06, 11:55
                Gospodarka funkcjonuje.

                Poza tym niezbyt widze te ekipe "cieni".

                A w koncu bedzie "cohabition" czyli wspolzycie prezydenta PiSu z premierem
                (powiedzmy innego obozu). A to jest zaprogramowana niestabilnosc. Przypomnij
                sobie Janukowicza co mowil NATO be a w domu mu mowia, ze polityka zagraniczna
                do Juszczenki nalezy.

                Takie rzeczy nas czekaja.

                PF
                • wd_07 Re: Zwykla 24.09.06, 13:21
                  I co dadzą nowe wybory ? Absolutnie nic. PiS nie zraził do siebie aż tylu ludzi,
                  żeby mogło się coś zmienić. Z resztą jaką mamy alternatywę od PiSu - obrażalskie
                  PO, które nie ma pojęcia o polityce, czy może SLD, skompromitowane ostatnimi
                  rządami?

                  Oczywiście na forach widać wyraźnie niechęć do PiSu, ale biorąc pod uwagę
                  elektorat PiS (ludzie niewyksztalceni, często starsi) chyba nie dziwi fakt, że
                  zdecydowana większość tych ludzi do internetu dostępu po prostu nie ma.

                  Poza tym, gdyby PiS miał świadomość, że wcześniejsze wybory przyniosą im porażkę
                  to chyba nie wysuwałby propozycji przyspieszonych wyborów - można im zarzucić
                  chamstwo, buractwo i ksenofobię ale idiotami nie są.
                  • jimmyjazz PiS osiągnął już niższy poziom niż Samoobrona 24.09.06, 16:07
                    To że ściągają ludzi z PO to nie dziwi - sam PIS kadr nie ma żadnych (co widać
                    po roku "rządzenia") ale żeby przekupywać szmaty z Samoobrony???

                    Pan Misztal, Rutkowski i Renia B. - to jest wspólny mianownik dla PiS i SO.
                    • plmlp Czy PiS wystarczająco sie sprostytuował żeby iść 24.09.06, 18:04
                      do wyborów?
                      Mam nadzieję. Polska jednak tłumokami stoi.
                      • ojciec_rereredaktor +++Tusk sierotko. A jak przegrasz po raz piąty?+++ 24.09.06, 19:32
                        hRAZEM!
                        • ewakowalewska77 +++Tusk to masochista - lubi dostawać w D..... 24.09.06, 20:30
                          herr tusk doskonale czuje się
                          w roli jęczącego,
                          skarżącego się nieudacznika :)

                          załamał by się gdyby musiał
                          przyjąć władzę i odpowiedzialność

                          ps
                          żona tuska najlepiej go poznała :)
                          mąż jest leniwy i
                          nie lubi sie przemęczać :)
                          • polski_francuz Nic 24.09.06, 22:21
                            nie pomoze rozgrywanie jednego kandydata przeciwko drugiemu.

                            Paradoksalnie, politycy musza jakos uosabiac elektorat. "Lenistwo" Tuska nie
                            czyni go antypatycznym.

                            W polityce chodzi o skutecznosc.

                            PF
                            • samoplatfusek Dlatego też Czyrak nadyma się jak ropucha :))))) 25.09.06, 02:53
                              polski_francuz napisał:

                              > nie pomoze rozgrywanie jednego kandydata przeciwko drugiemu.
                              > Paradoksalnie, politycy musza jakos uosabiac elektorat.
                              ......

                              Dlatego też Czyrak nadyma się jak ropucha :)

                              ps
                              niesty z-arabiałe Żabki
                              nie dają się na to nabrać :(
                        • krzych.korab To nie przegra Tusk a Polska. Bo z takim Prawem i 25.09.06, 08:00
                          Sprawiedliwością państwo musi upaść.
                  • adas313 Re: Zwykla 24.09.06, 21:37
                    > I co dadzą nowe wybory ? Absolutnie nic.

                    W tej chwili nic.

                    Ale za pół roku, gdy ludzie odczują na sobie koszty "taniego" i "solidarnego"
                    państwa...
                  • koloratura1 Re: Zwykla 24.09.06, 22:15
                    wd_07 napisał:

                    > I co dadzą nowe wybory ? Absolutnie nic. PiS nie zraził do siebie aż tylu ludzi
                    > ,
                    > żeby mogło się coś zmienić.

                    Obawiam się, że masz rację.

                    > Z resztą jaką mamy alternatywę od PiSu - obrażalski
                    > e
                    > PO, które nie ma pojęcia o polityce,

                    Z tym to się akurat nie zgodzę; mimo wszystko PO ma lepsze pojęcie o polityce,
                    choćby o gospoarce czy sprawach międzynarodowych, niż PiS.

                    > czy może SLD, skompromitowane ostatnimi
                    > rządami?

                    SLD skompromitowały nie - rządy jako takie (w gospodarce szło im nienajgorzej, a
                    i w polityce zagranicznej także), ale afery. Co, oczywiście, nie jest żadnym
                    rozgrzeszeniem, ale po pozbyciu się tych najbardziej skompromitowanych
                    ("starych"), w sojuszu z Demokratami i SDPL mogliby, mimo wszystko, uzyskać
                    niezły wynik i wejść w koalicję z Platformą.
                    >
                    > Oczywiście na forach widać wyraźnie niechęć do PiSu, ale biorąc pod uwagę
                    > elektorat PiS (ludzie niewyksztalceni, często starsi) chyba nie dziwi fakt, że
                    > zdecydowana większość tych ludzi do internetu dostępu po prostu nie ma.
                    >
                    > Poza tym, gdyby PiS miał świadomość, że wcześniejsze wybory przyniosą im porażk
                    > ę
                    > to chyba nie wysuwałby propozycji przyspieszonych wyborów - można im zarzucić
                    > chamstwo, buractwo i ksenofobię ale idiotami nie są.

                    Na pewno nie są idiotami i dlatego wspominają o wcześniejszych wyborach.
                    Zdają sobie przecież spawę, że, jeśli utrzymają się wystarczająco długo, to przy
                    ich kompletnej ignorancji w kwestiach gospodarczych, sytuacja kraju będzie coraz
                    gorsza. Nie tylko, że na żadną poprawę sytuacji materialnej ich wyborcy nie mają
                    co liczyć, ale grozi raczej pogorszenie, wzrost cen, bezrobocia, itd. Im później
                    będą wybory, tym więcej moherów przejrzy na oczy i nie wystarczy im najbardzej
                    nawet spektakularne łapanie "aferzystów", gdy zaczną obrywać po kieszeni.
                    >
                    • adas313 Re: Zwykla 24.09.06, 22:40
                      > w sojuszu z Demokratami i SDPL mogliby, mimo wszystko, uzyskać
                      > niezły wynik i wejść w koalicję z Platformą.

                      Nie jest to niemożliwe, jeśli uwzględni się ostatnie sondaże.

                      > Na pewno nie są idiotami i dlatego wspominają o wcześniejszych wyborach.

                      Ściślej: o jeszcze wcześniejszych wyborach.

                      Gdy powchodzą w życie wszystkie "solidarne" akcyzy i koszty życia pójdą w górę
                      na "wcześniejsze" wybory będzie dla PiSu za późno.

                      Dlatego nie wolno dopuścić do wyborów w tym roku, najwcześniej w marcu 2007.
                    • ek_bart Re: Zwykla 24.09.06, 22:53
                      oj mylisz się jest wielu ludzi takich jak ja, którzy przestaną milczeć i zaczną
                      krzyczeć!!!

                      A wtedy nie pójdzie do urn 45% tylko 80% !!! I spiskowcy będą spieprzać gdzie
                      pieprz rośnie:D
                • mario-radyja Kohabitacja nie jest zła 24.09.06, 14:14
                  Może w modelu francuskim jest inaczej, ale na przykład w amerykańskim uważa
                  się, że najlepiej jest gdy różne instytucje włądzy są w rękach różnych partii.

                  Na przykład obecnie znaczący amerykańscy konserwatyści chcą żeby Republikanie
                  przegrali wybory do Kongresu(!!!), aby stworzyć przeciwwagę dla radykalizmu
                  Busha.

                  Polecam:
                  www.washingtonmonthly.com/features/2006/0610.forum.html
                  Z drugiej strony mogę się zgodzić, że polski model jest bliższy francuskiemu,
                  tzn. źródłem władzy wykonawczej są wybory parlamentarne, a prezydent może
                  główne wetować. W USA prezydent to egzekutywa, a Kongres może tą egzekutywę
                  swoimi środkami ograniczać.
                  • adas313 Re: Kohabitacja nie jest zła 24.09.06, 21:40
                    W Polsce egzekutywa i legislatywa to w zasadzie to samo.

                    Sejm (w praktyce dwie-trzy partie) wybiera rząd. O kształcie rządu decydują
                    władze tychże partii.
                    Sejm (w praktyce dwie-trzy partie) uchwala rządowi budżet.
                    Sejm (w praktyce dwie-trzy partie) udziela rządowi absolutorium za wykonanie
                    budżetu.

                    Krótko mówiąc rząd sam sobie przygotowuje zadania i sam siebie z nich rozlicza.

                    Z drugiej strony może to i dobrze.

                    Wyobraźcie sobie sytuację w której Lepper z Giertychem piszą budżet
                    Olejniczakowi lub Tuskowi...
                • rs_gazeta_forum Re: Zwykla 24.09.06, 14:23
                  polski_francuz napisał:
                  > Gospodarka funkcjonuje.
                  > Poza tym niezbyt widze te ekipe "cieni".

                  Gospodarka będzie funkcjonować niezależnie od tego, czy będą wybory, czy nie.
                  Natomiast można obecnie zaobserwować pewien proces - zaczęły coraz mniej w
                  polityce polskiej liczyć się bezsensowne podziały rodem sprzed roku 1989.
                  Bezsensowne, bo choćby na fali tych podziałów PiS doszedł do władzy.
                  A potem już nie miał skrupułów, by nawiązać kontakty z Samoobroną, którą
                  wcześniej oskarżał o rodowód prosto z SB.
                  Onyszkiewicz jest już w stanie porozumieć się z SLD.
                  Można więc liczyć, że następne kilka lat przyniesie w tej materii pewien
                  przełom, i ukształtuje się bardziej przejrzysta scena polityczna, pokazująca
                  rzeczywiste sympatie i dążenia polityków, a nie zasadzająca się na dobrym czy
                  złym wspominaniu PRL.
                  I dlatego nie mam nic specjalnie przeciw wyborom i patom wyborczym, które
                  zmuszają do pokazania prawdziwych twarzy - przecież nie każdy jest tak
                  inteligentny jak ja ;), by przed poprzednimi wyborami dostrzec, że głosowanie na
                  PiS nie jest głosowaniem na koalicję z PO, tylko na Rydzyka.
                  • polski_francuz Re: Zwykla 24.09.06, 15:26
                    Ja sie z toba zgodze, ze rzady PiSu to "nie jest to" czego bysmy oczekiwali.
                    Grzebanie w przeszlosci, sklocanie ludzi, to ani twoj styl ani nie moj.

                    Tylko alternatywa nie jest inny rzad ale ciagle zmiany, tak dobrze znane z IV
                    Republiki we Francji lub z Wloch epoki Andreottiego et Democrazia Cristiana.

                    Efekty tego w skrocie sa takie, ze gospodarka sie rozwija nieco dziko i panstwo
                    pozostaje slabe.

                    Pozytywem epoki Kaczorow jest dla mnie wzmacnianie panstwa.

                    Ale przyznaje, ze mi emigrantowi jest latwiej takie rzeczy mowic niz tobie.

                    Pozdro

                    PF

                    • rs_gazeta_forum Re: Zwykla 24.09.06, 16:17
                      Przyznam, że ja w ogóle nie widzę wzmacniania państwa, wręcz odwrotnie, w UE
                      wygląda, że wszyscy już nas mają serdecznie dość, Niemcy zaczęli robić to, na co
                      oficjalnie od 1945 się nie ważyli, czyli śmiać się z Polaków, w samej Polsce
                      nikt rozumny nie ufa już niczemu, co jest z państwem związane, bo wiadomo, że
                      jest to wewnętrzny łup pisiaków. Oczywiście ciągłych wyborów nikt nie chce, ale
                      władza PiS-u to coś, na co w żaden sposób nie dam własnej zgody.
                      Państwo być może pozostanie słabe, ale ten proces zapoczątkowała właśnie władza
                      PiS-u.
                      Pozdrawiam
                      • polski_francuz Re: Zwykla 24.09.06, 17:53
                        Oni sa irytujacy, zgoda.

                        Ale wzmacniaja dume bycia Polakiem. A to wszystkim Polakom jest potrzebne. Nie
                        ma powodow dla ktorych nie jestesmy dumni tu i tam na emigracji szczegolnie.

                        Mowie to kazdemu, ostatnio przy stole i piwie z niemieckimi kolegami.
                        Powiedzialem im tez, ze lepszy (dla mnie) nacjonalizm to nagroda Nobla,
                        kwitnacy przemysl, itp...ale poki co to mamy Jarka spiewajacego hymn.

                        Dobre i to:)

                        Pozdro

                        PF
                        • rs_gazeta_forum Re: Zwykla 24.09.06, 20:06
                          W sumie ciekawe rzeczy mówisz. Pewnie dlatego, że patrzysz z innej perspektywy.
                          Bo, przyznam, nie znajduję powodów, dla których siedząc np. we Francji miałbym
                          za Kaczyńskich być dumniejszy z Polski niż za Belki i Kwaśniewskiego. Wręcz
                          odwrotnie. Ale ja patrzę z Warszawy ;).
                          • polski_francuz Re: Zwykla 24.09.06, 20:12
                            Kaczory graja (i pewnie naduzywaja) karta nacjonalistyczna. Belka i Kwach
                            udawali Europejczykow. A zachodni Europejczycy nas maja za bucow. I mysla (o
                            swoich narodach)wlasnie jak Kaczory o Polsce.

                            Stad ich podejscie jest (paradoksalnie) bardziej europejskie i bardziej
                            normalne.

                            Pozdro

                            PF
                            • rs_gazeta_forum Re: Zwykla 24.09.06, 20:19
                              Cóż, ja zazwyczaj idealizuję ludzi, w tym wypadku Francuzów etc., ale zawsze sam
                              się napominam, że tam też są normalni buce, podobni do naszych i nie należy się
                              zbyt wiele spodziewać!
                              Pozdrawiam
                • koloratura1 Re: Zwykla 24.09.06, 21:53
                  polski_francuz napisał:

                  > Gospodarka funkcjonuje.

                  Ciekawe, jak długo jeszcze...
                  Bo z tego, co zostawił w spadku Belka, to już chyba nic nie zostało.
              • jola_z_dywit4 ***PIS to ugrupowanie oszustów poltycznych**** 24.09.06, 13:44
                Współpraca na uczciwych zasadach nie jest możliwa.
                • gilu33 Re: ***PIS ,Samaobora i .. uczciwość,..!!!!!!!!!!! 24.09.06, 17:40
                  ziemniaki z pola zbierac, towarzyszko Dywitowa a nie bulgotac na forumach! PIS i
                  Samaobora oraz pojecie uczciwośc to plus i minus na magnesie,pogięło Cię babo
                  czy też na lekcjach z fizyki byłaś na blałkach ??
            • adas313 Re: Zwykla 24.09.06, 21:36
              > To juz lepsza taka stabilizacja z Kaczorami.

              Mam tylko poważne obawy, oparte na paru obserwacjach, że z nimi stabilizacja nie
              jest możliwa.
          • polonais Re: Zwykla 24.09.06, 11:38
            sumienie.lk napisał:

            > Tak naprawdę to Dziwisz nie ma racji - Polacy dokładnie na to sobie
            > zasłużyli. Na szczęście nie są aż tak głupi, aby się z obecnym stanem
            > rzeczy pogodzić.
            Zgadzam sie z pierwszym zdaniem. Natomiast teza zawarta w drugim zdaniu wydaje
            mi sie, niestety, nie przystawac do obserwowanej rzeczywistosci. Obawiam sie,
            ze w kolejnych wyborach znow wygraja ci co najwiecej obiecuja. "Ciemny lud" to
            ponownie kupi. Obym sie jednak mylil!
            • sumienie.lk Re: Zwykla 24.09.06, 13:38
              Polacy są dornowaci, gdyż nie docierają do nich zroumiałe informacje, o tym co
              się w kraju rzeczywiście dzieje i jakie są tego skutki. A wniosek z tego taki,
              że każdy, kto ma choć kroplę oleju w głowie ma obowiązek prostym ludziom to
              wyjaśniać. I to nie tutaj na forum, bo prości ludzie tu nie przychodzą.
              • krystian711 Re: Zwykla 24.09.06, 15:07
                Ja cały czas wyjaśniam ludziom, jaki to z Rokity jest ścimniacz. Niedawno
                twierdził że Kaczyński proponował mu stanowisko premiera. Ten człowiek żyje w
                świecie równoległym.
                • adas313 Re: Zwykla 24.09.06, 21:43
                  Ale niegdyś (pod koniec 2005?) sam Kaczyński w "Polityce" wprost mówił, że "ja
                  mogę zrobić z Rokity premiera".

                  Może próbował?

                  Tak swoją drogą ciekawe podejście do polityki - nie jestem gospodarzem, ale
                  demiurgiem...
        • jerzy-kowal56 [...] 24.09.06, 11:33
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • ewakowalewska77 ++++++++_P_I_S_ Utrzyma i Tak W_ł_a_d_z_ę_ +++++++ 24.09.06, 13:24
            andrzejwitowinski napisał:

            > Obojętnie czy to poprzez kontynuację
            > w koalicji z nieobliczalnym,
            > lewackim POwlakiem
            > czy poprzez nowe Wybory
            >
            > PIS utrzyma i tak władzę w Polsce !!!!
            >
            > Polacy zasmakowali w rozwalaniu
            > bandyckiego Układu esbecko-PO-lewackiego
            > i nie dopuszczą do powrotu
            > przestepczych afer komunistów i palfusów
            >
            > ps
            > Łżemedia i Łżesondaże
            > oraz pomoc zagranicznego faszyzmu
            > niewiele Układowi pomogą !

            ponoć tępawy bufon POwlak
            żąda dla siebie teki Premiera :))

            gdyby się na serio przy tym upierał
            ten naiwny gałgan - trzeba od razu
            z niego zrezygnować i rządziąć
            mniejszościowo do wiosny !

            naprawiając RP gdzie się da
            demaskując skompromitowaną
            moskiewsko-berlińską (PO-SLD) opozycję

            a potem rozpisać wybory !!!
            • q_vw Re: ++++++++_P_I_S_ Utrzyma i Tak W_ł_a_d_z_ę_ ++ 24.09.06, 13:35
              ewakowalewska77 napisał:


              > ponoć tępawy bufon POwlak
              > żąda dla siebie teki Premiera :))
              >
              > gdyby się na serio przy tym upierał
              > ten naiwny gałgan - trzeba od razu
              > z niego zrezygnować i rządziąć
              > mniejszościowo do wiosny !
              >
              > naprawiając RP gdzie się da
              > demaskując skompromitowaną
              > moskiewsko-berlińską (PO-SLD) opozycję
              >
              > a potem rozpisać wybory !!!

              Dają przepustki z oddziałów zamkniętych ?!
              • sumienie.lk Psychiatryki straciły dofinansowania z FOZ 24.09.06, 13:40
                możemy zatem oczekiwać zwiększonej ilości oszołomiastych postów.
              • samoplatfusek Re: ++++++++_P_I_S_ Utrzyma i Tak W_ł_a_d_z_ę_ ++ 24.09.06, 13:43
                ewakowalewska77 napisała:

                > ponoć tępawy bufon POwlak
                > żąda dla siebie teki Premiera :))
                >
                > gdyby się na serio przy tym upierał
                > ten naiwny gałgan - trzeba od razu
                > z niego zrezygnować i rządziąć
                > mniejszościowo do wiosny !
                >
                > naprawiając RP gdzie się da
                > demaskując skompromitowaną
                > moskiewsko-berlińską (PO-SLD) opozycję

                PSL to partia równie
                skorumpowana co SLD i PO
                dlatego ta samo boi się
                rozliczania z afer jak SLD i PO

                dlatego być może rząd mniejszościowy
                do wiosny
                byłby lepszy od koalicji
                z tępawym bufonem POwlakiem :)
                • witek-kwitek881 Re: ++++++++_P_I_S_ Utrzyma i Tak W_ł_a_d_z_ę_ ++ 24.09.06, 13:47
                  samoplatfusek napisał:

                  > ewakowalewska77 napisała:
                  >
                  > > ponoć tępawy bufon POwlak
                  > > żąda dla siebie teki Premiera :))
                  > >
                  > > gdyby się na serio przy tym upierał
                  > > ten naiwny gałgan - trzeba od razu
                  > > z niego zrezygnować i rządziąć
                  > > mniejszościowo do wiosny !
                  > >
                  ......
                  >
                  > dlatego być może rząd mniejszościowy
                  > do wiosny
                  > byłby lepszy od koalicji
                  > z tępawym bufonem POwlakiem :)

                  a może pazernemu POwlakowi wystarczy
                  podwójne stanowisko (dwie pensje)
                  wicepremiera :))))))
                  • remeq Tak biedny pisiorku, oglądałeś "Nocną zmianę" 24.09.06, 15:59
                    Ale może Kaczor jeszcze tego filmu nie widział i nie wie, co to za ziółko z
                    tego Pawlaka. Koniecznie mu wyślij płytkę, z objaśnieniem.
        • tmkmk Re: Zwykla 24.09.06, 11:45
          to niech Polacy rusza tylki i pojda nastepnym razem do wyborow,
          a przed oddaniem glosu, niech rusza glowa sie zastanowia czy warto wierzyc w
          populistyczne obietnice..
          • fritz.fritz Re: Zwykla 24.09.06, 12:06
            tmkmk napisał:

            > to niech Polacy rusza tylki i pojda nastepnym razem do wyborow,
            > a przed oddaniem glosu, niech rusza glowa sie zastanowia czy warto wierzyc w
            > populistyczne obietnice..

            Masz racje. Powinni dac PiS 40% glosow. Wtedy nie bedzie potrzebowac
            koalicjantow.

            • idiotyzmy-kacze Głosować na partię, która próbuje korumpować 24.09.06, 12:10
              posłów ? Chyba zwariowałeś.
              • fritz.fritz Re: Głosować na partię, która próbuje korumpować 24.09.06, 12:16
                idiotyzmy-kacze napisał:

                > posłów ? Chyba zwariowałeś.
                >
                Glosow. To daje ponad 50% poslow :).

                To byloby wspaniale.
                • idiotyzmy-kacze A co wspaniałego jest w rządach skorumpowanych, 24.09.06, 12:23
                  neokomunistycznych idiotów z PiSu ?
                  • fritz.fritz Re: A co wspaniałego jest w rządach skorumpowanyc 24.09.06, 12:43
                    idiotyzmy-kacze napisał:

                    > neokomunistycznych idiotów z PiSu ?

                    Rozwalaja postkomunistyczne bagno.
                    Wprowadzaja mechanizmy pozwalajace naprawde zwalczac korupcje.
                    WSI jest wlasnie rozwalane.
                    Dopiero teraz bedzie mozna przejsc do nastepnego kroku zwiazanego z sektorami
                    gospadarki kontrolowanymi przez postkomune i znajdujacymi sie defacto poza
                    oficjalnym obiegiem gospodarczym (chodzi o straty podatkowe): Gilowska
                    szacowala ten uklad na okolo 20% calego BIPu !!!

                    Sprobuj to sobie naprawde wyobrazic.

                    Niszczenie tego ukladu poskomunistycznego.
                    TO wlasnie jego zachowanie walczy tak zaciekle POlewica.

                    Budzet: ustawienie budzetu na budzet zadaniowy. Proces zostal przerwany przez
                    prowakacje postkomuny, ktora doprowadzila do zawieszenia Gilowskiej.

                    Reprezentowanie polskiej racji stany w Uni i w Niemczech; dotychczasowe rzadu
                    reprezentowaly interesy zagranicy w Polsce.

                    Budownictwo.
                    Prywatyzacja zgodna tylko z interesami Polski i przez gielde. Koniec z
                    gigantycznymi kradziezami.



                    Zmiany zostaly rozpoczete, ale dafacto nie weszly jeszcze w zycie. Mozna je
                    jeszcze cofnac.
                    Dlatego wlasnie nastepuje teraz atak POLewicy. Atak ostatniej szansy na
                    ratowanie postkomuny i zgubnych dla Polski ukladow podporzadkowujacych Polske
                    Niemcom.

                    Mam nadzieje, ze Polacy w przypadku nowych wyborow nie dadza sie oglupic
                    wrogiej propagandzie.

                    P.S.
                    W programie PiS sa elementy socjlademokracji w najlepszym znaczeniu tego slowa.

                    • junk92508 Ale Cie zmanipulowali fritz ... 24.09.06, 13:35
                      Az trudno uwierzyc jaka wode z mozgu Ci zrobiono. Moznaby obalic wiekszosc
                      Twoich twierdzena ale wybieram to:

                      > Budownictwo. Prywatyzacja zgodna tylko z interesami Polski i przez gielde.
                      > Koniec z gigantycznymi kradziezami.

                      W ciagu ostatniego roku PRAWIE WSZYSTKIE najwieksze polskie firmy developerskie
                      zostaly sprzedane obcemu kapitalowi.

                      Proces zaczal sie w W-wie wczesniej i co zrobil Kaczynski ???

                      Wychwala jeden z symboli korupcji w III RP - Krauzego (prawie wsystkie
                      wieksze panstwowoe wieksze kontrakty infromatyczne - Prokom/ZUS).

                      Jaki jest zwiazek Krauzego z budownictwem ?

                      Ano taki ze Prokom investments dostal od SLD dostep do wartych miliardy zl.
                      ternow w Wilanowie ktore nastepnie zabudowywuje w roznych spolkach
                      z zagranicznymi developerami windujac absurdalnie ceny mieszkan w W-wie.

                      Co wiecej wiceszefem Prokom investments ktora sie tym zajmuje jest
                      Walendziak - swietny znajomy Marcinkiewicza ...

                      Posade ta dostal jak tylko Krauze sie zorientowal ze PiS wygra wybory ...

                      Swietna wspolpraca PiS z Krauze jest dla mnie tylko dowodem ze PiS nie rozni
                      sie NICZYM od SLD - prawdziwe TKM.


                    • kralik111 Re: A co wspaniałego jest w rządach skorumpowanyc 24.09.06, 13:43
                      fritz.fritz napisał:

                      > idiotyzmy-kacze napisał:
                      >
                      > > neokomunistycznych idiotów z PiSu ?
                      >
                      > Rozwalaja postkomunistyczne bagno.
                      > Wprowadzaja mechanizmy pozwalajace naprawde zwalczac korupcje.

                      fritz, na calym swiecie jest sprawa oczywista, ze glownym motorem napedzajacym
                      korupcje sa urzednicy panstwowi i ich wladza, czyli nieograniczone mozliwosci
                      podejmowania, czy tez wplywania na wszelkiego rodzaju decyzje zwiazane z
                      inwestycjami a co za tym idzie bisnesu, jezeli PiS rozbudowalo siec urzedu
                      panstwa do granic jakich historia polski do tej pory nie znala, i rozbudowywuje
                      ja jescze bardziej w zastraszaacym tepie, opiarajac sie na ludziach glownie z
                      mentalnoscia PRL, to wytlumacz mi, jak PiS zamierza zwalczac korupcje, ktora
                      zamias malec, na dzien dzisiejszy jest o jakes 100% wieksza niz rok temu?
                      Piszac to udowadniam ci, ze twoje nawolywania antytuskowo-rokicie, sa niczym
                      innym jak twoim wlasnym, prywatnym interesem, niemajacym zupelnie nic wspolnego
                      z interesem kraju, ktorego obywatelstwa siewyrzeklas, ( mowa oczywiszie o
                      Polsce),
                      dlatego, badz tak dobry i zamknij swoj dziob antypolskiego folksdojcza, twoja
                      dzialalnosc jest dzialalnoscia szpiegowska, wiec uwazaj, bo wasserman z dornem
                      juz dluzej nie beda mogli cieochraniac, mozesz marnie skonczyn ,nawet badac
                      obywatelem niemieckim ;))))
                      • thorgallpl Re: A co wspaniałego jest w rządach skorumpowanyc 24.09.06, 16:56
                        Masz racje, z tym, ze nie mam pojecia skad bierzesz informacje nt. wzrostu
                        korupcji o 100%? Skad wiadomosci o wroscie korupcji w ogole? Ja sam obserwuje w
                        e wlasnym miescie spadek, wszechobecny strach. Dziwnym trafem wiekszosc starej
                        wladzy samorzadowej i ludzi z nimi zwiazanych(lokalny biznes) chce wygranej
                        kazdej innej partii procz PISu...wytlumacz mi to. Wiem, ze nie jestes
                        zwolennikiem PISu, lecz gdy podajesz pewne informacje musisz je poprzec
                        konkretami, a tych brakuje. jesli pracujesz w T.I. to na pewno musisz miec
                        dostep do danych, do ktorych zwyklemu czlowiekowi dotrzec trudno. Moze sie nimi
                        z nami podzielisz?
                        • szefunio1 Re: A co wspaniałego jest w rządach skorumpowanyc 25.09.06, 00:50
                          > (lokalny biznes) chce wygranej kazdej innej partii procz PISu...wytlumacz mi
                          > to.

                          To chyba oczywiste.
                          Działania PiS'u takie jak: rozbudowa aparatu państwowego, zwiększenie ilości
                          zakazów, nakazów i zezwoleń, zwiększanie obowiązków przedsiębiorcy wobec
                          państwa, zwiększenie władzy urzędników i monopolizacja władzy urzędniczej (tj.
                          doporwadzanie do tego, że w danym urzędzie pracują "sami swoi") to prosta droga
                          do zniszczenia lokalnego biznesu.
                    • idiotyzmy-kacze Przez ostatni rok PiS nie zrobiło nic z tego co 24.09.06, 13:51
                      piszesz. PiS nie tylko nie rozwalało ale wręcz umacniało postkomunistyczne bagno. Nie zostały zlikwidowane żadne korupcjogenne przepisy, zamiast nich powstały i powstają następne. Nie została zlikwidowana żadna agencja państowa.

                      Budżet zadaniowy ? Głowne zadania tego budżetu to będą dotacje do ZUSu, KRUSu, państwowych przedsiębiorstw, wydatki na administrację i polityków oraz spłata odsetek od rosnącego lawinowo zadłużenia.

                      Szara strefa to nie jest żaden układ postkomunistyczny. To po prostu szara stefa. Istnieje w każdym kraju. Im bardziej antyrynkowe są przepisy w danym kraju tym jest większa. Po rządach PiSsu szara strefa będzie jeszcze większa niż jest.

                      Zamiast prywatyzacji jest nacjonalizacja i TKM do kwadratu. Na najwyższe stanowiska w państwie powoływane są osoby typu Netzel.

                      PS to nie elementy programu socjaldemokracji tylko neokomunizm.

                      PS2 jeżeli PO jest według ciebie lewicą to czym jest PiS ? Skrajnym lewactwem ?
                      • thorgallpl Re: Przez ostatni rok PiS nie zrobiło nic z tego 24.09.06, 17:00
                        Nie wiem czy wiesz, ale budzet na 2006 rok ustalany byl przez poprzednia ekipe,
                        wiec radze wczesniej zasiegnac wiadomosci nt. wszelakie.

                        Widze, ze wielu rzeczy nie rozumiesz, choc nie ukrywam, ze dobrze, ze probujesz
                        je ogarnac umyslem. Nie zalamuj sie.

                        Szkoda, ze w calym poscie jest tylko wiedza pochodzaca z naglowkow gazety.pl. Ta
                        gazeta jest niestety nieobiektywna i bledem jest wyciaganie wnioskow tylko na
                        podstawie tekstow w niej zawartych (vide afera z podsluchami w Krakowie, gdzie
                        na lamach gazety wyborczej wlasciwie dokonano sadu nad PISem i oskarzono o
                        metody rodem z poprzedniej epoki, choc dowody mowia co innego).
                      • adas313 Re: Przez ostatni rok PiS nie zrobiło nic z tego 24.09.06, 21:49
                        > Budżet zadaniowy ? Głowne zadania tego budżetu to będą dotacje do ZUSu, KRUSu,
                        > państwowych przedsiębiorstw, wydatki na administrację i polityków oraz spłata o
                        > dsetek od rosnącego lawinowo zadłużenia.

                        Może być (i do pewnego stopnia pewnie jest) inaczej.

                        Nie będzie dotacji dla nich, bo obciąża to deficyt budżetowy.
                        Instytucje te mogą zadłużać się same, poza budżetem państwa (tak czy owak
                        dopisuje się to do długu publicznego, ale who cares? - "kotwica" jest zachowana,
                        a to ładnie w mediach wygląda).
                    • adas313 Re: A co wspaniałego jest w rządach skorumpowanyc 24.09.06, 21:46
                      > Wprowadzaja mechanizmy pozwalajace naprawde zwalczac korupcje.

                      Takie jak kontrole skarbowe bez polecenia przełożonego :o))))

                      > Budzet: ustawienie budzetu na budzet zadaniowy. Proces zostal przerwany przez
                      > prowakacje postkomuny, ktora doprowadzila do zawieszenia Gilowskiej.

                      Haha, rozumiem, że poza Gilowską nikt w Polsce nie mógł tego zrobić?

                      Czy premier powołując Kluzę na MF nie mógł mu powiedzieć "Ma Pan przestawić
                      budżet na budżet zadaniowy", ewentualnie poszukać kogoś innego? W końcu Gilowska
                      nie jest jedyną ekonomistką w Polsce...
            • helmut.berlin Re: Zwykla 24.09.06, 12:16
              > Masz racje. Powinni dac PiS 40% glosow. Wtedy nie bedzie potrzebowac
              > koalicjantow.

              Jeszcze lepiej bedzie jak dadza 10%, tyle ile zasluzyli.
              • fritz.fritz Re: Zwykla 24.09.06, 12:23
                helmut.berlin napisał:

                > > Masz racje. Powinni dac PiS 40% glosow. Wtedy nie bedzie potrzebowac
                > > koalicjantow.
                >
                > Jeszcze lepiej bedzie jak dadza 10%, tyle ile zasluzyli.

                To dostanie PO, a 40% PiS.

                Horror dla nacjonalistow niemieckich z chorobliwymi, mocarstwowymi mrzonkami.

                Oczywiscie, wszyscy wasserpolacken jak ty, bronia z cala zaciekloscia herr
                Tusk, ktory bylby swietnym namiestnikiem Niemiec na Polskei slepo proniemiecka
                PO .
            • europa130 Re: Zwykla 24.09.06, 12:25
              fritz.fritz napisał:

              > tmkmk napisał:
              >
              > > to niech Polacy rusza tylki i pojda nastepnym razem do wyborow,
              > > a przed oddaniem glosu, niech rusza glowa sie zastanowia czy warto wierzy
              > c w
              > > populistyczne obietnice..
              >
              > Masz racje. Powinni dac PiS 40% glosow. Wtedy nie bedzie potrzebowac
              > koalicjantow.
              > >a moze 99% i dolozyc pacana o nicku fritz jestes dupkiem.
        • wahlrich Re: Zwykla 24.09.06, 11:55
          niestety, ale glosem kosciola (zwlaszcza w/g moherow)jest radio ma ryja. nie
          slucham tej rozglosni ale widze co zrobili z moja biedna tesciowa. kobieta jest
          chora z nienawisci. szczerze nienawidzi liberalow, platformy, tuska,
          balcerowicza itp. i jest nieczula na wszelkie argumenty. a takich tesciowych sa
          miliony. zdyscyplinowany, zindoktrynowany elektorat ktory zawsze zapewni pisowi
          ok. 20% poparcia. pisowscy propagandzisci pokazali juz ze sa niezwykle skuteczni
          i umieja dotrzec do tej grupy ludzi. bardzo sie boje ze moja tesciowa znowu
          wybierze ekipe rzadzaca:)
          • polski_francuz Re: Zwykla 24.09.06, 11:59
            Zgadzam sie. PiS wywalczyl glosy "milczacej wiekszosci". Nieczulej na logike a
            czulej na demagogie.

            Stad sie pozbyto innego super-demagoga - Leppera. On adresowal sie do tego
            samego elektoratu.

            Roznice moze przyniesc glosowanie Polonii. I podniesienie poziomu wyksztalcenia
            ludzi. Ale to ostatnie to na dluzsza mete.

            PF
      • sumienie.lk pisiorki handlują Polską żeby zachować władzę 24.09.06, 11:31
        Nie ma znaczenia czy mieści się to w kategoriach przekupstwa czy nie. Nie ma
        znaczenia, bo o wiele istotniejsze jest to, że pisiorkom wcale nie chodzi o
        Polskę, ale o zachowanie stanowisk, synekurek i innych radości płynących z
        faktu posiadania władzy.
        Na szczęście wykopki zaczynają się już 12 listopada. One się tylko zaczynają, a
        skończą na wykopaniu wszystkich kartofelków i buraków (w towarzystwie szołomów)
        z Parlamentu.
        • rs_gazeta_forum Re: pisiorki handlują Polską żeby zachować władzę 24.09.06, 14:13
          sumienie.lk napisał:
          > Nie ma znaczenia czy mieści się to w kategoriach przekupstwa czy nie.

          Ma. Jeśli zaczynamy w drodze do celu stosować metody dowolne, to najczęściej one
          same w końcu stają się celem samym w sobie.
          Inaczej, jeśli budujesz dom na piasku, to może być najśliczniejszy, długo nie
          przetrwa.
      • jerzy-kowal56 [...] 24.09.06, 11:32
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • sumienie.lk Doskonała kandydatura - wiele lepszy od fukającego 24.09.06, 11:34
          obrażonego na wszystko i wszystkich Jarosława Kaczyńskiego
          • fritz.fritz Re: Doskonała kandydatura - wiele lepszy od fukaj 24.09.06, 11:50
            Przeciez najgorszymi chamami obrazajacymi bez przerwy wszystkich jest Rokita,
            Tusk.
            • e-4l [...] 24.09.06, 12:20
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • europa130 Re: Doskonała kandydatura - wiele lepszy od fukaj 24.09.06, 12:30
              fritz.fritz napisał:

              > Przeciez najgorszymi chamami obrazajacymi bez przerwy wszystkich jest Rokita,
              > Tusk.
              > nie zabieraj glosu szmaciarzu fritz nicka masz faszystwskiego a plujesz na
              sasiadow a fuj idz do piekla
      • cat_1 załosne - ostatnie podrygi piso-komuny 24.09.06, 11:34
        pisiory robią to co potrafią najlepiej
        kłamią i kombinują , robią wszystko , żeby zachować stołki.

        Wstyd !
        • wrojoz Re: załosne - ostatnie podrygi piso-komuny 24.09.06, 11:47
          Cały PiS to bolszewia. Chcemy takich, czy wolnej Polski.?
        • fritz.fritz To POLewica jest kontynuacja postkomuny... 24.09.06, 12:04
          jestes naprawde tak... niedoinformowany, czy tez tak oglupiony
          • sumienie.lk PiS jest kontynuacją postkomuny... 24.09.06, 12:06
            a jak sądzisz fritz? Czy twoje przekonanie o absolutnej słuszności twojego
            widzenia rzeczywistości jest obowiązującym kanonem w tej dyskusji?
            • fritz.fritz Re: PiS jest kontynuacją postkomuny... 24.09.06, 12:15
              sumienie.lk napisał:

              > a jak sądzisz fritz? Czy twoje przekonanie o absolutnej słuszności twojego
              > widzenia rzeczywistości jest obowiązującym kanonem w tej dyskusji?

              To nie sa moje przekonania, to sa fakty.

              herr Tusk wielokrotnie w czasie kampani prezydenckiej stwierdzil, ze w Polsce
              jest wszystko jak najbardziej w pozadku i ze jezeli zostanie wybrany na
              prezydenta, bedzie pilnowal, zeby tak pozostalo.

          • idiotyzmy-kacze PiS to partia neokomunistyczna 24.09.06, 12:11
            Nie ma nic wspólnego z prawicą.
            • fritz.fritz Re: PiS to partia neokomunistyczna 24.09.06, 12:17
              idiotyzmy-kacze napisał:

              > Nie ma nic wspólnego z prawicą.
              >
              marsz do szkoly.
              • helmut.berlin Re: PiS to partia neokomunistyczna 24.09.06, 12:19
                > marsz do szkoly.

                marsz do lekarza fritz

                kacze ma racje, PIS to partia narodowo socjalistyczna (nie nalezy ejdnak mylic z
                NSDAP)
                • fritz.fritz Re: PiS to partia neokomunistyczna 24.09.06, 12:55
                  wasserpolacken, to sa Polacy, ktorym Niemcy z czasem zrobili z mozgow wode,
                  bronia herr Tusk i slepo proniemiecka PO.

                  wasserpolacken sa bardziej niemieccy niz niemcy, sa herrenrasse oddani jak
                  nazisci.
                  • junk92508 Fritz jest Rydzobolszewikiem ... 24.09.06, 13:47

                    Chorym i oblakanym Rydzobolszewikiem - przykladem kryptolewicowego neokomunisty
                    ktory klamie ze ma cos wspolnego z prawica.

                    Wszechwladny aparat panstwa, walka i rewolucja, niszczenie starego porzadku,
                    wyskie podatki i socjal.

                    To wszystko jest komunistyczno-lewicowe !!!

                    Jedyne co laczy PiS z prawica to klerykalizm i nacjonalizm.

                    Pis jest wiec lewica - klerykalna partia narodowo-socjalistyczna.

                    Sadze najlepsza nazwa to Rydzobolszewizm.


              • koloratura1 Re: PiS to partia neokomunistyczna 24.09.06, 22:46
                fritz.fritz napisał:

                > idiotyzmy-kacze napisał:
                >
                > > Nie ma nic wspólnego z prawicą.
                > >
                > marsz do szkoly.

                To już Giertych zdążył załatwić, że tam uczą, iż białe jest czarne? Niemożliwe!
          • koloratura1 Re: To POLewica jest kontynuacja postkomuny... 24.09.06, 22:45
            fritz.fritz napisał:

            > jestes naprawde tak... niedoinformowany, czy tez tak oglupiony

            A może by tak jakiś argument?
        • fritz.fritz Re: załosne - ostatnie podrygi piso-komuny 24.09.06, 12:11
          cat_1 napisał:

          > pisiory robią to co potrafią najlepiej
          > kłamią i kombinują , robią wszystko , żeby zachować stołki.
          >
          > Wstyd !

          Dokladnie tak klamie POLewica nie cofajac sie nawet przed destabilizacja
          panstwa, zeby zdobyc stolki.

          A ten program polityczny bardzo ladnie sformulwal pan Kuczynski. Postaraj sie
          zrozumiec ten tekst, on jest wazny. POLewica dokladnie tak postepuje.
          Kuczynski umiescil go w blogu z 14 lipca i usunal, o czym pisze o tym 15 lipca
          ( o ile tego rowniez nie usunal). Kopia od Galby.


          Cytat:

          Najpierw jestem SLDowcem, PDekiem, Judaszowcem z wiadomej gazety a dopiero w
          dalszej kolejności Polakiem (jeśli w ogóle).

          Prestiż Polski na międzynarodowej arenie? A kogo to obchodzi?! Plujmy na nasz
          kraj ile wlezie: na forum Parlamentu Europejskiego, we wrogich Polsce mediach,
          gdzie się da.

          Można wystąpić na konferencji, której celem jest dowiedzenie, że Polska to nowa
          III Rzesza? No to wystąpimy!

          Wrogie Polsce gazety publikują teksty obrażające Polaków? Kolportujmy te treści
          jak najszerzej, delektujmy się nimi, brońmy ich jak socjalizmu. Gospodarka nie
          chce się załamać? Pomożemy jej prowokacjami, nieodpowiedzialnymi wypowiedziami,
          proroctwami totalnego krachu.


          Szkodźmy, niszczmy, kłammy, obrażajmy, poniżajmy, szydźmy, obrzucajmy błotem…
          Polska musi być nasza. A jeśli nie będzie to ją utopimy w naszej plwocinie…

          Koniec Cytatu.

          To jest program herr Tusk i Rokity.
          • prawyisprawiedliwy Fritz sam do szkoły głąbie!! to twoj cytat 24.09.06, 12:23
            zakompleksiony czlowieczku. wierzysz w pis a nie widzisz faktow. przeciez oni
            nic nie zrobili ( juz prawie rok nie 100 dni ku..wa!!. Albo jestes taki głupi
            albo ci za to placa bo to nieiwarygodne zeby im jeszcze wierzyc...
          • cat_1 Re: załosne - ostatnie podrygi piso-komuny 24.09.06, 13:04
            choćbyś napisał nawet 1000 kłamliwych postów dziennie, nie pomożesz swojemu
            guru.
            Ludzie samodzielnie myślący nie łapią się na proste sztuczki manipulatorskie
            pisu.(i to wywołuje bezgraniczną wściekłość propagandzistów patryjnych pis)

            Dziwi mnie naprawdę postawa - twardego elektoratu pis - zachowujecie się jak
            SEKTA rydzykowa - jak guru nasra na głowę i powie że to czapka - taki człowiek
            cieszy sie z nowego beretu i krzyczy hurrra !
      • fritz.fritz KL-D partia aferalna zasluzyla na ten zaszczytny 24.09.06, 11:47
        przydomek w latach 90-tych. Za czasow KL-D, z premierem Bieleckim, Polska
        znajdowala sie na pozycji 120 najbardziej skorumpowanych krajow na swiecie,
        wyprzedzajac duzo krajow afrykanskich, w poblizu np. Ugandy (zdaje sie, ze
        Ugande wyprzedzila rowniez) na czele ktorej stal Idi Amin, powszechnie uznny i
        szanowany... kanibal.

        Szefem KL-D byl herr Tusk. herr Tusk stwierdzil w 1993, a wiec dokladnie w tym
        czasie, ze w Polsce nie ma ... korupcji.

        Jak widac, herr Tusk i PO(byla KL-D aferalna), czolowa sila napedowa
        Warszawskiego Ukladu Budowlanego sa znakomicie predysponowani do ...
        krzewienia...korupcji.
    • junk92508 PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 11:03
      Taaa ... PiS nigdy nie dal zadnych stanowisk ludziom zwiazanym z PO ...

      Zaden z ekspertow PO nie byl potem w rzadzie PiS ....

      • ubudubu4 Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 11:08
        Chyba Religa i Gilowska to byli ludzie PO ?

        W sejmie cały czas trwa karuzela przejść między partiami i klubami.
        • feretron Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 11:16
          Transfery klubami nastepowały, następują i będa następować. Problem polega na
          tym, że PiS mami posłów innych ugrupowań stanowiskami, próbuje ich na siłę
          wyciągać i kupować byle tylko utrzymac się u władzy. Głupcy. Wiatr historii ich
          zmiecie i to już wkrótce :)
        • adas313 Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 21:52
          O ile dobrze kojarzę Grażyna Gęsicka - Minister Rozwoju Regionalnego (nowe
          ministerstwo, tanie państwo rulez) - też raczej była kojarzona z PO.

          Ale mogę się mylić - jeśli tak to sorry.
      • wrojoz Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 11:50
        Panie Marek Jurek-niedługo odpłynie Pan z Marszałka. I co wtedy robic z
        wypranym mózgiem.?
    • altspringe Bełkot rokity 24.09.06, 11:17
      Typowy uprzedzajacy atak. Boja sie geszefciarze z PO że znajdą się chetni na
      odejscie. Chca spalic to w zarodku. To oczywisty bełkot rokity
      • mim05 Re: Bełkot rokity 24.09.06, 11:22
        Proszę mi powiedzieć: Czy pan Sośnierz zmienił klub tylko dlatego, że nie
        podobało mu się, że PO nie weszła w koalicję z PiS ???
        • mim05 Re: Bełkot rokity 24.09.06, 11:26
          Dodam, że "afera" Balcerowicza to "mały Pikuś" w porównaniu z finansowaniem
          fundacji zamku w Chudowie.
          • adas313 Re: Bełkot rokity 24.09.06, 21:56
            Co ciekawe o Chudowie pisała niegdyś Rzepa. Wildstein (obecny prezes TVP)
            w komentarzu pod artykułem kilka razy użył słowa "korupcja".

            Ale NIKT nie zgłasza pomyłsu rozwiązania prawnego takiej sytuacji, czyli ZAKAZU
            łączenia funkcji publicznych (tu lista) z funkcjami innymi (tu lista) grożących
            "konfliktów interesów". Ponoć takie przepisy są w USA.

            Najwyraźniej gdy oni mieć fundację to zły uczynek, a gdy my mieć fundację (lub
            otwarcie reprezentować w Sejmie parabanki) to dobry uczynek.
        • borrka1 Re: Bełkot rokity 24.09.06, 11:50
          wyborcy powinni dobijac sie przyjecia ustawy,ktora automatycznie wykluczalaby z
          sejmu,senatu, cwaniakow zmieniajacych partie,kluby czy jak tam jeszcze sie to
          bagno nazywa (zwykle w celu otrzymania stolka lub innych czysto prywatnych
          korzysci)bo to jest oszustwo wzgledem wyborcow ktorzy na nich glosowali,taki
          przepis wyeliminowalby przypadkowych cwaniaczkow dbajacych tylko o wlasna
          dupe,a nie o dobro kraju i ludzi ktorzy im zaufali i powierzyli swoje slowo w
          sprawach kraju.
          Uczciwy albo rezygnuje z funkcji jezeli okaze sie ze nie zgadza sie z linia
          partii,albo godnie reprezentuje swych wyborcow do konca,tylko znajdz tu
          uczciwego w Polsce.
        • kataryna.kataryna Re: Bełkot rokity 24.09.06, 12:03
          mim05 napisał:

          > Proszę mi powiedzieć: Czy pan Sośnierz zmienił klub tylko dlatego, że nie
          > podobało mu się, że PO nie weszła w koalicję z PiS ???



          Zmienił dlatego, że go Platforma wyrzuciła za karę za publiczne wypowiedzi.
      • mt7 Re: Bełkot rokity 24.09.06, 11:27
        Jak się nie ma nic do powiedzenia, to lepiej się wypowiadać. To jest uwaga do
        altspringe
      • polonais Dlaczego uzywasz slow. ktorych nie rozumiesz? 24.09.06, 11:27
        Czy wiesz co oznacza "geszefciarz"? Najwyrazniej nie. To ci krotko wyjasnie.
        Jest to ktos, kto robi lub usiluje zrobic brudne, nieetyczne ineteresy.
        Ale jesli jednak rozumiales sens tego slowa to namawiam cie abys raz jeszcze (a
        moze i wiecej) DOKLADNIE przeczytal artykul, ktory komentujesz. I odpowiedz
        sobie na pytanie: kto proponuje zrobienie "interesiku"? Podpowiem ci tylko, ze
        jest to ta sama partia, ktora proponuje podobne interesiki poslom z Samoobrony
        i PSL a poprzedni wslawila sie robieniem ich w ten sam sposob z LPR.
        • sumienie.lk Re: Dlaczego uzywasz slow. ktorych nie rozumiesz? 24.09.06, 11:36
          polonais - nie podejmuj dyskusji z aparatczykami pisiorków. Oni są przekonani o
          swojej nieomylności, a próby porządkowania dyskusji podsumowują zupełnie bez
          sensu.
        • magz_pl Geszefciarz Tusk już obejmuje się z Lepperem 24.09.06, 11:52
          a z PiSem w koalicji nie chciał iść..

          - Bez Leppera też jest możliwe życie polityczne polegające na realizacji
          programu "Solidarne państwo" - mówił nam wiceszef klubu PiS Krzysztof
          Tchórzewski. Dodał, że dziwi się "grą na nową koalicję z PO" lidera Samoobrony.
          Jednak dużo większe zdziwienie wśród polityków, także PO, budzą słowa Donalda
          Tuska, który takiej koalicji nie wyklucza. Jutrzejsze posiedzenie Rady Krajowej
          Platformy po takich zapowiedziach może być bardzo burzliwe. Tak jak pisaliśmy
          już dwa tygodnie temu, w tym klubie jest grupa posłów gotowa do współpracy z
          PiS. Jedyny warunek, jaki wówczas stawiali: rząd bez Leppera. To stało się
          faktem wczoraj przed południem.

          www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20060923&id=po01.txt
          • prawyisprawiedliwy nie manipuluj kreaturo 24.09.06, 12:28
            w polityce niczego nei mozna wykluczyc. Ale tusk tylko stwierdzil ze "niczego
            nie mozna wykluczyc". Kaczyski jarek natomiats stanowczo stwierdzil, ze ze
            zlodziejem w koalicje nie bedzie wchodzil ( z partia bulych ubekow, zaloznana
            niby przez sluzby specjalne) a co zrobil???!!! wiec skoncz piertolic bo ten
            kmiot kaczynski robi odwrotnie do tego co mowi.
            odnwa moralna - prosze korumpujmy, pastwmy sie na bacerowiczem, Herbertem,
            Kuropniem, BArtoszewskim - tak by nie bylo juz w tym kraju zadnego autorytetu -
            to my bedziemy mowili co jest dobre a co zle
            Rzygac sie chce na tych kmiotow
            • magz_pl manipuluje i piertoli to kreatura Rokita oraz Tusk 24.09.06, 14:52
              PeOwski szopenfeldiarzu
      • wahlrich Re: Bełkot rokity 24.09.06, 11:36
        moze i on belkocze ale jak w takim razie nazwac wypowiedzi gosiewskiego,
        kurskiego, zawiszy czy nawet jarka samo dobro. takiej nowomowy to naprawde ze
        swieczka szukac.
    • arahat1 wrzodak na ministra gospodarki- przeciez pracowal 24.09.06, 11:17
      w swietej pamieci ursusie...i ma doswiadzczenie w jej udupieniu...
    • mt7 Przecież to jest K_O_R_U_P_C_J_A polityczna!!!!!!! 24.09.06, 11:23
      Co to ma znaczenie, czy dostaliby jakieś stanowiska, czy nie. Zdawało mi się,
      że PiS zwyciężyła w wyborach, bo deklarowała walkę z KORUPCJA!
      • wrojoz Re: Przecież to jest K_O_R_U_P_C_J_A polityczna!! 24.09.06, 11:49
        Oczywiście PiS to korupcja. Jeszcze zobaczycie, jak by PiS dostał więcej.!!
    • b467 Malo kto mowi ze poszlo o 1000 najemnikow do...... 24.09.06, 11:26
      Afganistanu ktorych Kaczynski zaoferowal w czasie 5 minut z przelozonym Panem
      Bushem.
      A myslalem do tej pory ze Polska rzadza obywatele poprzez swych reprezentantow w
      sejmie.
      SLD nas oszukiwalo i PiS robi dokladnie to samo.
      Lepper jakim jest populista to jest ale dotrzymuje slowa dane wyborcom. Mimo ze
      niektorzy karierowicze w jego partii szybko zmieniaja kolory aby utrzymac sie
      przy zlobku.
      Jakiez to obelzywe dla wyborcow. Za kogo oni nas maja?

    • yhy_yhy jedyną wartością dla PiS`u jest W_Ł_A_D_Z_A 24.09.06, 11:27
      a poza nią nie uznają kurduple żadnych wartości...
      blebleble, a durny lud to kupi...
      • wrojoz Re: jedyną wartością dla PiS`u jest W_Ł_A_D_Z_A 24.09.06, 11:46
        W PiS wierzy jeszcze tylko otumaniona biedota.
        • tales1 Re: wartością dla PiSu nie jest W_Ł_A_D_Z_A! 24.09.06, 11:49
          Tak, a w PO otumanieni bogacze.
          • yhy_yhy PiS istnieje tylko dla władzy głąbie... 24.09.06, 12:48
            ...jednocześnie tworzy piekne historyjki o "układach", IV RP, "uzdrowieniu" państwa itp., a ciemny lud w tym tales1 to kupił...

            a cała działalność PiSiorków jest jak leczenie grużlicy dżumą...
        • yhy_yhy [...] 24.09.06, 12:42
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • tales1 tak, a PO zadowala się zawsze gabinetem C_I_E_N_I? 24.09.06, 11:47
        Skromni ludkowie są w tej PO, och, jacy skromni!
    • 1voxo1 Ja tam wole PIS 24.09.06, 11:31
      Tusk te oczka głęboko osadzone czoło wydatne jak u neandertala ...
      Ciagle tylko coś sie niepodoba HGW zawsze ma racjie
      Tylko co tam porabia biedny JM Rokita
      Wolność zaczyna sie od poszanowania praw innych i ten niekończący sie populizm,
      przeciez partie wszyskie so polulistyczne, licza głosy ludzi a vox populi vox
      dei pozdrowienia dla wszystkich na forum
      • m_16 Re: Ja tam wole PIS 24.09.06, 13:52
        1voxo1 napisał:

        > Tusk te oczka głęboko osadzone czoło wydatne jak u neandertala ...
        > Ciagle tylko coś sie niepodoba HGW zawsze ma racjie
        > Tylko co tam porabia biedny JM Rokita
        > Wolność zaczyna sie od poszanowania praw innych i ten niekończący sie
        populizm,
        >
        > przeciez partie wszyskie so polulistyczne, licza głosy ludzi a vox populi vox
        > dei pozdrowienia dla wszystkich na forum

        Tak, wolnośc, zaczyna się od poszanowania praw innych-powiedz to swoim
        ulubieńcom, bo jakoś chyba o tym zapomnięli.
        Zasłanianie się tą zasada w sytuacji, w której to PiS namiętnie ją łamie to
        demagogia. Nie może być litości dla tych co rozwalaja nam kraj. w imię
        kretyńskich mrzonek. A jeślichodzi owygląd fizjonomii kurduple-kaczuszki
        prezentuja się znacznie gorzej!
    • jurek_rz Re: Słuchałem tego programu 24.09.06, 11:32
      Aż się wierzyć nie chce jakie głupoty wygaduje ten "Premier z Krakowa"
      On już zaprzecza samemu sobie.Czy nie zdaje sbie sprawy z tego że chce podpalić
      Polske? Kto będzie winny za rozruby,które wynikną podczas "pokojowej"
      manifestacji.Jeszcze raz pytam,kto wygrał wybory w tym Kraju ? p.Rokita
      • lot93 Re: Słuchałem tego programu 24.09.06, 11:37
        jurek_rz napisał:

        > Aż się wierzyć nie chce jakie głupoty wygaduje ten "Premier z Krakowa"
        > On już zaprzecza samemu sobie.Czy nie zdaje sbie sprawy z tego że chce podpalić
        > Polske? Kto będzie winny za rozruby,które wynikną podczas "pokojowej"
        > manifestacji.Jeszcze raz pytam,kto wygrał wybory w tym Kraju ? p.Rokita

        Znaczy się w tym kraju wolno demonstrować tylko zwolennikom PiS, bo zdobyli więcej mandatów do
        parlamentu?
        Doprawdy dziwaczne rozumowanie..
    • tales1 i PO nie chciało? Nie chcą rządzić?To czego chcą? 24.09.06, 11:45
      Następnego kopa w wyborach? OK! Polacy zrobią powtórkę!
      • jardo-g Re: i PO nie chciało? Nie chcą rządzić?To czego c 24.09.06, 11:48
        z PiS nie chcą. z kartoflami i resztą tej kłamliwej hołoty!!!
        • tales1 Re: i PO nie chciało? Nie chcą rządzić?To czego c 24.09.06, 11:53
          To będą z SLD - tą "cudownie prawdomówną elitą intelektualną, mającą kieszenie
          wypchane kradzionymi pieniążkami", ha, ha,ha! Powodzenia "wodzowie" PO!
          • pogromca_gamonia [...] 24.09.06, 12:08
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • jardo-g Re: i PO nie chciało? Nie chcą rządzić?To czego c 24.09.06, 12:50
            gdzie są dwie stawki podatkowe? gdzie jest 3 miliony mieszkań? gdzie jest
            budżet zadaniowy? gdzie jest tanie państwo?
            • adas313 Re: i PO nie chciało? Nie chcą rządzić?To czego c 24.09.06, 22:01
              Ależ to wszystko będzie, przecież mają jeszcze trzy lata... tfu, siedem lat :o)))
    • jardo-g Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 11:45
      Rozumiem, że proponowali stanowisko marszałka Komorowskiemu? PS z SLD niech
      spróbują, w końcu cel uświęca środki!!!
    • wrojoz Bardzo słaby PiS 24.09.06, 11:46
      Kaczyńskiemu i PiSowi w nic nie można wierzyć. To jest ich łabędzi śpiew. Zaraz
      zaczną PiSowcy schodzić z tonącego okrętu.
      • tales1 ... a PO jeszcze słabsza! 24.09.06, 11:51
        Rokicie i Tuskowi nigdy nie mozna wierzyć. To ich "cienki" śpiew! Zaraz POwcy
        zaczną uciekać z tonącego okrętu.
        Ciekawe, czy ostatni zejdzie Tusk, czy zabierze się z pierwszą spuszczaną
        szalupą?
        • pogromca_gamonia [...] 24.09.06, 12:09
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • q_vw [...] 24.09.06, 13:30
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • wekslowka PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 11:59
      Ekonomia komornika to zadna ekomia bo zabija aktywnosc mozgu co jest właściwym
      źródłem potępu. Wcześniej Samoobrona walczyła z komornikami i w trakcie
      emocjonalnej walki zaprogramowała swoją dusze na koorniczą. Co żle łuży Polsce.
      Leper ma racje że trzeba skończyć z lekceważeniem wyborów. Jeżeli poseł chciał
      być pis to mógł z tej listy startować i pewnie by nie został wybrany. Tak to
      zawsze obce służby mogą kupowac i zastraszać posłów którzy wyborców będą
      traktować jak bydło wyborcze. W końcu społeczeństwo podziękuje politykom i
      przekaże władze dyktatorowi.
      • mim05 Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 12:02
        Niestety prawda jest taka, że nie ma na kogo głosować. PiS i koalicjanci już
        pokazali co potrafią, a nie ma pewności, że PO postąpi lepiej.
    • robi101 PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 12:09
      I dobrze że proponował, bo chodzi o większość parlamentarną. Skoro PO idzie
      razem z Samoobroną , to PIS musi wziąć jej patriotycznie nastawionych posłów do
      siebie.
      • 1zorro PIS - to partia zaklamanych oszustow i ten kto da 24.09.06, 12:21
        sie nabrac na jakiekolwiek obietnice i przyzeczenia z ich strony bedzie
        skonczonym idiota nie wartym tego zeby mu wspolczuc jak sie go pozbeda. I
        dlatego miedzy innymi dziwie sie Gilowskiej, ze jeszcze sie nie nauczyla z kim
        ma do czynienia.Pozostaje tylko nadzieja, ze czesc bylych wyborcow PISu w koncu
        wytrzezwiala...
        • thorgallpl Prosze, prosze 24.09.06, 14:15
          od kiedy to Rokita mowi prawde, cos sie wam poplatalo we lbach. Ciekawe, ile
          jeszcze oszczerstw padnie zust tego młotka, ile wiecow "przeciwko kaczynskim"
          zorganizuje. Gdyby kazdy posel miac dostac teke ministra, to trzeba stworzyc
          jakies kilkanascie nowych ministerstw.
      • q_vw Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 13:05
        robi101 napisał:

        > I dobrze że proponował, bo chodzi o większość parlamentarną. Skoro PO idzie
        > razem z Samoobroną , to PIS musi wziąć jej patriotycznie nastawionych posłów
        do
        >
        > siebie.

        Buahahahahaha... w PiS macie ciężkie problemy z logiką :)))
      • michalng Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 20:28
        > I dobrze że proponował, bo chodzi o większość parlamentarną. Skoro PO idzie
        > razem z Samoobroną , to PIS musi wziąć jej patriotycznie nastawionych posłów do
        > siebie.

        PIS wzioł by i posłów pedofili-ludożerców byle by przłaczyli sie do koalicji :)
      • adas313 PO idzie z SamooBroną??? 24.09.06, 23:04
        No, ramię w ramię:

        "Projekt uchwały autorstwa PO w sprawie powołania komisji śledczej, która
        wyjaśniłaby ewentualne związki Samoobrony z SB, mógłby trafić pod obrady
        najbliższego posiedzenia Sejmu - uważa poseł Platformy Paweł Graś. Posłowie
        otrzymali druk sejmowy z projektem."

        l.interia.pl/b3e
    • wuetend Re: Szczyglo 24.09.06, 12:18
      dosc czesto pokazujacy sie ostatnio w mediach. za kazdym razem probuje obrazac
      rozmowce (szczegolnie dziennikarzy) aroganckim tonem.
      ZA KOGO TY SIE UWAZASZ PAJACU?
    • europa130 Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 12:20
      PiS to partia oszustow i kretaczy,no i niedorozwinietych umyslowo
      cymbalow,przeklete kaczory z klonem gosi....skim.
    • pomidor30 PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 12:22
      A najfajniejsze jest to, ze dla PISu najwazniejsza byla walka z korupcja a
      teraz biegaja po korytarzach oferujac stanowiska dla krewnychiznajomych krolika
      byle tylko nie oddac wladzy !
    • robi101 PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 12:24
      PO = RAZEM z LEPPEREM. Oto cała hipokryzja PO. Wypisuję się z tej partii.
      • q_vw Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 12:29
        Najpierw byś musiał się zapisać, pisuarowy agitatorze.
      • koloratura1 Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 12:41
        robi101 napisał:

        > PO = RAZEM z LEPPEREM. Oto cała hipokryzja PO. Wypisuję się z tej partii.

        Jak oni to przeżyją?!
    • robi101 Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 12:27
      Oj Hamlet, jesteś starym wyjadaczem lewicowym. Komu nie wierzyć ? Przecież to
      PO idzie teraz z Lepperem razem. Nie PIS. Dla PO Lepper był trędowaty, a
      teraz ? PO = RAZEM z LEPPEREM.
      • q_vw Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 13:10
        robi101 napisał:

        > Oj Hamlet, jesteś starym wyjadaczem lewicowym. Komu nie wierzyć ? Przecież to
        > PO idzie teraz z Lepperem razem. Nie PIS. Dla PO Lepper był trędowaty, a
        > teraz ? PO = RAZEM z LEPPEREM.


        Pisowczyku, powtarzasz to jak mantrę, tymczasem to do piątku PiS był w koalicji
        z Samoobroną...
        • adas313 Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 22:03
          A PO zapewne chce poszczuć SO na PO.

          Po "popisach" Leppera (wobec SLD i PiS) nikt przy zdrowych zmysłach nie wciągnie
          go do koalicji.
    • robi101 PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 12:28
      Wypisuję się z PO. Kto jeszcze ?
      Teraz PO = RAZEM z LEPPEREM Wstyd i hańba.
      • koloratura1 Ja też się powtórzę: 24.09.06, 12:44
        robi101 napisał:

        > Wypisuję się z PO. Kto jeszcze ?

        Platforma tego nie przeżyje! :)
      • q_vw Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 13:04
        robi101 napisał:

        > Wypisuję się z PO. Kto jeszcze ?
        > Teraz PO = RAZEM z LEPPEREM Wstyd i hańba.

        Zapisz się najpierw, pisuarowy agitatorze.
      • antyantyliberal Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 13:05
        bijesz rekordy hipokryzji janczarze jak Samo Dobro dał Lepperowi ministerstwo,
        obstawę, samolot itp. to było wszystko w porządku ... poza tym od kiedy PO jest
        razem z Lepperem ? dali mu jakieś stanowisko ? a może chociaż obiecali ? kolejny
        Paranoik i Schizofrenik
    • parob jutro 3 posłów PO przejdzie.mogę się założyć:) 24.09.06, 12:38
    • michalparadowski PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 12:42
      Jeszcze trochę a p.Szczygło zastąpi nam Trybunał Konstytucyjny. Szanowny Panie
      Szczygło, ukończenie prawa nie świadczy, że absolwent staje się automatycznie
      dobrym prawnikiem. Gdyby tak było, poznalibyśmy Pana wcześniej jako np. znanego
      adwokata. Tymczasem uczepił się Pan polityki?!
      A znana jest nam wszystkim stara zasada ZZZ:zakuć, zdać, zapomnieć!
      Przesyłam ukłony
      • adas313 Re: PIS proponował PO stanowiska wiceministrów 24.09.06, 22:08
        No i będzie tanie państwo.

        Zamiast kilku(nastu?) sędziów będzie Szczygło, zatrudniony i tak na etacie w
        Kancelarii Prezydenta. Wiesz jaka to oszczędność?
    • maruda.r Histeria w PiS 24.09.06, 13:05

      Odnosząc się do orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, który w piątek uznał za
      niezgodną z ustawą zasadniczą uchwałę Sejmu o powołaniu komisji śledczej do
      spraw banków i nadzoru bankowego, Szczygło powiedział, że TK "nie powinien
      rozpatrywać tej sprawy", bo uchwały Sejmu nie mają "charakteru normatywnego".

      ****************************************

      Skoro nie nają chrakteru normatywnego, to dlaczego powodują wzywanie i
      oskarżanie osób nie podlegających kontroli sejmu?

      • q_vw Re: Histeria w PiS 24.09.06, 13:11
        maruda.r napisał:

        >
        > Odnosząc się do orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, który w piątek uznał za
        > niezgodną z ustawą zasadniczą uchwałę Sejmu o powołaniu komisji śledczej do
        > spraw banków i nadzoru bankowego, Szczygło powiedział, że TK "nie powinien
        > rozpatrywać tej sprawy", bo uchwały Sejmu nie mają "charakteru normatywnego".
        >
        > ****************************************
        >
        > Skoro nie nają chrakteru normatywnego, to dlaczego powodują wzywanie i
        > oskarżanie osób nie podlegających kontroli sejmu?
        >

        W PiS tak nerowow, że im się już wszystko pierdzieli... :)))
      • jasiek.pl Re: Histeria w PiS 24.09.06, 14:03
        maruda.r napisał:
        > Szczygło powiedział, że TK "nie powinien rozpatrywać tej sprawy",........

        spoko, pan Szczygło jest z Kancelarii, jest prawnikiem, on się na tym zna!
        Można spać spokojnie i beztrosko!
        • replique Re: Histeria w PiS 24.09.06, 18:29
          jasiek.pl napisał:

          > maruda.r napisał:
          > > Szczygło powiedział, że TK "nie powinien rozpatrywać tej sprawy",........
          >
          > spoko, pan Szczygło jest z Kancelarii, jest prawnikiem, on się na tym zna!
          > Można spać spokojnie i beztrosko!

          .... a mimo to ani "Prawo" ani "sprawiedliwość" nie zadziałały.
      • tales1 a PO to już ... historia! 24.09.06, 15:44
        Niedługo TK będzie decydował, czy poseł może się wysikać, czy też nie? Zmienią
        się sędziowie zmienią się orzeczenia i zapanuje prawdziwa SPRAWIEDLIWOŚĆ!
        • zgodnik1 talesik!.. pełne pory?.. SB-cki ciołku... 24.09.06, 17:27
          już po was, łachudry!
        • replique Re: a PO to już ... historia! 24.09.06, 18:31
          tales1 napisał:

          > Niedługo TK będzie decydował, czy poseł może się wysikać, czy też nie?
          Zmienią
          > się sędziowie zmienią się orzeczenia i zapanuje prawdziwa SPRAWIEDLIWOŚĆ!

          tobie się wydaje, że dzisiaj jest jescze jakaś możliwość "odzyskania" TK...
          Przykro mi, ale muszę cię poinformować, że statek zwany "PiS" juz robi bul,
          bul...
          Znaczy się - tonie... hihihihi...
        • q_vw Re: a PO to już ... historia! 24.09.06, 21:25
          tales1 napisał:

          > Niedługo TK będzie decydował, czy poseł może się wysikać, czy też nie?
          Zmienią
          > się sędziowie zmienią się orzeczenia i zapanuje prawdziwa SPRAWIEDLIWOŚĆ!

          Taaa... to się nazywa bolszewia, wiesz o tym, bolszewiku ?!
    • maruda.r Czas zmienić marszałka sejmu 24.09.06, 13:07

      Opozycja ma w tej chwili możliwość pozbycia się z fotela marszałka największego
      mąciwody - posła Jurka.

      • q_vw Re: Czas zmienić marszałka sejmu 24.09.06, 13:12
        maruda.r napisał:

        >
        > Opozycja ma w tej chwili możliwość pozbycia się z fotela marszałka
        największego
        > mąciwody - posła Jurka.
        >

        I jednocześnie najmniej kompetentnego marszałka Sejmu RP.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka